Žebříček - Kraj Olomoucký - 01.01.2017 - 31.12.2017 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 324 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vitásek Jiří | Červená Lhota | 5 | 120 | 120 | 24.00 | |
2 | Hrabal Vladimír | Uničov | 5 | 114 | 114 | 22.80 | |
3 | Vrtěl Ondřej | Přerov | 5 | 104 | 104 | 20.80 | |
4 | Dorotík Tomáš | Valašské Meziříčí | 3 | 100 | 100 | 33.33 | |
5 | Vrtěl Petr | Přerov | 5 | 99 | 99 | 19.80 | |
6 | Přidal Petr | Přerov | 4 | 98 | 98 | 24.50 | |
7 | Michalovič Tomáš | Mohelnice | 3 | 95 | 95 | 31.67 | |
8 | Kazatel Petr | Znojmo | 2 | 86 | 86 | 43.00 | |
8 | Konopásek Josef | Polička | 2 | 86 | 86 | 43.00 | |
10 | Bartoš Jiří | 2 | 85 | 85 | 42.50 | ||
10 | Hruzík David | 2 | 85 | 85 | 42.50 | ||
12 | Maťák Martin | Brno | 2 | 84 | 84 | 42.00 | |
12 | Černý Radek | Třebíč | 2 | 84 | 84 | 42.00 | |
14 | Flanderka Aleš | Pašinka | 2 | 83 | 83 | 41.50 | |
15 | Vik Marek | Olomouc | 5 | 82 | 82 | 16.40 | |
16 | Janiš Jiří | Valašské Meziříčí | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
16 | Pykal Aleš | Znojmo | 2 | 79 | 79 | 39.50 | |
18 | Prucek Miroslav | Olomouc | 3 | 78 | 78 | 26.00 | |
19 | Hanáček František | Brno | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
19 | Kolařík David | Šumperk | 4 | 76 | 76 | 19.00 | |
21 | Lyčka Tomáš | Mohelnice | 2 | 75 | 75 | 37.50 | |
21 | Šabata Jakub | Moravský Krumlov | 2 | 75 | 75 | 37.50 | |
23 | Borovička Pavel | 2 | 74 | 74 | 37.00 | ||
23 | Vytřas Radim | 2 | 74 | 74 | 37.00 | ||
25 | Chromý Radomír | 2 | 73 | 73 | 36.50 | ||
25 | Matej Jiří | Trávníky | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
25 | Valda Martin | Brno | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
28 | Bezega Michal | Znojmo | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
28 | Lakoš Gustav | Kralice | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
30 | Koukal Martin st. | Hvozdečko | 4 | 71 | 71 | 17.75 | |
31 | Pergreffi Luca | Pardubice | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
32 | Srb Roman | Bobnice | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
33 | Janečka Martin | Velký Týnec | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
33 | Koukal Michal | Hvozdečko | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
35 | Hlavatý David | 3 | 67 | 67 | 22.33 | ||
35 | Kameník Jaroslav | Mladá Boleslav | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
37 | Macourek Luboš | Libina | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
37 | Pospíšil Radek | Brno | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
39 | Kaniščev Roman | Loštice | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
40 | Novák Zdeněk | Litoměřice | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
41 | Kroča Jiří | Tovačov | 4 | 57 | 57 | 14.25 | |
42 | Štěpnička Martin | Český Šternberk | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
43 | Tőkőly Martin st. | Havířov | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
44 | Fedas Ondřej | Tovačov | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
45 | Plzák Karel | Roudnice nad Labem | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
45 | Štěpnička Radek | Český Šternberk | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
47 | Heidenreich Jan | 2 | 52 | 52 | 26.00 | ||
47 | Kendiura Tomáš | Uničov | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
49 | Fedas Michal | Tovačov | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
50 | Brückner Martin | Velké Meziříčí | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
50 | Janeček Robin | Tovačov | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
50 | Kotlář Jindřich | Ostrava | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
53 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
53 | Pácl František | Ústí nad Orlicí | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
55 | Ficner Jiří | Lanškroun | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
55 | Klásek Petr | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
55 | Kostka Jan | Jindřichův Hradec | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
58 | Syrovátka Pavel | Plaňany | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
58 | Vaňourek Matěj | 1 | 47 | 47 | 47.00 | ||
60 | Pokorný Alois | Ostrava | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
60 | Zavadil Lukáš | Tovačov | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
62 | Kolečkář Tomáš | Mohelnice | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
62 | Melcher Miroslav | 2 | 45 | 45 | 22.50 | ||
64 | Burda David | 2 | 44 | 44 | 22.00 | ||
64 | Otradovský Josef | Lanškroun | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
64 | Valchař Jakub | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
67 | Hopják Petr | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
67 | Kořínek Lukáš | Nakvasovice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
67 | Štěpnička Milan ml. | Český Šternberk | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
70 | Komárek Petr | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
70 | Kortiš Ladislav | Hrušovany nad Jevišovkou | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
70 | Zálešáková Sabina | Veselí nad Moravou | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
73 | Chadraba Petr | Ždánice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
73 | Koukal Martin ml. | Hvozdečko | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
73 | Kořalka Aleš | Zábřeh na Moravě | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
73 | Žalud Oldřich | Zastávka | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
77 | Konečný Tomáš | Olomouc | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
77 | Kouřil Petr | 2 | 40 | 40 | 20.00 | ||
77 | Kunst Antonín | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
77 | Pečta Radek st. | Třebíč | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
77 | Spanilý Michal | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
77 | Velebný Pavel | Praha | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
83 | Bačinová Barbora | Jeníkovice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
83 | Langr Martin | Tovačov | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
