Žebříček členů klubu - Kraj Ústecký - 01.01.2022 - 31.12.2022
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 28 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 10 | 192 | 236 | 23.60 |
2 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 10 | 171 | 234 | 23.40 |
3 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 10 | 168 | 212 | 21.20 |
4 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 8 | 153 | 190 | 23.75 |
5 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 9 | 150 | 167 | 18.56 |
6 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 8 | 148 | 163 | 20.38 |
7 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 9 | 141 | 163 | 18.11 |
8 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 4 | 135 | 135 | 33.75 |
9 | Šnicer Petr | Veltěže | 5 | 126 | 126 | 25.20 | |
10 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 4 | 113 | 113 | 28.25 |
11 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 4 | 112 | 112 | 28.00 |
12 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 84 | 84 | 28.00 |
13 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 3 | 65 | 65 | 21.67 |
14 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
15 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 4 | 55 | 55 | 13.75 |
16 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 2 | 47 | 47 | 23.50 |
17 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 2 | 42 | 42 | 21.00 |
18 | Červený Jaroslav | Jaroměř | Michalové a spol. | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
19 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 37 | 37 | 18.50 |
20 | Haklová Lucie | Vrutice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
20 | Havlíček Lukáš | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
22 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
23 | Roušal Luděk | Neratovice | Fishing team Severočeši | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
24 | Čori Petr | Chodová Planá | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
25 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 18 | 18 | 9.00 |
25 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 18 | 18 | 9.00 |
27 | Klement Antonín | Chranišov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
28 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 1 | 4 | 4 | 4.00 |