Výsledky závodů - Celostátní - 01.01.2015 - 31.12.2015
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
Datum | Město | Název | Počet účastníků |
---|---|---|---|
26.12.2015 | Podůlšany N | Vánoční rybářské závody | 33 |
12.12.2015 | Blšany u Loun N | Rybářské závody | 29 |
12.12.2015 | Vítězná u Kocléřova N | Rybářské závody | 20 |
06.12.2015 | Sendražice N | Rybářské závody | 23 |
05.12.2015 | Křesetice N | Rybářské závody | 20 |
05.12.2015 | Polička N | Prosincová štika | 142 |
28.11.2015 | Černožice N | Přelovský dravec | 26 |
21.11.2015 | Vrbová Lhota N | Podzimní rybářské závody | 29 |
21.11.2015 | Polička N | Superpohár v přívlači 2.závod | 59 |
21.11.2015 | Vítězná u Kocléřova N | Rybářské závody | 31 |
15.11.2015 | Levínská Olešnice N | Podzimní rybářské závody | 26 |
14.11.2015 | Luže N | Košumberská štika - pouze 10 z ? | 10 |
14.11.2015 | Moravský Krumlov N | Megabass Spinning CUP dvojice | 28 |
07.11.2015 | Blšany u Loun N | Rybářské závody | 10 |
07.11.2015 | Kolešov N | Rybářské závody | 31 |
07.11.2015 | Polička N | Poličský candát | 314 |
07.11.2015 | Kostelec nad Orlicí N | Podzimní rybářské závody | 44 |
31.10.2015 | Křesetice N | Rybářské závody | 40 |
31.10.2015 | Březnice N | 13 z ? | 13 |
31.10.2015 | Sobáčov N | Pouze 30 ze 78 | 30 |
31.10.2015 | Loučky N | Rybářské závody | 30 |
28.10.2015 | Pardubice N | Labíčko CUP 2015 | 26 |
24.10.2015 | Štoky N | Pouze 10 ze 45 | 10 |
24.10.2015 | Polička N | Muška | 96 |
18.10.2015 | Semněvice N | Podzimní rybářské závody | 35 |
17.10.2015 | Podlesí u Příbrami N | Rybářské závody | 46 |
17.10.2015 | Dolní Břežany N | Podzimní rybářské závody | 25 |
17.10.2015 | Vítání N | Rybářské závody | 53 |
17.10.2015 | Polička N | Přívlač | 240 |
17.10.2015 | Dřenice N | Závod dvojic | 24 |
11.10.2015 | Vítězná u Kocléřova N | 4. kolo KS Fish | 42 |
10.10.2015 | Bedrč N | Rybářské závody | 21 |
10.10.2015 | Skuteč N | Skutečská vláčka | 46 |
10.10.2015 | Vrchlabí N | Feederové závody | 45 |
10.10.2015 | Velký Přelov N | Cejnobraní - ZEBCO Europe | 29 |
10.10.2015 | Tři Sekery N | Rybářské závody | 27 |
10.10.2015 | Kravsko N | Zámecká liga 3.závod | 16 |
04.10.2015 | Podůlšany ženy N | Podzimní rybářské závody | 13 |
04.10.2015 | Hlinsko mládež N | Dětské rybářské závody | 35 |
03.10.2015 | Herálec N | Přívlač | 39 |
03.10.2015 | Krašovice N | Rybářské závody | 38 |
03.10.2015 | Lejšovka N | Podzimní rybářské závody | 65 |
03.10.2015 | Hynčice - mládež N | Dětské rybářské závody | 10 |
03.10.2015 | Dolní Bukovsko N | Strhánka dvojice | 29 |
28.09.2015 | Milešov u Velemína N | Rybářské závody | 34 |
28.09.2015 | Vysoké Chvojno N | Přebor spolku Rybářské žebříčky | 40 |
28.09.2015 | Vítězná u Kocléřova mládež N | O Pohár děkana | 16 |
28.09.2015 | Vítězná u Kocléřova N | O Pohár děkana | 28 |
28.09.2015 | České Budějovice N | Pouze 10 z ? | 10 |
27.09.2015 | Děčín N | O Mistra Děčína - 2 etapa | 12 |
27.09.2015 | Ledce N | Rybářské závody | 62 |
27.09.2015 | Trhová Kamenice N | Podzimní rybářské závody | 59 |
27.09.2015 | Polouvsí - mládež N | Dětské rybářské závody | 38 |
26.09.2015 | Otín N | Otínská šupina | 44 |
26.09.2015 | Děčín N | O Mistra Děčína - 1 etapa | 14 |
26.09.2015 | Vlašim N | O motorovou pilu | 44 |
26.09.2015 | Senomaty N | Rybářské závody | 29 |
26.09.2015 | Kladruby u Vlašimi N | Podzimní rybářské závody | 29 |
26.09.2015 | Polička N | Svatováclavská trofej | 158 |
26.09.2015 | Polouvsí N | pouze 12 z 38 | 12 |
26.09.2015 | Proruby N | Rybina Cup 2015 | 52 |
26.09.2015 | Jaroměř N | O posvícenskou husu | 47 |
20.09.2015 | Dřenice N | Rybářské závody | 41 |
19.09.2015 | Březůvky ženy N | Rybářské závody | 14 |
19.09.2015 | Český Brod (Nouzov) N | Rybářské závody | 55 |
19.09.2015 | Bezdružice N | Rybářské závody | 42 |
19.09.2015 | Horka N | Horecký kapr | 37 |
19.09.2015 | Drozdice ženy N | Rybářské závody žen | 12 |
19.09.2015 | Týniště nad Orlicí N | O Pohár řeky Orlice | 80 |
19.09.2015 | Sendražice mládež N | Dětské rybářské závody | 12 |
19.09.2015 | Otovice u Karlových Varů N | Závody na Kocandě | 17 |
19.09.2015 | Mozolov N | O pohár předsedy MO - pouze 25 ze 40 | 25 |
13.09.2015 | Slatiňany N | Rybářské závody | 64 |
13.09.2015 | Vítězná u Kocléřova N | 3. kolo KS Fish | 39 |
12.09.2015 | Úsobí N | Rybářské závody | 30 |
12.09.2015 | Nové Město na Moravě N | Rybářské závody | 61 |
12.09.2015 | Prosenická Lhota N | O pohár předsedy SÚS | 105 |
12.09.2015 | Bezděkov N | Rybářské závody | 26 |
12.09.2015 | Sobětuchy N | Rybářské závody | 28 |
12.09.2015 | Dřenice N | 1.ročník FeederTeam Habakuk | 38 |
11.09.2015 | Hracholusky N | Butov 2015 | 33 |
05.09.2015 | Měřín N | Měřínský kapr | 124 |
05.09.2015 | Humpolec N | Humpolecká 30 | 63 |
05.09.2015 | Vrbová Lhota N | Rybářské závody | 47 |
05.09.2015 | Hašov N | Rybářské závody | 32 |
05.09.2015 | Svitavy N | Rybářské závody seniorů | 26 |
05.09.2015 | Horní Maršov mládež N | Dětské rybářské závody | 20 |
30.08.2015 | Měřín - mládež N | Dětské rybářské závody | 77 |
30.08.2015 | Sendražice N | dvojboj - rybářská část | 22 |
29.08.2015 | Ledeč nad Sázavou mládež N | Dětské rybářské závody | 51 |
29.08.2015 | Velký Osek mládež N | Dětské rybářské závody | 24 |
29.08.2015 | Dřenice ženy N | Rybářské závody žen | 17 |
29.08.2015 | Kostelec nad Orlicí N | Pouze 47 z 87 | 47 |
29.08.2015 | Olešnice na Moravě N | Rybářské závody | 66 |
29.08.2015 | Třeboň N | Třeboňský kapr | 86 |
28.08.2015 | Jaroměř N | Noční lov úhořů | 27 |
23.08.2015 | Kondrac do 10 let N | Dětské do 10 let | 13 |
23.08.2015 | Kondrac 10-15 let N | Dětské 10-15 let | 13 |
23.08.2015 | Kondrac N | Rybářské závody | 16 |
23.08.2015 | Velké Dvorce pod Přimdou N | Rybářské závody | 41 |
23.08.2015 | Blížkovice N | Rybářské závody | 30 |
22.08.2015 | Dráchov mládež N | Dětské rybářské závody | 12 |
22.08.2015 | Dráchov N | Rybářské závody | 21 |
22.08.2015 | Bystřice nad Pernštejnem N | Rybářské závody | 18 |
22.08.2015 | Robčice N | Rybářské závody | 52 |
22.08.2015 | Veselá u Semil N | Rybářské závody | 50 |
15.08.2015 | Babice u Říčan N | Rybářské závody | 27 |
15.08.2015 | Svitavy N | Svitavské brčko - domácí | 7 |
15.08.2015 | Svitav N | Svitavské brčko - hosté | 18 |
15.08.2015 | Králíky N | Rybářské závody pro členy MO | 35 |
08.08.2015 | Kostelec nad Orlicí mládež N | Dětské rybářské závody | 20 |
08.08.2015 | Babín N | Rybářské závody | 38 |
08.08.2015 | Tample N | Rybářské závody | 25 |
08.08.2015 | Vítězná u Kocléřova N | O Pohár starosty obce Vítězná - mládež | 12 |
08.08.2015 | Vítězná u Kocléřova N | O Pohár starosty obce Vítězná - příchozí | 8 |
08.08.2015 | Vítězná u Kocléřova N | O Pohár starosty obce Vítězná - domácí | 4 |
07.08.2015 | Otovice u Karlových Varů N | Noční rybářské závody | 17 |
02.08.2015 | Třemešné pod Přimdou N | Rybářské závody | 29 |
01.08.2015 | Janov N | Rybářské závody | 53 |
01.08.2015 | Vranovská Ves N | Rybářské závody | 22 |
31.07.2015 | Bohdalec N | Noční rybářské závody dvojic | 8 |
31.07.2015 | Jičín N | Dvorecký kapr | 20 |
26.07.2015 | Přeštice N | Velká cena Přeštic v plavané | 35 |
25.07.2015 | Lukov N | 18 hodin rybolovu dvojice | 19 |
25.07.2015 | Soutice N | Rybářské závody | 43 |
25.07.2015 | Lužany N | Přeštický feeder | 58 |
25.07.2015 | Míčov - Sušice N | Rybářské závody | 34 |
25.07.2015 | Vítězná u Kocléřova N | Závod vytrvalců | 23 |
19.07.2015 | Ždírec mládež N | Dětské rybářské závody | 22 |
19.07.2015 | Přepychy mládež N | Dětské rybářské závody | 44 |
19.07.2015 | Klášter N | Rybářské závody | 11 |
18.07.2015 | Jimramov - mládež N | Dětské rybářské závody | 17 |
18.07.2015 | Jimramov N | Rybářské závody | 37 |
18.07.2015 | Přepychy N | Rybářské závody | 85 |
12.07.2015 | Čabárna N | O putovní pohár | 34 |
12.07.2015 | Sendražice N | Rybářské závody | 35 |
11.07.2015 | Stašov - kat. okoun N | Kategorie okoun | 74 |
11.07.2015 | Stašov N | Kategorie kapr | 74 |
11.07.2015 | Jívoví N | Rybářské závody | 47 |
11.07.2015 | Český Brod N | Rybářské závody | 46 |
11.07.2015 | Jedousov mládež N | Dětské rybářské závody | 19 |
11.07.2015 | Jedousov N | Rybářské závody | 56 |
11.07.2015 | Loučky N | Rybářské závody | 26 |
05.07.2015 | Trhová Kamenice N | Rybářské závody | 55 |
04.07.2015 | Arneštovice N | Rybářské závody | 45 |
04.07.2015 | Pátek N | Trojboj | 12 |
04.07.2015 | Trhová Kamenice mládež N | Dětské rybářské závody | 23 |
04.07.2015 | Bříšťany mládež N | Dětské rybářské závody | 25 |
04.07.2015 | Křepice N | Rybářské závody | 26 |
28.06.2015 | Králíky N | položená | 33 |
28.06.2015 | Tample dvojice N | závody dvojic | 18 |
27.06.2015 | Bohdalín N | Hůrkův rybník | 41 |
27.06.2015 | Bohdalec N | pouze 10 z ? | 10 |
27.06.2015 | Kladruby mládež do 10 N | Mládež do 10ti let | 17 |
27.06.2015 | Kladruby mládež 10-15 N | mládež 10-15 let | 13 |
27.06.2015 | Lestkov N | Rybářské závody | 32 |
27.06.2015 | Slatiňany N | Velká cena spolku Rybářské žebříčky | 81 |
27.06.2015 | Polička mládež N | V. ročník O Pohár starosty | 58 |
27.06.2015 | Králíky N | plavaná | 33 |
27.06.2015 | Dlouhoňovice N | pouze 6 z 35 | 6 |
27.06.2015 | Brno N | Svitavský pohár | 18 |
20.06.2015 | Březůvky mládež N | Dětské rybářské závody | 36 |
20.06.2015 | Humpolec mládež N | Dětské rybářské závody | 32 |