83 | Nátěsta Vojtěch | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
83 | Vymazal Petr | Bakov nad Jizerou | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
87 | Hron Radek | Nelahozeves | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
87 | Hájek Lubomír | Lanškroun | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
87 | Kosmák Josef | Třebíč | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
87 | Pavelka Karel | Valašské Meziříčí | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
91 | Denemarek Jiří | Hrotovice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
91 | Hájek Ondřej | Praha | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
91 | Pokorný Roman ml. | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
91 | Tichý Jan | Veltruby | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
91 | Uher František | Olomouc | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
96 | Riesner Petr | Police nad Metují | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
96 | Ruman Slavomír | Tovačov | 4 | 36 | 36 | 9.00 | |
96 | Till Milan st. | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
96 | Žigo Ladislav | České Budějovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
100 | Konopásek Ladislav | Pardubice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
100 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
100 | Polívka Stanislav | Litoměřice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
100 | Vávra Luboš | Lanškroun | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
104 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Red Fish team | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
104 | Mais Jan | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
104 | Nováčková Markéta | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
104 | Peřina Josef | Olomouc | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
104 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
104 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
104 | Průša Vladimír | Želetava | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
111 | Gabriel Milan | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
111 | Novák Jan | Choceň | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
111 | Obadal Ladislav | Mohelnice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
111 | Viktorín Tomáš | Mělník | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
115 | Bednařík Dušan | 2 | 32 | 32 | 16.00 | ||
115 | Filák František | Lužná | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
115 | Foret Roman | Hustopeče | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
115 | Kochan Pavel | Karviná | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
115 | Kubík Martin | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
115 | Unzeitig Jiří | Uničov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
121 | Horváth Lubomír | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
121 | Prepsl Jan | Praha | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
121 | Růžička | Libina | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
121 | Zeman Tomáš | Hostinné | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
121 | Štětina Petr | Praha | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
126 | Jireček Miroslav | Hodkovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
127 | Kapica Radim | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
127 | Vláčil Zdeněk | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
129 | Hlisnikovský Martin | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
129 | Horyna Tomáš | Broumov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
129 | Hrazdil Jiří | 2 | 28 | 28 | 14.00 | ||
129 | Jašková Aneta | Černá Hora | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
133 | Buriánek Jaroslav | Přepeře | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
133 | Kuba Jiří | Kolín | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
133 | Křepelka Radek | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
133 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
133 | Skura Petr | 2 | 27 | 27 | 13.50 | ||
133 | Svitek Ferdinand | Tovačov | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
133 | Vavřín Václav | 2 | 27 | 27 | 13.50 | ||
140 | Matal Karel | Černá Hora | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
140 | Reichert Petr | Český Šternberk | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
142 | Ludvík Jiří | Kutná Hora | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
142 | Oliva Vladimír | Třebíč | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
142 | Pavka Martin | Znojmo | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
142 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | ČRS MO Humpolec | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
142 | Rašek Martin | Pacov | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
147 | Bílý Jaroslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
147 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
147 | Krejčíř Jiří | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
147 | Tlustý Luboš | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
151 | Bárta Martin | Přeštice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
151 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
151 | Hradil Jakub | Domašov nad Bystřicí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
151 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
151 | Novák Lukáš | Hustopeče nad Bečvou | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
151 | Pavelka Tomáš | Valašské Meziříčí | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
157 | Komárek Dušan | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
157 | Louda Václav | Plzeň | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
157 | Zmarzlák Štefan | Valašské Meziříčí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
157 | Zálešák Petr | Veselí nad Moravou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
161 | Dajčar Milan | Mohelnice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
161 | Havlíček Jaroslav | Ostrava | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
161 | Holčák Radek | Barrandov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
161 | Hrdina Jiří | Niměřice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
161 | Kobliha Martin | Přerov | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
161 | Merta Stanislav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
161 | Pokorný Roman st. | Nové Strašecí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
161 | Vacyk Petr | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
161 | Veselý Jan | Jeníkovice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
170 | Kosina Jaroslav | Běstvina | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
170 | Kouřil Tomáš | Šumperk | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
170 | Ohera Tomáš | Litovel | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
170 | Pagáč Pavel | Tovačov | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
170 | Pech Jiří | Němčice nad Hanou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
170 | Schneider Petr | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
176 | Kroupa František | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
176 | Maštera Václav ml. | Loštice | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
176 | Rys Jaroslav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
176 | Řehulka Patrik | Hranice na Moravě | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
180 | Bradna Ladislav | Kojetín | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
180 | Bárta Jakub | Přeštice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
180 | Fréhar | Dubicko | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
180 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
180 | Kratochvíl Vladislav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
180 | Častulík Luděk | Moravská Třebová | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
180 | Čížek Jaroslav | Mohelnice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
187 | Hankocy Jaroslav | Brno | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
187 | Heřmánek Tomáš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
187 | Kejnar Zdeněk | Němčice nad Hanou | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
187 | Růžička Pavel | Libina | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
187 | Toman Martin | Rozstání | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
192 | Hrabálek František | Valašské Meziříčí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
192 | Slavík Lukáš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
192 | Vlček Tomáš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
192 | Zámečník Tomáš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
196 | Dvořák Miloslav | Ústí nad Labem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
196 | Kanísek Roman | Loštice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
196 | Kostka Jaroslav | Jindřichův Hradec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
196 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
200 | Cheryn Marek | Olešnice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
200 | Flanderka Michal | Pašinka | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
200 | Strašil Vojtěch | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
200 | Vydra Filip | Čelákovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
204 | Chlebek Jakub | 2 | 13 | 13 | 6.50 | ||
204 | Dořičák Lukáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
204 | Horník Jaroslav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
204 | Hrubý Tomáš | Prostějov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
204 | Hájek Josef | Vír | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
204 | Kocemba Jiří | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
204 | Peltan Michal | Žirovnice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
211 | Janeček Martin | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
211 | Kozlovský Radim | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
211 | Martínek Ondřej | Sokolov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
211 | Menšík Martin | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
211 | Vík Marek | Olomouc | 5 | 12 | 12 | 2.40 | |
216 | Bromovský Petr | Český Šternberk | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
216 | Bělka Tomáš | Tovačov | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
216 | Csernyanszká Pavlína | Vysoké Mýto | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
216 | Forst Robert | Šternberk | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
216 | Gažar Martin | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
216 | Kameník Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
216 | Kertész Julius | Moravské Budějovice | Sporthobby | 2 | 11 | 11 | 5.50 |
216 | Richter Damon | Třebechovice pod Orebem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
216 | Řehák Zdeněk | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
225 | Havlín Jiří | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
225 | Leibl Luděk | Kamenický Šenov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
225 | Němec Jan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
225 | Svatek Šimon | Nové Strašecí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
225 | Zezula Michal | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
225 | Škrobánek Michal | Neratovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
231 | Biháry Gabriel | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
231 | Dvořák Jiří | Hradec Králové | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
231 | Hopjan Jiří | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
231 | Janeba Jiří | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
231 | Kácel Petr | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
231 | Křepelková Jana | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
231 | Parma Pavel | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
231 | Vyslyšel Vladimír ml. | Plzeň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
239 | Kovář Michal | Mirovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
239 | Preisler Jaroslav | Vír | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
239 | Prášek Pavel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
