Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Partnerské závody - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 99 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 19 | 614 | 804 | 42.32 |
1 | Machatý David | Jaroměř | Dream team | 20 | 614 | 910 | 45.50 |
3 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 25 | 600 | 961 | 38.44 |
4 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 22 | 560 | 828 | 37.64 |
5 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 13 | 520 | 543 | 41.77 |
6 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 13 | 507 | 529 | 40.69 |
7 | Pazderka Adam | Hradec Králové | Dream team | 14 | 499 | 518 | 37.00 |
8 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 20 | 498 | 676 | 33.80 |
9 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 17 | 494 | 580 | 34.12 |
10 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 25 | 491 | 692 | 27.68 |
11 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 14 | 486 | 520 | 37.14 | |
12 | Brodský Michal | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 12 | 474 | 474 | 39.50 |
13 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | Dream team | 11 | 471 | 471 | 42.82 |
14 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 13 | 454 | 462 | 35.54 |
15 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 14 | 452 | 468 | 33.43 |
16 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 12 | 448 | 448 | 37.33 |
17 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 9 | 444 | 444 | 49.33 |
18 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 16 | 429 | 484 | 30.25 |
19 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 9 | 413 | 413 | 45.89 |
20 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 22 | 402 | 540 | 24.55 |
21 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 10 | 385 | 385 | 38.50 |
22 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 20 | 367 | 473 | 23.65 |
23 | Gančarčík Karel | Pardubice | Veteráni | 14 | 362 | 385 | 27.50 |
24 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 13 | 355 | 363 | 27.92 |
25 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 11 | 348 | 348 | 31.64 |
25 | Taichner Radek | Mikulovice | 14 | 348 | 364 | 26.00 | |
27 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 11 | 343 | 343 | 31.18 | |
28 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 14 | 336 | 354 | 25.29 |
29 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 8 | 320 | 320 | 40.00 |
30 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 13 | 313 | 321 | 24.69 | |
31 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 16 | 310 | 358 | 22.38 |
32 | Řehák Václav | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 13 | 308 | 316 | 24.31 |
33 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 11 | 305 | 305 | 27.73 |
34 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 11 | 299 | 299 | 27.18 |
35 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 9 | 298 | 298 | 33.11 |
36 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 8 | 291 | 291 | 36.38 |
36 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 14 | 291 | 307 | 21.93 |
38 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 6 | 289 | 289 | 48.17 | |
39 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 12 | 288 | 288 | 24.00 |
40 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | Krmiči | 9 | 278 | 278 | 30.89 |
41 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 11 | 274 | 274 | 24.91 |
42 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 16 | 273 | 305 | 19.06 | |
43 | Slavík Alexej | Vilémov | Krmiči | 7 | 257 | 257 | 36.71 |
44 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 6 | 238 | 238 | 39.67 |
45 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 7 | 234 | 234 | 33.43 | |
46 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 10 | 233 | 233 | 23.30 |
47 | Kadlec František | Zlíč | 12 | 227 | 227 | 18.92 | |
48 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 6 | 217 | 217 | 36.17 | |
49 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 11 | 214 | 214 | 19.45 | |
49 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 6 | 214 | 214 | 35.67 | |
51 | Říčař David | Zdelov | Black Fish team | 5 | 208 | 208 | 41.60 |
52 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team | 6 | 201 | 201 | 33.50 |
53 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 8 | 197 | 197 | 24.63 |
54 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 5 | 185 | 185 | 37.00 |
55 | Franěk Robert | Trutnov | 6 | 183 | 183 | 30.50 | |
55 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 5 | 183 | 183 | 36.60 |
57 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 6 | 181 | 181 | 30.17 |
58 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 10 | 170 | 170 | 17.00 | |
59 | Pánek Vít | Sezemice | 5 | 169 | 169 | 33.80 | |
60 | Turský Jindřich | Krchleby | 6 | 167 | 167 | 27.83 | |
61 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 6 | 165 | 165 | 27.50 |
62 | Štěrba Petr | Sezemice | 3 | 159 | 159 | 53.00 | |
63 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | Krmiči | 4 | 158 | 158 | 39.50 |
64 | Dostál Matouš | Králíky | 6 | 141 | 141 | 23.50 | |
64 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | Black Fish team | 6 | 141 | 141 | 23.50 |
66 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 5 | 136 | 136 | 27.20 |
67 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 4 | 135 | 135 | 33.75 |
68 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 6 | 128 | 128 | 21.33 |
69 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 119 | 119 | 39.67 |
70 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Poseidon fishing club Opočno | 6 | 116 | 116 | 19.33 |
71 | Slavík Tomáš | Humpolec | ČRS MO Humpolec | 3 | 104 | 104 | 34.67 |
72 | Pásler Vlastimil | Spyta | 8 | 98 | 98 | 12.25 | |
73 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team | 2 | 95 | 95 | 47.50 |
74 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 3 | 91 | 91 | 30.33 | |
74 | Šrámek Patrik | Opočínek | Hungerfish team | 4 | 91 | 91 | 22.75 |
76 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 3 | 88 | 88 | 29.33 | |
77 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 4 | 82 | 82 | 20.50 |
78 | Tobolka Daniel | Nechanice | Jizera 24 | 3 | 78 | 78 | 26.00 |
79 | Šinták Marek | Hradec Králové | 4 | 76 | 76 | 19.00 | |
80 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team | 2 | 75 | 75 | 37.50 |
80 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team | 2 | 75 | 75 | 37.50 |
82 | Pavelka Josef | Třebíč | Pohoda team | 3 | 72 | 72 | 24.00 |
83 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 3 | 68 | 68 | 22.67 |
84 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
85 | Horáček Martin | Žďár nad Sázavou | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
86 | Bertok Milan | Dublovice | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
87 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team | 1 | 49 | 49 | 49.00 |
88 | Maršík Jan | Pelhřimov | Krmiči | 1 | 46 | 46 | 46.00 |
89 | Turský David | Krchleby | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
90 | Gryč Jan | Přibyslav | Krmiči | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
91 | Riedl Patrik | Humpolec | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
92 | Houser Otakar | Všechlapy | Jizera 24 | 2 | 29 | 29 | 14.50 |
93 | Andrž Ladislav | Bolehošť | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
94 | Kalášek Michal | Jimramov | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
94 | Novák Jan | Libišany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
96 | Matulka Matyáš | Jihlava | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
97 | Riedl Filip | Humpolec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
98 | Dmejchal Marek | Sadová | SIRIUS TRAPER team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
99 | Novák Jan ml. | Libišany | 1 | 8 | 8 | 8.00 |