Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2018 - 31.12.2018
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 2027 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 26 | 311 | 810 | 31.15 |
2 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 17 | 296 | 616 | 36.24 |
3 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 16 | 291 | 555 | 34.69 |
3 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 14 | 291 | 468 | 33.43 | |
5 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 13 | 283 | 473 | 36.38 |
6 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 10 | 278 | 383 | 38.30 |
7 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 17 | 277 | 498 | 29.29 |
8 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 21 | 263 | 596 | 28.38 |
9 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 12 | 257 | 430 | 35.83 | |
10 | Machatý David | Jaroměř | Dream team | 7 | 255 | 264 | 37.71 |
10 | Taichner Radek | Mikulovice | 21 | 255 | 455 | 21.67 | |
12 | Dostál Matouš | Králíky | 14 | 252 | 396 | 28.29 | |
13 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 24 | 250 | 551 | 22.96 |
14 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 12 | 246 | 363 | 30.25 |
15 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 18 | 245 | 472 | 26.22 |
16 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 30 | 244 | 728 | 24.27 |
17 | Provazník Michal | Dřenice | 17 | 243 | 435 | 25.59 | |
18 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 26 | 240 | 568 | 21.85 |
19 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 10 | 237 | 328 | 32.80 |
20 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 15 | 233 | 405 | 27.00 |
21 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 9 | 228 | 307 | 34.11 |
22 | Tatíček Jiří | Lukavice | 8 | 225 | 252 | 31.50 | |
23 | Novák Petr | Čankovice | 8 | 224 | 247 | 30.88 | |
24 | Ficner Jiří | Lanškroun | 6 | 223 | 223 | 37.17 | |
24 | Pazderka Adam | Hradec Králové | Dream team | 6 | 223 | 223 | 37.17 |
26 | Pánek Vít | Sezemice | 11 | 222 | 280 | 25.45 | |
27 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 11 | 221 | 316 | 28.73 |
28 | Juhoš Josef st. | Podůlšany | 8 | 218 | 247 | 30.88 | |
29 | Vávra Luboš | Lanškroun | 7 | 216 | 237 | 33.86 | |
30 | Brodský Michal | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 8 | 213 | 250 | 31.25 |
31 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 14 | 210 | 325 | 23.21 |
32 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 9 | 209 | 269 | 29.89 | |
33 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 11 | 204 | 277 | 25.18 |
33 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 8 | 204 | 220 | 27.50 |
35 | Pryl Stanislav | Pardubice | 5 | 200 | 200 | 40.00 | |
36 | Pecka Zdeněk | Hošťálkovice | 8 | 199 | 227 | 28.38 | |
36 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 6 | 199 | 199 | 33.17 | |
38 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | 9 | 198 | 235 | 26.11 | |
38 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 5 | 198 | 198 | 39.60 |
40 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | 9 | 194 | 247 | 27.44 | |
41 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 18 | 191 | 331 | 18.39 |
42 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 17 | 189 | 295 | 17.35 |
43 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 13 | 186 | 252 | 19.38 |
44 | Ficner Lukáš | Lanškroun | 7 | 185 | 198 | 28.29 | |
44 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 13 | 185 | 304 | 23.38 |
46 | Pácl František | Ústí nad Orlicí | 8 | 180 | 197 | 24.63 | |
47 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 11 | 178 | 251 | 22.82 | |
47 | Kůrka Pavel | Pardubice | 9 | 178 | 185 | 20.56 | |
49 | Gančarčík Karel | Pardubice | Veteráni | 18 | 177 | 286 | 15.89 |
50 | Kopecký Petr | Voleč | 5 | 176 | 176 | 35.20 | |
51 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 7 | 175 | 183 | 26.14 |
52 | Douda Jan | Chrast u Chrudimi | 14 | 172 | 248 | 17.71 | |
52 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 6 | 172 | 172 | 28.67 | |
54 | Synek Martin | Choceň | 10 | 171 | 198 | 19.80 | |
55 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 12 | 168 | 235 | 19.58 |
56 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 16 | 166 | 259 | 16.19 |
57 | Kopecký David | Nasavrky | 4 | 165 | 165 | 41.25 | |
58 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 5 | 164 | 164 | 32.80 | |
58 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 10 | 164 | 207 | 20.70 |
60 | Takács Pavel | Světnov | 4 | 162 | 162 | 40.50 | |
61 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 161 | 161 | 40.25 |
61 | Provazník Jiří | Dřenice | 14 | 161 | 281 | 20.07 | |
63 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 14 | 159 | 208 | 14.86 | |
63 | Štěrba Petr | Sezemice | 3 | 159 | 159 | 53.00 | |
65 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | Krmiči | 7 | 158 | 168 | 24.00 |
65 | Žemlička Radek | Slatiňany | 12 | 158 | 236 | 19.67 | |
67 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 8 | 157 | 172 | 21.50 |
68 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 6 | 153 | 153 | 25.50 | |
69 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 5 | 151 | 151 | 30.20 |
70 | Hájek Lubomír | Lanškroun | 5 | 150 | 150 | 30.00 | |
71 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Poseidon fishing club Opočno | 6 | 149 | 149 | 24.83 |
72 | Šupol Petr | Libišany | 8 | 144 | 160 | 20.00 | |
73 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 6 | 143 | 143 | 23.83 |
74 | Lochman Pavel | Zdelov | 7 | 142 | 151 | 21.57 | |
74 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 12 | 142 | 197 | 16.42 |
74 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 6 | 142 | 142 | 23.67 | |
77 | Sedlář Ivan | Borová | 5 | 140 | 140 | 28.00 | |
78 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 4 | 139 | 139 | 34.75 |
79 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 3 | 133 | 133 | 44.33 |
80 | Šinták Marek | Hradec Králové | 6 | 131 | 131 | 21.83 | |
81 | Hodík Martin | Slepotice | 6 | 130 | 130 | 21.67 | |
81 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | Dream team | 3 | 130 | 130 | 43.33 |
81 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 6 | 130 | 130 | 21.67 | |
84 | Vaněk Dalibor | Vysoké Mýto | 7 | 129 | 141 | 20.14 | |
85 | Říčař David | Zdelov | Black Fish team | 5 | 128 | 128 | 25.60 |
86 | Šťastný Zdeněk | Pardubice | 8 | 127 | 139 | 17.38 | |
87 | Slavík Alexej | Vilémov | Krmiči | 5 | 126 | 126 | 25.20 |
88 | Březina Jaroslav | Dobříkov | 4 | 123 | 123 | 30.75 | |
89 | Pešek Jan | Chrudim | 3 | 122 | 122 | 40.67 | |
89 | Stojka Jiří | Klešice | 4 | 122 | 122 | 30.50 | |
91 | Jukl Ivan | Nemošice | 4 | 121 | 121 | 30.25 | |
92 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 4 | 119 | 119 | 29.75 |
93 | Kalus Petr | Týniště nad Orlicí | 3 | 117 | 117 | 39.00 | |
93 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | Black Fish team | 5 | 117 | 117 | 23.40 |
93 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 117 | 117 | 29.25 |
96 | Černý Jan | Pardubice | 6 | 116 | 116 | 19.33 | |
97 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 3 | 115 | 115 | 38.33 | |
97 | Mergl Jakub ml. | Heřmanův Městec | 4 | 115 | 115 | 28.75 | |
99 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 3 | 113 | 113 | 37.67 | |
100 | Motal Jakub | Dřenice | 5 | 112 | 112 | 22.40 | |
101 | Netolický Lukáš | Skuteč | 3 | 111 | 111 | 37.00 | |
102 | Kadlec František | Zlíč | 8 | 110 | 119 | 14.88 | |
103 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 7 | 107 | 108 | 15.43 | |
103 | Pavlovič Petr | Přestavlky | 4 | 107 | 107 | 26.75 | |
103 | Urban David | Opatovice nad Labem | 3 | 107 | 107 | 35.67 | |
106 | Chlád Josef | Kosičky | 5 | 106 | 106 | 21.20 | |
106 | Jakubík Stanislav | Hradec Králové | 3 | 106 | 106 | 35.33 | |
108 | Šrámek Patrik | Opočínek | Hungerfish team | 6 | 105 | 105 | 17.50 |
109 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 5 | 104 | 104 | 20.80 |
110 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 3 | 102 | 102 | 34.00 |
111 | Hofman David | Hrochův Týnec | 4 | 101 | 101 | 25.25 | |
112 | Dang Tomáš | Řestoky | 8 | 99 | 101 | 12.63 | |
112 | Franěk Robert | Trutnov | 3 | 99 | 99 | 33.00 | |
112 | Tobolka Daniel | Nechanice | Jizera 24 | 3 | 99 | 99 | 33.00 |
115 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 4 | 98 | 98 | 24.50 | |
115 | Hlaváček Aleš | Ostřešany | 6 | 98 | 98 | 16.33 | |
117 | Doležalová Monika | Pardubice | 6 | 97 | 97 | 16.17 | |
118 | Slavíček Ondřej | Rosice nad Labem | 3 | 96 | 96 | 32.00 | |
118 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 3 | 96 | 96 | 32.00 | |
120 | Jelínek Miroslav | Vysoké Mýto | 5 | 95 | 95 | 19.00 | |
120 | Škoda Miroslav st. | Velká Bíteš | 2 | 95 | 95 | 47.50 | |
122 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | Dream team | 6 | 94 | 94 | 15.67 |
122 | Jůna Petr | Praha | 2 | 94 | 94 | 47.00 | |
124 | Hubička Tomáš | Brloh | 3 | 92 | 92 | 30.67 | |
125 | Konfršt Lukáš | Pardubice | 9 | 91 | 101 | 11.22 | |
