Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2023 - 31.12.2023 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 1569 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 14 | 236 | 411 | 29.36 |
2 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 17 | 228 | 448 | 26.35 |
3 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 10 | 225 | 343 | 34.30 |
4 | Rubina Vladimír | Liblice | 19 | 222 | 449 | 23.63 | |
5 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 15 | 218 | 368 | 24.53 |
6 | Olbrich Petr ml. | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 12 | 212 | 317 | 26.42 |
7 | Olbrich Jakub | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 13 | 202 | 304 | 23.38 |
8 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 8 | 197 | 239 | 29.88 |
8 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 16 | 197 | 308 | 19.25 |
10 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 12 | 196 | 309 | 25.75 |
11 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 12 | 194 | 319 | 26.58 |
11 | Turský Jindřich | Krchleby | 21 | 194 | 400 | 19.05 | |
13 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 6 | 191 | 191 | 31.83 | |
13 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 7 | 191 | 202 | 28.86 |
13 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 13 | 191 | 297 | 22.85 | |
16 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 10 | 188 | 240 | 24.00 |
17 | Pánek Petr | Rakovník | 9 | 184 | 208 | 23.11 | |
18 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 13 | 182 | 285 | 21.92 | |
19 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 13 | 178 | 264 | 20.31 |
20 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 13 | 175 | 237 | 18.23 |
21 | Roušal Luděk | Neratovice | Fishing team Severočeši | 8 | 173 | 206 | 25.75 |
22 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 14 | 172 | 277 | 19.79 |
23 | Tkáč Milan | Kolín | 5 | 170 | 170 | 34.00 | |
24 | Pišna Celestýn | Kamenice | 17 | 166 | 271 | 15.94 | |
24 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 5 | 166 | 166 | 33.20 |
26 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 5 | 165 | 165 | 33.00 | |
27 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 8 | 162 | 184 | 23.00 |
28 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 15 | 161 | 261 | 17.40 | |
28 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 6 | 161 | 161 | 26.83 | |
30 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 6 | 157 | 157 | 26.17 | |
31 | Kvasnička Martin st. | Kolín | 7 | 156 | 157 | 22.43 | |
31 | Liščák Jan | Lubná | 7 | 156 | 167 | 23.86 | |
31 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 7 | 156 | 157 | 22.43 | |
34 | Kaňák Petr | Bohouňovice | 13 | 155 | 168 | 12.92 | |
35 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 7 | 149 | 150 | 21.43 |
36 | Schingler Karel | Lovosice | 6 | 144 | 144 | 24.00 | |
37 | Halíř Lukáš | Osek | 7 | 143 | 144 | 20.57 | |
38 | Rejnart Jan | Teplice | 7 | 140 | 141 | 20.14 | |
39 | Kabát Miroslav | Třemošná | 5 | 137 | 137 | 27.40 | |
40 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 9 | 135 | 141 | 15.67 |
40 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 4 | 135 | 135 | 33.75 |
42 | Beneš Karel | Bílina | 7 | 134 | 140 | 20.00 | |
42 | Mareš Pavel | Praha | 12 | 134 | 172 | 14.33 | |
42 | Šlesinger Martin | Rakovník | 7 | 134 | 135 | 19.29 | |
45 | Shershen Volodymyr | Praha | 7 | 133 | 140 | 20.00 | |
45 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | Rikomix rybářské naděje | 4 | 133 | 133 | 33.25 |
47 | Krupka Jiří | Telce | 5 | 132 | 132 | 26.40 | |
48 | Netík Jiří | Kostomlaty nad Labem | 8 | 131 | 141 | 17.63 | |
48 | Zoul Artur | Žatec | 5 | 131 | 131 | 26.20 | |
50 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 10 | 130 | 166 | 16.60 |
50 | Sobotka Jiří ml. | Žďár nad Sázavou | 5 | 130 | 130 | 26.00 | |
52 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 6 | 128 | 128 | 21.33 |
53 | Mareš Vladimír | Praha | 13 | 125 | 150 | 11.54 | |
53 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 4 | 125 | 125 | 31.25 | |
53 | Rozum Pavel | Třemošná | 6 | 125 | 125 | 20.83 | |
53 | Studničný Daniel | Buda | 4 | 125 | 125 | 31.25 | |
53 | Svoboda Michal | Kralupy nad Vltavou | 8 | 125 | 127 | 15.88 | |
53 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 7 | 125 | 126 | 18.00 | |
59 | Chýle Petr | Bílina | 4 | 120 | 120 | 30.00 | |
59 | Slavík Alexej | Vilémov | 9 | 120 | 123 | 13.67 | |
61 | Mareš Ladislav | Praha | 7 | 119 | 120 | 17.14 | |
62 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 7 | 118 | 119 | 17.00 |
63 | Kudry Marek | Cerhenice | 10 | 117 | 130 | 13.00 | |
63 | Studený Vojtěch | Byšice | 5 | 117 | 117 | 23.40 | |
65 | Vorlíček František | Kostomlátky | 10 | 116 | 129 | 12.90 | |
66 | Hložek František | Bílina | 7 | 115 | 116 | 16.57 | |
67 | David Martin st. | Rakovník | 7 | 114 | 115 | 16.43 | |
67 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 8 | 114 | 125 | 15.63 | |
69 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 6 | 113 | 113 | 18.83 |
69 | Sudík Miloslav | Kochánky | 6 | 113 | 113 | 18.83 | |
71 | Bulak Serhiy | Praha | 7 | 112 | 113 | 16.14 | |
72 | Seidl Jan | Zbiroh | 5 | 111 | 111 | 22.20 | |
73 | Šnajdr Zdeněk | Předměřice nad Jizerou | 4 | 108 | 108 | 27.00 | |
74 | Jireš Matyáš | Bakov nad Jizerou | 5 | 106 | 106 | 21.20 | |
74 | Krejčí Petr | Kněževes | 7 | 106 | 112 | 16.00 | |
76 | Dudáš Jan | Řeřichy | 5 | 105 | 105 | 21.00 | |
76 | Roudnický Václav | Kochánky | 4 | 105 | 105 | 26.25 | |
78 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 10 | 104 | 116 | 11.60 |
78 | Klement Antonín | Chranišov | 7 | 104 | 105 | 15.00 | |
78 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 4 | 104 | 104 | 26.00 |
78 | Čtverák Jaroslav | Roudnice nad Labem | 4 | 104 | 104 | 26.00 | |
82 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | 6 | 103 | 103 | 17.17 | |
83 | Polák Martin | Senomaty | 5 | 102 | 102 | 20.40 | |
84 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 3 | 100 | 100 | 33.33 | |
84 | Pekárek Stanislav | Louny | 4 | 100 | 100 | 25.00 | |
84 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 3 | 100 | 100 | 33.33 |
84 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 5 | 100 | 100 | 20.00 |
88 | Hruška Jiří | 3 | 99 | 99 | 33.00 | ||
88 | Klich Václav | Rakovník | 4 | 99 | 99 | 24.75 | |
88 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 4 | 99 | 99 | 24.75 |
91 | Adamczuk Janusz | Hostokryje | 4 | 98 | 98 | 24.50 | |
92 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 3 | 97 | 97 | 32.33 | |
93 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 5 | 96 | 96 | 19.20 |
93 | Würz Dalibor | Hořesedly | 4 | 96 | 96 | 24.00 | |
95 | Jiřík Miroslav | Miškovice | 5 | 95 | 95 | 19.00 | |
95 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 3 | 95 | 95 | 31.67 |
95 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 3 | 95 | 95 | 31.67 | |
95 | Zoul Marek | Žatec | 5 | 95 | 95 | 19.00 | |
95 | Šafr Zdeněk | Oskořínek | 4 | 95 | 95 | 23.75 | |
100 | Šnicer Petr | Veltěže | 4 | 94 | 94 | 23.50 | |
101 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 9 | 93 | 101 | 11.22 | |
102 | Burak Oleh | Praha | 6 | 92 | 92 | 15.33 | |
102 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 3 | 92 | 92 | 30.67 | |
104 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 8 | 91 | 93 | 11.63 |
105 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 6 | 90 | 90 | 15.00 |
106 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 6 | 89 | 89 | 14.83 |
106 | Rybenský Roman | Němčice | 4 | 89 | 89 | 22.25 | |
108 | Houser Otakar | Všechlapy | 3 | 87 | 87 | 29.00 | |
109 | Jícha Luděk | Smilovice | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
109 | Pátek David | Králův Dvůr | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
109 | Váňa Jindřich | Praha | 4 | 86 | 86 | 21.50 | |
112 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 85 | 85 | 42.50 |
113 | Němeček Pavel | Praha | 3 | 84 | 84 | 28.00 | |
114 | Sochor Michal | Petrohrad | 5 | 83 | 83 | 16.60 | |
114 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
116 | Daňhel Jan | Bělá pod Bezdězem | 4 | 82 | 82 | 20.50 | |
116 | Horák Pavel | Žiželice | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
118 | Antoš Marek | Běchary | 5 | 81 | 81 | 16.20 | |
118 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
118 | Tůma Matěj | Hořany | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
121 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 4 | 80 | 80 | 20.00 |
122 | Jindřich Štěpán | Mělník | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
123 | Eichler Tomáš | Bělá pod Bezdězem | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
124 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 5 | 75 | 75 | 15.00 | |
125 | Adamčuk Jan | Rakovník | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
126 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 7 | 73 | 74 | 10.57 | |
126 | Macal Karel | Veltrusy | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
126 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
126 | Sýkora David | Rakovník | 5 | 73 | 73 | 14.60 | |
130 | Beneš Zdeněk | Peruc | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
130 | Karásek Pavel | Klášterec | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
130 | Kolčava Tomáš | Smolnice | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
130 | Koštálek Jiří | Oplany | 4 | 72 | 72 | 18.00 | |
130 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 2 | 72 | 72 | 36.00 |
130 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
136 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 71 | 71 | 23.67 |
136 | Eliáš Šimon | Grunov | 4 | 71 | 71 | 17.75 | |
136 | Jelínek Milan | 3 | 71 | 71 | 23.67 | ||
136 | Kvasnička Martin ml. | Kolín | 5 | 71 | 71 | 14.20 | |
136 | Prokeš Milan | Libochovice | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
141 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 3 | 70 | 70 | 23.33 |
141 | Chumash Yevhenii | Praha | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
141 | Mastník Luděk | Nelahozeves | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
144 | Bílek Milan | Zlosyň | 8 | 69 | 71 | 8.88 | |
144 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
144 | Richter Dalibor | Rumburk | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
147 | Kovář Martin | Kladruby | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
147 | Polák Lukáš | Senomaty | 4 | 68 | 68 | 17.00 | |
147 | Puschar Viktor | Praha | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
150 | Kratochvíl Radim | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
151 | Průša Jaroslav | Mnichovo Hradiště | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
152 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
152 | Halamka Martin | Dobrá Voda | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
152 | Hlaváč Marek ml. | Mladá Boleslav | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
152 | Král David | Kostelec nad Černými Lesy | 5 | 65 | 65 | 13.00 | |
152 | Černohorský Pavel | Rakovník | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
157 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
157 | Vrábel Pavel | Chlumín | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
157 | Čížek Zdeněk | Libochovice | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
160 | Hrabák Michal | Zbiroh | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
160 | Miklian Roman | Petrovice | 4 | 63 | 63 | 15.75 | |
160 | Pikali Imrich | Vavřinec | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
160 | Stehlík Jiří | Bakov nad Jizerou | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
160 | Studničný Jakub | Jivina | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
160 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 63 | 63 | 31.50 |
166 | Baloun Roman ml. | Heřmanův Městec | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
166 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
166 | Vnouček Stanislav | Praha | 7 | 62 | 63 | 9.00 | |
166 | Volevecký Radek | Řečany nad Labem | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
170 | Borový Luděk | Libčice | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
170 | Mareš Jan | Praha | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
170 | Zdobina Zdeněk | Bakov nad Jizerou | 4 | 61 | 61 | 15.25 | |
173 | Kosina Roman | Veselí u Přelouče | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
173 | Pospíšil Patrik | 3 | 60 | 60 | 20.00 | ||
173 | Pýcha Hynek | Skryje | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
173 | Vnouček Petr | Praha | 6 | 60 | 60 | 10.00 | |
177 | Furthner Jan | Bečváry | 4 | 59 | 59 | 14.75 | |
177 | Král Vojtěch st. | Kostelec nad Černými Lesy | 4 | 59 | 59 | 14.75 | |
177 | Novotný Petr | Přerov nad Labem | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
180 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 3 | 58 | 58 | 19.33 |
180 | Kovačka Josef | Ratboř | 10 | 58 | 62 | 6.20 | |
180 | Netolický Pavel | Kutná Hora | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
180 | Sobotka Josef | Perštejn | 3 | 58 | 58 | 19.33 | |
180 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 2 | 58 | 58 | 29.00 |
185 | Svoboda Jiří | Pašinka | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
186 | Dušek Jan | Kutná Hora | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
186 | Fencl Petr st. | Kolín | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
188 | Černý Jiří | 2 | 55 | 55 | 27.50 | ||
189 | Brendl Patrik | Lanškroun | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
189 | Jánošík David | Liberec | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
189 | Lát Jiří | Česká Lípa | 5 | 54 | 54 | 10.80 | |
189 | Mendel Milan | Pšovky | 8 | 54 | 56 | 7.00 | |
189 | Vojáček Tomáš | Dolní Sokolovec | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
194 | Adamovič Andreas | Pečky | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
194 | Šťastný Jan | Mnichovo Hradiště | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
196 | Bašta Adam | 2 | 51 | 51 | 25.50 | ||
196 | Poustka Tomáš | Nové Strašecí | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
196 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 5 | 51 | 51 | 10.20 | |
196 | Váňa Michal | Vepřek | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
196 | Čori Petr | Chodová Planá | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
201 | Arazim Vlastimil | Neratovice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
201 | Herlík David | 2 | 50 | 50 | 25.00 | ||
201 | Hurt Martin | Zbraslavice | 5 | 50 | 50 | 10.00 | |
201 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 3 | 50 | 50 | 16.67 |
205 | Chvalkovský Ondřej | 2 | 49 | 49 | 24.50 | ||
205 | Pešek Matěj | Zdeslav | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
205 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 4 | 49 | 49 | 12.25 |
205 | Tomšů Svatopluk | Mladá Vožice | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
209 | Kočí Jaroslav | Praha | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
209 | Musil Max | Bakov nad Jizerou | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
211 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
211 | Dostál Bohumil | Vyšehněvice | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
213 | Chýle Oldřich | Bílina | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
213 | Zdráhala Petr | Všejany | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
215 | Halíř Lukáš ml. | Osek | 5 | 45 | 45 | 9.00 | |
215 | Ulman Josef st. | Kochánky | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
217 | Dvořák Tomáš | Rakovník | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
217 | Hovorka Antonín | Žabonosy | 4 | 44 | 44 | 11.00 | |
217 | Kovář Antonín | Kladruby | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
217 | Novák Josef | Žďár | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
217 | Svatoň Radek | Přílepy | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
222 | Hotový Jiří | Most | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
222 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 5 | 43 | 43 | 8.60 | |
222 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 4 | 43 | 43 | 10.75 | |
222 | Stražák Bohumil | Český Brod | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
226 | Hofman Jiří | Luštěnice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
226 | Petříček Jan | Poběžovice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
226 | Sochůrek Ondřej | 2 | 42 | 42 | 21.00 | ||
226 | Tůma Filip | 2 | 42 | 42 | 21.00 | ||
230 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
230 | Weigend Aleš | Mladá Boleslav | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
232 | Bareš Jan | Mnichovo Hradiště | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
232 | Hrubeš Petr | Rokycany | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
232 | Hýbner Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
232 | Kořínek Lukáš | Nakvasovice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
232 | Kryštof Marián | Říčany | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
232 | Mareš Daniel | Praha | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
232 | Matějčík Vít | Mnichovo Hradiště | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
232 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
232 | Skalický Jakub | Příbram | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
232 | Staněk Karel ml. | Smečno | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
232 | Svoboda Marek | Hradec Králové | 4 | 40 | 40 | 10.00 | |
232 | Tuček Ondřej | Mnichovo Hradiště | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
244 | Blecha Miroslav ml. | Počátky | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
244 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
244 | Cimrman Petr | Chrastava | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
244 | Cingroš Jakub | Stod | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
244 | Fučík Daniel | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
244 | Glockner Petr | Mělník | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
244 | Hasal František | Chomutice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
244 | Motejzík Petr | Březnice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
244 | Mrázek Marek | Březnice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
244 | Novák Josef | Svijany | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
244 | Novák Petr | Radovesnice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
244 | Paroušek Jan | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
244 | Pohnán Jan | Praha | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
244 | Versbach Václav | Zákupy | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
244 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
244 | Václavík David | Vehlovice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
244 | Wohland Robert | Bělá pod Bezdězem | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
244 | Zvoník Jakub | Kobylníky | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
244 | Čuřík Václav | Kolín | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
263 | Dobřemysl Martin | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
263 | Halamka David | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
263 | Kopřiva Josef | Hříškov | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
263 | Kovář František | Mirovice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
263 | Novotný Jiří ml. | Zámrsk | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
263 | Pešek Jan | Chrudim | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
263 | Polák Matěj | Neratovice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
263 | Schenk Adam | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
263 | Sochor Martin ml. | Petrohrad | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
263 | Staněk Karel | Smečno | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
263 | Vaňura Jaroslav | Chvatěruby | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
263 | Zahradník Roman | Pelechov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
275 | Beránek Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
275 | Bozděch Karel | Praha | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
275 | Brož Richard | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
275 | Bukač Petr | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
275 | Bury Jan | Postoloprty | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
275 | Chudoba Jan | Libenice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
275 | Chvalovský Ondřej | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
275 | Chwastek Vladimír | Sedlčany | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
275 | Doležal Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
275 | Laitner František | Kněževes | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
275 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
275 | Ničpan Petr | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
275 | Novotný Bedřich | Kouřim | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
275 | Pásler Miloš | Miřetice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
275 | Sloup Jaroslav | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
275 | Strouhal Patrik | Praha | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
275 | Svoboda Jaroslav | Rosice u Chrasti | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
275 | Tůma Štěpán | 3 | 37 | 37 | 12.33 | ||
275 | Veselý Adam | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
275 | Vídeňský Zdeněk | Lhotice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
275 | Zvoník Bedřich | Kobylníky | 4 | 37 | 37 | 9.25 | |
296 | Bartoš František | Chotěšov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
296 | Fasta Oleksander | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
296 | Horčík Alois | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
296 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
296 | Kostohryz Jan | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
296 | Kršňák Tomáš | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
296 | Malý Roman | Plaňany | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
296 | Mašita Stanislav | Povrly | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
296 | Novák Pavel | Úžice | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
296 | Sixta Tomáš | Týnec nad Labem | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
296 | Skalický Miroslav | Příbram | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
296 | Temr Miroslav | Kounice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
296 | Čipera Miroslav | Bohutín | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
309 | Adámek Luděk | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
309 | Baránek Matěj | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
309 | Děček Milan | Sloveč | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
309 | Hlaváček Filip | Benešov | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
309 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
309 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
309 | Kianička Jakub | Peruc | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
309 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
309 | Leiterman Lukáš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
309 | Lodl Jakub | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
309 | Mendlík Tadeáš | Benátky nad Jozerou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
309 | Pilc Tomáš | Vlašim | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
309 | Pristal Andrej | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
309 | Rambousek Stanislav | Třebíč | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
309 | Smítka Josef st. | Kaňk | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
309 | Staněk Petr | Smečno | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
309 | Vacek Miloslav | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
309 | Vařeka Jan | Benátky nad Jizerou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
309 | Veselý Aleš | Měšice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
309 | Záveský Jan | Dražíč | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
309 | Šourek Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
330 | Bilík Petr | Kolín | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
330 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
330 | Běle Václav ml. | Březnice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
330 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
330 | Hasal Aleš | Chomutice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
330 | Hofman Vojtěch | Bělá pod Bezdězem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
330 | Klimeš Jan | Čimelice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
330 | Kočí Vladimír | Praha | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
330 | Křivka Matěj | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
330 | Laitner Matouš | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
330 | Nimko Marian | Praha | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
330 | Rác Jaroslav | Mutějovice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
330 | Schenk Václav | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
330 | Zeman Štěpán | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
330 | Červený Jaroslav | Jaroměř | Michalové a spol. | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
330 | Říha Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
346 | Brožek Adam | Litomyšl | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
346 | Dvořák Petr | Rakovník | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
346 | Děček Tadeáš | Městec Králové | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
346 | Hadžala Jan | Odolena Voda | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
346 | Jančar Vojtěch | Březnice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
346 | Jonák Martin | 3 | 33 | 33 | 11.00 | ||
346 | Lachký Jaroslav | Mimoň | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
346 | Lysek Jakub | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
346 | Nekvapil František | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
346 | Novák Milan | Milovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
346 | Olbrich Petr st. | Bechov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
346 | Paclt Pavel | Louny | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
346 | Rozkošný Josef | 2 | 33 | 33 | 16.50 | ||
346 | Schenk Petr | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
346 | Sixta Jan | Týnec nad Labem | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
346 | Slavík Jiří | Neratovice | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
346 | Vosáhlo Mikuláš | Mnichovo Hradiště | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
346 | Ševčík Bořivoj | Zlosyň | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
364 | Chaloupek David | Benátky nad Jizerou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
364 | Felso Ladislav | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
364 | Horák Vladislav | Dražíč | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
364 | Hulcr Lukáš | Kutrovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
364 | Král Pavel | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
364 | Malkovský David | Březnice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
364 | Mihálík Boris | Hranice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
364 | Musil Milan | Kladruby | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
364 | Nesládek Marcel | Týnec nad Lábem | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
364 | Slobodzian Tobiáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
364 | Urban Damián | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
364 | Váňa Pavel | Kolín | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
376 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
376 | Cinekr Tomáš | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
376 | Doležal Richard | Mnichovo Hradiště | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
376 | Dormišev Jordán | Ukrajina | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
376 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 4 | 31 | 31 | 7.75 | |
376 | Grégr Jiří st. | Šubrtov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
376 | Hampejs David | Bílina | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
376 | Hanzal Ondřej | Želetava | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
376 | Horák David | Luže | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
376 | Hos Martin | Otín | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
376 | Hyhlík Zdeněk | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
376 | Klazar Vojtěch | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
376 | Kovář Jan | Kladruby | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
376 | Kutílek Jaromír | Bohouňovice | 6 | 31 | 31 | 5.17 | |
376 | Kučera Jiří | Rakovník | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
376 | Kysela Zdeněk st. | Dlouhý most u Liberce | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
376 | Mašita Petr | Povrly | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
376 | Petrovka Jiří | Větrušice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
376 | Rajko Josef | Kostelec nad Labem | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
376 | Sixta Milan | Nymburk | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
376 | Sochor Václav | Přeštice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
376 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 2 | 31 | 31 | 15.50 |
376 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 6 | 31 | 31 | 5.17 | |
376 | Višňovský Dominik | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
376 | Šimůnek Ondřej | Hudčice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
401 | Cablk Jan | Pravonín | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
401 | Cuhorka Aleš | Přelouč | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
401 | Drahota Jiří | Lužec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
401 | Dubš Jakub | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
401 | Fiřtík Ondřej | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
401 | Havlín Petr | Veltrusy | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
401 | Havlíček Lukáš | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
401 | Hošek Stanislav | Pacov | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
401 | Hron František | Rožďalovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
401 | Jírovský Martin | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
401 | Kuneš Pavel | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
401 | Spiller Karel | Stod | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
401 | Svoboda Tadeáš | Žďár | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
401 | Toman Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
401 | Truhlář Patrik | Karhule | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
401 | Vlček Dominik | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
401 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
401 | Ďurček Josef ml. | Mnichovo Hradiště | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
401 | Řezač Petr | Benátky nad Jizerou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
420 | Adamec Michal | Světlá nad Sázavou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
420 | Chábera Radek | Mlékovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
420 | Dvořáček Zdeněk | Lhota | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
420 | Hrubý Stanislav st. | Králův Dvůr | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
420 | Jarý Marek | Karlovy Vary | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
420 | Kapacita Mykola | Ukrajina | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
420 | Kasík Radek | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
420 | Koucký Bohuslav | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
420 | Mareš Jan ml. | Praha | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
420 | Michálek Jan | Otovice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
420 | Picek Martin | Žďár | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
420 | Pokorný Roman st. | Nové Strašecí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
420 | Sobotka Jiří | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
420 | Syrový František | Stratov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
420 | Tirpach Daniel | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
420 | Vaněk Michal | Litoměřice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
420 | Zeman Václav ml. | Tuřice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
420 | Černý Václav | Rakovník | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
420 | Špína Jiří | Valdice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
439 | Adamec Jakub | Závidkovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
439 | Baloun Kamil | Kolín | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
439 | David Miroslav st. | Rakovník | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
439 | Dupal Petr | Úvaly | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
439 | Fodor Petr | Třebestovice | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
439 | Grossmann Bedřich | Mělník | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
439 | Hlaváček Ladislav | Veselá | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
439 | Machalický Josef | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
439 | Neužil Antonín | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
439 | Schnaubelt Petr | Petrohrad | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
439 | Sixta Jonáš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
439 | Stehlík Josef | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
439 | Voráček Pavel | Kochánky | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
439 | Válka Ondřej | Želiv | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
439 | Čepelák Štěpán | Nymburk | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
439 | Řezníček Matěj | Chotýšany | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
439 | Šafařík Jaroslav | Praha | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
439 | Šafránek Jiří | 3 | 28 | 28 | 9.33 | ||
439 | Šimůnek Jindřich | Přelouč | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
439 | Špitzer Josef | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
439 | Štafurik Daniel | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
460 | Dufek Vojtěch | Mladá Boleslav | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
460 | Fischer Sebastian | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
460 | Jilich Ladislav | Jihlava | Big Fish Jihlava | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
460 | Kabát Jaroslav | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
460 | Karas Jakub | Poříčany | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
460 | Koch Radek | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
460 | Kubát Filip | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
460 | Křeček Jan | Kutrovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
460 | Nekolný Josef | Břežany | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
460 | Novotný Radek ml. | Strakonice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
460 | Oubrecht Michal | Bílý Kámen | Big Fish Jihlava | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
460 | Pospíšil Jaroslav | Mělník | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
460 | Pánek Mikuláš | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
460 | Sečkař Jan | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
460 | Stehlík Miroslav | Zásmuky | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
460 | Vodvářka Matyáš | Krakovany | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
460 | Volák Milan | Bakov nad Jizerou | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
460 | Výskot Daniel | Týnec nad Sázavou | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
460 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
460 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
480 | Beran Petr | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
480 | Boček Ladislav st. | Kolín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
480 | Böhm František | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
480 | Charvát Martin | Milčice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
480 | Chuchvalec Tomáš | Hlízov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
480 | Dobeš Jiří | Rebešovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
480 | Doležán Nikola | Chotěboř | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
480 | Fišer Jiří | Hořesedly | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
480 | Havel Jaroslav | Kladruby | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
480 | Hrabě Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
480 | Hůrka Dominik | Záboří nad Labem | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
480 | Kadlec Vratislav | Benátky nad Jizerou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
480 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 4 | 26 | 26 | 6.50 | |
480 | Kárník Petr | Bílé Vchýnice | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
480 | Kühnel Petr | Bakov nad Jizerou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
480 | Lacko Ondřej | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
480 | Melvald Jaroslav | Suchdol u Kutné Hory | 4 | 26 | 26 | 6.50 | |
480 | Mrázek Karel | Mirovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
480 | Navrátil Viktor | Kutná Hora | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
480 | Novák Marek | Rumburk | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
480 | Richtr Pavel | Vápensko | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
480 | Uličný Simon | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
480 | Vančura Prokop | Dymokury | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
480 | Zabilanský Dominik | Mšeno | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
480 | Zedník Antonín | 2 | 26 | 26 | 13.00 | ||
480 | Šebor Jan | Nesvačily | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
506 | Bukač Tomáš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
506 | Břichnáč Vladimír | Nymburk | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
506 | Cingroš Roman | Stod | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
506 | Duchoslav Tomáš | Spomyšl | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
506 | Ettler Artur | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
506 | Horvát Miroslav | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
506 | Hošek Pavel | Římovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
506 | Jakovec Lukáš | Praha | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
506 | Jokel Luděk | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
506 | Kršňák Petr | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
506 | Lahký Josef | Bělá pod Bezdězem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
506 | Novák Michal | Radovesnice II. | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
506 | Pecina Miroslav | Jestřábí Lhota | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
506 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
506 | Silaši Štefan | Lety | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
506 | Sýkora Jiří st. | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
506 | Tomášek Jan | Bílá Hlína | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
506 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 6 | 25 | 25 | 4.17 | |
506 | Vavruška Martin | Sudoměř | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
506 | Zeman Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
506 | Zeman Maxmilián | Zruč nad Sázavou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
506 | Šolta Zdeněk | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
506 | Štefl Zdeněk | Všechlapy | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
529 | Bertok Milan | Dublovice | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
529 | Blecha Miroslav st. | Počátky | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
529 | Hanz Antonín | Nymburk | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
529 | Hofman Vojtěch | Nymburk | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
529 | Hrabě František | Rumburk | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
529 | Hrubý Stanislav ml. | Suchomasty | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
529 | Kettner Josef st. | Mělník | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
529 | Moc Matěj | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
529 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
529 | Pažout Radovan | Rožďalovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
529 | Petrik Pavel | Chřibská | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
529 | Petržílka Marek ml. | Bašť | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
529 | Rataj David | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
529 | Rybář Jakub | Horní Jiřetín | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
529 | Veselý Tomáš | Mělník | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
529 | Vilda Martin | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
529 | Zimmerman Roman | Bělá pod Bezdězem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
529 | Šebek Milan | Dřínov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
529 | Švanda Antonín | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
529 | Švára Tadeáš | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
549 | Bláha Šimon | Bakov nad Jizerou | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
549 | Cajthaml Petr | Velenice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
549 | Chvalkoský Ondřej | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
549 | Dolejší Martin | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
549 | Dupák Martin | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
549 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
549 | Gregor Jan | Čistá | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
549 | Hirman Miloš | Kladruby | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
549 | Kouřimský Antonín | Mladá Boleslav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
549 | Kulhavý Pavel | Pěčice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
549 | Landyš Vojtěch | Bakov nad Jizerou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
549 | Loužil Jan | Kutná Hora | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
549 | Melč Martin ml. | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
549 | Málek Josef | Pařížov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
549 | Novotný Vladimír | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
549 | Paclt Pavel | Praha | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
549 | Pavlík František | Březnice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
549 | Peřina Ladislav | Chotěšice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
549 | Ptáček Radek | Rakovník | 4 | 23 | 23 | 5.75 | |
549 | Stejskal Karel | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
549 | Szotkowski David | Mnichovo Hradiště | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
549 | Vecko Dominik | Městec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
549 | Vlk Petr | Rumburk | 4 | 23 | 23 | 5.75 | |
549 | Černý Filip | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
549 | Čipera Josef | Uhlířské Janovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
549 | Řehůřek Daniel | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
549 | Šejla Pavel | Slaný | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
549 | Šimůnek Oldřich | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
577 | Adámek Petr | H. Beřkovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
577 | Bervid Jiří | Přelouč | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
577 | Borovka Luboš | Vodňany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
577 | Brázda Vít | Výměves | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
577 | Durst Jiří | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
577 | Golián Martin | Heřmanův Městec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
577 | Horníček Jakub | Ivančice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
577 | Jelínek Matěj | Dymokury | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
577 | Kadeřábek Jaroslav | Liběchov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
577 | Karabáček Jiří | Golčův Jeníkov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
577 | Kohout David | Mělník | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
577 | Kosina Jakub | Velenice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
577 | Krejčí Tomáš | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
577 | Mašlonka Jiří | Bělá pod Bezdězem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
577 | Novák Jakub | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
577 | Novák Vratislav | Všeteč | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
577 | Patzenhauer Václav | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
577 | Pešek Jiří | Řeřichy | 4 | 22 | 22 | 5.50 | |
577 | Pešout Daniel | Březí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
577 | Pilař Pavel | Lužec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
577 | Posner Radim | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
577 | Silvar Matěj | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
577 | Vavruška René ml. | Chobot | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
577 | Veselý Pavel | Uhlířské Janovice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
577 | Červinka Lubomír | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
577 | Škurek David | Šumperk | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
603 | Benda Roman | Řečany nad Labem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
603 | Bidrman Michal | Skryje | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
603 | Bičovský Josef | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
603 | Bubla Rudolf | Poříčany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
603 | Ciryn Martin | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
603 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 21 | 21 | 10.50 |
603 | Dvořák Milan | 2 | 21 | 21 | 10.50 | ||
603 | Henzl Jan | Louny | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
603 | Hlachký Jaroslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
603 | Hora František st. | Václavy | 5 | 21 | 21 | 4.20 | |
603 | Houžvička Zdeněk | Kounice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
603 | Hrib Lukáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
603 | Kalina Pavel ml. | Telce | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
603 | Kolář Václav | Týnec nad Sázavou | 3 | 21 | 21 | 7.00 | |
603 | Krym Petr | Kladruby | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
603 | Mareš Daniel | Krchleby | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
603 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
603 | Mozol Jan | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
603 | Patzenhauer Jaroslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
603 | Pilný Martin | Svatý Mikuláš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
603 | Plzák Albert | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
603 | Stránský Stanislav | Předměřice nad Jizerou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
603 | Tříska Raimund | Dolní Bousov | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
603 | Vavroň Jiří | Stražovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
603 | Widthann Jan | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
603 | Čmarda Daniel | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
629 | Aujeský David | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
629 | Beneš Lukáš | Svidnice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
629 | Cabík Jan | Praha | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
629 | Hamouz Marek | Česká Lípa | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
629 | Hovorka Václav | Krakovany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
629 | Hubička Tomáš | Brloh | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
629 | Jirků Šimon | 2 | 20 | 20 | 10.00 | ||
629 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
629 | Kajan Martina | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
629 | Kratochvíl Antonín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
629 | Kubeš Václav | Levousy | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
629 | Kubát František | Bělá pod Bezdězem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
629 | Malkovský Pavel st. | Březnice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
629 | Matějčík Martin | Branžež | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
629 | Novák Filip | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
629 | Plzák Karel | Roudnice nad Labem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
629 | Polívka Lukáš | Střednice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
629 | Studený Miroslav | Liblice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
629 | Tobolka Milan | Nechanice | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 20 | 20 | 10.00 |
629 | Vavruška René | Chobot | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
629 | Čermák Eliáš | Votice-Srbice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
629 | Černý Tomáš ml. | Přišimasy | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
651 | Bouma Štěpán | Kounice | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
651 | Brůna Jan | Rumburk | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
651 | Buňka Ladislav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
651 | Břinčil Václav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
651 | Danko Miroslav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
651 | Dvořáček Jan | Zbraslavice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
651 | Děček Antonín | Městec Králové | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
651 | Effler Josef | Bělá pod Bezdězem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
651 | Forst Vít | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
651 | Havlíček Martin | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
651 | Janota Jaromír | Březnice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
651 | Kohout Štěpán | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
651 | Krbec Lukáš | Hubenov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
651 | Ladýř Josef | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
651 | Mašlonka Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
651 | Němec Jiří | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
651 | Němeček Albert | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
651 | Petráň Vojtěch | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
651 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
651 | Smítka Josef ml. | Kaňk | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
651 | Svoboda Ondřej | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
651 | Vilímek Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
651 | Vrla Vladimír | Brandýs nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
651 | Váňa Štěpán | Týnec nad. Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
651 | Žitník Zbyněk | Bělá pod Bezdězem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
676 | Feher Petr | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
676 | Fiedler Ondřej | Rasochy | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
676 | Fořt Kristián | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
676 | Hradil Jan | Březnice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
676 | Kolbaba Matěj | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
676 | Kolpaský Jan | Zlosyň | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
676 | Král Jakub | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
676 | Král Pavel | Havlíčkův Brod | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
676 | Krátký Vojtěch | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
676 | Kympl Jaroslav | Zlosyň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
676 | Lisický Ondřej | Mladá Boleslav | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
676 | Mareš Vladislav | Praha | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
676 | Novotný Max | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
676 | Novotný Ondřej | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
676 | Půta Jiří | Plzeň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
676 | Svatoš Petr | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
676 | Verner Vladimír | Smolnice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
676 | Vidman Matěj | Mšeno | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
676 | Volprecht Zdeněk | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
676 | Vrobel Jan | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
676 | Zubr Richard | Český Brod | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
676 | Škoda Zdeněk ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
676 | Štolovský Michal | Dolní Bousov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
699 | Benedikt Vít | Mnichovo Hradiště | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
699 | Bláha Marek | Klášter nad Jizerou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
699 | Bros Josef | Kolín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
699 | Danko Arnošt | Brozánky | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
699 | Gruber Tomáš | Týnec nad Labem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
699 | Havrda Radek | Lipec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
699 | Jakubec Jakub | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
699 | Jetýlek Ondřej | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
699 | Kinkal Ivan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
699 | Klatka Michal | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
699 | Kohout Mykola | Mirovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
699 | Krejčí Matěj | Dolní Břežany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
699 | Krinzweig Karel | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
699 | Kubeš Daniel | Bolina | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
699 | Lev Radek | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
699 | Majer Matěj | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
699 | Nevrkla Jakub | Batelov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
699 | Ondrušek Miroslav | Loukonosy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
699 | Pěchouček Jiří | Lužná | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
699 | Rathan Antonín | Týnec nad Sázavou | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
699 | Rulík Jakub | Dymokury | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
699 | Růžička Miroslav | Tanvald | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
699 | Semerád Antonín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
699 | Ticháček Václav | Havlíčkův Brod | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
699 | Tichý Petr | Kosmonosy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
699 | Valka Jiří | Ledeč | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
699 | Vlček Jiří | Mirovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
699 | Vojáček Zdeněk | Vilémov | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
699 | Zlechovec Jakub | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
699 | Řabek Filip | Břasy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
699 | Špac Marek | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
699 | Špás Daniel | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
699 | Šíma Miroslav | Pardubice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
732 | Adamovič Alex | Pečky | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
732 | Budka Jiří | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
732 | Chuchvalec Ivan | Libenice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
732 | Cibulka Jiří | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
732 | Daniel Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
732 | Dlask Tomáš | Mladá Boleslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
732 | Děček Tomáš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
732 | Hroneš Martin | Koprník | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
732 | Jurkovič Pavel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
732 | Karvánek Jiří | Nové Město nad Metují | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
732 | Kochleffl Petrik | Senomaty | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
732 | Málek Daniel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
732 | Málek Pavel ml. | Poříčany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
732 | Nguyen Martin | Havlíčkův Brod | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
732 | Paulus Daniel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
732 | Pešek Michal ml. | Řeřichy | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
732 | Polívka Tomáš | Nový dům | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
732 | Tlustý Luboš | Svratouch | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
732 | Tůma Ondřej | Mnichovo Hradiště | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
732 | Urban Adam | Štětí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
732 | Valenta Jakub | Kopidlno | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
732 | Valenta Jan | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
732 | Vrzal Tomáš | Pečky | 4 | 16 | 16 | 4.00 | |
732 | Závora Petr | Všetaty | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
732 | Švejda Josef | Praha | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
732 | Žďánský Kryštof | Bělá pod Bezdězem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
758 | Adamcuk Jan | Přílepy | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
758 | Burian Ladislav | Kralupy nad Vltavou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
758 | Chlapovič Marek | Rakovník | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
758 | Eichler Miloslav | Česká Kamenice | 3 | 15 | 15 | 5.00 | |
758 | Halabrin Jan | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
758 | Jandejsek Zdeněk | Zruč nad Sázavou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
758 | Jelínek Luděk | Kolín | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
758 | Kapitán Stanislav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
758 | Kaňák Karel | Smiřice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
758 | Koutný Lubomír | Zaječice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
758 | Kovárna Petr | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
758 | Kubát Petr | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
758 | Milec Luboš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
758 | Myklian Roman | Petrovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
758 | Neškoda Jiří st. | Březnice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
758 | Odložilík Marek | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
758 | Plechatý Luděk | Lhota | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
758 | Polívka Šimon | Mšeno | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
758 | Pouzar Václav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
758 | Staněk Richard | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
758 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
758 | Vach Matěj | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
758 | Černý Tomáš | Labské Chrčice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
758 | Červenka František | Smečno | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
782 | Bednárik Adama | Černá Hora | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
782 | Cajthaml Jaroslav | Liběchov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
782 | Charvát Adam | Libočany | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
782 | Chudoba Petr | Bělá pod Bezdězem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
782 | Dvořák Tomáš | Červené Pečky | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
782 | Jirásek Dan | Městečko | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
782 | Kunc Vlastimil | Rožďalovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
782 | Langer Josef | Zruč nad Sázavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
782 | Novák Jiří | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
782 | Novák Krištof | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
782 | Opat Lukáš | Slabce | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
782 | Soukup Ivo | Třebíč | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
782 | Světnička Petr ml. | Kouřim | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
782 | Turay Josef | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
782 | Táborský Tadeáš | Kounice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
782 | Tůma Jakub | Rousínov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
782 | Tůma Jiří | Rousínov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
782 | Vachovec Jindřich | Citov | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
782 | Wala Pavel | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
782 | Šerdzik Josef | Bělá pod Bezdězem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
782 | Šuchal Juraj | Markovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
803 | Babka Pavel | Chloumek | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
803 | Bártík Miloslav | Plzeň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
803 | Bártů Jan | Čechtice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
803 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
803 | Eibl Milan | Blatná | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
803 | Hron Milan | Rožďalovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
803 | Jetýlek Vojtěch | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
803 | Jonáš Matěj | Bakov nad Jizerou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
803 | Jílek Jiří | Praha | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
803 | Kohout Tomáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
803 | Kučák Michal | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
803 | Lebeda Jiří | Rakovník | 5 | 13 | 13 | 2.60 | |
803 | Norčík Alois | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
803 | Novák Tomáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
803 | Olechnowicz Kryštof | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
803 | Pavlas Petr | Hostovlice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
803 | Plášek Milan | Poštovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
803 | Poupa Ladislav | Hořešovičky | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
803 | Smékal Luboš | Rakovník | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
803 | Stejskal Hubert | Jarkovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
803 | Vinš Petr | Brniště | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
803 | Vitriv Volodymyr | Praha | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
803 | Vytlačil Tomáš | Zbraň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
803 | Víšek Michal | Líbeznice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
827 | Bocaníček Milan | Chvaletice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
827 | Enčiv Bohdan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
827 | Fencl Edward | Praha | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
827 | Havel Ondřej | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
827 | Holman Karel | Strakonice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
827 | Klusáček Jan | Praha | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
827 | Kochta Josef | Ledce | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
827 | Král Petr | Čistá | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
827 | Lonský Václav | Zdislavice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
827 | Malý Karel | Mladá Boleslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
827 | Novotný Zdeněk | Zbraslavice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
827 | Petržílka Vlastimil | Vojkovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
827 | Polívka Jiří | Živonín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
827 | Pánek Vít | Sezemice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
827 | Ruprecht Martin | Roztoky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
827 | Sitter Marek | Blatná | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
827 | Staněk Vít | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
827 | Vaníček Radek | 2 | 12 | 12 | 6.00 | ||
827 | Vokál Pavel | Kolovraty | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
827 | Válek Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
827 | Šrámek Dušan | Týnec nad Labem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
827 | Štěpánek Matěj | Dolní Bousov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
849 | Cintavý Jaroslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
849 | Dvořák Bohumil | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
849 | Forst Matyáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
849 | Haluza Petr | Zbraslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
849 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
849 | Hrubeš Petr | Plzeň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
849 | Legner Adam | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
849 | Moravec Jiří ml. | Čejov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
849 | Navrátil Jiří | Úhřetice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
849 | Nedobitý Marek | 2 | 11 | 11 | 5.50 | ||
849 | Sedlák Josef | Zdislavice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
849 | Semecký Filip | Český Šternberk | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
849 | Sýkora Pavel | Březnice | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
849 | Vecko Oliver | Střemy | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
849 | Zajíc Jiří | Ctiboř | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
849 | Šourek Kryštof | Rohatsko | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
849 | Šuchal Adam | Markovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
866 | Beneš David | Rakovník | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
866 | Bydžovský Josef | Kroučov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
866 | Herlík Miroslav | 2 | 10 | 10 | 5.00 | ||
866 | Hricík Jan | Kamenný přívoz | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
866 | Hulicius Dominik | Mšeno | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
866 | Jakovec Petr | Praha | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
866 | Javůrek Martin | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
866 | Kalina Lukáš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
866 | Karn Vojtěch | Dolní Bousov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
866 | Klischchun Oleh st. | Praha | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
866 | Kotek Roman | Čelákovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
866 | Kuczawski Matouš | Světlá nad Sázavou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
866 | Moravec Pavel | Čejov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
866 | Mydlář Vojtěch | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
866 | Odstrčilík Hubert | Dolní Bousov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
866 | Podroužek Jakub | Praha | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
866 | Polcar Jaroslav | Skupá | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
866 | Rozsévač Jan | Chýšť | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
866 | Sodoma Jan | Krakovany | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
866 | Sop Libor | Zlosyň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
866 | Vaněk Matyáš | Horní Bousov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
866 | Vlach Milan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
866 | Zdráhala Ludvík | Horní Tešice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
866 | Černý Jakub | Kutná Hora | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
890 | Horník Milan | Senec | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
890 | Jankovský Marek | Zdislavice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
890 | Jirásek Tomáš | Městečko | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
890 | Kadlec Milan | Pouzdřany | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
890 | Kakos Ondřej | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
890 | Kopačka Jiří | Planá nad Lužnicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
890 | Ledašil Jaroslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
890 | Lev Aleš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
890 | Michalík Antonín | Praha | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
890 | Mikuškovic Jan | 3 | 9 | 9 | 3.00 | ||
890 | Moravec Jiří st. | Čejov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
890 | Richtr Dalibor | Rumburk | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
890 | Vodvářka Šimon | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
890 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
890 | Župka Matěj | Veltrusy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
905 | Beneš Jiří | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
905 | Chmelík Matyáš | Sázava | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
905 | Duda Patrik | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
905 | Durchánek Ivan | Ústí nad Labem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
905 | Fišer Libor ml. | Louny | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
905 | Hanuš Martin | Kamenice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
905 | Hauptvogel Miloslav | Peruc | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
905 | Havel Ondřej | Kostelec nad Černými lesy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
905 | Hnicík Jan | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
905 | Hrtáň Milan | Jakub | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
905 | Jonáš Miroslav | Skryje | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
905 | Kanev Veselin | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
905 | Kettner Tadeáš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
905 | Kounovský Martin | Rakovník | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
905 | Kovář Milan | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
905 | Macal Ondřej | Veltrusy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
905 | Podroužek Václav | Černošice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
905 | Rösler Tomáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
905 | Stehlík Lubomír st. | Bakov nad Jizerou | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
905 | Turský David | Krchleby | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
905 | Věříš Štěpán | Rasochy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
905 | Šimon Daniel | Votice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
905 | Štafl Adam | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
928 | Dvorský Ladislav | Zlosyň | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
928 | Dvořák Štěpán | Mšeno | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
928 | Grolmus Lukáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
928 | Kounovský Josef | Rakovník | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
928 | Kovanda Daniel | Litoměřice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
928 | Kováč Petr | Dolní Břežany | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
928 | Kozel Ondřej | Malovidy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
928 | Kratochvíl Bohumil | Liblice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
928 | Kryštofek Miloš | 2 | 7 | 7 | 3.50 | ||
928 | Kříž Milan | Bakov nad Jizerou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
928 | Laštovička Pavel | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
928 | Novotný Radek st. | Strakonice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
928 | Nožička Radek | Jíkev | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
928 | Tomka Matěj | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
928 | Červený Radek | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
928 | Šindler Václav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
928 | Štěpánek Adam | Dolní Bousov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
928 | Šustr David | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
946 | Adam Jaroslav | Dolní Bousov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
946 | Gebhart Jiří | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
946 | Hanzl Antonín | Nymburk | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
946 | Horáček Jaroslav | Havlíčkův Brod | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
946 | Jaroš Martin | Týniště nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
946 | Južaninov Kosta | Kutná hora | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
946 | Kabát Petr | Smilovice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
946 | Kalina Pavel st. | Telce | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
946 | Kindl Jan | Horní Bousov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
946 | Kvapil Petr | Valdice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
946 | Lenc Tomáš | Malešov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
946 | Marek Martin ml. | Litoměřice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
946 | Matějka David | Liblice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
946 | Mikolášik Zdeněk | Úmyslovice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
946 | Máslo Miloš | Benešov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
946 | Nechvátal Vendelín | Dolní Bousov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
946 | Němec Josef | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
946 | Odstrčilík Tadeáš | Dolní Bousov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
946 | Poustka Jan | Nové Strašecí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
946 | Rašek Martin | Pacov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
946 | Rašek Zbyněk | Pacov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
946 | Strniště Radek | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
946 | Suchánek Jan | Chlum | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
946 | Svoboda Matyáš | Roudnice nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
946 | Tvaroh Jan | Nová Ves u Českých Budějovic | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
946 | Vnouček Petr ml. | Praha | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
946 | Voce Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
946 | Vokolek Matěj | Mšeno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
946 | Štafurik Daniel | Říčany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
975 | Aulický Miroslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
975 | Brzobohatý Vojtěch | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
975 | Gurtler Robin | Chotouň | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
975 | Hazdra Michal | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
975 | Homolka Martin | Zlosyň | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
975 | Kankrlík František | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
975 | Kučera Miroslav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
975 | Oberreiter Jiří | Krakovany | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
975 | Truhlář Kristián | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
975 | Zelenka Daniel | Senec | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
985 | Andrt Mikuláš | Kosmonosy | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
985 | Bryknar Sebastian | Bělá pod Bezdězem | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
985 | Fojtů Pavel | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
985 | Hrdina Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
985 | Kotáb Eduard | Březová | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
985 | Král Václav ml. | Zlosyň | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
985 | Pešek Libor | Všetaty | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
985 | Techlovský Jiří | Sloveč | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
985 | Tošovský Petr | Bělá pod Bezdězem | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
985 | Valenta Jan | Zlosyň | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
985 | Vojta Adam | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
985 | Čermák Tomáš | Kralupy nad Vltavou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
985 | Šanda Jan | Bílé Vchýnice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
998 | Bláha Marek | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
998 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
998 | Drábek Petr | Benešov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
998 | Hlavička Aleš | Kolín | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
998 | Holub Ondřej | Benešov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
998 | Hozák Václav | Mnichovo Hradiště | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
998 | Kaniak Samuel | Rohatsko | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
998 | Kotáb Martin | Březová | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
998 | Kovařčík Jaroslav | Zákupy | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
998 | Mašek Stanislav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
998 | Musil Zdeněk | Loukonosy | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
998 | Niubo Bruno | Vrané nad Vlatvou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
998 | Radoň Ladislav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
998 | Richter Jan | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
998 | Sochor Jan | Škrdlovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
998 | Tomis Radek | Postupice | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
998 | Valha Josef | Žatec | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
998 | Zahradník Michal | Pelechov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
998 | Zamrazil Vincent | Benešov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
998 | Zeman Filip | Starý Kolín | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
998 | Šebestián Petr | Tatce | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
1019 | Back Tobias | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1019 | Balcar Tomáš | Veselá u Mnichova Hradiště | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1019 | Bičovský Jan ml. | Přílepy | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1019 | Boček Ladislav ml. | Kolín | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1019 | Chrastil Tomáš | Kolín | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1019 | Dvořák Vladimír | Neratovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1019 | Eder Vlastimil | Brozánky | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1019 | Eichler Jiří | Čelákovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1019 | Flanderka Miloš | Pašinka | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1019 | Hamouz Zdeněk | Česká Lípa | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1019 | Hlačina Matěj | Postupice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1019 | Hulcr Václav | Kladno | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1019 | Karlovec David | Všetaty | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1019 | Kubelka Vladimír | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1019 | Kučera Tomáš | Pašinka | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1019 | Kynkal Jaroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1019 | Kühn Vítězslav | Senomaty | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1019 | Lelek Miroslav | Neratovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1019 | Mach Václav | Pernink | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1019 | Nebeský Ondřej | Kladno | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1019 | Němec Ladislav | Neratovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1019 | Pešek Dominik | Václavy | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1019 | Piroutek Martin | Dolní Bousov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1019 | Pivný Matyáš | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1019 | Pudil Václav | Libčice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1019 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1019 | Topinka Miroslav | Senomaty | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1019 | Tošovský Antonín | Bělá pod Bezdězem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1019 | Uzel Tomáš | Kopidlno | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1019 | Zeman Pavel | Mělník | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1019 | Černý Vladislav | Dobroměřice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1019 | Šnobl Michal | Pardubice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1051 | Adamec David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Adamus Antonín | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Adamčík Jan | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Adámek Ladislav | Dolní Břežany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Andrt Vojtěch | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Andrt Štěpán | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Andrš Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Artman Petr | Klánovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Arčí Arzen | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Balcárek Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Baloun Roman st. | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Bambuch Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Baroch Lukáš | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Bartoszewski Bartoš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Bartoš Ladislav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Barták Oliver | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Barták Petr | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Barták Zdeněk | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Barák Václav | Březno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Baránek Jaroslav | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Batho Kryštof | Veliká Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Bauštein Michal | Zákupy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Bašus Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Bažant Karel | Dřetovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Benda Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Beneš Radek | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Beneš Šimon | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Beran Dominik | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Beran Tomáš | Krasoňov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Berecz pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Bidrmann Michal | Skryje | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Bittner Jindřich | Horní Počernice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Bičovský Martin | Přílepy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Bičovský Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Blechta Jakub | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Borovka Aleš | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Borovíčka Zdeněk | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Bouma Jan | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Bouz Pavel | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Bouček Jan ml. | Zdislavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Bouček Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Bouša Jiří | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Bozděch Karel | Staňkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Božovský Ladislav | Zákupy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Bryknar Patrik | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Brynda Zdeněk | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Brázda Antonín | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Brázda Tomáš | Břežany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Budai Jan | Židovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Bulíř David | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Burian Vladimír | Kralupy nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Bydžovský Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Bálek František | Kropáčová Vrutice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Bílek Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Bílek Václav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Bělka Ondřej | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Břichnáč Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Chocholouš Josef | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Chovanec Juraj ml. | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Chromela Marek | Velká Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Chunda Petr | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Chvátal Jiří | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Cón Lukáš | Sloveč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Dezort Jiří | Kuřivody | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Dobrý Ondřej | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Dobrý Radim | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Dobrý Robert | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Dobša Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Dokoupil Jan | Kladruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Domanský David | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Dostál Jiří | Chvaletice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Drábek Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Dunka Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Dvořák Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Dvořák Milan | Městec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Dvořák Pavel | Načeradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Dvořák Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Dvořák Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Dvořáček David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Dvořáček Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Dvpřák Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Dynda Martin | Bernartice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Dědek Jaroslav | Kněžičky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Děček Filip | Městec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Exel Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Fedra Václav | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Fejl Petr | Litošice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Fidrhel Lukáš | Zákupy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Finger Jan | Zásadka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Fišer Radim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Forejt Petr | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Frank Adam | Čistá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Fritzer David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Frič Jakub | Sobotka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Frk Petr | Kochánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Frydrych Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Fryček Patrik | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Frölich Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Fuchs Rudolf | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Fürbacher Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Fürbacher Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Ginzl Radislav | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Gregor Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Grimm Mikuláš | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Harant Václav | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Havelka Luboš | Drásov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Havlíček Tomáš | Radovesnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Heimrath David | Veltrusy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Hejda Adam | Český Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Hejda Karel | Český Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Hejda Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Hejč Jan | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Hejč Lukáš | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Hemr Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Hikl Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Hladký Štěpán | Brniště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Hlavsa Matěj | Straky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Hložek Jan | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Hodan Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Hodík Martin | Slepotice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Holoubek Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Holub Jiří | Doksy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Hora František ml. | Václavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Horáček Vojtěch | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Houdek Josef | Kralupy nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Hořčík Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Hošek František | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Hošek Mojmír | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Hranička Jaroslav | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Hrdlička Jiří | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Hruška Štefan | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Hrádek Aleš | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Hubička Oldřich | Hostín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Hudeček František | Chýšť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Huleš Antonín | Klánovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Hustoles Jan | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Hybrant Zdeněk | Tchořovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Hájek Jakub | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Jakoubek Pavel | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Jakubec Viliam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Jambor Petr | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Janda Pavel | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Janda Vojtěch | Pašinka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Jano Lukáš | Panenský Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Janovský Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Jareš Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Jaššo Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Jindrák Tadeáš | Votice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Jireš Miroslav | Malá Bělá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Jícha Jindřich | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Jícha Matouš | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Kadleček Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Kalina Josef | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Karták Martin | Lužec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Karták Petr | Lužec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Kačur Jan st. | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Kašpar Josef | Dražíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Kinkal Václav | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Klusáček Antonín | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Kmenta Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Kníže Vlastimil | Horní Beřkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Kochlefl Mikuláš | Senomaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Kochman Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Kocourek Petr | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Kohel Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Kolka Daniel | Svídnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Kolínský Josef | Ohoří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Komenda Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Konečný Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Konopásek Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Kopečný Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Kopčan Adam | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Kopřiva David | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Kopřiva Tomáš | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Kortus Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Kos Jiří | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Koucký David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Koukolíček Jiří | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Koutný Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Koutský Petr st. | Štítary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Kořán David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Kořán Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Krabs Jiří | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Kracík Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Krajíček Jan | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Kratochvíl Jiří | Slabce | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Kraupner Jan | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Krejza Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Krištof Marián | Stráž pod Ralskem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Kropáčci | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Kropík Samuel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Kropík Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Kroupa Jan | Stará Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Krummer Miroslav | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Král Vojtěch ml. | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Králík Daniel | Milenov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Kuba Václav | Předměřice nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Kubeš Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Kubiš Tomáš | Zásadka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Kubišta Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Kubový Dominik | Městec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Kubový Vladimír | Městec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Kubík Miroslav | Bylany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Kubíček Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Kuchař Stanislav | Starý Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Kuchař Tomáš | Milín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Kuchař Václav | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Kukla Jakub | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Kukla Miroslav | Veselá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Kutílek Miloslav | Golčův Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Kympl Lukáš | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Křivánek Miroslav | Zaječice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Lacina Radek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Lefler Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Lev Radek ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Linek Maxmilián | Semily | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Linhart Petr | Vlčí Habřina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Lipavský Ladislav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Lipavský Ladislav st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Listoň Josef | Veltruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Lonský Filip | Zdislavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Lorenčák Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Losos Jaroslav | Veselá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Loužecký Zbyněk | Brozánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Ločárek Radek | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Lupínek Daniel | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Luštický Lukáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Lách Ján | Slaný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Macek Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Mach Jakub | Pernink | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Machar Martin | Církvice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Machara Miroslav | Horní Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Machač Antonín | Ouběnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Machač Pavel | Ouběnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Majšner Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Maleček Jiří | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Malkovský Pavel ml. | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Malý Ondřej | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Malý Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Marek David | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Mareš Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Marinkovič Daniel | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Martiňák Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Martínek David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Masák Adam | Písková Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Mates Štěpán | Semčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Matějka Ondřej | Laziště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Matějčík Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Maňo Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Mašín Josef | Uhlířské Janovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Melcer Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Melichar Ivan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Melč Martin st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Meszároš Pavel | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Mihovský Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Mika Sebastian | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Mikeš Petr ml. | Mšeno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Mikeš Petr st. | Mšeno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Mikolášek Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Mikulič Patrik | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Mikuškovič Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Milner František | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Minařík Jaroslav | Třemošnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Moc Kryštof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Moravec Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Motl Jan | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Mrnka Petr | Malinová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Mrnka Tomáš | Malinová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Mrázek Josef | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Mundl Jiří | Přišimasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Myška Karel | Hluboký Důl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Myška Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Málek Dan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Mázdra Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Müller Matěj | Vracovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Nejedlý Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Nekola Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Nemeš Petr | Městec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Neužil Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Novotný Karel | Chramostek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Novotný Stanislav | Vrdy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Novák Daniel | Kamenné Žehrovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Novák Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Novák Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Novák Martin | Nepoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Novák Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Novák Vladislav | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Novák Zdeněk | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Nováček Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Nový Josef | Dymokury | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Náhlík Zbyněk | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Němec Filip | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Němec Petr | Žleby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Němeček Miloslav | Bohutín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Němeček Miroslav | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Němeček Oskar | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Odložilík Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Olexa Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Ondrkal Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Otčenášek Leoš ml. | Most | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Ovšonka Petr | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Pacák Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Paluska Josef | Liblice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Papež Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Patzelt Roland | Nová Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Paulus Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Paulus Patrik | Horní Počenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Pavlíček Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Pecold Petr | Chotusice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Petrovka Vlastimil | Větrušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Petráň Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Petržílka Marek st. | Bašť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Pilný David | Svatý Mikuláš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Plaček Jaroslav | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Pleskot Pavel | Kochánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Plzák Kevin | Kralupy nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Plíva Lukáš | Nové město | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Plíva Matěj | Nové Mšeno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Pohorský Oldřich | Zákupy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Pokorný Karel | Kladno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Polák Jaroslav | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Polák Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Pospěch Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Potecký Jiří | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Pražák Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Prchal Jan | Lučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Prchlý Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Procházka Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Procházka Jan | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Procházka Vít | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Prokeš Filip | Chomutov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Prokop Lukáš | Kobylníky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Prudík Luděk | Rejšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Pucholt Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Pur Stanislav | Lázně Bělohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Píša Miroslav | Vykáň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Píša Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Přáda Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Případa Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Rataj Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Redeler Rudolf | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Richtr Pavel | Veselá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Richtrman Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Rolínek Jaroslav | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Rozkošný Miloš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Ruman Filip | Nepolisy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Rybka Jaromír | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Rychecký Jiří | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Růta Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Saulich Robert | Hluboký Důl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Sazama František | Chobot | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Schneider Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Sedláček Michal | Kladruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Seidl Zdeněk | Suchdol | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Seliga Alexandr | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Sikora František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Sikora Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Sirůček Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Skořepa Adam | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Skořepa Dan | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Slavík Jiří | Březina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Smělý Zdeněk | Nový Knín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Sobotka Roman | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Socha Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Sochor Martin | Petrohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Solid Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Sop Petr | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Soukal Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Soukup Tomáš | Kochánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Souček Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Spendra Gregy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Spišák Radek | Hrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Srnec Artur | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Srnec Kryštof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Stanka Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Staněk Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Stehlík Jiří ml. | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Stehlík Lubomír ml. | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Steidl Jiří | Sojovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Stiegler David | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Stočes Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Strnad Daniel | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Strouhal Martin | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Stránský Jiří | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Studený Jan | Bílichov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Stýblo Karel | Týnec nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Stříbrný Kryštof | Milín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Sulzer Eduard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Svatuška Nikolas | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Svoboda Ondřej | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Szotkowski Rostislav | Řepín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Sýkora Jiří ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Sýkora Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Tahal Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Tecl Petr | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Tenušák Michal | Kladruby nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Thiem Šimon | Bělá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Thim René | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Thim Šimon | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Tichý František | Načeradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Tobola Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Toht Laszló | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Tomica Libor | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Tošovský Tomáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Trefný Adam | Citoliby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Táborský Josef | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Tříška Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Vacek David | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Valeš Lubomír | Dolní Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Vampol Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Vampol Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Vanda Martin | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Vančura Ondřej | Záskalí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Vaněk Jaroslav | Zibohlavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Vavroch Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Vavřina Martin | Jelen | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Vedral Oliver | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Veicher David | Hořín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Vejvoda Jiří | Zbraslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Velebil Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Veselý Jiří | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Veselý Karel | Kněžice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Veselý Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Vidiečan Břetislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Vidman Jan | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Vikovski Igor | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Vlček Jiří ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Vodvářka Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Vojtěch Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Vokoun Tomáš | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Vokál Jakub | Veletov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Volprecht Miloslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Volprecht Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Voncemín Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Vondra Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Vondráček Denis | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Vonička Josef | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Vosáhlo Adam | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Vraník Jan | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Vrána Josef | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Vyhnánek Radek | Čihošť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Vágner Miroslav | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Vála Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Vávra Jaroslav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Vídeňský Zdeněk ml. | Lhotice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Věříš František | Rasochy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Věříš Jan | Rasochy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Wolan Karel | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Wolfmut Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Zahrádka Miroslav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Zamastil Pavel | Slatina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Zdobinský Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Zelenka Dominik | Skalice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Zeman Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Zeman Josef ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Zeman Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Zeman Vojtěch | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Zima Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Zima Marek | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Zjan Jan | Brodce | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Zsemle Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Zub Karel | Klatovy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Zubr Václav | Český Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Zvoníček Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Zvěřina Pavel | Kladno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Zíma Radim | Hořešovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Čajko Ludvík | Milín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Čermák Lukáš | Libčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Černý Jan | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Černý Jiří | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Černý Vojtěch | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Čuda Václav | Čáslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Čulík Karel | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Částka Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Čípel David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Řezáč Tomáš | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Říha Tomáš | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Římal Vojtěch | Dymokury | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Šafner Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Šeda Jiří | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Šenkýř Jiří | Týnec nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Ševčík Vojtěch | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Šimko Tomáš ml. | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Šimko Tomáš st. | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Šimonovský Adam | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Šimáček Jakub | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Škréta Martin | Čtveřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Škvor Šimon | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Šopejstal Jan | Městečko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Šorm Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Šorm Petr | Kněžice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Šotkovský David | Borovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Šourek Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Šourek Pavel | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Špitálský Josef ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Špitálský Josef st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Štastný Radek | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Šteffek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Štromajer Antonín | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Štěpánovský Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Šulc Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Šulc Matěj | Machov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Švanda Albert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Švanda Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Švarc Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Švec Josef | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Švejdar Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Švoma Radim | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Švára Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Šíma Jiří | Lysá nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Šíma Petr | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Ščasný Jakub | Mšeno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Žalud Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Žanda Kryštof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Žežulka Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1051 | Živný Jakub | Mšeno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1051 | Žítek Ondřej | Tuněchody | 1 | 1 | 1 | 1.00 |