Žebříček - Kraj Vysočina - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Závody mládeže
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 295 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Riedl Patrik | Humpolec | 3 | 109 | 109 | 36.33 | |
2 | Riedl Filip | Humpolec | 3 | 103 | 103 | 34.33 | |
3 | Trnka Tomáš | 2 | 93 | 93 | 46.50 | ||
4 | Matulka Matyáš | Jihlava | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
5 | Dostál Matouš | Králíky | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
6 | Kot Hynek | Zdislavice | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
7 | Svárovský David | Čejov | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
8 | Beránková Eliška | Světlá nad Sázavou | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
9 | Hnulík Svatopluk | Havlíčkův Brod | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
9 | Kocanda Jakub | Pustina | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
11 | Chmelíček Roman | Měřín | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
11 | Smejkal Adam | Havlíčkův Brod | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
13 | Homola Matěj | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
14 | Koudela Jakub | Velké Meziříčí | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
14 | Kukeně Tomáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
14 | Lukš Benjamin | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
17 | Brzoň Matěj | Kožlí | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
17 | Kubešová Denisa | Bolina | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
17 | Požár Ondřej | Měřín | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
20 | Bulíček Tomáš | Jemnice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
20 | Choutková Klára | Světlá nad Sázavou | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
22 | Novotný Jiří ml. | Jemnice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
22 | Pácal Antonín ml. | Stránecká Zhoř | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
22 | Vik Denis | Velké Meziříčí | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
25 | Chládová Anežka | Lipnička | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
25 | Formanová Adriana | Praha | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
25 | Jakubec Jan | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
28 | Finda Stanislav | Jemnice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
28 | Kašpar Leoš | Měřín | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
30 | Hlaváč Radim | Měřín | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
30 | Rejna Tomáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
30 | Zahradník Miroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
30 | Černovická Alice Lucie | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
34 | Chmelíčková Eva | Měřín | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
34 | Matějčková Adéla | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
34 | Trutna Jan | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
34 | Černovický Adam | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
38 | Doležalová Sabina | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
38 | Vágenknecht Adam | Pardubice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
40 | Kubín Jan | Habrovčovice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
40 | Valenta Zdeněk ml. | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
42 | Hotař Petr | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
42 | Zikmund Michal | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
44 | Kučerová Simona | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
44 | Starosta Radek | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
44 | Šuchalová Klára | Markovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
47 | Bouda Vojtěch | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
47 | Halas Erik | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
47 | Hemerka David | Josefodol | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
50 | Aichler Ludvík | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
50 | Paleček Vojtěch | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
50 | Tvrdá Nikola | Příseky | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
50 | Vágenknecht Dan | Pardubice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
54 | Chytka Adam | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
54 | Stehlík Vít | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
56 | Bouček Jiří | Zdislavice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
56 | Pacalová Zuzana | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
56 | Strnad Jakub ml. | Praha | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
56 | Černý Dominik | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
60 | Hejkal Dominik | Havlíčkův Brod | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
60 | Prokeš Patrik | Velký Beranov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
60 | Starostová Natálie | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
60 | Šmíd Jakub | Světlá nad Sázavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
64 | Dvořák Filip | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
64 | Němec Jakub | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
64 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 5 | 27 | 27 | 5.40 | |
67 | Chmelíček Tomáš | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
67 | Podhracký Antonín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
67 | Slavík Matěj | Choceň | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
67 | Večeřová Martina | Měřín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
71 | Kasal Petr | Světlá nad Sázavou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
71 | Kohout Jan Samuel | Světlá nad Sázavou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
71 | Strnadová Adéla | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
71 | Vorel Aleš | Rakovník | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
71 | Zahradník Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
76 | Doležal Petr | Jeníkovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
76 | Jašková Aneta | Černá Hora | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
76 | Lukeš Jan | Rakovník | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
76 | Šimek Ondřej | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
80 | Ondráková Eliška | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
80 | Pešková Nikola | Tábor | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
80 | Rašovský Jan | Neslovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
83 | Bednář Jakub | Třebíč | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
83 | Hejda Filip | Rakovník | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
83 | Koubský Adam | Pelhřimov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
83 | Kytnar Filip | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
87 | Klíma Lukáš | Měřín | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
87 | Truhlářová Daniela | Vlašim | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
87 | Václavek Jakub | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
90 | Bříza Filip | Jiřice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
90 | Chmelíček Vladimír | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
90 | Marek Vojtěch | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
90 | Pacholíková Nikola | Dolní Město | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
94 | Budžinský Petr | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
94 | Mareš Jakub | Plačkov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
94 | Prokeš Ondřej | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
94 | Pružina Lukáš | Uhříněves | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
98 | Hanko Jáchym | Rakovník | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
98 | Karban Tobiáš | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
98 | Vítek Matěj | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
101 | Dvořák Aleš ml. | Velké Meziříčí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
101 | Havlíčková Dominika | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
101 | Krčil Martin ml. | Červená Řečice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
101 | Neubrand Marek | Nové Město na Moravě | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
101 | Václavek Zdeněk | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
106 | Fric Adam | Rakovník | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
106 | Gondek Tomáš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
106 | Horáček Radim | Vlastějovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
106 | Kotovic Jiří ml. | Zubří | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
106 | Lukš Pavel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
111 | Dvorský Jakub | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
111 | Kalenda Tomáš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
111 | Lukš Maxim | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
111 | Müller Tomáš | Telecí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
111 | Sláma Jiří | Nové Město na Moravě | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
111 | Čekal Matěj | Černovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
111 | Šedivý Vojtěch ml. | Mladá Boleslav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
118 | Dostál Vít | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
118 | Komárek Filip | Meziříčko | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
118 | Novák Matěj | Humpolec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
118 | Petr Radim | Nové Město na Moravě | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
118 | Pokorný Martin | Rakovník | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
118 | Váchová Radka | Humpolec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
124 | Fišer Jan | Rakovník | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
124 | Malec Petr | Lavičky | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
124 | Pacholík Michal | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
127 | Aichler Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
127 | Bednář Štěpán | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
127 | Grecová Tereza | Maršovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
127 | Hažmuka Tomáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
127 | Kutílková Adriana | Horní Heřmanice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
127 | Lang Martin | Lipnice nad Sázavou | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
127 | Pěchouček Jiří | Lužná | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
134 | Krejčí Martin | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
134 | Munzar Tomáš | Doubravník | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
134 | Navrkal Lukáš | Plešice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
134 | Netrval Marek | České Budějovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
134 | Vencálek Miloslav ml. | Slavkovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
134 | Vokáč Štěpán | Mladá Boleslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
140 | Adamec Jakub | Závidkovice | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
140 | Bajgl Matyáš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
140 | Hromada Dominik | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
140 | Katolický Michal | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
140 | Kovařík Jan | Nové Město na Moravě | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
140 | Sysel Tomáš | Olší | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
140 | Václavík Aleš | Pelhřimov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
140 | Válová Denisa | Kamenice nad Lipou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
140 | Žváček Michal | Nové Město na Moravě | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
149 | Helcl Jaroslav | Rakovník | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
149 | Holejšovský Tomáš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
149 | Koutný Daniel | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
149 | Satorie Jan | Jimramov | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
149 | Satorie Josef | Jimramov | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
149 | Vokáč Šimon | Mladá Boleslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
149 | Čaněk Antonín | Třebíč | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
149 | Šimečková Tereza | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
157 | Bureš Matyáš | Herálec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
157 | Halva Daniel | Jimramov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
157 | Houdek Petr | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
157 | Kučerová Kateřina | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
157 | Mayer Martin | Věchnov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
157 | Netoušek martin | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
157 | Novák Matyáš | Nová Ves u Chotěboře | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
157 | Sláma Jan | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
157 | Stehlík Jaroslav ml. | Fryšava pod Žákovou horou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
157 | Vašík Jakub | Jimramov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
167 | Dokulilová Denisa | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
167 | Harvan Patrik | Bystrice nad Pernštejnem | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
167 | Křídlová Kateřina | Nové Město na Moravě | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
167 | Mastík Dominik | Ondřejov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
167 | Ošmera Vít | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
172 | Aldorf Vojtěch | Červená Řečice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
172 | Báňová Zuzana | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
172 | Drápela Filip | Svařenov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
172 | Dvořáček Jan | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
172 | Horký Jakub | Ronov nad Doubravou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
172 | Hubáček Petr | Nové Město na Moravě | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
172 | Jirkovský Jan | Rakovník | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
172 | Katolický Šimon | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
172 | Kovaříková Tereza | Nové Město na Moravě | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
172 | Krejčí Milan ml. | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
172 | Kulka Štěpán ml. | Jimramov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
172 | Mendl Patrik | Lučice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
172 | Václavík Štěpán | Pelhřimov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
172 | Čonka David | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
172 | Šedý Jan | Nové Město na Moravě | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
