Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 70 termínů závodů
V minulosti zadáno 6064 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Pohlaví: Ženy

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 252 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Vodičková Kateřina  Příbram 12 2 0 4 0 0 0 0 1 0 1
2 Kepáková Veronika Poruba 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Novotná Pavlína  Zámrsk 32 1 0 1 1 1 0 0 0 1 1
4 Aleksandrová Alena  Hradec Králové 35 1 0 1 0 0 2 0 1 1 1
5 Kianičková Jitka Peruc 16 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
6 Petružálková Anet  Plotiště nad Labem 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
7 Šimůnková Markéta Košťálov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
8 Vitnerová Vanesa 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Richterová Tereza Chrastava 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Nekudová Monika Oslavany 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Bočková Alena 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Poláková Michaela 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Hladíková Simona Blovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Štalmachová Beáta 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Jarešová Eliška 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Kinická Jiřina Stolany 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Černá Kristýna 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Cveklová Kateřina Kadaň 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Velková Anna 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Freitagová Tereza 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Machačová Tereza Klášter nad Dědinou 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Bludská Kristýna 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Čermáková Ema Stěžov 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Jašková Aneta Černá Hora 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Kopčová Hana Nové Sedlo 4 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Nováková Eva Police nad Metují 15 0 1 2 1 2 0 0 1 0 1
27 Truhlářová Daniela Vlašim 3 0 1 1 0 0 1 0 0 0 0
28 Bartoňková Petra  Předměřice nad Labem 11 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0
29 Novotná Jaroslava  Zámrsk 21 0 1 0 1 1 0 2 2 0 1
30 Chválová Lubica  Sezemice 22 0 1 0 1 0 1 0 0 1 3
31 Zrnová Jitka Benešov 19 0 1 0 1 0 0 0 1 1 0
32 Doležalová Lída Pardubice 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
33 Makešová Veronika Lukavice 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
34 Rybářová Leontýna Český Dub 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
35 Honiewiczová Tereza 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Černá Karolína 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Moulíková Štěpánka Sedlčany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Prázová Kamila Broumov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Sychrová Soňa Jenišovice 6 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Csontosová Vanesa Týniště nad Orlicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Kožarská Aneta Štětí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Mikulčická Lucie 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Maršíková Linda Záluží 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Zemánková Johanka Frenštát pod Radhoštěm 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Levová Kateřina 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Michálková Tereza 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Jelínková Aneta Nasavrky 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Samková Natálie 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Javůrková Týna Litomyšl 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Bernášková Ivana 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Hurníková Martina Příseka 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
52 Kubešová Denisa  Bolina 11 0 0 2 2 0 0 0 0 1 0
53 Novotná Lenka  Zámrsk 6 0 0 1 0 1 1 0 0 0 0
53 Henychová Kateřina Klášter nad Dědinou 4 0 0 1 0 1 1 0 0 0 0
55 Bešťáková Adéla Pavlovice 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
56 Pirklová Karolína Stárkov 3 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
57 Doležalová Andrea Odolena Voda 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
57 Borovičková Adéla 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
57 Pečová Anežka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
57 Jelínková Radka Dymokury 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
57 Henychová Nela Klášter nad Dědinou 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
57 Dotlačilová Natálie Radošovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
57 Spáčilová Rozálie 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
57 Leitlová Ivana Holýšov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
57 Beránková Eliška Světlá nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
57 Šimečková Tereza Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
57 Glézlová Šárka Kloužovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
57 Pitráková Natálie Vlašim 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
57 Glocarová Thea Žichlínek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
57 Bartošová Eliška Kostelec nad Orlicí 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
57 Měchurová Markéta 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
57 Dreslerová Nikola Zábřeh 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
57 Vrbatová Aneta 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
57 Gažiová Liliana Hodkovice nad Mohelkou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
57 Chytilová Anna 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
76 Mokrá Jana  Najdek 16 0 0 0 1 1 0 3 1 0 0
77 Pešková Nikola Tábor 4 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
78 Pánková Aneta Rakovník 10 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
79 Vladyková Eliška Bohumín 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
80 Šimková Marie 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Jurášová Ema Blovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Brendlová Klára Lanškroun 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Němečková Julie 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Cetkovská Anna Česká Třebová 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Šicová Aneta Dubějovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Bieliková Naděžda 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Kalousová Nela Častolovice 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Sedláčková Hana Velký Šenov 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Václavíková Emma 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Havlová Eliška Praha 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Macálková Adéla Lukovany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Čechalová Kateřina Slatiňany 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Řeháčková Andrea Dymokury 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Stoszková Valerie 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Nachlingerová Aneta Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Roskovská Eliška Sojovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Špitálská Aneta Čelákovice 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Blažková Aneta Pelhřimov 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Lebedinská Nicol 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Pagačová Pavlína st. Mladá Boleslav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Rajzíková Anna 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Patková Nikol 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Vašíková Kateřina Jimramov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Hradečná Amálie Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
105 Svobodová Viktorie Týniště nad Orlicí 6 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
106 Jurasová Natálie Bohumín 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
106 Juhošová Ivana  Rybitví 6 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
108 Tauberová Gabriela Řevnice 3 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
109 Ovsíková Tereza Březnice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
109 Kolářová Natálie Týnec nad Sázavou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
109 Ráchelová Eva 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
109 Přikrylová Karolína Brno 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
109 Dlouhá Adéla 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
109 Valínová Michaela 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
109 Sochorová Hana Petrohrad 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
109 Bednářová Šárka 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
109 Horníčková Eliška Červená Voda 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
109 Šoustarová Karolína Lísek 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
109 Jandečková Kristína 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
109 Faltová Nikola 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
109 Krausová Simona Stříbro 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
109 Cetkovská Michaela Česká Třebová 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
109 Růžičková Nela Morašice 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
109 Binová Marie Havířov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
109 Musilová Darja Humpolec 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
109 Urbanová Denisa 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
109 Kuklová Dana 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
128 Jalůvková Zuzana 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
128 Grecová Tereza Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
128 Věrnáková Lucie Břehy 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
128 Tomeňuková Elena Trnov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
128 Zářecká Zoe Frenštát pod Radhoštěm 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
128 Čejková Natálie Čermná nad Orlicí 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
128 Kučerová Kateřina 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
128 Voňková Adéla Stará Boleslav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
128 Mannová Lucie Bystřice nad Pernštejnem 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
128 Brožová Julie 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
128 Ondráková Denisa 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
128 Kočišová Tereza 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
128 Levová Lucie 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
128 Haulová Miluše Prostiboř 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
128 Viernáková Lucie 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
128 Nekulová Stanislava Dobroutov 7 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
128 Růžičková Lucie Morašice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
128 Šlechtová Josefína Brno 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
128 Vojenčiaková Veronika 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
128 Hrdličková Anna Mariánské Lázně 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
128 Zemánková Eliška Frenštát pod Radhoštěm 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
128 Polívková Klára 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
128 Vágenknechtová Silvie Pardubice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
128 Kočišová Natálie 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
128 Strnadová Barbora Pelhřimov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
128 Kalistová Sára 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
128 Pečová Tereza 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
155 Šourková Karolína  Rožmitál pod Třemšínem 5 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
156 Bortlová Gabriela 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
156 Fabiánová Eva 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
156 Zuberová Kamila Loket 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
156 Hutníková Natálie Havířov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
156 Koprová Petra 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
156 Černovická Alice Lucie 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
156 Rezková Martina Říčany 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
156 Vaňková Kateřina 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
156 Surovcová Jana Kelč 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
156 Kepáková Natálie Bohumín 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
156 Vokálková Barbora 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
156 Haklová Lucie  Vrutice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
156 Kratochvílová Marie Sedlčany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
156 Dokulilová Denisa 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
156 Vesecká Šárka 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
156 Adolfová Pavlína 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
156 Ulrychová Adéla Mnichovo Hradiště 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
156 Mixová Lenka 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
156 Dibelková Markéta 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
156 Gajdošová Kateřina 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
156 Zahrádková Klára 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
177 Tomášková Kristýna 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
177 Šutkovská Sára 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
177 Pirklová Lenka Police nad Metují 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
177 Windischová Pavlína 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
177 Hrušková Sarah Holice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
177 Klímová Monika 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
177 Chvojková Lucie 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
177 Prokšenková Dorota Jeseník 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
177 Jurčáková Marie 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
177 Munllingerová Lenka Nové Sedlo 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
177 Daňhelová Veronika Bělá pod Bezdězem 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
177 Hynčíková Nina Nýrsko 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
177 Bredlerová Marie Malá Skála 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
177 Tůmová Barbora Libčice 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
177 Kolmanová Jana Čechtice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
177 Ptáčková Anežka Žákavá 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
177 Zemanová Jana 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
177 Hurníková Leona 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
177 Tlustá Hana Loket 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
177 Novotná Amálie 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
177 Matoušková Andrea Dolní Ředice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
177 Křůpalová Monika 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
177 Čermáková Markéta Petrovice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
177 Nedavašková Tereza Vidnava 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
177 Zahradníková Zuzana 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
177 Nováková Renata Hrobice 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
177 Muchová Barbora Podhorní Újezd 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
177 Mikešová Martina 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
205 Šabatková Hana Jihlava 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
205 Pacovská Jana Jaroměř 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
205 Čechalová Barbora Slatiňana 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
205 Davidová Nikola Chomutov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
205 Neznalová Iveta Nový Jičín 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
205 Juhošová Jana Chrudim 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
205 Onderková Natálie 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
205 Novotná Dominika Kosičky 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
205 Klímová Aneta 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
205 Váchová Radka Humpolec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
205 Radilová Eliška 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
205 Vamberská Eliška 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
205 Maršálková Marcela Ptenín 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
205 Jilichová Iva Hněvkovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
205 Doležalová Sabina 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
205 Heryanová Michaela 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
205 Rychlá Simona 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
205 Červená Pavlína 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
205 Beranová Simona Zachotín 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
205 Zornerová Zuzana 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
205 Tůmová Anna Libčice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
205 Kynclová Eliška 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
205 Tomčíková Markéta 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
205 Kisacká Natálie Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
205 Kalousková Adéla Blovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
205 Maličká Kateřina 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
205 Oubělická Zora Lipová-lázně 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
205 Choutková Klára Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
233 Čermáková Eliška Lhota u Potštejna 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
233 Kopačková Pavlína 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
233 Chourová Tereza 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
233 Havlíčková Dominika 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
233 Žemličková Alena Lhota 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
233 Rajmová Lucie 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
233 Škardová Aneta 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
233 Staňková Natálie Oldříš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
233 Šourková Marie  Rožmitál pod Třemšínem 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
233 Černeková Nikola 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
233 Kašparová Lenka Jaroslav 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
233 Janečková Anna Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
233 Sedláčková Natálie Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
233 Benedová Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
233 Bauerová Štěpánka Nové Sedlo 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
233 Jindřichová Kateřina Čelákovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
233 Vejvančická Alena Nepomuk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
233 Čermáková Věra Karle 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
233 Škardová Veronika 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
233 Víšková Kateřina Jaroměř 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.