Žebříček - Kraj Karlovarský - 01.01.2021 - 31.12.2021
Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 195 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slezák Tomáš | Sokolov | 6 | 130 | 176 | 29.33 | |
2 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 12 | 123 | 267 | 22.25 |
3 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 4 | 121 | 121 | 30.25 | |
4 | Mach Václav | Pernink | 13 | 109 | 232 | 17.85 | |
5 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 6 | 108 | 140 | 23.33 | |
5 | Oberfalzer Jan | Karlovy Vary | 8 | 108 | 151 | 18.88 | |
7 | Baďura Václav | Karlovy Vary | 6 | 103 | 141 | 23.50 | |
7 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 5 | 103 | 115 | 23.00 |
7 | Spiller Karel | Stod | 5 | 103 | 109 | 21.80 | |
10 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 8 | 100 | 156 | 19.50 |
11 | Novák Petr | Ostrov | 3 | 92 | 92 | 30.67 | |
12 | Půta Jiří | Plzeň | 5 | 91 | 95 | 19.00 | |
13 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 6 | 90 | 118 | 19.67 |
14 | Klement Antonín | Chranišov | 11 | 82 | 134 | 12.18 | |
14 | Motl František | Bečov | 4 | 82 | 82 | 20.50 | |
16 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 10 | 77 | 125 | 12.50 |
17 | Dohnal František | Ostrov | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
17 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
17 | Sütto Petr | Ostrov | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
20 | Cingroš Roman | Stod | 5 | 73 | 74 | 14.80 | |
21 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 6 | 68 | 85 | 14.17 |
22 | Rozum Pavel | Třemošná | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
22 | Výborný Jiří | Teplá | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
24 | Makarský Michal | Karlovy Vary | 8 | 64 | 87 | 10.88 | |
25 | Lévai Josef | Jenišov | 8 | 63 | 77 | 9.63 | |
26 | Pešek Michal ml. | Řeřichy | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
27 | Lévai Jan st. | Dalovice | 8 | 60 | 89 | 11.13 | |
27 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
29 | Vařecha Luděk | Poděbrady | 4 | 57 | 57 | 14.25 | |
29 | Čori Petr | Chodová Planá | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
31 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 4 | 55 | 55 | 13.75 | |
32 | Bereš Jan | Planá | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
32 | Sochor Martin | Petrohrad | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
32 | Vydra Martin | Ostrov | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
35 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 6 | 53 | 61 | 10.17 |
36 | Wacka Petr | Mariánské Lázně | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
37 | Majoroš Vojtěch | Karlovy Vary | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
38 | Beneš Karel | Bílina | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
39 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
40 | Fictum David | Mariánské Lázně | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
41 | Pešek Jiří | Řeřichy | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
41 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
43 | Fišer Libor st. | Louny | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
43 | Lang Jindřich | Mariánské Lázně | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
43 | Čížek Pavel | Mariánské Lázně | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
46 | Hlinčík Josef | Planá | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
47 | Bartoň František | Klášterec nad Ohří | 4 | 42 | 42 | 10.50 | |
48 | Sochor Václav | Přeštice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
49 | Chýle Oldřich | Bílina | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
49 | Lévai Jan ml. | Karlovy Vary | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
49 | Pospíšil Pavel | Nová Farma | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
52 | Kolčava Tomáš | Smolnice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
52 | Macháček Pavel | Loučky | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
52 | Verner Vladimír | Smolnice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
55 | Škubal Hanuš | Sokolov | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
56 | Miklian Roman | Petrovice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
56 | Würz Dalibor | Hořesedly | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
56 | Žemlička Milan | Ostrov | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
59 | Varga Stanislav | Holýšov | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
60 | Halíř Lukáš | Osek | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
60 | Hovorka Jan | Teplá | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
62 | Pekárek Stanislav | Louny | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
62 | Pešulová Dagmar | Teplá | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
64 | Staněk Karel | Smečno | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
64 | Staněk Petr | Smečno | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
66 | Kagánek Ladislav | Tachov | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
66 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 5 | 30 | 31 | 6.20 |
66 | Valchař Jan | Karlovy Vary | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
69 | Bartoš František | Chotěšov | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
69 | Ečer Karel | Horní Slavkov | 5 | 29 | 32 | 6.40 | |
69 | Jindra Jaroslav | Reřichy | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
69 | Sochor Michal | Petrohrad | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
73 | Kocábek Tomáš | Nové Strašecí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
73 | Králíček Jiří | Nová Role | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
75 | Hložek František | Bílina | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
75 | Skačan Ivan | Žlutice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
77 | Kabát Miroslav | Třemošná | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
77 | Krůta Miroslav | Vroutek | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
77 | Vopálenský Zdeněk | Ostrov | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
80 | Poláček David | Teplá | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
80 | Valchař Petr | Valeč | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
80 | Ševčík Petr | Louny | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
83 | Sobotka Josef | Perštejn | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
84 | Bína Libor | Dlouhý Most | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
84 | Pučeník Pavel | Kdyně | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
84 | Thomajer Jiří | Kdyně | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
84 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
88 | Bártík Miloslav | Plzeň | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
88 | Tlustý Matouš | Loket | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
88 | Volenik | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
88 | Záda Pavel | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
92 | Halíř Jiří | Most | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
92 | Henzl Jan | Louny | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
92 | Michálek Jan | Otovice | 4 | 21 | 21 | 5.25 | |
92 | Šubrt Miroslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
96 | Vařejčka Jan | Bor u Tachova | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
97 | Frič Vlastimil | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
97 | Loučka Bohumil | Tři Sekery | 3 | 19 | 19 | 6.33 | |