187 | Joukl Jiří | Chotěboř | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
187 | Kousal Filip | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
187 | Křivý Karel | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
187 | Vašíková Kateřina | Jimramov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
191 | Chvátal Petr | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
191 | Cimburek František ml. | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
191 | Vondra Aleš | Lučice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
191 | Čaněk Tomáš | Třebíč | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
195 | Beneš Jaroslav | Nová Ves u Chotěboře | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
195 | Melzer Filip | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
195 | Noha Ondřej | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
195 | Vaněk Tomáš | Měřín | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
199 | Bém Edvard | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
199 | Matějíček Marek | Měřín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
199 | Václavek Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
202 | Adamcová Nikola | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Adamec Tomáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Bartušková Andrea | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Bartůšek Pavel ml. | Velký Beranov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Bartůšková Tereza | Velký Beranov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Bednář Patrik | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Beneš Denis | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Beranová Simona | Zachotín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Brzoň Luboš | Kožlí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Bublán Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Chlubna Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Choutka Daniel | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Chrást Jan | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Coufal Daniel | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Coufal David | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Drápela Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Dvořák Jáchym | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Fikar Lukáš | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Fikar Tomáš | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Filouš Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Flachs Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Forman Viktor | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Hanzelka Denis | Olomouc | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Hausler Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Hloušek Jakub | Rožná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Homolová Roza | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Hrabánek Martin | Lovosice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Hrančík Jan | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Hudeček Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Humplík Jakub | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Humplík Lukáš ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Kafka Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Klíma Jan | Česká Rybná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Klíma Ondřej ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Kocourek Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Kocourek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Kolda Jakub | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Kopecká Karolína | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Krejsa Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Krejčová Eva | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Krejčí Jakub | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Krejčí Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Kubínová Kristýna | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Kubíček Petr | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Kuna Karel | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Kutílek Milan | Horní Heřmanice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Kučera Richard | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Kytnarová Viktorie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Křikava Jaromír | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Křikava Miroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Křikavová Adéla | Světlá nad sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Lang Adam | Lipnice nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Lokaj Matyáš | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Marek Petr | Maleč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Marek Vít | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Mareš Samuel | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Musil Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Musil Marek | Tasov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Másílko Bronislav | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Másílko Jaroslav | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Nedoma Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Nedomansky Lukáš | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Nedomanská Eliška | Čikov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Nedomanský Jakub | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Nedomanský Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Nekulová Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Novotný Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Novotný Milan ml. | Markovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Ošmera Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Panáček David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Petera Antonín | Lipnička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Pipek Jan | Lučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Přichystal Jan | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Rejna Filip | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Rosecký Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Smejkal Tomáš ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Sobotka Zdeněk st. | Kochánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Soukup Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Vaňková Nikola | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Večeřová Jana | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Večeřová Marie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Vidlák Matouš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Vik Daniel | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Vranka Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Vála Josef | Kamenice nad Lipou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Řádek Dominik | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Šimek Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
202 | Šmídová Veronika | Příseka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Šoustarová Karolína | Lísek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Šrámek Jan | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Štos Patrik | Čejov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Šuchal Adam | Markovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Švíka Kryštof | Hněvkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
202 | Švíka Maxmilián | Hněvkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |