Závody
Seznam závodu pro 2023 - Závody žen
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Červen 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
02.06.2023 | Pátek |
N
Pšánky - Královéhradecký Název: závodů jednotlivců - 24 hodin - kapacita 40 závodníků PŠÁNSKÝ KAPR |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Vrchlabí - Královéhradecký Název: O pohár MO ČRS Vrchlabí |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Skuhrov nad Bělou mládež - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Nová Včelnice - Jihočeský Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY KOZLOV |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Holice - Pardubický Název: TRADIČNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V HOLICÍCH |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Přepychy - Královéhradecký Název: Zlatý karas |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Velký Osek mládež - Středočeský Název: Velkoosecký trojzubec |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Řeznovice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Veselí - Běhařov - Plzeňský Název: Úslavský pohár |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Kněžice - Středočeský Název: CT RETRO rybářské závody Kněžice |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Rožďalovice,obec Hasina - Středočeský Název: 5.Veřejný závod rybník,,Babínek" Rožďalovice |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Semín- rybník Tomášek - ZRUŠENO - Pardubický Název: Semínský kapr 1. |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Liberk - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Pokojov - Vysočina Název: Rybářské závody v Pokojově |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Vlašim mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Jablonec nad Nisou - Liberecký Název: Rybářské závody |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Bělá pod Bezdězem - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Přehýšov - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Ledeč nad Sázavou - Vysočina Název: rybářské závody dospělých Ledeč nad Sázavou |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Počerny - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Blovice mládež - Plzeňský Název: Dětské rybářské závody |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Dolní Bousov - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Hlinsko - mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Litoměřice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Milevsko mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Hroznětín mládež - Karlovarský Název: Dětské rybářské závody |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Přepychy - Královéhradecký Název: Zlatý karas |
||
03.06.2023 | Sobota |
N
Nová Včelnice - Jihočeský Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY KOZLOV |
||
04.06.2023 | Neděle |
N
Vrchlabí mládež - Královéhradecký Název: Rybářské závody jen pro členy ( děti ) MO ČRS VRCHLABÍ |
||
04.06.2023 | Neděle |
N
Holice - mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody v Holicích " Telefon na udici " |
||
04.06.2023 | Neděle |
N
Konopiště mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
04.06.2023 | Neděle |
N
Řeznovice - mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
04.06.2023 | Neděle |
N
Pokojov mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
04.06.2023 | Neděle |
N
Velky Osek mládež - Středočeský Název: Velkoosecký trojzubec |
||
09.06.2023 | Pátek |
N
Hraštice - Královéhradecký Název: Hraštický Rutilus |
||
09.06.2023 | Pátek |
N
Čistá u Rakovníka - Středočeský Název: 24h Rybářské závody |
||
10.06.2023 | Sobota |
N
Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
10.06.2023 | Sobota |
N
Levínská Olešnice - Liberecký Název: Tradiční rybářské závody v Levínské Olešnici |
||
10.06.2023 | Sobota |
N
Humpolec - Vysočina Název: Závody dospělých o 100 kg prase |
||
10.06.2023 | Sobota |
N
Humpolec mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
10.06.2023 | Sobota |
N
Hrobice (Pohránov) - Pardubický Název: POHRÁNOV z důvodu rekonstrukce rybníka v Hrobicích zavod proběhn |
||
10.06.2023 | Sobota |
N
Zamrsk - Pardubický Název: |
||
10.06.2023 | Sobota |
N
Velký Bílichovský rybník - Středočeský Název: Rybářské závody Bílichov |
||
10.06.2023 | Sobota |
N
Koloveč - Plzeňský Název: Rybářské závody KOLOVEČ 2023 |
||
10.06.2023 | Sobota |
N
Jaroměřice nad Rokytnou - mládež - Vysočina Název: Kulatý kapr Junior |
||
10.06.2023 | Sobota |
N
České Velenice - Jihočeský Název: rybářské závody na Cihelně |
||
10.06.2023 | Sobota |
N
Svitavy - ženy - Pardubický Název: Závody žen |
||
10.06.2023 | Sobota |
N
Svitavy - mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
10.06.2023 | Sobota |
N
Skupá - Středočeský Název: Skoupská louže |
||
10.06.2023 | Sobota |
N
Nová Role - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
10.06.2023 | Sobota |
N
Brozany nad Ohří - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
10.06.2023 | Sobota |
N
Radovesnice II - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
10.06.2023 | Sobota |
N
Teplá - Karlovarský Název: Rybářské závody Bašta |
||
10.06.2023 | Sobota |
N
Žarošice - Jihomoravský Název: rybářské závody na Klášově |
||
10.06.2023 | Sobota |
N
Lovosice - Ústecký Název: Lovosický úhoř |
||
10.06.2023 | Sobota |
N
Valašské Mezříčí (Podlesí) - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
10.06.2023 | Sobota |
N
Veselá u Mnichova Hradiště - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
10.06.2023 | Sobota |
N
Rumburk - Ústecký Název: Rybářské závody OBSAZENO |
||
10.06.2023 | Sobota |
N
Zamrsk - Pardubický Název: |
||
10.06.2023 | Sobota |
N
Humpolec mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
11.06.2023 | Neděle |
N
České Velenice - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
11.06.2023 | Neděle |
N
Staňkov - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
11.06.2023 | Neděle |
N
Valašské Mezříčí (Podlesí) mládež - Zlínský Název: Dětské rybářské závody |
||
11.06.2023 | Neděle |
N
Bakov nad Jizerou mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
16.06.2023 | Pátek |
N
Pšánky - Královéhradecký Název: 2.ročník závodů dvojic - 24 hodin - kapacita 19 dvojic - OBSAZENO !!! PŠÁNSKA ČTYŘIADVACÍTKA |
||
17.06.2023 | Sobota |
N
Slatiňany - Kunčí mládež - Pardubický Název: ZRUŠENO!!! Dětské rybářské závody |
||
17.06.2023 | Sobota |
N
Žákava - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR |
||
17.06.2023 | Sobota |
N
Šanov u Rakovníka - Středočeský Název: Šanovský kapr |
||
17.06.2023 | Sobota |
N
Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký Název: Závod dvojic 24 hod. (feeder,plavaná) |
||
17.06.2023 | Sobota |
N
Jimramov mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
17.06.2023 | Sobota |
N
Dešná - Jihočeský Název: o dešanské sele |
||
17.06.2023 | Sobota |
N
Vrbová lhota - Středočeský Název: Rybářské závody - Vrbovka |
||
17.06.2023 | Sobota |
N
Blížejov dolní rybník - Plzeňský Název: Memorial Jardy Sekereše |
||
17.06.2023 | Sobota |
N
Babice - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
17.06.2023 | Sobota |
N
Brniště - Liberecký Název: Noční rybářské závody |
||
17.06.2023 | Sobota |
N
Bělušice mládež - Středočeský Název: Dětské Rybářské Závody |
||
17.06.2023 | Sobota |
N
POHRÁNOV- Obsazeno - Pardubický Název: |
||
17.06.2023 | Sobota |
N
Veliká Ves - Středočeský Název: Rybářské závody Veliká Ves |
||
18.06.2023 | Neděle |
N
Sendražice- pouze nahradníci - Královéhradecký Název: Sendražický kapřík |
||
18.06.2023 | Neděle |
N
Zlosyň mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody 2023 |
||
18.06.2023 | Neděle |
N
Zlosyň mládež U10 - Středočeský Název: Dětské rybářské závody 2023 |
||
18.06.2023 | Neděle |
N
Zlosyň mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody 2023 |
||
23.06.2023 | Pátek |
N
Mukařov u Mnichova Hradiště - Středočeský Název: Závod dvojic |
||
24.06.2023 | Sobota |
N
Dřenice - mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
24.06.2023 | Sobota |
N
Kácov - rybochovné zařízení Račíněves - Středočeský Název: Dětské rybářské závody Kácov 2023 |
||
24.06.2023 | Sobota |
N
Hraštice - Královéhradecký Název: Závody Dvojic ,, téměř 24 hodin´´ Ročník VIII |
||
24.06.2023 | Sobota |
N
Vedrovice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
24.06.2023 | Sobota |
N
Dolní Bukovsko mládež - Jihočeský Název: Strhaná hráz Junior Cup 2023 |
||
24.06.2023 | Sobota |
N
Babín - Plzeňský Název: Úslavský pohár |
||
24.06.2023 | Sobota |
N
Bohdalín - Vysočina Název: Rybářské závody Bohdalín 2023 |
||
24.06.2023 | Sobota |
N
Chrast-Chrašice mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
24.06.2023 | Sobota |
N
Nakvasovice - Středočeský Název: Soutěž v chytání ryb na udici |
||
25.06.2023 | Neděle |
N
Vedrovice - mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
25.06.2023 | Neděle |
N
Hospozín - Středočeský Název: Rodinné rybářské závody |
||
25.06.2023 | Neděle |
N
Chrast u Chrudimi - Pardubický Název: Rybářské závody |