99 | Kohout Karel | Přeštice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
99 | Novák Petr | Orel | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
99 | Omamik Ján | Plzeň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
99 | Rýdl František | Kynšperk | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
99 | Strnad Roman | Mariánské Lázně | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
104 | Volf Petr | Karlovy Vary | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
104 | Váňa Jindřich | Praha | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
104 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
107 | Karásek Pavel | Klášterec | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
107 | Kysela Ivan | Karlovy Vary | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
107 | Pirič Pavel | Ostrov | 5 | 16 | 17 | 3.40 | |
107 | Šebo Jiří | Rotava | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
111 | Eibl Vlastimil | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
111 | Faitl Marek | Karlovy Vary | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
111 | Klein Jan | Karlovy Vary | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
111 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
111 | Pálek Karel | Křepkovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
111 | Smihrodský Stanislav | Tachov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
111 | Tóth Petr | Karlovy Vary | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
111 | Šedivý Jiří st. | Nýřany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
119 | Honzík Martin | Plzeň | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
119 | Korytár Pavel | Mariánské Lázně | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
119 | Mališ Aleš | Chranišov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
122 | Kakáč Jan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
122 | Suchá Diana | Plzeň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
122 | Šmůla David ml. | Dobřany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
125 | Leško Jiří | Oldřichov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
125 | Lipka Jiří | Perštejn | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
125 | Varga Miroslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
125 | Šmůlová Barbora | Dobřany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
129 | Brychta Jan | Vtelno | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
129 | Kanický Jan | Ostrov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
129 | Matys Jan ml. | Klášterec nad Ohří | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
129 | Richter Karel | Vtelno | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
133 | Andrš Robert | Mariánské Lázně | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
133 | Dičko David | Klášterec nad Ohří | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
133 | Matouš Martin | Sokolov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
133 | Novák Petr | Čankovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
133 | Paseka Lukáš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
133 | Paseka Matěj | Karlovy Vary | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
133 | Poláček Matěj | Teplá | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
133 | Ševčik Petr | Louny | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
141 | Kopnický Jiří | Chranišov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
141 | Rangl Jakub | Planá | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
141 | Vican Roman | Přeštice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
141 | Šimůnek Otakar | Březová | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
145 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
145 | Hochman František | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
145 | Ivančík Ludovít | Teplá | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
145 | Jaroš Petr | Kyselka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
145 | Mašek Jan | Karlovy Vary | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
145 | Šmůla Štěpán | Dobřany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
151 | Hora František st. | Václavy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
151 | Kliment Jan | Plzeň | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
151 | Krejčí Petr | Kněževes | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
151 | Kurta Milan | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
151 | Kučera Jiří | Rakovník | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
151 | Michálková Tereza | Otovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
151 | Subrt Jan | Chranišov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
151 | Vitner Petr | Kněževes | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
151 | Vrájík Jiří | Klášterec nad Ohří | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
151 | Šesták Václav | Plzeň | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
161 | Mládek Jan | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
161 | Pilič Pavel | Ostrov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
161 | Vojtěchovská Klárka | Teplá | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
161 | Vojtěchovská Marie | Teplá | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
165 | Gulabová Andrea | Teplá | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
165 | Hájek Ladislav | Karlovy Vary | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
165 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
165 | Ploc Petr | Otovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
165 | Princová Daniela | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
165 | Strnad Jakub | Cheb | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
165 | Velher Jaroslav | Stod | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
172 | Midloch Vlastimil | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
172 | Vaněk Václav | Lučice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
172 | Vrbský Vít | Teplá | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
172 | Říha Pavel | Dobronín | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
176 | Businský Martin | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
176 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
176 | Menčík Filip | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
179 | Dubská Zuzana | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
180 | Bauer Martin | Chodov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
180 | Dubský Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
180 | Houška Richard | Jenišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
180 | Jaroš Dalibor | Těchobuz | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
180 | Kilhof Václav | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
180 | Pojar Miroslav | Milíře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
180 | Pokorný Jan ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
180 | Rendeš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
180 | Rychlík Jan | Teplá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
180 | Schubert Martin | Chranišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
180 | Skačan Milan | Žlutice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
180 | Tóth Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
180 | Vik Tomáš | Žamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
180 | Vítek Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
180 | Švagr Milan | Tachov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
180 | Živnůstka Petr | Stod | 1 | 1 | 1 | 1.00 |