20.06.2015 | Humpolec N | Rybářské závody | 84 |
20.06.2015 | Bělá pod Bezdězem N | Rybářské závody | 32 |
20.06.2015 | Perná N | Rybářské závody | 41 |
20.06.2015 | Haňovice N | Pouze 3 z 24 | 3 |
20.06.2015 | Kravsko N | Zámecká liga 2.závod | 19 |
19.06.2015 | Jimramov dvojice N | Rybářské závody | 45 |
19.06.2015 | Velký Šenov N | O pohár MO ČRS | 11 |
19.06.2015 | Kondrac N | Den a noc s prutem | 15 |
19.06.2015 | Hostinné N | Noční rybářské závody | 23 |
14.06.2015 | Malesice N | maraton - 3. závod | 29 |
14.06.2015 | Libchavy mládež N | Dětské rybářské závody | 9 |
14.06.2015 | Holice mládež N | Dětské rybářské závody | 40 |
14.06.2015 | Opočno N | Zámecký pohár | 83 |
14.06.2015 | Meziměstí mládež N | Dětské rybářské závody | 22 |
13.06.2015 | Brozany nad Ohří N | pouze 5 z 33 | 5 |
13.06.2015 | Veliká Ves N | Rybářské závody | 55 |
13.06.2015 | Mladá Boleslav N | O Pohár předsedy MO | 77 |
13.06.2015 | Horky nad Jizerou mládež N | pouze 3 z 21 | 3 |
13.06.2015 | Radotín N | pouze 5 z ??? | 5 |
13.06.2015 | Holice N | Rybářské závody | 54 |
13.06.2015 | Stárkov mládež N | Dětské rybářské závody | 39 |
13.06.2015 | Opočno mládež N | Dětské závody samostatně bez pomoci | 30 |
13.06.2015 | Opočno mládež N | Dětské závody s pomocí dospělých | 10 |
13.06.2015 | Broumov mládež N | Katovna | 8 |
13.06.2015 | Broumov N | Katovna | 53 |
13.06.2015 | Teplá mládež N | Dětské rybářské závody | 12 |
13.06.2015 | Teplá N | Rybářské závody | 48 |
13.06.2015 | Vážany nad Litavou mládež N | pouze 2 z 5 | 2 |
13.06.2015 | Vážany nad Litavou N | pouze 3 z 21 | 3 |
13.06.2015 | Dačice N | Rybářské závody | 61 |
07.06.2015 | Malesice N | maraton - 2. závod | 22 |
07.06.2015 | Slatiňany - mládež N | Dětské rybářské závody | 32 |
07.06.2015 | Podůlšany ženy N | Rybářské závody žen | 11 |
06.06.2015 | Valašské Meziříčí N | pouze 3 ze 64 | 3 |
06.06.2015 | Ledeč nad Sázavou N | Rybářské závody | 60 |
06.06.2015 | Vejprty mládež N | pouze 10 z 20 | 10 |
06.06.2015 | Úherce N | Rybářské závody | 37 |
06.06.2015 | Stéblová N | Rybářské závody | 64 |
06.06.2015 | Polička dvojice N | Poličský kapr | 33 |
06.06.2015 | Podůlšany - mládež N | Dětské rybářské závody | 23 |
06.06.2015 | Jablonné nad Orlicí (Bystříčko) N | Pouze 13 z 24 | 13 |
06.06.2015 | Velké Poříčí mládež N | Dětské rybářské závody | 37 |
06.06.2015 | Smidary ženy N | Rybářské závody žen | 15 |
06.06.2015 | Smidary mládež N | Dětské rybářské závody | 8 |
06.06.2015 | Smidary N | Rybářské závody | 39 |
06.06.2015 | Skuhrov nad Bělou N | Rybářské závody | 42 |
06.06.2015 | Hradec Králové N | Rybářské závody | 51 |
06.06.2015 | Vyškov N | pouze 10 z 51 | 10 |
06.06.2015 | Řeznovice mládež N | pouze 10 z 51 | 10 |
06.06.2015 | Předklášteří N | 41 | |
06.06.2015 | Břeclav N | GP Včelín - pouze 4 z ??? | 4 |
31.05.2015 | Vrbová Lhota N | Na počest Ády Doležala | 41 |
31.05.2015 | Malesice N | Rybářské závody | 36 |
31.05.2015 | Vojice mládež N | Dětské rybářské závody | 26 |
31.05.2015 | Náchod N | Podborský rybářský závod | 32 |
30.05.2015 | Kelč mládež N | Dětské rybářské závody | 8 |
30.05.2015 | Kelč N | Rybářské závody | 54 |
30.05.2015 | Babice mládež N | pouze 3 z 52 | 3 |
30.05.2015 | Žďár nad Sázavou - mládež N | Bránský kapr | 34 |
30.05.2015 | Údavy N | Pouze 3 z ? | 3 |
30.05.2015 | Počátky N | pouze 34 z ?? | 34 |
30.05.2015 | Milovy dvojice N | Závod dvojic | 65 |
30.05.2015 | Číhošť N | O putovní pohár | 37 |
30.05.2015 | Varvažov mládež N | Dětské rybářské závody | 19 |
30.05.2015 | Tursko N | Rybářské závody | 4 |
30.05.2015 | Svitavy mládež N | pouze 10 z 28 | 10 |
30.05.2015 | Polička N | Letní superpohár v přívlači - 1.závod | 41 |
30.05.2015 | Vojice N | Rybářské závody | 52 |
30.05.2015 | Trutnov N | Závody Peklo | 55 |
30.05.2015 | Přepychy N | Zlatý karas 9. ročník | 49 |
30.05.2015 | Týn nad Vltavou mládež N | Dětské rybářské závody | 17 |
30.05.2015 | Týn nad Vltavou N | Rybářské závody | 13 |
28.05.2015 | Most N | pouze 5 z ??? | 5 |
28.05.2015 | Veselá u Mnichova Hradiště N | Ouklej Cup 2015 | 15 |
24.05.2015 | Drozdice mládež N | Dětské rybářské závody | 44 |
24.05.2015 | Jemnice N | O pohár Barchanu | 36 |
24.05.2015 | Zbraslav - mládež N | pouze 6 z 52 | 6 |
24.05.2015 | Polouvsí - mládež N | Dětské rybářské závody | 37 |
24.05.2015 | Vrchlabí - mládež N | Dětské rybářské závody | 30 |
24.05.2015 | Vítězná u Kocléřova N | Závod dvojic | 17 |
23.05.2015 | Osvětimany N | pouze 3 ze 69 | 3 |
23.05.2015 | Otín N | Otínská šupina | 43 |
23.05.2015 | Nová Ves u Chotěboře N | Rybářské závody | 20 |
23.05.2015 | Jimramov - mládež N | Dětské rybářské závody | 13 |
23.05.2015 | Jimramov N | Rybářské závody | 47 |
23.05.2015 | Štětí N | Rybářské závody | 59 |
23.05.2015 | Lubenec dvojice N | Závod dvojic | 20 |
23.05.2015 | Chlumec mládež N | Pouze 16 z 51 | 16 |
23.05.2015 | Zeměchy u Kralup n.Vlt. mládež N | Dětské rybářské závody | 3 |
23.05.2015 | Benátky nad Jizerou mládež N | pouze 3 z 26 | 3 |
23.05.2015 | Bělá pod Bezdězem - mládež N | O pohár předsedy SÚS | 75 |
23.05.2015 | Zbraslav N | pouze 3 ze 42 | 3 |
23.05.2015 | Turkovice N | Rybářské závody | 52 |
23.05.2015 | Dřenice N | Rybářské závody | 21 |
23.05.2015 | Polouvsí N | pouze 10 ze 40 | 10 |
23.05.2015 | Česká Lípa N | Dubice | 43 |
23.05.2015 | Vrchlabí N | Rybářské závody | 41 |
23.05.2015 | Náchod - Babí N | Rybářské závody | 44 |
23.05.2015 | Lázně Bělohrad - mládež N | Dětské rybářské závody | 9 |
23.05.2015 | Lázně Bělohrad N | Rybářské závody | 32 |
23.05.2015 | Smolnická N | Kaprový víkend 2015 | 39 |
23.05.2015 | Holásky - mládež N | Dětské rybářské závody | 24 |
17.05.2015 | Slatiňany N | Rybářské závody | 96 |
16.05.2015 | Jičín N | Rybářské závody | 31 |
16.05.2015 | Všemina N | pouze 3 z 35 | 3 |
16.05.2015 | Třešť N | Rybářské závody | 44 |
16.05.2015 | Kamenice nad Lipou (Babín) N | Rybářské závody | 23 |
16.05.2015 | Vlašim mládež N | Dětské rybářské závody | 31 |
16.05.2015 | Veselá u Mnichova Hradiště N | Rybářské závody | 117 |
16.05.2015 | Sojovice - mládež N | Pouze 5 ze 34 | 5 |
16.05.2015 | Láz u Kladrub N | Rybářské závody | 40 |
16.05.2015 | Peklo N | Rybářské závody | 78 |
16.05.2015 | Knířov N | Rybářské závody | 28 |
16.05.2015 | Drozdice N | Rybářské závody | 43 |
16.05.2015 | Česká Třebová N | Memoriál j. Pelikána | 45 |
16.05.2015 | Budislav N | Rybářské závody | 39 |
16.05.2015 | Náchod - Poříčí - mládež N | Dětské rybářské závody | 8 |
16.05.2015 | Náchod - Poříčí N | Rybářské závody | 62 |
16.05.2015 | Hynčice - mládež N | Dětské rybářské závody | 23 |
10.05.2015 | Bohdalov - mládež N | Dětské rybářské závody | 15 |
10.05.2015 | Trhová Kamenice N | Rybářské závody | 40 |
10.05.2015 | Jablunkov mládež N | pouze 5 z ??? | 5 |
10.05.2015 | Pěkov - mládež N | Dětské rybářské závody | 42 |
10.05.2015 | Jičín mládež N | Dětské rybářské závody | 20 |
10.05.2015 | Břeclav - mládež N | pouze 3 z 50 | 3 |
09.05.2015 | Žirovnice mládež N | Budín 2015 | 13 |
09.05.2015 | Žirovnice N | Budín 2015 | 83 |
09.05.2015 | Bohdalov N | Rybářské závody | 35 |
09.05.2015 | Radovesnice N | Rybářské závody | 39 |
09.05.2015 | Staré Sedliště N | Starosedlišťská udice | 77 |
09.05.2015 | Dřenice - mládež N | Dětské rybářské závody | 24 |
09.05.2015 | Ostrava N | Hulvácké Benátky 1.kolo | 34 |
09.05.2015 | Jablunkov N | pouze 5 z ??? | 5 |
09.05.2015 | Darkovice N | Pouze 3 z ? | 3 |
09.05.2015 | Říkov N | Rybářské závody | 43 |
09.05.2015 | Pěkov N | Grimův pohár 2015 | 40 |
09.05.2015 | Lodín N | Rybářské závody | 60 |
09.05.2015 | Břeclav N | Včelín - pouze 3 ze 117 | 3 |
08.05.2015 | Milešov u Velemína N | Beránek na udici | 25 |
08.05.2015 | Český Brod N | Nouzov | 41 |
08.05.2015 | Pustá Kamenice N | Rybářské závody | 61 |
08.05.2015 | Hošťalovice N | Rybářské závody | 72 |
08.05.2015 | Levínská Olešnice N | Rybářské závody | 40 |
08.05.2015 | Rtyně v Podkrkonoší N | Rybářské závody | 31 |
08.05.2015 | Božice - mládež N | Dětské rybářské závody | 11 |
08.05.2015 | Božice N | Rybářské závody | 28 |
03.05.2015 | Zahradiště N | Rybářské závody | 41 |
03.05.2015 | Morašice N | Rybářské závody | 48 |
03.05.2015 | Hrušovany u Brna - mládež N | pouze 3 z ? | 3 |
02.05.2015 | Světlá nad Sázavou N | Rybářské závody | 64 |
02.05.2015 | Pacov N | Pacovský kapr | 44 |
02.05.2015 | Kladruby u Vlašimi N | Handicapovaní rybáři | 34 |
02.05.2015 | Puclice N | Rybářské závody | 29 |
02.05.2015 | Svitavy N | pouze 7 z 64 | 7 |
02.05.2015 | Ostrava Svinov N | Talian - pouze 10 ze 65 | 10 |
02.05.2015 | Český Těšín mládež N | Dětské rybářské závody | 5 |
02.05.2015 | Pšánky N | Rybářské závody | 64 |
02.05.2015 | Jaroměř N | Rybářské závody | 96 |
02.05.2015 | Hostinné N | Rybářské závody | 43 |
02.05.2015 | Velká nad Veličkou N | pouze 3 ze 63 | 3 |
02.05.2015 | Hrušovany u Brna N | pouze vítěz | 1 |
02.05.2015 | Dolní Věstonice - mládež N | pouze 13 z 31 | 13 |
02.05.2015 | Dolní Věstonice N | pouze 10 ze 49 | 10 |
02.05.2015 | Veselí nad Lužnicí N | Rybářské závody | 75 |
01.05.2015 | Polička N | Májový dvojboj - kapr | 50 |
01.05.2015 | Polička N | Májový dvojboj - pstruh | 50 |
01.05.2015 | Jevíčko N | Rybářské závody | 83 |
01.05.2015 | Karviná N | memoriál Zb. Wranika | 17 |
01.05.2015 | Český Těšín N | Rybářské závody | 5 |
01.05.2015 | Vítězná u Kocléřova N | Retro závod | 10 |
01.05.2015 | Sendražice N | Rybářské závody | 36 |
01.05.2015 | Jaroměř - mládež N | Dětské rybářské závody | 33 |
01.05.2015 | Velká nad Veličkou - mládež N | pouze 5 z 34 | 5 |
26.04.2015 | Lukov - junioři N | Závod juniorů | 37 |
26.04.2015 | Týnec nad Labem N | pouze 3 z 36 | 3 |
26.04.2015 | Tůň u Loukova - mládež N | Dětské rybářské závody | 34 |
26.04.2015 | Rožmitál pod Třemšínem N | Pouze 16 ze 40 | 16 |
26.04.2015 | Postupice u Benešova N | Volejovka Cup | 29 |
26.04.2015 | Ledce N | Rybářské závody | 66 |
26.04.2015 | Horní Valdorf N | Rybářské závody | 40 |
26.04.2015 | Lohenice u Přelouče - mládež N | Dětské rybářské závody | 53 |
26.04.2015 | Veselíčko - mládež N | Pouze 5 ze 40 | 5 |
26.04.2015 | Bystřice nad Olší - mládež N | Dětské rybářské závody | 44 |
26.04.2015 | Malá Skála - mládež N | Dětské rybářské závody | 32 |
26.04.2015 | Vítězná u Kocléřova N | O putovní pohár KS-Fish 2015 - 2. kolo | 44 |
26.04.2015 | Lejšovka N | Tradiční rybářské závody | 49 |
26.04.2015 | Hradec Králové - mládež - kat. II N | Dětské rybářské závody | 48 |
26.04.2015 | Hradec Králové - mládež - kat. I N | Dětské rybářské závody | 26 |
26.04.2015 | Syrovice - mládež N | Pouze 19 z 83 | 19 |
25.04.2015 | Uherské Hradiště mládež N | pouze 5 z25 | 5 |
25.04.2015 | Lačnov N | Rybářské závody | 57 |
25.04.2015 | Lukov N | 25. rybářské závody | 48 |
25.04.2015 | Chotěboř - mládež N | Dětské rybářské závody | 11 |
25.04.2015 | Lubenec N | Rybářské závody | 26 |
25.04.2015 | Zeměchy u Kralup n.Vlt. N | Tradiční rybářské závody Zeměchy 2015 | 53 |
25.04.2015 | Týnec nad Labem mládež N | Dětské rybářské závody | 3 |
25.04.2015 | Tůň u Loukova N | Rybářské závody | 103 |
25.04.2015 | Rožmitál pod Třemšínem N | Pouze 15 z 54 | 15 |
25.04.2015 | Lošany N | pouze 12 z 28 | 12 |
25.04.2015 | Kolín N | Pouze 10 z 90+ | 10 |
25.04.2015 | Hubálov - mládež N | Dětské rybářské závody | 14 |
25.04.2015 | Březnice mládež N | Dětské rybářské závody | 36 |
25.04.2015 | Březnice N | Rybářské závody | 49 |
25.04.2015 | Domažlice N | Pouze 11 z 61 | 11 |
25.04.2015 | Zájezdec N | Rybářské závody | 51 |
25.04.2015 | Skuteč (Štěpánov) N | Rybářské závody | 96 |
25.04.2015 | Markovice - mládež N | pouze 3 ze 43 | 3 |
25.04.2015 | Lanškroun N | Pouze 19 ze 122 | 19 |
25.04.2015 | Veselíčko N | Pouze 3 ze 65 | 3 |
25.04.2015 | Bystřice nad Olší N | Rybářské závody | 47 |
25.04.2015 | Malá Skála N | Rybářské závody | 73 |
25.04.2015 | Miletín N | Závody na Jordánku | 43 |
25.04.2015 | Kopidlno ženy N | Rybářské závody | 4 |
25.04.2015 | Kopidlno mládež N | Dětské rybářské závody | 27 |
25.04.2015 | Kopidlno N | Rybářské závody | 15 |
25.04.2015 | Červený Kostelec N | Rybářské závody | 46 |
25.04.2015 | Syrovice N | pouze 3 z ? | 3 |
25.04.2015 | Velešín - mládež N | Dětské rybářské závody 12 z 19 | 12 |
24.04.2015 | Červený Kostelec N | Jarní maraton dvojic | 32 |
22.04.2015 | Třinec - mládež N | Pouze 3 z 26 | 3 |
19.04.2015 | Semněvice N | Rybářské závody | 52 |
19.04.2015 | Lohenice u Přelouče N | Rybářské závody | 58 |
19.04.2015 | Přerov - mládež N | Laguna CUP junior | 14 |
19.04.2015 | Chlumec nad Cidlinou N | Rybářské závody Pamětník | 36 |
18.04.2015 | Červený Hrádek N | Rybářské závody | 48 |
18.04.2015 | Tři Dvory N | Pouze 63 ze 120 | 63 |
18.04.2015 | Příbram N | Rybářské závody | 56 |
18.04.2015 | Bakov nad Jizerou N | Rybářské závody | 69 |
18.04.2015 | Polička N | Jarní přívlač | 134 |
18.04.2015 | Dřenice N | Závod dvojic | 9 |
18.04.2015 | Přerov N | Laguna CUP - pouze 21 z 35 | 21 |
18.04.2015 | Třinec N | Pouze 5 ze 65 | 5 |
18.04.2015 | Třebechovice pod Orebem N | Rybářské závody | 123 |
18.04.2015 | Kravsko N | Zámecká liga 1.závod | 20 |
17.04.2015 | Skuteč N | Skutečská 50 dvojic | 16 |
16.04.2015 | Plzeň N | Havelkův bič | 36 |
12.04.2015 | Stéblová N | Čudla Cup 2. ročník | 54 |
11.04.2015 | Teplice (Proboštov) mládež N | Dětské rybářské závody pouze 4 z 25 | 4 |
11.04.2015 | Zbýšov N | V. Zbýšovský kapr | 127 |
11.04.2015 | Pašinka u Kolína N | Sele na háčku | 36 |
11.04.2015 | Hruškov N | HRUŠKOV CUP 24 HODIN | 22 |
11.04.2015 | Polouvsí N | Daiwa Cup jaro 2015 | 26 |
11.04.2015 | Velká Jesenice N | Rybářské závody | 57 |
11.04.2015 | Citonice N | Pouze 4 z ? | 4 |
11.04.2015 | Nová Ves N | Pouze 3 z 24 | 3 |
05.04.2015 | Letny N | Rybářské závody | 67 |
05.04.2015 | Vítězná u Kocléřova N | 1. kolo KS Fish | 33 |
04.04.2015 | Černíč N | Red carp Černíč 2015 | 27 |
04.04.2015 | Starý Kolín N | Rybářské závody | 40 |
04.04.2015 | Poděbrady - mládež N | Poděbradský kapr - pouze 1 z 8 | 1 |
04.04.2015 | Poděbrady N | Poděbradský kapr - pouze 22 ze 62 | 22 |
04.04.2015 | Skuteč N | II. ročník Skutečský pstroužek | 88 |
29.03.2015 | Markovice N | Rybářské závody | 85 |
28.03.2015 | Ostrata - vláčka N | Pouze 3 z 28 | 3 |
28.03.2015 | Ostrata - muška N | 3 | |
28.03.2015 | Křesetice N | Rybářské závody | 30 |
28.03.2015 | Dymokury N | Rybářské závody | 81 |
28.03.2015 | Čelákovice - mládež N | pouze 3 z 35 | 3 |
28.03.2015 | Čelákovice N | Pouze 3 z 92 | 3 |
28.03.2015 | Brandýs nad Labem N | MS Range 5.kolo | 20 |
22.03.2015 | Dalečín N | Dalečínský pohár - pouze 15 z 23 | 15 |
22.03.2015 | Vítězná u Kocléřova N | Dolovná 2015 | 32 |
21.03.2015 | Vrbová Lhota N | Jarní rybářské závody | 56 |
21.03.2015 | Polička N | Poličský duhák dvojic | 129 |
21.03.2015 | Karviná N | Petrovický pstruh | 31 |
21.03.2015 | Otovice u Karlových Varů N | Jarní rybářské závody | 3 |
14.03.2015 | Vír N | Rybářské závody | 55 |
14.03.2015 | Kokovice N | I.Jarní závody Čudla Teamu Klobuky | 22 |
14.03.2015 | Brandýs nad Labem N | MS Range 4.kolo | 30 |
14.03.2015 | Dřenice N | GP Pce 1.kolo | 46 |
21.02.2015 | Sendražice N | Rybářské závody | 24 |
14.02.2015 | Polička N | Zlatá šupina 16 ze 112 | 16 |
08.02.2015 | Dalečín N | Dalečínská dírka | 44 |
08.02.2015 | Vítězná u Kocléřova N | Závod na dírkách | 21 |
07.02.2015 | Polička N | Únorová dírka - pouze 13 ze 138 | 13 |
Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.