Žebříček - Celostátní - 01.01.2023 - 31.12.2023 - Veteráni
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 53 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 28 | 461 | 823 | 29.39 |
2 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 26 | 459 | 764 | 29.38 | |
3 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 33 | 445 | 801 | 24.27 |
4 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 34 | 442 | 799 | 23.50 |
5 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 27 | 438 | 648 | 24.00 | |
6 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 24 | 420 | 622 | 25.92 |
7 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 24 | 412 | 553 | 23.04 |
8 | Kondras Přemysl | Pardubice | 19 | 399 | 502 | 26.42 | |
9 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 40 | 398 | 847 | 21.18 |
10 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 24 | 396 | 570 | 23.75 |
11 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 31 | 395 | 687 | 22.16 |
12 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 15 | 391 | 434 | 28.93 |
13 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 36 | 388 | 733 | 20.36 | |
14 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 22 | 382 | 511 | 23.23 |
15 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 32 | 375 | 620 | 19.38 | |
16 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 31 | 367 | 611 | 19.71 |
17 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 32 | 352 | 618 | 19.31 |
18 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 26 | 351 | 448 | 17.23 |
19 | Pánek Vít | Sezemice | 24 | 340 | 437 | 18.21 | |
20 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 21 | 337 | 424 | 20.19 |
21 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 28 | 336 | 539 | 19.25 |
21 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 28 | 336 | 497 | 17.75 |
23 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 21 | 325 | 388 | 18.48 |
24 | Nováková Renata | Hrobice | 27 | 324 | 448 | 16.59 | |
24 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 18 | 324 | 388 | 21.56 |
26 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 22 | 307 | 386 | 17.55 |
27 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 25 | 302 | 387 | 15.48 |
28 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 18 | 292 | 311 | 17.28 |
28 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 32 | 292 | 475 | 14.84 |
30 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 14 | 282 | 297 | 21.21 |
31 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 18 | 271 | 305 | 16.94 |
32 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 10 | 257 | 257 | 25.70 | |
33 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 25 | 248 | 348 | 13.92 |
34 | Klement Antonín | Chranišov | 25 | 239 | 298 | 11.92 | |
34 | Sobotka Josef | Perštejn | 16 | 239 | 261 | 16.31 | |
36 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 22 | 238 | 279 | 12.68 |
37 | Šnicer Petr | Veltěže | 9 | 236 | 236 | 26.22 | |
38 | Coufal Zdeněk | Jihlava | Big Fish Jihlava | 9 | 226 | 226 | 25.11 |
39 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 19 | 218 | 244 | 12.84 |
40 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 12 | 217 | 217 | 18.08 |
41 | Roušal Luděk | Neratovice | Fishing team Severočeši | 8 | 206 | 206 | 25.75 |
42 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 12 | 186 | 186 | 15.50 | |
43 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 7 | 174 | 174 | 24.86 | |
44 | Černý Jan | Pardubice | 10 | 164 | 164 | 16.40 | |
45 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 9 | 153 | 153 | 17.00 |
46 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 6 | 151 | 151 | 25.17 |
47 | Lévai Josef | Jenišov | 13 | 149 | 150 | 11.54 | |
48 | Lévai Jan st. | Dalovice | 14 | 145 | 147 | 10.50 | |
49 | Řehák Václav | Police nad Metují | 7 | 130 | 130 | 18.57 | |
50 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 9 | 124 | 124 | 13.78 | |
51 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 8 | 119 | 119 | 14.88 | |
52 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 12 | 105 | 105 | 8.75 | |
53 | Vodák Mojmír | Rtyně v Podkrkonoší | 3 | 67 | 67 | 22.33 |