Žebříček - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 7135 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 22 | 603 | 865 | 39.32 |
2 | Machatý David | Jaroměř | 32 | 599 | 1237 | 38.66 | |
3 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 35 | 590 | 1414 | 40.40 | |
4 | Trnka Aleš | Třesovice | 27 | 576 | 922 | 34.15 | |
5 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 25 | 557 | 938 | 37.52 |
6 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 30 | 551 | 932 | 31.07 |
7 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 40 | 550 | 1202 | 30.05 | |
8 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 20 | 548 | 720 | 36.00 | |
9 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 36 | 542 | 1124 | 31.22 | |
10 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 17 | 541 | 625 | 36.76 |
11 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 24 | 534 | 786 | 32.75 |
11 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 28 | 534 | 826 | 29.50 |
13 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 34 | 531 | 919 | 27.03 | |
14 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 45 | 530 | 1128 | 25.07 |
15 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 23 | 529 | 704 | 30.61 |
16 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 35 | 526 | 1042 | 29.77 |
17 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 50 | 518 | 1385 | 27.70 |
18 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 30 | 517 | 902 | 30.07 |
19 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 25 | 513 | 767 | 30.68 | |
20 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 32 | 512 | 998 | 31.19 | |
20 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 18 | 512 | 549 | 30.50 | |
22 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 26 | 505 | 741 | 28.50 | |
23 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 14 | 500 | 538 | 38.43 |
24 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 34 | 499 | 870 | 25.59 | |
25 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 16 | 495 | 565 | 35.31 | |
25 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 18 | 495 | 623 | 34.61 | |
27 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 16 | 493 | 543 | 33.94 |
27 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 14 | 493 | 543 | 38.79 | |
29 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 25 | 492 | 800 | 32.00 | |
30 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 26 | 489 | 770 | 29.62 |
31 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 25 | 485 | 699 | 27.96 |
32 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 34 | 484 | 878 | 25.82 | |
33 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 20 | 483 | 623 | 31.15 |
34 | Kubec Tomáš | Lanškroun | 31 | 481 | 807 | 26.03 | |
35 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 47 | 474 | 1088 | 23.15 |
36 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 18 | 473 | 573 | 31.83 | |
37 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 19 | 464 | 615 | 32.37 |
38 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 21 | 462 | 582 | 27.71 |
38 | Záhora Petr | Bžany | 44 | 462 | 984 | 22.36 | |
40 | Honc Josef | Rumburk | 14 | 461 | 463 | 33.07 | |
41 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 32 | 459 | 753 | 23.53 | |
42 | Bareš Vladimír | Slepotice | 27 | 455 | 752 | 27.85 | |
43 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | 15 | 452 | 475 | 31.67 | |
44 | Takács Pavel | Světnov | 15 | 451 | 487 | 32.47 | |
45 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 27 | 449 | 761 | 28.19 |
46 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 22 | 445 | 609 | 27.68 | |
47 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | 22 | 440 | 577 | 26.23 | |
47 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 16 | 440 | 474 | 29.63 |
49 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 18 | 437 | 535 | 29.72 |
50 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 14 | 434 | 463 | 33.07 | |
51 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 16 | 432 | 465 | 29.06 |
52 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 39 | 429 | 770 | 19.74 | |
52 | Synek Martin | Choceň | 29 | 429 | 679 | 23.41 | |
54 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 20 | 428 | 549 | 27.45 |
55 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 17 | 424 | 492 | 28.94 | |
56 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 24 | 421 | 580 | 24.17 |
57 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 14 | 412 | 432 | 30.86 | |
58 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 19 | 410 | 499 | 26.26 |
58 | Pryl Stanislav | Pardubice | 14 | 410 | 412 | 29.43 | |
60 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 13 | 408 | 409 | 31.46 | |
60 | Tatíček Jiří | Lukavice | 12 | 408 | 408 | 34.00 | |
62 | Pišl Jan | Třesovice | 23 | 407 | 559 | 24.30 | |
63 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 26 | 406 | 643 | 24.73 |
64 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 23 | 404 | 523 | 22.74 |
65 | Vondráček Jiří | Měšice | 14 | 402 | 404 | 28.86 | |
66 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 37 | 400 | 646 | 17.46 | |
67 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 21 | 399 | 530 | 25.24 |
68 | Moravec Pavel | Čejov | 13 | 395 | 397 | 30.54 | |
69 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 19 | 391 | 436 | 22.95 |
70 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 30 | 389 | 576 | 19.20 |
71 | Halíř Lukáš | Osek | 16 | 388 | 460 | 28.75 | |
72 | Dostál Matouš | Králíky | 15 | 386 | 416 | 27.73 | |
73 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 22 | 384 | 500 | 22.73 |
74 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 19 | 381 | 431 | 22.68 |
75 | Šnicer Petr | Veltěže | 14 | 380 | 400 | 28.57 | |
76 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 21 | 378 | 460 | 21.90 |
77 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | 23 | 377 | 485 | 21.09 | |
77 | Košina Pavel | Domanín | 10 | 377 | 377 | 37.70 | |
77 | Perout Josef | Perštejn | 26 | 377 | 540 | 20.77 | |
77 | Svědínek Zdeněk | Teplice | 21 | 377 | 494 | 23.52 | |
81 | Mareš Vladimír | Praha | 18 | 376 | 465 | 25.83 | |
81 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 18 | 376 | 448 | 24.89 |
83 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 20 | 375 | 462 | 23.10 |
84 | Mokrá Jana | Najdek | 15 | 374 | 391 | 26.07 | |
85 | Zemen Petr | Žďár nad Sázavou | 15 | 372 | 391 | 26.07 | |
86 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 23 | 370 | 492 | 21.39 | |
87 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 29 | 369 | 521 | 17.97 | |
87 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 20 | 369 | 409 | 20.45 | |
89 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 19 | 365 | 428 | 22.53 |
90 | Hlaváček Karel | Humpolec | 12 | 364 | 364 | 30.33 | |
91 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 19 | 361 | 433 | 22.79 | |
92 | Roušal Luděk | Neratovice | 16 | 359 | 390 | 24.38 | |
93 | Gančarčík Karel | Pardubice | 27 | 356 | 496 | 18.37 | |
93 | Haklová Lucie | Vrutice | 13 | 356 | 363 | 27.92 | |
93 | Růžička Miroslav st. | Tábor | 18 | 356 | 372 | 20.67 | |
96 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 13 | 354 | 362 | 27.85 |
97 | Taichner Radek | Mikulovice | 24 | 353 | 426 | 17.75 | |
98 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 14 | 352 | 361 | 25.79 | |
99 | Provazník Michal | Dřenice | 19 | 347 | 429 | 22.58 | |
100 | Smítka Josef st. | Kaňk | 11 | 346 | 346 | 31.45 | |
101 | Kabát Miroslav | Třemošná | 13 | 345 | 346 | 26.62 | |
102 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 20 | 341 | 413 | 20.65 | |
103 | Franěk Robert | Trutnov | 12 | 340 | 340 | 28.33 | |
104 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 18 | 337 | 387 | 21.50 | |
105 | Sochor Václav | Přeštice | 12 | 335 | 335 | 27.92 | |
106 | Kosmák Martin | Hamry nad Sázavou | 10 | 334 | 334 | 33.40 | |
107 | Jón Richard | Chlum | 16 | 333 | 358 | 22.38 | |
107 | Mackura Zdeněk | Pernink | 24 | 333 | 471 | 19.63 | |
109 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 19 | 332 | 367 | 19.32 |
110 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | 12 | 331 | 331 | 27.58 | |
110 | Řehák Václav | Police nad Metují | Starší a neklidní | 19 | 331 | 398 | 20.95 |
112 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 26 | 330 | 462 | 17.77 | |
113 | Mareš Pavel | Praha | 14 | 328 | 352 | 25.14 | |
114 | Pekárek Stanislav | Louny | 15 | 327 | 354 | 23.60 | |
115 | Půta Jiří | Plzeň | 20 | 324 | 414 | 20.70 | |
115 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 31 | 324 | 459 | 14.81 | |
117 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 19 | 323 | 377 | 19.84 |
118 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 21 | 322 | 386 | 18.38 |
118 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 11 | 322 | 322 | 29.27 |
120 | Bína Libor | Dlouhý Most | 25 | 321 | 492 | 19.68 | |
121 | Bertok Milan | Dublovice | 30 | 320 | 422 | 14.07 | |
122 | Pekárek Pavel st. | Rtyně v Podkrkonoší | 9 | 318 | 318 | 35.33 | |
122 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 20 | 318 | 361 | 18.05 | |
124 | Hampejs David | Bílina | 9 | 317 | 317 | 35.22 | |
124 | Pánek Vít | Sezemice | 13 | 317 | 318 | 24.46 | |
126 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | 22 | 316 | 377 | 17.14 | |
126 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 10 | 316 | 316 | 31.60 | |
128 | Baloun Roman st. | Heřmanův Městec | 10 | 315 | 315 | 31.50 | |
129 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 11 | 310 | 310 | 28.18 | |
130 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 13 | 308 | 312 | 24.00 | |
131 | Provazník Jiří | Dřenice | 17 | 307 | 356 | 20.94 | |
132 | Černý Jan | Pardubice | 10 | 305 | 305 | 30.50 | |
133 | Ficner Jiří | Lanškroun | 9 | 304 | 304 | 33.78 | |
134 | Borovka Luboš | Vodňany | 19 | 302 | 362 | 19.05 | |
135 | Chýle Petr | Bílina | 12 | 300 | 300 | 25.00 | |
136 | Pánek Petr | Rakovník | 11 | 298 | 298 | 27.09 | |
137 | Beneš Zdeněk | Peruc | 12 | 296 | 296 | 24.67 | |
137 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 14 | 296 | 298 | 21.29 | |
139 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 20 | 295 | 381 | 19.05 |
140 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 14 | 293 | 313 | 22.36 | |
140 | Svoboda Stanislav st. | Čejov | 8 | 293 | 293 | 36.63 | |
142 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | 15 | 292 | 296 | 19.73 | |
143 | Turský Jindřich | Krchleby | 14 | 290 | 301 | 21.50 | |
144 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 10 | 289 | 289 | 28.90 | |
144 | Havránek Radek | Čejov | 8 | 289 | 289 | 36.13 | |
144 | Hložek František | Bílina | 31 | 289 | 439 | 14.16 | |
144 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 36 | 289 | 469 | 13.03 |
148 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 8 | 287 | 287 | 35.88 | |
149 | Seidl Jan | Zbiroh | 16 | 284 | 307 | 19.19 | |
150 | Krupka Jiří | Telce | 14 | 283 | 291 | 20.79 | |
151 | Novák Petr | Čankovice | 12 | 282 | 282 | 23.50 | |
152 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | 12 | 281 | 281 | 23.42 | |
153 | Chýle Oldřich | Bílina | 11 | 280 | 280 | 25.45 | |
153 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 21 | 280 | 347 | 16.52 |
155 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 26 | 278 | 384 | 14.77 |
156 | Soukup Michal | Plzeň | 9 | 277 | 277 | 30.78 | |
157 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 9 | 276 | 276 | 30.67 | |
158 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | 8 | 275 | 275 | 34.38 | |
159 | Edl Milan | Plzeň | 9 | 273 | 273 | 30.33 | |
159 | Žák Miloslav | Jindřichův Hradec | 9 | 273 | 273 | 30.33 | |
161 | Spiller Karel | Stod | 10 | 271 | 271 | 27.10 | |
162 | Zrnová Jitka | Benešov | 24 | 270 | 336 | 14.00 | |
163 | Bednář Zdeněk | Nahořany | 15 | 269 | 285 | 19.00 | |
163 | Coufal Zdeněk | Jihlava | 14 | 269 | 271 | 19.36 | |
163 | Raniak Martin | Třešť | 13 | 269 | 270 | 20.77 | |
166 | Ševčík Petr | Louny | 20 | 267 | 338 | 16.90 | |
167 | Schingler Karel | Lovosice | 12 | 266 | 266 | 22.17 | |
168 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 24 | 265 | 362 | 15.08 |
168 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 9 | 265 | 265 | 29.44 | |
168 | Mergl Jakub | Heřmanův Městec | 12 | 265 | 265 | 22.08 | |
168 | Šupol Petr | Libišany | 13 | 265 | 266 | 20.46 | |
172 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 10 | 264 | 264 | 26.40 | |
172 | Kopic Milan | Humpolec | 8 | 264 | 264 | 33.00 | |
172 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 12 | 264 | 264 | 22.00 | |
175 | Vican Roman | Přeštice | 11 | 262 | 262 | 23.82 | |
176 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 17 | 260 | 280 | 16.47 | |
176 | Kolčava Tomáš | Smolnice | 9 | 260 | 260 | 28.89 | |
178 | Bártík Miloslav | Plzeň | 13 | 258 | 263 | 20.23 | |
179 | Juhoš Josef st. | Podůlšany | 15 | 257 | 260 | 17.33 | |
180 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 16 | 253 | 257 | 16.06 | |
181 | Nitsche Martin | Vrchovina | 8 | 251 | 251 | 31.38 | |
182 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 11 | 250 | 250 | 22.73 | |
183 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 18 | 249 | 259 | 14.39 | |
183 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 9 | 249 | 249 | 27.67 | |
185 | Beneš Karel | Bílina | 19 | 247 | 291 | 15.32 | |
185 | Klouček Jan st. | Branná | 12 | 247 | 247 | 20.58 | |
187 | Matějka Václav | Nové Hrady | 16 | 245 | 250 | 15.63 | |
187 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 7 | 245 | 245 | 35.00 | |
189 | Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem | 11 | 244 | 244 | 22.18 | |
190 | Kosina Jaroslav | Běstvina | 7 | 241 | 241 | 34.43 | |
191 | Hofman David | Hrochův Týnec | 11 | 240 | 240 | 21.82 | |
192 | Mach Václav | Pernink | 14 | 239 | 242 | 17.29 | |
192 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 11 | 239 | 239 | 21.73 | |
192 | Vlk Petr | Rumburk | 11 | 239 | 239 | 21.73 | |
195 | Vicher Milan | Plzeň | 10 | 238 | 238 | 23.80 | |
196 | Svoboda Jiří | Pašinka | 12 | 237 | 237 | 19.75 | |
197 | Dražan Zdeněk | Panenský Týnec | 10 | 236 | 236 | 23.60 | |
197 | Macků Ondřej | Dačice | 7 | 236 | 236 | 33.71 | |
197 | Tobolka Milan | Nechanice | 8 | 236 | 236 | 29.50 | |
200 | Švanda Radek | Česká Skalice | 8 | 235 | 235 | 29.38 | |
201 | Fencl Petr st. | Kolín | 10 | 234 | 234 | 23.40 | |
201 | John Roman | Opočno | 9 | 234 | 234 | 26.00 | |
203 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 12 | 233 | 233 | 19.42 | |
204 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 14 | 232 | 234 | 16.71 | |
204 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 7 | 232 | 232 | 33.14 | |
206 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 17 | 231 | 237 | 13.94 | |
207 | Bartoš František | Chotěšov | 9 | 228 | 228 | 25.33 | |
208 | Slavík Alexej | Vilémov | 15 | 227 | 231 | 15.40 | |
209 | Pavlovič Marek | Chlum u Třeboně | 8 | 226 | 226 | 28.25 | |
209 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 8 | 226 | 226 | 28.25 | |
211 | Vlček Jaroslav st. | Strakonice | 6 | 223 | 223 | 37.17 | |
211 | Vodičková Kateřina | Příbram | 10 | 223 | 223 | 22.30 | |
213 | Navrátil Jiří | Úhřetice | 7 | 222 | 222 | 31.71 | |
214 | Vašata Matěj | Kvasiny | 13 | 219 | 220 | 16.92 | |
215 | Mlčák Luboš | Domanín | 12 | 218 | 218 | 18.17 | |
216 | Riedl Filip | Humpolec | 9 | 217 | 217 | 24.11 | |
217 | Cingroš Jakub | Stod | 9 | 216 | 216 | 24.00 | |
217 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 13 | 216 | 217 | 16.69 | |
217 | Jiřík Miroslav | Miškovice | 7 | 216 | 216 | 30.86 | |
217 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | 8 | 216 | 216 | 27.00 | |
221 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | 16 | 215 | 219 | 13.69 | |
222 | Kubeš Václav | Levousy | 14 | 214 | 216 | 15.43 | |
222 | Kulda Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 9 | 214 | 214 | 23.78 | |
222 | Žemlička Radek | Slatiňany | 14 | 214 | 223 | 15.93 | |
225 | Baloun Roman ml. | Heřmanův Městec | 10 | 213 | 213 | 21.30 | |
226 | Růžička Josef | Čeperka | 10 | 211 | 211 | 21.10 | |
227 | Zahradník Roman | Pelechov | 7 | 208 | 208 | 29.71 | |
228 | Přibyl David | Vlčice | 10 | 207 | 207 | 20.70 | |
228 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 12 | 207 | 207 | 17.25 |
230 | Richter Pavel | Plzeň | 9 | 206 | 206 | 22.89 | |
231 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 7 | 205 | 205 | 29.29 | |
232 | Blecha Miroslav st. | Počátky | 5 | 203 | 203 | 40.60 | |
233 | Klement Antonín | Chranišov | 16 | 202 | 208 | 13.00 | |
233 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | 14 | 202 | 205 | 14.64 | |
233 | Skalický Miroslav | Příbram | 7 | 202 | 202 | 28.86 | |
233 | Švanda Luděk | Velký Třebešov | 6 | 202 | 202 | 33.67 | |
237 | Dubský František | Mirovice | 10 | 199 | 199 | 19.90 | |
237 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 8 | 199 | 199 | 24.88 | |
239 | Lánský Petr | Česká Skalice | 9 | 198 | 198 | 22.00 | |
240 | Brůna Jan | Rumburk | 5 | 197 | 197 | 39.40 | |
240 | Jeníkovský Jan | Hokov | 6 | 197 | 197 | 32.83 | |
242 | Bárta Jakub | Přeštice | 5 | 194 | 194 | 38.80 | |
242 | Herout Vít | Vojířov | 8 | 194 | 194 | 24.25 | |
242 | Houser Otakar | Všechlapy | 7 | 194 | 194 | 27.71 | |
245 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 25 | 191 | 227 | 9.08 | |
246 | Hladík Roman | Blovice | 7 | 189 | 189 | 27.00 | |
246 | Kastner Martin | Uhlířská Lhota | 7 | 189 | 189 | 27.00 | |
246 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 13 | 189 | 190 | 14.62 |
249 | Beneš Milan | Tušť | 7 | 187 | 187 | 26.71 | |
250 | Dobeš Jiří | Rebešovice | 8 | 186 | 186 | 23.25 | |
250 | Jožák Radek | Pardubice | 5 | 186 | 186 | 37.20 | |
252 | Beroušek Petr | Plzeň | 7 | 185 | 185 | 26.43 | |
252 | Minařík Jaroslav | Třemošnice | 9 | 185 | 185 | 20.56 | |
252 | Vacek Alexandr | Hlinsko | 7 | 185 | 185 | 26.43 | |
252 | Vávra Luboš | Lanškroun | 7 | 185 | 185 | 26.43 | |
256 | Novák Marek | Rumburk | 8 | 184 | 184 | 23.00 | |
256 | Pajer Stanislav | Ledeč nad Sázavou | 9 | 184 | 184 | 20.44 | |
258 | Kubešová Denisa | Bolina | 10 | 183 | 183 | 18.30 | |
258 | Mai Marek | Kněževes | 6 | 183 | 183 | 30.50 | |
260 | Kianičková Jitka | Peruc | 12 | 182 | 182 | 15.17 | |
260 | Malý Jiří ml. | Korouhev | 5 | 182 | 182 | 36.40 | |
260 | Soukup Ivo | Třebíč | 7 | 182 | 182 | 26.00 | |
260 | Ščepka František | Humpolec | 8 | 182 | 182 | 22.75 | |
264 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 5 | 180 | 180 | 36.00 | |
264 | Rozum Pavel | Třemošná | 12 | 180 | 180 | 15.00 | |
266 | Carda Radek | Opočno | 6 | 178 | 178 | 29.67 | |
266 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 10 | 178 | 178 | 17.80 | |
268 | Křivský Luboš | Strakonice | 5 | 177 | 177 | 35.40 | |
269 | Ficner Lukáš | Lanškroun | 6 | 176 | 176 | 29.33 | |
270 | Bárta František | Branná | 10 | 175 | 175 | 17.50 | |
270 | Zvoník Bedřich | Kobylníky | 10 | 175 | 175 | 17.50 | |
272 | Nauš Vladislav | Blížejov | 6 | 174 | 174 | 29.00 | |
272 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 9 | 174 | 174 | 19.33 | |
272 | Tobolka Daniel | Nechanice | 8 | 174 | 174 | 21.75 | |
272 | Čtverák Jaroslav | Roudnice nad Labem | 8 | 174 | 174 | 21.75 | |
276 | Bastl Tomáš | Jeníkovice | 5 | 173 | 173 | 34.60 | |
276 | Kincl Matyáš | Hradec Králové | 13 | 173 | 174 | 13.38 | |
276 | Kosař Jiří st. | Opočno | 6 | 173 | 173 | 28.83 | |
276 | Sochor Jaroslav ml. | Hluboká nad Vltavou | 4 | 173 | 173 | 43.25 | |
280 | Šinták Marek | Hradec Králové | 6 | 172 | 172 | 28.67 | |
281 | Mendl Radek | Telč | 8 | 171 | 171 | 21.38 | |
281 | Prchal Jan | Lučice | 13 | 171 | 172 | 13.23 | |
283 | Dohnálek Petr | Rychnov nad Kněžnou | 6 | 170 | 170 | 28.33 | |
283 | Poláček Petr st. | Příbram | 6 | 170 | 170 | 28.33 | |
283 | Svoboda Jiří | České Budějovice | 6 | 170 | 170 | 28.33 | |
286 | Toman František st. | Jaroměřice nad Rokytnou | 8 | 168 | 168 | 21.00 | |
287 | Harant Antonín | Plzeň | 11 | 167 | 167 | 15.18 | |
287 | Pop Michal | Rychnov nad Kněžnou | 6 | 167 | 167 | 27.83 | |
287 | Šmitmajer Marek | Křečice | 7 | 167 | 167 | 23.86 | |
290 | Horálek Miroslav | Habartov | 7 | 166 | 166 | 23.71 | |
291 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | 9 | 165 | 165 | 18.33 | |
291 | Hanzal Ondřej | Želetava | 7 | 165 | 165 | 23.57 | |
291 | Krejčí Petr | Kněževes | 7 | 165 | 165 | 23.57 | |
291 | Sütto Petr | Ostrov | 6 | 165 | 165 | 27.50 | |
291 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 7 | 165 | 165 | 23.57 | |
296 | Klouček Jan ml. | Branná | 7 | 164 | 164 | 23.43 | |
296 | Novotný Milan | Mezihoří | 6 | 164 | 164 | 27.33 | |
296 | Rác Jaroslav | Mutějovice | 9 | 164 | 164 | 18.22 | |
299 | Kočí Jaroslav | Praha | 7 | 163 | 163 | 23.29 | |
300 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 9 | 162 | 162 | 18.00 | |
301 | Novák Vratislav | Všeteč | 10 | 161 | 161 | 16.10 | |
301 | Riedl Michal | Humpolec | 8 | 161 | 161 | 20.13 | |
303 | Cingroš Roman | Stod | 10 | 159 | 159 | 15.90 | |
303 | Pecka Zdeněk | Hošťálkovice | 4 | 159 | 159 | 39.75 | |
303 | Skalický Jakub | Příbram | 5 | 159 | 159 | 31.80 | |
303 | Čížek Michal | Příbram | 4 | 159 | 159 | 39.75 | |
307 | Halamka Luboš | Dobříš | 8 | 158 | 158 | 19.75 | |
307 | Lochman Pavel ml. | Zdelov | 7 | 158 | 158 | 22.57 | |
307 | Machač Václav | Drahov | 6 | 158 | 158 | 26.33 | |
307 | Pešek Jan | Chrudim | 9 | 158 | 158 | 17.56 | |
307 | Tůma Jiří | Rousínov | 6 | 158 | 158 | 26.33 | |
312 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | 7 | 157 | 157 | 22.43 | |
312 | Hrubeš František | Dřenice | 6 | 157 | 157 | 26.17 | |
312 | Slavík Tomáš | Humpolec | 7 | 157 | 157 | 22.43 | |
312 | Urban David | Opatovice nad Labem | 6 | 157 | 157 | 26.17 | |
316 | Bereš Jan | Planá | 7 | 156 | 156 | 22.29 | |
317 | Cablk Jan | Pravonín | 10 | 155 | 155 | 15.50 | |
317 | Hubička Tomáš | Brloh | 5 | 155 | 155 | 31.00 | |
317 | Mareš Jan | Turnov | 4 | 155 | 155 | 38.75 | |
317 | Rajsigl Lukáš | Pardubice | 6 | 155 | 155 | 25.83 | |
321 | Hájek Vladimír | Dobříkov | 6 | 153 | 153 | 25.50 | |
321 | Koštálek Jiří | Oplany | 8 | 153 | 153 | 19.13 | |
321 | Pácl František | Ústí nad Orlicí | 7 | 153 | 153 | 21.86 | |
324 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 7 | 152 | 152 | 21.71 | |
325 | Jarkovský Jiří | Blešno | 5 | 151 | 151 | 30.20 | |
325 | Motl František | Bečov | 6 | 151 | 151 | 25.17 | |
327 | Strnad Lukáš | Praha | 4 | 150 | 150 | 37.50 | |
328 | Pavlíček Kamil | Žďár nad Sázavou | 4 | 149 | 149 | 37.25 | |
328 | Riedl Patrik | Humpolec | 7 | 149 | 149 | 21.29 | |
330 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 6 | 148 | 148 | 24.67 | |
331 | Svobodová Viktorie | Týniště nad Orlicí | 8 | 147 | 147 | 18.38 | |
332 | Hlotan Milan | Sezemice | 5 | 146 | 146 | 29.20 | |
332 | Šifta Stanislav | Přeštice | 6 | 146 | 146 | 24.33 | |
332 | Žampach Jakub | Lovosice | 7 | 146 | 146 | 20.86 | |
335 | Pšeničný Pavel | Opočno | 6 | 145 | 145 | 24.17 | |
335 | Vrla Vladimír | Brandýs nad Labem | 5 | 145 | 145 | 29.00 | |
337 | Adamec Pavel | Rumburk | 4 | 144 | 144 | 36.00 | |
337 | Černý Tomáš st. | Přišimasy | 3 | 144 | 144 | 48.00 | |
339 | Leško Jiří | Oldřichov | 5 | 143 | 143 | 28.60 | |
339 | Tošovský Petr | Bělá pod Bezdězem | 6 | 143 | 143 | 23.83 | |
341 | Mareš Jan | Praha | 5 | 142 | 142 | 28.40 | |
341 | Sobotka Jiří | Sobětuchy | 5 | 142 | 142 | 28.40 | |
341 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 6 | 142 | 142 | 23.67 | |
341 | Šmůla David | Dobřany | 5 | 142 | 142 | 28.40 | |
345 | Fejfar Kamil | Radčice | 4 | 141 | 141 | 35.25 | |
345 | Hrubý Matěj | Čestice | 6 | 141 | 141 | 23.50 | |
345 | Smihrodský Stanislav | Tachov | 7 | 141 | 141 | 20.14 | |
345 | Toman Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 9 | 141 | 141 | 15.67 | |
349 | Jaroš Marek | Hostinné | 7 | 140 | 140 | 20.00 | |
349 | Kalus Petr | Týniště nad Orlicí | 5 | 140 | 140 | 28.00 | |
349 | Pásler Vlastimil | Spyta | Starší a neklidní | 16 | 140 | 144 | 9.00 |
349 | Vrabec Jiří | Plzeň | 5 | 140 | 140 | 28.00 | |
353 | Macourek Luboš | Libina | 6 | 139 | 139 | 23.17 | |
354 | Balada Filip | Přelouč | 3 | 137 | 137 | 45.67 | |
354 | Sýkora Václav | Kamenná | 4 | 137 | 137 | 34.25 | |
356 | Chadima Jiří st. | Mirovice | 4 | 136 | 136 | 34.00 | |
356 | Cuhorka Aleš | Přelouč | 6 | 136 | 136 | 22.67 | |
356 | Hamouz Zdeněk | Česká Lípa | 8 | 136 | 136 | 17.00 | |
359 | Bernard Michal | Milín | 3 | 135 | 135 | 45.00 | |
359 | Laitner František | Kněževes | 5 | 135 | 135 | 27.00 | |
361 | Horáček Jaroslav | Havlíčkův Brod | 6 | 134 | 134 | 22.33 | |
361 | Šajerman Vladimír | Vrchlabí | 7 | 134 | 134 | 19.14 | |
363 | Kiessling Vít | Prostřední Vydří | 4 | 133 | 133 | 33.25 | |
363 | Lédl David | Mirovice | 6 | 133 | 133 | 22.17 | |
363 | Mitas Luděk | Jindřichův Hradec | 7 | 133 | 133 | 19.00 | |
363 | Míchal Jiří | České Budějovice | 5 | 133 | 133 | 26.60 | |
367 | Oberaiter Zdeněk | Hamry nad Sázavou | 3 | 132 | 132 | 44.00 | |
368 | Pefek Karel | Kostelní Vydří | 5 | 131 | 131 | 26.20 | |
368 | Růžička Pavel | Dašice | 5 | 131 | 131 | 26.20 | |
368 | Wachtl Hynek | Nové Strašecí | 3 | 131 | 131 | 43.67 | |
368 | Čermák Eliáš | Votice-Srbice | 9 | 131 | 131 | 14.56 | |
372 | Hošek Pavel | Římovice | 8 | 130 | 130 | 16.25 | |
372 | Kumprecht Zdeněk | Nové Město nad Metují | 15 | 130 | 133 | 8.87 | |
372 | Řádek Jaroslav | Kaplice | 9 | 130 | 130 | 14.44 | |
375 | Hasal Aleš | Chomutice | 3 | 129 | 129 | 43.00 | |
375 | Macháně Radek | Krčín | 4 | 129 | 129 | 32.25 | |
375 | Materna Jan | Písek | 4 | 129 | 129 | 32.25 | |
375 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 6 | 129 | 129 | 21.50 | |
375 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | 5 | 129 | 129 | 25.80 | |
375 | Čížek Pavel | Mariánské Lázně | 6 | 129 | 129 | 21.50 | |
381 | Cajthaml Petr | Velenice | 11 | 128 | 128 | 11.64 | |
381 | Váňa Michal | Vepřek | 5 | 128 | 128 | 25.60 | |
381 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 5 | 128 | 128 | 25.60 | |
384 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 4 | 127 | 127 | 31.75 | |
384 | Kopřiva Josef | Hříškov | 6 | 127 | 127 | 21.17 | |
384 | Mádl Petr | Jindřichův Hradec | 6 | 127 | 127 | 21.17 | |
384 | Oberreiter Zdeněk st. | Hamry nad Sázavou | 4 | 127 | 127 | 31.75 | |
384 | Polívka Martin | Přibyslav | 5 | 127 | 127 | 25.40 | |
384 | Rybenský Roman | Němčice | 5 | 127 | 127 | 25.40 | |
384 | Šafařík Petr | Pohřebačka | 6 | 127 | 127 | 21.17 | |
391 | Bejsta Tomáš | České Budějovice | 5 | 125 | 125 | 25.00 | |
391 | Vajsar Lukáš | Česká Metuje | 5 | 125 | 125 | 25.00 | |
391 | Šikl Miroslav st. | Včelákov | 3 | 125 | 125 | 41.67 | |
394 | Bureš Václav | Nová Ves | 4 | 124 | 124 | 31.00 | |
394 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 3 | 124 | 124 | 41.33 |
394 | Sobotka Josef | Perštejn | 13 | 124 | 125 | 9.62 | |
397 | Kazda Jan | Nýrsko | 5 | 123 | 123 | 24.60 | |
397 | Liebezait Václav | Nové Strašecí | 3 | 123 | 123 | 41.00 | |
399 | Kettner Štěpán ml. | Česká Lípa | 3 | 122 | 122 | 40.67 | |
399 | Miřejovský Zdeněk | Opatovice nad Labem | 4 | 122 | 122 | 30.50 | |
399 | Šťastný Zdeněk | Pardubice | 7 | 122 | 122 | 17.43 | |
402 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 16 | 121 | 125 | 7.81 | |
402 | Mokrý Jiří st. | Havlíčkův Brod | 4 | 121 | 121 | 30.25 | |
402 | Slavík Jaromír | Humpolec | 5 | 121 | 121 | 24.20 | |
402 | Stehlík Jiří | Bakov nad Jizerou | 5 | 121 | 121 | 24.20 | |
402 | Vacek Stanislav | Hradec Králové | 4 | 121 | 121 | 30.25 | |
402 | Špatný Jan st. | Dolní Bukovsko | 3 | 121 | 121 | 40.33 | |
408 | Lédl Pavel | Mirovice | 6 | 119 | 119 | 19.83 | |
408 | Mann Pavel st. | Bystřice nad Pernštejnem | 3 | 119 | 119 | 39.67 | |
408 | Růžička Pavel | Libina | 4 | 119 | 119 | 29.75 | |
411 | Louda Václav | Plzeň | 4 | 118 | 118 | 29.50 | |
411 | Maršík Jan | Pelhřimov | 5 | 118 | 118 | 23.60 | |
411 | Varga Ladislav | Brandýs nad Labem | 4 | 118 | 118 | 29.50 | |
414 | Mendel Milan | Pšovky | 6 | 117 | 117 | 19.50 | |
414 | Novák Jan | Červené Pečky | 4 | 117 | 117 | 29.25 | |
414 | Škoda František | Pacov | 5 | 117 | 117 | 23.40 | |
414 | Šotkovský David | Borovice | 9 | 117 | 117 | 13.00 | |
418 | Dostálek Václav | Hradec Králové | 6 | 116 | 116 | 19.33 | |
418 | Horák Pavel | Žiželice | 4 | 116 | 116 | 29.00 | |
418 | Kovář Miloslav | Králova Lhota | 3 | 116 | 116 | 38.67 | |
418 | Kočí Jaroslav | Blatná | 4 | 116 | 116 | 29.00 | |
422 | Hovorka Antonín | Žabonosy | 6 | 115 | 115 | 19.17 | |
422 | Říčař Zdeněk | Zdelov | 4 | 115 | 115 | 28.75 | |
422 | Šulc Milan | Trubín | 4 | 115 | 115 | 28.75 | |
425 | Doležal Jaroslav | Vodňany | 6 | 114 | 114 | 19.00 | |
425 | Horák Jaromír | Albrechtice nad Orlicí | 8 | 114 | 114 | 14.25 | |
425 | Malý Jiří st. | Korouhev | 4 | 114 | 114 | 28.50 | |
425 | Petrik Pavel | Chřibská | 4 | 114 | 114 | 28.50 | |
425 | Pužej Štěpán | Netolice | 4 | 114 | 114 | 28.50 | |
425 | Seifert Jaroslav | Borohrádek | 5 | 114 | 114 | 22.80 | |
425 | Veselý Pavel | Uhlířské Janovice | 6 | 114 | 114 | 19.00 | |
425 | Žižka Radek | Holýšov | 4 | 114 | 114 | 28.50 | |
433 | Hrabě František | Rumburk | 7 | 113 | 113 | 16.14 | |
433 | Černohlávek Martin | Barchov | 5 | 113 | 113 | 22.60 | |
435 | Bárta Václav | Přeštice | 5 | 112 | 112 | 22.40 | |
435 | Dang Tomáš | Řestoky | 6 | 112 | 112 | 18.67 | |
435 | Jansa Jan | Lanškroun | 5 | 112 | 112 | 22.40 | |
435 | Kocábek Tomáš | Nové Strašecí | 5 | 112 | 112 | 22.40 | |
435 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | 3 | 112 | 112 | 37.33 | |
435 | Trávníček Pavel | Týniště nad Orlicí | 4 | 112 | 112 | 28.00 | |
435 | Škorpík Daniel | Písečné | 4 | 112 | 112 | 28.00 | |
442 | Bartošová Eliška | Kostelec nad Orlicí | 5 | 111 | 111 | 22.20 | |
442 | Mikeš Pavel | Nadějkov | 5 | 111 | 111 | 22.20 | |
442 | Půta Roman | Plzeň | 6 | 111 | 111 | 18.50 | |
442 | Sychrová Soňa | Jenišovice | 5 | 111 | 111 | 22.20 | |
446 | Bartes Petr | Jaroměřice nad Rokytnou | 5 | 110 | 110 | 22.00 | |
446 | Miček František | Křetín | 3 | 110 | 110 | 36.67 | |
446 | Müller Václav | Osek | 4 | 110 | 110 | 27.50 | |
446 | Němec Jan | České Budějovice | 4 | 110 | 110 | 27.50 | |
446 | Sosnowski Lukasz | Bogatynia | 4 | 110 | 110 | 27.50 | |
446 | Štěrba Petr | Sezemice | 3 | 110 | 110 | 36.67 | |
446 | Šubrt Martin | Rychnov nad Kněžnou | 6 | 110 | 110 | 18.33 | |
453 | Bureš Pavel | Týniště nad Orlicí | 3 | 109 | 109 | 36.33 | |
453 | Novák Jaroslav | Pardubice | 9 | 109 | 109 | 12.11 | |
453 | Šindler Karel | Lovosice | 5 | 109 | 109 | 21.80 | |
456 | Hejný Jiří | Smolnice | 8 | 108 | 108 | 13.50 | |
456 | Lelek Miroslav | Neratovice | 9 | 108 | 108 | 12.00 | |
456 | Macháček Pavel | Loučky | 5 | 108 | 108 | 21.60 | |
456 | Matoušek Jiří ml. | Rašovice | 5 | 108 | 108 | 21.60 | |
456 | Nováková Renata | Hrobice | 9 | 108 | 108 | 12.00 | |
461 | Hrubeš Petr | Plzeň | 3 | 107 | 107 | 35.67 | |
461 | Kukla Jiří | Pardubice | 3 | 107 | 107 | 35.67 | |
461 | Mrázek Karel | Mirovice | 4 | 107 | 107 | 26.75 | |
461 | Pešek Emil | Tábor | 5 | 107 | 107 | 21.40 | |
461 | Sochor Rudolf ml. | Petrohrad | 5 | 107 | 107 | 21.40 | |
461 | Tůma Jakub | Rousínov | 4 | 107 | 107 | 26.75 | |
467 | Derner Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 3 | 106 | 106 | 35.33 | |
467 | Klein Jiří | Karlovy Vary | 7 | 106 | 106 | 15.14 | |
467 | Pejřimovský Jaroslav | Smidary | 3 | 106 | 106 | 35.33 | |
467 | Rezek Oldřich | Mikulov | 4 | 106 | 106 | 26.50 | |
467 | Spěvák Milan st. | České Velenice | 5 | 106 | 106 | 21.20 | |
467 | Wünsch Pavel | 5 | 106 | 106 | 21.20 | ||
473 | Křenek Radek | Vodňany | 5 | 105 | 105 | 21.00 | |
473 | Nejman Miroslav | Starý Ples | 3 | 105 | 105 | 35.00 | |
473 | Novák Jan | Libišany | 5 | 105 | 105 | 21.00 | |
473 | Sochor Michal | Petrohrad | 7 | 105 | 105 | 15.00 | |
477 | Dyntar Jiří st. | Nové Město nad Metují | 5 | 104 | 104 | 20.80 | |
477 | Vegricht Martin | Praha | 4 | 104 | 104 | 26.00 | |
477 | Vodák Mojmír | Rtyně v Podkrkonoší | 4 | 104 | 104 | 26.00 | |
477 | Würz Dalibor | Hořesedly | 5 | 104 | 104 | 20.80 | |
481 | Hadač Pavel | Horní Lipka | 5 | 103 | 103 | 20.60 | |
481 | Hlinčík Josef | Planá | 7 | 103 | 103 | 14.71 | |
481 | Liščák Jan | Lubná | 4 | 103 | 103 | 25.75 | |
481 | Průša Vladimír | Želetava | 3 | 103 | 103 | 34.33 | |
481 | Vaněk Dalibor | Vysoké Mýto | 6 | 103 | 103 | 17.17 | |
481 | Šedivý Jiří st. | Nýřany | 4 | 103 | 103 | 25.75 | |
481 | Šolc Milan | Dvůr Králové nad Labem | 4 | 103 | 103 | 25.75 | |
488 | Kovář František | Mirovice | 3 | 102 | 102 | 34.00 | |
488 | Molík Lubomír | Citonice | 3 | 102 | 102 | 34.00 | |
490 | Hodík Miroslav | Sedlčany | 6 | 101 | 101 | 16.83 | |
490 | Jukl Ivan | Nemošice | 6 | 101 | 101 | 16.83 | |
490 | Krejzl Zdeněk | Česká Skalice | 3 | 101 | 101 | 33.67 | |
493 | Boháček Lukáš | Pardubice | 4 | 100 | 100 | 25.00 | |
493 | Král Vojtěch st. | Kostelec nad Černými Lesy | 3 | 100 | 100 | 33.33 | |
493 | Patrný Lukáš | Velká Bukovina | 6 | 100 | 100 | 16.67 | |
493 | Podskalský Jiří | Čižice | 4 | 100 | 100 | 25.00 | |
493 | Svárovský David | Čejov | 5 | 100 | 100 | 20.00 | |
493 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 5 | 100 | 100 | 20.00 | |
499 | Bajer Milan | Příbram | 4 | 99 | 99 | 24.75 | |
499 | Falta Kamil | Klášter nad Dědinou | 3 | 99 | 99 | 33.00 | |
499 | Janák Lukáš | Kryry | 7 | 99 | 99 | 14.14 | |
502 | Blažek Václav | Žďár nad Metují | 5 | 98 | 98 | 19.60 | |
502 | Bozděch Karel | Staňkov | 4 | 98 | 98 | 24.50 | |
502 | Hladík Jiří | Častolovice | 6 | 98 | 98 | 16.33 | |
502 | Macků Bohumil | Dačice | 3 | 98 | 98 | 32.67 | |
502 | Nouzák Jakub | Bylany | 4 | 98 | 98 | 24.50 | |
502 | Omamik Ján | Plzeň | 5 | 98 | 98 | 19.60 | |
502 | Tecl Petr | Tábor | 6 | 98 | 98 | 16.33 | |
509 | Brückner Martin | Velké Meziříčí | 4 | 97 | 97 | 24.25 | |
509 | Drabík Martin | Kocléřov | 3 | 97 | 97 | 32.33 | |
509 | Hájek Lubomír | Lanškroun | 4 | 97 | 97 | 24.25 | |
509 | Pýcha Hynek | Skryje | 4 | 97 | 97 | 24.25 | |
509 | Tošovský Antonín | Bělá pod Bezdězem | 6 | 97 | 97 | 16.17 | |
509 | Vágenknecht Adam | Pardubice | 3 | 97 | 97 | 32.33 | |
509 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 5 | 97 | 97 | 19.40 | |
509 | Říha Bohumil | Světlá nad Sázavou | 3 | 97 | 97 | 32.33 | |
509 | Švec Jakub | Zhořec | 6 | 97 | 97 | 16.17 | |
518 | Hanzl Antonín | Nymburk | 3 | 96 | 96 | 32.00 | |
518 | Kubec Jiří | Týniště nad Orlicí | 3 | 96 | 96 | 32.00 | |
518 | Kudlík Leoš | Brandýs nad Labem | 2 | 96 | 96 | 48.00 | |
518 | Martínek Radek | 3 | 96 | 96 | 32.00 | ||
518 | Matal Karel | Černá Hora | 5 | 96 | 96 | 19.20 | |
518 | Orgoň Roman | Tachov | 4 | 96 | 96 | 24.00 | |
518 | Picek Jaroslav st. | Rakovník | 3 | 96 | 96 | 32.00 | |
518 | Tichý Jan | Veltruby | 4 | 96 | 96 | 24.00 | |
526 | Druxa Josef | Teplice | 3 | 95 | 95 | 31.67 | |
526 | Jelínek Miroslav | Vysoké Mýto | 4 | 95 | 95 | 23.75 | |
526 | Matouš Karel | Týniště nad Orlicí | 4 | 95 | 95 | 23.75 | |
526 | Pětík Marek | Libišany | 7 | 95 | 95 | 13.57 | |
526 | Přibyl Milan | Chrášťany | 4 | 95 | 95 | 23.75 | |
531 | Hodíková Jiřina | Sedlčany | 5 | 94 | 94 | 18.80 | |
531 | Křen Jan | Telč | 5 | 94 | 94 | 18.80 | |
531 | Nitsche Viktor | Vrchovina | 4 | 94 | 94 | 23.50 | |
531 | Novotná Lenka | Zámrsk | Novotňáci | 6 | 94 | 94 | 15.67 |
531 | Svoboda Josef | Kozlov | 5 | 94 | 94 | 18.80 | |
531 | Černý Václav | Merklín | 4 | 94 | 94 | 23.50 | |
531 | Šupa Josef | Hradec Králové | 5 | 94 | 94 | 18.80 | |
538 | Fidler František | 2 | 93 | 93 | 46.50 | ||
538 | Hemerka Martin | Úhřetická Lhota | 3 | 93 | 93 | 31.00 | |
538 | Jarušinský Michal | Korouhev | 3 | 93 | 93 | 31.00 | |
538 | Krakowitzer Jiří | Třeboň | 6 | 93 | 93 | 15.50 | |
538 | Paštika Miloš | Opočno | 4 | 93 | 93 | 23.25 | |
538 | Suchý Jakub | Neratovice | 2 | 93 | 93 | 46.50 | |
538 | Touš Pavel st. | Tachov | 4 | 93 | 93 | 23.25 | |
538 | Tošovský Jakub | Bělá pod Bezdězem | 2 | 93 | 93 | 46.50 | |
538 | Vaněk Michal | Litoměřice | 3 | 93 | 93 | 31.00 | |
538 | Vavřina Martin | Konárovice | 4 | 93 | 93 | 23.25 | |
538 | Velek Josef | Husinec | 2 | 93 | 93 | 46.50 | |
549 | Jezbera Milan | Obora | 4 | 92 | 92 | 23.00 | |
549 | Krajňák Ivan | Presy | 6 | 92 | 92 | 15.33 | |
549 | Macháň Pavel | Náchod | 4 | 92 | 92 | 23.00 | |
549 | Molek Petr | Plzeň | 3 | 92 | 92 | 30.67 | |
549 | Nass Adam | Pňovice | 3 | 92 | 92 | 30.67 | |
549 | Procházka Jan | Sedlčany | 4 | 92 | 92 | 23.00 | |
549 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | 6 | 92 | 92 | 15.33 | |
549 | Ticháček Václav | Havlíčkův Brod | 5 | 92 | 92 | 18.40 | |
549 | Černý Stanislav | Moravské Budějovice | 3 | 92 | 92 | 30.67 | |
549 | Špengerová Markéta | 2 | 92 | 92 | 46.00 | ||
559 | Derner Jaromír | Týniště nad Orlicí | 7 | 91 | 91 | 13.00 | |
559 | Koten Petr | Jihlava | 4 | 91 | 91 | 22.75 | |
559 | Krejsa Zdeněk | 2 | 91 | 91 | 45.50 | ||
559 | Neumann Zdeněk | Domanín | 5 | 91 | 91 | 18.20 | |
559 | Svitková Barbora | Příbram | 3 | 91 | 91 | 30.33 | |
559 | Zavřel Jan | Pomezí | 2 | 91 | 91 | 45.50 | |
559 | Šimonovský Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 4 | 91 | 91 | 22.75 | |
566 | Beránek Lukáš | Světlá nad Sázavou | 6 | 90 | 90 | 15.00 | |
566 | Hasal František | Chomutice | 3 | 90 | 90 | 30.00 | |
566 | Hnilička Radomír | Kunštát | 2 | 90 | 90 | 45.00 | |
566 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | 3 | 90 | 90 | 30.00 | |
566 | Novotný Lukáš | Pardubice | 6 | 90 | 90 | 15.00 | |
566 | Roudnický Václav | Kochánky | 4 | 90 | 90 | 22.50 | |
566 | Rožnovský Josef | Vrchlabí | 4 | 90 | 90 | 22.50 | |
566 | Rychtář Vladimír | Klášterec nad Ohří | 3 | 90 | 90 | 30.00 | |
566 | Smrčka Zdeněk | Strakonice | 5 | 90 | 90 | 18.00 | |
566 | Tlustý Luboš | Svratouch | 4 | 90 | 90 | 22.50 | |
566 | Vrábel Pavel | Chlumín | 5 | 90 | 90 | 18.00 | |
577 | Csernyanszká Pavlína | Vysoké Mýto | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
577 | Dudáš Jan | Řeřichy | 2 | 89 | 89 | 44.50 | |
577 | Hála Jaromír | Roudnice nad Labem | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
577 | Kaniščev Roman | Loštice | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
577 | Konfršt Lukáš | Pardubice | 6 | 89 | 89 | 14.83 | |
577 | Kovář Martin | Kladruby | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
577 | Kutička Pavel | Novosedly | 4 | 89 | 89 | 22.25 | |
577 | Maršálek Jakub | Ptenín | 5 | 89 | 89 | 17.80 | |
577 | Nekola Lukáš | Hněvkovice | 5 | 89 | 89 | 17.80 | |
577 | Sochor Martin | Petrohrad | 8 | 89 | 89 | 11.13 | |
577 | Svitek Filip | Příbram | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
577 | Černý Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 7 | 89 | 89 | 12.71 |
589 | Bouček Jiří | Zdislavice | 4 | 88 | 88 | 22.00 | |
589 | Bultas Petr | Přeštice | 4 | 88 | 88 | 22.00 | |
589 | Kadlec Roman | Mirovice | 4 | 88 | 88 | 22.00 | |
589 | Malý Stanislav | Pardubice | 5 | 88 | 88 | 17.60 | |
589 | Mokrý Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 2 | 88 | 88 | 44.00 | |
589 | Semonský Jaroslav | Nemošice | 5 | 88 | 88 | 17.60 | |
595 | Dorotík Tomáš | Valašské Meziříčí | 2 | 87 | 87 | 43.50 | |
595 | Kůrka Pavel | Pardubice | 10 | 87 | 87 | 8.70 | |
595 | Podhradský Jan | Sulovice | 5 | 87 | 87 | 17.40 | |
595 | Prokeš Roman | Velká Bíteš | 3 | 87 | 87 | 29.00 | |
599 | Vnouček Stanislav | Praha | 11 | 86 | 86 | 7.82 | |
599 | Čajko Ludvík | Milín | 8 | 86 | 86 | 10.75 | |
599 | Štěpnička Martin | Český Šternberk | 2 | 86 | 86 | 43.00 | |
599 | Štěpnička Radek | Český Šternberk | 2 | 86 | 86 | 43.00 | |
603 | Horáček Martin | Žďár nad Sázavou | 6 | 85 | 85 | 14.17 | |
603 | Jaroš Martin | Týniště nad Orlicí | 2 | 85 | 85 | 42.50 | |
603 | Kočí Vladimír | Kozárovice | 3 | 85 | 85 | 28.33 | |
603 | Lévai Jan st. | Dalovice | 9 | 85 | 85 | 9.44 | |
603 | Maršálek Radek | Ptenín | 7 | 85 | 85 | 12.14 | |
603 | Pavlíček Václav ml. | Ledeč nad Sázavou | 5 | 85 | 85 | 17.00 | |
603 | Pop Robin | Hradec Králové | 4 | 85 | 85 | 21.25 | |
603 | Provazník Matěj | Stolany | 3 | 85 | 85 | 28.33 | |
611 | Grégr Jiří st. | Šubrtov | 4 | 84 | 84 | 21.00 | |
611 | Kutal Vít | Jimramov | 3 | 84 | 84 | 28.00 | |
611 | Motl Vladimír | Bystřice nad Pernštejnem | 3 | 84 | 84 | 28.00 | |
611 | Pojar Miroslav | Milíře | 5 | 84 | 84 | 16.80 | |
611 | Spilka Jiří | Pátek | 7 | 84 | 84 | 12.00 | |
616 | Adamec Michal | Světlá nad Sázavou | 5 | 83 | 83 | 16.60 | |
616 | Csernyanszký Antonín | Vysoké Mýto | 2 | 83 | 83 | 41.50 | |
616 | Hrdina Jiří | Niměřice | 4 | 83 | 83 | 20.75 | |
616 | Jány Zdeněk | Trojany | 5 | 83 | 83 | 16.60 | |
616 | Kopecký Petr | Voleč | 4 | 83 | 83 | 20.75 | |
616 | Lát Jiří | Česká Lípa | 2 | 83 | 83 | 41.50 | |
616 | Malaník Petr | Nová Olešná | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
616 | Pecha František | Nové Strašecí | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
616 | Pudil Petr | Kolín | 5 | 83 | 83 | 16.60 | |
616 | Richter Dalibor | Rumburk | 4 | 83 | 83 | 20.75 | |
616 | Výborný Jiří | Teplá | 4 | 83 | 83 | 20.75 | |
627 | Bauer František | Karlovy Vary | 6 | 82 | 82 | 13.67 | |
627 | Galko Daniel | Břilice | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
627 | Havlík Jiří | Dalečín | 4 | 82 | 82 | 20.50 | |
627 | Nováková Eva | Police nad Metují | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
627 | Pěta Josef | Lazinov | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
627 | Strnad Jakub | Cheb | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
627 | Verner Vladimír | Smolnice | 4 | 82 | 82 | 20.50 | |
627 | Závodský Petr | Dačice | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
627 | Říha Jan | Bakov nad Jizerou | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
627 | Škopek Miroslav | Mirovice | 5 | 82 | 82 | 16.40 | |
637 | Horák Vladimír | Hůrka | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
637 | Pešek Michal ml. | Řeřichy | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
637 | Rubick Miroslav | Hluboká nad Vltavou | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
637 | Zvoník Jakub | Kobylníky | 4 | 81 | 81 | 20.25 | |
641 | Brádler Petr | Červená Voda | 3 | 80 | 80 | 26.67 | |
641 | Kabát Petr | Smilovice | 3 | 80 | 80 | 26.67 | |
641 | Kovář Martin | Třešť | 3 | 80 | 80 | 26.67 | |
641 | Prokeš Jan | Velká Bíteš | 4 | 80 | 80 | 20.00 | |
641 | Špenger Pavel | 2 | 80 | 80 | 40.00 | ||
641 | Žítek Ondřej | Tuněchody | 4 | 80 | 80 | 20.00 | |
647 | Hruška Václav | Vestec | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
647 | Kulhavý Pavel | Pěčice | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
647 | Luňáček Lukáš | Týniště nad Orlicí | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
647 | Novák Radek | Blatnice | 5 | 79 | 79 | 15.80 | |
647 | Petráček Ota | Mníšek u Liberce | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
647 | Sedlmajer Radek | Třemošnice | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
647 | Sýkora David | Rakovník | 5 | 79 | 79 | 15.80 | |
647 | Váňa Jindřich | Praha | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
647 | Špatný Jan ml. | Dolní Bukovsko | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
656 | Brendl Patrik | Lanškroun | 4 | 78 | 78 | 19.50 | |
656 | Böhm Jan | Vodňany | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
656 | Hanuška Jaroslav | Třemošnice | 5 | 78 | 78 | 15.60 | |
656 | Heřman Karel | Blovice | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
656 | Koudela Květoslav st. | Louny | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
656 | Kočíř Matěj | Čankovice | 6 | 78 | 78 | 13.00 | |
656 | Merunka Martin | Pohledec | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
656 | Ngoxuan Robin | Blížkovice | 3 | 78 | 78 | 26.00 | |
656 | Pavelka Josef | Třebíč | Pohoda team | 2 | 78 | 78 | 39.00 |
656 | Pirkl Marek | Stárkov | 3 | 78 | 78 | 26.00 | |
656 | Tauberová Gabriela | Řevnice | 3 | 78 | 78 | 26.00 | |
656 | Čipera Miroslav | Bohutín | 4 | 78 | 78 | 19.50 | |
656 | Štrick Josef | Zbečník | 3 | 78 | 78 | 26.00 | |
656 | Šťastný Jan | Mnichovo Hradiště | 4 | 78 | 78 | 19.50 | |
656 | Žižka Ladislav | Holýšov | 3 | 78 | 78 | 26.00 | |
671 | Menčík Ivo | Opatovice nad Labem | 4 | 77 | 77 | 19.25 | |
671 | Otradovský Josef | Lanškroun | 3 | 77 | 77 | 25.67 | |
671 | Růžičková Nela | Morašice | 3 | 77 | 77 | 25.67 | |
671 | Stiller Jakub | Česká Metuje | 3 | 77 | 77 | 25.67 | |
671 | Toman František ml. | Jaroměřice nad Rokytnou | 6 | 77 | 77 | 12.83 | |
676 | Baloun Kamil | Kolín | 4 | 76 | 76 | 19.00 | |
676 | Hošek Evžen | Hradec Králové | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
676 | Krejzl Milan | Česká Skalice | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
676 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | 4 | 76 | 76 | 19.00 | |
676 | Netolický Zdeněk | Skuteč | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
676 | Pudil Václav | Libčice | 9 | 76 | 76 | 8.44 | |
676 | Tajtl Pavel | Kobylníky | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
676 | Záškoda Radek | Moravské Budějovice | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
684 | Aulický Miroslav | 4 | 75 | 75 | 18.75 | ||
684 | Bartoň František | Klášterec nad Ohří | 9 | 75 | 75 | 8.33 | |
684 | Harant Miroslav | Plzeň | 4 | 75 | 75 | 18.75 | |
684 | Hejč Jindřich | Kunštát | 2 | 75 | 75 | 37.50 | |
684 | Hlásenský Miroslav | Polička | 2 | 75 | 75 | 37.50 | |
684 | Horňas Milan | Nové Město na Moravě | 3 | 75 | 75 | 25.00 | |
684 | Kovář Michal | Třešť | 4 | 75 | 75 | 18.75 | |
684 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 8 | 75 | 75 | 9.38 | |
684 | Šimůnek Ondřej | Hudčice | 2 | 75 | 75 | 37.50 | |
693 | David Miroslav st. | Rakovník | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
693 | Fišera Jiří | 3 | 74 | 74 | 24.67 | ||
693 | Gryč Jan | Přibyslav | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
693 | Hofman Denis | Nový Bor | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
693 | Hofman Jiří | Jaroměř | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
693 | Houser Josef | Poděbrady | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
693 | Netík Jiří | Kostomlaty nad Labem | 5 | 74 | 74 | 14.80 | |
693 | Peťovský Ivan | Želetava | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
693 | Plocek Jiří | Mirovice | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
693 | Skýpala Tomáš | Všechovice | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
693 | Tomšík Jan | Křižanov | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
693 | Toušek Stanislav st. | 3 | 74 | 74 | 24.67 | ||
693 | Vařák Jiří | Pokojov | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
706 | Doležalová Monika | Pardubice | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
706 | Goncearenco Roman | Humpolec | 4 | 73 | 73 | 18.25 | |
706 | Mokrý Jiří ml. | Hamry nad Sázavou | 5 | 73 | 73 | 14.60 | |
706 | Pavlíček Kamil | Praha | 4 | 73 | 73 | 18.25 | |
706 | Vacek Jan | Zábědov | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
706 | Vyskočil Michal | Planá nad Lužnicí | 4 | 73 | 73 | 18.25 | |
706 | Weiss Bronislav | Prachatice | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
713 | Draslar Petr | 2 | 72 | 72 | 36.00 | ||
713 | Jašková Aneta | Černá Hora | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
713 | Kalina Josef | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
713 | Klapal Zdeněk | Černíkovice | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
713 | Kuchař Petr | Zápy | 4 | 72 | 72 | 18.00 | |
713 | Kvasnička Martin ml. | Kolín | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
713 | Stojka Jiří | Klešice | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
713 | Vašátko Radek | Svitavy | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
721 | Hamouz Marek | Česká Lípa | 7 | 71 | 71 | 10.14 | |
721 | Havel Milan | Nová Bystřice | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
721 | Hofman Vladimír | Hrochův Týnec | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
721 | Jech Jiří | Lešany | 4 | 71 | 71 | 17.75 | |
721 | Kovář Jan | Praha | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
721 | Novotný Petr | Krakovany | 4 | 71 | 71 | 17.75 | |
721 | Nášel Jiří | Kolín | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
721 | Pešek Jiří | Řeřichy | 4 | 71 | 71 | 17.75 | |
721 | Vican Marek | Přeštice | 4 | 71 | 71 | 17.75 | |
721 | Vojta Jan | Protivín | 4 | 71 | 71 | 17.75 | |
721 | Časta František | Přeštice | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
732 | Chromčák Jiří | Mimoň | 4 | 70 | 70 | 17.50 | |
732 | Jechová Vendula | Neratovice | 5 | 70 | 70 | 14.00 | |
732 | Mann Pavel ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
732 | Nešpor Ladislav | Třešť | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
732 | Pavlovič Petr | Přestavlky | 4 | 70 | 70 | 17.50 | |
732 | Prepsl Jan | Praha | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
732 | Salát Viktor | Kněžice | 4 | 70 | 70 | 17.50 | |
732 | Strnad Roman | Mariánské Lázně | 5 | 70 | 70 | 14.00 | |
732 | Zajíček Josef | Veselice | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
732 | Šmůla David ml. | Dobřany | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
742 | Beneš Pavel ml. | 2 | 69 | 69 | 34.50 | ||
742 | Daňhel Jan | Bělá pod Bezdězem | 4 | 69 | 69 | 17.25 | |
742 | Karlová Pavla | Kamenice nad Lipou | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
742 | Krištof Tomáš | Třebechovice pod Orebem | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
742 | Mrázek Josef | Březnice | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
742 | Ondráček Jan | Hořice v Podkrkonoší | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
742 | Pražák Lukáš | Velká Jesenice | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
742 | Průša Jaroslav | Mnichovo Hradiště | 4 | 69 | 69 | 17.25 | |
742 | Suchý Denis | Dobrá Voda | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
742 | Toušek Stanislav ml. | 3 | 69 | 69 | 23.00 | ||
742 | Velfl Vladimír | Svitavy | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
742 | Veselý Josef | Uhlířské Janovice | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
742 | Zítka Lukáš | Jíkev | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
755 | Bříza Filip | Jiřice | 5 | 68 | 68 | 13.60 | |
755 | Eder Tomáš | Mělník | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
755 | Kovář Jan | Kladruby | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
755 | Lorenčuk Tomáš | Neratovice | 4 | 68 | 68 | 17.00 | |
755 | Matěják Tomáš | Miletín | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
755 | Michalský Petr | Postoloprty | 5 | 68 | 68 | 13.60 | |
755 | Rezek Jan | Lanškroun | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
755 | Sedlář Ivan | Borová | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
755 | Sitta Bohuslav | Taneček | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
755 | Trnka Vojtěch | Lišov | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
755 | Truhlář Radek | Znetínek | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
755 | Štefanica Josef | Tehov | 4 | 68 | 68 | 17.00 | |
767 | Hanych Jaroslav | Dalečín | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
767 | Houžvíček Jan | 2 | 67 | 67 | 33.50 | ||
767 | Jány Pavel | České Budějovice | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
767 | Stupka Jaroslav | Litoměřice | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
767 | Svoboda Miloslav | Dobříš | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
772 | Bureš Jan | Počátky | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
772 | Chwastek Vladimír | Sedlčany | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
772 | Dvořáček Zdeněk | Lhota | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
772 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 6 | 66 | 66 | 11.00 | |
772 | Kašpar Jaroslav | Blovice | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
772 | Krýsl Pavel | Ledce | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
772 | Macháně Michal | Krčín | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
772 | Rašek Martin | Pacov | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
772 | Střelák Jiří | Sedlčany | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
772 | Tichý Rudolf | Bečváry | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
772 | Zeman David | Chrudim | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
772 | Zoul Artur | Žatec | 5 | 66 | 66 | 13.20 | |
772 | Čajko Jan | Milín | 4 | 66 | 66 | 16.50 | |
772 | Špánek Martin | Praha | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
786 | Nosek Ondřej | Trutnov | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
786 | Pavlík František | Březnice | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
786 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
786 | Staněk Karel | Smečno | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
786 | Řeháček Adam | Nová Paka | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
786 | Šalom Josef | Merklín | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
786 | Štastný Bohuslav | Třebíč | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
793 | Bidmon Pavel | Korouhev | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
793 | Bárta Martin | Přeštice | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
793 | Dostálek Adolf | Hostinné | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
793 | Fiala Jaroslav | Chmelovice | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
793 | Havlíček Josef | Ostřešany | 5 | 64 | 64 | 12.80 | |
793 | Havlíček Roman | Ostřešany | 5 | 64 | 64 | 12.80 | |
793 | Ježek Ladislav | Prachatice | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
793 | Jinoch Roman | Ostřešany | 5 | 64 | 64 | 12.80 | |
793 | Klíma Václav | 2 | 64 | 64 | 32.00 | ||
793 | Kolečkář Tomáš | Mohelnice | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
793 | Ledvinka Petr | Ostřešany | 5 | 64 | 64 | 12.80 | |
793 | Motyčka Martin | Skuhrov nad Bělou | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
793 | Nerad Rostislav | Jílové | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
793 | Svoboda Marek | Hradec Králové | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
793 | Svoboda Petr | Želetava | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
793 | Vondráček Jan | Litětice | 5 | 64 | 64 | 12.80 | |
793 | Čermák Jaromír st. | Bystřice nad Pernštejnem | 4 | 64 | 64 | 16.00 | |
810 | Dušek Filip | Březnice | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
810 | Ernest František | Blovice | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
810 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | 4 | 63 | 63 | 15.75 | |
810 | Jirsa Petr | Soběslav | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
810 | Kaňák Petr | Bohouňovice | 7 | 63 | 63 | 9.00 | |
810 | Koukal Martin ml. | Hvozdečko | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
810 | Kárník Petr | Bílé Vchýnice | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
810 | Noskovič Jakub | Strakonice | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
810 | Novák Zdeněk | Slatiňany | 4 | 63 | 63 | 15.75 | |
810 | Petrášek Petr | 2 | 63 | 63 | 31.50 | ||
810 | Ungr Jiří | Klatovy | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
810 | Černý Tomáš ml. | Přišimasy | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
810 | Ďurček Josef ml. | Mnichovo Hradiště | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
823 | Bartrop David | České Budějovice | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
823 | Bureš Michal | Jihlava | 5 | 62 | 62 | 12.40 | |
823 | Charvát Valentin | Jihlava | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
823 | Hruška Jiří | Hradec Králové | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
823 | Kadlec Milan | Pouzdřany | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
823 | Kalčík Vlastimil | Srby | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
823 | Kuneš Michal | Neratovice | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
823 | Kupsa Jan st. | Buřenice | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
823 | Lorenčuk Josef | Neratovice | 5 | 62 | 62 | 12.40 | |
823 | Ložek Lukáš | Lomec | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
823 | Mikulík Roman | České Meziříčí | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
823 | Moravec Miroslav | Polička | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
823 | Papula Lukáš | Sobáčov | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
823 | Rozkošný Jan | Přelouč | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
823 | Trojan Roman st. | Nová Ves | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
823 | Černý Martin | Babice | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
839 | Domin Martin | Praha | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
839 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 6 | 61 | 61 | 10.17 |
839 | Galko Lubomír | Břilice | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
839 | Hütta Josef | Poběžovice | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
839 | Kasl Luboš | Plzeň | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
839 | Lovětínský Petr | Dačice | 4 | 61 | 61 | 15.25 | |
839 | Maryška Jaroslav | Husinec | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
839 | Maršálková Marcela | Ptenín | 7 | 61 | 61 | 8.71 | |
839 | Matějka Lukáš | Nové Hrady | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
839 | Musil Petr | Herálec | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
839 | Pavlovič Pavel | Přestavlky | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
839 | Pech Stanislav | Zdemyslice | 4 | 61 | 61 | 15.25 | |
839 | Pojer Milan st. | Nepomuk | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
839 | Sochor Jaroslav st. | Hluboká nad Vltavou | 5 | 61 | 61 | 12.20 | |
839 | Šulc Josef | Velké Meziříčí | 5 | 61 | 61 | 12.20 | |
839 | Šálený Radek | 2 | 61 | 61 | 30.50 | ||
855 | Diviš Vladimír | Srby | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
855 | Fiala Vít | Zvole | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
855 | Hofta Jiří | Bělá pod Bezdězem | 6 | 60 | 60 | 10.00 | |
855 | Kohout Vladislav st. | Vlčí | 4 | 60 | 60 | 15.00 | |
855 | Malý František | Kostelní Radouň | 5 | 60 | 60 | 12.00 | |
855 | Martinec Jaroslav | Mostiště | 4 | 60 | 60 | 15.00 | |
855 | Moravec Václav | Hostín | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
855 | Skalický Matěj | Příbram | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
855 | Vorlíček František | Kostomlátky | 4 | 60 | 60 | 15.00 | |
855 | Vágenknecht Dan | Pardubice | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
855 | Zíma Radim | Hořešovice | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
866 | Coufalík Ondřej | Divišov | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
866 | Ficek Petr | Svitavy | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
866 | Kožíšek Jakub | Třebechovice pod Orebem | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
866 | Kvapil Petr | Valdice | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
866 | Lísner Tomáš | 2 | 59 | 59 | 29.50 | ||
866 | Matej Milan | Třebíč | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
866 | Pavlíček Michal | Ledeč nad Sázavou | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
866 | Pilný Roman | 3 | 59 | 59 | 19.67 | ||
866 | Pražák Petr | 2 | 59 | 59 | 29.50 | ||
866 | Píša Václav | Hradec Králové | 5 | 59 | 59 | 11.80 | |
866 | Raniak Milan | Třešť | 6 | 59 | 59 | 9.83 | |
866 | Vojáček Zdeněk | Vilémov | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
866 | Vrbický Michal | Hradec Králové | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
866 | Čermák Lukáš | Libčice | 5 | 59 | 59 | 11.80 | |
866 | Černý Radek | Třebíč | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
866 | Štefan Pavel | Čibuz | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
882 | Hirman Miloš | Kladruby | 3 | 58 | 58 | 19.33 | |
882 | Horyna Tomáš | Broumov | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
882 | Hudeček Václav | 2 | 58 | 58 | 29.00 | ||
882 | Hudák Petr | Vamberk | 3 | 58 | 58 | 19.33 | |
882 | Jambor Zdeněk | Planá | 6 | 58 | 58 | 9.67 | |
882 | Moravec Petr | Čejov | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
882 | Nekula Libor | Dobroutov | 4 | 58 | 58 | 14.50 | |
882 | Ondráček Petr | Žďár nad Sázavou | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
882 | Padrtka Stanislav st. | Rozsochy | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
882 | Plánička Václav st. | Srby | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
882 | Prchal Adam | Horšovský Týn | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
882 | Sláma Radek | Švihov | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
882 | Tegel Tomáš | Nová Paka | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
882 | Šnicerová Věra | Veltěže | 4 | 58 | 58 | 14.50 | |
896 | Bartoň Štěpán | 2 | 57 | 57 | 28.50 | ||
896 | Brabec Stanislav | 2 | 57 | 57 | 28.50 | ||
896 | Dikan Robert | Příbram | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
896 | Havel Jiří | Přestavlky | 5 | 57 | 57 | 11.40 | |
896 | Janata Karel st. | Košťálov | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
896 | Makara Miroslav | 3 | 57 | 57 | 19.00 | ||
896 | Nýč Karel ml. | Týniště nad Orlicí | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
896 | Provazníková Jitka | Dřenice | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
896 | Varga Stanislav | Holýšov | 4 | 57 | 57 | 14.25 | |
896 | Zlechovec Stanislav ml. | Rakovník | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
896 | Šír Miroslav ml. | Březiny | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
907 | Bartoněk Martin | Hradec Králové | 4 | 56 | 56 | 14.00 | |
907 | Fiala Ondřej | Příbram | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
907 | Hrouda Jaroslav | Rakovník | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
907 | Košař Tomáš | Osek | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
907 | Menšík Jiří | Dačice | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
907 | Novotný Petr st. | Louka | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
907 | Pálek Karel | Křepkovice | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
907 | Rybka Jan | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 56 | 56 | 56.00 | |
907 | Vacková Tereza | 2 | 56 | 56 | 28.00 | ||
907 | Zavacký Radek | Jaroměřice nad Rokytnou | 4 | 56 | 56 | 14.00 | |
907 | Čapenec Jakub | Rohovládová Bělá | 4 | 56 | 56 | 14.00 | |
907 | Šuchal Adam | Markovice | 4 | 56 | 56 | 14.00 | |
907 | Šťastný Ondřej | Telecí | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
920 | Antony Tomáš st. | Veltěže | 4 | 55 | 55 | 13.75 | |
920 | Ducháček Miloš | Trhová Kamenice | 4 | 55 | 55 | 13.75 | |
920 | Finger Aleš | Kostelec nad Orlicí | 4 | 55 | 55 | 13.75 | |
920 | Hakl Petr | Předonín | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
920 | Janeček Josef | Hradec Králové | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
920 | Jílek Milan | Polička | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
920 | Maják Marek | Borohrádek | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
920 | Smejkal Jakub | Pardubice | 4 | 55 | 55 | 13.75 | |
920 | Tvrdý Pavel | Světlá nad Sázavou | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
920 | Čelechovský Martin | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 55 | 55 | 55.00 | |
930 | Kopčo Jan | Nové Sedlo | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
930 | Koukal Martin st. | Hvozdečko | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
930 | Levický Pavel | Praha | 6 | 54 | 54 | 9.00 | |
930 | Vacek Petr | Kameničky | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
930 | Zahradník Michal | Platenice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
930 | Špitálský Václav st. | Čelákovice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
936 | Hanzl Zdeněk | Nymburk | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
936 | Hloušek Pavel | Adamov | 1 | 53 | 53 | 53.00 | |
936 | Holub Jiří | Doksy | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
936 | Neumann Martin | Nasavrky | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
936 | Příhoda Milan | Kamenná | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
936 | Riedlová Lucie | Humpolec | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
936 | Slezák Tomáš | Sokolov | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
936 | Sopko Marek | 2 | 53 | 53 | 26.50 | ||
936 | Studnička Jan | Pardubice | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
936 | Trnka Vít | Lišov | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
936 | Vaněček Ladislav | Mirovice | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
936 | Vítovec Milan | Nové Hrady | 4 | 53 | 53 | 13.25 | |
936 | Zoul Marek | Žatec | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
936 | Záborský Lukáš | Nepolisy | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
936 | Šnajdr Zdeněk | Předměřice nad Jizerou | 4 | 53 | 53 | 13.25 | |
951 | Dičko Slavomír | Jaroměř | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
951 | Dvořák Jan | Louny | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
951 | Endrst Filip | Kosova Hora | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
951 | Hospodka Josef st. | Mělník | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
951 | Král David | Kostelec nad Černými Lesy | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
951 | Kučera Tomáš | Pardubice | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
951 | Machalický Tomáš | Boseň | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
951 | Nekulová Stanislava | Dobroutov | 6 | 52 | 52 | 8.67 | |
951 | Nguyen Martin | Havlíčkův Brod | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
951 | Pavlík Jiří | Tachov | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
951 | Soukup Vlastimil | Čejov | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
951 | Syrovátka Jan | Chřibská | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
951 | Tušinovský Pavel | Červená Voda | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
951 | Šlapáková Veronika | 2 | 52 | 52 | 26.00 | ||
965 | Beránek Karel | Havlíčkův Brod | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
965 | Dian Marian | Vysoké Mýto | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
965 | Děček Milan | Sloveč | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
965 | Finger Jan | Zásadka | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
965 | Fürbacherová Pavlína | Kloužovice | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
965 | Grofová Lenka | Kostelec nad Labem | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
965 | Kettner Štěpán | Česká Lípa | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
965 | Kotek Vojtěch | 2 | 51 | 51 | 25.50 | ||
965 | Koubek Lukáš | Vysoké Mýto | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
965 | Křivan Ladislav | Rohenice | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
965 | Machačová Apolena | Pardubice | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
965 | Malý Karel | Mladá Boleslav | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
965 | Medek Pavel | Hradec Králové | 4 | 51 | 51 | 12.75 | |
965 | Pavluk Petr | Libštát | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
965 | Sičák Pavel | Jaroměř | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
965 | Tůmová Barbora | Libčice | 4 | 51 | 51 | 12.75 | |
965 | Vican Michal | Přeštice | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
965 | Zavřel Tomáš | Holice | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
965 | Zeman Ladislav | Malá Skála | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
965 | Šťastný Jaroslav | Dalečín | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
985 | Bauer Jiří | Kunštát | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
985 | Bureš Matěj | Skuteč | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
985 | Cajthaml Jakub | 1 | 50 | 50 | 50.00 | ||
985 | Cajthaml Jaroslav | Liběchov | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
985 | Charvát David | Hořice v Podkrkonoší | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
985 | Chudárek Vlastimil st. | Bystřice nad Pernštejnem | 6 | 50 | 50 | 8.33 | |
985 | Erban Jiří | Hostinné | 4 | 50 | 50 | 12.50 | |
985 | Fanta František | Větrný Jeníkov | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
985 | Hasal Milan | 2 | 50 | 50 | 25.00 | ||
985 | Heimlich Roman | 1 | 50 | 50 | 50.00 | ||
985 | Heřman František | Krsice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
985 | Holeček Karel | Velká Jesenice | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
985 | Holomek Dušan | Vysoké Mýto | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
985 | Hovorka Zdeněk | Žabonosy | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
985 | Hába Jakub | 2 | 50 | 50 | 25.00 | ||
985 | Jireček Miroslav | Hodkovice | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
985 | Klempa Zdeněk | Přímětice | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
985 | Kolínko David | Svitavy | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
985 | Kubový Vladimír | Městec Králové | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
985 | Kříž Josef | Smrk | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
985 | Lacina Vladimír | Vojtěchov | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
985 | Motyčka Miroslav | Chrudim | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
985 | Netolický Michal | Skuteč | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
985 | Petr Jaromír | Sobčice | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
985 | Pikl Stanislav | Pacov | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
985 | Svoboda Antonín | Kejžlice | 4 | 50 | 50 | 12.50 | |
985 | Ungr Vojtěch | 1 | 50 | 50 | 50.00 | ||
985 | Vitásek Jiří | Červená Lhota | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
985 | Vostruha Roman | Řepín | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
985 | Zmarzlák Štěpán st. | Valašské Meziříčí | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
985 | Čipera David | Příbram | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
985 | Řezáč Jan st. | Brandýs nad Labem | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
1017 | Bednář Josef | 1 | 49 | 49 | 49.00 | ||
1017 | Brzobohatý Jan | Bělá pod Bezdězem | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
1017 | Dohnal David | Medlešice | 5 | 49 | 49 | 9.80 | |
1017 | Dušek Jan ml. | Kutná Hora | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
1017 | Dyntera Aleš | Medlešice | 5 | 49 | 49 | 9.80 | |
1017 | Dyntera Jakub | Medlešice | 5 | 49 | 49 | 9.80 | |
1017 | Hetych Libor | Řestoky | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
1017 | Holec Tomáš | 1 | 49 | 49 | 49.00 | ||
1017 | Holub Matyáš | Počáply | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
1017 | Homola Petr | Toušeň | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
1017 | Horáček Stanislav | Velké Pavlovice | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
1017 | Hrabák Michal | Zbiroh | 4 | 49 | 49 | 12.25 | |
1017 | Javůrková Týna | Litomyšl | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
1017 | Kaše Václav | 1 | 49 | 49 | 49.00 | ||
1017 | Kneř Vladimír | Malá Skála | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
1017 | Koutný Lubomír | Zaječice | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
1017 | Macháně Vojtěch | Krčín | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
1017 | Matějka Roman | Nové Hrady | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
1017 | Mucala Karel | Novosedly | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
1017 | Odehnal Jiří | 1 | 49 | 49 | 49.00 | ||
1017 | Paclík Jaroslav | Husinec | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
1017 | Richter Kamil | Jaroměř | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
1017 | Spousta Petr | Mirovice | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
1017 | Ziman Tomáš | Blížejov | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
1017 | Škeřík Jiří | Vysoké Mýto | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
1017 | Štěpánek Ladislav | Medlešice | 5 | 49 | 49 | 9.80 | |
1017 | Švagr Milan | Tachov | 4 | 49 | 49 | 12.25 | |
1044 | Adam František | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
1044 | Adam Jakub | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
1044 | Anderle Roman | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
1044 | Bečka Jaroslav | Nerad | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
1044 | Dedera Jan | Divišov | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
1044 | Dostál Jaroslav | Liberec | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
1044 | Hampejs Matěj | Bílina | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
1044 | Havránek David | Stříbro | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
1044 | Hlávko Jaroslav | Rohenice | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
1044 | Holý Josef ml. | Tábor | 4 | 48 | 48 | 12.00 | |
1044 | Hurt Martin | Zbraslavice | 7 | 48 | 48 | 6.86 | |
1044 | Jarešová Štěpánka | Štěpánov | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
1044 | Józa Petr | Kladruby | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
1044 | Kadeřábek Jaroslav | Liběchov | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
1044 | Kameš Petr | Čejov | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
1044 | Konopásek Josef | Polička | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
1044 | Konopásek Ladislav | Pardubice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
1044 | Košťák František | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
1044 | Krupica Jaroslav | Planá | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
1044 | Král Bohuslav | Protivín | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
1044 | Macek Milan | Litice | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
1044 | Marek Martin st. | Litoměřice | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
1044 | Matouš Jan | Praha | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
1044 | Maček Tomáš | Velká Jesenice | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
1044 | Nykodým Jiří | Jimramov | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
1044 | Pocedič Petr | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
1044 | Poslušná Gabriela | Lípa nad Orlicí | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
1044 | Preis Šimon | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
1044 | Rašek Zbyněk | Pacov | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
1044 | Schmid David | Dačice | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
1044 | Skala David | Skřivánek | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
1044 | Skýpala Miroslav | Valašské Meziříčí | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
1044 | Slabihoudek Jan | Praha | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
1044 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
1044 | Staňková Natálie | Oldříš | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
1044 | Stonawski Rudolf | Praha | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
1044 | Stulík Jakub | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
1044 | Vavroušek Luboš | Ždírec nad Doubravou | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
1044 | Vavříček Tomáš | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
1044 | Vlášek Václav | Kaplice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
1044 | Weigend Aleš | Mladá Boleslav | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
1044 | Zemánek Lubomír | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
1044 | Zima Pavel | Skřivany | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
1044 | Šedivý Pavel | Planá nad Lužnicí | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
1044 | Šefl František | Velký Bor | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
1044 | Šlesinger Petr | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
1044 | Šrámek Milan | Jaroměř | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
1044 | Šrámek Rostislav | Valdíkov | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
1044 | Šuhaj Filip | Milíře | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
1044 | Švarc Pavel | Jimramov | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
1044 | Žambůrek Jan | Srby | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
1095 | Brokl Vladimír | Skuteč | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
1095 | Bursík Michal | Soběslav | 4 | 47 | 47 | 11.75 | |
1095 | Chudárek Vlastimil ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
1095 | Daniš Petr | Kácov | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
1095 | Dvořáková Veronika | Sedlčany | 4 | 47 | 47 | 11.75 | |
1095 | Elner Vladimír | Tábor | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
1095 | Kobylka Lukáš | 1 | 47 | 47 | 47.00 | ||
1095 | Koudelka Josef | Martiněves | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
1095 | Kořalka Aleš | Zábřeh na Moravě | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
1095 | Kučer Matěj | 1 | 47 | 47 | 47.00 | ||
1095 | Kučera Jiří | 2 | 47 | 47 | 23.50 | ||
1095 | Mann Pavel sen. | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
1095 | Novák Petr | Ostrov | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
1095 | Procházka Aleš | Blatná | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
1095 | Prokůpek Tomáš | Rozhovice | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
1095 | Puschar Viktor | Praha | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
1095 | Reiner Vít | Sedlčany | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
1095 | Sittová Kateřina | Taneček | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
1095 | Smetana Daniel | Branná u Třeboně | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
1095 | Stárek Karel | 1 | 47 | 47 | 47.00 | ||
1095 | Vaculík Filip | Pelhřimov | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
1095 | Vondra Josef | Trojovice | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
1095 | Vídeňský Zdeněk ml. | Lhotice | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
1095 | Šuhaj Robert | Frymburk | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
1119 | Bareš Josef | Koberovy | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
1119 | Beneš David | Rakovník | 7 | 46 | 46 | 6.57 | |
1119 | Blechta Jakub | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
1119 | Brousil Jakub | Čimelice | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
1119 | Bílek Milan | Zlosyň | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
1119 | Běluša Jiří | 1 | 46 | 46 | 46.00 | ||
1119 | Březina Michal | Skuteč | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
1119 | David Martin st. | Rakovník | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
1119 | Dičko David | Klášterec nad Ohří | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
1119 | Fiedler Luděk | Pardubice | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
1119 | Havlíček Martin | 2 | 46 | 46 | 23.00 | ||
1119 | Hašek Marek | Jaroměř | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
1119 | Hlad Jaroslav | 1 | 46 | 46 | 46.00 | ||
1119 | Hora František st. | Václavy | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
1119 | Hrachovina Miloš | Mokré | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
1119 | Hřebíková Aneta | Řeteč | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
1119 | Janko Ondřej | Krouna | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
1119 | Jarolík Jan | 1 | 46 | 46 | 46.00 | ||
1119 | Joneš Jan | Jaroměř | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
1119 | Kakos Josef st. | Kamberk | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
1119 | Kořalka Lukáš | 1 | 46 | 46 | 46.00 | ||
1119 | Králová Nella | Hovorčovice | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
1119 | Krčmář Jan | 1 | 46 | 46 | 46.00 | ||
1119 | Lang Radek | Brandýs nad Labem | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
1119 | Malý Josef | Medlešice | 5 | 46 | 46 | 9.20 | |
1119 | Mann Aleš | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
1119 | Mareš Ladislav | Praha | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
1119 | Nocar Pavel | Plzeň | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
1119 | Novotný Petr ml. | Louka | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
1119 | Pejchar Jiří | Chotěboř | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
1119 | Rutkowski Ondřej | Tuhaň | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
1119 | Ryšavý Petr | 1 | 46 | 46 | 46.00 | ||
1119 | Starýchfojtů Lukáš | Dolní Rožínka | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
1119 | Vašata Pavel | Pohřebačka | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
1119 | Vojík Lukáš | Vodňany | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
1119 | Zahradil Miroslav | Valašské Meziříčí | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
1119 | Šimeček Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
1119 | Šlégl Jiří | 1 | 46 | 46 | 46.00 | ||
1119 | Žák František | Chrast | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
1158 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
1158 | Bilík Petr | Kolín | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
1158 | Buriánek Dušan | Koberovy | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
1158 | Chaloupka Zdeněk st. | Týniště nad Orlicí | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
1158 | Cón Lukáš | Sloveč | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
1158 | Dohnal Jiří | Jindřichov | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
1158 | Fanta Josef | Větrný Jeníkov | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
1158 | Felenda David | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
1158 | Frühaufová Miroslava | Rožmitál pod Třemšínem | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
1158 | Havlín Jiří | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
1158 | Herda Tomáš | Borová | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
1158 | Hnízdil Dominik | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
1158 | Janouškovec Vilém | Staňkov | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
1158 | Janovský Miroslav st. | Hradec Králové | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
1158 | Jelen Jan | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
1158 | Jelínek Marek | Žďárec | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
1158 | Jelínek Radim | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
1158 | Jirousková Petra | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
1158 | Jiráň Jaroslav | Bavorov | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
1158 | Jílek Petr st. | Polička | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
1158 | Kachlík Jakub | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
1158 | Kalousek Michal | Ostřešany | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
1158 | Kaufner Václav st. | Kdyně | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
1158 | Kaňka Karel | Sedlice | 4 | 45 | 45 | 11.25 | |
1158 | Klíma Zdeněk | Valašské Meziříčí | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
1158 | Kořínek Pavel ml. | Jaroměř | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
1158 | Krajza Stanislav | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
1158 | Kratochvíl Jakub | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
1158 | Krátká Hana | Nižbor | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
1158 | Krčil Martin | Červená Řečice | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
1158 | Kučera Ondřej | Bělá pod Bezdězem | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
1158 | Lévai Josef | Jenišov | 7 | 45 | 45 | 6.43 | |
1158 | Macko Ondřej | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
1158 | Motejzík Petr | Březnice | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
1158 | Mužíková Jana | Tuhaň | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
1158 | Novotná Kateřina ml. | Mezihoří | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
1158 | Obadal Ladislav | Mohelnice | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
1158 | Palivec Jaroslav | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
1158 | Petrouš Václav | Loučovice | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
1158 | Poledník Petr | Staré Čívice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
1158 | Protivánek Daniel | Hradec Králové | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
1158 | Sedlák Jan | Borohrádek | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
1158 | Sládek Vladislav | Nýrsko | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
1158 | Snášel Radek | Černá Hora | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
1158 | Svoboda Jaroslav | Břehy u Přelouče | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
1158 | Talich Jaroslav st. | Mladé Bříště | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
1158 | Toman Lukáš | Častolovice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
1158 | Vacek Josef | Kameničky | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
1158 | Vnouček Petr | Praha | 9 | 45 | 45 | 5.00 | |
1158 | Zouhar Marek | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
1158 | Šereda Jaroslav | Chotěboř | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
1158 | Šimánek Jakub | Rouštany | 4 | 45 | 45 | 11.25 | |
1158 | Šourek Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
1211 | Adam Tomáš | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
1211 | Arazim Vlastimil | Neratovice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
1211 | Bednařík Lukáš | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
1211 | Bláha Michal | Světlá nad Sázavou | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
1211 | Běle Václav | Březnice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
1211 | Bělovský Josef | Humpolec | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
1211 | Cepl Adam | Zbožnov | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
1211 | Chyba Pavel | Jaroměř | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
1211 | Danko Karel | Žeretice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
1211 | Drašnar Zdeněk | Jivina | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
1211 | Fišer Jaroslav | Horní Beřkovice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
1211 | Gabriel Václav | Sezimovo Ústí | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
1211 | Hapala Aleš | Milenov | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
1211 | Hofman Ondřej | Hradec Králové | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
1211 | Hynek Roman | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
1211 | Klich Václav | Rakovník | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
1211 | Krajmer Tomáš | Krásná Lípa | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
1211 | Kubík Martin | Zruč nad Sázavou | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
1211 | Ludvík Jiří | Kutná Hora | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
1211 | Malý Zdeněk | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
1211 | Mařík Petr | Boješice | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
1211 | Mecka Josef | Bolina u Vlašimi | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
1211 | Palán Jaroslav | Benátky nad Jizerou | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
1211 | Patočka František | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
1211 | Pavelka Roman ml. | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
1211 | Pavelka Roman st. | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
1211 | Podlaha František | Veselí nad Lužnicí | 4 | 44 | 44 | 11.00 | |
1211 | Polívková Klára | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
1211 | Rajdl Jiří | Onšovec | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
1211 | Rujzl Petr | Česká Třebová | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
1211 | Sedláček Radek | Česká Třebová | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
1211 | Smola Jiří | Vysoké Mýto | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
1211 | Tesárek Václav | Prachatice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
1211 | Tuscher Jiří | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
1211 | Vacek Jan | Praha | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
1211 | Vyhnálek Luboš | Třebechovice pod Orebem | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
1211 | Vágner Milan | Stará Boleslav | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
1211 | Zienert Petr | Praha | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
1211 | Zíma Bořivoj | Rohovládova Bělá | 10 | 44 | 44 | 4.40 | |
1211 | Zímová Aneta | Rohovládová Bělá | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
1211 | Řízek Ivo | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
1211 | Šafránek Jan | Velešín | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
1211 | Šelemberk David | Tuhaň | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
1211 | Ševčík Václav | Ronov nad Doubravou | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
1211 | Šrámek Jan | Stěžery | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
1256 | Beran Jaromír | Bezděkov nad Metují | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
1256 | Beran Radek | Srch | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
1256 | Bičovský Josef | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
1256 | Boček Michal | Kolín | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
1256 | Chaloupka Patrik st. | Janov | 4 | 43 | 43 | 10.75 | |
1256 | Cihlář Jakub | Planá nad Lužnicí | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
1256 | Dedera Tomáš | Divišov | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
1256 | Domanja Vojtěch | Roztoky | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
1256 | Draslar Miroslav | 2 | 43 | 43 | 21.50 | ||
1256 | Ducháčková Nela | Trhová Kamenice | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
1256 | Faktor Martin | Dvůr Králové nad Labem | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
1256 | Hajt Bronislav | Domažlice | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
1256 | Harbaš Fadil | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
1256 | Job Marek | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
1256 | Karliš Jaroslav | Jenišovice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
1256 | Karlík Ondřej | Podlíšťany | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
1256 | Koch Radek | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
1256 | Krsek Josef | Uhlířská Lhota | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
1256 | Kyncl Tomáš | Svratouch | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
1256 | Macal Ondřej | Veltrusy | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
1256 | Mejvald Marek | Tuhaň | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
1256 | Metlička Pavel ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
1256 | Mrlák Josef | Smrk | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
1256 | Nassová Jaroslava | Pňovice | 5 | 43 | 43 | 8.60 | |
1256 | Palán Petr | Benátky nad Jizerou | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
1256 | Pavelka Tomáš | Valašské Meziříčí | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
1256 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
1256 | Pirkl Martin | Stárkov | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
1256 | Pirklová Karolína | Stárkov | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
1256 | Pitr Jaroslav | Hradec Králové | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
1256 | Prokop Josef | Mnichovo Hradiště | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
1256 | Račák Jan | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
1256 | Roesler Tomáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
1256 | Sedláček František | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
1256 | Sikora Bogumil | Choceň | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
1256 | Slezák Luboš | Jílovice | 4 | 43 | 43 | 10.75 | |
1256 | Soukup Luboš | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
1256 | Stančeková Aneta | Vamberk | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
1256 | Stiller Pavel | Česká Metuje | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
1256 | Stodola Martin | Dolní Roveň | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
1256 | Stárek Jan | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
1256 | Sudík Miloslav | Kochánky | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
1256 | Svoboda Zdeněk | Broumov | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
1256 | Sýkora Petr | Kamenná | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
1256 | Vacek Petr | Zábědov | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
1256 | Vajdjak Roman | Chřibská | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
1256 | Vinopal Václav | Praha | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
1256 | Zíma Jakub | Rohovládová Bělá | 4 | 43 | 43 | 10.75 | |
1256 | Šmíd Jakub | Světlá nad Sázavou | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
1305 | Bouček Michal | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
1305 | Bureš Matyáš | Herálec | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
1305 | Daněk Jiří | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
1305 | Dub Jaroslav | Babín | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
1305 | Glencner Marek | Sruby | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
1305 | Hamerský David | Vamberk | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
1305 | Hess Tomáš | Zálší | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
1305 | Hlaváč Marek ml. | Mladá Boleslav | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
1305 | Hlaváček Jan | Mirovice | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
1305 | Hnilička Josef | Řečany nad Labem | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
1305 | Holý Pavel | Velešín | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
1305 | Hošek Josef | Praskačka | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
1305 | Huček Petr | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
1305 | Hála Ondřej | Nihov | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
1305 | Jakeš Jan | Vratislávka | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
1305 | Janda Vítězslav | Rakovník | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
1305 | Jelínková Veronika | Žďárec | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
1305 | Khek David | Divišov | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
1305 | Kovařík Jiří st. | Havlíčkův Brod | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
1305 | Kropáček Tomáš ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
1305 | Kuczawski Petr | Světlá nad Sázavou | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
1305 | Kvita Petr | Nový Jičín | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
1305 | Loubová Viktorie ml. | Zdechovice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
1305 | Malášek Jan | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
1305 | Mazánek Jiří st. | Podbořany | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
1305 | Mudroch Ladislav | Pardubice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
1305 | Němec Ladislav | Neratovice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
1305 | Němec Petr | Žleby | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
1305 | Paur Petr | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
1305 | Pavlát Václav | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
1305 | Pavlíček Jaroslav | Třebíč | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
1305 | Pech Jan | Břilice | 7 | 42 | 42 | 6.00 | |
1305 | Ptáček Bohdan | Nové Město nad Metují | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
1305 | Radil Miroslav | Český Šternberk | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
1305 | Rajdl Jaroslav | Chlístovice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
1305 | Růžičková Martina | Tábor | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
1305 | Sajkršmíd Lukáš | Vrchlabí | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
1305 | Slavík Michal | Kopidlno | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
1305 | Slováček Michal | Horní Maršov | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
1305 | Valchař Petr | Valeč | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
1305 | Verner Petr | Rabštejnská Lhota | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
1305 | Vilášek Harald | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
1305 | Vodičková Markéta | Hradec Králové | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
1305 | Vondráček Václav | Tuhaň | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
1305 | Vrtěl Ondřej | Přerov | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
1305 | Vrtěl Petr | Přerov | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
1305 | Vácha Tomáš | Štoky | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
1305 | Šeda Michal | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
1305 | Šrytr Michal | Police nad Metují | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
1305 | Štantejský Karel | Malá Skála | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
1305 | Švejkovský Pavel | Hradec Králové | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
1305 | Šťastná Iva | Neratovice | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
1357 | Ambros Josef | Mělník | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
1357 | Bednář Adam | Častolovice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
1357 | Benda Roman | Řečany nad Labem | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
1357 | Báča Pavel | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
1357 | Fanglbauer Jan | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
1357 | Finda Stanislav | Jemnice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
1357 | Flanderka Miloš | Pašinka | 4 | 41 | 41 | 10.25 | |
1357 | Hažva Jan | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
1357 | Hošek Jiří | Praskačka | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
1357 | Hruška Bohumil st. | Valašské Meziříčí | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
1357 | Jandourková Erika | Stará Boleslav | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
1357 | Jonáš Josef | Pelhřimov | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
1357 | Karvánek Jiří | Nové Město nad Metují | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
1357 | Karásek Pavel | Klášterec | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
1357 | Klír Adam | Hokov | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
1357 | Koulová Kateřina | Mělník | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
1357 | Kout Otakar | Hradec Králové | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
1357 | Kučera David | Nová Bystřice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
1357 | Mašlonka Marek | Bělá pod Bezdězem | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
1357 | Mihalík Ondřej | Pardubice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
1357 | Nepovím Stanislav | Trutnov | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
1357 | Novák Petr | Pardubice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
1357 | Pavlovičová Barbora | Třeboň | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
1357 | Pleskot Jan | Hrobice | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
1357 | Plášil Jaroslav | Nová Včelnice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
1357 | Pokorný Jan ml. | Sedlčany | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
1357 | Popel Jaroslav | Borovany | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
1357 | Rakovanová Eva | Rataje nad Sázavou | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
1357 | Silaštík Pavel | Předměřice nad Jizerou | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
1357 | Soukup Pavel | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
1357 | Souček Václav | Prachatice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
1357 | Spáčil Patrik | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
1357 | Strnad Lukáš | Mariánské Lázně | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
1357 | Suchý Jiří | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
1357 | Svárovský Bohuslav | Velká Jesenice | 4 | 41 | 41 | 10.25 | |
1357 | Szekeli Oliver | Vysoké Chvojno | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
1357 | Tesař Jan | Praha | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
1357 | Vaváček Miloslav | Bechyně | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
1357 | Vele Martin ml. | Loktuše | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
1357 | Vladyka Richard | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
1357 | Vojáček Zdeněk | Strakonice | 4 | 41 | 41 | 10.25 | |
1357 | Vorlíček Karel | Chřibská | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
1357 | Váňa Vlastimil | Tatce | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
1357 | Zdeněk Jiří | Kostelec nad Vltavou | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
1357 | Zíma Jakub ml. | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
1357 | Čepelka Rudolf | Lípa nad Orlicí | 4 | 41 | 41 | 10.25 | |
1357 | Špánek Milan | Žleby | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
1357 | Štěpánek Petr ml. | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
1405 | Albrecht Jiří | Kutřín | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
1405 | Bartoň Jiří | Kostelec nad Orlicí | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
1405 | Beneš Radek | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
1405 | Beran Jan | 2 | 40 | 40 | 20.00 | ||
1405 | Bleha Patrik | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
1405 | Bolek Patrik | Kolín | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
1405 | Burda Jan | Vidochov | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
1405 | Burian Jiří | Jihlava | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
1405 | Buriánek Vladimír | Mladá Boleslav | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
1405 | Buček Zdeněk | Nedvědice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
1405 | Buňka Ladislav | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
1405 | Břeň Zdeněk | Jimramov | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
1405 | Danyi Michal | Dačice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
1405 | Fiala Luděk | Kaplice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
1405 | Havlíček Patrik | Nizozemí | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
1405 | Hloušek David | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
1405 | Hošek Jaroslav | Třebechovice pod Orebem | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
1405 | Hradský Tomáš | Stará Voda | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
1405 | Hron Vladimír | Lovětín | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
1405 | Jakl František | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
1405 | Jindra Jaroslav | Reřichy | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
1405 | Jirsák David | Petrovice u Nového Bydžova | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
1405 | Jungwirt Milan | Strakonice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
1405 | Kalina Pavel st. | Telce | 5 | 40 | 40 | 8.00 | |
1405 | Kautský Vladimír | Benátky nad Jizerou | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
1405 | Klusák Ladislav | Dalečín | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
1405 | Kolbe Petr | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
1405 | Kolář Jan | Louny | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
1405 | Kopáček Karel | Nová Včelnice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
1405 | Kovář Antonín | Kladruby | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
1405 | Král Pavel | Havlíčkův Brod | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
1405 | Kukula Čeněk | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
1405 | Loužil Vít | Kutná Hora | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
1405 | Madro Pavel | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
1405 | Mašín Jakub | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
1405 | Mlynářová Kristýna | Tuněchody | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
1405 | Musílek Petr | Nová Včelnice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
1405 | Nosek Erik | Jihlava | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
1405 | Novák Marcel | Mimoň | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
1405 | Němec Jan | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
1405 | Olšán Jakub | Brněnec | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
1405 | Pavlíček Petr | Hrochův Týnec | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
1405 | Pižl Marek | Přelouč | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
1405 | Pětík David | Libišany | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
1405 | Rejzek Jakub | Kněžmost | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
1405 | Roušar Jiří | Korouhev | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
1405 | Růžička Jakub | Beroun | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
1405 | Sixta Jan | Týnec nad Labem | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
1405 | Srb Roman | Bobnice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
1405 | Staněk Petr | Hradec Králové | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
1405 | Staňa Jan | Vedrovice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
1405 | Trousilová Hana | Odolena Voda | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
1405 | Valha Josef | Žatec | 4 | 40 | 40 | 10.00 | |
1405 | Vejs David | Hradec Králové | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
1405 | Vitoň David | Bor | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
1405 | Vnuk Josef | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
1405 | Zmarzlák Pavel | Valašské Meziříčí | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
1405 | Čermák Jaroslav | Rakovník | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
1405 | Řezáč Tomáš | Mladá Boleslav | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
1405 | Šafařík František | Pohřebačka | 4 | 40 | 40 | 10.00 | |
1405 | Štěrba Antonín | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
1405 | Žernov Jáchym | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
1405 | Žywczok Tadeáš | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
1468 | Baďura Václav | Karlovy Vary | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
1468 | Bican Aleš | Holice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
1468 | Blažek Petr | Načeradec | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
1468 | Bláhová Karolína | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
1468 | Bureš Tomáš | Skuteč | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
1468 | Bušta Pavel | Velešín | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
1468 | Břinda Karel | Blovice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
1468 | Cihelka Marek | Příbram | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
1468 | Divoký Adam ml. | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
1468 | Doležal David | Vodňany | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
1468 | Dufek Tomáš ml. | Malá Skála | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
1468 | Dušánek Bohuslav st. | Jaroměř | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
1468 | Dytrt Jakub | Ostřetín | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
1468 | Erbenová Nikola | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
1468 | Farská Kristýna | Košťálov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
1468 | Fejt Petr st. | Polička | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
1468 | Fišer Petr | Litomyšl | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
1468 | Gregora Robert st. | Teplá | 4 | 39 | 39 | 9.75 | |
1468 | Holub Ondřej | Nepomuk | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
1468 | Hovorka Jan | Teplá | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
1468 | Jakoubek Pavel | Nymburk | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
1468 | Janda Pavel st. | Turnov | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
1468 | Jandourek Martin | Stará Boleslav | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
1468 | Janoušek Jan | Kutná Hora | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
1468 | Jeřábek Václav | Třešť | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
1468 | Ján Richard | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
1468 | Kolesa Jan | Strakonice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
1468 | Kovář Milan | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
1468 | Král Vítězslav ml. | Hovorčovice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
1468 | Krátký Pavel | Zbraslavice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
1468 | Kučera Pavel | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
1468 | Kučera Vlastislav | Třešť | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
1468 | Marschall František | Časy | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
1468 | Motl Lukáš | Jiříkov | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
1468 | Müller Martin | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
1468 | Novák Vladislav | Mnichovo Hradiště | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
1468 | Patková Lucie | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
1468 | Pavluk Pavel st. | Libštát | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
1468 | Pešek Matěj | Zdeslav | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
1468 | Prokeš Milan | Libochovice | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
1468 | Rožnovják Gustav | Vsetín | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
1468 | Rubák Vojtěch | Hradec Králové | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
1468 | Sedláček Zdeněk | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
1468 | Slíž Daniel | Běstvina | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
1468 | Srnský Michal | Ledenice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
1468 | Suchý Bořek | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
1468 | Suchý Jan | Merklín | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
1468 | Suda Václav | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
1468 | Svoboda Přemysl | Praha | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
1468 | Vaňous Radek | Česká Třebová | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
1468 | Vilímek Roman | Brno | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
1468 | Vlček Jaroslav ml. | Strakonice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
1468 | Vlček Jiří | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
1468 | Vydra Martin | Ostrov | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
1468 | Váňa Martin | Beroun | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
1468 | Víšek Michal | Líbeznice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
1468 | Wiechec Šimon | Slatiňany | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
1468 | Čapek Martin | Dlouhá Lhota | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
1468 | Čapek Zbyněk | Přelouč | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
1468 | Černík Petr | Čeperka | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
1468 | Červinka Milan | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
1468 | Šabatka Jan | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
1468 | Šamalík Filip | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
1468 | Šiška Pavel | Kamenice nad Lipou | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
1468 | Škába Jiří | Čelákovice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
1468 | Šolc Dalibor | Český Krumlov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
1534 | Bačina Zbyněk | Jeníkovice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
1534 | Beneš Jiří | Cehnice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
1534 | Bečka Pavel | Plevnice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
1534 | Bečková Lenka | Plevnice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
1534 | Bidmon Jiří | 2 | 38 | 38 | 19.00 | ||
1534 | Bláha Stanislav | Dačice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
1534 | Boháček Antonín | Pardubice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
1534 | Brzoň Luboš | Kožlí | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
1534 | Bíža Luděk | Malešov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
1534 | Cejnar Jaroslav | Hradec Králové | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
1534 | Cetkovský Karel | Česká Třebová | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
1534 | Dohnal Martin | Předměřice nad Jizerou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
1534 | Dragoun Stanislav | Praha | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
1534 | Faitl Jiří st. | Karlovy Vary | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
1534 | Fürbacher David | Kloužovice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
1534 | Havrda Adam | Náchod | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
1534 | Holubová Eliška | Košťálov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
1534 | Horáček Radim | Vlastějovice | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
1534 | Hrubý Martin | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
1534 | Hušek Martin | Koberovy | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
1534 | Hynek Tomáš | Trutnov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
1534 | Hátle Vladimír | Šárovcova Lhota | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
1534 | Johanides Antonín | Roveňsko | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
1534 | Jozífek Patrik | Žďár nad Sázavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
1534 | Juříček Pavel | Choryně | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
1534 | Jörka Roman | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
1534 | Kalousek Zdeněk | 2 | 38 | 38 | 19.00 | ||
1534 | Kodeřič Jiří | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
1534 | Kolář Michal | Žďár nad Sázavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
1534 | Kopecký Miroslav | Plzeň | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
1534 | Kotmel Pavel | Laziště | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
1534 | Koubek František | Neratovice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
1534 | Kubička Miroslav | Protivín | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
1534 | Kubíček Zdeněk | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
1534 | Ladnar Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
1534 | Lovětínský Maxim | Černíč | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
1534 | Lyčka Tomáš | Mohelnice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
1534 | Lán Lukáš | Běleč nad Orlicí | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
1534 | Morkus Aleš | Žďár nad Sázavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
1534 | Máslo Aleš | Žďár nad Metují | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
1534 | Nezbeda Karel | Štrampouch | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
1534 | Nimko Marian | Praha | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
1534 | Novák Miroslav | Litomyšl | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
1534 | Pavlík Lukáš | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
1534 | Pešek Marek | Proseč | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
1534 | Pokorný Karel | Kladno | 4 | 38 | 38 | 9.50 | |
1534 | Potůček Viktor | Čelákovice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
1534 | Rozkošný Stanislav | Přelouč | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
1534 | Sloup Lukáš | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
1534 | Spáčil Jakub | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
1534 | Studeník Vladimír | Choryně | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
1534 | Tuscher Tomáš | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
1534 | Tóth Petr | Karlovy Vary | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
1534 | Vašata Vojtěch | Častolovice | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
1534 | Vik Marek | Olomouc | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
1534 | Zahradníková Zuzana | Platenice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
1534 | Čvančara Jaroslav | Divišov | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
1534 | Řeháková Karla | Nové Hrady | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
1534 | Šebek Milan | Dřínov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
1534 | Štěrba Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
1534 | Švub Dominik | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
1534 | Žitník Zbyněk | Bělá pod Bezdězem | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
1596 | Babka Pavel | Chloumek | 5 | 37 | 37 | 7.40 | |
1596 | Borovica Jan | Slavíkov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
1596 | Brendl Bohumil | Libišany | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
1596 | Bílý Jaroslav | 3 | 37 | 37 | 12.33 | ||
1596 | Caltová Zuzana | Sedlčany | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
1596 | Dientsbier Roman | Planá | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
1596 | Drápela Lukáš | Velké Meziříčí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
1596 | Dvořák Martin | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
1596 | Fabiánek Pavel | Semily | 4 | 37 | 37 | 9.25 | |
1596 | Hampejs Oldřich | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
1596 | Hanousek Jiří | Přelouč | 4 | 37 | 37 | 9.25 | |
1596 | Havlíček Martin | Zbiroh | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
1596 | Hejda Milan | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
1596 | Henychová Kateřina | Klášter nad Dědinou | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
1596 | Horčík Alois | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
1596 | Hospodka Jaroslav | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
1596 | Hušek Jiří st. | Tatobity | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
1596 | Jakoubek Marek | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
1596 | Johanides Jakub | Roveňsko | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
1596 | Joudal Milan | Hradec Králové | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
1596 | Klika Jaromír | Hořovice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
1596 | Kokeš Ladislav ml. | Rozhovice | 5 | 37 | 37 | 7.40 | |
1596 | Kokeš Ladislav st. | Mikulovice | 5 | 37 | 37 | 7.40 | |
1596 | Koleš Jiří st. | Lhenice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
1596 | Kolář Šimon | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
1596 | Kopačka Ondřej | Veselí nad Lužnicí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
1596 | Koutný Vladislav | Nová Olešná | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
1596 | Krpoun Karel | 2 | 37 | 37 | 18.50 | ||
1596 | Krčál Filip | Třebíč | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
1596 | Kukula Samuel | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
1596 | Kuřátko Pavel ml. | Mostiště | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
1596 | Macek Michal | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
1596 | Matějková Lucie | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
1596 | Nass Julius | Pňovice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
1596 | Neméth Jaromír | Cizkrajov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
1596 | Nikl Jan | Libina | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
1596 | Novotný Zdeněk | Zbraslavice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
1596 | Olbrich Petr st. | Bechov | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
1596 | Plánička Miloslav | Srby | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
1596 | Pudil Ondřej | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
1596 | Písařík Jan | Sedlčany | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
1596 | Přibyl Tadeáš | Jihlava | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
1596 | Rangl Jakub | Planá | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
1596 | Rejsa Martin | Skuteč | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
1596 | Rejzek Petr ml. | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
1596 | Rob Pavel | Přelouč | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
1596 | Roček Jakub | Rozhovice | 5 | 37 | 37 | 7.40 | |
1596 | Skotnica Jiří | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
1596 | Svoboda Filip | Kolín | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
1596 | Teplý Radek | Mikulovice | 5 | 37 | 37 | 7.40 | |
1596 | Tůmová Tereza | Hořany | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
1596 | Velková Anna | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
1596 | Vendl Josef | Turnov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
1596 | Vokál Jakub | Veletov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
1596 | Vrkoč Michal | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
1596 | Vítámvás Karel st. | Dačice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
1596 | Čermáková Berenika | Votice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
1596 | Čiperová Martina | Milín | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
1596 | Čáslava Jan ml. | Jaroměř | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
1596 | Ševčík Jiří | Bílek | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
1596 | Šiška Petr | Rakovník | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
1596 | Šrámek Lukáš | Kostelec nad Orlicí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
1596 | Štolc Patrik | 3 | 37 | 37 | 12.33 | ||
1596 | Švanda Jan | Velký Osek | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
1660 | Apfelthaler Jiří ml. | Borovany | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
1660 | Brodina Jakub | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
1660 | Budský Viktor | Čelákovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
1660 | Bíba Miloš | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
1660 | Bříza Petr | Hostinné | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
1660 | Cerula Ondřej | Týniště nad Orlicí | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
1660 | Dejmek Lukáš | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
1660 | Diringer Jakub | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
1660 | Dorotčín Jaroslav | Dolná Breznica | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
1660 | Duchoň Jan | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
1660 | Erben Miroslav | Lohenice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
1660 | Fiedler Jan | Pardubice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
1660 | Fořtík Petr | Čakovec | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
1660 | Glaesner Zdeněk | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
1660 | Hamerský Aleš | Vamberk | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
1660 | Hanzal David | Koňkovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
1660 | Hasoň Marian | Bratislava | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
1660 | Havlíček Petr | Kutná Hora | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
1660 | Hlouš David | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
1660 | Hojstrič Vladimír | Bratislava | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
1660 | Houška Petr | Kutná Hora | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
1660 | Huleš Ježková Zdeňka | 2 | 36 | 36 | 18.00 | ||
1660 | Hynek Miroslav ml. | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
1660 | Háva Dominik | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
1660 | Jareš Petr | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
1660 | Knot Milan | Rakovník | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
1660 | Končický Tomáš | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
1660 | Koranda Jan | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
1660 | Kosina Tomáš | Lázně Bělohrad | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
1660 | Koudelková Jitka | Nasavrky | 5 | 36 | 36 | 7.20 | |
1660 | Kozák Martin | Liblice | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
1660 | Kořán Jindřich | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
1660 | Kraml Miroslav | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
1660 | Křikava Miroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
1660 | Liška Miroslav | Bor | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
1660 | Lukeš Jaroslav | Vrchlabí | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
1660 | Makovský Eduard | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
1660 | Malkovský Pavel ml. | Březnice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
1660 | Marek Zdeněk | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
1660 | Matula Zdeněk | Ostrava | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
1660 | Migdal David | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
1660 | Mikeš Jaroslav | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
1660 | Mikulanda David | Čečkovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
1660 | Měšťan Jan | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
1660 | Novotný Václav | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
1660 | Novák Josef | Mžany | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
1660 | Němec Jan ml. | České Velenice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
1660 | Olbrich Jakub | Bechov | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
1660 | Pawel Milan | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
1660 | Pelikánová Eliška | Slatiňany | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
1660 | Roh Lukáš | Králíky | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
1660 | Sajfl Zdeněk | Hlinsko | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
1660 | Sitta Petr | Mělník | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
1660 | Skalický Vojtěch | Dolní Ředice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
1660 | Smékal Luboš | Rakovník | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
1660 | Sýs Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
1660 | Terlecki Marek | Klodzko | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
1660 | Vaněček Jaroslav | Český Krumlov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
1660 | Vele Patrik | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
1660 | Veselý Lukáš | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
1660 | Vintera Ivan st. | Náchod | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
1660 | Vlach Milan | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
1660 | Vojtíšek Petr | Kněžice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
1660 | Zahradníček Josef | Neratovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
1660 | Zahrádka Radek | Mladá Boleslav | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
1660 | Zelenka Pavel | Ústí nad Labem | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
1660 | Zemánek Miroslav | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
1660 | Čermák Valeri | Úbyslavice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
1660 | Říhová Tereza | Třeboň | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
1660 | Štrumfa Jiří | Perálec | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
1660 | Šváb Jiří | Kamberk | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
1660 | Šťastný Roman | Brandýs nad Labem | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
1732 | Adamec Michal ml. | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
1732 | Ardelán Denis | Lodín | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
1732 | Bednařík Adam | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
1732 | Belušiaková Vendulka | Jindřichův Hradec | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
1732 | Beránek Tomáš | Šlapanice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
1732 | Bezkočka David | Choustníkovo Hradiště | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
1732 | Dubský Michal | Mirovice | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
1732 | Flener Tadeáš | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
1732 | Haupt Josef | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
1732 | Holík Tomáš | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
1732 | Horák Tomáš ml. | Lázně Bohdaneč | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
1732 | Horáček Adam | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
1732 | Hošek František | Pardubice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
1732 | Hraba Jiří | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
1732 | Hradil Radim | Přerov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
1732 | Hudeček Bedřich | Odolena Voda | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
1732 | Jamriška Pavel | Kladruby | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
1732 | Janďourek Bohumil | Nové Město na Moravě | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
1732 | Jaša Vlastimil | Velké Meziříčí | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
1732 | Kachlíř Michal | Netín | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
1732 | Klípa Pavel st. | Nová Bystřice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
1732 | Koukal Petr | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
1732 | Kočová Eliška | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
1732 | Kropáček Lukáš | Dřínov | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
1732 | Kuba Jiří | Kolín | 4 | 35 | 35 | 8.75 | |
1732 | Kupka Petr | Nové Město na Moravě | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
1732 | Kutheil Bohumil | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
1732 | Kvasnička Martin st. | Kolín | 4 | 35 | 35 | 8.75 | |
1732 | Leier Robert | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
1732 | Levko Tomáš | Horenická Horka | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
1732 | Lysák Josef ml. | Králec | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
1732 | Makeš Lukáš | Lukavice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
1732 | Malý Petr | Turnov | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
1732 | Mikolášik Zdeněk | Úmyslovice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
1732 | Moravčík Petr | Česká Lípa | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
1732 | Moulíková Štěpánka | Sedlčany | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
1732 | Németh Ladislav | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
1732 | Němec Jan | Králíky | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
1732 | Olšán Miroslav | Smečno | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
1732 | Pikal Vladimír | České Budějovice | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
1732 | Piksa Tomáš | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
1732 | Pleskač David | Kolín | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
1732 | Pokorný Marek | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
1732 | Prach Adam | Merklín | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
1732 | Protivánek Roman | Hradec Králové | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
1732 | Pudil Jaroslav | Kardašova Řečice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
1732 | Raisigl Lukáš | Pardubice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
1732 | Stieber Matouš | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
1732 | Techlovský Jiří | Sloveč | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
1732 | Tomek Luboš | Hořesedly | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
1732 | Valnoha Karel | Poděbrady | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
1732 | Valíček Petr | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
1732 | Vavroch Kristián | Rožmitál pod Třemšínem | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
1732 | Vele Martin st. | Loktuše | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
1732 | Vobrouček Miloš | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
1732 | Vondráčková Kateřina | Litětice | 5 | 35 | 35 | 7.00 | |
1732 | Víšek Miroslav | Golčův Jeníkov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
1732 | Werner Patrik | Třeboň | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
1732 | Říčař Josef | Zdelov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
1791 | Anýž Robert | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
1791 | Boháč Josef | Chroboly | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
1791 | Burkoň Jiří | Svídnice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
1791 | Býl Vojtěch | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
1791 | Cenkner Antonín | Cheb | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
1791 | Chládek Zdeněk | Broumov | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
1791 | Doležalová Alena | Nedvědice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
1791 | Dostál Martin | Králíky | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
1791 | Dvořák František | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
1791 | Dvořáková Jana ml. | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
1791 | Dyntera Karel | Týniště nad Orlicí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
1791 | Dřízhalová Ema | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
1791 | Eis Martin | Chotěboř | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
1791 | Fiedler Pavel | Jívka Vernéřovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
1791 | Formánek Vít | Hořovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
1791 | Gregor Jan | Čistá | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
1791 | Gráf Jan | Kolín | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
1791 | Halíř Jiří | Most | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
1791 | Hanousek Václav | Olomouc | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
1791 | Hašková Klára | Březnice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
1791 | Hejkal Dominik | Havlíčkův Brod | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
1791 | Hemerka David | Josefodol | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
1791 | Hladík Antonín | Žákava | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
1791 | Holeček Jan | Praha | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
1791 | Horáček Martin | Častolovice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
1791 | Ivanič Petr | Velké Hamry | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
1791 | Jager Milan | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
1791 | Janiš Jiří | Valašské Meziříčí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
1791 | Jedlinský Jakub | Kostelec nad Orlicí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
1791 | Kalenský Jaroslav | Prosečné | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
1791 | Kaniecký Andrej | Milenov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
1791 | Kapusta Lukáš st. | Čelákovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
1791 | Klobouk Tomáš | Žatec | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
1791 | Kovačka Josef | Ratboř | 6 | 34 | 34 | 5.67 | |
1791 | Krejčík David | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
1791 | Kroupa Jiří | Předklášteří | 4 | 34 | 34 | 8.50 | |
1791 | Král Pavel | Pacov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
1791 | Krčil Martin ml. | Červená Řečice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
1791 | Kudry Marek | Cerhenice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
1791 | Macko Filip | Štěpánov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
1791 | Magdal David | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
1791 | Maršík Jakub ml. | Nové Město nad Metují | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
1791 | Mikulanda Jaroslav | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
1791 | Moravec Filip | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
1791 | Máder Jan | Radvanec | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
1791 | Novák Josef | Žďár | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
1791 | Nídr Jakub | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
1791 | Pechalová Andrea | Hrušovany nad Jevišovkou | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
1791 | Pirič Pavel | Ostrov | 4 | 34 | 34 | 8.50 | |
1791 | Riesner Petr | Police nad Metují | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
1791 | Ryšavý Pavel | Ústí nad Orlicí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
1791 | Růžičková Lucie | Morašice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
1791 | Slavík Jiří | Neratovice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
1791 | Sláma Martin | Dlouhá Ves | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
1791 | Snášelová Kateřina | Černá Hora | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
1791 | Sova Tobiáš | Bohumín | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
1791 | Stříteský Lukáš | Hradec Králové | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
1791 | Sádler Denis | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
1791 | Sýkora Luboš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
1791 | Tůma Matěj | Hořany | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
1791 | Tůma Vladimír | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
1791 | Vajner Michal st. | Tuhaň | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
1791 | Valtera Miroslav | Lázně Bělohrad | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
1791 | Velíšek Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
1791 | Vlček Milan ml. | Červený Kostelec | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
1791 | Vondrák Jiří | Oplany | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
1791 | Vídeňský Pavel | Třebíč | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
1791 | Šlambora Jiří | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
1859 | Balvín Jaroslav | Plzeň | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
1859 | Bambule Petr | České Velenice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
1859 | Bez Miroslav | Pacov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
1859 | Bušo Miroslav | Slaný | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
1859 | Běle David | Všeruby | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
1859 | Břeň Emil | Jimramov | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
1859 | Chaloupek David | Benátky nad Jizerou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
1859 | Chrz Vojtěch | Hradec Králové | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
1859 | Drábek Lukáš | Veltruby | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
1859 | Duba Ladislav ml. | Žďár nad Sázavou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
1859 | Ečer Karel | Horní Slavkov | 5 | 33 | 33 | 6.60 | |
1859 | Fliger Michal | Holice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
1859 | Gajdoš Miroslav | Karlovy Vary | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
1859 | Gajdošík František | Slovensko | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
1859 | Grecová Ilona | Vojnův Městec | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
1859 | Hlaváč Oto | Kosmonosy | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
1859 | Hofhansl Radek | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
1859 | Holý Viktor | Tábor | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
1859 | Horejš Jiří st. | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
1859 | Horák Jan ml. | Lodín | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
1859 | Horák Michal | Jaroměř | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
1859 | Jančar Vojtěch | Březnice | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
1859 | Kaplan František | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
1859 | Karban Michal st. | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
1859 | Kodet Jaroslav | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
1859 | Kopačka Lukáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
1859 | Koutná Simona | Zaječice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
1859 | Krištof Jan | Jeníkovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
1859 | Krupička Tomáš | Kynice | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
1859 | Krůta Miroslav | Vroutek | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
1859 | Kub Martin | 2 | 33 | 33 | 16.50 | ||
1859 | Kuba Jakub | Stará Hlína | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
1859 | Kuliha Rostislav | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
1859 | Kučera Lukáš | Dašice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
1859 | Lamač Jindřich | Mnichovo Hradiště | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
1859 | Lebeda Josef | Týniště nad Orlicí | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
1859 | Lněnička Martin | Pomezí | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
1859 | Malinský Oldřich | Hvozdnice | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
1859 | Mezera Luboš | Růžená | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
1859 | Moravec Stanislav | Spolí | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
1859 | Olijnyk Igor | Nové Město u Chlumce nad Cidlinou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
1859 | Poláček Petr ml. | Příbram | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
1859 | Popílka Zdeněk | Rosice u Chrasti | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
1859 | Porazík Jakub | Kolešov | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
1859 | Prosser Matěj | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
1859 | Pánková Aneta | Rakovník | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
1859 | Příhoda Leoš | Nemošice | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
1859 | Pšenička Radek | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
1859 | Rolínek Jaroslav | Mirovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
1859 | Soudek Martin | Bystřice pod Hostýnem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
1859 | Sova Jakub | Bohumín | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
1859 | Studený Vojtěch | Byšice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
1859 | Stěhule Marek | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
1859 | Sura Lubomír | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
1859 | Tůma Jaroslav | Kynice | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
1859 | Tůma Ondřej | Mnichovo Hradiště | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
1859 | Vančura Michal | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
1859 | Vejvoda Jakub | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
1859 | Večera Jiří | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
1859 | Voda Radek | Brno | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
1859 | Vohanka Marian | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
1859 | Vokoun Petr | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
1859 | Vranka Josef | Bobrová | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
1859 | Vyskočil Tobiáš | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
1859 | Vítek Ondřej | Nemošice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
1859 | Černohorský Jaroslav | Čeperka | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
1859 | Šafránek Petr | Byňov | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
1859 | Šibíček Zdeněk | Kostníky | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
1859 | Šimák Marek | Holice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
1859 | Šmíd David | Dačice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
1929 | Adamec Jiří ml. | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
1929 | Bartoloměj Daniel | Parduice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1929 | Bonaventura Lukáš | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
1929 | Crkalová Ladislava | Dobřenice | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
1929 | Doubek Filip | Brno | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1929 | Dědek Ondřej | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1929 | Gažiová Liliana | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1929 | Hakl Stanislav | Velešín | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1929 | Hamršmídová Jana | 2 | 32 | 32 | 16.00 | ||
1929 | Hanuš Michal | Velešín | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1929 | Hofman Jiří | Luštěnice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1929 | Holý Zdeněk ml. | Plzeň | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1929 | Hončíková Zuzana | Sedlčany | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1929 | Horák Jan | Herálec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1929 | Horáček Josef | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
1929 | Hromková Karolína | Medlešice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
1929 | Hudek Milan | Hradec Králové | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
1929 | Hütta Tomáš | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
1929 | Ištván Eduard | Hruškovy Dvory | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
1929 | Jareš Štěpán | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
1929 | Klement Milan | Skuteč | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1929 | Kostlán Jakub | Litomyšl | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1929 | Kosík Tomáš | Moravské Budějovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1929 | Kočíř Radek | Čankovice | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
1929 | Krejsa Stanislav | Hospozín | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
1929 | Kropáček Vladimír | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1929 | Král Vojtěch ml. | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1929 | Krátký David | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
1929 | Kuba Martin | Moravské Budějovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1929 | Kubásková Valentýna | Kameničky | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1929 | Kubíček Petr | Světlá nad Sázavou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1929 | Kříž Lubomír ml. | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
1929 | Laštovička Adam | Červený Kostelec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1929 | Listoň Josef | Veltruby | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1929 | Maťák Martin | Brno | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1929 | Michálek Jan | Otovice | 4 | 32 | 32 | 8.00 | |
1929 | Miszuk Roman | Bystrzyca Klodzka | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1929 | Mrázek Roman | Trutnov | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
1929 | Nepraš Jakub | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
1929 | Nikodým Karel | Moravany | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1929 | Novák Vratislav | Police nad Metují | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
1929 | Ondrová Michaela | Lysice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1929 | Paseka David | Spyta | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1929 | Pavlík Jan | Tábor | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1929 | Pecháček Miloš | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
1929 | Petrák Daniel | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
1929 | Plíšek Radoslav | Klatovy | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
1929 | Pocar Vlastimil | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
1929 | Prokop Miroslav | Havlovice | 8 | 32 | 32 | 4.00 | |
1929 | Růžička Miroslav ml. | Tábor | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
1929 | Salač Bořivoj | Čáslav | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1929 | Schejbal Václav | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
1929 | Silaštík Petr | Předměřice nad Jizerou | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
1929 | Sloup Jakub | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
1929 | Smetana Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1929 | Sokolovič Pavel | Holice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
1929 | Sokolowski David | Nový Bor | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1929 | Stojan Petr | Mrzkovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1929 | Tesák Patrik | Přelouč | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1929 | Topič Lubomír | Choryně | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1929 | Tóth Jan | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
1929 | Vaculík Michal | Pelhřimov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1929 | Volhejn Karel | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
1929 | Vostřez Josef | Přepychy | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1929 | Vích Miroslav | Šárovcova Lhota | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1929 | Zamrzla Milan st. | Duchcov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1929 | Čadílek Petr | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
1929 | Čapek Pavel | Česká Lípa | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1929 | Čermák Tomáš | Hradec Králové | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1929 | Černý Petr | Kozárovice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
1929 | Černý Tomáš | Labské Chrčice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
1929 | Čížek Robin | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
1929 | Ďuráč Patrik | Brandýs nad Orlicí | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
1929 | Šebek Vladislav | Beroun | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1929 | Škoda Zdeněk ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1929 | Škop Jaroslav | Jaroměř | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
1929 | Štěpnička Milan st. | Český Šternberk | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
1929 | Žabka Jakub | Rokytnice v Orlických horách | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
2007 | Antony Jiří ml. | Holýšov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
2007 | Binder František | Veselí nad Lužnicí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
2007 | Bláha Radek | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
2007 | Buchar Jan | Uherské Hradiště | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
2007 | Bárta Lukáš | Branná u Třeboně | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
2007 | Drozd Bořivoj | Mezilečí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
2007 | Dupák Martin | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
2007 | Džubera Aleš | Dolní Bousov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
2007 | Eybl Štěpán | Netolice | 4 | 31 | 31 | 7.75 | |
2007 | Fikar Aleš | Havlíčkův Brod | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
2007 | Hlavica Martin | Kelč | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
2007 | Hloušek Petr | Myštěves | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
2007 | Hrdlička Michal | 3 | 31 | 31 | 10.33 | ||
2007 | Hájek Petr | Otovice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
2007 | Jelínek Pavel | Konojedy | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
2007 | Jobová Ela | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
2007 | Kaliadzich Alex | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
2007 | Klír Jiří | Dobřany | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
2007 | Kosár Petr | Nové Město na Moravě | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
2007 | Krátký Jakub | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
2007 | Kubát Luboš | Český Šternberk | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
2007 | Kubík Jakub | Olešnice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
2007 | Kučera Michal | Svitavy | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
2007 | Kyslík Adam | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
2007 | Kyzlink Roman | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
2007 | Kříž Michal | 2 | 31 | 31 | 15.50 | ||
2007 | Lacina Martin | Slaný | 5 | 31 | 31 | 6.20 | |
2007 | Ledvina Gabriel | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
2007 | Leinweber Zdeněk | 3 | 31 | 31 | 10.33 | ||
2007 | Macháně Martin | Krčín | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
2007 | Makarský Michal | Karlovy Vary | 3 | 31 | 31 | 10.33 | |
2007 | Matoušek Kryštof | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
2007 | Matějka Roman ml. | Nové Hrady | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
2007 | Mašek František | Dačice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
2007 | Menc Josef | Vrchlabí | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
2007 | Milka Pavel | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
2007 | Novák Robin | Knínice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
2007 | Ondrák František | Lhotice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
2007 | Pagáč Martin | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
2007 | Paleček Jiří | Miřetice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
2007 | Potůček Radek | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
2007 | Pácal Petr | Stránecká Zhoř | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
2007 | Romec Lukáš | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
2007 | Rumlena Jakub | Loket | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
2007 | Rys Tadeáš | Hlinsko | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
2007 | Růžička Josef | Chrudim | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
2007 | Skopalová Gabriela | Kuřim | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
2007 | Sojka Ondřej | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
2007 | Stěhula Michal | Semily | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
2007 | Toman Martin | Rozstání | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
2007 | Uličný Jan | Proseč | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
2007 | Valenta David | Holice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
2007 | Valkoun Matyáš | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
2007 | Vaňura Jaroslav | Chvatěruby | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
2007 | Vejvoda Karel | Nový Knín | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
2007 | Vorlíček Pavel | 2 | 31 | 31 | 15.50 | ||
2007 | Vávra Dominik | Osík | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
2007 | Vávra Lukáš | Jaroměř | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
2007 | Červinka Ladislav | Dobřenice | 3 | 31 | 31 | 10.33 | |
2007 | Řezníček Petr | Praha | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
2007 | Říha Karel | Podlázky | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
2007 | Šabatková Leona | 2 | 31 | 31 | 15.50 | ||
2007 | Šedivý Bohuslav | Charvatce | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
2007 | Šika Jiří | Olešná | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
2007 | Škoda Matyáš | Velké Poříčí | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
2007 | Špůr Jan | Jaroměř | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
2007 | Štandera Stanislav | Týniště nad Orlicí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
2074 | Amerling František | Kladruby | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
2074 | Antony Tomáš | Holýšov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Bidelnica Josef | Jiříkov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Bidlo Ondřej | Chvojenec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Blažek Adam Jiří | 2 | 30 | 30 | 15.00 | ||
2074 | Blažek Patrik | Morašice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Borovička Lukáš | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
2074 | Brož Richard | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
2074 | Brychta Michal | Litomyšl | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Bureš Filip | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Bureš Petr | Trutnov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Bárta Ondřej | Chelčice | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
2074 | Chalupa Lukáš | Chrastava | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Ducháč Pavel | Stárkov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Dvořák Matěj | Sedlčany | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
2074 | Eichler Jiří | Čelákovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Fedorišin Zdeněk | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
2074 | Filák František | Lužná | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Fišer Libor st. | Louny | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
2074 | Frank Miloslav | Třebovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Gregorová Natálie | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
2074 | Grus David | Jablonné nad Orlicí | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
2074 | Havel Jiří | Vejprnice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
2074 | Hejda Filip | Rakovník | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Helcl Jaroslav ml. | Rakovník | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Honek Josef | Olešná | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Horník Milan | Senec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Horníček František | Červená Voda | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Janata Robert | Košťálov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Janečka Martin | Velký Týnec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Janovský Miroslav ml. | Hradec Králové | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
2074 | Jarkovský Zbyšek | Blešno | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Johanides Vlastimil | Světlá nad Sázavou | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
2074 | Kalivoda Miroslav | Hradec nad Svitavou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Kasián Ivan | Humpolec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Klement Jiří ml. | Světlá nad Sázavou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Klement Petr | Trusnov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Klosse Miroslav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
2074 | Krumpolc Pavel | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
2074 | Králíček Tomáš | Nový Bydžov | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
2074 | Kub Josef | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
2074 | Kubínek Dominik | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
2074 | Kubínová Kristýna | Světlá nad Sázavou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Kuh Matěj | Vrchlabí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Kult Antonín | Praha | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Lisčák Jan | Lubná | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Maršíková Linda | Záluží | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Mlčák Štěpán | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
2074 | Netolický Ondřej | Hlinsko | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Nečesánková Eva | Nedvědice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Novák Martin | Králíky | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
2074 | Němeček Nicolas | Rožmitál pod Třemšínem | 4 | 30 | 30 | 7.50 | |
2074 | Pechánek Patrik | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
2074 | Peringer Pavel | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
2074 | Phillipp Miloš | Kelč | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Pittnerová Simona | Čenkov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Prchalová Jitka | Lučice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Prchlík Daniel | 2 | 30 | 30 | 15.00 | ||
2074 | Putz Jiří | Nové Sedlo | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Pösl Martin | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
2074 | Rybářová Natálie | Český Dub | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Salaba David | Jilemnice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Scholz Jaromír | Horní Dubňany | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Schubert Martin | Chranišov | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
2074 | Sebera Jindřich | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
2074 | Sedláček Michal | Kladruby | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
2074 | Shejbal Libor | Holice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
2074 | Silaštík Pavel ml. | Předměřice nad Jizerou | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
2074 | Slavík Pavel | Hrochův Týnec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Staněk Vojtěch | Tuněchody | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
2074 | Stehlík Emil | Lázně Bělohrad | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Stehlík Lubomír ml. | Bakov nad Jizerou | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
2074 | Suchánek Michal | Česká Třebová | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Svoboda Jaroslav | Rosice u Chrasti | 4 | 30 | 30 | 7.50 | |
2074 | Teplý Jiří | Polička | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Tesař Tomáš ml. | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
2074 | Tománek Jan | Protivín | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Tomášek Zdeněk | Hustopeče nad Bečvou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Uchytilová Veronika | Radčice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Uhlíř Jan | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
2074 | Urban Martin | Hluboká nad Vltavou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Vytlačil Tomáš | Zbraň | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Zelníček Zdeněk | Vedrovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Zukal Luděk | Moravská Třebová | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Čada Milan | Kelč | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Čechal Jan | Slatiňany | 4 | 30 | 30 | 7.50 | |
2074 | Čipera Josef | Uhlířské Janovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Škoda Miroslav st. | Velká Bíteš | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Šnajdr Petr | Kamberk | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Šolc Jakub | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Šotola Jan | Červená Třemešná | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Štrambach Ladislav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
2074 | Študlar Jaroslav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
2074 | Štěnička Bořek | Týniště nad Orlicí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2074 | Šuchman Josef | Plzeň | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
2074 | Žďárský Josef | Libunec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
2170 | Apfelthaler Jiří st. | Borovany | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Bachan Daniel | Praha | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Baštýř Josef | Zákupy | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
2170 | Brudhanz Josef | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
2170 | Bárta Adam | Třesovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Bělovský Jan | Chotěboř | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Chalupa Vít | Nové Město na Moravě | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Chrdle Petr | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
2170 | Daňsa Jiří | Litomyšl | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Dorušák Jaromír | Vysoké Mýto | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Erbenová Monika | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
2170 | Faltus Vladimír | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
2170 | Filipovský Antonín | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Fortelka Jiří | Milín | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Gottwaldová Gábina | Stolany | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Halačka Zdeněk ml. | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
2170 | Halaška Jiří | 3 | 29 | 29 | 9.67 | ||
2170 | Hanuš Marek | Přelouč | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Havlíček Ladislav | Nový Jičín | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Hedbávný Radek | Velké Meziříčí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Hovorka Bohumil | Černovice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
2170 | Hála Luboš | Býchory | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Imlauf Petr | Lázně Bělohrad | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Izaiaszová Jana | Holice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Jackov Rostislav | Litomyšl | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Johanides Miroslav | Čermná nad Orlicí | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
2170 | Jánský Ladislav ml. | Mělník | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Kabourek Václav | Česká Kamenice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Kadlec Tomáš | Žďár nad Sázavou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Kalousek Matěj | Litomyšl | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Kedroň Rudolf | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Kopta František | Želetava | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Kostka Oldřich | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
2170 | Koula Antonín | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
2170 | Kovář Josef | Pardubice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Krtek Aleš | Humpolec | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
2170 | Král Lukáš | Sedlčany | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Kyncl František | Polička | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Lang Jindřich | Mariánské Lázně | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Lhoták Václav | Holice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Lidmila Matěj | Osík | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Lobodáš Zbyněk | Předměřice nad Jizerou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Macháček František | Choustníkovo Hradiště | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Matějka Patrik | Chomutov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Mečíř Robert | Trutnov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Minařík Václav | Stod | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
2170 | Molavec Lukáš | Pardubice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Neuber Jan | Čejov | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
2170 | Novotný Jiří ml. | Zámrsk | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Novák Milan | Pardubice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Novák Ondřej | 2 | 29 | 29 | 14.50 | ||
2170 | Nykodém Michal | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
2170 | Opiela Vladimír ml. | Přeštice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Papírník Antonín | Jince | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Parma Pavel | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
2170 | Pavel David | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
2170 | Pazdera Zdeněk | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
2170 | Pfauser Karel | Pacov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Pohorský Matyáš | Litomyšl | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Polák Petr | Vysoké Mýto | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
2170 | Pospíšil Tomáš | 2 | 29 | 29 | 14.50 | ||
2170 | Procházka Pavel | Jimramov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Prynych Michal | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
2170 | Pánek Tobiáš | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
2170 | Rajn Jaroslav | Husinec | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
2170 | Rosenkranc Tomáš | Stará Hlína | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Růžička David | Praha | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Salzer František | Velešín | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Sojka Michal | Dolní Roveň | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Strnad Jakub | Vrchlabí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Stuchlý Milan | Martiněves | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Svárovský Petr | Mnichovo Hradiště | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Svěžen Vladimír | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
2170 | Tomek Karel | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
2170 | Tomšů Svatopluk | Mladá Vožice | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
2170 | Trousil Jan | 2 | 29 | 29 | 14.50 | ||
2170 | Urbánková Nela | Tuněchody | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Vaněk Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Zahradník Michal | Pelechov | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
2170 | Čapek Daniel | Přelouč | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Čermák Matyáš | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
2170 | Černohubý Jiří | Hrobice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Řehák Martin | Choteč | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Šebesta Jakub | Třešť | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Ševčík Bořivoj | Zlosyň | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
2170 | Šimůnek Jiří | Klatovy | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
2170 | Štepo Josef | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
2257 | Baló Josef | Římov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Bartůněk Josef | Lohenice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Cejnar Václav | Hradec Králové | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Cepl Filip | Zbožnov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Chaloupka Patrik ml. | Janov | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
2257 | Danko Jakub | Rokycany | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Daňhel Roman | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Dejmek Martin | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
2257 | Doležal Lukáš | Žďárec u Skutče | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Dubský Ladislav | Nasavrky | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
2257 | Dvořák Dominik | Brandýs nad Labem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Dášek Lukáš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
2257 | Fečková Kateřina | Stolany | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Fictum David | Mariánské Lázně | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Fikar Aleš | Sobčice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Flieger Tomáš | Trutnov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Fuchs Jan | Červená Voda | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Fuchs Zdeněk st. | Třebíč | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Galbavý Aleš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
2257 | Gaži Karel | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Granát Ondřej | Chomutov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Grünwald Petr | Brandýs nad Orlicí | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
2257 | Havel Miroslav | Prostiboř | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Helcl Jaroslav | Rakovník | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Horák Martin | Doubravice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Hrdlička Martin | Živanice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Hudeček Josef | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
2257 | Hybášek Stanislav | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
2257 | Jedlička Jiří st. | Kladruby | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
2257 | Jiřička Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Kadeřávek Roman | Vrchlabí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Kakos Tomáš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
2257 | Karabáček Jiří | Golčův Jeníkov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Kasal Aleš | Chrastava | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Klenorová Veronika | Nasavrky | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
2257 | Kment Patrik | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
2257 | Korec Martin | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
2257 | Kortiš Ladislav | Hrušovany nad Jevišovkou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Kočí Martin | Klášterec nad Ohří | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Kropáček Tomáš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Král David | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
2257 | Kubata David | Slatiňany | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Kubík Jan | Nový Bor | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Kubín Zdeněk | Heřmanův Městec | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
2257 | Kuneš Jiří | Milín | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Lechnýř Vlastimil | Jimramov | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
2257 | Mac Ludvík | Veselí nad Lužnicí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Macek Matěj | 2 | 28 | 28 | 14.00 | ||
2257 | Magura Ondřej | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
2257 | Majoroš Vojtěch | Karlovy Vary | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
2257 | Malý Martin | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
2257 | Mandík Roman | Nová Paka | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
2257 | Moc Marek | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
2257 | Musil Milan | Kladruby | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
2257 | Nohynek Tomáš st. | Mnichovo Hradiště | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Nový Miroslav | Liberec | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Orolín Lukáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Pacák Eduard | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
2257 | Pavlíček Václav st. | Ledeč nad Sázavou | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
2257 | Pekárek Pavel ml. | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Petrák Adam | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
2257 | Pešoutová Adéla | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
2257 | Plášek Milan | Poštovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Pobucká Eva | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
2257 | Procházka Matěj | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
2257 | Prokop Patrik | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
2257 | Rödl Karel | Bečov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Sadloň Jan | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
2257 | Sikora František | 2 | 28 | 28 | 14.00 | ||
2257 | Smítka Josef ml. | Kaňk | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
2257 | Stěhule Petr | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
2257 | Suchánek Stanislav | Kladruby | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Synek Milan | Mnichovo Hradiště | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Sztymelski Andrzej | Karviná | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Trbušková Kateřina | Jaroměřice u Jevíčka | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Vlas Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
2257 | Wiechec Martin | Slatiňany | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Zavacký Matěj | Lhota u Potštejna | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
2257 | Zavacký Vojtěch | Lhota u Potštejna | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
2257 | Řeháček Miroslav | Česká Skalice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Ševčík Stanislav | Dolany | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Šimák František | Konárovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Šobr Martin | Blížejov | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
2257 | Šípek Jakub | Trutnov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Šípek Miroslav | Trutnov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2257 | Šťastný Radek | Veverská Bítýška | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
2257 | Žváček Michal | Nové Město na Moravě | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
2344 | Bady Roman | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
2344 | Bambula Antonín | Čenkov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Bartošová Aneta | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
2344 | Barák Milan | Želetava | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Benedikt Vít | Mnichovo Hradiště | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Bláha Michal | Chrast | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Bulak Serhiy | Praha | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
2344 | Chmelař Jakub | Častolovice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
2344 | Chmelař Milan | Častolovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Chmelová Martina | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
2344 | Deml Tomáš | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Fečová Anežka | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
2344 | Fodor Petr | Třebestovice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
2344 | Haluza Matěj | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
2344 | Hledík Josef | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
2344 | Hlouš Jiří | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
2344 | Holečkáč Tomáš | Mohelnice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Holušová Nikola | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
2344 | Horák Sergej | Rokytnice v Orlických horách | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Hotovec Miroslav | Trhový Štěpánov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Hyksa Jakub | Medlešice | 4 | 27 | 27 | 6.75 | |
2344 | Hádlík Luboš | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
2344 | Ježil Matěj | Sedlčany | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Jirman Jan | Police nad Metují | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Kadečka Marcel | Mladá Boleslav | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Kadlec Radek | Mirovice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
2344 | Kiedroň Jiří | Přerov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Klusáková Marcela | Dalečín | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Konopík Pavel | Ptenín | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Kočmánek František | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Kratina Petr | Podbořany | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Kratochvílová Marie | Sedlčany | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Kroupová Dana | Písek | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Kubeš Michal | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
2344 | Kutík Jiří | Lovosice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Kříž Kryštof | Jankov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Levinský Jiří | Řečany nad Labem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Leština Jakub | Suchdol nad Lužnicí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Luňák Josef | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
2344 | Malý Roman | Plaňany | 4 | 27 | 27 | 6.75 | |
2344 | Marek Roman | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
2344 | Maydl Marek | Bezdružice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Mecka Jan | Bolina | 4 | 27 | 27 | 6.75 | |
2344 | Milde Marcel | 2 | 27 | 27 | 13.50 | ||
2344 | Mizera František | Bělá pod Bezdězem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Mišacký Zdeněk | Louny | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Molnár Jan | Louny | 4 | 27 | 27 | 6.75 | |
2344 | Nadrchal Filip | Pardubice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Najbrt Martin | Ostrov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Nedorostová Veronika | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
2344 | Neumann Tomáš | Hrobice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Novák Michal ml. | Nové Město nad Metují | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Němeček Josef | Choceň | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Němeček Miloslav | Bohutín | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Pergreffi Luca | Pardubice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Petryk Pavel | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
2344 | Pfauser Milan | Planá nad Lužnicí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Picek Martin | Žďár | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Poustka Miloslav | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
2344 | Práde Jaroslav | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Růžek Zdeněk | Čermná nad Orlicí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Schäffer Ernest | Rumburk | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Sentivan Ladislav | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
2344 | Simon Martin | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
2344 | Sláma Václav | Nové Město na Moravě | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
2344 | Smatana Pavel | Přelouč | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Spíchal Jaroslav | Moravská Třebová | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
2344 | Staněk Karel ml. | Smečno | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Stašová Erika | Bartošovice v Orlických horách | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Stehlík Lubomír st. | Bakov nad Jizerou | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
2344 | Tatíčková Dominika | Stolany | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Tunka Jiří | Holetín | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Tůmová Anna | Libčice | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
2344 | Vaněk Bořivoj | Nymburk | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Velimský Václav | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
2344 | Verner Michal | Tursko | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Vitnerová Vanesa | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
2344 | Vorel Aleš | Rakovník | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Válek Daniel | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
2344 | Zelený Miloslav | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
2344 | Čambula Jiří | Vlašim | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Čech Martin | Konárovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Čáp Václav | Branná | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Řeha Břetislav | Jeseník | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
2344 | Šach Ondřej | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
2344 | Šimák Jaroslav | Česká Lípa | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Šimáková Šarlota | Česká Lípa | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Štěch Petr ml. | Veselí nad Lužnicí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2344 | Šácha Roman | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
2344 | Živný Dominik | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
2434 | Anýž Zdeněk | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
2434 | Bajger Stanislav | Vodňany | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Bartoň Jan | 2 | 26 | 26 | 13.00 | ||
2434 | Bednářová Renata | Nedvědice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Bečka Jan | Pardubice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Burget Tomáš | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
2434 | Chvojka Viktor | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
2434 | Cileček Martin | Dolní Rožínka | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Dajčar Milan | Mohelnice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Dietz Lukáš | Třešť | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Eichelmannová Lucie | Hořešovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Fejfar Ladislav | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
2434 | Habich Zdeněk | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
2434 | Hanus Milan | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
2434 | Hanuška Filip | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
2434 | Havel Jiří | Velké Hamry | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
2434 | Hlavatý Tomáš | Hradec Králové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Horký Miroslav | Studénka | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Hosenseidl Miloslav | České Budějovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Houška Richard | Jenišov | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
2434 | Hroch Michal | Veselí nad Lužnicí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Hujer Jiří | Železný Brod | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Hájek Antonín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
2434 | Janík Martin | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
2434 | Jiránek Jakub | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
2434 | Kazatel Petr | Znojmo | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Klement Martin | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
2434 | Kliner Martin | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
2434 | Klíma Ondřej ml. | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
2434 | Korbička Stanislav | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
2434 | Koukol Jakub | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
2434 | Koťátko Karel | Benátky nad Jizerou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Krytinář Jiří | Dolní Rožínka | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Král Martin | Protivín | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
2434 | Kučera René | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
2434 | Lysák Josef st. | Králec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Macholda Marek | Mělník | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Majda Tomáš | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
2434 | Marcel Petr | Břehy | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Martinovský Jaroslav | Stod | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
2434 | Maršík Matyáš | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
2434 | Matouš Filip | Týniště nad Orlicí | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
2434 | Matyáš Petr | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
2434 | Mikulanda Jiří | Tachov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Mráz Jaroslav | 2 | 26 | 26 | 13.00 | ||
2434 | Munka Zoltán | Menhartice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Myška Karel | Hluboký Důl | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Navrátil Aleš | Chrudim | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Novák František | Nový Bor | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Packa Štěpán | Přeseka | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Patřičný Krištof | Líšný | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Paďour Jiří | Klášterec nad Orlicí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Pešek Antonín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
2434 | Plachý Petr | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
2434 | Poláček David | Teplá | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Pospíchalová Iva | Pardubice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Prokop Dalibor | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
2434 | Páša Jiří | 2 | 26 | 26 | 13.00 | ||
2434 | Ryska Zbyněk | Jindřichův Hradec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Salon Pavel | Křemže | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Savín | Velké Meziříčí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Slabý Jiří | Praha | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Slavík Martin | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
2434 | Smetana Vladimír | Branná u Třeboně | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
2434 | Solnařová Kateřina | Český Šternberk | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Stinka Karel | Hněvice | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
2434 | Stárek Jan | Hamry nad Sázavou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Suchomel Jiří | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
2434 | Suchá Sandra | Dobrá Voda | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Suchánková Leontýna | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
2434 | Svatoš Petr | Hradec Králové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Sýkora Pavel | Březnice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Takácsová Nela | Žďár nad Sázavou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Tomanová Nikola | Rožmitál pod Třemšínem | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
2434 | Tvrdá Nikola | Příseky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Vančata Vladimír | Milevsko | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
2434 | Vaněk Tomáš | Měřín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Vopršal Filip | Radňovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Vrabec Michal | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
2434 | Vraník Jan | Benátky nad Jizerou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Vrbka Tomáš | Cheb | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Zahradník Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Zelenka Stanislav | Dačice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Zelenka Zdeněk | Obrataň | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
2434 | Čatloš Lubomír | Olomouc | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Černý Bohumil | Kdyně | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Červený Marek | Velké Meziříčí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Čábera Ladislav | Čejov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Čížek Jaroslav | Choceň | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Šabatka Tomáš | Sasov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Šibor Jakub | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
2434 | Šimr Václav | Kostěnice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Šisler Matěj | Dřenice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Šléglová Adéla | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
2434 | Šolc Štěpán | Vítanov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Štětka Václav | Radňov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2434 | Švadlenková Anna | Stolany | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
2531 | Bartoš Michal | Chřibská | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Bortl Miloš | Pardubice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Bouška Pavel | Skuteč | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Braunstain Michal | Žatec | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Bredler Jonáš | Malá Skála | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Brunclíková Adéla | Stolany | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Burger Petr | Velešín | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Bárta Milan | Trutnov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Cankař Petr | Bělá pod Bezdězem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Cvercek Pavel | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
2531 | Damš Miroslav | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
2531 | Decol Damier | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
2531 | Dohnal Stanislav | Opatov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Dušek Daniel | Kutná Hora | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
2531 | Dvořák Petr | Praha | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Forst Aleš ml. | Přelouč | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Hanus Antonín | Osík | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Herna Luboš | Mladá Vožice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Hlubuček Patrik | Vrchlabí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Holý Štěpán | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
2531 | Janoško Jaromír | Valašské Meziříčí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Jirková Nikola | Předměřice nad Labem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Kadlec Jaroslav | Týniště nad Orlicí | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
2531 | Kašpar Dominik | Týniště nad Orlicí | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
2531 | Kašpar Martin | Holice | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
2531 | Klečák Martin | Kutná Hora | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Kmošek Nikodém | Osík | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Kohel Michal | 4 | 25 | 25 | 6.25 | ||
2531 | Kolek Lubomír | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
2531 | Kolář František | Okrouhlá Radouň | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Komžík Petr | Koštice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Krejčí Michal | Hněvkovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Kučírek Josef | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
2531 | Kužílek Kryštof | 2 | 25 | 25 | 12.50 | ||
2531 | Kvasnica Martin | Slovensko | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Kárský Vojtěch | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
2531 | Lakoš Gustav | Kralice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Launa Libor | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
2531 | Lochman Pavel | Zdelov | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
2531 | Loudil Jaroslav | Lysá nad Labem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Lukášová Viktorie | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
2531 | Makešová Veronika | Lukavice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Mascali Julius | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
2531 | Matějka René | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
2531 | Milichovský Martin | Žďár nad Sázavou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Mišák Jaroslav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Mora Jaroslav | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Morávek Pavel | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
2531 | Morávek Tomáš | Praha | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Mádlová Iva | Jindřichův Hradec | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
2531 | Nedoma Lukáš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
2531 | Netek Lukáš | Pardubice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Ojedínek Zdeněk | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
2531 | Ovsík Josef | Březnice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Paulus Miroslav | Miřetice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Pelikán Vojtěch | Ždírec nad Doubravou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Pinkas Josef | Čeperka | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Plánský Petr | Veselí nad Lužnicí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Poddaná Tereza | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
2531 | Pohnán Jan | Praha | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Poslušný Josef | Olešnice | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
2531 | Procházka Tobiáš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
2531 | Prudík Vojtěch | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
2531 | Racik Milan | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
2531 | Rohlík Miloš | Hrobice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Rydval Jan | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
2531 | Saint Yours Aron | Dolnobřežanská Bělice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Schwarzová Ivana | Rožmitál pod Třemšínem | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
2531 | Skalický David | Licomělice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Skopal Přemysl | Holice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Sodomka David | Proseč | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Solař Jaroslav | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
2531 | Souček Robin | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
2531 | Svoboda Václav | Předměřice nad Jizerou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Sádlík Stanislav | Odolenovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Sýkora Jiří ml. | Malá Skála | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
2531 | Tyrychtr David | Bělá pod Bezdězem | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
2531 | Tůma Ladislav | Čenkov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Vrbková Lucie | Nedvědice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Vávra Michal | Vodňany | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Výborný Jaroslav | Opočno | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
2531 | Würz Daniel | Neratovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Zamrzla Milan ml. | Duchcov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Zapletal Josef | Litomyšl | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Zemek Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Záruba Miloš | Rtyně v Podkrkonoší | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
2531 | Šindelář Karel | Dačice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Šmiták Matěj | Husinec | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Šretr Václav | Horní Roveň | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Štipka Tomáš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
2531 | Štěpnička Jan | Divišov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2531 | Šára Lukáš | Podhorní Újezd | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
2531 | Žampach Jan | Jeníkov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
2624 | Amrich David | Stráž pod Ralskem | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
2624 | Amrich Ondřej | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
2624 | Andrle Miroslav | Hostinné | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Andrle Štěpán | Zruč nad Sázavou | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
2624 | Bejda Michal | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
2624 | Benedikt Karel | Třeboň | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Bez Roman | Pacov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Brebera Pavel | Hlinsko | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Bryška Jiří st. | Svitavy | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
2624 | Brádler Pavel | Červená Voda | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Bydžovský Josef | Kroučov | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
2624 | Cenko Josef | Hutě pod Třemšínem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Chalupa Matěj | Modřice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Chrenovský Ivan | Drnholec | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Cirmaciu Michal | České Budějovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Danyš Miroslav | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | David Adam | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
2624 | Dorotík Radomír | Valašské Meziříčí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Drdlík Milan | Velká Bíteš | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
2624 | Dvořáková Sára | Hlinsko | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Dvořáček František | Stolany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Fečová Tereza | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
2624 | Fikar Petr | Radostín | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Francák Daniel | Klášter | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Franče Petr | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
2624 | Havelka Pavel | Třebíč | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Holeček Matyáš | Mnětice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Hort Filip | Kladruby | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Horyna Josef | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
2624 | Horáček Josef | Hradec Králové | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Hottmar Jiří | Brandýs nad Orlicí | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
2624 | Hovorka Martin | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
2624 | Hozák Václav | Mnichovo Hradiště | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
2624 | Hrabal Vladimír | Uničov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Háva Filip | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
2624 | Jungwirt Vojtěch | Strakonice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Kalus Petr | Litomyšl | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Kitan Jan | Přerov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Klapka Lukáš | Týniště nad Orlicí | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
2624 | Koutská Michaela | Sněžné | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Kruliš Bohumil | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
2624 | Králíček Jiří | Nová Role | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Kubát František | Bělá pod Bezdězem | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
2624 | Kukačka Bohuslav | Stod | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Kutil Jan | Sedlčany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Kutník Martin | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Kympl Jaroslav | Zlosyň | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Lustyk Ladislav | Brandýs nad Orlicí | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
2624 | Malina Jaroslav ml. | Slatiňany | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
2624 | Malák Tadeáš | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
2624 | Malý Michal | Čejetice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Matoušek Šimon | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
2624 | Mašlonka Jiří | Bělá pod Bezdězem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Mestl Lukáš | Netolice | 5 | 24 | 24 | 4.80 | |
2624 | Mezera Josef | Růžená | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Moravec Miroslav | Prostřední Lipka | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Musil Jiří | Černá za Bory | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Navrátil Vilém | Dolní Lhota | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
2624 | Novák Luboš | Příbram | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Novák Petr | Praha | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Pacovský Albert | Jaroměř | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Pavlíček Tomáš | Čimelice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Pišl David | Holice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Plocková Michaela | Příbram | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Pocar Kamil | Dešná | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Pocarová Veronika | Dešná | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Proč Jan | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
2624 | Pěchouček Jiří | Lužná | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Pěkný Petr | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
2624 | Reiter Jiří | Vrát | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Rubáš Karel | Blížejov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Růžička Martin | Hodkovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Skýva Petr | Krsice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Slabochová Aneta | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
2624 | Smutný Josef ml. | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
2624 | Stančíková Aneta | Peklo | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
2624 | Staněk Josef | Tuněchody | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
2624 | Strnad | Mariánské Lázně | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Stránský Jiří | Nymburk | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
2624 | Svoboda František | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
2624 | Svoboda Matyáš | Roudnice nad Labem | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
2624 | Svědík Petr | Police nad Metují | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
2624 | Valda Martin | Brno | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Valečko Kamil | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
2624 | Vařeka Antonín | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Vencl Jan | Horní Radechová | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Vojíř Radek | Podbořany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Vokoun Jaroslav | Benátky nad Jizerou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Votoček Lukáš | Dolní Branná | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Vrána Otakar | Chotělice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Vydra Filip | Čelákovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Vágner Miroslav | Louny | 4 | 24 | 24 | 6.00 | |
2624 | Válek Jan | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
2624 | Vítámvás Karel ml. | Dačice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Werner Vít | Třeboň | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
2624 | Zelníček Lukáš | Černovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Zábranský Jan | Sokolov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Závodník Radek | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
2624 | Závodný Petr | Štoky | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
2624 | Čech Jaroslav | Plzeň | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Čech Rostislav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
2624 | Šabata Jakub | Moravský Krumlov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Šebela Marek | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
2624 | Šenkýř Miloslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
2624 | Ševčík Miroslav | Trutnov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Šikýř Pavel | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
2624 | Šisler Kryštof | Dřenice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Štolhof Štěpán | Skuteč | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Švarc Filip | Bělá pod Bezdězem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2624 | Švermová Dorota | Mírová pod Kozákovem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
2734 | Beck Milan | Prachatice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Bičovský Jan | Přílepy | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Blažková Aneta | Pelhřimov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Buchta Vojtěch | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
2734 | Burešová Kristýna | Počátky | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Březina Jaroslav | Dobříkov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Bříštěla Jaroslav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
2734 | Chlád Josef | Kosičky | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Dejdar Ondřej | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
2734 | Dlouhý Michal | Valdice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Dohnal František | Ostrov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Doubková Michaela | Ujčov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Drábek Vojtěch | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
2734 | Dynybil Martin | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
2734 | Fiala Kamil | Kaplice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Hanáček František | Brno | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Hemerka Štěpán | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Hladík Petr | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
2734 | Houška Robert | 3 | 23 | 23 | 7.67 | ||
2734 | Hurt MIlan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
2734 | Hynčík Václav | Nýrsko | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Illner Jiří | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Jakl Ivan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
2734 | Janda Filip | Ždírec nad Doubravou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Janta Matěj | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
2734 | Jelínková Aneta | Nasavrky | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
2734 | Jeníček Martin | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Jeřábek Josef | Nasavrky | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Jánský Ladislav st. | Mělník | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Kadlec Vítězslav | Brandýs nad Orlicí | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
2734 | Kagánek Ladislav | Tachov | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
2734 | Kaprálek Tomáš | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Kašpar Richard | Náchod | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
2734 | Kinclová Andrea | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Kleindienst Josef | Libočany | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Klimeš Jan | Čimelice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
2734 | Kmoch Daniel | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
2734 | Kocourová Sandra | Svratouch | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Koller Jan | Náchod | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Koláčný Josef | Chrtníky | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Kořínek Pavel st. | Jaroměř | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Košťálek Michal | Oplany | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Krejcar Aleš | Sobčice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Krčil Stanislav st. | Želiv | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
2734 | Kubát Jaroslav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Kubík Zdeněk | Choceň | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
2734 | Kujelý Jakub | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
2734 | Kupka Vladimír | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
2734 | Matějka Miloslav | Hostinné | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Midloch Filip | Tetov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Mišovic Jakub | Čáslav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Motyčka Karel | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Moudrý Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Netolický Milan | Hlinsko | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
2734 | Pauzar Zdeněk | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
2734 | Picek Miroslav st. | Rakovník | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
2734 | Pochobradský Jan | Třibřichy | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Polena Milan | Planá | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Potičný Michal ml. | Ivančice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Pudil Stanislav | Sedlčany | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Pácal Antonín st. | Stránecká Zhoř | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Píša Ondřej | Sedlčany | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Rosenbaum Pavel | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
2734 | Roušar Jan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
2734 | Samek Rudolf | Stolany | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Sejpka Dominik | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
2734 | Semínko Marek | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
2734 | Slabochová Adéla | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
2734 | Slivko Tomáš | Třeboň | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Slováček Radek | Horní Maršov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Stančeková Irena | Týniště nad Orlicí | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
2734 | Stašo Miroslav | Bartošovice v Orlických horách | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Stojka Jan | Pardubice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Straka Zdeněk | Smrček | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Sácký Miroslav | Rousínov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Turský David | Krchleby | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
2734 | Urválková Adéla | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
2734 | Vais Roman | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
2734 | Valečko Karel | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
2734 | Valeš Ladislav | Horka u Staré Paky | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Valešová Nela | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
2734 | Vnouček Martin | 2 | 23 | 23 | 11.50 | ||
2734 | Vojtěchovská Marie | Teplá | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
2734 | Walter Filip | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
2734 | Walter Libor | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
2734 | Zaplatílek Matyáš | Špindlerův Mlýn | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Zavoral Dominik | Loučky | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Zeman Václav ml. | Tuřice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Zíval Pavel | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
2734 | Červenka František | Smečno | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Řezáč Jan ml. | Brandýs nad Labem | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
2734 | Šamalík František | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
2734 | Šibíček Roman | Křepice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Šipan Miroslav | 2 | 23 | 23 | 11.50 | ||
2734 | Šmahelová Aneta | Vojtěchov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Špůr Mikuláš | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Šulan Roman | Bor | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2734 | Švec Vojtěch | Pacov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
2832 | Bandas Miroslav | Louňovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Bludská Karolína | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
2832 | Bláha Marek | Rancířov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Bláha Richard | Rancířov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Boháč Josef | Soběslav | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
2832 | Béna Luboš | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
2832 | Bílek Matěj | Lázně Bělohrad | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Chalupný Jindřich | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
2832 | Chocholouš M. | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
2832 | Chocholoušková Marcela | Sedlčany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Chodúr Josef | Mělník | 3 | 22 | 22 | 7.33 | |
2832 | Chrástek Martin | Protivín | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Darebný Jiří | Králíky | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Dilnnoczenzo Mario | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
2832 | Dolák David | Horní Jiřetín | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Dostál Květoslav | Kolín | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
2832 | Dvořák Jiří | Sedlčany | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
2832 | Dvořáčková Tereza | Stolany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Faltus Jaroslav | Jásenná | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Foldová Sofie | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
2832 | Forejt Vladimír | Málkovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Gruber Filip | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Hanzal Roman | Žirovnice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
2832 | Hanzlík Václav | Horšovský Týn | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
2832 | Hapala Ondřej | Milenov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Hart Pavel | Hořice v Podkrkonoší | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
2832 | Hinterholzinger Jakub | Třeboň | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Hlubuček Ladislav | Klášterní Lhota | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Hovorka Zdeněk | Vír | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Janata Matěj | Košťálov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Janda Vojtěch | Pašinka | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Janeček Jaroslav | Holýšov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Jeníček Karel | Rožmitál pod Třemšínem | 3 | 22 | 22 | 7.33 | |
2832 | Junek Milan | Lažínky | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Jíra Zdeněk | Lubno | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Kadlec Vratislav | Benátky nad Jizerou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Klusák Milan | Jihlava | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Kokeš Vladimír | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
2832 | Kolář Radim | Vír | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Kopecký Pavel | Dobrovítov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Kratochvíl Marek | Kochánov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Krusman Ladislav | Podbořany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Kusý Luboš | Skuteč | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Kučera Jan | Bělá pod Bezdězem | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
2832 | Lhotský Patrik | Časy | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Lipták Vojtěch | Špindlerův Mlýn | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Lohniský Matyáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Loskotová Anna | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
2832 | Loučka Bohumil | Tři Sekery | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
2832 | Marková Andrea | Ždírec nad Doubravou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Matei Milan | Třebíč | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Matějka Jan | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Matějka Jindřich | Strakonice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
2832 | Matějková Dagmar | Strakonice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
2832 | Musil Vladimír | Chuchelna | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
2832 | Netolický Milan ml. | Holetín | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Novotný Antonín | Klášterec nad Ohří | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Novák Adam | 2 | 22 | 22 | 11.00 | ||
2832 | Novák Pavel | Blešno | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Pacovský Jiří st. | Jaroměř | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Pagačová Pavlína ml. | Mladá Boleslav | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Palán Leoš | Vilémov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Patrovský Josef | 2 | 22 | 22 | 11.00 | ||
2832 | Picek Jaroslav ml. | Rakovník | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Podoubský Vít | Praha | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Polák Jan | Kasejovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Pour Martin | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
2832 | Przetacznik Kristýna | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
2832 | Přerost Jiří | Těně | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Přibík Viktor | Horní Rokytná | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Rada Daniel | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
2832 | Raul Václav | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
2832 | Richtr Roman | Vápensko | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Romportl Filip | Proseč | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Rudolf Jaroslav | Vrdy | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
2832 | Rádler Jaroslav | Robčice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Rösslerová Ivana | Nedvědice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Schwarzberger Pavel | Jimramov | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
2832 | Smola Pavel | Budíkov | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
2832 | Staněk Pavel | Mladá Vožice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Stupka Tomáš | Litoměřice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
2832 | Středová Barbora | Velký Dřevíč | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Svárovský Tomáš | Humpolec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Tesař Karel | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
2832 | Tezner Josef | Kardašova Řečice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Tůma Martin | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
2832 | Vala Jiří | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
2832 | Venhauer Petr | Praha | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Veselý Marek | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
2832 | Vlasáková Ivana | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
2832 | Vlk Martin ml. | Strakonice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Vondra Lukáš ml. | Buková | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
2832 | Vrbas Miroslav | Svitavy | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Vích Marek | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
2832 | Větrovský Tomáš | Polná | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Wacka Petr | Mariánské Lázně | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
2832 | Wittner Jan ml. | České Budějovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Zavoral Josef | Litomyšl | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Zdanowicz Piotr | Polsko | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Čížek Petr | Horní Raškovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Řezníček Jan | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
2832 | Šabatková Hana | Jihlava | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Šebestík Daniel | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
2832 | Šerban Miroslav | Frymburk | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Ševčík Jan | Dolany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Šibor Jaroslav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Šimečková Michaela | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Šimon Maxim | Synčany | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
2832 | Školák Gabriel | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
2832 | Šmíd František | Praha | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Štafl Richard | Jenišovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Šír František | Křížánky | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Šťastný Ondřej | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
2832 | Žalský Jiří | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
2832 | Žywczok Grzegorz | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
2947 | Adamová Adriana | 3 | 21 | 21 | 7.00 | ||
2947 | Ardelán Matyáš | Lodín | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Bareš Jaromír | Lázně Bělohrad | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
2947 | Blažej Marek | Nové Sedlo | 3 | 21 | 21 | 7.00 | |
2947 | Březina Jan | Víska | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Celý Vlastimil | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Cimburek Tomáš | Uhersko | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Cídlová Alena | Nedvědice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Daniel Jiří | Pacov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Dolek Miroslav | Opočno | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Doležal Michal | Kamenná Lhota | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Dvořáčková Ester | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
2947 | Figura Mieszyslaw | Polsko | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Grim Milan | Bukovice nad Metují | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Hankocy Jaroslav | Brno | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
2947 | Hanák Patrik | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
2947 | Hapiák Miloslav | Turnov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Havel Jaroslav | Kladruby | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Hejsek Ondřej | Košťálov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Hlaváček Jan ml. | Mirovice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
2947 | Holeček Jaroslav | Sedlčany | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
2947 | Holeček Tomáš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
2947 | Horváth Michal | Nové Město na Moravě | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Hrudička Tomáš | Brno | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Hubáček Petr | České Meziříčí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Jelínek Pavel | Kosovy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Kaminský Filip | Nové Hrady | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
2947 | Klimša Libor | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
2947 | Kohlert Jan | Hradec Králové | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Kopecký Miroslav st. | Domažlice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
2947 | Kos Tomáš | Jindřichův Hradec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Kosíček Patrik | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
2947 | Kotmel Petr | Laziště | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Koubová Magdaléna | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
2947 | Krotil František | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
2947 | Kubelka Michal | Stolany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Kubálík Josef | Hrochův Týnec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Kulhánek Adam | Jablonné nad Orlicí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Kříž Leoš | Dašice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Landsman Martin | Meziříčko | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Laxa Antonín | Slaný | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Lelek Jan | Vrchlabí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Mahmood Waleed | Hlinsko | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Majoroš Vladimír | Karlovy Vary | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Mančuška Milan | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
2947 | Marek Pavel | Pardubice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Mareš Jakub | Plačkov | 4 | 21 | 21 | 5.25 | |
2947 | Matoulek Martin | Králíky | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Mazánek František | Podbořany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Mencl Ondřej | Březová | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Mičič Bogdan | Citonice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
2947 | Moravcová Simona | Spolí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Myslivec Marek | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
2947 | Myšička Aleš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
2947 | Nekola Petr | Světlá nad Sázavou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Neznalová Iveta | Nový Jičín | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Novák Martin. | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
2947 | Ondráček Martin | Vysoké Mýto | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Paprštejn Jaroslav | Březnice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Pek Stanislav | Blížejov | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
2947 | Pešava Jan | Hlinsko | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
2947 | Pittner Jiří | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
2947 | Pišna Celestýn | Kamenice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Potrusilová Lenka | Březina | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Přiklopil Aleš | Dřenice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
2947 | Půlpán Jan | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
2947 | Richtr Pavel | Vápensko | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
2947 | Ruml Roman | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
2947 | Rychlá Eliška | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
2947 | Růžička Jakub | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
2947 | Sekereš František | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Semínko Sebastian | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
2947 | Severín Zdeněk | Choceň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Stankovičová Michaela | Holoubkov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Svoboda Oldřich ml. | Dlouhá Brtnice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Tesař Jiří | Praha | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Teuber Tomáš | Jaroměř | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Tőkőly Martin st. | Havířov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Vajsar Eliáš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
2947 | Vavříček Krištof | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Vlasák Michal | Vrchlabí | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
2947 | Voženílek Stanislav | Vysoké Mýto | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
2947 | Vrba David | Pečky | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Václavík David | Vehlovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Vágner Kristián | Osík | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Vápeník Jiří | Plzeň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Váňová Karolína | Končice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Zahrádka Miloslav | Olší | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
2947 | Záruba Miroslav | Pardubice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Čeněk Josef | Chrastava | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Čtvrtečka Jiří | Roztoky | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
2947 | Řezník Filip | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
2947 | Šilha Josef | Konice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Šindelář Michal | Česká Třebová | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
2947 | Šmajzr Tomáš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
2947 | Špiler Karel | Stod | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
2947 | Štafurik Daniel | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
2947 | Štichauer Tomáš | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Šáša Jaroslav | Cerekvice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
2947 | Žejdlík Petr | Svratouch | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
3047 | Balý Vojtěch | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
3047 | Bambula Karel | Jersín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Bartoš Ondřej | Pardubice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Binarová Dana | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
3047 | Bludská Kristýna | 2 | 20 | 20 | 10.00 | ||
3047 | Borůvka Miloš | Jaroměř | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
3047 | Bredler Eliáš | Malá Skála | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Bureš Libor | Skuteč | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Bárta Oldřich | Nýrsko | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Chadraba Petr | Ždánice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Chourová Veronika | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
3047 | Doležal Ladislav | Police | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Doležalová Lída | Pardubice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Dostál Bohumil | Vyšehněvice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
3047 | Doubek Václav | Trutnov | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
3047 | Fořt Matyáš | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
3047 | Frankovski David | Polsko | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Geryk Pavel | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
3047 | Gottwald Filip | Stolany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Grecová Tereza | Maršovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Holý Zdeněk st. | Plzeň | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Hruš Jiří | Miletín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Janík Lukáš | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
3047 | Jelínek Petr | Hořovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Jenčík Martin | Sedlec-Prčice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Jeřábek Antonín | Lestkov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Jindra Jiří | Veliš | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
3047 | Jiskra František | Litomyšl | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Jánský František | Dačice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
3047 | Kadlec Jan | Třeboň | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Kalaš Jaroslav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
3047 | Kaňka Petr | Bohouňovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Kašpar Petr | Vysoké Mýto | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Keyzer Yuriy | Jablonné nad Orlicí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Klementovič Tomáš | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
3047 | Komárovský František | Ledeč nad Sázavou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Koudelková Gabriela | Nasavrky | 3 | 20 | 20 | 6.67 | |
3047 | Kouřil Karel | Kamenice nad Lipou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Kočovský Denis | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
3047 | Košťál Jiří | Police nad Metují | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Král Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Kubátová Jana | Nový Bydžov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Kubíček David | Nové Hrady | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Křivák Milan | Mnichovo Hradiště | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Křižan Roman | Náměšť nad Oslavou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Lafek Milan | Předměřice nad Jizerou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Lipenský Martin | Rychnov nad Kněžnou | 3 | 20 | 20 | 6.67 | |
3047 | Lukášková Radka | Slavětín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Lušňák Oliver | Divišov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Macka Marek | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
3047 | Mates | Týnec nad Labem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Mazánek Jiří ml. | Podbořany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Mládková Stanislav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
3047 | Moravec Leoš ml. | Košťálov | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
3047 | Málek Radek | Pardubice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Míka Marek | Veselí nad Lužnicí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Nedvěd Augustin | Staré Bříště | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Novotný Tobiáš | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
3047 | Odvárková Nella | Herálec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Papež Jindřich | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
3047 | Pavka Martin | Znojmo | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Pekárek Martin | Jaroměř | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Pešková Nikola | Tábor | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Pilný Roman | Pardubice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Podskalský Jan | Chržín | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
3047 | Pokorná Andrea | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
3047 | Pokorný Bohumil | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
3047 | Polotjanko Roman | Tábor | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Pour Leoš | Lázně Bělohrad | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Pustějovský Maxim | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
3047 | Rybář Jakub | Horní Jiřetín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Schatra Jan | Podbořany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Sejkora Tomáš | Osík | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Sklenář Karel | Velká Bíteš | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Strnad Jakub | Praha | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Sýkora Jan | České Budějovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Tvaroh Jan | Nová Ves u Českých Budějovic | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Urbánek Štěpán | Tuněchody | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Vadjaková Lucie | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
3047 | Valigurčinová | Rakovník | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Vavka Jiří | Praha | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Vokurka Milan | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
3047 | Vokál Pavel | Kolovraty | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
3047 | Vošický Josef | Bílek | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Zezula Jan | Náměšť nad Oslavou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Zrno Martin | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
3047 | Závada Lukáš | Choryně | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Častulík Luděk | Moravská Třebová | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
3047 | Čermák Jiří | Kostelec nad Orlicí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Čermáková Ema | Stěžov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Češík Vít | Mokrýšov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Ďurač Rudolf | Uherčice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
3047 | Šabata Pavel | Žďár nad Orlicí | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
3047 | Šiman Pavel | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
3047 | Šimeček Milan | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Šmíd Ladislav | Jemnice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
3047 | Šmíd Rudolf | Polička | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
3047 | Štencl Filip | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
3047 | Štieber Jaroslav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
3047 | Žežulka Jiří | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
3047 | Žáková Marie | Jindřichův Hradec | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
3148 | Arnet Stanislav | Plzeň | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Bagar Šimon | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
3148 | Bartoňková Katarína | Předměřice nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Bartrop Jiří | České Budějovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Belušiaková Anna | Jindřichův Hradec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Braunstein Dominik | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
3148 | Fergač Lukáš | Panenský Týnec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Fingerová Hana | Kostelec nad Orlicí | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
3148 | Franěk Dominik | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
3148 | Gabriel Tomáš | Hradec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Hampl Jiří | Vrchlabí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Hankocy Michal | Brno | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
3148 | Hautreux Jiří ml. | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
3148 | Havránková Jana | Břeclav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Hegenbart Václav | Čičenice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Henešová Veronika | Holice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Hlach Vlastimil | Týniště nad Orlicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Holinka Vít | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
3148 | Horák Jáchym | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Hrabáň Radim | Čáslav | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
3148 | Hrkal Jindřich | Zalužany | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
3148 | Hubička Oldřich | Hostín | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
3148 | Hyxa Jakub | Medlešice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Janota Jaromír | Březnice | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
3148 | Jindřichová Kateřina | Čelákovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Josífek Patrik | Žďár nad Sázavou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Kletečka Pavel | Kladruby | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Klusáková Ivona | Ujčov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Knecht Roman | Velké Meziříčí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Kotyk Pavel | Sadová | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Koucký Petr | Mladá Boleslav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Krása Petr | Veselí nad Lužnicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Kubelková Elizabeta | Chrudim | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Kubínek Nikolas | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
3148 | Kulhánek Miloslav | Rohoznice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Kučera Miroslav | Bělá pod Bezdězem | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
3148 | Kučerová Andrea | Svratouch | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Kylar Ivo | Králíky | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Kápl František | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
3148 | Kápl Matěj | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
3148 | Lamač František | Praha | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Laštovková Veronika | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
3148 | Lichtugová Anežka | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
3148 | Linhart Josef | Kojatín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Lovko Štěpán | Chrast | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Ludvík Tomáš st. | Vamberk | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
3148 | Líbal Filip | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
3148 | Merta Stanislav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
3148 | Mihál Milan | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
3148 | Mrkva Jiří | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
3148 | Mühlfait Marek | Ždírec nad Doubravou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Nikodým Zdeněk | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
3148 | Pavluk Pavel ml. | Libštát | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Podhirniak Leoš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Pokorný Gustav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
3148 | Pokorný Roman st. | Nové Strašecí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Potičný Michal st. | Ivančice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Prouza Josef | Velké Poříčí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Páv Tomáš | Hradec Králové | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
3148 | Přibík Antonín | Horní Rokytná | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Rajsigl Daniel | Pardubice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Randa Robert | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
3148 | Richterová Jolana | Sebuč | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Rogal Józef | Polsko | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Rücker Václav | Hradec Králové | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
3148 | Růžička Zdeněk ml. | Turnov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Sadílek Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Schauer Martin | Polička | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Sejkora Ladislav | Vysoké Mýto | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Tejrovský Luboš | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
3148 | Tomášek Pavel | Strašice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Touš Pavel ml. | Tachov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Trojan Matěj | Zastava | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
3148 | Trávníček Tomáš | Hradec Králové | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Vacula Tomáš | Milenov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Valenta Pavel | Přelouč | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Veselý Tomáš | 2 | 19 | 19 | 9.50 | ||
3148 | Vestfál Václav | Hřebeč | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
3148 | Vicková Anna | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
3148 | Vladyka Martin | Kácov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Vonička Josef | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
3148 | Václavík Stanislav | Pelhřimov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Weinfurter Werner | Želnava | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Weis Robert | Liberec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Witschel Martin | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
3148 | Wohryzka František | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
3148 | Zigaček Adam | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
3148 | Zmek Bořivoj | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
3148 | Závora Jiří | Senec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Čechlovský Jiří | Jeníšovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Červinková Žaneta | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Šafařík Petr ml. | Pohřebačka | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Ševčík Martin | Kelč | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Šika Ladislav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
3148 | Škurek David | Šumperk | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Šmat Václav ml. | Blatná | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Špatný Jakub | Dolní Bukovsko | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3148 | Špringer Richard | Starý Ples | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
3148 | Štůla Jan | Tři Studně | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
3148 | Šťovícek Jiří | Praha | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
3248 | Bureš Jan | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
3248 | Bělsot Adam | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
3248 | Chlad Jiří | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
3248 | Chlad Pavel | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
3248 | Cibulka Adam | Čistá | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
3248 | Cohorna Petr | 2 | 18 | 18 | 9.00 | ||
3248 | Demlová Kateřina | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Dezort Jiří | Kuřivody | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
3248 | Diblík Ladislav | Broumov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Dědek Lukáš | Česká Lípa | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Fencík Miroslav | Čenkov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Fišer Valentýn | Turnov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Freitagová Tereza | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
3248 | Gottwald Miroslav | Stolany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Gál Jan | Chlum u Třeboně | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Havel Josef | Vystrkov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Henkl Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Hetych Karel | Choceň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Hnízdilová Eva | Třebechovice pod Orebem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Holub David | Nepomuk | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Homola Ludvík | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
3248 | Horák Antonín | Lodín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Horálek Jakub | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
3248 | Hořt Radim | Kladruby | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
3248 | Hošek Stanislav | Pacov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Jaša Libor | Velké Meziříčí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Jiroušek Petr | Luže | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Jurica Alan | Slatiňany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Kakáček Antonín | Rokycany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Kaufman Pavel | Stráž pod Ralskem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Kiziveter Martin | Turnov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Klapal Matěj | Skuteč | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Klánová Nikola | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
3248 | Knot Miroslav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
3248 | Kocián Oldřich | Lenešice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
3248 | Koutský Petr st. | Štítary | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
3248 | Kronusová Markéta | Mladá Boleslav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Kryštof David | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
3248 | Kubát Kryštof | Chotěboř | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Kuchař Jiří | Lipová-lázně | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Kunc Zdeněk | Sedlčany | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
3248 | Kusý Karel | Choceň | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
3248 | Levko Luboš | Horenická Horka | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Lálová Sofie | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
3248 | Makukh Yaroslav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
3248 | Martinec Patrik | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
3248 | Masák Marek | Borohrádek | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Matouš David | Týniště nad Orlicí | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
3248 | Michera Jan | Častolovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Monsport Václav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
3248 | Navrátil Vladimír ml. | Brno | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
3248 | Navrátil Vladimír st. | Brno | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
3248 | Nekula Matěj | Dobroutov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Novák Zdeněk | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
3248 | Nováková Vladimíra | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
3248 | Nožička Stanislav | Hradec Králové | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Oktábec Petr | Mělník | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Ourdán Stanislav | Praha | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Pajgerth Jan | Tábor | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Papež Jiří | Hradec Králové | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
3248 | Pecher Bernard | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
3248 | Petr Marek | Sobčice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Pešková Anežka | Dřenice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Pivoňka Milan | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
3248 | Plachý Marek | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
3248 | Pluchta Petr | Smečno | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
3248 | Pocar Drahoš | Uherčice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Poslušný Josef st. | Lípa nad Orlicí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Pouk Jan | Bystřec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Pouk Josef | Bystřec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Procházka Ota | Rudník | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Pulkrábek Martin | Hrochův Týnec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Přichystal Václav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
3248 | Příhoda Dalibor | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
3248 | Rind Martin | Pardubice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Rolf Štěpán | Vrchlabí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Rubeš Matyáš | Hořešovičky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Rybníček Denis | Třebíč | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Schneider Filip | Praha | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Simandl Jan | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
3248 | Smělý Zdeněk | Nový Knín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Soukup František | Lovětín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Soukup Tomáš | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
3248 | Swistak Roland | Polsko | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Trunečková Lucie | Rokytník | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Urban Jan st. | Bumbálka | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Vajda Dušan | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
3248 | Vajdová Hana | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
3248 | Vališ Petr | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
3248 | Vejslík David | Jihlava | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Vlček Milan | Červený Kostelec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Vojíř Josef | Vroutek | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Vorlický Štěpán | 2 | 18 | 18 | 9.00 | ||
3248 | Vosáhlo Pavel | Strašov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
3248 | Vrabec Matěj | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
3248 | Zdanovský Josef | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
3248 | Zeman Josef | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
3248 | Zikl Erik | Hradec Králové | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Černá Kristýna | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
3248 | Čížek Bohumil | Chrast | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Řeha Břetislav | Lipová-lázně | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Šaroun Ondřej | Litomyšl | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Šimek Martin | 2 | 18 | 18 | 9.00 | ||
3248 | Štencar Luděk | Skuhrov nad Bělou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3248 | Štáfek Jaromír | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
3248 | Šťastná Daniela | Zruč nad Sázavou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
3354 | Adamec Filip | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
3354 | Ambrosová Denisa | Mělník | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Bajer Jakub | Dašice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Balvín Kryštof | Ústí nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Bašová Tereza | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
3354 | Bednář František | Vamberk | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Beisbier Antonín st. | Blížejov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Beneš Vladimír | Choceň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Beránek Michal | Česká Lípa | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Bogapov Petr | Chvojenec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Bogaň Jan | Lhotka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Bonaventura Pavel | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
3354 | Borový Luděk | Libčice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Boček Radek | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
3354 | Brůnová Michaela | Králíky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Bureš Štěpán | Podůlšany | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
3354 | Chvojka Josef | Pardubice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Daňhelová Lucie | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
3354 | Dlabola Zdeněk | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
3354 | Doležalová Zdeňka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
3354 | Dvořáková Denisa | 2 | 17 | 17 | 8.50 | ||
3354 | Falta David | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
3354 | Fibikár Petr | Koldín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Flasch Luboš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
3354 | Freyvald Pavel | Rokytnice v Orlických horách | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Grasser Tomáš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
3354 | Gregor Karel | Hlinsko | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Gvužď Ladislav | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
3354 | Heger Daniel | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
3354 | Herkloc Jiří | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
3354 | Hirko Ján | Hradec Králové | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Hloušek Ivo | Kundratice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Hofman Pavel | Zdelov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Hrančík Tomáš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
3354 | Hrkal Jan | Zalužany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Hrubý Vladimír | Zákupy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Indruch Jiří | Choryně | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Istrate Jan | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
3354 | Jindrák Vojtěch | Mníšek pod Brdy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
3354 | Jůza Matyáš | Třeboň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Kačur Jan st. | Březnice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Kisacký Patrik | Hradec Králové | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Klein Krištof | Sekerkovy Loučky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Klimpera Josef | Kácov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Kohout Petr | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
3354 | Kollert Petr st. | Liberec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Konečný Lukáš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
3354 | Kopecký Karel | Polička | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Koptík Jonáš | Praha | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Kovář Jaromír | Nerestce | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Kubiš Václav | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
3354 | Kučera Vladimír | Chrudim | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Kříž Roman | Choceň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Laitner Šimon | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
3354 | Malczyk Jiří ml. | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
3354 | Malczyk Jiří st. | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
3354 | Mannová Lucie | Bystřice nad Pernštejnem | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
3354 | Maček Miloš | Roztoky | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
3354 | Mašíček Radek | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Mühlfaitová Julie | Ždírec nad Doubravou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Nobilis Stanislav | Nesuchyně | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Novotný Jiří | Stará Boleslav | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Novotný Václav | Brandýs nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Nový Jan | Tábor | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Němec Petr | Choceň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Obrdlík Karel | Nevcehle | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Pascal Pegen | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
3354 | Pavlus Miroslav | Miřetice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Petr Lukáš | Sobčice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Petr Vítězslav | Praha | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Pešavová Marie | Hlinsko | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
3354 | Pokorný Alois | Ostrava | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Prachařová Šárka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
3354 | Provazník Milan | Choceň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Riglová Nikola | Brno | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Rybář Jindřich ml. | Český Dub | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Rödlová Hana | Smolnice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Růžička Jan | Vrchlabí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Samlík Libor | Oslavany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Schauer Zdeněk | Polička | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Scháněl Vojtěch | Žiželice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Sekera Martin | Buštěhrad | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Skoumal Milan st. | Malé Březno | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Struhaříková Petra | Čebín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Sulan Aleš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
3354 | Sviták Jakub | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
3354 | Sádovský Jiří | Batňovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Tichý Lukáš | Trpišov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Trojan Otakar | Přeštice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Tříska Michal | Pokřikov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Urválek Petr | Mnichovo Hradiště | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Vambera Tomáš | Svratouch | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Vidourek Jan | Lukov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Votava Tomáš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
3354 | Votroubek Vratislav ml. | Opočno | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Vychytil Lubomír | Brandýs nad Orlicí | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
3354 | Václavík Štěpán | Pelhřimov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Wolf Aleš | Choceň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Zaňka Matěj | Příbram | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
3354 | Zelinka David | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
3354 | Záleský Jakub | Choceň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Ábel Pavel | Jindřichův Hradec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Černá Karolína | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
3354 | Černý Petr | Praha | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Červ Filip | Pardubice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Češík Šimon | Mokrýšov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Ďurač Aleš | Brandýs nad Orlicí | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
3354 | Šaroun Michal | Litomyšl | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Šašek Jaroslav | Stránecká Zhoř | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Šenkýř Martin | Pelhřimov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Šilpoch Filip | 2 | 17 | 17 | 8.50 | ||
3354 | Šimečková Tereza | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Šindler Tomáš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
3354 | Škubal Hanuš | Sokolov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Šnauer Josef | Rokycany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Špalová Adéla | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
3354 | Štěch Petr st. | Veselí nad Lužnicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3354 | Štědronský Patrik | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
3354 | Štěpán Ondřej | Kolín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
3474 | Anger Rudolf | Litvínov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Bervid Jiří | Přelouč | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
3474 | Blažej Matěj | Vrchlabí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Borovička Martin | Králíky | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Bram Miroslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
3474 | Brychta Jan | Vtelno | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Brzobohatý Karel | Platěnice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Burkoň Jiří | Horka | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
3474 | Buzek Pavel | Český Rudolec | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
3474 | Bárta Lukáš | Buřenice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Bříza Matěj | Hostinné | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Casian Ivan | Humpolec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Chvátal Jakub | 2 | 16 | 16 | 8.00 | ||
3474 | Darvas Martin | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
3474 | Devera Daniel | Rakovník | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Dikan Jakub | Bohutín | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Dohnal Jan | Předměřice nad Jizerou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Dubický Josef | Smiřice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Erbanová Dagmar | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
3474 | Fabián Jiří | Česká Třebová | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Falta Jaroslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
3474 | Fišer Jaroslav | Dolní Přím | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
3474 | Fišer Milan | Český Brod | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Frydrych Theodor | Kladruby | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
3474 | Haran Jaromír | Týniště nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Harman Leoš | Týniště nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Havlíček Petr | Brno | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Hencelová Galina | Police nad Metují | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Herbrich Pavel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
3474 | Hladík Pavel | Mokrovousy | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Hlaváček Ladislav | Veselá | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Holásek Bohuslav | Kelč | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Holčapek David | Ivančice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Honzálek Ludvík | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
3474 | Hrdina Petr | Dolní Bukovsko | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Hušek Jan | Tatobity | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Hřebíček Vladimír | Tachov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Ihnatko Samuel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
3474 | Imlauf Jaroslav | Lázně Bělohrad | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Janda Jaroslav | Sedlčany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Janečková Anna | Hradec Králové | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Jireš Otakar ml. | Červený Potok | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Jireš Otakar st. | Červený Potok | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Jörka Miloš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
3474 | Kalous Emil | Hrušovany nad Jevišovkou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Kandr Filip | Okrouhlička | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
3474 | Karel Miroslav | Kostelec u Křížků | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Kaňka Václav | Slatiňany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Kertész Julius | Moravské Budějovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Klapka Daniel | Chrudim | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
3474 | Klimentík Jaroslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
3474 | Klimešová Kristýna | Čimelice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Knap Kryštof | Velký Šenov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Knap Pavel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
3474 | Kohout Vladomír | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
3474 | Komárek Matouš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
3474 | Kopečný Matyáš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
3474 | Kostohryz Adam | České Budějovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Krištofy Roman | Žatec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Král Jan | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
3474 | Králová Jaroslava | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
3474 | Lagutin Max | Oucmanice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Libotovský Štěpán | Velká Ledská | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
3474 | Marek Jiří | Velké Meziříčí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Matys Jakub | Jaroměř | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Med Karel | Střítež | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Mikudimová Lenka | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
3474 | Mikysa Jan | Paseky | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Mortaníková Viktorie | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
3474 | Morávka David | Staňkov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Musil Lukáš ml. | Svratka | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Míka Jan | Plzeň | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Měchura David | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
3474 | Nouzák Petr | Bylany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Novák Jiří | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Novák Josef | Ledeč nad Sázavou | 4 | 16 | 16 | 4.00 | |
3474 | Novák Petr | Šluknov | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
3474 | Nováček Josef | Manešovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Paclt Luboš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
3474 | Petr Radim | Nové Město na Moravě | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Petrůňo Marcel | Horšovský Týn | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Pohorský Ondřej | Litomyšl | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Prokůpek Michal | Rozhovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Pross Josef | Kostelec nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Psotný Jaromír | Nahořany | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
3474 | Píšová Tereza | Petrovice nad Orlicí | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
3474 | Reif Milan | Hostinné | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
3474 | Rudl František | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
3474 | Salinger Michal | Jihlava | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Schejbal Milan | Dolní Roveň | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Sekal Rudolf | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
3474 | Skoumal Milan ml. | Vysoké Březno | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Slavík Ladislav | Zákupy | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
3474 | Smrček Ladislav | Brno | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Smítka Dominik | Pavlovice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
3474 | Soboslaj Damir | 2 | 16 | 16 | 8.00 | ||
3474 | Spálenka Vratislav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
3474 | Stejskal Theodor | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
3474 | Strnad Vít | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
3474 | Stránský Martin | Česká Bělá | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Teichman Jakub | Police nad Metují | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Teplá Jaroslava | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
3474 | Valenta Zdeněk | Kamenice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Vaňourek Matěj | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
3474 | Vejskal Luboš | Tachov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Vejvoda Ondřej | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
3474 | Vintera Ivan ml. | Náchod | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Vorlíček Jan | Zruč nad Sázavou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Vrba Matěj | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
3474 | Výleta Martin | Český Rudolec | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
3474 | Wernerová Nela | Třeboň | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Zach Radek | 2 | 16 | 16 | 8.00 | ||
3474 | Zajíc David | Kamenice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Zdarsa Jaroslav | Heroltice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Zimák Filip | Kralupy nad Vltavou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Čelechovský Zdeněk | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
3474 | Červínek Lukáš | Litomyšl | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Čížek Zdeněk | Libochovice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
3474 | Šedivý Jindřich | Nová Ves u Chotěboře | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Šlechtová Josefína | Brno | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Štalmachová Beáta | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
3474 | Štelbaský Filip | Červený Potok | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Štulpa Libor | Veverská Bítýška | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Švadlenková Ema | Stolany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
3474 | Žampach Martin | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
3599 | Angelov Jan | Březovice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
3599 | Bartoš Jan | Praha | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Barták Kamil | Veselí nad Lužnicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Bačka David | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
3599 | Beňo Daniel | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
3599 | Bitner Václav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
3599 | Buchtelová Veronika | Brno | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Bukač Petr | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
3599 | Břeň Jaroslav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
3599 | Chadraba Petr | Nešovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Dostálek Jiří | Mirovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Doutnač Jan | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
3599 | Ducháčová Veronika | Stárkov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Dvořák Miroslav | Týn nad Vltavou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Dvořák Oldřich | Dalečín | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Dygrýn Jaroslav st. | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
3599 | Eger David | Majdalena | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Erben Zdeněk | Úpice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Flídr Tomáš | Slatiňany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Freilach Daniel | Příbram | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Haflant Zdeněk | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
3599 | Hanzlíček David | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
3599 | Hanzlíček Ivo | Brno | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Hautreux Jiří st. | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
3599 | Havelka Ondřej | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
3599 | Havlová Eliška | Praha | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Hejda Richard | Břežany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Hessová Eliška | Zálší | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Hladký František | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
3599 | Hladík Aleš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
3599 | Hlavatý Martin | Karlovy Vary | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Horníková Maruška | Stolany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Hošek Martin | Rybitví | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Hrach Václav st. | Horšovský Týn | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Hrbek František st. | Hlavňov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Hulcr Václav | Kladno | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Jícha Václav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
3599 | Kadeřábek Jakub | Liběchov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Kadlec Ivo | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
3599 | Kakos Miroslav | Kamberk | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Kašparová Natálie | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
3599 | Khek Jan | 2 | 15 | 15 | 7.50 | ||
3599 | Kladiva Jan | Pavlovice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
3599 | Kollert Michal | Liberec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Koláčný Josef | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
3599 | Kortyš Michal | Litomyšl | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Kouba Štěpán | Hradec Králové | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Koudelka Jakub | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
3599 | Koukol Jan | Peč | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Krištof Marián | Stráž pod Ralskem | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
3599 | Kubový Jiří | Lukavice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
3599 | Kukla Tomáš ml. | Praha | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Langmajer Petr | Radnice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
3599 | Loskotová Eliška | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
3599 | Mach Jakub | Chrudim | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Martinů Ondřej | Roudnice nad Labem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Mazourek Ivoš | Dalečín | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Mejstřík Jaroslav | Havličkův Brod | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Mikulanda Jan | Čečkovice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
3599 | Mráz Tomáš ml. | Soběslav | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
3599 | Musil Jiří | Kunvald | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
3599 | Novák Filip | Králíky | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Novák Roman | Mžany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Oplt Luboš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
3599 | Pochobradský Adam | Třibřichy | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Pokoš Miroslav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
3599 | Polák Martin | Rakovník | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
3599 | Přikryl Roman | Dačice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Radosta Pavel | Chlebov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Rathouský Tomáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Rolf Jakub | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
3599 | Roman Jakub | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Rybářová Leontýna | Český Dub | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Rychard Rusák | Hokov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Růžička Matyáš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
3599 | Shafrán Jindřich | Bělá pod Bezdězem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Slíž Václav | Přeštice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
3599 | Stach Miloslav | Plzeň | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Stanko Daniel st. | Most | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
3599 | Stejkoza Miroslav | Dolní Bukovsko | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
3599 | Strejček Zdeněk | 2 | 15 | 15 | 7.50 | ||
3599 | Studnička Ondřej | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
3599 | Tománek Bohuslav | Hostinné | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
3599 | Tuscher Tomáš | Nové Hrady | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Urban David | Železný Brod | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Vavroň Jiří | Stražovice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
3599 | Vašků Jan st. | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
3599 | Vejvoda Jindřich | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
3599 | Vnouček Petr ml. | Praha | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
3599 | Vodvárka Jakub | Choceň | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
3599 | Válek Šimon | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
3599 | Ďurfina Lukáš | Kladruby | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
3599 | Řeháček Karel | Nová Paka | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Šenk Tadeáš | Červený Kostelec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Šimek Jaroslav | Velká Jesenice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
3599 | Šouta Petr | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
3599 | Šrámek Jakub | Kostelec nad Orlicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3599 | Šumpík Marek | Stará Lysá | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
3697 | Andrš Robert | Mariánské Lázně | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Augustin Jan | Jihlava | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Beck Jiří | Prachatice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Bednariková Františka | Mělník | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Beneš Jaroslav | Prostiboř | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Blažek Ondřej | Kladruby | 3 | 14 | 14 | 4.67 | |
3697 | Bohuša Jaroslav st. | Dymokury | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Bourek Petr | Kamenice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Bouzek Tomáš | Plánice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Bradáč Josef | Velké Meziříčí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Brýl Šimon | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
3697 | Bulant Luboš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
3697 | Cinkejs Matouš | Mladá Boleslav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Deml Martin | Nový Bydžov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Divéky Josef | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
3697 | Dlask Dan | Stolany | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Doležal Pavel | Pardubice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Domin Karel | Pavlovice | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
3697 | Drahoš Filip | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
3697 | Eisenhammer A. | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
3697 | Fajmon Matěj | Herálec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Fibikar Jan | Světlá nad Sázavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Fikarová Natálie | Havlíčkův Brod | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
3697 | Goňo Martin | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
3697 | Grasser Miroslav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
3697 | Hanák Martin | Líšeň | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Hapiák Tomáš | Turnov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Havelka Luboš | Drásov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Hladík Vlastimil | Horní Újezd | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Hlaváč Jakub | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
3697 | Hnida Miroslav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
3697 | Hotárek Radek Líšeň | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
3697 | Hrstka Pavel | Slaný | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
3697 | Hrůza Jan | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
3697 | Hulák Pavel | Čelákovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Humplík Jakub | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Hátle Ondřej | Bydžovská Lhotka | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Hřebec Martin | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
3697 | Janda Martin | Ždírec nad Doubravou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Janoušek Tomáš | Hlinsko | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Jeník David | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
3697 | Joska Miroslav | Horní Studenec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Joukl Jiří | Chotěboř | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Juríček Samuel | Blatná | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Kadala Roman | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
3697 | Kalus Jiří | Týniště nad Orlicí | 4 | 14 | 14 | 3.50 | |
3697 | Kasík Jan | Kladno | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
3697 | Khol Zbyněk | Kratonohy | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Kindl Jan | Chomutice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Klobouček Filip | Kundratice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Klobusovský Miroslav | Libická Lhotka | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Klímová Aneta | 2 | 14 | 14 | 7.00 | ||
3697 | Klímová Monika | 2 | 14 | 14 | 7.00 | ||
3697 | Kohout Vladislav ml. | Vlčí | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
3697 | Kollert Petr ml. | Liberec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Kraus Martin | Pardubice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Krupička František | Batelov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Král Josef ml. | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
3697 | Kubizňák Pavel | Hradec Králové | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Kubů Stanislav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
3697 | Kuchta Marian | Litomyšl | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Kudrna Miroslav | Starý Ples | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
3697 | Kulka Štěpán st. | Jimramov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Kuřátko Pavel | Mostiště | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Landa Matěj | Jehlice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Lhota T. | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
3697 | Lédl Petr | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
3697 | Mahek Jiří | Oplotec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Marek Jan | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
3697 | Matoušek Michal | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
3697 | Matějka Tomáš | Sobiňov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Mikulík Vít | České Meziříčí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Minařík František | Pardubice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Mišák Josef | Králíky | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Mišák Petr | Králíky | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Musil Milan | Jaroměř | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Mádlo Ondřej | Orel | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Müller Tomáš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
3697 | Navrátilová Jana | Nedvědice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Novotný Petr ml. | Zámrsk | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Novotný Zdeněk | Studená | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Novák Jiří | Hrochův Týnec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Oberraiter Vojtěch | Hamry nad Sázavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Papež Radek | Tuněchody | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Pavle Slavomír | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
3697 | Peřinová Lucie | Dobrá Voda | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Pešek Martin | Sedletín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Pokorný Matěj | Kounov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Pomezný Adam | Tůně | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Prokšenková Dorota | Jeseník | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Prokůpek Aleš | Rozhovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Putna Michal | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
3697 | Pěnčík Tomáš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
3697 | Pšenička Daniel | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
3697 | Ryba David | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
3697 | Rázl David | Krucemburk | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Skaláková Sára | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
3697 | Skývová Kateřina | Krsice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Stejskal Jiří | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
3697 | Střalka Lukáš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
3697 | Svatoš Petr | Budislav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Svoboda Lukáš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
3697 | Svoboda Marek | Hronov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Svítil Václav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
3697 | Syrovátka Tomáš | Příbram | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Tichovský Ladislav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
3697 | Tichá Dagmar | Žiželice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Tichý Pavel | Nové Město | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Tryzna Matyáš | Dolní Dvůr u Vrchlabí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Vaněček Josef | Čimelice | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
3697 | Vartsaba Andrej | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
3697 | Velebný Pavel | Praha | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Vojtěšek Adam | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
3697 | Vokoun Tomáš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
3697 | Vránek Matyáš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
3697 | Václavík Josef | Hlavečník | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Vít Petr | Stračov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Waligóra Jan | Polsko | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Wetterová Denisa | Králíky | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Zabílková Aneta | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
3697 | Zelený Vít | Zvíkov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Zeman Michal | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
3697 | Čelák Sebastian | Praha | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Ďurfina Josef | Kladruby | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
3697 | Řezba Martin | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
3697 | Šafr Zdeněk | Oskořínek | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Šefl Jaroslav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
3697 | Škoda Matěj | Vrchlabí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Šnauer Jan | Rokycany | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
3697 | Špína Jiří | Valdice | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
3697 | Štěrba Petr | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
3697 | Šírek Jakub | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
3697 | Žák Václav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
3830 | Bartl Karel | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
3830 | Bonaventurová Klára | 2 | 13 | 13 | 6.50 | ||
3830 | Buk Jan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
3830 | Bumbálek Ondřej | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
3830 | Bártová Nikola | Žďárec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Chalupský Petr | Ledenice | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
3830 | Chlopek Ervín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
3830 | Chýle Ondřej | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
3830 | Cína Milan | Lubenec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Duda Václav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
3830 | Dušek Jiří | Heřmanův Městec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Dvořáková Zuzana | Veselí nad Lužnicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Eybl Tomáš | Netolice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Fajmonová Karolína | Herálec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Fidrant Miroslav | Mladá Boleslav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Frič Václav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
3830 | Frohna Jan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
3830 | Godočík Peter | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
3830 | Hartmanová Olga | Kostelec nad Orlicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Havlíček Tomáš | Mohelnice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Hloušek Jiří | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Holík Adam | Bělá nad Radbuzou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Honek David | Rožná | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Houdek Petr | Hořovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Hovka Antonín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
3830 | Hrabák Lukáš | Panenský Týnec | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
3830 | Hrdlička Jiří | Bělá pod Bezdězem | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Hruška Adam | Cerekvice nad Loučnou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Hruška Václav st. | Zaloňov | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
3830 | Hůla Petr | Rokycany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Iblová Natálie | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
3830 | Jandík Petr | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
3830 | Janura Jan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
3830 | Javůrek Jaroslav | Doudleby nad Orlicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Jirousek Jaroslav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
3830 | Jurkovič Alois | Staňkovice | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
3830 | Jícha Luděk | Smilovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Kališ Vladimír | Hokov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Kašpar Petr ml. | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
3830 | Kašparová Lenka | Jaroslav | 3 | 13 | 13 | 4.33 | |
3830 | Kolouch Matyáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
3830 | Konečný Lubomír | Olomouc | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Končíř Radek | Čankovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Kosmák Josef | Třebíč | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Koten Tomáš | Čejov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Kovář Jakub | Litomyšl | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Kočárek Vojtěch | Kozárovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Krajíc Jiří | Pacov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Krob Miroslav | Holýšov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Kubelková Sabina | Stolany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Kudrna Šimon | Hradec Králové | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Kutheil Matyáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
3830 | Kučera Zdeněk | Čelákovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Křepinský Jan | Praha | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Lettl Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Lochmanová Hana | Zdelov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Lor Matyáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
3830 | Marek Jiří | Jaroměř | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Matějka Petr | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
3830 | Moravec Lukáš | Dolní Lukavice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Mrvík Otakar | Louny | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
3830 | Musil David | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
3830 | Neuman Karel | Most | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Nevrkla Karel | Jemnice | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
3830 | Pacovský Bartoloměj | Jaroměř | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Palutka Daniel | Vedrovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Pavlovič Pavel ml. | Přestavlky | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Pavlíček Jiří | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
3830 | Petr Václav | Dobruška | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Pešout Daniel | Březí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Prodrázka Antonín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
3830 | Prokopová Gabriela | Malá Skála | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Pávek Tomáš | Hradec Králové | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Raizíková Anna | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
3830 | Randl Jakub | Planá | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Rejman Lukáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
3830 | Ryšavý Jaroslav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
3830 | Sedlmaier Jiří | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
3830 | Sedlák Jakub | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
3830 | Sitter Radek | Blatná | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Stříbrský Viktor | Praha | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
3830 | Svoboda Michal | Rosice u Chrasti | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Svoboda Václav | Zásadka | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Talácko Richard | Krouna | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Troják Václav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
3830 | Trýznová Kateřina | Vrchlabí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Tvrdý Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Tůmová Aneta | Hořany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Valigurčin | Rakovník | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Valášek Jiří | 3 | 13 | 13 | 4.33 | ||
3830 | Vavřínová Aneta | Osík | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Vašák Ondřej | Tuněchody | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Vejskal Tomáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
3830 | Vlk Vladimír | Mnichovo Hradiště | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Vokál Tomáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
3830 | Vtípilová Tereza | Ždár nad Sázavou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Zahradníček Josef ml. | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
3830 | Zeman Petr | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
3830 | Zinek Ondřej | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
3830 | Černohorský Jindřich | Čeperka | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Černý Aleš | Police nad Metují | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Čihák Jan | Hradec Králové | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Šikut Felix | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
3830 | Šimák Jaromír | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
3830 | Šimůnková Markéta ml. | Košťálov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Šmíd Radek | Náchod | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Šmíd Štěpán | Osík | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Špetla Ladislav | Trutnov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Špok Michal | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
3830 | Štarhová Radka | Nedvědice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Štok Jaroslav | Poděbrady | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
3830 | Štěch Miroslav | České Budějovice | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
3942 | Adamec Jakub | Závidkovice | 3 | 12 | 12 | 4.00 | |
3942 | Andrýsek Vít | Jihlava | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Anýž Ondřej | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
3942 | Balvín Jan | Týniště nad Orlicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Beránek František | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
3942 | Bešťáková Adéla | Pavlovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Blažek Josef | Svitavy | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Bortlová Gabriela | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
3942 | Bražina Jakub | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
3942 | Brichta Tomáš | Licomělice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Bukal Marek | Bystřice nad Perštejnem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Burgr Martin | Liberec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Bártová Pavlína | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
3942 | Chromý Roman | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
3942 | Chwastek Tomáš | Sedlčany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Daniš Markus | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
3942 | Doležal David | Lohenice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Dvořák David | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
3942 | Dvořák Radek | Pardubice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Effenbergerová Nela | Třeboň | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
3942 | Egert Luboš | Zavidov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Emmins Jarmila | Horní Lipka | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Fabík Jakub | Radostín nad Oslavou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Farka Filip | Veselí nad Lužnicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Golas Martin | Ubušín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Gottwald Miroslav | Strmilov | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
3942 | Herout Radim | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
3942 | Hertver Petr | Horní Jiřetín | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
3942 | Hladík Milan | České Budějovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Hrbek Adam | Třeboň | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Huleš Matěj | 2 | 12 | 12 | 6.00 | ||
3942 | Huml Radim | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
3942 | Javůrková Nikol | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
3942 | Ježek Matěj | Jičín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Józa David | Kladruby | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Kabrtová Adéla | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
3942 | Kachlíř Zdeněk | Brno | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Kadaník Martin | Chrudim | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Kazda Václav | Chrudim | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Klement Petr | Dašice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Kollros Jan | Strakonice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Koptová Jana | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
3942 | Koucký Miloslav | Žabice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
3942 | Kovář Jan ml. | Soběslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Kowalczyk David | Teplá | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Košklic M. | Nesuchyně | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Krmela Tomáš | Nepomuk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Kubišta Jaroslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
3942 | Kubín Josef | Jihlava | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Kůrka Jiří | Barchůvek | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Lajkeb Martin | Zachotín | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
3942 | Loubová Viktorie | Zdechovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Luňák Jakub | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
3942 | Maincl Václav | Jindřichův Hradec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Malý Ondřej | Chrudim | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Mareš Lukáš | Lukavice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Martinec Michal | Hronov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Medunová Amanda | Rosice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Mestek Matyáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
3942 | Michalíková Michaela | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
3942 | Mikula Andrzej | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
3942 | Moláček Tomáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
3942 | Mrkva Antonín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
3942 | Mrštík František | Suchá | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Máchalová Kateřina | Brno | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Novák Zdeněk ml. | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
3942 | Němec Daniel | Mladé Bříště | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
3942 | Ondráčková Naděžda | Březina | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Paclt Pavel | Louny | 3 | 12 | 12 | 4.00 | |
3942 | Partyka Zdeněk | Vlašim | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Pavlačka Roman | Brno | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
3942 | Pažout Ondřej | Dolní Ředice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
3942 | Pešek Adam | Vlašim | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Poluda Štěpán | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
3942 | Potůček Radek ml. | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
3942 | Pour Miroslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
3942 | Procházka Petr | Praha | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Procházka Zdeněk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
3942 | Putz Lukáš | Nové Sedlo | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Pázler Jiří | Dolní Přím | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
3942 | Pösl Milan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
3942 | Redlich Romáš | Rokycany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Richtr Adam | Mělník | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Rovnaník Zdeněk st. | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
3942 | Rožtek Bonifác | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
3942 | Rybka Karel | Litomyšl | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Rypl Michal | Nový Bydžov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Senko Imrich | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
3942 | Staněk Jan | Čankovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Starý Roman | Červená Voda | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Sýkora Jiří st. | Malá Skála | 3 | 12 | 12 | 4.00 | |
3942 | Tepalenko Mykola | 2 | 12 | 12 | 6.00 | ||
3942 | Tesař Marek | Stolany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Trefný Adam | Citoliby | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Vafek Libor | Dřenice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Valenta Marek | Praha | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Valeš Václav | Jičín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Vamberová Kamila | Svratouch | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Vansová Adéla | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
3942 | Veselý David | Dolní Kralovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Vlčková Marie | Peč | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Vrba Pavel | Dřenice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Váleček Michal | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
3942 | Váček Kamil | Dřenice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Zelený Zdeněk | Choltice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Ševčíková Michaela | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
3942 | Šimota Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Šimůnková Markéta | Košťálov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Škorpík Jan | Ubušín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Šlajs Adam | Červená Voda | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
3942 | Šťastný Milan st. | Vitochov | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
3942 | Šťovčík Viktor | Brno | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
4054 | Adamovič Andreas | Pečky | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
4054 | Appl Štěpán | Jablonné nad Orlicí | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
4054 | Betík Ondřej | Merklín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Blažek Matěj | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Blažek Roman | Třeboň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Bleha Marek | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
4054 | Bodmarčuk Petr | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
4054 | Borovičková Adéla | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
4054 | Bryška Jaroslav | Litomyšl | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
4054 | Bubník Josef | Brno | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Daniš Miroslav | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Dokoupil Jan | Kladruby | 3 | 11 | 11 | 3.67 | |
4054 | Doškář Martin | Roudnice nad Labem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Drbal Filip | Dřenice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Duchek Jaromír | Přeštice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Duda Michal | Rakovník | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Dvořáček Michal | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Eger Pavel | Majdalena | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
4054 | Flosman Jiří | Chodová Planá | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Franc Jiří | Liberec | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Fuchs Jan | Třebíč | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Funěk Lukáš | Loštice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Gutský Jan | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
4054 | Hamršík Pavel | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
4054 | Hartl Pavel | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Havel Dominik | Vrchlabí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Havlíková Romana | Dalečín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Hloušková Zdeňka | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Homolková Kateřina | Zlosyň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Hora Jaroslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
4054 | Horká Viktorie | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
4054 | Horáček Petr | Horní Jelení | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Hoskovec Jiří | Horní Beřkovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Hošoff Dominik | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
4054 | Hraba Václav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
4054 | Hrabáková Aneta | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
4054 | Hrančíková Magdalena | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
4054 | Indruch Vojtěch | Choryně | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Jelenová Eliška | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
4054 | Jindra Václav | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Jirout Rostislav | Stíčany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Jíra Petr | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
4054 | Karel Jakub | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Karliš Zdeněk | Jenišovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Kasík Václav | Rokycany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Kašpar Jan | Choceň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Kecer Eduard | Tachov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Kodetová Adéla | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
4054 | Kokšal Tomáš ml. | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
4054 | Komárek Dominik | Obědovice | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
4054 | Konárková Veronika | Borohrádek | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Kostečka Karel | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
4054 | Kravar Roman | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
4054 | Krejza Vojtěch | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
4054 | Krejčí Matěj | České Budějvice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Kuba Roman | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
4054 | Kubíček Radek | Vraclav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Kuchtová Tereza | Čimelice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Kulka Štěpán ml. | Jimramov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Kňourek Viktor | Čečkovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Lahvička | Nesuchyně | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Linhart Ondřej | Stará Boleslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Lokvenc Štěpán | Polžice | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
4054 | Loužil Jan | Kutná Hora | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Malaník Pavel | Chlupice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Mareš Jan ml. | Praha | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Marešová Veronika | Lukavice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Minářová Kristýna | Chrudim | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Musil Miloslav st. | Jaroměř | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Navrátil Ladislav | Dašice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Novák Jan | Litomyšl | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Novák Zikmund | Ponědrážka | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
4054 | Němečková Jana | Nové Město na Moravě | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Němečková Julie | Vrchovina | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Pavlíček Michal | Lužná | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Pejša Tomáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Pekařová Jana | Svídnice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Pelant Tomáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
4054 | Pergner Jan | Praha | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Podhora David | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
4054 | Poláček Pavel | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
4054 | Pospíšil Ondřej | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
4054 | Pravec Aleš | Králíky | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
4054 | Prokůpek Josef | Rozhovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Rada Josef | Hradec Králové | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
4054 | Semeráková Nela | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
4054 | Seč Jakub | Činěves | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Slavík Ondřej | Radimovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Slavíková Barbora | Tisovec | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Spitzerová Martina | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
4054 | Stanko Daniel ml. | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
4054 | Stašo Miroslav ml. | Bratislava | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Svoboda Jiří ml. | Kolín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Svoboda Michal | Česká Kamenice | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
4054 | Talich Jaroslav ml. | Mladé Bříště | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
4054 | Tater Jan | Řeteč | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Tichý Michal | Rasochy | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Tintěra Miroslav | Stříbro | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Tisoň Petr | Třeboň | 3 | 11 | 11 | 3.67 | |
4054 | Tužil Štěpán | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Tymkiv Vladimír | Jemnice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Urban Jan ml. | Bumbálka | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Vašák Jan | Tuněchody | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Vilímec Radovan | Jezernice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Vlček Roman | Hašov | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
4054 | Vopálenský Zdeněk | Ostrov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Voženílek Tomáš | Hradec Králové | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
4054 | Vrba Petr | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Víšek Daniel | Slatiňany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Zelenková Miluše | Hořesedly | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Zimmel Jan | Stříbřec | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Znamenáček Jiří | Kovanice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Záleský Radomil | Podlesí Němčí-Turov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Zíka Jaroslav st. | Stříbro | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Zíma Adam | Hořešovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Čmejla Zdeněk | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
4054 | Čípa Petr | Polička | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Šedivý Ludvík | Stárkov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Šesták Filip | Jaroměř | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Šestáková Vendula | Tábor | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
4054 | Švecová Markéta | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
4054 | Šťastný Michal | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
4176 | Baková Barbora | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
4176 | Bláha Tomáš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Boháček Vítězslav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
4176 | Borkovec Lukáš | Rojetín | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
4176 | Carboch Zdeněk | Vrchotovy Janovice | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
4176 | Deml Pavel | Nový Bydžov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Doboš Tomáš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
4176 | Drahoš Michal | Borová | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Drobný Libor ml. | Litomyšl | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Drobný Libor st. | Litomyšl | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Fuchs Petr | Němčičky | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Gamper Filip | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
4176 | Gottwaldová Bara | Stolany | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Gubancová Leontýna | Podůlšany | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
4176 | Hanuš Stanislav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
4176 | Harsány Tomáš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
4176 | Havránek Petr | Tachov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Hošek Mojmír | Pardubice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Hrstka Jaromír | Opatovice nad Labem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Hubálek Milan | Jablonné nad Orlicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Humplík Lukáš ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Huša Petr | Babice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Jakubec Jiří ml. | Litomyšl | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Ježek Dominik | Citov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Kadlec Martin ml. | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
4176 | Kamiš Jan | Třeboň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Kania Jan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
4176 | Kapec Lukáš | Leština | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Klejch Jaroslav | Choceň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Klement Martin | Trusnov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Klik Lubomír | Hradec Králové | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Klingr Marek | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
4176 | Konůpek Martin | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
4176 | Koudela Květoslav ml. | Louny | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Kovaříček Pavel | Kostelec nad Orlicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Kořínek Vojtěch | Tuněchody | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Kudrna Pavel | Praha | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Kárníková Patricie | Zdechovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Křížek Vojtěch | Vrchovina | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Lehký Dominik | Veselí nad Lužnicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Liška František | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
4176 | Lomoga Jan | Novosedly nad Nežárkou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Maier Vítězslav | Bystřice u Benešova | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Mareš Daniel | Krchleby | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Markytán David | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
4176 | Martinec Jáchym | Hronov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Mazanec Vladimír | Železný Brod | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Merta Vojtěch | Lomnička | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
4176 | Michálek Luboš | Blovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Mikulanda Ondřej | Čečkovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Mils David | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
4176 | Mrákota Václav | Čimelice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Mráz Petr | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
4176 | Müller Petr | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
4176 | Novák Šimon | Jeníkov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Nováková Vanesa | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
4176 | Nový Josef | Onomyšl | 3 | 10 | 10 | 3.33 | |
4176 | Nožička Martin | Chomutice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Němec Luboš | Těchobuz | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Němeček Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
4176 | Oberfalzer Jan | Karlovy Vary | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Pachovský František | Jimramov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Peštová Tereza | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
4176 | Piechaczek Pavel | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
4176 | Pospíšil Lukáš | Jilemnice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Pospíšil Vojtěch | Libišany | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Pospíšil Václav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
4176 | Poustecká Petra | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
4176 | Práza Josef | Broumov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Pudivítr Tomáš | Mělník | 4 | 10 | 10 | 2.50 | |
4176 | Reháková Karla | Jakule | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Rožníček David | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
4176 | Rus Lukáš | Police nad Metují | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Sabo Josef | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
4176 | Salava Karel | Hradec Králové | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
4176 | Spichal Jaroslav | Moravská Třebová | 3 | 10 | 10 | 3.33 | |
4176 | Staněk Petr | Smečno | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Studničný Daniel | Buda | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Suk Daniel | Meziměstí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Suk Petr | Meziměstí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Svobodová Jitka | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
4176 | Szved Otto | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
4176 | Tkadlec Roman | Prosiměřice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Toman Jan | Písařov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Trč Ondřej | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
4176 | Urbánek David | Moravské Budějovice | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
4176 | Valach Jaroslav | Častolovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Valenta Jan | Zlosyň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Vaníček Josef | Chomutice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Vaňous Martin | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
4176 | Vedral Jiří | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
4176 | Vejvoda Jan | Praha | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
4176 | Vejvoda Jiří | Zbraslav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Venc Václav | Horní Lipka | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Vencová Blanka | Horní Lipka | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Veselka Richard | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
4176 | Vodák Rostislav | Kopidlno | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Vískot Zdeněk st. | Moravské Budějovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Walnik Zdislav | Polsko | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Zajíc František st. | Pacov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Zajíc Jan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
4176 | Zedník Martin | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
4176 | Íbl Radek | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
4176 | Čermoch Jiří | Vrchotovy Janovice | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
4176 | Černý Martin | Holice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Číž Vojtěch | Hustopeče nad Bečvou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Ďoubal Miroslav | Pardubice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Šašma Lukáš | Radovesnice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Šimek Matěj ml. | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
4176 | Škarda Václav | Blížejov | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
4176 | Škursa Jan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
4176 | Šnajdr Jiří | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
4176 | Šolc Jakub | Řepov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Šutovský Josef | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
4176 | Švíka Kryštof | Hněvkovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
4176 | Ťopek Martin | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
4292 | Baranka Vladimír | Rataje nad Sázavou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Bednář Pavel | Praha | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Benešová Nela | Žďár nad Sázavou | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
4292 | Blaník Tomáš | Jeseník | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Brezinský Jan | Polsko | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Břečková Iva | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
4292 | Chaloupek Jan | Putimov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Chládek Filip | Jimramov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Daks Ladislav | Náchod | 3 | 9 | 9 | 3.00 | |
4292 | Darkwahová Narcisa | Nedvědice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | David Pavel ml. | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
4292 | Dittrich Filip | Býkev | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Dologová Iveta | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
4292 | Dostál Jiří | Chvaletice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
4292 | Dostál Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
4292 | Dostálová Kateřina | 2 | 9 | 9 | 4.50 | ||
4292 | Eliáš František | Pavlov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Farkaš Jakub | Valdíkov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Fiala Jan | Kostelec nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Fišer Pavel | Hořesedly | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Fridrich Jaroslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
4292 | Frohnová Kristýna | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
4292 | Houdek František | Podbořany | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Houžvička Zdeněk | Kounice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Hrabáková Valentýna | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
4292 | Hrdina Jakub | Dolní Bukovsko | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Hudec Jiří | Džbánov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Ivančík Tadeáš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
4292 | Janda Lukáš | Turnov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Janda Martin | Staré Jesenčany | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
4292 | Janeček Jakub | Hradec Králové | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Jelínek Tomáš | Trojovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Kadaník Ondřej | Chrudim | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
4292 | Kalous Jakub | Častolovice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
4292 | Kaniecký Jakub | Milenov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Kaplan Matěj | Hlinsko | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Karas Lukáš | Jaroměř | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Kašpar Přemysl | Luže | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Kindl Jaroslav ml. | Ústí nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Klenor Ondřej | Nasavrky | 3 | 9 | 9 | 3.00 | |
4292 | Klíma Josef | Otovice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
4292 | Kohout Karel | Přeštice | 3 | 9 | 9 | 3.00 | |
