Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 184 termínů závodů
V minulosti zadáno 10092 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

 

 

 | 01.01.2024 - 31.12.2024  | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 

 

Celkové pořadí týmů pro období 01.01.2024 - 31.12.2024

 

PořadíJméno týmuJméno závodníkaBodyJméno druhého závodníkaBodyJméno třetího závodníkaBodyCelkové body týmu
1.Hungerfish teamBlaščík Petr6Štarman Jiří7Chvála Petr821
2.BezrybkyMackura Zdeněk3Perout Josef12Záhora Petr1429
3.Black Fish teamHladík Jiří4Vlček Petr9Hrubeš Libor3144
4.Kocanda teamPovolný Zdeněk16Klein Jiří25Bauer František2970
4.Rybářský ráj Hradec KrálovéTrnka Aleš15Tobolka Milan19Aleksandrová Alena3670
6.Jizera 24Man Bohuslav11Jón Richard20Stuchlík Jiří4374
7.Fishing team SeveročešiBína Libor12Kraus Pavel18Hakl Petr77107
8.Msk Mnichovo HradištěVlasta Vratislav1Kočí Josef32Hybner Pavel81114
9.Torpedo teamNovotná Pavlína40Novotný Petr42Novotná Jaroslava43125
10.Gold Fish teamSynek Martin2Kubec Tomáš61Hájek Vladimír77140
11.Žďářští dravciOndráček Kamil45Doležal Lambert48Pavlíček Jaroslav56149
12.Poseidon fishing club OpočnoVašíček Zdeněk28Brodský Michal58Žuková Marie71157
13.VeterániSyrůček Stanislav45Bareš Vladimír53Zahradník Vlastimil97195
14.Vysočina teamJirásek Petr64Doležán Vladimír66Doležán Nikola69199
15.Dnister feeder teamShershen Volodymyr48Burak Oleh85Bulak Serhiy94227
16.Rebels teamVáňa Tomáš67Porazík Václav86Porazík Jakub88241
17.Big Fish JihlavaRaniak Martin73Janíček Jan77Oubrecht Michal92242
18.Michalové a spol.Havrila Michal ml.73Havrila Michal st.90Červený Jaroslav96259

 

 

Týmy, které nebylo možné vyhodnotit.

Týmy nejsou hodnoceny z tohoto důvodů

  1. Nelze dopočítat umístění druhého nebo třetího závodníka z týmu z důvodu neexistence výsledku v celostátním žebříku

 

Jméno týmuJméno závodníkaBodyJméno druhého závodníkaBodyJméno třetího závodníkaBodyCelkové body týmu
Středočeši fishing team MAVERHavlíček Stanislav17Dydňanský Roman3000

 

 

Soupisky jednotlivých týmů

 

Bezrybky
Mackura ZdeněkPernink
Perout Josef KapitánPerštejn
Záhora PetrBžany
Big Fish Jihlava
Bělovský JanChotěboř
Coufal ZdeněkJihlava
Janíček Jan KapitánKamenice u Jihlavy
Oubrecht MichalBílý Kámen
Raniak MartinTřešť
Smola PavelBudíkov
Black Fish team
Hladík JiříČastolovice
Hrubeš LiborTýniště nad Orlicí
Krobot JiříDolní Čermná
Mačo JiříSlatina nad Zdobnicí
Novák ZdeněkTýniště nad Orlicí
Poslušný Josef KapitánLípa nad Orlicí
Vlček PetrČastolovice

 

Dnister feeder team
Bulak SerhiyPraha
Burak OlehPraha
Shershen Volodymyr KapitánPraha
Fishing team Severočeši
Bína LiborDlouhý Most
Hakl PetrPředonín
Jánošíková EmmaLiberec
Kraus Pavel KapitánJablonec nad Nisou
Roušal LuděkNeratovice
Gold Fish team
Hájek VladimírDobříkov
Kubec Tomáš KapitánLanškroun
Synek MartinChoceň

 

Hungerfish team
Blaščík PetrStaré Jesenčany
Chvála JanSezemice
Chvála Petr KapitánSezemice
Chválová LubicaSezemice
Růžička PavelDašice
Šrámek PetrOpočínek
Šrámek PetrOpočínek
Štarman JiříStaré Jesenčany
Taichner RadekMikulovice
Jizera 24
Franěk RobertTrutnov
Jón RichardChlum
Man BohuslavHořice v Podkrkonoší
Stuchlík JiříNová Paka
Vojtěch Václav KapitánMlázovice
Zeman LubošSemily
Kocanda team
Bauer FrantišekKarlovy Vary
Klein JiříKarlovy Vary
Povolný Zdeněk KapitánKarlovy Vary

 

Michalové a spol.
Červený JaroslavJaroměř
Havrila Michal ml. KapitánJaroměř
Havrila Michal st.Jaroměř
Msk Mnichovo Hradiště
Hybner PavelMnichovo Hradiště
Kočí Josef KapitánMnichovo Hradiště
Vlasta VratislavBakov nad Jizerou
Poseidon fishing club Opočno
Brodský MichalHradec Králové
Hladík TomášDobruška
Vašíček Zdeněk KapitánOpočno
Žuková MarieOpočno

 

Rebels team
Charvát LukášČernčice
Porazík JakubKolešov
Porazík VáclavKolešov
Váňa Tomáš KapitánZlosyň
Rybářský ráj Hradec Králové
Aleksandrová AlenaHradec Králové
Tobolka MilanNechanice
Trnka Aleš KapitánTřesovice
Středočeši fishing team MAVER
Dydňanský RomanVrbno
Havlíček StanislavMělník
Smítka Radek KapitánBolina

 

Torpedo team
Novotná JaroslavaZámrsk
Novotná PavlínaZámrsk
Novotný Jiří KapitánZámrsk
Novotný PetrZámrsk
Veteráni
Bareš VladimírSlepotice
Syrůček Stanislav KapitánDražkovice
Zahradník VlastimilPardubice
Vysočina team
Doležán NikolaChotěboř
Doležán Vladimír KapitánChotěboř
Jirásek PetrChotěboř
Pleskač Jan ml.Libice nad Doubravou
Pleskač Jan st.Libice nad Doubravou

 

Žďářští dravci
Doležal LambertŽďár nad Sázavou
Ondráček KamilŽďár nad Sázavou
Pavlíček Jaroslav KapitánŽďár nad Sázavou

 


Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.