Závody
Seznam závodu pro 2023 - Kraj Středočeský
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Červen 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
03.06.2023 | Sobota |
N
Velký Osek mládež - Středočeský Název: Velkoosecký trojzubec |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Kněžice - Středočeský Název: CT RETRO rybářské závody Kněžice |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Rožďalovice,obec Hasina - Středočeský Název: 5.Veřejný závod rybník,,Babínek" Rožďalovice |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Vlašim mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Bělá pod Bezdězem - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Dolní Bousov - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Litoměřice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
04.06.2023 | Neděle |
N
Konopiště mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
04.06.2023 | Neděle |
N
Velky Osek mládež - Středočeský Název: Velkoosecký trojzubec |
||
09.06.2023 | Pátek |
N
Čistá u Rakovníka - Středočeský Název: 24h Rybářské závody |
||
10.06.2023 | Sobota |
N
Velký Bílichovský rybník - Středočeský Název: Rybářské závody Bílichov |
||
10.06.2023 | Sobota |
N
Skupá - Středočeský Název: Skoupská louže |
||
10.06.2023 | Sobota |
N
Radovesnice II - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
10.06.2023 | Sobota |
N
Veselá u Mnichova Hradiště - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
11.06.2023 | Neděle |
N
Bakov nad Jizerou mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
17.06.2023 | Sobota |
N
Šanov u Rakovníka - Středočeský Název: Šanovský kapr |
||
17.06.2023 | Sobota |
N
Vrbová lhota - Středočeský Název: Rybářské závody - Vrbovka |
||
17.06.2023 | Sobota |
N
Bělušice mládež - Středočeský Název: Dětské Rybářské Závody |
||
17.06.2023 | Sobota |
N
Veliká Ves - Středočeský Název: Rybářské závody Veliká Ves |
||
18.06.2023 | Neděle |
N
Zlosyň mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody 2023 |
||
18.06.2023 | Neděle |
N
Zlosyň mládež U10 - Středočeský Název: Dětské rybářské závody 2023 |
||
18.06.2023 | Neděle |
N
Zlosyň mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody 2023 |
||
23.06.2023 | Pátek |
N
Mukařov u Mnichova Hradiště - Středočeský Název: Závod dvojic |
||
24.06.2023 | Sobota |
N
Kácov - rybochovné zařízení Račíněves - Středočeský Název: Dětské rybářské závody Kácov 2023 |
||
24.06.2023 | Sobota |
N
Nakvasovice - Středočeský Název: Soutěž v chytání ryb na udici |
||
25.06.2023 | Neděle |
N
Hospozín - Středočeský Název: Rodinné rybářské závody |