Výsledky závodů - Kraj Pardubický - Závody jednotlivců - 01.01.2016 - 31.12.2016
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
Datum | Město | Název | Počet účastníků |
---|---|---|---|
25.12.2016 | Podůlšany N | Vánoční kapřík 2 | 30 |
26.11.2016 | Pardubice N | Labská nudle 2017 | 19 |
13.11.2016 | Chýšť N | Rybářský dobrodruh | 14 |
29.10.2016 | Skuteč N | Přívlač | 61 |
28.10.2016 | Horní Lipka N | Hornolipecký dvojboj | 20 |
22.10.2016 | Dřenice N | Hungerfish Cup | 39 |
15.10.2016 | Uhersko N | 25 ze 49 | 25 |
08.10.2016 | Drozdice N | Memoriál Jana Švandy | 45 |
02.10.2016 | Lázně Bohdaneč N | Běloba Cup | 42 |
01.10.2016 | Choteč N | Rybářské závody | 39 |
01.10.2016 | Horka u Chrasti N | Horecký kapr | 37 |
25.09.2016 | Dřenice N | Rybářské závody | 48 |
24.09.2016 | Trhová Kamenice N | Rybářské závody | 30 |
18.09.2016 | Slatiňany N | Rybářské závody | 68 |
17.09.2016 | Svratouch N | pouze 30 ze 63 | 30 |
04.09.2016 | Lázně Bohdaneč N | Rybářské závody | 43 |
03.09.2016 | Hrochův Týnec N | Rybářské závody | 44 |
03.09.2016 | Králíky N | Rybářské závody pro členy MO | 27 |
27.08.2016 | Podůlšany N | Dvojboj | 14 |
06.08.2016 | Drozdice N | Champions CUP 2016 | 33 |
31.07.2016 | Dřenice N | Pohár Jendy Hanuše | 37 |
09.07.2016 | Polička N | pouze 17 z 55 | 17 |
03.07.2016 | Trhová Kamenice N | Rybářské závody | 59 |
03.07.2016 | Králíky položená N | položená | 34 |
02.07.2016 | Králíky N | Plavaná | 31 |
18.06.2016 | Dlouhoňovice N | TOP 10 ze ??? | 10 |
11.06.2016 | Holice N | Rybářské závody | 67 |
11.06.2016 | Brandýs nad Orlicí N | O Pohár starosty | 10 |
04.06.2016 | Bystříčko N | Rybářské závody | 11 |
04.06.2016 | Turkovice N | Rybářské závody | 27 |
04.06.2016 | Stéblová N | Rybářské závody | 70 |
04.06.2016 | Dobříkov N | Rybářské závody | 40 |
28.05.2016 | Zámrsk N | Rybářské závody | 28 |
22.05.2016 | Slatiňany N | O pohár starosty | 80 |
21.05.2016 | Peklo N | Rybářské závody | 78 |
15.05.2016 | Dřenice N | Rybářské závody | 41 |
14.05.2016 | Česká Třebová N | Memoriál J. Pelikána | 31 |
14.05.2016 | Drozdice N | Rybářské závody | 40 |
14.05.2016 | Skuteč N | Rybářské závody | 44 |
14.05.2016 | Knířov N | Rybářské závody | 31 |
14.05.2016 | Budislav N | Rybářské závody | 52 |
08.05.2016 | Hošťalovice N | Rybářské závody | 48 |
07.05.2016 | Kostěnice N | Rybářské závody | 36 |
01.05.2016 | Trhová Kamenice N | Rybářské závody | 28 |
30.04.2016 | Lohenice u Přelouče N | Rybářské závody | 65 |
23.04.2016 | Lanškroun N | Rybářské závody | 10 |
23.04.2016 | Zájezdec N | Rybářské závody | 50 |
23.04.2016 | Ronov nad Doubravou N | Pouze 20 z 1..? | 20 |
16.04.2016 | Svídnice N | Rybářské závody | 28 |
02.04.2016 | Skuteč N | III. ročník Skutečský pstroužek | 77 |
19.03.2016 | Markovice N | Pouze 20 ze 71 | 20 |
19.03.2016 | Králíky (Horní Lipka) N | Muška a vláčka | 19 |
06.02.2016 | Morašice N | Bačalská dírka | 29 |
Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.