4292 | Kokoška Petr | Přeštice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Kolář David | Veselí nad Lužnicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Kosek David | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
4292 | Košťál Miloslav | Trutnov | 4 | 9 | 9 | 2.25 | |
4292 | Kratochvílová Pavlína | Pardubice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Kráčmar Jaroslav | Olomouc | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Kubeš Daniel | Bolina | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Kuchařová Nikol | Jeseník | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Kužílek Eliáš | 2 | 9 | 9 | 4.50 | ||
4292 | Křepelková Jana | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
4292 | Křižák Jan | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
4292 | Madák Radek | Komárov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Madáková Martina | Komárov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Malaník Jiří | Dolní Bolíkov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Mališ Aleš | Chranišov | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
4292 | Marek Milan | Libišany | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
4292 | Mareš Miroslav | Krchleby | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Marinkovič Daniel | Zlosyň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Matulka Matyáš | Jihlava | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Mazurková Kristýna | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
4292 | Mašek Martin | Kamenný Přívoz | 3 | 9 | 9 | 3.00 | |
4292 | Mašková Tereza | Bělá pod Bezdězem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Mojžíšová Kateřina | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
4292 | Myška Aleš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
4292 | Myška Lukáš | Zaječice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
4292 | Neuman David | Most | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Novotný Jaroslav | Hlinsko | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Novák Daniel | Králíky | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Novák Jan | Kněžmost | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Nývlt Milan | Trutnov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Nýč Karel st. | Týniště nad Orlicí | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
4292 | Ondrášek Adam | Vrchlabí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Pauk František | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
4292 | Paulus Michal | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
4292 | Pavlát Radek | Nahořany | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
4292 | Pavlíček Patrik | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
4292 | Pechmann Václav | Stříbro | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Pekařová Tereza | Opatovice nad Labem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Peřina Hynek | Dešná | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Pešata Michal | Slatiňany | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Pipek Martin | Chrudim | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Pirstec Filip | Velká Buková | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Piterka Miroslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
4292 | Pitřík Jan | Přelouč | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
4292 | Pivnička Daniel | Mirovice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
4292 | Polák Jakub | Podůlšany | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Prudíková Rozárie | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
4292 | Przetacznik Jiří | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
4292 | Průcha Václav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
4292 | Pícha Jan | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
4292 | Přibyl Vlastimil | Tětín | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
4292 | Roubík Oldřich | Nesuchyně | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Ráž Josef | Hradec Králové | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
4292 | Sankot Radek | Dobrá voda | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Schneiderová Iveta | Roudnice nad Labem | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
4292 | Slivko Jiří | Hradec Králové | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
4292 | Staňková Petra | Pardubice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Stárková Pavla | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
4292 | Sudík Bohumil | Malá Skála | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Tomaštík David | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
4292 | Urbánek Šimon | Tuněchody | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Vacek Petr | Sedlčany | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Vacek Štěpán | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
4292 | Vajrauch Adam | Osík | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Valeš Daniel | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
4292 | Vyčítal Štěpán | Těchlovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Válek Ivan | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
4292 | Závodný Jan | Štoky | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
4292 | Ďurček Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Řehounek Jan | Uhersko | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Řezba Martin ml. | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
4292 | Šafář Jindřich | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Ševčík Václav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
4292 | Šlechtová Zdena | Jásenná | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Šlingr František | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
4292 | Šulaj Michal | Svídnice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Šůcha Miroslav | Rokycany | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Ťupová Klára | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4292 | Žemlička Lukáš | Nové Město na Moravě | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
4413 | Anděl Jakub | Svijany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Balcar Richard | Tůně | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Balý Josef | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Barcíková Jana | Jaroměř | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Baštýř Petr | Jablonné v Podještědí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Bedrník Jan | Jaroměř | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
4413 | Beneš David | Žďár nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Bergmanová Nina | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Bindr Josef | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Bleha Daniel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Bolehovský Lukáš | Lukavice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Bořilová Pavla | Počátky | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Brodina Karel | Havlíčkův Brod | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Bromovský Petr | Český Šternberk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Buben Petr | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Budina Aleš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Bulíř Matěj | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Burak Oleh | Praha | 3 | 8 | 8 | 2.67 | |
4413 | Burda Michal | Myštěves | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Burda Ondřej | Chlum u Třeboně | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Bureš Lubomír | Havlíčkův Brod | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Bureš Martin | Havlíčkův Brod | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Buček Jiří | Štěpánov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Buček Tomáš | Nedvědice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Deml Robin | Nový Bydžov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Deml Vratislav | Nový Bydžov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Dmejchal Marek | Sadová | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Donhert Dominik | Rumburk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Dostál Daniel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Drápal Michal st. | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Drápalík Jiří | Slavíkov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Drápalík Jiří ml. | Slavíkov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Dvořák Milan | Děčín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Dyntar Jiří ml. | Nové Město nad Metují | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Eder Daniel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Eder Vlastimil | Brozánky | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Endl Petr | Dešov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Fišer Jan | Světlá nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Fišer Michal | Lodín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Florián Petr | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Fryč Radek | Tetov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Funěk Tomáš | Loštice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Gajdáčová Andrea | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Gazda Radek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Gažijová Liliana | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Gottwald Jakub | Stolany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Grym Matěj | Bohdalec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Hanel Jan | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Hasal Jakub | Chomutice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Haušild Martin | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Hejna Jiří | Dobříš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Helcl Roman st. | Rakovník | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Hlavinka Jiří | Mžany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Hodík Vladislav | Sedlčany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Hojný Miroslav st. | Vysoké Mýto | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Holan Bohumil | Milovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Honzálek Jiří | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Hrabák Matyáš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Hrách Jaroslav | Holoubkov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Hájek Luboš | Velký Šenov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Hálek Dominik | Veselí nad Lužnicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Janáčková Jaroslava | Havlíčkova Borová | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Jasanský Martin | Litomyšl | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Jelen Lukáš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Jelen Martin | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Jersak Martin | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Jeřábek Radim | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Jirsák Jindřich | Bydžovská Lhotka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Jiřička Jakub | Vrchlabí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Johanidesová Anna | Roveňsko | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Jílek Richard | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Jíra Vladimír | Kunčice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Jůza Pavel | Osík | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Kalousek LukáK | Litomyšl | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Kamenický Josef | Choteč | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Kaňka Matěj | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Kašpar Petr | Kostelec nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Kejst Martin | Lodhéřov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Klement Petr | Rumburk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Klimeš Radek | Přibice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Klíma Vojtěch | Smidary | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Kosík Jan | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Kotyk Filip | Sadová | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Kovaříková Tereza | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Kozák Vojtěch | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Krninská Anna | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Kruml Martin | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Krása Matyáš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Kubát Hynek | Dobrohostov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Kulíšek Tomáš | Bohdalec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Kuráková Ludmila | Mladá Boleslav | 3 | 8 | 8 | 2.67 | |
4413 | Kysela Zdeněk st. | Dlouhý most u Liberce | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Křištak Milan | Zálesní Lhota | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Křištaková Marcela | Zálesní Lhota | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Kříž Lubomír st. | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Kříž Tomáš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Langer Tomáš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Langr Miroslav | Libišany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Lhotský Dominik | Časy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Lorenz David | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Lux Jiří | Žamberk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Látal František | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Mach Dominik | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Malec Miloš | Velký Šenov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Marai Karel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Markl František | Ostřetín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Martínek Luboš | Krásná Lípa | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Mařík Marek | Dobroměřice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Meduna Ivan | Hradčany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Milfajt Antonín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Moc Jan | Mimoň | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Mokrý Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Moravec Milan | Bílek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Mrkvica Luboš | Vranovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Musil Jan | Dolní Rožínka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Myšák Lubomír | Choceň | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
4413 | Mühl Karel | Letohrad | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Měsíc Josef | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Nasadil Zdeněk | Jimramov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Novotný Jiří | Louka | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
4413 | Němec Jiří | Radějovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Ondráček Heřman | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Oubrecht Milan | Čelákovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Pavlík Petr | Česká Skalice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Pecen Tomáš | Rohoznice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Pešta Ladislav | Domanín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Podlahová Václava | Veselí nad Lužnicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Polák Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Poláčková Barbora | Vyškov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Poul Pavel | Kotlasy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Poustka Nikolas | 2 | 8 | 8 | 4.00 | ||
4413 | Pytlík Ladislav | Havlíčkův Brod | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Pála Josef | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Pěta Jiří | Lazinov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Přiklopil Marek | Luže | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Přiklopil Patrik | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Roučka Jakub | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Rutová Tereza | Senohraby | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Ráliš David | Hrochův Týnec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Růžička Josef | Popelín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Růžička Milan st. | Liberec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Schwarzberger Miroslav | Jimramov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Sedlák Lukáš | Svídnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Sedláček Vít | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Sedláčková Hana | Velký Šenov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Sejkora Jan | Lipová | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Sitter Marek | Blatná | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Skala Josef | Skřivánek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Skalický Pavel | Horní Ředice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Sklenář Jan ml. | Bohdalec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Sklenář Tomáš | Bohdalec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Sklenář Vojtěch | Bohdalec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Skoumal Jakub | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Slámová Tereza | Ždár nad Sazavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Slíž Lukáš | Přeštice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Smolík Milan | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Soukup Petr | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Srnec Kryštof | 2 | 8 | 8 | 4.00 | ||
4413 | Stankowski D. | Polsko | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Staněk Michal | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Stehlík Jaroslav ml. | Fryšava pod Žákovou horou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Stodola František | Dolní Roveň | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Terelmeš Adrian | Dobřany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Tobolka Zdeněk | Ohnišťany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Tomešová Monika | Kostelec nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Tovaryš Michal | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Tůma Václav | Jindřichov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Uhlířová Tereza | Dolní Ředice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Valach Josef | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Valchař Jakub | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Vaníček Pavel | Chomutice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Vaňátková Adéla | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Vejskal Pavel st. | Tachov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Veselý Miroslav | Zlatkov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Viliš Petr | Veselí nad Lužnicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Vincour Zdeněk | Uherčice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Vlček Tomáš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Vosáhlo Vilém | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Votroubek Vratislav st. | Opočno | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Vrba Václav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Vydra Štěpán | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Vymazal Lukáš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Václavík Petr | Borohrádek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Vávra Petr | Krouna | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Vích Pavel | Šárovcova Lhota | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Vícha Lukáš | Jimramov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Výborný Antonín | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Wortner Radek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Zezula Michal | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Zíma Sebastian | Hořešovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Zíval Lukáš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Čapenec Jakub | Rohovládova Bělá | 4 | 8 | 8 | 2.00 | |
4413 | Černý Jiří ml. | Jimramov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Červený Jakub | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Řemen Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Řezač Petr | Benátky nad Jizerou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Šantora Tomáš | Krásná Lípa | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Šimiak Michal | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Šišmič František | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Šlechta Radek | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Šmejda Ladislav | Chřibská | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Šmídová Veronika | Příseka | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
4413 | Špačková Veronika | Pardubice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Štencar Jakub | Skuhrov nad Bělou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Štieber Adam | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Štumr Miroslav | Krucemburk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Štěpnička Milan ml. | Český Šternberk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Štětka Tomáš | Radňov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Švajdová Alena | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
4413 | Šťastný Milan ml. | Vitochov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4413 | Žváček Bohumír | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
4624 | Bady Lukáš | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
4624 | Beneš Jiří | 3 | 7 | 7 | 2.33 | ||
4624 | Bouček Tomáš | Zdislavice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
4624 | Bradáč Michal | Velké Meziříčí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
4624 | Brettová Zuzana | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
4624 | Brůnová Karolína | Svítkov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
4624 | Drahovzal Martin | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
4624 | Dvorský Ladislav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
4624 | Dygrýn Jaroslav ml. | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
4624 | Dynybil Martin ml. | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
4624 | Geletič Martin | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
4624 | Halabich Jan | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
4624 | Haužvic Daniel | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
4624 | Havelka Michal | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
4624 | Havířová Sára | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
4624 | Hickl Pavel | Česká Třebová | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
4624 | Holinka František | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
4624 | Horych Jiří | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
4624 | Hudeček František | Chýšť | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
4624 | Hájek Ladislav | Karlovy Vary | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
4624 | Janeček Jan ml. | Kvíčovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
4624 | Kaplan Petr | Semošice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
4624 | Kocáb Dominik | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
4624 | Koubský Adam | Pelhřimov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
4624 | Kronus Martin | Kladruby | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
4624 | Krosnář Michal | Divišov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
4624 | Kruliš Karel | Pardubice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
4624 | Kubín Jan | Třeboň | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
4624 | Kuh Vojtěch | Vrchlabí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
4624 | Kunšta Vít | 2 | 7 | 7 | 3.50 | ||
4624 | Kutík Miroslav | Hradec Králové | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
4624 | Křiváček Filip | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
4624 | Kůr Petr | Hradec Králové | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
4624 | Labík Aleš | Vrchovina | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
4624 | Macháček David | Tatobity | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
4624 | Majerčák Josef | Veltrusy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
4624 | Marek Marcel | Hradec Králové | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
4624 | Mužátko Martin | Pořešín | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
4624 | Mádle Radek | Chlum | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
4624 | Málek Filip | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
4624 | Navara Tomáš | České Budějovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
4624 | Netušilová Věra | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
4624 | Neumann Petr | Nasavrky | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
4624 | Novotný Michal | Červený Hrádek | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
4624 | Novák Filip ml. | Bošov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
4624 | Němec Matouš | Nové Město na Moravě | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
4624 | Pastrňák Jiří | 2 | 7 | 7 | 3.50 | ||
4624 | Pašek Milan | Chotěšov | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
4624 | Petrůňo Josef | Horšovský Týn | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
4624 | Petřík Michal | Nepasice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
4624 | Pešek David | Věcov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
4624 | Pospíšil Josef | Libišany | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
4624 | Přikryl Miloslav | Pelhřimov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
4624 | Rajbr Zdeněk | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
4624 | Rechcigl Stanislav | Jičín | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
4624 | Rzepka Filip | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
4624 | Růžička Martin | Kadaň | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
4624 | Slabý Tomáš | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
4624 | Sládek Josef | Tutleky | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
4624 | Smolík Radek | Český Šternberk | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
4624 | Stražák Bohumil | Český Brod | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
4624 | Teplý Jaroslav | Jenišov | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
4624 | Tlustý Lukáš | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
4624 | Utěšený Miroslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
4624 | Vejskal Pavel ml. | Tachov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
4624 | Veselá Miroslava | Dešná | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
4624 | Voženílek Jaromír | Brandýs nad Orlicí | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
4624 | Zedníková Natálie | Ostroměř | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
4624 | Zornerová Zuzana | Jaroměř | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
4624 | Zub Karel | Klatovy | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
4624 | Zámyslický Tomáš | 3 | 7 | 7 | 2.33 | ||
4624 | Záruba Tomáš | Rtyně v Podkrkonoší | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
4624 | Čičmanec Michael | Orel | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
4624 | Čožík Marek | Horní Maršov | 3 | 7 | 7 | 2.33 | |
4624 | Šebestík Michal | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
4624 | Šedivý Jiří ml. | Nýřany | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
4624 | Šesták Vladimír | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
4624 | Štěpina Ladislav | Vlašim | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
4624 | Šťastný Karel | Veselí nad Lužnicí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
4624 | Žáčková Lenka | Tišnov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
4704 | Bank Jan | Řečany nad Labem | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
4704 | Bauer Martin | Chodov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Beneš Petr | Praha | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Blažek Jiří | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
4704 | Bohár Jiří | Lipová-lázně | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Bošek Stanislav | Brno | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
4704 | Brodský Tomáš | Stupná | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
4704 | Brož Daniel | Trnava | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Císař Jaroslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
4704 | Danyi Milan ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Divácký Aleš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
4704 | Dvorský Ladislav | Nasavrky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Dvořák Josef | Krahulčí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Dvořák Tomáš ml. | Kaceřov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Dřevinkovský Marek | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
4704 | Eder Filip | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
4704 | Ficenec Radek | Javornice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Frič Tomáš | Skuhrov | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
4704 | Halatin Miroslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
4704 | Haška Milan | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
4704 | Heidenreich Jan | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
4704 | Hochman František | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
4704 | Holeček Petr | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
4704 | Homolka Martin | Zlosyň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Horst František | Vrchovina | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Houška Miroslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
4704 | Hovorka Václav | Krakovany | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
4704 | Hrdlička Petr | Nymburk | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Hrách Ondřej | Holoubkov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Jamborová Nela | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
4704 | Jaša Martin | Velké Meziříčí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Jersák Richard | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
4704 | Ješina Martin | Vamberk | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Ješko Jan | Peč | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Jindrák Tadeáš | Votice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
4704 | Jindřich Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Józa Matěj | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
4704 | Kadlec Josef | Česká Lípa | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Kalousová Nela | Častolovice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
4704 | Kavalír Tomáš | Ždírec nad Doubravou | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
4704 | Kašparová Veronika | Náchod | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Kašpárek Tomáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
4704 | Koblasa Milan | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Kopecký Jaroslav | Svídnice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Krajhanzl Pavel | Humpolec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Král Jaroslav st. | Kovanice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Kubiš Martin | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
4704 | Kříž Václav | Lomy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Ledvinka Martin | Brno | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
4704 | Lukeš Matyáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
4704 | Machát Ivo | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
4704 | Malík Jonáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
4704 | Marešová Barbora | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
4704 | Matějka Jiří | Broumov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Mašata Antonín | Tuněchody | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Midloch Josef | Tetov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Mokrý Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Moravec Leoš st. | Košťálov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Moravec Tomáš | Košťálov | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
4704 | Nevikla Karel | Jemnice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Novotný Karel | 2 | 6 | 6 | 3.00 | ||
4704 | Novotný Milan ml. | Markovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Novotný Zdeněk | Kopidlno | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
4704 | Novák Jiří ml. | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
4704 | Nováček Miloslav | Třebíč | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Oszvald Jan | Lipová-lázně | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Pamula Jan | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
4704 | Paulus Jakub | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
4704 | Pekárek Vladimír | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
4704 | Pokorný Adam ml. | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
4704 | Potůčková Jana | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
4704 | Preisler Jakub | Vír | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Pučeník Pavel | Kdyně | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
4704 | Rathouský Lukáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
4704 | Rosypal Jan | Litomyšl | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Roudný Tadeáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
4704 | Schönbauer Jiří ml. | České Budějovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Slípka Josef | Veselí nad Lužnicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Smutný Václav | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Sulan Martin | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
4704 | Svobodová Jana | Pokojov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Swistak Lenscyk | Polsko | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Sýkora Jindřich | Jablonec nad Nisou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Toběrný David | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
4704 | Trsek Adam | Rabštejnská Lhota | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Tusher Miroslav | Třeboň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Tůma Marek | Hořany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Ullmann Horst | Sokolov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Vach Jakub | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
4704 | Vaňátko Vojtěch | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Verner Josef | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
4704 | Vlček Pavel | Česká Skalice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Vlčková Tereza | Veltrusy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Voda Miroslav | Stráž nad Nežárkou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Volf Josef | Chlumín | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
4704 | Vondra Martin | Němčice | 3 | 6 | 6 | 2.00 | |
4704 | Vyjídáček Jakub | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
4704 | Vysocký Petr | Choltice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Vyčítal David ml. | Těchlovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Zamastil Michal | Pardubice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
4704 | Šebetka Michal | Brandýs nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Šenkýř David | Vír | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Škácha Radim | Benešov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4704 | Šulc Filip | Machov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
4808 | Baša Michal | Podbořany | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
4808 | Bergman Štěpán | Žiželice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
4808 | Bittner Marek ml. | Suchá | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
4808 | Cinka Matěj | Velké Poříčí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
4808 | Daněk Matouš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
4808 | Demeter Nikolas | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
4808 | Doležalová Barbora | Odolena Voda | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
4808 | Dudek Petr | Kondrac | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
4808 | Fuchs Zdeněk ml. | Třebíč | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
4808 | Groman Tomáš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
4808 | Grulich Petr | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
4808 | Grégr Zdeněk | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
4808 | Hejcman Václav | Rohozec | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
4808 | Homolková Klára | Zlosyň | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
4808 | Hort Jan | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
4808 | Horák Jaroslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
4808 | Janovský Dominik | Hradec Králové | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
4808 | Juríček Pavol | Blatná | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
4808 | Jíša Jiří | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
4808 | Kadlčíková Jana | Vyškov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
4808 | Kameník Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
4808 | Karadža Alex | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
4808 | Kačírek Ondřej | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
4808 | Kašpar Albert | Mžany | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
4808 | Kindl Jaroslav st. | Ústí nad Orlicí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
4808 | Kisacká Natálie | Hradec Králové | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
4808 | Komenda Jiří | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
4808 | Koukolíček Lukáš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
4808 | Kovařík Jan | Nové Město na Moravě | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
4808 | Krejza Daniel | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
4808 | Kubeš Milan | Stříbřec | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
4808 | Mendl Patrik | Lučice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
4808 | Mirabelský Karel | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
4808 | Moisel Matyáš | Česká Lípa | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
4808 | Máca Karel | Lovětín | 3 | 5 | 5 | 1.67 | |
4808 | Navrátil Lumír | Vysoké Mýto | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
4808 | Nesvadbová Hana | Podhorní Újezd | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
4808 | Novák František | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
4808 | Obrtlík Karel | Třešť | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
4808 | Ondráková Denisa | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
4808 | Petrik Václav | Chřibská | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
4808 | Pešek Jan | Dřenice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
4808 | Pleskot Tomáš ml. | Česká Třebová | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
4808 | Pospíšil Pavel | Nová Farma | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
4808 | Pravcová Vanesa | Králíky | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
4808 | Prchal Martin | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
4808 | Priehoda Tomáš | Oslavany | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
4808 | Rausz Dušan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
4808 | Rozsévač Matěj | Chýšť | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
4808 | Ryšavý Jiří | Chrudim | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
4808 | Rákosník Tomáš | Česká Třebová | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
4808 | Sajkršmídová Martina | Staré Smrkovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
4808 | Samko Tomáš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
4808 | Satorie Josef | Jimramov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
4808 | Slavíková Veronika | Tisovec | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
4808 | Slížová Jiřina | Přeštice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
4808 | Sochor Martin ml. | Petrohrad | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
4808 | Sodomka Petr | Radčice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
4808 | Solnařová Kristýna | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
4808 | Stašová Miroslava | Bartošovice v Orlických horách | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
4808 | Svobodová Natálie | Pokojov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
4808 | Tamchinová Nela | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
4808 | Touš Adam Michal | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
4808 | Vaněk Jan | 2 | 5 | 5 | 2.50 | ||
4808 | Vondřich Alexandr | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
4808 | Vích Tomáš | Úlibice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
4808 | Ďuráč Aleš | Brandýs nad Orlicí | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
4808 | Štarhová Dominika | Nedvědice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
4808 | Šír Jaroslav | Křižánky | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
4808 | Šťastný Filip | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
4808 | Šťastný Jan | Staré Smrkovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
4879 | Adamcová Libuše | Krahulčí | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
4879 | Adamec Josef | Krahulčí | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
4879 | Ausbuher Kamil | Kryry | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
4879 | Beneš Jaroslav | Nová Ves u Chotěboře | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
4879 | Benešová Natálie | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
4879 | Budíček Miloš | Český Rudolec | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
4879 | Cermanová Marie | Jičín | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
4879 | Chalupa Radim | Modřice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
4879 | Chalupa Zdeněk | Modřice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
4879 | Cína Josef | Košťálov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
4879 | Durnová Miroslava | Luže | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
4879 | Fialová Eliška | Kostelec nad Orlicí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
4879 | Halva Daniel | Jimramov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
4879 | Hetflajš Stanislav | Králíky | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
4879 | Hikkel Imrich | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
4879 | Hlaváč Antonín ml. | Unčín | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
4879 | Hlaváč Antonín st. | Unčín | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
4879 | Holub Josef | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
4879 | Honzík Martin | Plzeň | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
4879 | Houška Stanislav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
4879 | Hruška Jiří | 2 | 4 | 4 | 2.00 | ||
4879 | Hubáček Petr | Nové Město na Moravě | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
4879 | Husák Antonín | Uhersko | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
4879 | Jandejsek Zdeněk | Zruč nad Sázavou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
4879 | Jeníček Miroslav | Pardubice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
4879 | Juhoš Josef ml. | Rybitví | 4 | 4 | 4 | 1.00 | |
4879 | Just Miroslav | Hradec Králové | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
4879 | Klimša Jakub | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
4879 | Klíma Pavel ml. | Otovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
4879 | Kokšal Tomáš st. | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
4879 | Kopič Jaroslav | Vysoké Mýto | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
4879 | Koukolíčková Klára | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
4879 | Kořínek Miloš | Jaroměř | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
4879 | Kořínek Roman | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
4879 | Kratochvíl Miloš | Plzeň | 3 | 4 | 4 | 1.33 | |
4879 | Král Karel | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
4879 | Kuchař Zdeněk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
4879 | Kučera Josef | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
4879 | Kučera Ondřej | Český Rudolec | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
4879 | Kučera Zdeněk | Tuněchody | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
4879 | Kárník Marek | Bílé Vchýnice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
4879 | Langer Josef | Zruč nad Sázavou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
4879 | Linhart Jan | Mladá Boleslav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
4879 | Liška Jaroslav | Třemošnice | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
4879 | Lách Ján | Slaný | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
4879 | Machoňová Adéla | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
4879 | Maier Miroslav | Štipoň | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
4879 | Mandík Martin | Nová Paka | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
4879 | Mlčoch Stanislav | Karlovy Vary | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
4879 | Moučka Antonín | Vrchlabí | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
4879 | Mráz Tomáš | Soběslav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
4879 | Mužík Milan | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
4879 | Myslivec Miroslav | Plzeň | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
4879 | Nikl Michal | Chotěboř | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
4879 | Papula Martin | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
4879 | Pavlas Jonáš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
4879 | Pazourek Radek | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
4879 | Pech Pavel | Kozárovice | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
4879 | Petrlík Vincent | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
4879 | Petružálková Anet | Plotiště nad Labem | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
4879 | Plocek Jaroslav | Praha | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
4879 | Pojar Radek | Točník | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
4879 | Pospíšil Libor | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
4879 | Pražský Radek | Mýto v Čechách | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
4879 | Preisler Oldřich | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
4879 | Prázová Kamila | Broumov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
4879 | Rybenský Martin | Hlinsko | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
4879 | Samko Pavel | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
4879 | Smolda Jaroslav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
4879 | Strnad Roman | Broumov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
4879 | Strouhal Martin | Praha | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
4879 | Sádler | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
4879 | Valenta Pavel | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
4879 | Veicher David | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
4879 | Ventluka Jaroslav st. | Třemošnice | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
4879 | Veradi Jiří | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
4879 | Voltr Emil | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
4879 | Zlatník Daniel | Jablonec nad Nisou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
4879 | Zvelebil Martin | Vencov | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
4879 | Čejdík Petr | Příbram | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
4879 | Říha Jan | Bělá pod Bezdězem | 4 | 4 | 4 | 1.00 | |
4879 | Šanda Martin | Pelhřimov | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
4879 | Šebák Martin | Beroun | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
4879 | Šimera Matěj | Děčín | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
4879 | Šimon Jan | Jablonec nad Nisou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
4879 | Švajcr Ondřej | Hradec Králové | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
4879 | Švábenický Viktor | Miletín | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
4879 | Švíka Maxmilián | Hněvkovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
4879 | Šťastný Šimon | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
4968 | Adamec Jakub | Světlá nad Sázavou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
4968 | Bartop Jiří | Třeboň | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
4968 | Beránek Tomáš ml. | Šlapanice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
4968 | Bečvář Patrik | Žďár nad Sázavou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
4968 | Blažek Jiří st. | Vyskytná | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
4968 | Brzobohatý Jan | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
4968 | Bubla Rudolf | Poříčany | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
4968 | Chramosta Jan | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
4968 | Doněk Jan | Třeboň | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
4968 | Dvořáková Anna | Sedlčany | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
4968 | Gavlas Jiří st. | Dolní Bukovsko | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
4968 | Holec Adam | Častolovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
4968 | Holčák Vendelín | Česká Lípa | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
4968 | Hořčic Jiří | Soutice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
4968 | Jambora Jiří | Černá za Bory | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
4968 | Juhoš Maxmilián Jan | Rybitví | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
4968 | Kazák Jaroslav | Strakonice | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
4968 | Klazarová Nikola | Čistá u Horek | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
4968 | Kollert Adam | Liberec | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
4968 | Kostolánský | Nepomuk | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
4968 | Krummer Dominik | 3 | 3 | 3 | 1.00 | ||
4968 | Král Vítězslav st. | Hovorčovice | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
4968 | Langr Josef | Zruč nad Sázavou | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
4968 | Lindenberg Daniel ml. | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
4968 | Lázský Matyáš | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
4968 | Malínský Adolf | Nová Paka | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
4968 | Martyňák Daniel | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
4968 | Mašáková Silva | Tuněchody | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
4968 | Metlička Pavel | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
4968 | Musil Lukáš | Netolice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
4968 | Míka Jiří | Milín | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
4968 | Móro Jaroslav | Košťálov | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
4968 | Nass Ondřej | Pňovice | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
4968 | Nechanický Milan | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
4968 | Nenutil František | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
4968 | Netolický Lukáš | Skuteč | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
4968 | Pantůček Jakub ml. | Strachujov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
4968 | Pišl Zdeněk | Červená Voda | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
4968 | Pražák Vladimír | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
4968 | Procházka Pavel | Chudčice | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
4968 | Redlich Václav | Rokycany | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
4968 | Rumanová Petra | Nedvědice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
4968 | Rádler Karel | Robčice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
4968 | Sabó Tadeáš | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
4968 | Sobotka Jiří | Roudnice nad Labem | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
4968 | Stuchlík Bohumil | Sedlčany | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
4968 | Tegi Zdeněk st. | Kaznějov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
4968 | Tomáš Petr | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
4968 | Vacek Lukáš | Benešov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
4968 | Váchová Radka | Humpolec | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
4968 | Zedníček Miloš | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
4968 | Čechalová Kateřina | Slatiňany | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
4968 | Čermák Ondřej | Vrchlabí | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
4968 | Češnerová Aneta | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
4968 | Šmíd Miroslav | Polička | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
4968 | Šourková Karolína | Rožmitál pod Třemšínem | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
4968 | Šulc Jan | Stará Boleslav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
4968 | Šulc Matěj | Machov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
4968 | Šádek Milan | Košťálov | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
5027 | Adámek Radek | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Ambros Daniel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Antl Rudolf | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Avdič Leo | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Bakeš Richard | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Bartosz Lelek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Benko Stanislav | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Bečán Ladislav | Lomeček | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Bečánová Ludmila | Lomeček | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Biháry Gabriel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Bláha Antonín | Rancířov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Bláhovec Jan | Strakonice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Bohuša Jaroslav ml. | Dymokury | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Boháček Jakub | Lučice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Braun Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Brčák Zdeněk | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
5027 | Budaj Peter | Těmice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Budajová Ingrid | Těmice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Buriánek Jaroslav | Přepeře | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Burock Jiří | Neratovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Chalupa Jakub | Vlašim | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Chalupný Petr | Strakonice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Chlumský David | Senohraby | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Chromý Radomír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Chřenovský Ivan | Drnholec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Cimrman Jaroslav | Hořešovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | De Brenner Jiří | Přeštice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Devečka Rastislav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Dobšíček Jaroslav | Horní Bříza | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Doležalová Andrea | Odolena Voda | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Dono Josef | Králíky | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Dono Patrik | Králíky | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Douša Jan | Neratovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Duba Ondřej | Jihlava | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Dušek Jan | Jaroměř | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Děček Antonín | Městec Králové | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Fedas Michal | Tovačov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Fedas Ondřej | Tovačov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Fenclová Eva | Rakovník | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Fiala Michal | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Flachs Luboš ml. | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
5027 | Flachs Luboš st. | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
5027 | Fojt František | Lovětín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Frank Jan | Olešnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Frola Dušan | Javorník | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Fuchsová Adéla | Prachatice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Glaesner Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Gábor Zdeněk | Vnorovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Gáborová Stanislava | Vnorovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Hankoci Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Hanuš Adam | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Hanzal Lukáš | Žirovnice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Hanzlík Jakub | Výžerky | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Hanzlík Pavel | Volenice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Hauser Jan | Libišany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Havránková Zuzana | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Herink František | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Heřt Milan | Louny | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Hlavacs Martin | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Hlinomaz Karel | Oplany | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Hloch Tomáš | Kelč | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Holman Karel | Strakonice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Holub Jan | Sedlčany | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Horych Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Horák David | Luže | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Houdek Petr | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Hozman Jan | Nepomuk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Hořínek Ivan | Kozlov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Hrenák Marian | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Hrnčíř Roman | Březno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Hronek Luboš | Čenkov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Hába Petr | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
5027 | Hřebačka František | Lanžhot | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Ignác Imrich | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Ivančík Ludovít | Teplá | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Janda Tomáš | Mnichovo Hradiště | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Janeček Jan st. | Kvíčovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Janeček Stanislav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Jariabek Attila | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Jarolím Roman | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Jaroš Karel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Jarý Radek | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Javůrek Jiří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Ježek Slavomír | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Jiránek Jan | Svijanský Újezd | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Jůna Petr | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Kadlec Václav | Štoky | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Kalejová Renata | Rancířov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Kačerová Anna | Nový Bydžov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Kašáková Markéta | Strakonice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Kerl Kristián | Vrclabí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Klement Jiří | Světlá nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Kloupar Jaroslav | Pohořelice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Kloupar Jiří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Kloz Jaroslav | Praha | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Kohout Michal | Okrouhlička | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Koláček Ondřej | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Kolář Jan | Číhošť | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Kolář Pavel | Neznašov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Kopecky Mikuláš | Slatiňany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Kopáčková Kristýna | Nová Včelnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Korda Václav | Lužec nad Vltavou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Kos Jan | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Kosprt Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Kotlík František st. | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
5027 | Kouba František | České Budějovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Koudela Lubomír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Kouřil Jan | Břilice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Kovařík Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Kovář Jakub | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Kozák Zdeněk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Kočišová Natálie | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
5027 | Krejza Vladimír | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
5027 | Krejčí Miroslav | Hrádek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Krobauer Patrik | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Krtek Tomáš | Humpolec | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Kruchňa Jonáš | Sedlčany | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Krušina Dušan | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
5027 | Král Jakub | Javorník | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Krátký Václav | České Budějovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Kuba Václav | Předměřice nad Jizerou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Kukuč Juraj | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Kunst Antonín | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Kučera Karel | Slepotice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Kölbl Karel | Věžnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Kölbl Tomáš | Věžnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Křídlová Kateřina | Nové Město na Moravě | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Ledvinka Jaroslav | Havlíčkův Brod | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Lehozsiková Terezie | Pardubice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Leiner Filip | Kralupy nad Vltavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Leština Jakub st. | Suchdol nad Lužnicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Lojín Jan | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Lonský Václav | Zdislavice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Ludvík Tomáš ml. | Žamberk | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Lukášek Jakub | Třebechovice pod Orebem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Lós Sebastian | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Macošinec Richard | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Mahdal Michal | Suchá Loz | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Mahdal Radim | Suchá Loz | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Mareček Stanislav | Vilémov - Klášter | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Marko Jaroslav | Jaroměř | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Matjašek Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Mařík Karel | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
5027 | Melichar Libor | Kolín | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Mergl Jakub ml. | Heřmanův Městec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Michal Adam | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
5027 | Michal Rudolf | Ždírec nad Doubravou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Mihálik Andrej | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Mikulka Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Mikulka Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Mokrý Tomáš | Březnice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Mražík Filip | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Mrskoč Jiří | Třešť | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Nepala Jan | Šlapanice u Brna | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Nerad Bronislav ml. | Vlašim | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Nerad Bronislav st. | Vlašim | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Netolický Martin | Dědová | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Nosek Martin | Třešť | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Novák Jiří.. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Novák Pavel | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
5027 | Nápravník Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Němec Filip | Tábor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Němec Gustav | Tábor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Onderka Vojtěch | Jaroměř | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Pajkert Ladislav | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Palus Jiří | Sedlčany | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Panák Michal | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Paradič Jan | Podbořany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Paták Ondřej | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
5027 | Pašek Miloš | Kladruby | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Pech Jiří | Němčice nad Hanou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Pecher Petr | Strakonice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Pelda Petr | Údavy | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Pešek Jiří | Šaratice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Pintera Zdeněk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Plzák Karel | Roudnice nad Labem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Podhora Jan | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
5027 | Podlaha Petr | Netolice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Pohořal Jakub | Neveklov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Procházka Ivo | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Procházka Miroslav | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
5027 | Procházka Patrik | Velká nad Veličkou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Procházka Vít | Velká nad Veličkou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Prokeš Zdeněk | Pelhřimov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Ptáček Matyáš | Sobíňov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Půlpán František | Hlinsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Rada Milan | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Radolf Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Rajn Martin | Prachatice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Rakycký Karel | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
5027 | Rataj Jaroslav | Veselí nad Lužnicí | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Reichert Petr | Český Šternberk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Rjaboj Sergej | Plzeň | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Rosulek Jan | Boseň | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Rosák Tomáš | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
5027 | Rozumný Lukáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Rákosníková Věra | Golčův Jeníkov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Růžička Jonáš | Novosedly nad Nežárkou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Růžička Václav | Beroun | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Samek Dominik | Trhonice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Samlík Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Schwarzberger Libor | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Semrád Patrik | Třebechnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Sigmund David | Litoměřice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Simajchl Alois | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Skalický Michal | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Slavíček Josef | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Sop Petr | Veltrusy | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Stach Jiří | Uhlířské Janovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Stach Zdeněk | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
5027 | Stehlík Jaroslav st. | Tři Studně | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Stropnický Jaroslav st. | Netolice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Sušil David | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Sušil Martin | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Svoboda Jaroslav | Konárovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Svoboda Jiří | Nepomyšl | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Svozil Josef | Lhota pod Libčany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Svátek Stanislav | Beroun | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Szelle Norbert | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Sádovský Tomáš | Hradec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Teluch Roman | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Thomajer Jiří | Kdyně | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Tichý Matěj | Rasochy | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Tomanovics Šandor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Trogličová Blanka | Dolní Radouň | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Trousil Miroslav st. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Tuka Ferenc | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Turnovský Radek | Hradec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Tysl Michal | Sedlčany | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Tůma Jaroslav | Statenice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Urban Jindřich | Divišov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Urban Petr | Křižanov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Urban Viktor | Humpolec | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Urbánek Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Vacek Filip | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
5027 | Valenta Jiří | Třebíč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Valenta Miroslav | Náměšť nad Oslavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Varhánek Ivan | Kolín | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Venclák Karel | Bakov nad Jizerou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Vidrma Jiří | Štíty | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Vlasák Martin | Nové Syrovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Vlažný Jiří | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
5027 | Vlček Jaroslav | Přešťovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Vlček Jaroslav ml. | Drachkov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Vlček Matouš | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
5027 | Vojta František | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Volák Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Vomáčka Jan | Trutnov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Vondruška Vojtěch | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Vopálenský Jiří | Lužec nad Vltavou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Votoček Tomáš | Vrchlabí | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Vyboch Lubo | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Zadělák Milan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Zajíček Petr | Kralupy nad Vltavou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Zemacová Gabriela | Jičín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Zemanec Miroslav | Jičín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Záhořová Kristýna | Cheb | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Čech Dalibor | Humpolec | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Černocký Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Černík Petr | Senohraby | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Červenka Petr | Senohraby | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Červená Pavlína | Podůlšany | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Čožíková Gabriela | Horní Maršov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Řehoř Jiří | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
5027 | Řehoř Václav | Protivín | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Řeháček Vladimír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Šebo Jiří | Rotava | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Šeda David st. | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
5027 | Šerý Kamil | Třebechovice pod Orebem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Šesták Jindřich | Tábor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Šichta Marek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Šimanský Lukáš | Jihlava | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Šindelář Vít | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Šlapák Michal | Rokycany | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Špitálský Václav ml. | Čelákovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Šrámek Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Štastný Radek | Kolín | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
5027 | Štolovský Jan | Dolní Bousov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Štyller Jakub | Chlumín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Štěpánek Zbyněk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Štěpánková Klára | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5027 | Šunda Petr | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Švanda Ondřej | Nové Město na Moravě | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Šváb Vratislav | Kunštát | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Šíla David | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Šíma Jan | Březno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Šťastná Karolína | Staré Smrkovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
5027 | Žárský Martin | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
5316 | Aberski Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Abramowicz Robert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Adam Lukáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Adamec Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Adamec Ladislav | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Adamovič Alex | Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Adámek Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Alberovský Vlastimil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Albert Jan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Alexa Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Alexa Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Almáši Josef | Smrčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Andrašovský Petr | Urbanice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Angr Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Antony Jiří st. | Holýšov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Arlent Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Bachura Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Bada Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Badová Martina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Bajer Jiří | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Bajer Lukáš | Vojice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Balák Karel | Oplotec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Barabáš Miroslav st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Bartoník Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Bartoníček Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Bartoň Antonín | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Bartoň Jaroslav | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Bartoň Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Bartoň Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Bartoňová Danuše | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Bartoš Pavel | Stan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Bartáková Jaroslava | Kondrac | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Barveníček Jan | Přerov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Barák Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Baudyš Josef | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Baudyš Martin | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Bačka Jan | Lisičky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Bačovský Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Bednarik Vladislav | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Bednář Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Bednář Martin | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Bela Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Benda Marek | Újezd | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Benda Nick | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Bendl Michal | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Bendová Petra | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Benetka Jaroslav | Hokov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Beneš Jan | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Beneš Pavel | Doubí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Beneš Vladimír | Hadačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Beneš Vítek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Beran Mikuláš | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Beran Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Beran Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Beranová Adéla | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Bernard Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Bernard Ondřej | Horní Nová Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Bernard Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Bernkopf Lukáš | Lázně Bělohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Bernát Josef | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Beránek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Bezděk Petr ml. | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Beňo Miloslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Bičík Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Blažek Jiří | Bor u Tachova | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Blažek Martin | Horoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Blažek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Blažek Zdeněk | Nepasice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Blecha Karel st. | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Bludský Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Bláha | Chrastice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Bláha Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Bláha Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Bodlák Martin | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Bohuslav Martin | Předměřice nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Bohuňovský Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Boháč Matěj | Časy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Boháč Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Bojčuk Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Bolf Rudolf | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Borovka Vítek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Borůvková Petra | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Bouchner Slavomír | Štoky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Boček Martin | Lovětín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Božovský Milan | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Božík Adam | Kladruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Brachtl Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Branyeak Tadeáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Braun Vlastimil | Ostřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Bražina Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Bredlerová Marie | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Brejcha Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Brotánek Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Brousek Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Brousek Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Brož David | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Brož Karel | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Brož Štěpán | Trnava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Brudhanz Josef st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Brudhanzová Barbora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Bruner Lukáš | Lom | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Brychta Adam | Lomnice nad Popelkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Brzobohatá Beata | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Bubeníček Karel | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Bubeníčková Eliška | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Bubnová Nikol | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Bucher Petr | Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Buleca Pavel | Dobříč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Bulka Jiří | Kaplice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Bulock Josef | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Bumbálek Franitišek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Burian Ladislav | Kralupy nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Buzek Jiří | Kamenice nad Lipou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Buček Stanislav | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Bálek Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Bálek Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Bára Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Bárta Michal | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Bárta Pavel ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Bárta Zdeněk | Sulkovec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Bártko Jan | Hrachovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Bártík Rostislav | Římov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Bílek Zdeněk | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Bím Adam | Divišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Bíra Ludvík | Uhy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Bíža Josef | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Běhounek Bohuslav | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Bělina Nikola | Most | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Bělunek Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Běžel Jan | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Březina Jan | Starý Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Březina Jiří | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Březina Zdeněk | Budíškovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Březinová Milada | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Břeň David | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Břichnáč Vladimír | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Břinčil Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Carhoun Zdeněk | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Cecava Petr | Dolní Rožínka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Cejnar Jiří | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Cejnar Lukáš | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Cenkner Václav | Cheb | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Cermanová Natálie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Cerula Jakub | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Cetkovský Květoslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Chabanyuk Dan | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Chládek Jan | Chrastava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Chládová Anežka | Lipnička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Choceňský Jiří | Semanín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Chochla Jan | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Choutka Daniel | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Choutková Klára | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Chovanec Jiří | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Chrenek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Chuchel Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Chuchvalec Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Chudý Jakub | Starý Ples | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Chudý Petr | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Chvastek Vladimír | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Cigánek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Cinkejs Štěpán | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Coufal David | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Coufal Marek | Zbýšov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Coufal Tomáš | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Cvejn Lukáš | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Cígner Jan | Laziště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Cír Jiří ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Círek Michal | Štěpánovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Dammers George | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Danko Radovan | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Daněk Vojtěch | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Datinský Ondřej | Svitavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Datinský Tomáš | Svitavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | David Pavel | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Davidová Nikola | Chomutov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Davidík Jan | Zákupy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Daňhel Milan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Daňhel Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Dejmek Oldřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Dejvil Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Dembkovský Michal | Český Krumlov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Deml Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Denk Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Dietz Jiří | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Diviš Roman | Kněžice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Dičko Robert | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Dlask Jakub | Úvaly | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Dlouhý Lukáš | Tuněchody | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Dobusch Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Dohnal Jaroslav | Polánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Doležal Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Doležal Karel | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Doležal Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Domišev Jordán | Ukrajina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Doskočil Adam | Malá Ledská | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Dostál Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Dostál Josef | Rabštejnská Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Dostál Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Dostál Vít | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Dotlačilová Adéla | Kladruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Dotlačilová Natálie | Radošovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Doubrava Vladimír | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Dočkal Stanislav | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Drabálek Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Dragoun Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Drahovzal Václav | Velim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Draštík Jiří | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Drmota Zdeněk | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Drtina Lukáš | Hošťalovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Drábek Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Duch Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Duchek Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Dufek Tomáš st. | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Dufek Vojtěch | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Dufková Michaela | Černvír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Durda Ladislav | Šebkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Durec Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Dusil Šimon | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Dušek František | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Dušek Luboš | Svitavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Dušek Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | DušekDominik | Lipnice nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Dvořák Antonín | Pavlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Dvořák Miloš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Dvořák Miroslav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Dvořák Petr | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Dvořák Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Dvořák Tomáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Dvořák Tomáš | Červené Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Dvořák Tomáš | Žandov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Dvořák Vojtěch | Želetava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Dvořáková Andrea | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Dvořáková Eliška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Dvořáková Jana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Dvořáček Jan | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Dvořáček Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Dvořík Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Dyntera Ivan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Dynybilová Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Dědek Leoš | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Dědek Ota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Dědinová Hana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Džudža Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Eibl Milan | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Elis Petr | Habartice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Erbrt Tomáš | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Erbrt Zdeněk | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Exlová Monika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Exner Jakub | Úsobí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Faktor Jan | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Faktor Milan | Protivín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Faltová Nikola | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Fanglabuer Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Fassmannn Jáchym | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Fataciune Sotir | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Faustka David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Fedorišin Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Feix Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Fencíková Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Ferenc Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Fery Petr | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Fiedlerová Lucie | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Fikar Matěj | Lodín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Fikart Josef | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Filipi Marek | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Filko Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Filouš Vlastimil | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Filípek Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Fišer Josef | Petrovice nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Flachs Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Flanier Augustín | Hrochův Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Flieger Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Fliger Tomáš ml. | Trusnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Fofoňka Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Foitl František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Forche David | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Forche Jan ml. | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Foukal David | Úsobí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Fousek Jan | Chotěboř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Franc Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Francák Vít | Klášter | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Franz Jiří | Chlumín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Freml Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Fric Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Fridrich Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Fridrich Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Frič Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Frkal Tomáš | Hustopeče nad Bečvou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Frohnová Natálie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Frula Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Frydrych Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Fryček Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Fryš Jiří | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Frühauf Jaroslav | Ledčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Frühauf Pavel | Hořovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Frühauf Tadeáš | Ledčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Frýdl Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Fuchs Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Funda Petr ml. | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Funda Petr st. | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Fydra Roman | Třemošnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Fyrbach Tomáš | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Fízel Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Gabko Matěj | Zruč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Gabriel Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Gajdoš František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Gajdoš Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Gajdoš Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Gamper Petr | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Ganovský Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Gebhart Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Geisler Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Glajch Lukáš | Kralupy nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Gottwald Vladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Graja Jakub | Kelč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Gregor Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Grof Tomáš | Dobřenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Gronych Karel | Trhový Štěpánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Gronych Štěpán | Trhový Štěpánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Grulich Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Grund Jan | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Grundza Jan | Stonařov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Grád Roman | Žleby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Grössl Michael | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Gula Jan | Beroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Gábrle Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Gál Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Gřunděl Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Habich František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Hadžala Jan | Odolena Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Haidinger | Škviřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hajná Bára | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Halagačka Jan | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Halagačková Lýdie | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Halačka Zdeněk st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Halaška Matyáš | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Halva Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Halíř Lukáš ml. | Osek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hamm Jindřich | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hampl Zdeněk st. | Hadačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hamr Oldřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Hamza Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Hanusová Hana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Hanuš Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Hanuš Stanislav | Lázně Bělohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hanyk Milan | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hanzal Jakub | Koňkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hanzl Jaroslav | Václaví | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hanzl Roman | Václaví | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hanzlík Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Hanzlík Jan | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hanzlík Tomáš | Dobříš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hartl Miroslav | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Harvan Patrik | Bystrice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hashová Klára | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Hausvater Jan | Kosovy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hausvaterová Hana | Kosovy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Havel Ondřej | Pavlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Havel Stanislav | Mladé Bříště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Havelka Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Havelka Marek | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Havelka Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Havelka Petr | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Havelková Erika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Havlena Zbyněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Havlín Šimon | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Havran Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Hašek Jaroslav | Podlesí Němčí-Turov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hažva Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Hejhal Martin | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hejla Petr | Čečelice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hejtmánek Vít | Štěpánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Helekalová Lucie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Helel Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Helásek Martin | Nové Město nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hendl Michal | Vojnův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Heral Jan | Velešín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hercík Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Hes Martin | Horní Beřkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hess Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Hinterholziger Jakub | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hirsch Ondřej | Kamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hladík Jindřich | Kameničky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hlaváč Marek | Hranice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hlaváč Pavel | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hlaváček Michal | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hloch Matyáš | Kelč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hloušek Jakub | Rožná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hlásek Václav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hnízdil Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Hofhansl Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Holas Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Holba Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Holec Eliáš | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Holiš Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Holoubek Jakub | Hoděčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Holoďák Jan | Solenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Holub Petr | Výžerky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Holubec Petr | Výprachtice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Holubovská Monika | Teplýšovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Holubová Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Holásek Silvestr | Choryně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Homola Matouš | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Homolka Jan | Velšín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Homolka štěpán | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Honzátko Josef | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Honzík Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Hončík Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Hopjan Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Hora Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Horejš Jiří ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Horký Aleš | Jemnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hornof Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Horníková Šárka | Senec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Horvát Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Horváth Tomáš | Pernink | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Horyna Tomáš | Neděliště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Horák Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Horák Martin ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Horák Tomáš | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Horáček Adam | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Horáček Martin | Dolínek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Horáček Vlastimil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Horáček Vojtěch | Boseň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Horčík Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Hospodka Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Hovorka Jan | Žabonosy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hořínek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Hořčík Alois | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Hošek Miroslav | Praskačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hrabovský Antonín | Choryně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hrabálek František | Valašské Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hrabě Karel | Čimelice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hric Ondřej | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hroch Robin | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hron Vlastimil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Hrubá Liana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Hrubý Jiří | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hrubý Vladislav | Kněževes | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hruška David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Hruška Karel | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hruška Štefan | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hubáček Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Hudec Jan | Chodová Planá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hudec Lumír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Hufeislová Ilona | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Huleš Jan ml. | Prachatice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hulva Richard | Kralupy nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hulín Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Husár Martin | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hutník Jan | Tachov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Huttr Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Huňady David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Hušek David | Koberovy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hynek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Hynek Miroslav st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Hynek Radomír | Telecí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hypšman Pavel | Hrobice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hájek Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Hájek Vítěslav | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hájek Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Hála Jiří | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hála Štěpán | Býchory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hálová Michaela | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Hárych Vendelín | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Háva Oto | Strniště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Indruch Jiří ml. | Choryně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Ivan Radim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Ivan Stanislav | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Ištván Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Jahelka Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Jahoda Ladislav st. | Chodová Planá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Jainterova Lenka | Pokojov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Jaintner Dominik | Pokojov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Jakoubek Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Jakovlev Danil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Jakubec Jiří | Budeč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Janata Martin | Libuň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Jankovec Jakub | Majdalena | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Janků Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Janoch Jan | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Janoušek Petr ml. | Želetava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Janoška Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Janů Jindřich | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Jarkuliš Oldrch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Jaroš Jiří | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Jaša Adam | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Jech Jan | Lhota pod Libčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Jedlička Petr ml. | Svídnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Jelínek Jan | Dašice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Jelínek Libor | Třibřichy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Jenčík Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Jezbera Roman | Obora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Ječný Michal | Předměřice nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Jeřábek Filip | Malešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Jeřábková Renata | Brtnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Jež Antonín | Březí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Jež Rostislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Ježek Lukáš | Citov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Ježek Martin ml. | Předměřice nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Ježek Stanislav ml. | Myslín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Ježek Tomáš | Citov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Jilichová Iva | Hněvkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Jindra Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Jindra Lukáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Jindra Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Jindra Tomáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Jirava Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Jirků Ivan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Jirků Jiří | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Jirman Jan ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Jirman Tomáš | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Jirotková Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Jirsák Karel | Nepasice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Jirsák Karel ml. | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Jirák Václav | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Jiránek Martin | Sychrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Jirásko Michal | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Jiskra Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Jiříček Matyáš | Kelč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Jiříček Štěpán | Kelč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Jokl Josef | Štoky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Junová Karolína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Junová Lila | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Juračka David | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Jurčička Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Just Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Juřena Zdeněk | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Juříček Jaroslav | Choryně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Jánský Josef | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Jícha Jakub | Smilovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Jílek Antonín | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Jínek Antonín | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Jínek Jan | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Jůn Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Jůva Jan | Stébová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kadlec Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kadlec Denis | Předhradí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kadlec Jan ml. | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kadlec Jaroslav | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kadlec Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kadlec Martin | Dětenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kafka Jaroslav | Miletín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kahoun Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kajzr Richard | Černá za Bory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kalenda Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kalianko Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kalina David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kalina Josef ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kalinová Lucie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kanický Jan | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kapucián Ladislav | Záměl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Karapetjan Artak | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Karas Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kardinálová Eliška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Karel Vilém | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Karliš Jindřich | Jenišovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Karlík Jiří | Podlíšťany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Karlík Václav | Blovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Karpíšek Václav | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Karpíšková Tereza | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Karvánková Lenka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Karásek Jakub | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Karásek Matěj | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kasal Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kasalová Ivana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kasalová Marie | Chrastava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kavenský David | Dašice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kazařík Jaroslv | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kazda Lukáš | Nová Říše | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kačer Jiří | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kaňka František | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kašpar Aleš | Běluň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kašpar Miroslav | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kašpar Richard st. | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kašparovský Šimon | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kejda Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kejř Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kelner Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kelíšek Matouš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kerry Vlado | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kettner Josef st. | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kettnerová Kristýna | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Khün Vítězslav | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kinský Roman | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Klacek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kladivo Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Klanica Rudolf st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Klapsa Petr | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Klein Jakub | Sekerkovy Loučky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Klein Matěj | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kliment Vojtěch | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Klimo Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kliner Filip | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Klofanda David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Klofáč Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Klossovski Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Klouček Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kluk Vilém | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Klusák Nikolas | Divišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Klusáček Antonín | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Klán Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Klíma Jan | Blížkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Klípa David | Nová Bystřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Klípa Pavel ml. | Nová Bystřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kmotrik Franišek | Plasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Knittich Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Knop Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Knych Jakub | Citov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Knychová Markéta | Citov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Koblasa Pavel | Sedlečko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kocemba Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kocina Josef | Strádov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kocmánek František | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kocourek Petr | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kodys Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kohel Richard | Divišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kohout Petr | Rosice u Chrasti | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kohout Václav | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kohout Václav st. | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kolařík Josef | Kamenice nad Lipou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kolařík Luděk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kolečkář Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Koleň Michal | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Koleš Jiří ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Koller Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kolomazníková Petra | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kolář Luboš | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kolář Martin | Černá za Bory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kolář Matyas | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kolář Matěj | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kolář Michal | Černá za Bory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kolář Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kolář Šimon | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kolínský Jakub | Cerhenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Komeštík Karel | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Komárek Martin ml. | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Komárek Zdeněk | Žíteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Komín Vladimír | Horní Cerekev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Konejl Robert | Modřišice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Konečný Libor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Konečný Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Konečný René | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Konvalinka Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Koníček Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Koníček Milan ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kopačka Jiří | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kopecky Sam | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kopecký Jan | Lukavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kopečný Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Koprna David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Koptíková Valerie | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kordík Josef | Kladno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Korf Samuel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kos Jaroslav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kos Jiří | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kostohryz Lukáš | Rakovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kosák Jiří | Kamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kotas Pavel ml. | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kotas Pavel st. | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kotek Radek | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kotlík František ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Koubek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Koubek Martin | Sezemice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Koudela Adolf | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Koudelka Roman | Lomnice nad Popelkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Koukal Jan ml. | Chvalkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Koukal Jan st. | Chvalkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Koula Tomáš | Milín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kounovský Jan | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Koutský Petr ml. | Štítary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kovalík Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kovanda Adam | Mariánské Lázně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kovanda Daniel | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kovařík Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kovář Jiří | Jenišovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kovář Radek | Planá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kovčka Josef | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kozáková Věra | Zaječice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Koča Vítězslav | Buřenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kočiš Jiří | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kočí Karel | Kozárovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kočí Václav | Jenišovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kočíř Miroslav | Rokytnice v Orlických horách | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Koďous Jiří | Přílepy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kořistka Antonín | Vsetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kořán David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kořán Tomáš | Letohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kořének Jan | Bukovina nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kořínek Martin | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Košek Martin | Ohrazenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Koštíř Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Košumberský Karel ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Košumberský Karel st. | Nová Ves nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Košíček Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Košťák Jan | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Košťál Aleš | Víska | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Košťálek Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kožíková Milada | Nedvědice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kožíšek Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Krajíček Vojtěch | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kratochvíl František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kratochvíl Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kratochvíl Lubomír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kratochvíl Radim | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kraus Zdeněk | Lázně Bělohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Krausová Dana | Horní Beřkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Krauz Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Krejča Jiří | Kučeř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Krejčí Josef | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Krivokapič Martin | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Krivokapič Milan | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kropáč Martin | Bečov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kroupa Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kroupa Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kruliš Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Krupička Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Krupičková Denisa | Kynice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Krutský Milan | Výžerky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kryštofek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kryštofy Roman | Žatec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Král Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Král Josef | Holýšov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Král Karel | Činěves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Král Libor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Král Libor | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Král Miroslav | Kladno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Král Vítězslav nejml. | Hovorčovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Králík Tomáš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Krása Jakub | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Krása Marek | Staré Čívice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Krása Šimon | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Krátký Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Krátký Oldřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kráčmar Vladimír | Kochánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kráčmer Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kršek Martin | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kubička Marcel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kubr Miroslav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kubrt Matěj | Nové Město nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kubásková Klaudie | Kameničky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kubátová Lenka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kubík Jindřich | Rybitví | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kubík Lukáš | Ostřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kubík Pavel | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kubín Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kubín Jan | Habrovčovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kubín Radek | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kubíček Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kuchařová Kateřina | Jeseník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kuczawski Matouš | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kuczawski Petr ml. | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kudlová Soňa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kudláček Václav | Náměšť nad Oslavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kudrna Jaromír | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kudrna Milan | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kukla Tomáš st. | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kuklík Denis | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kuklík Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kulanda Martin | Kestřany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kuman Tadeáš | Smidary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kunart Aleš | Rokytno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kunhartová Nela | Štěpánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kuran Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kurdziel Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kurdziel Radek | Chuchel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kurfürst Karel | Hranice na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kuráň Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kutílek Miroslav | Habry | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kučera Jan | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kučera Ladislav | Podůlšany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kučera Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kučera Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kučera Tomáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kučera Vít | Přišimasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kvacska Filip | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kymlička Dušan | Vížky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kyncl Lukáš | Černá za Bory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kynclová Eliška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kyndl Pavel | Nepasice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kynel Alois | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kábrt Daniel | Česká Čermná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Káplová Kateřina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Körner Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kühn Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kühn Vítězslav | Senomaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Křen František | Telč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Křepelka Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Křepelová Karolína | Kvasiny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Křivka Vladimír | Dolany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Křivonožka Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Křičenský Miroslav | Hrochův Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Křováček Jiří | Nová Ves u Chotěboře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kříha David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kříž Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kůrek Lukáš | Orel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Kůrka Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Kůzl Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Lacina Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Lacová Magdalena | České Velenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Ladýř Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Lafant Jiří | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Lahodný Kryštof | Lužnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Lajkebová Markéta | Zachotín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Lajmr Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Landa Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Landsman Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Langmajer Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Lapka Šimon | Krásná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Laušman Vendelín | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Lazar Lukáš | Zruč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Laštovička Rostislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Laštovka Karel | Tursko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Laža Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Lebeda Jiří | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Ledr Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Ledvina Šimon | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Legát Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Leier Otto | Žamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Leiksner Liří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Lejp Jiří | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Lerch Josef | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Lev Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Levinský Josef | Řečany nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Levinský Libor | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Levinský Radek | Semín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Lexman Jan | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Lešková Jitka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Leština David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Leština Jakub | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Lichtugová Adéla | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Lindenberg Daniel | Teplá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Linhart Martin | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Lipka Artur | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Lipkchej Jurij | Starý Ples | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Lipský František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Liska Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Liška Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Liška Pavel | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Lonský Filip | Zdislavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Loskot Josef | Počáply | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Loskot Tomáš | Kardašova Řečice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Loskota Jakub | Kloužovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Louma Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Loužecký Zbyněk | Brozánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Ludvík Jan | Ostašovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Ludvík Vojtěch | Slatiňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Lukeš Jakub | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Lukáčová Viktorie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Lukšo Jan | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Lukšovský Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Lukšová Kateřina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Lupač Marek | Nespeky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Luzar Miroslav | Vysoké Jamné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Lysina Vladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Lánský Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Lískovec Martin | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Mach Petr | Horní Beřkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Mach Zdeněk | Zálesí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Machek Patrik | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Machková Lenka | Vepříkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Macho Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Machulda Jonathan | Mariánské Lázně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Macke Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Mahal Pavel | Panenský Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Mahmudová Innas | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Mahmudová Sára | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Maier René | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Mainclová Evička | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Majerník Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Malecha Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Malkovský Pavel st. | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Malá Nikola | Mašov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Malíř | Nesuchyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Malý Kryštof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Malý Matyáš | Mašov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Manders Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Mansfeld Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Marek František | Trhové Sviny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Marek Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Marek Martin ml. | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Marek Pavel | Přerov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Marek Petr | Maleč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Mareček Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Mareš Bohumil | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Mareš Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Mareš Oldřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Mareš Pavel | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Mareš Pavel ml. | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Mareš Samuel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Mareš Zdeněk | Přišimasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Marinčák Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Maroušek Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Martinec Jiří | Noskov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Martykánová Pavlína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Martínek Ben | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Martínek Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Maryska Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Marčišovský Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Maslák Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Matoušek Jaroslav | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Matoušek Marek | Rašovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Matoušková Adéla | Kosmová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Matějka Jan | Tachov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Matějková Alena | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Matějková Lucie | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Matějovský Zdeněk | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Matěna Jakub | Malé Svatoňovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Maxa Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Mayer Marek | Věchnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Mařík Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Mařík Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Maříková Zuzana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Mašek David ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Mašek Karel | Krašovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Mašek Lukáš | Chodová Planá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Mašek Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Mašek Stanislav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Mašek Štěpán | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Maťátko Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Meduna Denny | Rosice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Meduna Josef | Janovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Meizer Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Melezínek Vlastimil | Polička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Melichar Ivan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Melichar Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Mendlová Lenka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Mergl Ivo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Merkuda Jan | Opatov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Merkuda Štěpán | Opatov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Mertlík Jan | Havlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Merunka Petr | Hamry nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Mestek Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Mezera Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Mečíř Josef | Vlčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Michalka Martin | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Michalová Marie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Michl Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Michálek Vladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Mikeš Martin | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Mikeš Petr ml. | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Mikeš Petr st. | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Mikešová Petra | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Mikl Jiří | České Velenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Mikl Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Mikula Rudolf st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Mikulecký Daniel | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Mikulenka Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Mikulica František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Mikulič Bohumil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Milaberský Karel | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Miler David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Milner František | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Misarosh Jevgenii | Ukrajina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Mizera Jaroslav | Velešín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Miškovský Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Mladenov Dimiter | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Molák Lubomír | Přibyslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Moravec Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Moravec Michal | Nechálov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Moravec Milan st. | Spolí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Motejzíková Nikola | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Motl Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Mrhal Jaroslav | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Mráz František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Mráz Martin | Čestice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Mrázek Marek | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Mrázová Marie | Teplice nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Mudruňka Radek | Chotěboř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Mulier Lukáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Munduch Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Munzar Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Musil Jiří | Ostřešany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Musil Pavel | Tasov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Musil Radek | Ždírec nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Musil Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Musilová Martina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Musílek David | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Myška Václav | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Myšková Aneta | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Mádl František | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Málek Jakub | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Málek Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Másílko Jaroslav | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Míka Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Müller Jan | Loukov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Müller Jaroslav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Müller Karel ml. | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Müller Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Müllerová Agáta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Müllerová Hana | Lestkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Mňuk Petr | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Nader Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Navrátil Pavel | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Nedorost Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Neiderle Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Nekvapil Václav | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Nekvasil Jiří | Sendražice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Nemanský Zdeněk | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Netopil Zdeněk | Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Neuman Štěpán | Osík | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Nevečeřal Dominik | Srní | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Nevyjel David | Starý Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Nešetřil Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Nikodým Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Nohejl Karel st. | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Nohynek Tomáš ml. | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Nosek Daniel | Miletín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Nosek Ladislav | Miletín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Nosál David | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Nosál Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Novakovský Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Novosad Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Novotný Jiří | Kralupy nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Novotný Jiří | Rohy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Novotný Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Novotný Miloslav | Rynholec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Novotný Roman | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Novotný Vojtěch | Poďousy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Novotný Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Novotný Vítek | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Novotný Zdeněk | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Novotný Zdeněk | Třemošnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Novák Jan | Presy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Novák Karel | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Novák Luboš | Měšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Novák Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Novák Matyáš | Nová Ves u Chotěboře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Novák Ondřej | Kněžmost | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Novák Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Nováková Kristýna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Nový Aleš | Bílsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Nový Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Nový Jiří | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Nový Michal | Kostelec nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Nápravník Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Nátěsta Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Németh Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Nídr Přemysl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Němcová Hana | Nasavrky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Němec Jan | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Němec Jan st. | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Němec Jiří | Lukavec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Němec Miroslav | Nasavrky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Obrajtr Tomáš | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Obršál Aleš | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Odvárka Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Olejník Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Ondráček Petr | Břehy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Opekar Miroslav | Velešín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Oplt Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Orgoník Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Osvald Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Ouška Jan | Pohořelice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Ovšonka Petr | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Oškrobaný Eduard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Pabel Ondřej | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pajkrt Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Palivec Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Palček Rastislav | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Panica Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Panáček František ml. | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Panáček František st. | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Panáček Zdeněk | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Partl Roman | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Paseka Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Paták Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Patřičný Jiří | Brozany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pavlík Přemysl | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pavlík Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Pavlík Václav | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pavlík Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Pavlík Zdeněk | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pavlíček Martin | Vojkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pavlíček Martin | Čimelice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pavlíček Štěpán | Krsice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pařizek Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Pařízek Luboš | Uhlířské Janovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Paštika Petr | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pech Jonáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Pech Miroslav | Kaplice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pech Tobias | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Pecháček Libor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Pecinovský Miroslav | sedláč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pecl Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Pedálová Radka | Milín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pejšek Radek | Krasoňov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pelant Samuel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Pelantová Ela | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Pelech David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Pelinka Luboš | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pellar David | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pergner Milan | Pilníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Perlík René | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Perlíková Ivana | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Peroutka František | Nuzice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Peroutka Oldřich | Týn nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Petras Tomáš | Oldřetice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Petrovič Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Petráček Jakub | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Petržílka Vlastimil | Vojkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Petřík Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Petříček Jan | Poběžovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pečenka Jiří | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Peřina Jiří | Tursko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pešek Zdeněk ml. | Proseč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Peška Jaroslav | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pešout Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Pešta Dominik | Domanín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pešák Milan | Nižkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pfeffer Patrik | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pfeifer Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | PfeiferFrantišek | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Picek Miroslav | Košťálov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Picek Miroslav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Pilař Daniel | Homyle | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pilbauerová Petra | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pilous Dominik | Zlatá Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pilát Tomáš | Háje | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pinc Pavel | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pinkas Pavel | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pipák Dan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Pitter Jiří | Čenkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pitthart Norbert | Ostřešany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pivoňka Zdeněk | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pixová Barbora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Pištora Radek | Litětiny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Plachý Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Plachý Tomáš | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Plaček Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Pletka Jan | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Plný Pavel | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Ploch Jaroslav | Planá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pluhař Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Pluhař Luděk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Pochyla Josef | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Poddaný Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Podhorka Ondřej | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Podlaha Adam | Beroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Podlaha Jaroslav | Beroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Podlipský František | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Podrabský Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Podroužek Jakub | Třebíz | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Podstavek Matyáš | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pohanka Martin | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pohořal Miloslav | Neveklov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pojezný Jan | Želetava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pokluda Josef | Hranice na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pokorný Jan | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pokorný Luboš | Počáply | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pokorný Tomáš | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pokorný Vladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Pokštefl Kamil | Kraskov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Polanecký Milan | Čísovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Poledník Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Polišenský Jaroslav | Žulová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Polzer Jan st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Polák Lukáš | Senomaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Polák Milan | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Poláček Tomáš | Vítězná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Polášek Petr | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Polívka Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Pomikálek Samuel | Letohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Ponka Zdeněk | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Popelka Zdeněk | Lísky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Porš Tomáš | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pospíšil Jaroslav | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pospíšil Jaroslav | Srní | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pospíšil Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Potecký Jiří | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Potůček Josef | Svídnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Potůčková Helena | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Poustka Jan | Nové Strašecí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pošel Vojtěch | Dřínov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Poštolka Pavel | Vysoké Veselí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Poštolka Petr | Vysoké Veselí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pražan Jan | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Prchal Matěj | Lučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Princ David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Prinz Jaroslav | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Procházka Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Procházka Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Procházka Radek | Polná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Procházka Vladimír | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Procházková Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Prokeš Jiří | Červená Řečice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Prokop Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Prokop Richard | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Prokop Václav | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Prokýšek Jan | Počátky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Prokůpek Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Prynych Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Ptáček Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Putira Jan | Olomouc | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pádivý Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Pánková Karolína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Písaříková Eliška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Písko Vladislav | Velešín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Píša František | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Píša Marek | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Pětich Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Přenosil Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Přibyl Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Přibík Čeněk | Horní Rokytná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Přikryl Radek | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Příhoda Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Příhoda Miroslav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Příhoda Miroslav st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Případa Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Pšeničková Anna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Rada Tadeáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Rada Vítek | Břilice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Rambousek Josef | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Rataj Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Rathouský Adam | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Ražnok Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Regentík Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Rejholec Antonín | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Rejman Ivo | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Rejzek Petr st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Remeš Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Remsová Ella | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Repaš Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Repšová Jana | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Rezek Petr | Říčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Rezková Martina | Říčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Richter Jonáš | Sebuč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Richter Jáchym | Sebuč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Richter Michal | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Richter Robin | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Roháč Tomáš | Dolní Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Rojdl Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Rolenc Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Romiš Matěj | Benešov u Semil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Rosenkranc Jonáš | Stará Hlína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Roskovská Eliška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Rosypal Petr | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Roubal Ervín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Roučka Jan | Nová Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Roučka Lukáš | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Rozsévač Jan | Chýšť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Roško Marek | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Rubeš Josef | Hořešovičky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Rubeš Josef | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Rubáš Václav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Rudy Sergej | Koberovy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Rusinko Tomáš | Kozárovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Ryba Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Rybka Jaroslav | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Rybák Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Rychecký Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Rygl Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Rys Bořek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Ryšavý Jiří | Tomice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Ryška Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Ryška Vítězslav | Kelč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Ráliš Vratislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Rázek Vít | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Růžička Martin | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Růžička Zdeněk st. | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Růžičková Adéla | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Růžičková Halina | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Růžičková Petra | Čeperka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Sak Petr | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Salaba Pavel | Ovčáry | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Saleman Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Samek Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Sarvaš Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Satorie Jan | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Satrapa Jaroslav | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Sazima Tomáš | Dolany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Schindler Jan | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Schneidel Filip | Žirovnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Schránil Vilém | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Schwab František | Srch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Schönbauer Jiří | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Schönbauer Michal | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Schönová Inka | Vojkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Sedlický Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Sedláček Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Sedláček Filip | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Sedláček Filip | Červený vrch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Sedláček Josef | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Sedlář Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Sedmihradský Tomáš st. | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Seibert Marcel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Seidl Martin | Divišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Seidl Tobiáš David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Seifert Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Sekerka Šimon | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Semerád Václav | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Severýn Karel | Hlinsko v Čechách | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Shershen Volodymyr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Sibera Petr | Dlouhá Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Sic Jakub | Kladruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Sigmund Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Sikora Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Silmbrod Martin | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Silverthorn Matyáš | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Sitar Tomáš | Bystřice pod Hostýnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Siuda Rudolf | Kaplice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Sixta Tomáš | Týnec nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Skala Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Sklenková Josefína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Skokan Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Skokánková Hana | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Skotnicová Anežka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Skácel Gabriel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Skýpala Jiří | Rožnov pod Radhoštěm | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Slabý Martin | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Slanař Tomáš | Krucemburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Slavík Jaroslav | Otín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Slavík Luboš | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Slavíček František | Želetava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Slavíčková Viola | Hranice na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Slezák Michal | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Slezák Stanislav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Slezák Václav | Jílovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Slezík Jiří | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Slimbrod Martin | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Slimáček Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Slivko Jiří | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Slivko Josef | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Sloboda Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Sloup Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Sloup Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Sloupová Anita | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Slovik Karol | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Slovák Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Slovík Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Sládek Václav | Tutleky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Sládeček Josef | Nučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Smažíková Lucie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Smejkal Luboš | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Smetana Milan | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Smetáček Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Smolová Nikol | Dolní Město | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Smutný Jakub | Škrdlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Sobota Jan | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Sobotka Antonín | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Socha jJindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Sochor Jan | Škrdlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Sochor Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Sojka Vlastimil | Krty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Sojka Vlastimil ml. | Krty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Sokol Zbyněk | Kloužovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Solil Dominik | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Sommer Dominik | Rakovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Somr Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Soukup Jaroslav | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Soural Ivo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Souček Matěj | Lysá nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Souček Milan | Chrastava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Sovák František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Spišák Radek | Hrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Srnec Artur | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Sršeň Vladimír | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Staněk Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Starosta Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Starý Jaroslav | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Stašek Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Stehlík Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Stejskal Blahomír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Stočes Ivan | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Strejček Matěj | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Strejček Vojtěch | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Strejčková Veronika | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Strnad Stanislav | Sekerské Chalupy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Struhár Jan | Kosmová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Stránská Tereza | Česká Bělá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Stránský Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Studený Tomáš | Kardašova Řečice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Studničný Jan | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Suchý Jan | Tišice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Sudová Veronika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Sudík Štěpán | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Suk Jan | Písek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Surovcová Jana | Kelč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Sušický | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Svatoč Zdeněk | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Svatoň Michal | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Svoboda Adam | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Svoboda Drahoslav | Dlouhá Brtnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Svoboda Jan | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Svoboda Josef | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Svoboda Josef. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Svoboda MIlan | Zásadka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Svoboda Martin | Nezdice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Svoboda Mikuláš | Žamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Svoboda Miloš | Panenský Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Svoboda Tadeáš | Žďár | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Svoboda Vlastimil | Hrobice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Svoboda Václav | Horní Cerekev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Svoboda Vítězslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Svoboda Šimon | Svatá Kateřina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Svobodová Adéla | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Svojanovský Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Svozil Lubomír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Svítek Zdeněk | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Světinský Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Sychra Filip | Hrobice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Synek Luboš | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Sysala Jiří | Mariánské Lázně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Sysel Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Szabo Miroslav | Lešany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Szabó Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Sádlík Daniel | Jeníšovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Sádovský Jindřich | Kameničky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Sádovský Marek | Kameničky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Sádovský Roman | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Sýkora Vojtěch | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Sůsa Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Talpa Josef | Jezdovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Taulich Robert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Tegel Radek | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Teichman Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Tejnecký Martin | Slatiňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Tejnecký Matěj | Slatiňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Teplý Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Tesař Ladislav | Protivín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Tesař Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Tesař Pavel | Smiřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Tesař Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Teska Václav | Beroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Teska Zdeněk | Vojtěchov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Tesárek Jiří | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Tiasko Vasil | Rosice u Chrasti | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Tichý Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Tisoň Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Toman Vlastimil | Uherčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Tomanová Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Tomek Petr | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Topinka Miroslav | Senomaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Topič Dominik | Kelč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Toušek Vlastimil | Frymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Tošner Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Tožička Dominik | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Trešl František | Myslkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Trešl Milan | Myslkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Trlifaj Jaromír | Provodovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Trochta Eliáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Trochta Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Trojan Pavel | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Troják Pavel | Hořešovičky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Trojánek Libor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Trpák Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Trsek Josef | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Truhlář Václav | Znetínek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Truhlářová Martina | Znetínek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Trávníček Jakub | Škrdlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Trávníček Michal | Škrdlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Tukáč Pavel | Senomaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Tukáč Pavel ml. | Senomaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Turková Nikola | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Tuček Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Tuček Ondřej | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Tóth Jakub | Velké Poříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Tóth Jan | Hronov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Třeček Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Tůma Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Tůma Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Tůmová Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Uher Ivo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Uhlíř Marek | Hrochův Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Ulman Roman | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Ulrich Aleš | Dražkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Ulč Jan | Nevězice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Uram Filip | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Urban Josef | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Urban Josef | Vsetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Urban Miroslav | Březina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Uronka Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Vacek Miloslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Vacková Lucie | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vacula Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Vadjak Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Valička Pavel | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Valkoun Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Valter Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Valáková Marie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Valášek Zdeněk | Zaloňov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Valínová Michaela | Spomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vampol Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Vaněk Denis | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Vaněk Jiří | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Varadi Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Vaverka Tadeáš | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vaverková Mariana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Vavro Kristián | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Vaváčková Lenka | Bechyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vašek Martin | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vašek Petr | Čimelice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vašek Šimon | Studnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vašinová Karin | Němčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Veibar Jan | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vele Ondřej | Loktuše | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Velebil Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | VelínskýEduard | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Verner Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Veselý Karel | Němčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Veselý Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Veverka Stanislav | Beroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Veverka Tadeáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Večerník Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Večeřa Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Vicány Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Viktora Martin | Mirochov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vitiš Ondřej | Háje | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vlach Jan | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vladyka František | Kácov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vlasatý Lukáš | Myslín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vlk David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Vlk Jiří | Hrobice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vlček Jan | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vlček Jaroslav | Zábrodí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Voborský Jiří | Mladé Bříště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vocel Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vocílka Milan | Horní Radouň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vodehnal Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Vogelová Soňa | Doubravice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vojtíšek Lukáš | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vojtěchovský Josef | Teplá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vojík Svatopluk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Vokolek David | Mšeno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vokoun František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Vokoun Ondřej | Pokojov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vokáček Lukáš | Odolena Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Volan Robert | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Volráb František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Voltr Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Voltrová Nina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Vondra Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Vondruška Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Vondráček Aleš | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vondráš Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Vondrášek Šimon | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Vondrášková Stela | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Voneš Jiří | Velké Hamry | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vonášek Jakub | Zeměchy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vonášek Jan | Zeměchy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vopěnka Aleš | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Voran Ondřej | Kozičín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vorba Jiří | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vosejpka Václav | Lomnice nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vosmík Jaroslav | Kralupy nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Votruba Matyáš | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vrabec Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Vrabec Vít | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vratný Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Vrba Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Vrbenský Jakub | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vrdský Antonín | Golčův Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vrzal Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Vrábel Petr | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vrábel Tomáš | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vrána František | Vlašské Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vrána Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Vrátil Jiří | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vybíhal Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Vybíral Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Vybíral Simon | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Vydra Filip | Štolmíř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vyhnalík Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Vymazal Petr | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vyskočil Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Vyskočil Pavel | Planá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vácha Jan | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vácha Lubomír | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Václav Josef | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Václavík Aleš | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Václavík Petr | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vágner Martin | Starý Ples | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vágner Petr | Pochlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vágner Václav | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Válek Jiří | Smiřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vániš Jiří | Lázně Bohdaneč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vávra Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Váňa Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Váňa Martin | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Váňa Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Váňa Petr | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vícha Tadeáš | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Víchová Klára | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vídeňský Zdeněk | Lhotice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Vítovec František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Vítovec Jiří | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Věříš František | Rasochy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Věříš Jan | Rasochy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Wohlschlager Jiří | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Wojaczek David | Vliněves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Wolman Karel | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Zahradník Miroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Zahradník Petr | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Zahradník Roman | Platenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Zahrádka Miroslav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Zahrádka Šimon | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Zajíček Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Zamazal František | Všeradov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Zavadil Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Zavadil Petr | Miletín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Zdražilová Jana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Zdvihal Jiří | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Zelenka Pavel | Grunta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Zelenka Vít | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Zelený Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Zelinger Lukáš | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Zeman Jakub | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Zeman Pavel | Velešín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Zeman Petr | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Zeman Rostislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Zeman Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Zemek Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Zemek Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Zettl Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Zettl Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Zezula Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Zichová Natálie | Domanín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Zink František | Polička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Zlámal Ondřej | Tursko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Zlámal Zdeněk | Tursko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Zochorec Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Zrno Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Zubr Robin | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Zumr Michal | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Zunt Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Zuzánek Ivan | Podůlšany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Zvoníček Jiří | Lázně Bělohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Záborský František | Nepolisy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Zábranský Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Záhorová Lenka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Záruba Petr | Blato | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Záruba Václav | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Zíta Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Zíval Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Čacho František | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Čech František | Husinec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Čech Kryštof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Čech Radek | Načeradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Čechalová Barbora | Slatiňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Čejka Kamil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Čeloud Jaroslav | Slavíkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Čeněk Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Čepek Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Čeredanov Alan | Vliněves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Čermák Jan | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Čermák Josef | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Čermák Marian | Čerčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Čermák Martin | Stěžov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Čermák Radim | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Čermák Tomáš | Most | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Čermák Tomáš | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Černá Michaela | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Černík Tomáš | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Černý Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Černý Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Černý Jaroslav | Chržín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Černý Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Černý Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Černý Ladislav | Dobříš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Černý Milan | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Černý Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Černý františek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Červenka Vladimír | Oplotec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Červenková Jana | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Červenková Štěpánka | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Červený Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Červeňák Cyril | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Červinka Tomáš | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Češík Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Čibera Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Čihák Michal | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Čoček Tomáš | Kelč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Čtvrtečka Adam | Dobruška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Čtvrtečka Dominik | Dobruška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Čupaj Jan | Staré Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Čuřín Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Čábela Jan | Velešín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Částka Josef | Čihalín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Čížek Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Čížek Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Ďurfina Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Ďurfina Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Řehák Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Řehák Petr | Doudleby nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Řeháček David | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Řezníček Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Řezníček Jakub | Byšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Řihák Miroslav ml. | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Řádek Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Říhová Iva | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Řípa Tomáš | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Śmíd Erich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Šachtová Jana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Šafář Josef | Valašské Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šalamoun Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Šalda Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Šandová Helena | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Šanovec Slavomír st. | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šantrůček Otakar | Dománovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šašl Jaroslav | Cerekvice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šebela Pavel | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šebela Tadeáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Šebela Tadeáš | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šebesta Zdeněk | Přerov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šebor Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Šec Jakub | Lázně Bělohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šeda Jiří | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šedivka Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Šedivá Jana | Nýřany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šedivý Luděk | Tachov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šedivý Petr | Čečelice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šedý Jan | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šenkýř Jiří | Týnec nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šeps Stanislav | Sobčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šesták Šimon | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Šestáková Karla | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Ševčík Jan ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Ševčík Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Ševčíková Natálie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Šika Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Šikl Jakub | Lažany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šilink Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Šimek David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Šimek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Šimek Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Šimko Tomáš st. | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šimková Marie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Šimon Zdeněk | Dolní Beřkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šimák Radek | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šimáková Natálie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Šimůnek Oldřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Šindelář Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Šisler Miroslav | Byňov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Škařupa Jiří | Kelč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Škodák Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Škripek Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Škvařil Ladislav | Čejov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Škvor Jakub | Divišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Škvor Petr | Bystřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Škvor Vojtěch | Divišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šlechta Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Šlechtová Anežka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Šlehobr Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Šmol Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Šmíd Jakub | Příseka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šmíd Jan | Kolešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šmíd Martin | Kučeř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šmůla Štěpán | Dobřany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šmůlová Barbora | Dobřany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šnajdrová Alex | Stolany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šnopl Jan | Žďárec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šnýdr Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Šobr Václav | Horšovský Týn | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šolc Luboš | Český Krumlov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šolc Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Šotola Lubomír | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šoulová Karolína | Čimelice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šourek Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Šozutárová Karolína | Lísek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Špendlíček Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Špidlen Theodor | Hrobice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Špitálská Aneta | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Špička Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Špičák Pavel | Dříteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šprachta Oliver | Prusice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Špáda Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šretr Ondřej | Horní Roveň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šroubek Miroslav | Tachov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šrubař Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Šrámek Jan | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šrámek Václav | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Štastný Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Štegner Milan | Vítanov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Štichauer Jakub | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Štindl Stanislav | Velešín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Štindl Václav | Český Krumlov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Štindl Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Štolovský Michal | Dolní Bousov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Študlar Josef | Prachatice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Štumar Libor | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šturma Miroslav | Dašice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Štveráková Tereza | Dolní Orlice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Štveráček Zdeněk | Čihalín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Štědronský Vladislav | Háje | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Štěpinová Lucie | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Štěpán Jan | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Štěpánek Milan | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Štěpánek Roman | Hrobice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Štěrbová Adéla | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Štětka Adam | Teplá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šubrt Marek | Český Krumlov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šuch Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Šudoma Radek | Dolní Loučky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šuhaj Michal | Libá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šulaj Antonín | Svídnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šular Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Šulcová Diana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Šupola Matouš | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šurda Martin | Daminěves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Švancara Jaromír | Nižkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Švanda Petr | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Švarc Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Švec Zbyněk | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Švoma Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šíp Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Šíp Erik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Šípků Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Šťastný Pavel | Hněvkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šťourač Radek | Střítež | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Šťáva Libor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Ťopková Eva | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Žabka Adam | Rokytnice v Orlických horách | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Žalud Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Žampach Radek | Slatiňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Žemličková Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Žilina Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
5316 | Žukovský Rudolf | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Žák Antonín | Přívozec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Žák Josef | Jeseník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
5316 | Žák Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 |