Žebříček - Kraj Liberecký - 01.01.2022 - 31.12.2022
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 449 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 7 | 228 | 261 | 37.29 |
2 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 7 | 201 | 217 | 31.00 |
3 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 4 | 115 | 115 | 28.75 | |
4 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 3 | 108 | 108 | 36.00 |
4 | Sosnowski Lukasz | Bogatynia | 3 | 108 | 108 | 36.00 | |
6 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 6 | 105 | 105 | 17.50 | |
7 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 95 | 95 | 31.67 |
8 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 4 | 90 | 90 | 22.50 | |
9 | Cejnar Jiří | Jablonec nad Nisou | 4 | 78 | 78 | 19.50 | |
10 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 2 | 71 | 71 | 35.50 |
11 | Szabó Laco | 2 | 70 | 70 | 35.00 | ||
12 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 3 | 68 | 68 | 22.67 |
13 | Amrich David | Stráž pod Ralskem | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
13 | Nový Miroslav | Liberec | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
13 | Větrovský Jiří | 2 | 66 | 66 | 33.00 | ||
16 | Sudík Miloslav | Kochánky | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
17 | Böhm František st. | Chrastava | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
18 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 58 | 58 | 29.00 |
19 | Sychrová Soňa | Jenišovice | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
20 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
21 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 2 | 45 | 45 | 22.50 |
22 | Práde Jaroslav | Hodkovice nad Mohelkou | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
23 | Rybenský Roman | Němčice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
24 | Böhm František ml. | Chrastava | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
24 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
26 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
26 | Salaba David | Jilemnice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
26 | Zemánek Martin | Jablonec nad Nisou | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
29 | Chromčák Jiří | Mimoň | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
29 | Hanzal Ondřej | Želetava | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
29 | Hrubý Pavel | Praha | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
29 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
33 | Novotný Matěj | Železný Brod | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
33 | Olbrich Jakub | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 2 | 38 | 38 | 19.00 |
33 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
33 | Richtr Pavel | Vápensko | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
33 | Sikobski Andrej | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
33 | Tobolka Milan | Nechanice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
33 | Vinš Michal | Brniště | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
33 | Čeněk Josef | Chrastava | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
33 | Šťastný Radek | Veverská Bítýška | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
42 | Horáček Jan | Ohrazenice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
42 | Kaufman Pavel | Stráž pod Ralskem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
42 | Kondras Přemysl | Pardubice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
42 | Sibik Andrzej | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
46 | Bredler Eliáš | Malá Skála | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
46 | Fidomel Lukáš | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
46 | Karban Michal st. | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
46 | Pekárek Pavel st. | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
46 | Vavruška Martin | Sudoměř | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
51 | Dvořák Milan | Děčín | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
51 | Klíma Ondřej | Mladá Boleslav | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
51 | Kořínková Antonie | Bílý Kostel nad Nisou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
51 | Kyzur Jan | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
51 | Madeb Jan | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
51 | Rejzek Petr ml. | 2 | 35 | 35 | 17.50 | ||
51 | Vinš Petr | Brniště | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
51 | Vágner Milan | Stará Boleslav | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
51 | Vávra Vladimír | Doubrava | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
60 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
60 | Džepa Marek | Jablonec nad Nisou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
60 | Hofman Denis | Nový Bor | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
60 | Richter Dalibor | Rumburk | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
60 | Spálenka Vratislav | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
60 | Vašíček Krištof | Rychnov u Jabonce nad Nisou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
60 | Vídeňský Zdeněk ml. | Lhotice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
67 | Džobák Jan | Jablonec nad Nisou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
67 | Janda Pavel st. | Turnov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
67 | Jánošík David | Liberec | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
67 | Olbrich Petr ml. | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 2 | 33 | 33 | 16.50 |
67 | Repš David | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
67 | Rudy Sergej | Koberovy | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
67 | Strejček Zdeněk | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
74 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
74 | Jahelka Miroslav | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
74 | Louma Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
74 | Matějíček Vít | Mnichovo Hradiště | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
74 | Slavík Jiří | Březina | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
74 | Vavříček Tomáš | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
80 | Binarová Dana | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
80 | Brůna Jan | Rumburk | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
80 | Dědek Leoš | Česká Lípa | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
80 | Kvintusová Lucie | Loučky | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
80 | Matovčík Milan | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
80 | Resl Milan | Liberec | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
80 | Rys Radim | Mimoň | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
80 | Svěžen Vladimír | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
80 | Vele Ondřej | Loktuše | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
89 | Burian Václav | Pěnčín | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
89 | Jiránek Martin | Sychrov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
89 | Koleno Vít | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
89 | Kovařík Jaroslav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
89 | Kruliš Bohumil | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
89 | Patričný Krištof | Líšný | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
89 | Poborský Oldřich | Zákupy | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
89 | Červenka Lukáš | Cheb | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
89 | Šnajdr Jiří | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
98 | Antoš Marek | Běchary | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
98 | Danko Karel | Žeretice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
98 | Přibík Antonín | Horní Rokytná | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
98 | Richterová Tereza | Chrastava | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
98 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
98 | Votoček Jiří | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
98 | Štantejský Karel | Malá Skála | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
98 | Štolovský Jan | Dolní Bousov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
106 | Buriánková Laura | Turnov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
106 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