239 | Sičák Pavel | Jaroměř | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
239 | Toužimský Jakub | Nové Strašecí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
244 | Barnet Pavel | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
244 | Dvořák Pavel. | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
244 | Koubek František | Neratovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
244 | Košař Tomáš | Osek | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
244 | Linhart Jan | Mladá Boleslav | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
244 | Malinovský Petr | Krnov | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
250 | Hanousek Václav | Olomouc | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
250 | Havlíček Petr | Kutná Hora | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
250 | Nantl Tomáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
250 | Opelík Lukáš | Tovačov | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
250 | Polášek Denis | Hlučín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
250 | Polívka Zdeněk | Stod | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
250 | Shershen Volodymyr | Praha | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
250 | Venský Petr | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
250 | Vyslyšel Vladimír st. | Plzeň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
250 | Zmarzlák Pavel | Valašské Meziříčí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
260 | Dořičák David | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
260 | Hledík Josef | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
260 | Kyselovský Tomáš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
260 | Mareček Tomáš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
260 | Staněk Karel | Smečno | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
260 | Štarha Jiří | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
266 | Král Ladislav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
266 | Průša Martin | Mirovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
266 | Vedák Martin | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
269 | Gažar David | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
269 | Kolínek Miroslav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
269 | Kovařík Radovan | Hrušovany nad Jevišovkou | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
269 | Krištof Tomáš | Třebechovice pod Orebem | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
269 | Ottinger Ján | Slovensko | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
269 | Pernický Stanislav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
269 | Petráš Jiří | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
269 | Snášel Radek | Černá Hora | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
269 | Steidl Petr | Mohelnice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
278 | Danácová Sofie | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
278 | Kladrubský Michal | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
278 | Lalák Jiří | Krnov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
278 | Nimko Marian | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
278 | Nožička Martin | Poruba | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
278 | Nykl Roman | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
278 | Papoušek Ivan | Hostim | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
278 | Pávek Martin | Choceň | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
278 | Šťastný Milan st. | Vitochov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
287 | Bačovský Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Budkovič Daniel | Štěpánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Gamba Květoslav | Hamry | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Gamba Martin | Hamry | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Grulich Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Horký Vojtěch | Zábřeh na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Jirák Jan | Volárna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Klimek Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Knop Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Kovalčík Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Král František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Maduda | Olomouc | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Marek Michal | Ostrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Martínek Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Merta Vítězslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Mikuška Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Mojžíš Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Nerad Rostislav | Jílové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Novotná Lenka | Zámrsk | Novotňáci | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
287 | Novák Tomáš | Stará Ves nad Ondřejnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Novák Vratislav | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Nováková Eva | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Pospíšil Jan | Jevíčko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Pospíšil Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Rajko Josef | Kostelec nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Ráclavský Ladislav | Krnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Sabo Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Seifert Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Spíchal Jaroslav | Moravská Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Stejskal Blahomír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Till Milan ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Wojkowský Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Zemánek Lubomír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Čampiš Michal | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Černohlávek Jakub | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Šerý Kamil | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
287 | Šnobl Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
287 | Štětinová Iva | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 |