Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 23 termínů závodů
V minulosti zadáno 9256 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

 

 

 | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 

 

Celkové pořadí týmů pro období 01.01.2022 - 31.12.2022

 

PořadíJméno týmuJméno závodníkaBodyJméno druhého závodníkaBodyJméno třetího závodníkaBodyCelkové body týmu
1.KKM GulášovkyVágenknecht Jiří1Kratochvíl Jan7Machatý David816
2.Jizera 24Franěk Robert2Zeman Luboš4Man Bohuslav1117
3.Msk Mnichovo HradištěVlasta Vratislav12Kočí Josef15Černý Jindřich2956
4.Fishing team SeveročešiBína Libor5Kraus Pavel18Hakl Petr4366
5.Hungerfish teamChvála Petr10Štarman Jiří25Blaščík Petr4075
6.Poseidon fishing club OpočnoVašíček Zdeněk6Brodský Michal17Dvořák Oldřich5679
7.Středočeši fishing team MAVERSmítka Radek20Dydňanský Roman30Havlíček Stanislav3484
8.Gold Fish teamSynek Martin9Kubec Tomáš13Hájek Vladimír7799
9.VeterániBareš Vladimír23Syrůček Stanislav28Zahradník Vlastimil52103
10.BezrybkyZáhora Petr37Perout Josef37Mackura Zdeněk49123
11.Rybářský ráj Hradec KrálovéTrnka Aleš3Aleksandrová Alena58Bartoněk Lukáš67128
12.J.D.J. Fish TeamKrobot Jiří45Říčař David53Pětík Marek54152
13.Vysočina teamDoležán Vladimír35Doležán Nikola47Jirásek Petr74156
13.Michalové a spol.Havrila Michal ml.26Červený Jaroslav36Staněk Václav94156
15.Rebels teamVáňa Tomáš30Charvát Lukáš48Porazík Václav93171
16.Black Fish teamVlček Petr51Novák Zdeněk63Poslušný Josef ml.69183
17.Torpedo teamNovotná Pavlína55Novotný Jiří65Novotný Petr86206
18.Kocanda teamKlein Jiří57Povolný Zdeněk69Bauer František84210
19.Pohoda teamOndráček Kamil23Polívka Martin88Nedělka Stanislav126237
20.Podorlické vydryŠupol Michal64Šupol Petr99Mrvečka Patrik103266
21.Big Fish JihlavaJaníček Jan62Coufal Zdeněk86Jilich Ladislav134282

 

 

Týmy, které nebylo možné vyhodnotit.

Týmy nejsou hodnoceny z tohoto důvodů

  1. Nelze dopočítat umístění druhého nebo třetího závodníka z týmu z důvodu neexistence výsledku v celostátním žebříku

 

Jméno týmuJméno závodníkaBodyJméno druhého závodníkaBodyJméno třetího závodníkaBodyCelkové body týmu

 

 

Soupisky jednotlivých týmů

 

Bezrybky
Mackura ZdeněkPernink
Perout Josef KapitánPerštejn
Záhora PetrBžany
Big Fish Jihlava
Coufal ZdeněkJihlava
Janíček Jan KapitánKamenice u Jihlavy
Jilich LadislavJihlava
Black Fish team
Kratochvíl JakubHradec Králové
Novák ZdeněkTýniště nad Orlicí
Poslušný Josef ml.Lípa nad Orlicí
Šabata Jiří KapitánSvatý Mikuláš
Vlček PetrČastolovice

 

Fishing team Severočeši
Bína LiborDlouhý Most
Friedrich TomášJablonec nad Nisou
Hakl PetrPředonín
Kraus Pavel KapitánJablonec nad Nisou
Roušal LuděkNeratovice
Gold Fish team
Hájek VladimírDobříkov
Kubec Tomáš KapitánLanškroun
Synek MartinChoceň
Šrajer DavidVysoké Mýto
Hungerfish team
Blaščík PetrStaré Jesenčany
Chvála JanSezemice
Chvála Petr KapitánSezemice
Chválová LubicaSezemice
Růžička PavelDašice
Šrámek PetrOpočínek
Štarman JiříStaré Jesenčany
Taichner RadekMikulovice

 

J.D.J. Fish Team
Krobot JiříDolní Čermná
Mačo Jiří KapitánSlatina nad Zdobnicí
Pětík MarekLibišany
Říčař DavidZdelov
Jizera 24
Franěk RobertTrutnov
Jón RichardChlum
Man BohuslavHořice v Podkrkonoší
Stuchlík JiříNová Paka
Vojtěch Václav KapitánMlázovice
Zeman LubošSemily
KKM Gulášovky
Kratochvíl Jan KapitánTřebechovice pod Orebem
Machatý DavidJaroměř
Vágenknecht JiříPardubice

 

Kocanda team
Bauer FrantišekKarlovy Vary
Klein JiříKarlovy Vary
Povolný Zdeněk KapitánKarlovy Vary
Michalové a spol.
Červený JaroslavJaroměř
Havrila Michal ml. KapitánJaroměř
Havrila Michal st.Jaroměř
Staněk VáclavHradec Králové
Msk Mnichovo Hradiště
Černý JindřichMnichovo Hradiště
Hybner PavelMnichovo Hradiště
Kočí Josef KapitánMnichovo Hradiště
Vlasta VratislavBakov nad Jizerou

 

Podorlické vydry
Mrvečka PatrikTýniště nad Orlicí
Mrvečka Petr KapitánTýniště nad Orlicí
Šupol MichalRychnov nad Kněžnou
Šupol PetrLibišany
Pohoda team
Nedělka StanislavVelká Losenice
Ondráček KamilŽďár nad Sázavou
Polívka MartinPřibyslav
Unzeitig Bohuslav KapitánŽďár nad Sázavou
Poseidon fishing club Opočno
Brodský MichalHradec Králové
Dvořák OldřichMělčany
Hladík TomášDobruška
Vašíček Zdeněk KapitánOpočno
Žuková MarieOpočno

 

Rebels team
Charvát LukášČernčice
Porazík JakubKolešov
Porazík VáclavKolešov
Váňa Tomáš KapitánZlosyň
Rybářský ráj Hradec Králové
Aleksandrová AlenaHradec Králové
Bartoněk LukášPředměřice nad Labem
Pišl JanTřesovice
Trnka Aleš KapitánTřesovice
Středočeši fishing team MAVER
Benda PavelMělník
Černý JiříÚvaly
Dydňanský RomanVrbno
Havlíček LukášMělník
Havlíček StanislavMělník
Honc JosefRumburk
Kubát JiříÚvaly
Smítka Radek KapitánBolina

 

Torpedo team
Novotná JaroslavaZámrsk
Novotná PavlínaZámrsk
Novotný Jiří KapitánZámrsk
Novotný PetrZámrsk
Veteráni
Bareš VladimírSlepotice
Černý janPardubice
Syrůček Stanislav KapitánDražkovice
Zahradník VlastimilPardubice
Vysočina team
Doležán NikolaChotěboř
Doležán Vladimír KapitánChotěboř
Jirásek PetrChotěboř
Musílek PetrChotěboř
Pleskač Jan ml.Libice nad Doubravou
Pleskač Jan st.Libice nad Doubravou

 


Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.