Žebříček členů klubu - Kraj Středočeský - 01.01.2020 - 31.12.2020 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 77 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 9 | 190 | 221 | 24.56 |
2 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 9 | 150 | 171 | 19.00 | |
3 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 8 | 143 | 166 | 20.75 |
4 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 8 | 139 | 148 | 18.50 | |
5 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 4 | 136 | 136 | 34.00 |
6 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 9 | 131 | 138 | 15.33 |
7 | Hakl Petr | Předonín | 5 | 126 | 126 | 25.20 | |
8 | Turský Jindřich | Krchleby | 10 | 125 | 144 | 14.40 | |
9 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 7 | 121 | 122 | 17.43 |
10 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 5 | 114 | 114 | 22.80 | |
11 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 6 | 105 | 105 | 17.50 |
12 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 5 | 101 | 101 | 20.20 |
13 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | Rebels team | 5 | 87 | 87 | 17.40 |
14 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 4 | 84 | 84 | 21.00 | |
15 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 3 | 78 | 78 | 26.00 | |
16 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 4 | 75 | 75 | 18.75 |
17 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 4 | 67 | 67 | 16.75 |
18 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 3 | 66 | 66 | 22.00 |
19 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 4 | 65 | 65 | 16.25 |
20 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 4 | 64 | 64 | 16.00 |
21 | Bertok Milan | Dublovice | Rum team Jindřichův Hradec | 5 | 59 | 59 | 11.80 |
22 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 3 | 58 | 58 | 19.33 |
22 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 6 | 58 | 58 | 9.67 | |
22 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 2 | 58 | 58 | 29.00 |
25 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 2 | 56 | 56 | 28.00 |
26 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 4 | 53 | 53 | 13.25 |
27 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
28 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 45 | 45 | 15.00 |
29 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 4 | 44 | 44 | 11.00 |
29 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 44 | 44 | 14.67 |
29 | Čermák Eliáš | Votice-Srbice | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
32 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
33 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
33 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
35 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
35 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
35 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
38 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
38 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 2 | 34 | 34 | 17.00 |
40 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
40 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 33 | 33 | 16.50 |
40 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 5 | 33 | 33 | 6.60 |
43 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 2 | 32 | 32 | 16.00 |
43 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
45 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
46 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
47 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 26 | 26 | 13.00 |
48 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 2 | 25 | 25 | 12.50 |
49 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 24 | 24 | 12.00 |
49 | Vlček Petr | Častolovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
51 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
51 | Rybenský Roman | Němčice | 3 | 22 | 22 | 7.33 | |
53 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 3 | 20 | 20 | 6.67 |
53 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
55 | Kondras Přemysl | Pardubice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
56 | Kastner Martin | Uhlířská Lhota | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
57 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
58 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
59 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
59 | Janák Lukáš | Kryry | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
61 | Porazík Jakub | Kolešov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
61 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 3 | 11 | 11 | 3.67 |
63 | Machatý David | Jaroměř | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
63 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 2 | 10 | 10 | 5.00 |
63 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
66 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
67 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
67 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
67 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
67 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
71 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
72 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
73 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
73 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
73 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
73 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
73 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 |