Žebříček - Kraj Jihočeský - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Pohlaví: Ženy
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 79 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem | 5 | 128 | 128 | 25.60 | |
2 | Špengerová Markéta | 2 | 92 | 92 | 46.00 | ||
3 | Fürbacherová Pavlína | Kloužovice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
4 | Karlová Pavla | Kamenice nad Lipou | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
5 | Hřebíková Aneta | Řeteč | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
6 | Pavlovičová Barbora | Třeboň | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
7 | Nassová Jaroslava | Pňovice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
8 | Matějková Lucie | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
8 | Velková Anna | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
10 | Huleš Ježková Zdeňka | 2 | 36 | 36 | 18.00 | ||
10 | Říhová Tereza | Třeboň | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
12 | Belušiaková Vendulka | Jindřichův Hradec | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
13 | Dvořáková Jana ml. | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
14 | Zrnová Jitka | Benešov | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
15 | Chmelová Martina | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
15 | Kroupová Dana | Písek | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
17 | Mádlová Iva | Jindřichův Hradec | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
18 | Moravcová Simona | Spolí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
19 | Mládková Stanislav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
19 | Pešková Nikola | Tábor | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
19 | Čermáková Ema | Stěžov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
19 | Žáková Marie | Jindřichův Hradec | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
23 | Belušiaková Anna | Jindřichův Hradec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
23 | Vicková Anna | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
25 | Hodíková Jiřina | Sedlčany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
25 | Klánová Nikola | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
27 | Doležalová Zdeňka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
27 | Prachařová Šárka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
29 | Klimešová Kristýna | Čimelice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
29 | Králová Jaroslava | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
29 | Mikudimová Lenka | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
29 | Wernerová Nela | Třeboň | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
33 | Hessová Eliška | Zálší | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
34 | Klímová Aneta | 2 | 14 | 14 | 7.00 | ||
34 | Klímová Monika | 2 | 14 | 14 | 7.00 | ||
34 | Skývová Kateřina | Krsice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
37 | Dvořáková Zuzana | Veselí nad Lužnicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
38 | Effenbergerová Nela | Třeboň | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
38 | Koptová Jana | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
38 | Vlčková Marie | Peč | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
41 | Kodetová Adéla | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
41 | Kuchtová Tereza | Čimelice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
41 | Šestáková Vendula | Tábor | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
44 | Reháková Karla | Jakule | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
44 | Svobodová Jitka | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
46 | Mojžíšová Kateřina | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
47 | Podlahová Václava | Veselí nad Lužnicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
48 | Netušilová Věra | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
48 | Veselá Miroslava | Dešná | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
50 | Potůčková Jana | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
51 | Fuchsová Adéla | Prachatice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
51 | Kopáčková Kristýna | Nová Včelnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
53 | Bendová Petra | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
53 | Beranová Adéla | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
53 | Dvořáková Andrea | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Dvořáková Eliška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
53 | Dvořáková Jana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
53 | Dědinová Hana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
53 | Exlová Monika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
53 | Hajná Bára | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Hrubá Liana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
53 | Káplová Kateřina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
53 | Lacová Magdalena | České Velenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Mainclová Evička | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Matějková Lucie | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Müllerová Agáta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
53 | Pedálová Radka | Milín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Pixová Barbora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
53 | Potůčková Helena | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
53 | Skokánková Hana | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Sloupová Anita | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
53 | Smažíková Lucie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
53 | Tomanová Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
53 | Vaváčková Lenka | Bechyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Voltrová Nina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
53 | Šachtová Jana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
53 | Šandová Helena | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
53 | Šimáková Natálie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
53 | Šoulová Karolína | Čimelice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |