Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2016 - 31.12.2016
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 1569 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 17 | 292 | 615 | 36.18 |
2 | Jirásek Petr | Chotěboř | 13 | 290 | 429 | 33.00 | |
3 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 17 | 280 | 604 | 35.53 |
4 | Provazník Michal | Dřenice | 13 | 264 | 419 | 32.23 | |
5 | Novák Petr | Čankovice | 11 | 263 | 385 | 35.00 | |
6 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 18 | 253 | 550 | 30.56 |
7 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | CLEVER FISH team | 12 | 249 | 341 | 28.42 |
8 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 12 | 242 | 374 | 31.17 | |
9 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 17 | 235 | 427 | 25.12 |
10 | Bareš Vladimír | Slepotice | 18 | 229 | 432 | 24.00 | |
10 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | 10 | 229 | 321 | 32.10 | |
12 | Machatý David | Jaroměř | 7 | 228 | 250 | 35.71 | |
13 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 16 | 225 | 418 | 26.13 |
14 | Douda Jan | Chrast u Chrudimi | 19 | 221 | 390 | 20.53 | |
15 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 10 | 217 | 270 | 27.00 |
16 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 6 | 208 | 208 | 34.67 |
17 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 17 | 207 | 339 | 19.94 |
18 | Tatíček Jiří | Lukavice | 6 | 204 | 204 | 34.00 | |
19 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 9 | 203 | 229 | 25.44 | |
20 | Doležal Miroslav | Pardubice | 13 | 202 | 287 | 22.08 | |
21 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 10 | 201 | 245 | 24.50 |
21 | Slavíček Ondřej | Rosice nad Labem | 7 | 201 | 211 | 30.14 | |
23 | Gančarčík Karel | Pardubice | 13 | 199 | 258 | 19.85 | |
24 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | 13 | 197 | 279 | 21.46 | |
25 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 13 | 194 | 263 | 20.23 |
26 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 18 | 192 | 335 | 18.61 |
27 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 16 | 191 | 339 | 21.19 |
28 | Brodský Michal | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 7 | 188 | 199 | 28.43 |
28 | Smítka Radek | Bolina | Volejovky | 7 | 188 | 196 | 28.00 |
30 | Doležán Vladimír | Chotěboř | 8 | 187 | 206 | 25.75 | |
31 | Doležalová Monika | Pardubice | 10 | 180 | 257 | 25.70 | |
32 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | 6 | 177 | 177 | 29.50 | |
33 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | 6 | 176 | 176 | 29.33 | |
34 | Staněk Václav | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 14 | 174 | 261 | 18.64 |
35 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 7 | 172 | 180 | 25.71 | |
36 | Smola Jiří | Vysoké Mýto | 8 | 166 | 184 | 23.00 | |
37 | Černý Jan | Pardubice | 5 | 165 | 165 | 33.00 | |
38 | Hájek Lubomír | Lanškroun | 6 | 159 | 159 | 26.50 | |
39 | Hudeček František | Chýšť | 7 | 157 | 164 | 23.43 | |
40 | Novotný Petr | Zámrsk | 12 | 146 | 188 | 15.67 | |
41 | Musílek Petr | Chotěboř | 8 | 145 | 154 | 19.25 | |
42 | Sedlář Ivan | Borová | 5 | 143 | 143 | 28.60 | |
42 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 5 | 143 | 143 | 28.60 |
44 | Kondras Přemysl | Pardubice | 8 | 141 | 147 | 18.38 | |
44 | Vávra Luboš | Lanškroun | 7 | 141 | 142 | 20.29 | |
46 | Hladík Tomáš | Dobruška | Opočno | 3 | 136 | 136 | 45.33 |
46 | Horváth Milan | Sezemice | 6 | 136 | 136 | 22.67 | |
46 | Provazník Jiří | Dřenice | 6 | 136 | 136 | 22.67 | |
46 | Šrámek Patrik | Opočínek | Hungerfish team | 5 | 136 | 136 | 27.20 |
50 | Vojtěch Václav | Mlázovice | 4 | 135 | 135 | 33.75 | |
51 | Horák Jaromír | Albrechtice nad Orlicí | 6 | 134 | 134 | 22.33 | |
52 | Jukl Ivan | Nemošice | 7 | 133 | 141 | 20.14 | |
53 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | 6 | 131 | 131 | 21.83 | |
53 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 5 | 131 | 131 | 26.20 | |
55 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 5 | 130 | 130 | 26.00 | |
55 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | 7 | 130 | 140 | 20.00 | |
55 | Pánek Vít | Sezemice | 4 | 130 | 130 | 32.50 | |
58 | Appl Jaroslav | Žamberk | Red Fish team | 6 | 129 | 129 | 21.50 |
59 | Hodík Martin | Slepotice | 7 | 126 | 127 | 18.14 | |
59 | Rolník Jan | Chýšť | 6 | 126 | 126 | 21.00 | |
59 | Záruba Petr | Blato | 5 | 126 | 126 | 25.20 | |
62 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 10 | 124 | 167 | 16.70 |
63 | Juhoš Josef st. | Podůlšany | 7 | 123 | 124 | 17.71 | |
63 | Konfršt Lukáš | Pardubice | 4 | 123 | 123 | 30.75 | |
65 | Hájek Vladimír | Dobříkov | 5 | 122 | 122 | 24.40 | |
66 | Vrba Tomáš | Svítkov | 5 | 121 | 121 | 24.20 | |
67 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 6 | 120 | 120 | 20.00 | |
68 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 5 | 114 | 114 | 22.80 | |
69 | Žemlička Radek | Slatiňany | 6 | 113 | 113 | 18.83 | |
70 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 5 | 112 | 112 | 22.40 | |
70 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 3 | 112 | 112 | 37.33 | |
70 | Vašíček Zdeněk | Opočno | MO ČRS Opočno | 2 | 112 | 112 | 56.00 |
70 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 8 | 112 | 112 | 14.00 | |
74 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 4 | 111 | 111 | 27.75 | |
75 | Jech Jiří | Lešany | 5 | 109 | 109 | 21.80 | |
76 | Horyna Tomáš | Broumov | 4 | 108 | 108 | 27.00 | |
77 | Růžička Pavel | Dašice | 4 | 107 | 107 | 26.75 | |
78 | Bárta Zdeněk | Sulkovec | 3 | 106 | 106 | 35.33 | |
78 | Vybíral Karel | Semily | 4 | 106 | 106 | 26.50 | |
80 | Dostál Matouš | Králíky | 7 | 105 | 106 | 15.14 | |
81 | Spíchal Jaroslav | Moravská Třebová | 5 | 103 | 103 | 20.60 | |
82 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 5 | 98 | 98 | 19.60 | |
83 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 5 | 96 | 96 | 19.20 |
83 | Rudolf Jaroslav | Vrdy | 3 | 96 | 96 | 32.00 | |
85 | Pavlovič Petr | Přestavlky | 3 | 95 | 95 | 31.67 | |
85 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 5 | 95 | 95 | 19.00 | |
87 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 3 | 93 | 93 | 31.00 | |
88 | Kubalík Josef | Hrochův Týnec | 5 | 92 | 92 | 18.40 | |
89 | Doležal Pavel | Pardubice | 5 | 91 | 91 | 18.20 | |
89 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 3 | 91 | 91 | 30.33 | |
89 | Řípa Aleš | Heřmanův městec | 8 | 91 | 91 | 11.38 | |
92 | Bezdíček Radek | Brandýs | 3 | 90 | 90 | 30.00 | |
92 | Březina Jaroslav | Dobříkov | 4 | 90 | 90 | 22.50 | |
94 | Bidmon Pavel | Korouhev | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
94 | Ficner Lukáš | Lanškroun | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
94 | Hošek Petr | Pardubice | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
97 | Štěchová Izabela | Stolany | 2 | 88 | 88 | 44.00 | |
98 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | 5 | 87 | 87 | 17.40 | |
98 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 9 | 87 | 97 | 10.78 |
98 | Novák Jiří | Hrochův Týnec | 3 | 87 | 87 | 29.00 | |
101 | Vaněk Dalibor | Vysoké Mýto | 5 | 86 | 86 | 17.20 | |
102 | Čermák Ivan | Orel | 2 | 84 | 84 | 42.00 | |
103 | Malý Jiří st. | Korouhev | 5 | 83 | 83 | 16.60 | |
104 | Kopecký David | Nasavrky | 4 | 82 | 82 | 20.50 | |
104 | Samek Bohumír | Stolany | 5 | 82 | 82 | 16.40 | |
104 | Tichý Tomáš | Slatiňany | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
107 | Koukal Martin st. | Hvozdečko | 2 | 81 | 81 | 40.50 | |
108 | Novotná Lenka | Zámrsk | Novotňáci | 6 | 80 | 80 | 13.33 |
108 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 3 | 80 | 80 | 26.67 | |
110 | Flídr Vladislav st. | Litomyšl | 2 | 79 | 79 | 39.50 | |
110 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | 5 | 79 | 79 | 15.80 | |
112 | Toman Martin | Rozstání | 4 | 78 | 78 | 19.50 | |
112 | Štarman Jiří ml. | Staré Jesenčany | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
114 | Havel Jiří | Přestavlky | 4 | 75 | 75 | 18.75 | |
114 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 4 | 75 | 75 | 18.75 | |
114 | Šupol Petr | Libišany | 5 | 75 | 75 | 15.00 | |
117 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 4 | 74 | 74 | 18.50 | |
117 | Horký Vojtěch | Zábřeh na Moravě | 4 | 74 | 74 | 18.50 | |
117 | Kolečkář Tomáš | Mohelnice | 4 | 74 | 74 | 18.50 | |
120 | Jelínek Miroslav | Vysoké Mýto | 4 | 73 | 73 | 18.25 | |
120 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 4 | 73 | 73 | 18.25 | |
120 | Myška Lukáš | Zaječice | 4 | 73 | 73 | 18.25 | |
120 | Navrátil Jiří | Úhřetice | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
124 | Balvín Jan | Týniště nad Orlicí | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
124 | Machač Martin | Pardubice | 4 | 72 | 72 | 18.00 | |
126 | Brendl Patrik | Lanškroun | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
126 | Vodička Petr | Pardubice | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
128 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 4 | 70 | 70 | 17.50 | |
128 | Netolický Karel | Litomyšl | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
128 | Urban David | Opatovice nad Labem | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
131 | Gryč Jan | Přibyslav | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
131 | Klapal Kamil | Skuteč | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
131 | Pešek Jan | Chrudim | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
134 | Klapka Daniel | Chrudim | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
134 | Málek Petr | Chotěboř | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
136 | Balada Filip | Přelouč | 4 | 67 | 67 | 16.75 | |
136 | Brychta Michal | Litomyšl | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
136 | Dvořáček Jan | Zbraslavice | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
136 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
136 | Kůrka Pavel | Pardubice | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
136 | Mrowietz Petr | Lukavice | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
142 | Hlásenský Miroslav | Polička | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
142 | Martinů Jaroslav | Polička | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
142 | Růžička Josef | Čeperka | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
142 | Červinka Josef | Orel | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
146 | Cuhorka Aleš | Přelouč | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
146 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
146 | Šťastný Zdeněk | Pardubice | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
149 | Houser Otakar | Všechlapy | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
149 | Hrachovina Miloš | Mokré | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
149 | Jeníček Miroslav | Pardubice | 4 | 64 | 64 | 16.00 | |
149 | Netolický Lukáš | Skuteč | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
149 | Niems Martin | Přelouč | 4 | 64 | 64 | 16.00 | |
154 | Ficner Jiří | Lanškroun | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
154 | Kaválek Michal | Letohrad | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
154 | Mokrý Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
154 | Senítko Jiří | Rabštejnská Lhota | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
154 | Šulc Petr | Tuněchody | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
159 | Pácl František | Ústí nad Orlicí | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
160 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
160 | Hofman Vladimír | Hrochův Týnec | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
160 | Horák Pavel | Žiželice | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
160 | Přikryl Dušan | Choceň | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
160 | Říčař David | Zdelov | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
165 | Tichý Michal | Slatiňany | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
166 | Fiedler Luděk | Pardubice | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
167 | Grus David | Jablonné nad Orlicí | 5 | 58 | 58 | 11.60 | |
167 | Mihalík Ondřej | Pardubice | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
169 | Malý Jiří ml. | Korouhev | 5 | 57 | 57 | 11.40 | |
169 | Otradovský Josef | Lanškroun | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
169 | Picpauer Miroslav | 1 | 57 | 57 | 57.00 | ||
169 | Tůma Jiří | Rousínov | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
173 | Horníček Ladislav | Borohrádek | 1 | 56 | 56 | 56.00 | |
173 | Petružálek Martin | Pardubice | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
175 | Hudec Jan | Dražkovice | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
175 | Letáček Jakub | 1 | 55 | 55 | 55.00 | ||
175 | Mokrá Jana | Najdek | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
175 | Vosáhlo Pavel | Strašov | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
175 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
175 | Žďárek Milan | Jaroslav | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
181 | Donát Petr | Výprachtice | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
181 | Dostál Jaroslav | Choceň | 4 | 54 | 54 | 13.50 | |
181 | Řehák Václav | Police nad Metují | IKA Trutnov - Fanatik Fishing team | 3 | 54 | 54 | 18.00 |
184 | Hubička Tomáš | Brloh | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
184 | Hudec Matěj | Slatiňany | 1 | 53 | 53 | 53.00 | |
184 | Pelikán Zdeněk | Chotěboř | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
184 | Stojka Jiří | Klešice | 4 | 53 | 53 | 13.25 | |
188 | Blaho Adam | Veská | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
188 | Bělohubý Robert | Dříteč | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
188 | Csernyanszký Antonín | Vysoké Mýto | 4 | 52 | 52 | 13.00 | |
188 | Doležalová Lída | Pardubice | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
188 | Zeman Adam | Slatiňany | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
193 | Brokl Radim | Polička | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
193 | Dang Tomáš | Řestoky | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
193 | Fröhlichová Diana | Bedworth | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
193 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
193 | Mádlo Ondřej | Orel | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
193 | Nový Josef | Onomyšl | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
193 | Rotröckel Tomáš | Moravská Třebová | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
200 | Augustin Peter | Slovensko | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
200 | Glencner Marek | Sruby | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
200 | Klesniak Peter | Slovensko | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
200 | Novák Milan | Pardubice | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
200 | Pelikánová Eliška | Slatiňany | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
200 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
206 | Bečka Jaroslav | Nerad | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
206 | Kopřiva Jaroslav | Skuteč | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
206 | Kučera Tomáš | Pardubice | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
206 | Melezínek Vlastimil | Polička | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
206 | Řihák Miroslav st. | Litomyšl | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
211 | Bradáč Michal | Velké Meziříčí | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
211 | Forbak Martin | Slovensko | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
211 | Hlotan Milan | Sezemice | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
211 | Jakubec Jiří st. | Litomyšl | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
211 | Janda František | Litomyšl | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
211 | Jílek Petr st. | Polička | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
211 | Kopa Stanislav | Moravičany | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
211 | Kopecký Jan | Pardubice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
211 | Maixner David | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
211 | Růžička Jan ml. | Zdislavice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
211 | Sion Pavel | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
222 | Daňsa Jiří | Litomyšl | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
222 | Franěk Robert | Trutnov | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
222 | Glocar Jaromír | Žichlínek | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
222 | Hnilička Marek st. | Řečany nad Labem | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
222 | Kratochvílová Pavlína | Pardubice | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
222 | Motyčka Lukáš | Vysoká u Holic | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
222 | Prchal Jiří | Pardubice | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
222 | Rulík Jan | Slatiňany | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
222 | Šaroun Vít | Litomyšl | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
231 | Fišer Petr | Litomyšl | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
231 | Hlaváč Lubomír | Vysoké Mýto | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
231 | Horňák Peter | Slovensko | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
231 | Hrnčíř Miroslav | Pelhřimov | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
231 | Kmošek Lukáš | Dašice | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
231 | Mlynarovič Ladislav | Slovensko | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
231 | Nejedlý Josef | Jaroslav | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
231 | Rezek Oldřich | Mikulov | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
231 | Vondra Josef | Trojovice | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
240 | Homoláč Miroslav | Hradec Králové | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
240 | Hrdlička Jaromír | Řestoky | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
240 | Jaworecki Artur | Miedzylesie | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
240 | Jezbera Milan | Obora | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
240 | Koudelka David | Letovice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
240 | Novák Petr | Orel | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
240 | Riesner Petr | Police nad Metují | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
240 | Sýkora Jozef | Slovensko | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
240 | Vajrauch Lukáš | Litomyšl | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
240 | Václavík Ondřej ml. | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
240 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
240 | Čapek Daniel | Přelouč | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
240 | Šikl Miroslav st. | Včelákov | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
253 | Bradáč Josef | Velké Meziříčí | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
253 | Cacek Miloslav | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
253 | Csernyanszká Pavlína | Vysoké Mýto | 4 | 44 | 44 | 11.00 | |
253 | Horáček Jan | Rosice u Chrasti | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
253 | Horňas Milan | Nové Město na Moravě | 4 | 44 | 44 | 11.00 | |
253 | Hošek Martin | Rybitví | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
253 | Klapal Jakub | Skuteč | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
253 | Kárníková Patricie | Zdechovice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
253 | Maršík Jan | Pelhřimov | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
253 | Okoń Mateusz | Polsko | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
253 | Olma Roman | Polsko | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
253 | Svoboda Jaroslav | Břehy u Přelouče | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
253 | Tichá Eliška ml. | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
253 | Vašuta Pavel | Pohřebačka | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
253 | Záškoda Radek | Moravské Budějovice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
253 | Šafařík Petr | Pohřebačka | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
253 | Šuchal Adam | Markovice | Betafish Církvice | 3 | 44 | 44 | 14.67 |
270 | Dubská Michaela | Vrbatův Kostelec | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
270 | Hegr Miroslav | Korouhev | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
270 | Kohlert Jan | Hradec Králové | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
270 | Kovář Josef | Pardubice | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
270 | Kubát Bohuslav | Jankovice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
270 | Macháček František | Proseč | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
270 | Nešpor Jindřich ml. | Litomyšl | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
270 | Podhradský Jan | Sulovice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
270 | Polák Petr | Vysoké Mýto | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
270 | Slováček Alois | Mořina | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
270 | Šibor Jaroslav | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
281 | Bednář Miloš | Letohrad | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
281 | Dvořák Jiří | Polička | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
281 | Gamper Petr | Přelouč | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
281 | Hetych Libor | Řestoky | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
281 | Koníř Jaroslav | Pardubice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
281 | Miřejovský Tomáš | Opatovice nad Labem | 4 | 42 | 42 | 10.50 | |
281 | Perich Oleg | Žďár nad Sázavou | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
281 | Rojtaš Marek | Slovensko | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
281 | Rozsypal Petr | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
281 | Smatana Juraj | Slovensko | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
291 | Bastl Tomáš | Jeníkovice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
291 | Bryška Jaroslav | Litomyšl | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
291 | David Tomáš ml. | Pardubice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
291 | Doubravský Pavel | Luže | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
291 | Jaroch Robert st. | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
291 | Makeš Lukáš | Lukavice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
291 | Mikan Tomáš | Chrast | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
291 | Moučka Marek | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
291 | Pešek Martin | Chrudim | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
291 | Picpauer Petr | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
291 | Prokůpek Aleš | Rozhovice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
291 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
291 | Svoboda Jaroslav | Rosice u Chrasti | 4 | 41 | 41 | 10.25 | |
291 | Tichý Eduard | Slatiňany | 4 | 41 | 41 | 10.25 | |
291 | Tubl Ivo | Praha | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
306 | Brůžek Pavel | Slatiňany | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
306 | Hanyk Milan | Litomyšl | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
306 | Jakubec Jiří ml. | Litomyšl | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
306 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
306 | Karliš Jindřich | Jenišovice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
306 | Kusý Karel | Choceň | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
306 | Machálek Michal | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
306 | Malínský Josef | Holetín | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
306 | Popelka Miroslav | Polička | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
306 | Prokůpek Josef | Rozhovice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
306 | Provazníková Jitka | Dřenice | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
306 | Slavík Alexej | Vilémov | 4 | 40 | 40 | 10.00 | |
306 | Tobolka Daniel | Nechanice | Jizera 24 | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
306 | Vetešník Jiří | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
306 | Štancl Roman | Česká Třebová | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
306 | Štěpánek Roman | Slatiňany | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
306 | Šudoma Radek | Dolní Loučky | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
323 | Ceral Jiří | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
323 | Dian Marian | Vysoké Mýto | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
323 | Dědič Patrik | Česká Třebová | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
323 | Izák Tomáš | Chrudim | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
323 | Johanides Jakub | Roveňsko | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
323 | Kokeš Ladislav st. | Mikulovice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
323 | Kolář Jan | Chotěboř | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
323 | Kolář Martin | Černá za Bory | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
323 | Kopa Petr | Staré Čívice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
323 | Koudelka Tomáš | Letovice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
323 | Kovařík Miroslav | Karlštejn | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
323 | Lochman Pavel | Zdelov | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
323 | Minařík Jaroslav | Třemošnice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
323 | Myška Libor | Holice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
323 | Petr Marcel | Přelouč | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
323 | Vacek Jakub | Týniště nad Orlicí | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
323 | Zavřel Jan | Pomezí | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
323 | Zavřel Tomáš | Holice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
341 | Bača Peter | Slovensko | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
341 | Blaho Ondřej | Veská | 4 | 38 | 38 | 9.50 | |
341 | Brek Juraj | Slovensko | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
341 | Hadač Pavel | Horní Lipka | 4 | 38 | 38 | 9.50 | |
341 | Hrabáň Radim | Čáslav | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
341 | Javůrek Karel | Choceň | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
341 | Kortyš Michal | Litomyšl | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
341 | Preisler Jaroslav | Vír | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
341 | Rutte František | Poběžovice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
341 | Suška Pavel | Lipová-lázně | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
341 | Ullrich Josef | Králíky | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
341 | Zeman David | Chrudim | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
353 | Brokl Vladimír | Skuteč | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
353 | Daniš Miroslav | Pardubice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
353 | Kaše Martin | Luže | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
353 | Kašpar Přemysl | Luže | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
353 | Křížek Pavel | Pardubice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
353 | Mejtský Zdeněk | Pardubice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
353 | Písařík Pavel | Přelouč | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
353 | Skalický Vojtěch | Dolní Ředice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
353 | Venc Václav | Horní Lipka | 4 | 37 | 37 | 9.25 | |
353 | Černá Barbora | Orel | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
353 | Řihák Miroslav ml. | Litomyšl | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
364 | Holeček Martin | Přelouč | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
364 | Honek Josef | Olešná | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
364 | Horňák Pavol | Slovensko | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
364 | Hos Martin | Otín | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
364 | Javorský Jiří | Nové Město na Moravě | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
364 | Jungmanová Pavlína | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
364 | Karas | Choceň | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
364 | Klenor Ondřej | Nasavrky | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
364 | Lipavský Ladislav | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
364 | Loskot Václav | Pardubice | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
364 | Marcin Peter | Slovensko | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
364 | Slavíček Zdeněk | Rosice nad Labem | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
364 | Vosáhlo Petr | Pardubice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
364 | Čapek Zbyněk | Přelouč | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
364 | Žák František | Chrast | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
379 | Hanuš Marek | Přelouč | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
379 | Hofman David | Hrochův Týnec | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
379 | Jeřábek Lukáš | Kostěnice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
379 | Loužil Josef | Vrdy | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
379 | Majchrzak Tadeusz | Miedzylesie | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
379 | Malý Stanislav | Pardubice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
379 | Michl Roman | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
379 | Mikan Eliáš | Lipec | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
379 | Moučka František | Skuteč | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
379 | Pinkas Lukáš | Čeperka | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
379 | Václavík Lukáš | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
379 | Záruba Václav | Choceň | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
379 | Černý Martin | Holice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
379 | Štěrba Petr | Sezemice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
393 | Bačovský Petr | Polička | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
393 | Folkman Bedřich | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
393 | Hlaváček Karel | Humpolec | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
393 | Jón Richard | Chlum | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
393 | Klenorová Veronika | Nasavrky | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
393 | Křivka Luboš | Skuteč | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
393 | Makešová Veronika | Lukavice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
393 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 5 | 34 | 34 | 6.80 | |
393 | Málek Radek | Pardubice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
393 | Pachovský Jan | Polička | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
393 | Rozkošný Stanislav | Přelouč | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
393 | Stojka Jan | Pardubice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
393 | Vican Marek | Přeštice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
393 | Vávra Jaroslav | Vrdy | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
407 | Bezdíčková Natálie | Poběžovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
407 | Bártová Nikola | Žďárec | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
407 | Dorazilová Anna | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
407 | Hegenbart Vlastimil | Chrudim | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
407 | Horák Zdeněk | Chotěboř | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
407 | Jílek Milan | Polička | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
407 | Kaláb Vojtěch | Luže | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
407 | Klofanda Tomáš | Zámrsk | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
407 | Komárek Martin | Havlíčkův brod | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
407 | Machač Václav | Drahov | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
407 | Navrátilová Markéta | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
407 | Procházka Pavel | Poděbrady | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
407 | Pětík Marek | Libišany | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
407 | Rajsigl Lukáš | Pardubice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
407 | Růžičková Nela | Morašice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
407 | Sobotka Jiří | Sobětuchy | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
407 | Stejskal Oleg | Slatiňany | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
407 | Sykora Bohumil | Choceň | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
407 | Vilček Tadeáš | Slatiňany | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
407 | Vychytil Lubomír | Brandýs nad Orlicí | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
407 | Zemen Petr | Žďár nad Sázavou | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
428 | Brokl Daniel | Polička | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
428 | Darebný Jiří | Králíky | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
428 | Douda Ivan | Holetín | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
428 | Forst Robert | Šternberk | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
428 | Janeček Martin | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
428 | Klanica Rudolf ml. | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
428 | Kovalčík Luděk | Čeperka | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
428 | Kovaříček Ondřej | Pardubice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
428 | Krobot Vít | Šanov | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
428 | Linhart Petr | Vlčí Habřina | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
428 | Melezínek David | Vojtěchov | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
428 | Novák Filip | Králíky | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
428 | Obadal Ladislav | Mohelnice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
428 | Pilař Vlado | Trojovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
428 | Přikryl Pavel | Zámrsk | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
428 | Simon Jaroslav | Moravská Třebová | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
428 | Skalický Pavel | Horní Ředice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
428 | Socha František | Pardubice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
428 | Tomiška Damián | Orel | 4 | 32 | 32 | 8.00 | |
428 | Urban Jan st. | Bumbálka | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
428 | Zábranský Kamil | Slatiňany | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
449 | Doležalová Vendula | Lány | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
449 | Drobný Libor st. | Litomyšl | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
449 | Jílek Antonín | Luže | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
449 | Komínová Martina | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 2 | 31 | 31 | 15.50 |
449 | Malík Rostislav | Luže | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
449 | Moučka Viktor | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
449 | Netolický Michal | Skuteč | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
449 | Pažout Ondřej | Dolní Ředice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
449 | Polívka Martin | Přibyslav | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
449 | Píša Václav | Hradec Králové | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
449 | Pětioký Nikola | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
449 | Schauer Zdeněk | Polička | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
449 | Smítka Josef st. | Kaňk | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
449 | Viktora Matyáš | Holice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
449 | Vlček Petr | Častolovice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
449 | Šplíchal Jan | Lázně Bohdaneč | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
465 | Brzobohatý Karel | Platěnice | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
465 | Hnilička Josef | Řečany nad Labem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
465 | Janko Ondřej | Krouna | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
465 | Kropáček Jan | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
465 | Novotný Jiří ml. | Zámrsk | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
465 | Novotný Milan | Mezihoří | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
465 | Novák Jan | Libišany | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
465 | Novák Zdeněk | Pardubice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
465 | Němec Roman | Třebíč | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
465 | Plutnar Martin | Chotěboř | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
465 | Růžičková Lucie | Morašice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
465 | Slavík Matěj | Choceň | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
465 | Tomášek Martin | Mladá Boleslav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
465 | Tůma Jakub | Rousínov | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
465 | Zahajský Jan | Vysoké Mýto | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
465 | Šisler Jakub | Dřenice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
465 | Šnobl Michal | Pardubice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
465 | Šudomová Alena | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
483 | Bryška Jiří st. | Svitavy | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
483 | Cepl Martin | Zbožnov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
483 | Dydňanský Roman | Vrbno | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
483 | Elich Lukáš | Slatiňany | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
483 | Hájek Josef | Vír | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
483 | Kopecký David | Chrudim | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
483 | Kutřín Jaroslav ml. | Heřmanův Městec | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
483 | Mandelíček Jan | Praha | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
483 | Pekárek Pavel st. | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
483 | Sochor Jan | Škrdlovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
483 | Svoboda Patrik | Holice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
483 | Těšík Vojtěch | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
483 | Vrba David | Dřenice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
483 | Čechal Jan | Slatiňany | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
497 | Hofmanová Sabina | Hrochův Týnec | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
497 | Janko Lukáš | Krouna | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
497 | Joudal Milan | Hradec Králové | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
497 | Klauda Václav | Zbyslav | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
497 | Kolín Josef | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
497 | Krajíček Lukáš | Pomezí | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
497 | Krejsa Jakub | Vysoké Mýto | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
497 | Kuběnka Miloš | Lanškroun | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
497 | Levinský Josef | Řečany nad Labem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
497 | Lochmanová Iva | Zdelov | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
497 | Marek Roman | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
497 | Mazurkiewicz Tomasz | Chocianow | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
497 | Navrátil Miroslav | Želechovice nad Dřevnicí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
497 | Nešpor Jan | Litomyšl | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
497 | Novotný Martin | Pardubice | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
497 | Pulkrábek Martin | Hrochův Týnec | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
497 | Rezek Jan | Lanškroun | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
497 | Rákosník Tomáš | Česká Třebová | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
497 | Schauer David | Polička | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
497 | Schneider Jan | Roudnice nad Labem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
497 | Sedlák Bohuslav | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
497 | Vojáček David | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
497 | Vrba Petr | Pardubice | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
497 | Štefanská Věra | Chrudim | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
521 | Bartoň Jiří | Kostelec nad Orlicí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
521 | Grežová Natálie | Dolní Morava | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
521 | Horák David | Luže | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
521 | Husák David | Chrudim | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
521 | Jelínek Marek | Žďárec | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
521 | Kalus Petr | Týniště nad Orlicí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
521 | Melezínek Milan | Polička | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
521 | Mádle Radek | Chlum | Jizera 24 | 2 | 27 | 27 | 13.50 |
521 | Petružálková Anet | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
521 | Pospíšil Jan | Proseč | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
521 | Pösl Milan | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
521 | Svoboda Jaroslav | Rosice u chrasti | 4 | 27 | 27 | 6.75 | |
521 | Tilzer Martin | Svitavy | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
521 | Trojan Štěpán | Skuteč | 5 | 27 | 27 | 5.40 | |
521 | Urban Martin | Dolní Orlice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
521 | Vaňous Radek | Česká Třebová | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
521 | Zajíc Martin | Ronov nad Doubravou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
521 | Šafařík František | Pohřebačka | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
521 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
521 | Štelbaský Filip | Červený Potok | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
541 | Březina Michal | Skuteč | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
541 | Durnová Miroslava | Luže | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
541 | Gabura Pavol | Slovensko | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
541 | Granec Michal | Slovensko | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
541 | Hetych Karel | Choceň | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
541 | Hetych Mojmír | Řestoky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
541 | Holomek Oldřich | Luže | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
541 | Hyxa Jakub | Medlešice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
541 | Kuchta Marian | Litomyšl | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
541 | Lacina Martin | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
541 | Ledvinka Miloš | Staré Čívice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
541 | Malý Josef | Medlešice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
541 | Mergl Jakub ml. | Heřmanův Městec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
541 | Miškolci Tomáš ml. | Lanškroun | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
541 | Pokorný Luboš | Počáply | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
541 | Rössler Filip | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
541 | Stolín Jan | Česká Třebová | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
541 | Vejmelka Vojtěch | Moravské Budějovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
541 | Černohorský Jindřich | Čeperka | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
541 | Šturma Miroslav | Dašice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
541 | Švestka Lukáš | Červená Voda | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
562 | Boháč Ladislav ml. | Choltice | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
562 | Chvojka Tomáš ml. | Hošťalovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
562 | Dalešický Jakub | Slatiňany | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
562 | Jansa Jan | Lanškroun | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
562 | Javůrková Týna | Litomyšl | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
562 | Konč Michal | Králíky | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
562 | Lacina Filip | Kunčí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
562 | Nesvadbová Hana | Podhorní Újezd | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
562 | Odvárka Mikuláš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
562 | Plíva Miloš | Semily | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
562 | Polák Daniel | Svitavy | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
562 | Rosypal Jan | Litomyšl | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
562 | Růžičková Petra | Čeperka | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
562 | Staňková Natálie | Oldříš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
562 | Veselský Martin | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
562 | Vávra Lukáš | Jaroměř | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
562 | Zahajský Václav | Lovčice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
562 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
562 | Řeha Břetislav | Lipová-lázně | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
581 | Bastl Martin | Jeníkovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
581 | Blahník Jakub | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
581 | Boháček Lukáš | Pardubice | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
581 | Doležal Ondřej | Choceň | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
581 | Grünwald Petr | Brandýs nad Orlicí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
581 | Hoke David | Krucemburk | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
581 | Horáček Stanislav | Velké Pavlovice | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
581 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
581 | Kamenický Josef | Choteč | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
581 | Koláčný Josef | Chrtníky | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
581 | Konč Tomáš | Králíky | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
581 | Kožár | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
581 | Kuba Štěpán | Hanušovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
581 | Kučera Michal | Svitavy | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
581 | Navrátil Petr | Vatín | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
581 | Novotný Milan ml. | Markovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
581 | Novák Zdeněk | Bradlo | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
581 | Polák Filip | Ostrov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
581 | Roubínek David | Vysoké Mýto | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
581 | Seifert Jaroslav | Borohrádek | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
581 | Smyček | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
581 | Smyček Vítěslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
581 | Suchánek Stanislav | Kladruby | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
581 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
581 | Vojta Josef | Litomyšl | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
581 | Vávra Zdeněk ml. | Vrdy | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
607 | Břeň Michal | Česká Třebová | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
607 | Chaloupka Zdeněk | Chrudim | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
607 | Cheryn Marek | Olešnice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
607 | Drábek Jaromír | Skuteč | 4 | 23 | 23 | 5.75 | |
607 | Dulski Ryszard | Klodzko | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
607 | Folkman Radek | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
607 | Golián Martin | Heřmanův Městec | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
607 | Havran Jakub | Litomyšl | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
607 | Hull Lia | Bedworth | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
607 | Kašpar Libor | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
607 | Lněnička Martin | Pomezí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
607 | Musil Jiří | Ostřešany | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
607 | Novosad Josef | Chrudim | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
607 | Novák Petr | Pardubice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
607 | Panovec Martin | Všechlapy | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
607 | Petružálková Nikol | Plotiště nad Labem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
607 | Zapletal Josef | Litomyšl | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
607 | Čepelka Rudolf | Lípa nad Orlicí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
607 | Řehák Martin | Choteč | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
607 | Šupa Josef | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
627 | Bednařík Antonín | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
627 | Bouda Jan | Holetín | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
627 | Bureš Tomáš | Skuteč | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
627 | Ceral Pavel | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
627 | Cetkovská Anna | Česká Třebová | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
627 | Danihelka Tomáš | Hošťalovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
627 | Dohnal Martin | Opatov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
627 | Dohnal Šimon | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
627 | Doležal Petr | Jeníkovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
627 | Eliáš Miroslav | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
627 | Friček Lukáš | Rosice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
627 | Holubová Aneta | Chrast | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
627 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 3 | 22 | 22 | 7.33 | |
627 | Kašpar Petr | Vysoké Mýto | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
627 | Kelíšek Lukáš | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
627 | Matějka Jan | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
627 | Petras Václav | Luže | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
627 | Prokop Matěj | Holice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
627 | Seidl Milan | Kostelec nad Orlicí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
627 | Skipala Aleš | Česká Třebová | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
627 | Straka Zdeněk | Smrček | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
627 | Urbánek Jakub | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
627 | Urbánek Martin | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
627 | Veselý Jan | Jeníkovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
627 | Vávra Rudolf | Vysoké Mýto | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
627 | Zahradník Roman | Pelechov | 3 | 22 | 22 | 7.33 | |
627 | Šuchal Juraj | Markovice | Betafish Církvice | 3 | 22 | 22 | 7.33 |
654 | Brádler Petr | Červená Voda | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
654 | Císař Martin | Plzeň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
654 | Dobrovský St. | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
654 | Frank Matěj | Nekoř | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
654 | Jelínková Veronika | Žďárec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
654 | Kajzr Michal | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
654 | Kamenický Zdeněk | Choteč | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
654 | Kmošek Martin | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
654 | Krobot Erik | Šanov | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
654 | Kvoch Aleš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
654 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 3 | 21 | 21 | 7.00 | |
654 | Láznický Miroslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
654 | Neumann Martin | Nasavrky | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
654 | Němec František | Krucemburk | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
654 | Prchal Milan st. | Pardubice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
654 | Pryl Stanislav | Pardubice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
654 | Slezák Petr | Bystré | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
654 | Strejčková Miroslava | 3 | 21 | 21 | 7.00 | ||
654 | Vencová Natálie | Horní Lipka | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
654 | Škeřík Jiří | Vysoké Mýto | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
654 | Štěpánková Jana | Ronov nad Doubravou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
654 | Šťastná Světlana | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
676 | Fencl Ondřej | Úhřetice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
676 | Gančarčíková Olga | Pardubice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
676 | Grádová Denisa | Žleby | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
676 | Hendrych Antonín | Zaječice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
676 | Hojný Miroslav st. | Vysoké Mýto | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
676 | Jílková Lucie | Blansko | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
676 | Kraus Petr | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
676 | Mikan Vojtěch | Černá za Bory | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
676 | Muchová Barbora | Podhorní Újezd | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
676 | Novák Ondřej | Králíky | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
676 | Ostatek Miloslav | Svratouch | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
676 | Oszvald Jan | Lipová-lázně | 3 | 20 | 20 | 6.67 | |
676 | Pešek Jiří | Choteč | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
676 | Provazník Matěj | Stolany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
676 | Sklenář Petr | Broumy | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
676 | Slavík Pavel | Hrochův Týnec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
676 | Socha Martin | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
676 | Tušinovský Pavel | Červená Voda | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
676 | Vodehnal Roman | Jaroslav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
676 | Vokál Aleš | Holetín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
676 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
676 | Štrumfa Adam | Perálec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
676 | Švorc Vojtěch | Kunvald | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
699 | Abrahám František ml. | Česká Třebová | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
699 | Fejt Petr st. | Polička | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
699 | Hanousek Petr | Pardubice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
699 | Hochmanová Tereza | Sendražice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
699 | Král Jakub | Javorník | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
699 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
699 | Kusý David | Slatiňany | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
699 | Kučera Petr | Žleb | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
699 | Moravec Pavel | Čejov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
699 | Nosková Klára | Vrbatův Kostelec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
699 | Pešek Milan | Skuteč | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
699 | Poluda Lukáš | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
699 | Rada Josef | Hradec Králové | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
699 | Staněk Petr | Hradec Králové | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
699 | Urbánek Šimon | Tuněchody | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
714 | Bliznák Pavel | Zámrsk | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
714 | Forejt Jiří | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
714 | Funda Petr ml. | Kutná Hora | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
714 | Hanzl Antonín | Nymburk | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
714 | Havlíček David | Tábor | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
714 | Hledík Petr | Brandýs nad Orlicí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
714 | Hubený Vojtěch | Česká Třebová | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
714 | Janků Tomáš | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
714 | Kmošek Zdeněk st. | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
714 | Kocour Jiří | Svratouch | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
714 | Konč Michal ml. | Králíky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
714 | Kopecký David | Těchonín | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
714 | Navrátil Lumír | Vysoké Mýto | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
714 | Novák Miroslav | Litomyšl | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
714 | Odvárka Otto | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
714 | Pištora Radek | Litětiny | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
714 | Procházka Ota | Rudník | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
714 | Schauer Lukáš | Polička | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
714 | Staněk Tomáš | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
714 | Vlažný Jiří | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
714 | Voženílek Jan | Brandýs nad Orlicí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
714 | Váňa Milan | Vystrkov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
714 | Švejcar Jiří | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
737 | Bervid Jiří | Přelouč | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
737 | Bláha Jan ml. | Hroubovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
737 | Doležal Otakar | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
737 | Douděra Petr | Tuněchody | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
737 | Dědík Vladimír | Bašť | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
737 | Ficek Petr | Svitavy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
737 | Greguš Jozef ml. | Jablonné nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
737 | Havlát Vojtěch | Opatov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
737 | Krejčí Miloslav | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
737 | Kárníková Monika | Zdechovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
737 | Linhart Vojtěch | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
737 | Pišl Zdeněk | Červená Voda | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
737 | Pohorský Pavel | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
737 | Socha František ml. | Pardubice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
737 | Vániš Jiří | Lázně Bohdaneč | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
737 | Zahradník Michal | Pelechov | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
737 | Žák Josef | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
754 | Brandýská Valerie | Jablonné nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
754 | Cach Josef | Králíky | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
754 | Chromec Sebastian | Lanškroun | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
754 | Dubský Ladislav | Nasavrky | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
754 | Greguš Jozef | Jablonné nad Orlicí | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
754 | Hrdina Richard | Praha | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
754 | Hudec Miroslav st. | Dražkovice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
754 | Kamenický Jakub | Choteč | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
754 | Kmošek Roman | Litomyšl | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
754 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
754 | Koreček Lukáš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
754 | Levčík Miroslav | Slovensko | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
754 | Malina Jaroslav ml. | Slatiňany | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
754 | Málková Monika | Pardubice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
754 | Netolický Zdeněk | Skuteč | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
754 | Nykl Michal st. | Polička | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
754 | Pagáč Robert | Slovensko | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
754 | Pištora Jaroslav | Choceň | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
754 | Rezek Pavel | Česká Třebová | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
754 | Sisr Michal | Pardubice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
754 | Solil Dominik | Chrudim | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
754 | Vacek Petr | Jablonné nad Orlicí | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
754 | Vincenci Oldřich | Skuteč | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
754 | Vábr Daniel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
778 | Beneš Petr | Tisová | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
778 | Dulski Janusz | Klodzko | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
778 | Gregor Karel | Hlinsko | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
778 | Havlíček Stanislav | Mělník | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
778 | Hladíková Markéta | Dobruška | Opočno | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
778 | Jícha Jakub | Smilovice | Betafish Církvice | 3 | 15 | 15 | 5.00 |
778 | Klimek Robert | Česká Třebová | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
778 | Kříž Vladimír | Solnice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
778 | Miřejovský Zdeněk | Opatovice nad Labem | 4 | 15 | 15 | 3.75 | |
778 | Motyčka Karel | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
778 | Mísař Adam | Česká Třebová | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
778 | Růžička Jindřich | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
778 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
778 | Synek Martin | Choceň | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
778 | Uchytilová Veronika | Radčice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
778 | Vodrážka Miroslav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
778 | Votava Ondřej | Skuteč | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
778 | Vábr Milan st. | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
778 | Častulík Luděk | Moravská Třebová | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
778 | Šisler Matěj | Dřenice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
778 | Šmejda Milan | Poběžovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
799 | Andrašovský Michal | Urbanice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
799 | Blažek Martin | Vysoké Mýto | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
799 | Bryšková Pavlína | Svitavy | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
799 | Buben Zdeněk | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
799 | Bureš Radek | Pardubice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
799 | Dostál Martin | Králíky | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
799 | Drahoš Stanislav | Plchůvky | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
799 | Gančarčík Jan | Čeperka | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
799 | Halabrin Dušan | Hradec Králové | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
799 | Hlaváček Antonín | Pardubice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
799 | Janeček Josef | Hradec Králové | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
799 | Kinická Jiřina | Stolany | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
799 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
799 | Konfršt Josef | Opatovice nad Labem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
799 | Kosek Matěj | Jablonné nad Orlicí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
799 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
799 | Křepela Michal | Pardubice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
799 | Malátová Lucie | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
799 | Mazur Sebastian | Polsko | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
799 | Miškolci Tadeáš | Lanškroun | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
799 | Paseka Luboš | Svratouch | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
799 | Rejsa Martin | Skuteč | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
799 | Romanczuk Marcín | Polsko | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
799 | Staněk Josef | Tuněchody | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
799 | Vacek Stanislav | Hradec Králové | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
799 | Vonásek Pavel | Kostelec nad Orlicí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
799 | Voňková Lucie | Hradec Králové | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
799 | Walter Jan | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
799 | Šafařík Rostislav | 2 | 14 | 14 | 7.00 | ||
799 | Špičák Pavel | Dříteč | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
829 | Bryšková Věra | Svitavy | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
829 | Břešťan Ladislav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
829 | Cakl Tomáš st. | Česká Bělá | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
829 | Dobrovský Ml. | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
829 | Filipiová Regina | Skuteč | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
829 | Hnilička Marek ml. | Řečany nad Labem | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
829 | Janeček Radek | Lubník | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
829 | Kadlec František | Zlíč | 3 | 13 | 13 | 4.33 | |
829 | Kolář Michal | Černá za Bory | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
829 | Koníř Aleš | Pardubice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
829 | Levinský Radek | Semín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
829 | Malovcová Eliška | Staré Jesenčany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
829 | Martínek Patrik | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
829 | Mazoun Petr | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
829 | Menc Pavel | Skuteč | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
829 | Motyčka Tomáš | Vysoká u Holic | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
829 | Novotný Michal | Zámrsk | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
829 | Novotný Vladimír st. | Roztoky | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
829 | Pinkasová Kristýna | Červená Voda | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
829 | Rous Matěj | Letohrad | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
829 | Sejkora Antonín | Zámrsk | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
829 | Skejo Filip | Králíky | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
829 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
829 | Vodičková Markéta | Hradec Králové | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
829 | Šuchalová Klára | Markovice | Betafish Církvice | 2 | 13 | 13 | 6.50 |
829 | Šuliman Vít | Bolehošť | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
855 | Bořek Dominik | Dašice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
855 | Bryšková Soňa | Svitavy | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
855 | Habartová Miluna | Pardubice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
855 | Holubec Petr | Výprachtice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
855 | Jicha Luděk | Smilovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
855 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
855 | Klekner Roman | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
855 | Klášterecký Martin | Jablonné nad Orlicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
855 | Kosmel Marian | Slovensko | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
855 | Kubín Zdeněk | Heřmanův Městec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
855 | Kulaxidis Nikolas | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
855 | Kylar Ivo | Králíky | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
855 | Maslaňák Marian | Slovensko | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
855 | Minařík Stanislav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
855 | Novotná Dominika | Kosičky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
855 | Opavský Martin | Slatiňany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
855 | Oškera Alois | Jablonné nad Orlicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
855 | Pelikán Tomáš | Česká Třebová | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
855 | Petrásková Michaela | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
855 | Polívka Jiří | Miřetice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
855 | Pražan David | Choteč | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
855 | Raszkazov Vojtěch | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
855 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | Volejovky | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
855 | Sikora Bogumil | Choceň | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
855 | Vereš Arpád | Mladá Boleslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
855 | Voženílek Jaromír | Brandýs nad Orlicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
855 | Voženílek Stanislav | Vysoké Mýto | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
855 | Šebetka Michal | Brandýs nad Orlicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
855 | Šisler Kryštof | Dřenice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
855 | Šrajer Leoš | Vysoké Mýto | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
855 | Ščudla Oldřich st. | 2 | 12 | 12 | 6.00 | ||
855 | Žofka Vojtěch | Těchonín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
887 | Appl Štěpán | Jablonné nad Orlicí | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
887 | Bulva Pavel | Budislav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
887 | Dec Robert | Jablonné nad Orlicí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
887 | Forsch Martin | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
887 | Fröhlich Libor | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 2 | 11 | 11 | 5.50 |
887 | Hanzl Jiří | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
887 | Hickl Pavel | Česká Třebová | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
887 | Hošpes Jakub | Česká Třebová | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
887 | Kavka David | Radčice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
887 | Kubíček Jaroslav | Hlinsko | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
887 | Machek Radek | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
887 | Minář Martin | Letovice | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
887 | Mrázek Sebastian | Jablonné nad Orlicí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
887 | Pelinka Marek | Choceň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
887 | Routner Roman | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
887 | Sádecký Vladimír | Zhoř | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
887 | Valenta Pavel | Přelouč | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
887 | Vašák Jan | Tuněchody | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
887 | Vondra Martin | Němčice | 3 | 11 | 11 | 3.67 | |
887 | Vrána Marek | Staré Město | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
887 | Češková Jana | Křenov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
887 | Šrajer David | Vysoké Mýto | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
909 | Aniol Boguslaw | Miedzylesie | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
909 | Dvořák Radek | Pardubice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
909 | Hanzl Zdeněk | Nymburk | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
909 | Hladík Jiří | Častolovice | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
909 | Hofman Ondřej | Hradec Králové | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
909 | Hottmar Jiří | Brandýs nad Orlicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
909 | Hrubeš František | Dřenice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
909 | Kadlec Vítězslav | Brandýs nad Orlicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
909 | Kalus Jan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
909 | Kopal Martin | Semily | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
909 | Král David | Hamry | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
909 | Král Vojtěch st. | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
909 | Kulaxidis Pavel | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
909 | Křivohlávek Jakub | Jablonné nad Orlicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
909 | Martínek Jaroslav | Zámrsk | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
909 | Mašán Tomáš | Slovensko | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
909 | Patrnčiak Dušan | Nové Město nad Váhom | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
909 | Pavlíček Václav st. | Ledeč nad Sázavou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
909 | Sauer Patrik | Drozdice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
909 | Uhlíř Karel | Letohrad | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
909 | Vašák Ondřej | Tuněchody | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
909 | Velflová Marie | Svitavy | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
909 | Vocl Ivan | Česká Třebová | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
909 | Šmíd Jan | Hradec Králové | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
909 | Šír Jaroslav | Křižánky | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
934 | Glocar Jaromír ml. | Lanškroun | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
934 | Holubec Martin | Heroltice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
934 | Hrdlička Milan | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
934 | Hroník Kamil | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
934 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
934 | Hubáček Oldřich | Vysoké Mýto | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
934 | Jambora Jiří | Černá za Bory | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
934 | Jiroušek Petr | Luže | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
934 | Klumpera Otakar | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
934 | Kopecký Jaroslav | Svídnice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
934 | Kotas Pavel ml. | Mladá Boleslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
934 | Kotas Pavel st. | Mladá Boleslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
934 | Krejzl Štěpán | Brloh | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
934 | Kubizňák Tomáš | Časy | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
934 | Kunhart Roman | Štěpánov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
934 | Miškolci Marek | Lanškroun | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
934 | Nešetřil Josef | Chrast | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
934 | Novák Jaromír | Týnišťko | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
934 | Oberaiter Zdeněk | Hamry nad Sázavou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
934 | Polášek Matěj | Česká Třebová | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
934 | Pánek Jonáš | Sezemice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
934 | Rousová Liliana | Letohrad | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
934 | Sičák Pavel | Jaroměř | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
934 | Tichá Markéta | Slatiňany | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
934 | Vavroušek Luboš | Ždírec nad Doubravou | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
934 | Vrtečková Danuše | Česká Třebová | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
934 | Říčař Kamil | Čestice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
934 | Šotner Lukáš | Hradec Králové | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
962 | Babjak Marcel | Mladá Boleslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Baláš Lukáš | Jablonné nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Blahník Roman | Pardubice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Buchtele Pavel | Ostřešany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Cach Jiří | Svratka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Chovanec Jiří | Jihlava | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Coufal Marek | Zbýšov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Crhonek Jan | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Dobrovolský Matěj | Slepotice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Durna Roman | Těchonín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Opočno | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
962 | Fišer Jan | Dolní Přím | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Fišer Jaroslav | Dolní Přím | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Fliger Michal | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Helekalová Lucie | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
962 | Hilská Viktorka | Česká Třebová | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Hlaváček Tomáš | Vilice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Holas Jan | Holetín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Homolková Andrea | Horní Ředice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Hrubeš Jiří | Pardubice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Hrušková Sarah | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Izaiasz Jiří | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Janoušek Bronislav | Letovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Jarkovský Jiří | Blešno | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Jenderka David | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
962 | Jindra Vladimír | Chotěboř | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
962 | Jiránková Simona | Jihlava | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Johanidesová Anna | Roveňsko | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Jožák Radek | Pardubice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Kazda Václav | Chrudim | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Kašpar Martin | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Kašparová Zuzana | Komárov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Klubal Petr | Chotěnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Kolář Vít | Kozlov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Končický Tomáš | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Kopecký Jan | Dolní Ředice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Kopecký Jiří | Králíky | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Koreček Bohuslav | Chrudim | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Koreček Bohuslav ml. | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Kosina Josef | Jihlava | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Koudelka Adam | Česká Třebová | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Kořínek Miloslav | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Krejsa Jan | Vysoké Mýto | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Kubal David | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Kvasnička Martin st. | Kolín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Kvoch Miroslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
962 | Kárník Jan ml. | Zdechovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Kárník Jan st. | Zdechovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Lustyk Ladislav | Brandýs nad Orlicí | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
962 | Maják Marek | Borohrádek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Manych David | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Maroši Vojtěch | Dolní Ředice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Matěj Miroslav | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Mikan Samuel | Lipec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Novák Josef | Stěžery | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Novák Zdeněk | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Palatáž Ivo | Orel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Roučka Jakub | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Růžička Tomáš | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Růžička Václav | Nechanice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Skoumal Petr | Polička | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
962 | Slavík Miroslav | Česká Třebová | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
962 | Sokolovič František | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Sokolovič Pavel | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Spěvák Josef | Ronov nad Doubravou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Starý Adam | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Svoboda Antonín | Kejžlice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Tomiška Milan | Orel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Tůma Josef | Strašov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Urbánek Štěpán | Tuněchody | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Vidrma Jiří | Štíty | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Vincze Gábor ml. | Slovensko | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Vincze Gábor st. | Slovensko | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Vršan Karel | Choceň | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Vtípil Matěj | Štěpánov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Vápeník Miroslav | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Včelák Jan | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Zadražilová Jana | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
962 | Záruba Ivan | Borek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Ďuriš Martin | Lanškroun | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Ďuriš Tomáš | Lanškroun | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Šimeček Petr | Pardubice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Šimr Václav | Kostěnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Šinhart Vojtěch | Česká Třebová | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Šislerová Iveta | Svitavy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
962 | Šteidler Marek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
962 | Švejda Karel | Doudleby nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1050 | Brandýský Zdeněk | Jablonné nad Orlicí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1050 | Chmelařová Zdeňka | Svitavy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1050 | Choceňský Jiří | Semanín | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1050 | Drbohlav Jan | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1050 | Holomek Dušan | Vysoké Mýto | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1050 | Jílek Pavel | Polička | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1050 | Klanica Rudolf nejml. | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1050 | Klement Petr | Trusnov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1050 | Kyncl Libor | Svratouch | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1050 | Menčík Ivo | Opatovice nad Labem | 4 | 7 | 7 | 1.75 | |
1050 | Oškera Daniel | Mistrovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1050 | Pešek Zdeněk ml. | Proseč | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1050 | Pišlová Dana | Třesovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1050 | Rezek Jan ml. | Mikulov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1050 | Staněk Vojtěch | Tuněchody | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1050 | Vojtíšek Petr | Kněžice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1050 | Vymazalová Libuše | Kamenná Horka | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1050 | Štefka Tomáš | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1068 | Bahník Roman | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1068 | Bartoš Ondřej | Pardubice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1068 | Bohunek Jan | Brandýs nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1068 | Brebera Lukáš | Hlinsko | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1068 | Hloušek Petr | Myštěves | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1068 | Hollý Rastislav | Slovensko | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1068 | Hondl Jonáš | Studené | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1068 | Hubálek Milan | Jablonné nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1068 | Jeslínek Alexandr | Černá za Bory | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1068 | Kinclová Petra | Javorník | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1068 | Kinclová Žaneta | Javorník | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1068 | Kleich Jaroslav | Choceň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1068 | Krejčík František | Slatina | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1068 | Linhart Stanislav | Praha | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1068 | Paluch Miroslav | Slovensko | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1068 | Petřík Jan | Jablonné nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1068 | Slavík Jan | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1068 | Straka Jakub | Smrček | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1068 | Tůma Jaromír | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1068 | Tůma Martin | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1068 | Vávra Daniel | Lanškroun | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1068 | Vítek Ladislav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1068 | Šefčík Václav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1068 | Šindelář Michal | Česká Třebová | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1068 | Štancl Martin | Česká Třebová | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1093 | Dorušák Jaromír | Vysoké Mýto | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1093 | Dudková Lenka | Svitavy | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1093 | Flídr Jan | Žďárec u Skutče | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1093 | Hamáček Martin | Pěčín | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1093 | Hloušek Bohumil | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1093 | Hozová Kateřina | Choceň | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1093 | Janoud Jiří | Jeseník | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
1093 | Paldrmanová Kristýna | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1093 | Pešek Marek | Proseč | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1093 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
1093 | Unčovský Josef | Jablonné nad Orlicí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1093 | Urbánková Nela | Tuněchody | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1093 | Varmužka Libor | 2 | 5 | 5 | 2.50 | ||
1093 | Vařeka Antonín | Pardubice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1093 | Vokáč Aleš | Štěpánov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1093 | Vávra Šimon | Lanškroun | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1093 | Záleský Jiří | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1093 | Švanbergová Vlasta | Svitavy | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1111 | Baláš Zbyněk | Jablonné nad Orlicí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1111 | Burešová Vlasta | Svitavy | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1111 | Cakl Miroslav | Česká Bělá | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1111 | Dostál Karel | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1111 | Gregorová Hana | Svitavy | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1111 | Juza Martin | 2 | 4 | 4 | 2.00 | ||
1111 | Matouš Karel | Týniště nad Orlicí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1111 | Matějka Aleš | Jablonné nad Orlicí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1111 | Mašek Alexandr ml. | Hradec Králové | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1111 | Němec Jan | Králíky | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1111 | Pecník Branislav | Slovensko | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1111 | Slávik Michal | Slovensko | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1111 | Stehno Lukáš | Hlinsko | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1111 | Turnovský Radek | Hradec Králové | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1111 | Urban Miroslav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1111 | Zlesák Zbyněk | Světnov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1127 | Bartoš Roman | Vysoké Mýto | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1127 | Bezdíček Petr | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
1127 | Franz Tomáš | Ústí nad Orlicí | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1127 | Huf Jiří | Lanškroun | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1127 | Klement lukáš | Světnov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1127 | Křičenský Ladislav st. | Kunvald | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1127 | Lehosziková Tereza | Pardubice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1127 | Linduška František | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1127 | Machota Jiří | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1127 | Mašek Alexandr st. | Rašín | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1127 | Moravec Milan | Bílek | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1127 | Pantůček Libor | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1127 | Pospíšilová Štěpánka | Česká Třebová | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1127 | Prokop Dalibor st. | Hajany | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1127 | Rezek Filip | Mikulov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1127 | Sagan Marian | Červená Voda | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1127 | Simčo Matyáš ml. | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1127 | Sobotka Vojtěch | Semily | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1127 | Strejček Zdeněk | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
1127 | Stránský Jan | Letovice | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1127 | Svoboda Jiří | Kočí | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1127 | Syrovátka Jan | Chřibská | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1127 | Vaníček Michal | Jablonné nad Orlicí | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1127 | Varmužková Barbora | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
1127 | Švejkovský Pavel | Hradec Králové | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1152 | Aksionenko Sergei | Rusko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Andrlík Ondřej st. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Babulík Andrej | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Bakus Andrej | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Bakytová Magdalena | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Balaži Peter | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Bardon Vít | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Blumenstein Michal | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Boháč Ladislav st. | Choltice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1152 | Brada Jaroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Brada Martin | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Branovič Samuel | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Brunon Akonom | Polsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Buček Tomáš | Nedvědice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Buček Zdeněk | Nedvědice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Běloch Miroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Cavar Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Chabada Ivan | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Culek Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Dering Lukasz | Polsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Divoký Adam | Přelouč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Divoký Roman | Přelouč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Doležal David | Lohenice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1152 | Doubrava Vladimír | Planá nad Lužnicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Drančák David | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Dubový Marian | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Dušek Ondřej | Poděbrady | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Dvorský Miroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Dvořák František | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Foltýn Josef | Hodonín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Foltýn Martin | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Franc Pavol | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Gracias Tomáš ml. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Gracias Tomáš st. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Gubala Juraj | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Halač Jozef | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Halač Juraj | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Hamrla Radek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Hatala Richard | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Helešic Stanislav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Hlaváček Stanislav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Hlivňák Ivan | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Hollý Lukáš | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Holčák Martin | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Horáček Martin | Žďár nad Sázavou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1152 | Hošek Zdeněk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Hroch Jan | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1152 | Hrubín Karel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Hulvan Miloš | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Hurych Adam | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Hypš Jan | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Hýblová Dagmar | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Janda Jiří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Janků Drahoslav | Letovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Jelínek Jiří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Jelínek Radim | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Jenčo Tomáš | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Juránek David | Letovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Jůza Miroslav | Hradec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Kalista Jiří | Hradec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Kaplan Matěj | Hlinsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Kastner Lukáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Keder Pavel | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Kobián Miroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Kocanda Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Kodeš Jiří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Kolář Jakub | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Kolík Filip | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Kotouč Juraj | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Koukal Martin ml. | Hvozdečko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Krechler Ondřej | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Kriho Marian | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Krupica Marek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Králík Aleš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Králík Daniel | Milenov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Křeček Karel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Legát Alexandr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Libjak Jan ml. | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Lieskovský Ján | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Lipinski Andrzej | Polsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Liška Filip | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Liška Juraj | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Lukášek Stanislav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Líška Lubomír | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Líška Peter | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Malý Marek ml. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Malý Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Medo Peter | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Mezník Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Mešenec Marián | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Michalka Marian | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Michnicová Martina | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Mihal Tomáš | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Mistr Lukáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Mičánek Martin | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Mišlavcev Peter | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Mls Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Mlynarčík Peter | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Molnár Lukáš | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Mravec Branislav | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Mádl David | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Müller Miroslav st. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Měsíček Milan | Jetětice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Měsíček Robin | Milevsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Nekoranec Lukáš | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Nekvapil David | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Nešťák Matúš | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Novotný Vladimír ml. | Roztoky | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Nová Daniela | Tábor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Nový Jan | Tábor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Nový Jiří | Tábor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Němec Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Onofrej Ivan | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Panas Lukasz | Polsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Partyka Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Pavelko Ondrej | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Pecina Jiří | Hrochův Týnec | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1152 | Pekař Jiří | Štěpánov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Pelikán Luboš | Česká Třebová | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Petríček Jaroslav | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Poledník Petr | Staré Čívice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1152 | Pouk Josef | Bystřec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Preisinger Jiří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Procházka David | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Pánek Jan | Nučice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Pánek Pavel | Poděbrady | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Pánek Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Pásler Vlastimil | Spyta | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1152 | Rada Radim | Hradec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Rejzek Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Roháček Vítěslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Révay Dušan | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Růžička Vladimír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Schauer Martin | Polička | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Slavíček Luděk | Olešnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Slávik Igor | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Smetana Kamil | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Smorada Ján | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Smorada Marek | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Sodomka Petr | Radčice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1152 | Souček Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Spěvák Michal | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Stašek Daniel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Svoboda Martin ml. | Brandýs nad Orlicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Svoboda Martin st. | Brandýs nad Orlicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Svoboda Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Sýkora Jiří ml. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Sýkora Jiří st. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Tichý Juraj | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Tomášek Ladislav | Miroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Tomíček Jakub | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Tomíček Richard | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Těšický Vlastimil | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Urbánek Matěj | Hrochův Týnec | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1152 | Valo Pavol | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Valíček Ladislav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Vaníček Štěpán | Bystřec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Vašíček Palo | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Velička Leoš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Vohanka Marian | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Vojtěch Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Vokřál Robert | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Vorel Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Vymazal Milan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Václavík Juraj | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Zavadil Patrik | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Zelenka Vilém | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Zámečník Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Čacho František | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Čechák Vojtěch | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Čermák Josef | Kostelec nad Orlicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Ďurana Peter | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Řebíček Jiří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Řebíček Petr | Polička | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Šagát Andrej | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Šajnarová Marie | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Šedý Marek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Škorpík Daniel | Písečné | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Škrobák Milan | Velké Bílovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Šteffen Michal | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Štěpánek Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Šulc Vilém | Semily | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Švenda Jan | Hradec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Šír Karel | Semily | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1152 | Šťáva Libor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Žitný Lukáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Žitný Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1152 | Žižka Michal | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1341 | Agwa Paul | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Andrle František | Řestoky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Bednář Pavel | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Beneda Roman | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Beran Ondřej | Hrochův Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Beran Radek | Srch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Bláha Jan st. | Hroubovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Bochníček Milan | Chvaletice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Bohár Jiří | Lipová-lázně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Bouda Ivan | Holetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Brabec Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1341 | Brendl Bohumil | Libišany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Breth Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1341 | Bureš Michal | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Bureš Petr | Řestoky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Bílek