Žebříček - Kraj Liberecký - 01.01.2017 - 31.12.2017
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 318 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dydňanský Roman | Vrbno | 2 | 98 | 98 | 49.00 | |
2 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 2 | 87 | 87 | 43.50 | |
3 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 2 | 79 | 79 | 39.50 | |
4 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 3 | 78 | 78 | 26.00 | |
5 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 2 | 73 | 73 | 36.50 |
6 | Mareš Jan | Turnov | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
6 | Vele Martin ml. | Loktuše | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
8 | Sychrová Soňa | Jenišovice | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
9 | Lát Jiří | Česká Lípa | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
10 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
11 | Flanderka Aleš | Pašinka | 1 | 55 | 55 | 55.00 | |
12 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 53 | 53 | 26.50 |
12 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 1 | 53 | 53 | 53.00 | |
14 | Louda Jaroslav | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
14 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
16 | Janda Pavel st. | Turnov | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
16 | Majer Luděk | Jablonec nad Nisou | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
16 | Svoboda Jiří | Pašinka | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
16 | Vídeňský Zdeněk | Lhotice | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
16 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
21 | Havlíček Lukáš | Mělník | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
21 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
23 | Adam Lukáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
23 | Flanderka Miloš | Pašinka | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
23 | Hnízdil Václav | Dlouhý Most | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
23 | Honc Josef | Rumburk | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
23 | Kudry Marek | Cerhenice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
23 | Resl Jakub | Liberec | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
23 | Čtvrtečka Jiří | Roztoky | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
30 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
30 | Karban Michal st. | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
30 | Novák Josef | Svijany | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
33 | Janata Martin | Libuň | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
34 | Buriánek Dušan | Koberovy | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
35 | Kadlec Tomáš | Turnov | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
35 | Mareš Martin | Turnov | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
35 | Takács Pavel | Světnov | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
35 | Zítka Lukáš | Jíkev | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
39 | Jiránek Robin | Radvanovice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
39 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
39 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
42 | Kneř Vladimír | Malá Skála | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
42 | Maček Tomáš | Velká Jesenice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
42 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
42 | Štolovský Miloslav | Dolní Bousov | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
46 | Burda Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
46 | Ručka Rudolf | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
48 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
48 | Mráz Vlastimil | Radvánovice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
50 | Císař Martin | Plzeň | Feedershop Plzeň | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
50 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
52 | Slivko Jiří | Třeboň | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
52 | Říha Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
54 | Košek Martin | Ohrazenice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
54 | Rolník Jan | Chýšť | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
54 | Vopasek Jaroslav | Doubrava | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
57 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
57 | Poštolka Petr | Vysoké Veselí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
59 | Svoboda František | Malá Skála | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
60 | Konopásek Josef | Polička | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
60 | Průša Jaroslav | Mnichovo Hradiště | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
60 | Sitta Bohuslav | Taneček | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
63 | Koťátko Jiří | Doubrava | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
63 | Reiter Jiří | Vrát | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
65 | Blechta Jakub | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
65 | Danko Karel | Žeretice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
65 | Falta Kamil | Klášter nad Dědinou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
68 | Dostál Jaroslav | Liberec | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
68 | Resl Milan | Liberec | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
70 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
70 | Rejman Ivo | Liberec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
70 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
73 | Abramius Radek | Mladá Boleslav | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
73 | Bergman František | Mnichovo Hradiště | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
73 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
73 | Sudík Štěpán | Malá Skála | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
77 | Dvořák Jiří | Polička | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
77 | Jiránek Martin | Sychrov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
77 | Melnar Michal | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
77 | Sudík Bohumil | Malá Skála | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
81 | Bareš Josef | Koberovy | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
81 | Bredler Eliáš | Malá Skála | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
81 | Gračka Radek | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
81 | Hrdina Jiří | Niměřice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
81 | Slivko Tomáš | Třeboň | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
86 | Hudeček František | Chýšť | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
86 | Jiránek Bastien | Líšný | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
86 | Pleskač Antonín | Libice nad Doubravou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
86 | Prokop Richard | Malá Skála | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
86 | Stěhulka Aleš | Bitouchov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
91 | Dičko Robert | Mladá Boleslav | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
91 | Hujer Miroslav st. | Liberec | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
91 | Slivko Jiří | Hradec Králové | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
91 | Šindelář Vít | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
95 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
95 | Kotas Pavel st. | Mladá Boleslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
95 | Martinec Patrik | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
95 | Prokop Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
95 | Přibyl David | Vlčice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
100 | Cenkner Antonín | Cheb | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
100 | Gažiová Liliana | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
100 | Valíček Matěj | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
100 | Šťastný Jan | Mnichovo Hradiště | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
104 | Böhm Aleš | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
104 | Kynčl Jan | Semily | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
104 | Turnovský Radek | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
104 | Řezanka Karel st. | Strakonice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
108 | Cajthaml Jaroslav | Liběchov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
108 | Dvořák Zdeněk | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
108 | Hapiák Tomáš | Turnov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
108 | Kondras Přemysl | Pardubice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
108 | Kraus Pavel | Jablonec nad nisou | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
108 | Preisler Lukáš | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
114 | Alexandrov Lukáš | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
114 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 20 | 20 | 10.00 |
114 | Dvořák Miloslav | Ústí nad Labem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
114 | Glaesner Tomáš | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
114 | Kadlec František | Zlíč | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
114 | Vávra Vladimír | Doubrava | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
120 | Bredler Jonáš | Malá Skála | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
120 | Burda Tomáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
120 | Franěk Robert | Trutnov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
120 | Jedlička Bohuslav ml. | Liberec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
120 | Kadeřábek Jaroslav | Štětí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
120 | Kalčík Matěj | Plzeň | Feedershop Plzeň | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
120 | Lánský Petr | Česká Skalice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
120 | Polívková Bára | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
128 | Bureš Jan | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
128 | Dražan Zdeněk | Panenský Týnec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
128 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
128 | Růžička Milan st. | Liberec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
128 | Tylová Natálie | Jičín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
133 | Hušek Jan | Tatobity | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
133 | Kresl Tomáš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
133 | Sušil David | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
136 | Karban Michal ml. | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
136 | Louma Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
136 | Michalík Lukáš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
136 | Mocek Jan | Semily | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
136 | Růžička Miroslav | Tanvald | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
136 | Růžička Zdeněk ml. | Turnov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
142 | Adam Jakub | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
142 | Labík Aleš | Vrchovina | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
142 | Nekuda Pavel | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
142 | Preisler Oldřich | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
142 | Suchopár Miroslav | Stříbrná | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
147 | Brychta Adam | Lomnice nad Popelkou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
147 | Carbol Jan | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
147 | Konejl Robert | Modřišice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
147 | Kubán Petr | Košťálov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
147 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
147 | Petráček Ota | Mníšek u Liberce | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
147 | Sudík Miloslav | Kochánky | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
154 | Hušek Jiří st. | Tatobity | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
154 | Novák Antonín | Rovensko | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
154 | Slivko Josef | Třeboň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
154 | Zrůstek Martin | Česká Lípa | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
154 | Český Ondřej | Strakonice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
159 | Charvát David | Slatiny | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
159 | Fryč Petr | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
159 | Hlubuček Ladislav | Klášterní Lhota | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
159 | Marek Erik | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
159 | Podveský Marek | Nová Paka | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
159 | Smolíková Pavlína | Jičín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
159 | Voneš Jiří | Velké Hamry | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
166 | Böhm František st. | Chrastava | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
166 | Kapras Tomáš | Čičavy | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
166 | Uhrin Michal | Mnichovo Hradiště | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
166 | Vojtěch Marek | Vlašim | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
170 | Doule Jan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
170 | Hapiák Miloslav | Turnov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
170 | Práde Jaroslav | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
170 | Tuček Ondřej | Mnichovo Hradiště | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
174 | Ambros Josef | Mělník | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
174 | Dědek Lukáš | Česká Lípa | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
174 | Oliva Jan | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
174 | Růžička Zdeněk st. | Turnov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
174 | Vávra Lukáš | Železný Brod | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
179 | Amrich David | Stráž pod Ralskem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
179 | Beránek Miroslav | Liberec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
179 | Běhounek Martin | Frýdlant v Čechách | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
179 | Cejnar Lukáš | Liberec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
179 | Cermanová Marie | Jičín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
179 | Danda Jan st. | Dneboh | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
179 | Dittrichová Karolína | Vrchovina | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
179 | Fajfr Jakub | Desná | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
179 | Fejgl Radko | Dlouhý Most | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
179 | Havelka Luboš | Příbram | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
179 | Havlíček Stanislav | Mělník | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
179 | Kadaš Miroslav | Velké Hamry | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
179 | Kaminský Jan | Frýdštejn | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
179 | Kaprálek Tomáš | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
179 | Kollert Petr st. | Liberec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
179 | Kolář Jan | Louny | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
179 | Kysela Zdeněk st. | Dlouhý most u Liberce | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
179 | Kühnel Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
179 | Kühnl Pavel | Dlouhý Most | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
179 | Křikava Jaroslav | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
179 | Moravec Tomáš | Kunčice nad Labem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
179 | Máder Jan | Radvanec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
179 | Neumann Marek | Chrastava | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
179 | Novák Marek | Rumburk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
179 | Pavlát Radek | Nahořany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
179 | Pašek David | Jesenice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
179 | Picek Martin | Žďár | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
179 | Přáda Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
179 | Rousek Pavel | Modřany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
179 | Rovac Lukáš | Liberec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
179 | Svašek Čeněk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
179 | Sádlík Daniel | Jeníšovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
179 | Sýkora Jiří ml. | Malá Skála | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
179 | Sýkora Jiří st. | Malá Skála | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
179 | Turský David | Krchleby | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
179 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
179 | Zeman Ladislav | Malá Skála | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
179 | Čechlovský Jiří | Jeníšovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
179 | Šprinc Rudolf | Těchlovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
179 | Šrajer Miloš | Bakov nad Jizerou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
219 | Hamouz Zdeněk | Česká Lípa | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
219 | Hejsek Václav | Tanvald | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
219 | Rulf Richard | Chotěboř | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
219 | Velebný Pavel | Praha | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
223 | Abrhám Jiří | Cheb | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
223 | Odstrčilík Tadeáš | Dolní Bousov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
223 | Svátek Vladimír | Panenský Týnec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
223 | Tůma Maxmilián | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
227 | Franc Jiří | Liberec | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
227 | Klein Jakub | Sekerkovy Loučky | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
227 | Slavíček Michal | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
227 | Soukup Karel | Vysoké Veselí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
227 | Turek Michal | Štětí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
227 | Vele Ondřej | Loktuše | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
227 | Witschel Martin | 2 | 5 | 5 | 2.50 | ||
227 | Šlambora Jiří | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
235 | Musil Vladimír | Chuchelna | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
235 | Pleskačová Agáta | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
235 | Čeňková Kristýna | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
238 | Machník Jindřich | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
238 | Svoboda Miloš | Panenský Týnec | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
238 | Zeman Miroslav | Semily | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
241 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
241 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
241 | Pokorný Martin | Štětí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
241 | Strejček Zdeněk ml. | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
241 | Štěpánková Klára | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
246 | Anděl Michal | Lažany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Anděl Tomáš | Lažany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Anděl Tomáš ml. | Lažany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Baštýř Josef | Zákupy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Beneš Pavel | Doubí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Burgr Martin | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Cejnar Jiří | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Coufal Vojtěch | Semily | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Doležal Jan | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Doležalová Kateřina | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Dufek Tomáš ml. | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Forman Jan | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Frič Jakub | Sobotka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Hamouz Marek | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Hanzl Jaroslav | Václaví | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Hanzl Roman | Václaví | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Hnatajko Milan | Doubí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Hujer Jiří | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Hujer Milan | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Hurt Václav | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Hušek David | Koberovy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Hušek Martin | Koberovy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Hynek Pavel | Semily | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Janda Lukáš | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Janda Pavel ml. | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Jechová Vendula | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Jedlička Bohuslav st. | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Ježek Jan | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Jiránek Jan | Svijanský Újezd | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Kaplan Otomar | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Kiziveter Martin | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Klein Matěj | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Kollert Adam | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Koudelka Roman | Lomnice nad Popelkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Kudrnáč Květoslav | Sedlíšťka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Kunst Jiří | Přepeře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Kysela Bohuslav | Příšovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Kůdela Zdeněk | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Macháček David | Tatobity | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Malý Karel | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Maryško Daniel | Krásný Les | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Maryško Milan | Krásný Les | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Mikule Luděk | Doubrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Mizera Adam | N. Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Mizera Denis | N. Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Móro Leoš | Svijany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Nohynek Tomáš ml. | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Novotný Vladimír ml. | Roztoky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Novotný Vladimír st. | Roztoky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Nováková Anna | Rovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Pařík Luděk | Lažany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Pelda Lukáš | Doubrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Plíva Miloš | Semily | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Poštolka Pavel | Vysoké Veselí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Prause Jiří | Jílovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Preislerová Vladana | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Prokopová Gabriela | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Pícha Denis | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Roušal Luděk | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Rudy Sergej | Koberovy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Rulec Zbyněk | Svijanský Újezd | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Rössler Tomáš | Veselá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Růžičková Adéla | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Schleif Filip | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Snížek Tadeáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
246 | Stehlík Jiří | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Stehlík Lubomír ml. | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Vyhlas Martin | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Zeman Martin | Semily | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Šorejs Miloslav | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Štantejský Karel | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
246 | Šulc Vilém | Semily | 1 | 1 | 1 | 1.00 |