Žebříček členů klubu - Kraj Pardubický - 01.01.2022 - 31.12.2022
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 95 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 11 | 241 | 345 | 31.36 |
2 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | KKM Gulášovky | 11 | 229 | 308 | 28.00 |
3 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 21 | 214 | 455 | 21.67 |
4 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 6 | 209 | 209 | 34.83 |
5 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 10 | 198 | 277 | 27.70 |
6 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 20 | 196 | 421 | 21.05 |
7 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 18 | 195 | 387 | 21.50 |
8 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 14 | 194 | 332 | 23.71 |
9 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 7 | 190 | 200 | 28.57 | |
10 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 17 | 185 | 342 | 20.12 |
11 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 19 | 176 | 366 | 19.26 |
12 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 8 | 175 | 216 | 27.00 | |
13 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 14 | 170 | 285 | 20.36 |
14 | Pětík Marek | Libišany | J.D.J. Fish Team | 11 | 168 | 229 | 20.82 |
15 | Černý Jan | Pardubice | Veteráni | 9 | 167 | 187 | 20.78 |
16 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 5 | 165 | 165 | 33.00 |
17 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 21 | 164 | 350 | 16.67 |
17 | Nováková Renata | Hrobice | 16 | 164 | 280 | 17.50 | |
19 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 18 | 161 | 254 | 14.11 |
20 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 14 | 154 | 236 | 16.86 |
21 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 6 | 152 | 152 | 25.33 | |
22 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 10 | 149 | 190 | 19.00 |
23 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 13 | 146 | 237 | 18.23 |
23 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 5 | 146 | 146 | 29.20 |
25 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 7 | 145 | 154 | 22.00 |
26 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 10 | 143 | 147 | 14.70 |
27 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 7 | 140 | 141 | 20.14 |
28 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 5 | 137 | 137 | 27.40 |
29 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 12 | 134 | 175 | 14.58 |
30 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 9 | 133 | 154 | 17.11 |
31 | Vlček Petr | Častolovice | 5 | 129 | 129 | 25.80 | |
32 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 17 | 125 | 256 | 15.06 |
33 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 3 | 121 | 121 | 40.33 |
33 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 10 | 121 | 148 | 14.80 |
35 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 4 | 119 | 119 | 29.75 |
36 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 6 | 118 | 118 | 19.67 |
37 | Machatý David | Jaroměř | KKM Gulášovky | 4 | 109 | 109 | 27.25 |
38 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 12 | 107 | 158 | 13.17 |
39 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 5 | 105 | 105 | 21.00 |
40 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 5 | 103 | 103 | 20.60 |
41 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 7 | 97 | 101 | 14.43 | |
42 | Kondras Přemysl | Pardubice | 5 | 91 | 91 | 18.20 | |
43 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 3 | 88 | 88 | 29.33 |
44 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 6 | 87 | 87 | 14.50 |
45 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 8 | 82 | 84 | 10.50 |
46 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 4 | 79 | 79 | 19.75 |
47 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 8 | 77 | 86 | 10.75 |
48 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 3 | 76 | 76 | 25.33 |
48 | Rybenský Roman | Němčice | 4 | 76 | 76 | 19.00 | |
50 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 2 | 75 | 75 | 37.50 |
51 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 4 | 73 | 73 | 18.25 | |
51 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 73 | 73 | 24.33 |
53 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 3 | 65 | 65 | 21.67 |
54 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 4 | 64 | 64 | 16.00 |
55 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
56 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 2 | 61 | 61 | 30.50 |
57 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 2 | 59 | 59 | 29.50 |
58 | Kašparová Lenka | Jaroslav | 6 | 57 | 57 | 9.50 | |
59 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 53 | 53 | 17.67 |
59 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | Rikomix rybářské naděje | 2 | 53 | 53 | 26.50 |
61 | Koudelková Gabriela | Nasavrky | 4 | 47 | 47 | 11.75 | |
62 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 46 | 46 | 15.33 |
63 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 4 | 45 | 45 | 11.25 |
64 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
65 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
65 | Hofman David | Hrochův Týnec | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
67 | Koudelková Jitka | Nasavrky | 7 | 41 | 42 | 6.00 | |
68 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
69 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 38 | 38 | 12.67 |
69 | Němcová Hana | Nasavrky | 6 | 38 | 38 | 6.33 | |
71 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 2 | 37 | 37 | 18.50 |
71 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 4 | 37 | 37 | 9.25 | |
73 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
74 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 3 | 34 | 34 | 11.33 |
75 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
75 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
77 | Kincl Matyáš | Hradec Králové | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
77 | Turský Jindřich | Krchleby | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
79 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 3 | 31 | 31 | 10.33 |
80 | Olbrich Jakub | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
81 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
81 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 2 | 27 | 27 | 13.50 |
81 | Kubcová Natálie | Lanškroun | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
81 | Olbrich Petr ml. | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
85 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 4 | 26 | 26 | 6.50 | |
85 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 2 | 26 | 26 | 13.00 |
87 | Šrajer David | Vysoké Mýto | Gold Fish team | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
88 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 2 | 18 | 18 | 9.00 |
88 | Polívka Martin | Přibyslav | Pohoda team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
90 | Mokrá Jana | Najdek | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
91 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
91 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 2 | 15 | 15 | 7.50 |
93 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
94 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
95 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 1 | 1 | 1 | 1.00 |