Milan | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Cach Michal | Slatiňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Chadima Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1341 | Chadima Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1341 | Choceňský Miloš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1341 | Chudomel Martin | Ronov nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Chvojka Ladislav | Plch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Cimburek Ladislav | Hrochův Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Cimburek Tomáš | Uhersko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Doležal Lukáš | Žďárec u Skutče | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Dostál Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1341 | Dostál Marcel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1341 | Drobný Libor ml. | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Dudková Dana | Svitavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Duška Jiří | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Dvořák Roman | Srch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Eliáš Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1341 | Fabián Jiří | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Fabík Zdeněk | Radostín nad Oslavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Fišera Miroslav | Ždánice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Florián Matěj | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Florián Vojtěch | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Foler josef | Lazinov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Fousek Jan | Chotěboř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Fořt Tomáš | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Grád Tomáš | Žleby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Grán Viktor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1341 | Grúz Pavel | Horní Studénky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Hausel Josef | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Havel Ondřej | Konojedy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Hašek Michal | Hrochův Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Hladík Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1341 | Hleček Josef | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Hofman Michal | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Holub Matyáš | Počáply | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Houška Jiří | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Hron Jan | Tři Dvory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Hron Štěpán | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Hurt Josef | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Hurych Michal | Česká Rybná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Husár Martin | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Icha Jiří | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Izata Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1341 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Jančíková Alena | Lázně Bohdaneč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Jelínek Jan | Dašice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Jiroudek Josef | Semín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Jiroušek Martin | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Juhoš Josef ml. | Rybitví | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Jícha Ladislav | Smilovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Kajsrlík Matyáš | Dobříkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Kalas Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1341 | Kaplan Miloš | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Kastler Ondřej | Zájezdec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Kašpar František ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1341 | Kašpar František st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1341 | Kašpar Jan | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Kaštánek Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1341 | Kejklíček Jiří | Bezděkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Kinclová Tereza | Javorník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Klanica Rudolf st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1341 | Klíma Petr | Polička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Knobloch Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1341 | Kopecký Jan | Hrochův Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Koubek Martin | Sezemice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Kovanda Karel | Bolinka | Volejovky | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
1341 | Kozáková Věra | Zaječice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Krejčík Patrik | Slatina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Krejčík Radek | Opatovice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Krobot Jan | Dolní Čermná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Král Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1341 | Kubelka Václav | Srch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Kubálík Josef | Hrochův Týnec | 5 | 1 | 1 | 0.20 | |
1341 | Kubát Tomáš | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Kubík Filip | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Kubík Jakub | Vejvanovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Kubík Jindřich | Rybitví | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Kubík Lukáš | Ostřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Kudla Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1341 | Kusý Martin | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Kučera Milan | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Kymlička Dušan | Vížky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Kábela Miloš | Zbyslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Křenek Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1341 | Křivka Vladimír | Dolany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Křivohlávková Lída | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1341 | Křičenský Miloš | Hrochův Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Kůrka Miroslav | Týnec nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Labuť Josef | Ronov nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Lacina Vladimír | Vojtěchov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Landa Petr | Svratouch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Leier Otto | Žamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Levinský Jiří | Řečany nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Levinský Luboš | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Lán Ondřej | Pohřebačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Lžíčař David | Zájezdec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Lžíčař David ml. | Zájezdec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Mach Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1341 | Malinský Ondřej | Zámrsk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Malinský Petr | Zámrsk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Malý Pavel | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Marek Tomáš | Zájezdec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Mastný Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1341 | Matúš Karel | Albrechtice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Matúšová Lenka | Albrechtice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Matějka Jan | Trojovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Mašek David | Hrochův Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Mašek Michal | Hrochův Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Mertelíková Ilona | Žamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Mikan Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1341 | Milota Zdeněk | Polička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Minařík František | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Mládek Lukáš | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Molavec Lukáš | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Myška Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1341 | Nedělka Josef | Světnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Nešetřil Radek | Choteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Nešpor Jindřich st. | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Novotný Filip | Stojice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Novák Jan | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Novák Josef | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Odvárka Petr | Herálec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Orava Ondřej | Žleby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Panič Zlatko | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Paulus Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1341 | Pavlačič Robert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1341 | Pavlovič Pavel | Přestavlky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Pavlus Miroslav | Miřetice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Petružálek David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1341 | Petříček Tomáš | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Pilný Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1341 | Pištora Jan | Rzy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Pištáček Zbyněk | Jablonné nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Pižl Marek | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Poskočil Vladimír | Vrdy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Pospíšil Karel st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1341 | Pražan Tomáš | Choteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Prchal Bohumil | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Prchal Miroslav | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Pösl Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1341 | Pětík David | Libišany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Příhoda David | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Rambousek František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1341 | Rolenec Václav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Rosenbergerová Denisa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1341 | Roun Roman | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Rybka Karel | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Růžička Adam | Stolany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Salfický Stanislav | Choltice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Schejbal Leoš | Stéblová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Sejkora Ladislav | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Simčo Adam ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1341 | Skutil Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1341 | Sládeček Dominik | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Svoboda Milan | Ronov nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Svobodová Jana | Svitavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Sýkora Ondřej | Tuchov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Teichman Jan | Choteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Tesař Daniel | Choteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Tesař Pavel | Choteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Tichý Jaroslav | Kočí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Tittl Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1341 | Tlustý Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1341 | Tmějová Miroslava | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Tunka Jiří | Holetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Turina Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1341 | Tuček David | Bezděkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Tyllichová Věra | Bruč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Urban Jan ml. | Bumbálka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Vafuková Darina | Dřenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Vařila Michal | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Vecek Tomáš | Choteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Vencová Blanka | Horní Lipka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Veselý Jiří | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Vlasák Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1341 | Vodička Jakub | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Vodička Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1341 | Voglanský Ondřej | Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Vondrák Jiří st. | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Vondráček Jan | Litětice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Voženílek Vlastimil | Rozhovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Vrba Jan | Bumbálka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Vrátil Tomáš | Lozice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Vybíral Roman | Brčekoly | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Vášová Nikola | Turkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Vážek Pavel | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Výborný Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1341 | Zajíc Josef | Ronov nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Zelinger Lukáš | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Zink František | Polička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Zornig Aleš | Stéblová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Zábranský Aleš | Slatiňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Závorka Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1341 | Čechalová Kateřina | Slatiňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Čejka Adam | Skutíčko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Černý Petr | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Čáslavská Adéla | Markovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Čáslavský Josef | Markovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Řemen Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Šikl Miroslav ml. | Včelákov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Šimek Stanislav | Kostelec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Šimek Zdeněk | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Šipoš Marian | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Škrabal Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1341 | Štaudová Kateřina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1341 | Štefanský Miloš | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Štolhof Štěpán | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Štrbo Radek | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Štěpánek Milan | Ronov nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Šupa Pavel | Ždánice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Švec Petr | Chotovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Švejda Pavel | Srch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1341 | Šín David | Řečany nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 |