Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2023 - 31.12.2023 - Nováčci
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 30 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Brendl Patrik | Lanškroun | 23 | 420 | 554 | 24.09 | |
2 | Tobolka Milan | Nechanice | Rybářský ráj Hradec Králové | 25 | 394 | 626 | 25.04 |
3 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 30 | 380 | 578 | 19.27 |
4 | Rubina Vladimír | Liblice | 22 | 378 | 476 | 21.64 | |
5 | Mach Václav | Pernink | 19 | 269 | 295 | 15.53 | |
6 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 10 | 257 | 257 | 25.70 | |
7 | Sobotka Josef | Perštejn | 16 | 239 | 261 | 16.31 | |
8 | Würz Dalibor | Hořesedly | 9 | 200 | 200 | 22.22 | |
9 | Shershen Volodymyr | Praha | 10 | 186 | 186 | 18.60 | |
10 | Michálek Jan | Otovice | 11 | 170 | 170 | 15.45 | |
11 | Bulak Serhiy | Praha | 10 | 155 | 155 | 15.50 | |
12 | Lévai Josef | Jenišov | 13 | 149 | 150 | 11.54 | |
13 | Lévai Jan st. | Dalovice | 14 | 145 | 147 | 10.50 | |
14 | Pleskot Jan | Hrobice | 16 | 143 | 150 | 9.38 | |
15 | Kudry Marek | Cerhenice | 11 | 141 | 141 | 12.82 | |
16 | Svoboda Michal | Kralupy nad Vltavou | 9 | 138 | 138 | 15.33 | |
17 | Studený Vojtěch | Byšice | 6 | 134 | 134 | 22.33 | |
18 | Oubrecht Michal | Bílý Kámen | Big Fish Jihlava | 6 | 112 | 112 | 18.67 |
19 | Burak Oleh | Praha | 7 | 109 | 109 | 15.57 | |
20 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 12 | 105 | 105 | 8.75 | |
21 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 8 | 100 | 100 | 12.50 | |
22 | Bělovský Jan | Chotěboř | 8 | 99 | 99 | 12.38 | |
23 | Plimeke Petr | Karlovy Vary | 6 | 86 | 86 | 14.33 | |
24 | Zemanová Soňa | Zruč nad Sázavou | Středočeši fishing team MAVER | 9 | 83 | 83 | 9.22 |
25 | Vodák Mojmír | Rtyně v Podkrkonoší | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
26 | Michálková Tereza | Otovice | 9 | 64 | 64 | 7.11 | |
27 | Sütto Petr | Ostrov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
28 | Plimeke Tomáš | Karlovy Vary | 4 | 19 | 19 | 4.75 | |
29 | Ondrák František | Lhotice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
30 | Kouřil Jan | Břilice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |