Závody
Seznam závodu pro 2022 - Kraj Středočeský - Závody dvojic
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Září 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
03.09.2022 | Sobota |
N
Čistá u Rakovníka - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
03.09.2022 | Sobota |
N
Březnice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
03.09.2022 | Sobota |
N
Březnice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
10.09.2022 | Sobota |
N
Mukařov u Mnichova Hradiště - Středočeský Název: Memoriál Vaška Palečka |
||
10.09.2022 | Sobota |
N
Rožmitál pod Třemšínem - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
10.09.2022 | Sobota |
N
Vrbno - Středočeský Název: Vrbenský kapr |
||
10.09.2022 | Sobota |
N
Vrbno - Středočeský Název: Vrbenský kapr |
||
11.09.2022 | Neděle |
N
Velký Osek mládež - Středočeský Název: Velkoosecký trojzubec |
||
11.09.2022 | Neděle |
N
Uhlířská Lhota - posledních 8. míst!!! - Středočeský Název: Závody - Rybník Lhoťák - Uhlířská Lhota , |
||
11.09.2022 | Neděle |
N
Rožmitál pod Třemšínem - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
11.09.2022 | Neděle |
N
Mladá Boleslav - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
11.09.2022 | Neděle |
N
Mladá Boleslav - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
17.09.2022 | Sobota |
N
Barešův Ranč mládež ZRUŠENO - Středočeský Název: CT RETRO dětské rybářské závody Barešův Ranč |
||
17.09.2022 | Sobota |
N
Bílichov - Středočeský Název: Rybářské závody Bílichov |
||
17.09.2022 | Sobota |
N
Řeřichy - Středočeský Název: Řeřišský kapr |
||
17.09.2022 | Sobota |
N
Sedlčany mládež - Středočeský Název: Sedlčanský cejn |
||
17.09.2022 | Sobota |
N
Tůň u Loukova - Středočeský Název: Podzimní rybářské závody |
||
17.09.2022 | Sobota |
N
Tůň u Loukova - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
18.09.2022 | Neděle |
N
Košice u Kutné Hory (okres Kutná hora) - Středočeský Název: 1. ročník závodů na Podskaláku |
||
23.09.2022 | Pátek |
N
Příčovy u Sedlčan - Středočeský Název: Podzimní Bobrník |
||
24.09.2022 | Sobota |
N
Zdislavice mládež - Středočeský Název: O POHÁR STAROSTY |
||
24.09.2022 | Sobota |
N
Hospozín - Středočeský Název: Rodinné rybářské závody |
||
24.09.2022 | Sobota |
N
Senomaty - Středočeský Název: Senomatský kapr |
||
28.09.2022 | Středa |
N
Benešov - Středočeský Název: Method Feeder CUP CZ 2022 - Závod dvojic |
||
28.09.2022 | Středa |
N
Zlosyň - Středočeský Název: Zlosyňská vydra 2022 |
||
28.09.2022 | Středa |
N
Zlosyň - Středočeský Název: Zlosyňská vydra 2023 |