Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Zavody týmů - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
Hodnotíme jednotlivce, kteří se zúčastnili týmových závodů. Nelze hodnotit pod názvy týmů jako celku, protože kromě ligových soutěží ČRS a MRS neexistují stálé soupisky a závodník se může účastnit týmových závodů pod různými názvy týmů.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 78 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Provazník Jiří | Dřenice | 6 | 96 | 96 | 16.00 | |
1 | Žemlička Radek | Slatiňany | 6 | 96 | 96 | 16.00 | |
3 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 5 | 88 | 88 | 17.60 |
4 | Provazník Michal | Dřenice | 5 | 78 | 78 | 15.60 | |
5 | Krajňák Ivan | Presy | 6 | 69 | 69 | 11.50 | |
6 | Hlaváček Aleš | Ostřešany | 5 | 63 | 63 | 12.60 | |
7 | Malý Stanislav | Pardubice | 6 | 57 | 57 | 9.50 | |
7 | Semonský Jaroslav | Nemošice | 6 | 57 | 57 | 9.50 | |
7 | Taichner Radek | Mikulovice | 5 | 57 | 57 | 11.40 | |
10 | Kokeš Ladislav st. | Mikulovice | 6 | 54 | 54 | 9.00 | |
10 | Šťastný Zdeněk | Pardubice | 5 | 54 | 54 | 10.80 | |
12 | Konfršt Lukáš | Pardubice | 5 | 51 | 51 | 10.20 | |
13 | Motal Jakub | Dřenice | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
14 | Jinoch Roman | Ostřešany | 4 | 45 | 45 | 11.25 | |
15 | Ledvinka Petr | Ostřešany | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
15 | Roček Jakub | Rozhovice | 5 | 42 | 42 | 8.40 | |
15 | Teplý Radek | Mikulovice | 5 | 42 | 42 | 8.40 | |
18 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
18 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
18 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
21 | Havlíček Josef | Ostřešany | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
22 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
22 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
22 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
25 | Kokeš Ladislav ml. | Rozhovice | 5 | 36 | 36 | 7.20 | |
26 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
26 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
26 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
29 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
29 | Machatý David | Jaroměř | Dream team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
29 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
32 | Malý Josef | Medlešice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
32 | Vencl František | Mikulovice | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
32 | Štěpánek Ladislav | Medlešice | 6 | 30 | 30 | 5.00 | |
35 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | Black Fish team | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
35 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
35 | Říčař David | Zdelov | Black Fish team | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
38 | Hyxa Jakub | Medlešice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
39 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
39 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
39 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
42 | Halviger Roman | Nemošice | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
43 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
43 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
45 | Dyntera Aleš | Medlešice | 4 | 21 | 21 | 5.25 | |
45 | Dyntera Jakub | Medlešice | 4 | 21 | 21 | 5.25 | |
45 | Musil Jiří | Ostřešany | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
48 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
48 | Pavelka Josef | Třebíč | Pohoda team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
48 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
51 | Iveth Miroslav | Mikulovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
51 | Svoboda Radoslav | Medlešice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
53 | Brodský Michal | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
53 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
53 | Řehák Václav | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
56 | Dohnal David | Medlešice | 3 | 15 | 15 | 5.00 | |
56 | Ledvinka Aleš | Ostřešany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
58 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
58 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
58 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
61 | Faltus Ladislav | Pardubice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
61 | Havlinger Roman | Ostřešany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
61 | Hyksa Jakub | Medlešice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
61 | Svoboda Jaroslav | Mikulovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
61 | Vlček Jakub | Drozdice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
61 | Zítko Josef | Mikulovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
67 | Kadlec František | Zlíč | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
67 | Pásler Vlastimil | Spyta | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
69 | Doležalová Monika | Pardubice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
69 | Havlinger Roman | Nemošice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
69 | Havlíček Roman | Ostřešany | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
69 | Musílek Jiří | Ostřešany | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
69 | Novák Jiří | Medlešice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
69 | okeš Daniel | Mikulovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
75 | Dyntr Aleš | Medlešice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
75 | Dyntr Jakub | Medlešice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
77 | Dintr Aleš st. | Mikulovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
77 | Dintr Jakub ml. | Mikulovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 |