Žebříček členů klubu - Kraj Vysočina - 01.01.2018 - 31.12.2018
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 60 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 14 | 308 | 548 | 39.14 | |
2 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 11 | 295 | 432 | 39.27 |
3 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 11 | 291 | 369 | 33.55 | |
4 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 15 | 279 | 550 | 36.67 |
5 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 15 | 259 | 466 | 31.07 |
5 | Mokrá Jana | Najdek | 12 | 259 | 371 | 30.92 | |
7 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 6 | 240 | 240 | 40.00 |
8 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | Krmiči | 6 | 234 | 234 | 39.00 |
9 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 6 | 233 | 233 | 38.83 |
10 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | Krmiči | 11 | 232 | 319 | 29.00 |
11 | Slavík Tomáš | Humpolec | ČRS MO Humpolec | 9 | 230 | 316 | 35.11 |
12 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 10 | 226 | 281 | 28.10 |
13 | Slavík Alexej | Vilémov | Krmiči | 11 | 208 | 271 | 24.64 |
13 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 14 | 208 | 295 | 21.07 |
15 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 7 | 201 | 213 | 30.43 |
16 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 6 | 191 | 191 | 31.83 |
17 | Riedl Patrik | Humpolec | 7 | 173 | 174 | 24.86 | |
18 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 5 | 160 | 160 | 32.00 | |
19 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team | 5 | 143 | 143 | 28.60 |
20 | Riedl Filip | Humpolec | 7 | 139 | 140 | 20.00 | |
21 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 3 | 137 | 137 | 45.67 | |
22 | Horáček Martin | Žďár nad Sázavou | 7 | 129 | 130 | 18.57 | |
23 | Gryč Jan | Přibyslav | Krmiči | 5 | 113 | 113 | 22.60 |
24 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 111 | 111 | 27.75 |
25 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 3 | 104 | 104 | 34.67 |
26 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 5 | 98 | 98 | 19.60 | |
27 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 95 | 95 | 31.67 |
28 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 4 | 94 | 94 | 23.50 | |
29 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 85 | 85 | 21.25 |
30 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 2 | 79 | 79 | 39.50 | |
31 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 75 | 75 | 37.50 |
32 | Matulka Matyáš | Jihlava | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
33 | Kubešová Denisa | Bolina | 4 | 61 | 61 | 15.25 | |
34 | Dostál Matouš | Králíky | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
34 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
36 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 55 | 55 | 55.00 |
37 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 54 | 54 | 27.00 |
38 | Machatý David | Jaroměř | Dream team | 1 | 53 | 53 | 53.00 |
38 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 2 | 53 | 53 | 26.50 |
40 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
41 | Kertész Julius | Moravské Budějovice | Sporthobby | 1 | 46 | 46 | 46.00 |
41 | Pavelka Josef | Třebíč | Pohoda team | 5 | 46 | 46 | 9.20 |
43 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
44 | Maršík Jan | Pelhřimov | Krmiči | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
45 | Bertok Milan | Dublovice | 4 | 40 | 40 | 10.00 | |
46 | Šuchalová Klára | Markovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
47 | Kalášek Michal | Jimramov | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
48 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
49 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
49 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
51 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
52 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 2 | 21 | 21 | 10.50 |
53 | Gančarčík Karel | Pardubice | Veteráni | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
54 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
55 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
56 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
57 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
57 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
59 | Novotný Milan ml. | Markovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
59 | Šuchal Adam | Markovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |