Žebříček členů klubu - Kraj Pardubický - 01.01.2016 - 31.12.2016 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 70 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 16 | 292 | 579 | 36.19 |
2 | Jirásek Petr | Chotěboř | 12 | 290 | 409 | 34.08 | |
3 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 16 | 280 | 585 | 36.56 |
4 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 16 | 253 | 503 | 31.44 |
5 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | CLEVER FISH team | 12 | 249 | 341 | 28.42 |
6 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 16 | 235 | 401 | 25.06 |
7 | Bareš Vladimír | Slepotice | 16 | 229 | 393 | 24.56 | |
8 | Machatý David | Jaroměř | 7 | 228 | 250 | 35.71 | |
9 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 14 | 225 | 371 | 26.50 |
10 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 10 | 217 | 270 | 27.00 |
11 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 6 | 208 | 208 | 34.67 |
12 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 12 | 207 | 276 | 23.00 |
13 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 10 | 201 | 245 | 24.50 |
14 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | 11 | 197 | 256 | 23.27 | |
15 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 13 | 194 | 263 | 20.23 |
16 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 13 | 192 | 273 | 21.00 |
17 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 13 | 191 | 297 | 22.85 |
18 | Doležán Vladimír | Chotěboř | 8 | 187 | 206 | 25.75 | |
19 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 7 | 176 | 180 | 25.71 | |
20 | Staněk Václav | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 13 | 174 | 250 | 19.23 |
21 | Brodský Michal | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 6 | 173 | 173 | 28.83 |
22 | Doležalová Monika | Pardubice | 6 | 165 | 165 | 27.50 | |
23 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 4 | 141 | 141 | 35.25 |
24 | Smítka Radek | Bolina | Volejovky | 5 | 139 | 139 | 27.80 |
25 | Hladík Tomáš | Dobruška | Opočno | 3 | 136 | 136 | 45.33 |
26 | Musílek Petr | Chotěboř | 7 | 133 | 134 | 19.14 | |
27 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | 6 | 131 | 131 | 21.83 | |
28 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | 7 | 130 | 140 | 20.00 | |
28 | Pánek Vít | Sezemice | 4 | 130 | 130 | 32.50 | |
30 | Appl Jaroslav | Žamberk | Red Fish team | 6 | 129 | 129 | 21.50 |
31 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 5 | 114 | 114 | 22.80 | |
32 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 3 | 112 | 112 | 37.33 | |
32 | Vašíček Zdeněk | Opočno | MO ČRS Opočno | 2 | 112 | 112 | 56.00 |
34 | Šrámek Patrik | Opočínek | Hungerfish team | 4 | 110 | 110 | 27.50 |
35 | Vybíral Karel | Semily | 4 | 106 | 106 | 26.50 | |
36 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 5 | 96 | 96 | 19.20 |
37 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 3 | 93 | 93 | 31.00 | |
38 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 8 | 79 | 81 | 10.13 |
38 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | 5 | 79 | 79 | 15.80 | |
40 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 73 | 73 | 18.25 |
41 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
42 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
42 | Houser Otakar | Všechlapy | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
44 | Niems Martin | Přelouč | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
45 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
45 | Doležal Pavel | Pardubice | 4 | 61 | 61 | 15.25 | |
45 | Říčař David | Zdelov | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
48 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
49 | Řehák Václav | Police nad Metují | IKA Trutnov - Fanatik Fishing team | 2 | 38 | 38 | 19.00 |
50 | Štěrba Petr | Sezemice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
51 | Novák Jan | Libišany | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
52 | Slavík Alexej | Vilémov | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
53 | Mádle Radek | Chlum | Jizera 24 | 2 | 27 | 27 | 13.50 |
54 | Šuchal Juraj | Markovice | Betafish Církvice | 3 | 22 | 22 | 7.33 |
55 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
56 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
57 | Šuchal Adam | Markovice | Betafish Církvice | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
58 | Kadlec František | Zlíč | 3 | 13 | 13 | 4.33 | |
58 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
60 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
60 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | Volejovky | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
62 | Fröhlich Libor | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 2 | 11 | 11 | 5.50 |
62 | Vondra Martin | Němčice | 3 | 11 | 11 | 3.67 | |
64 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Opočno | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
64 | Jožák Radek | Pardubice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
66 | Pásler Vlastimil | Spyta | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
67 | Jícha Jakub | Smilovice | Betafish Církvice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
67 | Kovanda Karel | Bolinka | Volejovky | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
67 | Novotná Lenka | Zámrsk | Novotňáci | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
67 | Tomiška Damián | Orel | 1 | 1 | 1 | 1.00 |