106 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
106 | Souček Milan | Chrastava | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
106 | Stehlík Jiří | Bakov nad Jizerou | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
106 | Tichnovský Ladislav | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
106 | Vavříček Tomáš ml. | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
113 | Amrich Ondřej | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
113 | Baštýř Josef | Zákupy | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
113 | Chládek Jan | Chrastava | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
113 | Starý David | Žeretice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
113 | Čapek Pavel | Česká Lípa | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
118 | Bárta Tomáš | Kacanovy | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
118 | Hudák Pavel | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
118 | Jaroš Marek | Hostinné | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
118 | Kvintusová Klára | Loučky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
118 | Mráz Vlastimil | Radvánovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
118 | Pavlát Václav | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
118 | Vrabec Michal | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
125 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
125 | Kadaš Miroslav | Velké Hamry | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
125 | Kapras Tomáš | Čičavy | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
125 | Mohaupt Vít | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
125 | Tomka Matěj | Smrčí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
125 | Versbach Václav | Zákupy | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
125 | Vrabec Miroslav | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
125 | Štolovský Michal | Dolní Bousov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
133 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
133 | Císař Martin | Plzeň | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
133 | Fanta Tomáš | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
133 | Jánošíková Emma | Liberec | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
133 | Kettner Štěpán | Česká Lípa | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
133 | Landsmanová Věra | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
133 | Makula Rudolf | Jablonec nad Nisou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
133 | Slivko Jiří | Hradec Králové | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
133 | Znášek Michal | Všeň | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
133 | Šťastný Jan | Mnichovo Hradiště | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
143 | Benešová Monika | Čtveří | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
143 | Daňhel Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
143 | Hejcman Václav | Rohozec | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
143 | Hobelant Matyáš | Přepeře | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
143 | Kovarčík Jaroslav | Zákupy | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
143 | Novák Břetislav | Stráž pod Ralskem | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
143 | Odstrčilík Tadeáš | Dolní Bousov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
150 | Bauštein Michal | Zákupy | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
150 | Dědek Lukáš | Česká Lípa | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
150 | Francák Jan | Loukov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
150 | Hamouz Zdeněk | Česká Lípa | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
150 | Hašlar Antonín | Přepeře | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
150 | Kořínek Tomáš | Jílové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
150 | Meliš Jan | Maršovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
150 | Podrabský Tomáš | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
150 | Rejman Ivo | Liberec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
150 | Ronec Milan | Liberec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
160 | Burda Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
160 | Gažijová Liliana | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
160 | Jedlička Hynek | Svijany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
160 | Kollert Petr st. | Liberec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
160 | Plešinger Luboš | Český Dub | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
160 | Zákoucký Miroslav | Jablonec nad Nisou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
166 | Brož Jiří | Miřetice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
166 | Dlask Tadeáš | Příšovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
166 | Fischer Martin | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
166 | Preisler Oldřich | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
166 | Punčochář Jan | Jablonec nad Nisou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
166 | Tyl Petr | Sychrov | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
166 | Čapková Martina | 2 | 20 | 20 | 10.00 | ||
166 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
166 | Šimek Vladimír | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
175 | Antoň Martin | Vyskeř | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
175 | Bělonožník Mikuláš | Turnov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
175 | Dostál Jaroslav | Liberec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
175 | Lepša Antonín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
175 | Richter Jiří | Chrastava | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
180 | Bredlerová Marie | Malá Skála | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
180 | Hroneš Martin | Koprník | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
180 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
180 | Kučírek Josef | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
180 | Machalický Tomáš | Boseň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
180 | Přibyl David | Vlčice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
180 | Růžičková Adéla | Turnov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
180 | Vrbová Simona | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
188 | Antoň Marek | Vyskeř | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
188 | Jiránek Jan | Svijanský Újezd | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
188 | Nohava Adam | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
188 | Vele Martin ml. | Loktuše | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
188 | Vojtíšková Karolína | Železný Brod | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
188 | Vorlíček František | Kostomlátky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
188 | Žítko Roman | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
195 | Liška Filip | Turnov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
195 | Prynych Michal | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
195 | Pánek Jakub | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
195 | Sudík Štěpán | Malá Skála | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
195 | Valtrová Ema | Proseč nad Nisou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
195 | Volák Jiří | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
201 | Blechta Jakub | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
201 | Burgr Martin | Liberec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
201 | Fišer Antonín | Turnov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
201 | Hušek David | Koberovy | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
201 | Rybský Petr | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
206 | Kaplan Otomar | Železný Brod | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
206 | Kristofek Martin | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
206 | Musilová Alice | Bakov nad Jizerou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
206 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
206 | Zítová Edita | Svijanský Újezd | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
211 | Benešová Nikola | Doubí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
211 | Hyška David | Turnov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
211 | Kaudl Matteo | Svijany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
211 | Koníček Milan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
211 | Kurzeja David | Kosmonosy | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
211 | Weis Robert | Liberec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
217 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
217 | Koníček Milan ml. | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
217 | Merhaut Jaroslav | Jablonec nad Nisou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
220 | Cenkner Antonín | Cheb | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
220 | Musil Max | Bakov nad Jizerou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
220 | Novák Marek | Rumburk | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
220 | Odstrčilík Hubert | Dolní Bousov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
220 | Přiklopil Erik | Horka u Staré Paky | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
220 | Švára Ladislav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
226 | Dufek Tomáš st. | Malá Skála | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
226 | Francáková Erika | Loukov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
226 | Labík Aleš | Vrchovina | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
226 | Tuček Ondřej | Mnichovo Hradiště | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
230 | Cenkner Václav | Cheb | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
230 | Prynych Jakub | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
230 | Přiklopil Eliáš | Horka u Staré Paky | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
230 | Šebek Michal | Turnov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
234 | Hujer Jiří | Železný Brod | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
234 | Kočí Jaroslav | Lomnice nad Popelkou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
234 | Růžička Miloslav | Tanvald | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
237 | Demčák Miroslav | Liberec | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
237 | Hušek Jiří st. | Tatobity | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
237 | Picek Martin | Žďár | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
240 | Anděl Filip | Svijany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
240 | Kalenský Jaroslav | Prosečné | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
240 | Štefan Stanislav | Cholenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
243 | Mareš Martin | Turnov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
243 | Pacík Tomáš | Jičín | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
245 | Kopecký Jiří | Železný Brod | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
245 | Lejsek Jan | Jablonec nad Nisou | 4 | 4 | 4 | 1.00 | |
245 | Novák Lukáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
248 | Benš Daniel | Hodkovice nad Mohelkou | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
248 | Koťátko Lukáš | Doubrava | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
248 | Slivko Tomáš | Třeboň | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
248 | Vogt Ota | Jablonec nad Nisou | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
252 | Dražan Pavel | Jablonec nad Nisou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
252 | Drobnik Stanislav | Nová Ves nad Nisou | 4 | 2 | 2 | 0.50 | |
252 | Drobník Stanislav | Nová Ves nad Nisou | 4 | 2 | 2 | 0.50 | |
252 | Hušek Martin | Koberovy | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
252 | Krásný Jan | Liberec | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
252 | Mareš Jan | Turnov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
252 | Mareš Jiří | Jablonec nad Nisou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
252 | Vogt Jáchym | Jistebsko | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
260 | Abramius Radek | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Anděl Jakub | Svijany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Angelov Jan | Březovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Balák Jakub | Bratříkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Bareš Josef | Koberovy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Bartoš Aleš | Velké Hamry | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Beneš Pavel | Doubí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Beneš Petr | Frýdlant | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Boček Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Bumbálek Franitišek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Burda Tomáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Buriánek Dušan | Koberovy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Bursa Jiří | Maršovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Cejnar Lukáš | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Cejnarová Eva | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Chalupa Lukáš | Chrastava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Cikánová Dominika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Coufal Zdeněk | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Daniel Benš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Danyi Milan st. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Diviš Petr | Lindava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Doskočil Ctibor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Dryak Pavel | Vysoké Veselí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Ducháček Jiří | Velké Hamry | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Dudek František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Dufek Tomáš ml. | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Dunaj Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Dvořák Daniel | Zásada | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Dvořák Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Dvořák Karel | Zásada | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Dvořák Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Dvořáková Simona | Zásada | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Eder Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Evžen Lipský | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Farbár Jan | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Fejgl Matyáš | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Filipec Pavel | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Filipová Veronika | Vysoké nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Finger Jan | Zásadka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Finke Jáchym | Radovesnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Fišer Valentýn | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Fobosz Vasil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Fojtík Zdeněk | Cheb | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Franc Jiří | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | František Doležal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Gašpar David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Geissler Michal | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Halasník Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Hapiák Miloslav | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Hejsek Václav | Tanvald | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Herák Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Herák Josef ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Herák Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Hladík Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Hlubuček Jakub | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Hoetzel Sven | Radimovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Holán Ondřej | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Holán Radek | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Honzejk Martin | Přepeře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Horník Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Horák Pavel | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Hrabě František | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Huske Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Janata Petr | Tanvald | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Janků Petr | Svijanský Újezd | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Janák Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Jelínek Michal | Libuň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Jindra Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Jiroš Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Jung Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Kadlec Tomáš | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Kalenský Petr | Dolní Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Kettner Václav | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Kiziveter Martin | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Klein Jakub | Sekerkovy Loučky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Klein Krištof | Sekerkovy Loučky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Kolovrat Matěj | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Komenda Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Kosina Michal | Příšovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Kostelecká Markéta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Kouřil Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Košek Martin | Ohrazenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Koťátko Jiří | Doubrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Král Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Krásný Ladislav | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Kubec Michal | Vrchovany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Kubiš Tomáš | Zásadka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Kůrka Tomáš | Soběslavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Lachký Jaroslav | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Liška Ladislav | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Lubojacký Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Lánská Věra | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Lánský Petr | Česká Skalice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Lát Jiří | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Maděra Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Majer Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Matějíček Martin | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Maxima Josef | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Mařan Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Medek Jaroslav | Rádlo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Melichar Daniel | Podháj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Michálek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Mikšovský Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Mlejnek Adam | Koberovy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Mocek Jan | Semily | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Murga Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Mysliveček Martin | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Městecký Radim | Svijany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Nader Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Nikl Luděk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Novotný Luboš | Libuň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Novák Josef | Žďár | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Olbrich Petr st. | Bechov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Pastorek Jiří | Jenišovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Pelda Jan | Doubrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Pelda Lukáš | Doubrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Perný Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Petráček Ota | Mníšek u Liberce | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Pilař Jiří | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Pilař Matěj | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Pilař Šimon | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Plavec Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Podolka Stanislav | Přepeře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Pohorský Oldřich | Zákupy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Poláček Petr | Stráž pod Ralskem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Poštolka Pavel | Vysoké Veselí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Poštolka Petr | Vysoké Veselí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Procházka Adam | Kacanovy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Procházka Matyáš | Kacanovy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Prokop Richard | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Prokopová Gabriela | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Pánek Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Přibík Viktor | Horní Rokytná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Přibík Čeněk | Horní Rokytná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Reiter Jiří | Vrát | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Rejnartová Hana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Rejzek Jakub | Kněžmost | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Ronec Lukáš | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Rulec Josef | Příšovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Rulec Zbyněk | Svijanský Újezd | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Rybák Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Rázek Ladislav | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Rösler Tomáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Růta Jakub | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Růžička Zdeněk st. | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Schrajner Jozef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Slivko Josef | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Součková Magdalena | Lysá nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Stehno Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Stěhulka Aleš | Bitouchov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Suchopár Miroslav | Stříbrná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Sudík Bohumil | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Svoboda Jan | Doubrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Svoboda Tadeáš | Žďár | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Svárovský Tomáš | Tanvald | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Sýdel Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Tolar David | Rádlo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Tošovský Petr | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Trégr Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Tvrzník Tomáš | Semily | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Tříska Raimund | Dolní Bousov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Urban Václav | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Valeš David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Vaňouček Jaroslav | Libuň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Vele Martin st. | Loktuše | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Velíšek Michal | Kuřivody | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Volák Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Vopasek Jaroslav | Doubrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Vrabec František | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Vrla Vladimír | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Vídeňský Zdeněk | Lhotice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Zavadský Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Zemler David | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Zimák Dan | Druzcov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Zítka Lukáš | Jíkev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Černý Václav | Žehrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Čmugr Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Řezník Ondřej | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Šandera Šimon | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Šebor Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Šefr Karel | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Šerpán Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Šich Jakub | Ústí nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Šimek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
260 | Šimůnek Jaroslav | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Šimůnek Jaroslav ml. | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Šindelář Milan | Doksy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Šlapák Michal | Rokycany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Šoltys Jaromír | Chomutice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
260 | Štolovský Miloslav | Dolní Bousov | 1 | 1 | 1 | 1.00 |