Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2023 - 31.12.2023 - Závody mládeže
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 323 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štichauer Tomáš | Rychnov nad Kněžnou | 6 | 149 | 149 | 24.83 | |
2 | Matouš David | Týniště nad Orlicí | 4 | 132 | 132 | 33.00 | |
3 | Kočíř Matěj | Čankovice | 3 | 104 | 104 | 34.67 | |
4 | Olbrich Jakub | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 3 | 98 | 98 | 32.67 |
4 | Olbrich Petr ml. | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 3 | 98 | 98 | 32.67 |
6 | Matouš Filip | Týniště nad Orlicí | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
7 | Rozinek Pavel | Pohoří | 4 | 67 | 67 | 16.75 | |
8 | Štichauer Jakub | Rychnov nad Kněžnou | 5 | 63 | 63 | 12.60 | |
9 | Dodek Lubor | Lupenice | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
10 | Macháně Vojtěch | Krčín | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
11 | Kratochvíl Radim | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
12 | Šála Radek | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
13 | Kultová Amálie | Malé Svatoňovice | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
14 | Novák Michal ml. | Nové Město nad Metují | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
15 | Kvapil Václav | Třebechovice pod Orebem | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
15 | Macháně Šimon | Krčín | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
17 | Tobolková Andrea | Nechanice | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
18 | Fikar Matěj | Lodín | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
18 | Otman Václav | Neznášov | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
20 | Nováková Viktorie | Týniště nad Orlicí | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
21 | Kotyza Jan | Hlásky | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
22 | Michel Miloš | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
23 | Žid Jakub Lukáš | Čestice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
24 | Lipták Ondřej | Špindlerův Mlýn | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
24 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | Rikomix rybářské naděje | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
26 | Janečková Anna | Hradec Králové | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
27 | Špůr Mikuláš | Hradec Králové | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
28 | Dostálek Václav | Hradec Králové | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
28 | Dúcký Ondřej | Hradec Králové | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
28 | Svobodová Magdalena | Slatina nad Zdobnicí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
28 | Vodvářka Matyáš | Krakovany | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
28 | Vávra David | Vidochov | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
33 | Jančula Marek | Vrchlabí | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
33 | Mikulík Matyáš | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
33 | Šmídová Tereza | Ledce | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
36 | Andrš Vojtěch | Dobruška | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
36 | Kaplan Pavel | Hradec Králové | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
36 | Kardošová Anna | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
36 | Novotný Ondřej | Hradec Králové | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
36 | Vlasák Michal | Vrchlabí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
41 | Chaloupka Michal | Týniště nad Orlicí | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
41 | Novotný Jan | Hradec Králové | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
41 | Tryzna Filip | Vrchlabí | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
41 | Vytlačil Tomáš | Zbraň | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
45 | Děček Tadeáš | Městec Králové | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
45 | Jedlička Daniel | Hradec Králové | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
45 | Kovář Antonín | Kladruby | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
45 | Troják Dominik | Vrchlabí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
49 | Matoušek Marek | Rašovice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
49 | Régl Jonáš | Pohoří | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
49 | Tužil Štěpán | Hradec Králové | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
49 | Vítel Tomáš | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
53 | Brož Petr | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
53 | Kubíček Mikuláš | Slatina nad Zdobnicí | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
53 | Richter Jonáš | Sebuč | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
53 | Sajkršmíd Tomáš | Vrchlabí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
53 | Vaníček Sid | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
53 | Zaplatílek Matyáš | Špindlerův Mlýn | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
59 | Kincl Matyáš | Opočno | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
59 | Koláček Štěpán | Hostinné | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
59 | Marek Filip | Třebechovice pod Orebem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
59 | Sixta Ondřej | Týniště nad Orlicí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
63 | Holoubek Štěpán | Černíkovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
63 | Kyncl Matyáš | Česká Třebová | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
63 | Ruman Filip | Nepolisy | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
63 | Scholz Bohumil | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
63 | Tryzna Dominik | Vrchlabí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
63 | Čermák Eliáš | Votice-Srbice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
69 | Bečvář Viliam | Černíkovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
69 | Janata Prokop | Vrchlabí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
69 | Jánošíková Emma | Liberec | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
69 | Kudrna Šimon | Hradec Králové | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
69 | Müller Matyas | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
69 | Novotný Kuzma Josef | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
69 | Pazderník Daniel | Olešnice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
69 | Pirkl Marek | Stárkov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
69 | Riesner Petr ml. | Police nad Metují | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
69 | Rufr Robin | Černíkovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
69 | Šolta Zdeněk | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
80 | Klepáček Vladimír | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
80 | Pišta Matěj | Blešno | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
80 | Plíštil Štěpán | Černíkovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
80 | Škrabálek Jan | Vrchlabí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
84 | Bašta Adam | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
84 | Lipták Vojtěch | Špindlerův Mlýn | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
84 | Zelený Denis | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
87 | Bark Tobiáš | Vrchlabí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
87 | Biaronczik Matyáš | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
87 | Hálová Michaela | Přelouč | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
87 | Kaplan Jan | Hradec Králové | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
87 | Koutský Jiří | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
87 | Mrkvička František | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
87 | Pavel Pavel | Kvasiny | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
87 | Tichý Tomáš | Ždírec nad Doubravou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
87 | Vávra Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
87 | Zaplatílek Tobiáš | Špindlerův Mlýn | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
97 | Balcarová Eliška | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
97 | Dvořáček Ondřej | Dobruška | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
97 | Máslo Matěj | Vrchlabí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
97 | Polášek Tomáš | Petrovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
97 | Saidl Vít | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
97 | Čermák Tomáš | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
97 | Žáková Eliška | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
104 | Chalupa Miloš | Vrchlabí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
104 | Drozdík Aleš | Týniště nad Orlicí | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
104 | Novotná Lenka | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
104 | Pospíšil Jan | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
104 | Voltr Radek | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
109 | Horák Kristián | Vrchlabí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
109 | Klíčová Anežka | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
109 | Simon Kryštof | Hradec Králové | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
109 | Vachek Tomáš | Hradec Králové | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
109 | Šimerda Antonín | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
109 | Šrámek Josef | Holice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
115 | Blažek Martin | Hradec Králové | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
115 | Coufal Jaroslav | České Meziříčí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
115 | Martinec Jáchym | Hronov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
115 | Pop Robin | Hradec Králové | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
115 | Roušar Filip | Hradec Králové | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
115 | Vágenknecht Dan | Pardubice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
121 | Fatoum Sami | Hradec Králové | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
121 | Kozlov Daniel | Týniště nad Orlicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
121 | Skladowski Martin | Dobruška | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
121 | Thérová Petra | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
121 | Valenta Aleš | Petrovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
121 | Řezníček Samuel | Doudleby nad Orlicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
127 | Bryna Matyáš | Vrchlabí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
127 | Sojka Mikuláš | Pardubice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
127 | Čepelák Petr | Mlékosrby | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
127 | Štanderová Alena | Hradec Králové | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
131 | Coufal Tomáš | České Meziříčí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
131 | Eichler Radim | Nové Město nad Metují | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
131 | Flégl Jonáš | Pohoří | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
131 | Holanec Matyáš | Blešno | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
131 | Horák Antonín | Lodín | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
131 | Kašpar Boris | Náchod | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
131 | Otman Jan | Neznášov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
131 | Peterová Magdalena | Nouzov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
131 | Plecháč Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
131 | Scholz Lukáš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
131 | Svoboda Josef ml. | Slatina nad Zdobnicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
131 | Vlášek Zdeněk | Chlum | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
143 | Bílek Tomáš | Vrchlabí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
143 | Kalousek Adam | Jeníkovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
143 | Líbalová Michaela | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
143 | Stankov Kubrat | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
143 | Zima Jaroslav | Hradec Králové | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
148 | Bartoň Jaroslav | Opočno | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
148 | Formanová Adéla | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
148 | Gall Martin | Homyle | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
148 | Polák Jakub | Vrchlabí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
148 | Soukup Dominik | Slatiny | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
148 | Suchánek Jan | Chlum | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
154 | Frejvald David | Lípa nad Orlicí | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
154 | Fógl Matěj | Byzhradec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
154 | Gembalová Izabela | Hradec Králové | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
154 | Hanuš Jan | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
154 | Havel Dominik | Vrchlabí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
154 | Krška Radek | Česká Třebová | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
154 | Novák Adam | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
154 | Silvar Matěj | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
162 | Brič Petr | Týniště nad Orlicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
162 | Jakl Ondřej | Praha | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
162 | Plíva Vít | Plačice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
162 | Prázová Kamila | Broumov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
162 | Pánková Eliška | Vrchlabí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
167 | Adamovič Alex | Pečky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
167 | Fišerová Štěpánka | Lodín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
167 | Hajtman Jan | Pardubice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
167 | Liptáková Lucie | Špindlerův Mlýn | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
167 | Pavlas Jonáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
167 | Stříbrný Vojtěch | Vrchlabí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
173 | Bittner Ondřej | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
173 | Doležal David | Petrovičky | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
173 | Drozd Antonín | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
173 | Horák Michal | Pohoří | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
173 | Javůrek Jaroslav | Doudleby nad Orlicí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
173 | Jurčo Vojtěch | Vrchlabí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
173 | Jílek Robert | České Meziříčí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
173 | Knap Sebastian | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
173 | Kolář Vojtěch | Kolín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
173 | Kvapilová Leontýna | Třebechovice pod Orebem | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
173 | Langhammerová Ema | Týniště nad Orlicí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
173 | Němec Tobiáš | Králíky | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
173 | Pavlišta Vojtěch | Petrovičky | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
173 | Pavlovič Pavel | Přestavlky | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
173 | Prázová Petra | Broumov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
173 | Průša David | Petrovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
189 | Fetting Max | Osice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
189 | Liptáková Martina | Špindlerův Mlýn | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
189 | Neužil Lukáš | Hradec Králové | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
189 | Rolf Jakub | Vrchlabí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
189 | Zábrahová Simona | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
194 | Jirman Jan ml. | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
194 | Koubek Lukáš | Vysoké Mýto | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
194 | Lánská Adriana | Nová Paka | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
194 | Maisner David | Vrchlabí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
194 | Vlach Matyáš | Mříčná | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
194 | Šimáková Tereza | Hradec Králové | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
200 | Brát Kryštof | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
200 | Franzki Diana | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
200 | Hipsch Daniel | Prosečná | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
200 | Jarkovský Jaroslav | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
200 | Kout Dominik | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
200 | Richter Jáchym | Sebuč | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
200 | Zelený Michal | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
207 | Jirsák David | Petrovice u Nového Bydžova | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
207 | Kašparová Soňa | Náchod | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
207 | Kerl Kristián | Vrchlabí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
207 | Lán Lukáš | Běleč nad Orlicí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
207 | Soukup Tomáš | Slatiny | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
207 | Syrovátka Lukáš | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
207 | Šimánek Jan | Dobruška | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
214 | Cón Tomáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
214 | Hipschová Denisa | Prosečná | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
214 | Hruška Jakub | Česká Třebová | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
217 | Andrle Matyáš | Březovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
217 | Kubešová Viktorie | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
217 | Mančál Jindřich | Česká Třebová | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
217 | Mikolášek Ondřej | Vrchlabí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
217 | Špelda Ondřej | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
222 | Haman Tomáš | Trávník | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
222 | Kovář Jakub | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
222 | Kuchaříková Julie | Hradec Králové | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
225 | Adamovič Andreas | Pečky | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
225 | Bartoníček Nicolas | Petrovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
225 | Vlačiha Kristián | Bačetín | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
225 | Vávra Lukáš ml. | Vidochov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
229 | Machek Šimon | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
229 | Vondráček Denis | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
231 | Andrš Michal | Kosičky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Benček Kristián | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
231 | Berousek Martin | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Bevera Jakub | Hlučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Blažková Klára | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Bobál Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
231 | Bouša Jan | České Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Bouška Kryštof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
231 | Brůna Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
231 | Cón Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
231 | Denysenko Davyd | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Doležal Tomáš | Petrovičky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Dostál František | Slatina nad Zdobnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Dostál Jiří | Chvaletice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Drahokoupil Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
231 | Dvořák Radim | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Fogl Tomáš | Těchonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Franke Dominik | Kvasiny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Frydrychová Kateřina | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Gembal Matyáš | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Hahn Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
231 | Hartman Matěj | Solnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Hoffman Jan | Černíkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Holoubek David | Černíkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Holoubková Aneta | Černíkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Honza Lukáš | Běstovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Horyna Tomáš ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
231 | Horák Michael | Semechnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Hubený Vít | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Jambor Adam | Třebovětice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Jandová Hana | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Jílek Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
231 | Kalousek David | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Karbanová Ema | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Kolář David | Choltice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Konečný Václav | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Kratochvílová Lucie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
231 | Kubišta Šimon | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Kuklová Linda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
231 | Lánský Patrik | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Majsner Damián | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Martinec Filip | Černíkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Martinec Ondřej | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Midloch Filip | Tetov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Málek Jakub | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Málek Ondřej | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Netolický Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
231 | Novotná-Kuzma Barbora | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Novotný Pavel | Podbřezí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Novák David | Přezletice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Novák Jiří | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Nováková Tereza | Přezletice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Němcová Lara | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
231 | Pazderník Nicolas | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
231 | Pešek Adam | Dolní Ředice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Pilař Radim | Převýšov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Pištora Matyáš | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Podstavek Matyáš | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Polívka František | Veliny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Pospíchal Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
231 | Pour Miroslav ml. | Pšánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Provazník Jakub | Barchov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Pěnička Adam | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Rieger David | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Ruprecht Zdeněk | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Ruprechtová Ester | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Rázek Jan | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Scháněl Vojtěch | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Skokanová Adriana | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Smola Bruno | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Sonták Jakub | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Střepina Adam | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Svoboda Adam | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Synek Petr | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Tichý Tomáš | Týnec nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Valenta Tadeáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
231 | Valtera Martin | Machov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Vašíček Vojtěch | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Veselý Jakub | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Veselý Jakub ml. | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Vilímek Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Vlach Tadeáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
231 | Voborník Tadeáš | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Vokál Jonáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
231 | Vondráček Patrik | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Votroubek Martin | Lozice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Zima Marek | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Čavajda František | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Čejka Jakub | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Čermákovvá Nela | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
231 | Černá Lada | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Šafář Martin | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
231 | Štafl Adam | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 |