Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2024 - 31.12.2024
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 201 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pětík Marek | Libišany | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
2 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 4 | 67 | 67 | 16.75 | |
3 | Ročeň Martin | Ostřešany | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
3 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 63 | 63 | 31.50 |
3 | Vojáček Tomáš | Dolní Sokolovec | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
6 | Hruška Jiří | Hradec Králové | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
7 | Černý Jan | Pardubice | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
8 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
9 | Vojáček Zdeněk | Vilémov | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
10 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
11 | Balada Filip | Přelouč | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
11 | Cuhorka Aleš | Přelouč | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
11 | Ledvinka Miloš | Staré Čívice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
14 | Brendl Patrik | Lanškroun | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
14 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 2 | 47 | 47 | 23.50 |
16 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 44 | 44 | 22.00 |
17 | Hlaváček Aleš | Ostřešany | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
18 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
19 | Kondras Přemysl | Pardubice | Páni Krokouši 198 | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
19 | Lipenský Martin | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
19 | Mokrý Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
19 | Moravec Pavel | Čejov | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
19 | Pátek David | Králův Dvůr | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
24 | Hon Jakub | Hradec Králové | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
24 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
24 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
27 | Rob Pavel | Přelouč | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
27 | Tobolka Milan | Nechanice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
27 | Vrba Tomáš | Svítkov | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
27 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
31 | Mička Filip | Světnov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
32 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
32 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
32 | Novák Radek | Blatnice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
32 | Voňka Daniel | Pardubice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
36 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
36 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
36 | Vágenknecht Dan | Pardubice | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
39 | Koštálek Jiří | Oplany | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
39 | Kubát Jiří | Úvaly | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
39 | Provazník Michal | Dřenice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
39 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
43 | Halamka Šimon | Hlinsko | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
43 | Moravec Petr | Čejov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
45 | Lochman František | Proseč - Martinice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
45 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
45 | Suk Antonín | Strakonice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
48 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
48 | Mrkosová Ellen | Nové Město na Moravě | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
50 | Hudská Viola | Předměřice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
50 | Kazda Petr | Mladá Vožice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
50 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
50 | Prokůpek Tomáš | Rozhovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
50 | Čermák Jindřich | Břehy | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
55 | Baloun Roman ml. | Heřmanův Městec | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
55 | Kazda Jakub | Ostřešany | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
55 | Kudrna Jiří | Pardubice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
55 | Kupka Adrian | Pardubice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
59 | Gryč Jan | Přibyslav | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
59 | Otradovský Josef | Lanškroun | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
61 | Ficner Jiří | Lanškroun | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
61 | Hejzlar Antonín | Šiškovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
61 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
61 | Křenek Robert | Pardubice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
61 | Lochman Matouš | Martinice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
61 | Mika Miroslav | Přišimasy | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
61 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
68 | Bertok Milan | Dublovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
68 | Brožková Michaela | Litomyšl | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
68 | Hemerka Martin | Úhřetická Lhota | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
68 | Hubička Tomáš | Brloh | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
68 | Smítka Josef ml. | Kaňk | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
68 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
68 | Vávra Luboš | Lanškroun | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
75 | Frank Miloslav | Třebovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
75 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Žďárští dravci | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
77 | Bořil František | Počátky | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
77 | Hudský Jonáš | Předměřice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
77 | Janáček Daniel | Malá Losenice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
77 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Black Fish team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
77 | Kukla Jiří | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
77 | Schovanec Jiří | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
83 | Pleskot Jan | Hrobice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
83 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
85 | Kura Hynek | Tři Studně | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
85 | Studnička Jan | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
85 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
85 | Šrámek Patrik | Opočínek | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
89 | Kočíř Matěj | Čankovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
89 | Velfl Vladimír | Svitavy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
89 | Vávra Otakar | Nemošice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
89 | Říčař David | Zdelov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
89 | Štichauer Tomáš | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
94 | Adamovič Andreas | Pečky | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
94 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
94 | Kučera Michal | Svitavy | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
94 | Tkáč Milan | Kolín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
94 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
94 | Vacek Jan | Zábědov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
100 | Adamovič Alex | Pečky | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
100 | Ficek Petr | Svitavy | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
100 | Kořének Jan | Bukovina nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
100 | Puchlovský Adam | Chrudim | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
104 | Daniš Petr | Pardubice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
104 | Drtina Daniel | Pardubice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
104 | Frank Martin | Česká Třebová | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
104 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
104 | Koudelková Jitka | Nasavrky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
104 | Sojka Milan | Staré Čívice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
104 | Ujec Ondřej | Nemošice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
111 | Burkoň Jiří | Horka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
111 | Dostál Matouš | Králíky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
111 | Drbal Filip | Dřenice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
111 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
111 | Johanides Filip | Chrudim | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
111 | Petříček Jan | Poběžovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
117 | Melvald Jaroslav | Suchdol u Kutné Hory | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
118 | Jakubec Jiří st. | Litomyšl | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
118 | Labuť Josef | Ronov nad Doubravou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
120 | Brendlová Klára | Lanškroun | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
120 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
120 | Hřebíček Milan | Svitavy | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
120 | Kvasnička Martin st. | Kolín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
120 | Přibyl David | Vlčice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
120 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
120 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
127 | Hickl Pavel | Česká Třebová | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
127 | Miková Malvína | Přišimasy | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
129 | Cína Miroslav | Pardubice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
129 | Dušek Jan | Hradec Králové | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
129 | Hlavatý Tomáš | Zaloňov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
129 | Macas Lukáš | Česká Třebová | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
129 | Miková Michaela | Přišimasy | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
129 | Zahradník Michal | Pelechov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
129 | Černohlávek Martin | Barchov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
136 | Kindl Jaroslav st. | Ústí nad Orlicí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
136 | Labuťová Nikol | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
136 | Provazník Jiří | Dřenice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
136 | Sojka Mikuláš | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
136 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
141 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
141 | Brendlová Petra | Lanškroun | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
141 | Mareš Jan | Turnov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
141 | Randa Miloš | Litomyšl | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
141 | Svoboda Marek | Hradec Králové | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
141 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
147 | Bubník Josef | Svitavy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
147 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
149 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
149 | Hašpicová Adéla | Dražkovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
149 | Kyncl Matyáš | Česká Třebová | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
149 | Žemlička Radek | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
153 | Kmoníček Zdeněk | Česká Třebová | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
153 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 7 | 7 | 3.50 |
153 | Nováková Renata | Hrobice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
153 | Paclík Libor | Česká Třebová | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
153 | Pánek Vít | Sezemice | Páni Krokouši 198 | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
153 | Sršeň Jan | Česká Třebová | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
153 | Zahradník Roman | Pelechov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
153 | Zelenka Pavel | Grunta | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
161 | Musil Karel | Libice nad Doubravou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
161 | Vodehnalová Lucie | Nová Ves u Litomyšle | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
163 | Hurt Martin | Zbraslavice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
163 | Janáčková Jaroslava | Havlíčkova Borová | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
163 | Konečný Martin | Růžená | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
163 | Pácaltová Petra | Pardubice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
163 | Toman František st. | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
168 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 3 | 3 | 3.00 |
168 | Klaška Josef | Pardubice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
168 | Mika Jaroslav | Přišimasy | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
168 | Oberreiter Radek | Havlíčkův Brod | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
168 | Šindelář Michal | Česká Třebová | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
173 | Furthner Jan | Bečváry | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
173 | Kmošek Lukáš | Pardubice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
173 | Pikali Imrich | Vavřinec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
173 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
173 | Zachař Jiří | Pohránov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
173 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 1 | 2 | 2 | 2.00 |
173 | Šturmová Hana | Ústí nad Orlicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
173 | Šubrt Vlastimil | Turkovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
181 | Bořilová Pavla | Počátky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Fiala Jakub | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Gulyas Radim | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Holec Eliáš | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Hurský Václav | Smrkový Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Kamenický Zdeněk | Choteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Kočíř Radek | Čankovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Kultová Amálie | Malé Svatoňovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Malý Ondřej | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Malý Pavel | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Matys Norbert | Libišany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Mišková Denisa | Trhová Kamenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Musil Ondřej | Ždírec nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Prokůpek Marek | Ostřešany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Schejbal Josef | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Skokanová Adriana | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Smítka Josef st. | Kaňk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Strolený Matěj | Medlešice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Šindelka David | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Šubrt Dominik | Turkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |