Závody
Seznam závodů pro datum 4.6.2022 - Závody žen
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Červen 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
04.06.2022 | Sobota |
N
Vrchlabí - Královéhradecký Název: O pohár MO ČRS Vrchlabí |
||
04.06.2022 | Sobota |
N
Mikulovice Náves - Pardubický Název: Vesnická Liga |
||
04.06.2022 | Sobota |
N
Dolní Lysečiny - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
04.06.2022 | Sobota |
N
Svitavy - ženy - Pardubický Název: Závody žen |
||
04.06.2022 | Sobota |
N
Svitavy - mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
04.06.2022 | Sobota |
N
Nová Včelnice - Jihočeský Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY KOZLOV |
||
04.06.2022 | Sobota |
N
Hospozín - Středočeský Název: Rodinné rybářské závody |
||
04.06.2022 | Sobota |
N
Zámrsk - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
04.06.2022 | Sobota |
N
Lovosice - Ústecký Název: Lovosický úhoř |
||
04.06.2022 | Sobota |
N
Koloveč - Plzeňský Název: Rybářské závody Koloveč 2022 |
||
04.06.2022 | Sobota |
N
Přehýšov - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
04.06.2022 | Sobota |
N
Veselá - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
04.06.2022 | Sobota |
N
Přepychy OBSAZENO - Královéhradecký Název: Zlatý karas |
||
04.06.2022 | Sobota |
N
Žabeň - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
04.06.2022 | Sobota |
N
Bělá pod Bezdězem - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
04.06.2022 | Sobota |
N
Žarošice - Jihomoravský Název: rybářské závody na Klášově |
||
04.06.2022 | Sobota |
N
Mladá Boleslav - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
04.06.2022 | Sobota |
N
Veselá - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
04.06.2022 | Sobota |
N
Pokojov mládež - Vysočina Název: Pokojovsky kapr |
||
04.06.2022 | Sobota |
N
Jablonec nad Nisou - Liberecký Název: Rybářské závody |
||
04.06.2022 | Sobota |
N
Hlinsko - mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
04.06.2022 | Sobota |
N
Mohelnice ženy - Olomoucký Název: Lady Cup |
||
04.06.2022 | Sobota |
N
Řeznovice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
04.06.2022 | Sobota |
N
Valašské Mezříčí (Podlesí) - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
04.06.2022 | Sobota |
N
Pařížov mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
04.06.2022 | Sobota |
N
Kolín mládež - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
04.06.2022 | Sobota |
N
Božíčany - Karlovarský Název: |
||
04.06.2022 | Sobota |
N
Černotín mládež - Plzeňský Název: Dětské rybářské závody |
||
04.06.2022 | Sobota |
N
Rumburk - Obsazeno - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
04.06.2022 | Sobota |
N
Dačice - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
04.06.2022 | Sobota |
N
Přepychy OBSAZENO - Královéhradecký Název: Zlatý karas |
||
04.06.2022 | Sobota |
N
Řeznovice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
04.06.2022 | Sobota |
N
Svitavy - mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
04.06.2022 | Sobota |
N
Bělá pod Bezdězem - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
04.06.2022 | Sobota |
N
Svitavy - ženy - Pardubický Název: Závody žen |
||
04.06.2022 | Sobota |
N
Svitavy - ženy - Pardubický Název: Závody žen |
||
04.06.2022 | Sobota |
N
Lovosice - Ústecký Název: Lovosický úhoř |
||
04.06.2022 | Sobota |
N
Hlinsko - mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
04.06.2022 | Sobota |
N
Dačice - Jihočeský Název: Rybářské závody |