125 | Miškolci Tomáš ml. | Lanškroun | 2 | 91 | 91 | 45.50 | |
127 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 4 | 90 | 90 | 22.50 | |
127 | Jelínková Aneta | Nasavrky | 4 | 90 | 90 | 22.50 | |
127 | Kolář Vít | Kozlov | 2 | 90 | 90 | 45.00 | |
130 | Kokeš Ladislav st. | Mikulovice | 8 | 89 | 93 | 11.63 | |
130 | Menčík Ivo | Opatovice nad Labem | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
130 | Spíchal Jaroslav | Moravská Třebová | 4 | 89 | 89 | 22.25 | |
133 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 5 | 87 | 87 | 17.40 |
133 | Tůma Jakub | Rousínov | 3 | 87 | 87 | 29.00 | |
135 | Pelinka Marek | Choceň | 4 | 85 | 85 | 21.25 | |
136 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 2 | 84 | 84 | 42.00 | |
136 | Novotná Lenka | Zámrsk | Novotňáci | 5 | 84 | 84 | 16.80 |
136 | Tůma Jiří | Rousínov | 4 | 84 | 84 | 21.00 | |
139 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 83 | 83 | 41.50 |
139 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 7 | 83 | 84 | 12.00 | |
139 | Vacek Alexandr | Hlinsko | 4 | 83 | 83 | 20.75 | |
142 | Cuhorka Aleš | Přelouč | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
142 | Görčöš Ivan | Slovensko | 2 | 82 | 82 | 41.00 | |
142 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 3 | 82 | 82 | 27.33 |
145 | Bačovský Petr | Polička | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
145 | Doležal Pavel | Pardubice | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
145 | Dvořák Radek | Pardubice | 4 | 81 | 81 | 20.25 | |
145 | Kusý Karel | Choceň | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
149 | Havel Jiří | Přestavlky | 4 | 80 | 80 | 20.00 | |
149 | Mokrá Jana | Najdek | 4 | 80 | 80 | 20.00 | |
149 | Růžičková Nela | Morašice | 3 | 80 | 80 | 26.67 | |
149 | Slabý Jiří | Praha | 2 | 80 | 80 | 40.00 | |
153 | Navrátil Jiří | Úhřetice | 2 | 79 | 79 | 39.50 | |
153 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 2 | 79 | 79 | 39.50 | |
155 | Derner Jaromír | Týniště nad Orlicí | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
155 | Dian Marian | Vysoké Mýto | 6 | 78 | 78 | 13.00 | |
155 | Vitásek Jiří | Červená Lhota | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
158 | Balada Filip | Přelouč | 4 | 77 | 77 | 19.25 | |
158 | Hrdina Jiří | Niměřice | 2 | 77 | 77 | 38.50 | |
160 | Hlásenský Miroslav | Polička | 2 | 75 | 75 | 37.50 | |
160 | Rozkošný Jan | Přelouč | 2 | 75 | 75 | 37.50 | |
162 | Bidmon Pavel | Korouhev | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
162 | Hypš Jan | Praha | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
162 | Kokeš Ladislav ml. | Rozhovice | 7 | 74 | 75 | 10.71 | |
165 | Kyncl František | Polička | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
165 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | Krmiči | 2 | 73 | 73 | 36.50 |
165 | Švejkovský Pavel | Hradec Králové | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
168 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team | 2 | 72 | 72 | 36.00 |
168 | Nikl Michal | Chotěboř | 4 | 72 | 72 | 18.00 | |
170 | Boháček Lukáš | Pardubice | 5 | 71 | 71 | 14.20 | |
170 | Ducháček Miloš | Trhová Kamenice | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
170 | Hanzal Ondřej | Želetava | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
170 | Otradovský Josef | Lanškroun | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
174 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 4 | 70 | 70 | 17.50 | |
174 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 4 | 70 | 70 | 17.50 |
176 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
176 | Krajňák Ivan | Presy | 6 | 69 | 69 | 11.50 | |
176 | Rajsigl Lukáš | Pardubice | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
176 | Šabata Pavel | Žďár nad Orlicí | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
176 | Šulc Vilém | Semily | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
181 | Jílek Milan | Polička | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
181 | Vágenknecht Adam | Pardubice | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
183 | Hruška Jiří | Hradec Králové | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
184 | Bečka Jan | Pardubice | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
184 | Hájek Vladimír | Dobříkov | 4 | 66 | 66 | 16.50 | |
184 | Konopásek Josef | Polička | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
184 | Kosina Jaroslav | Běstvina | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
184 | Mackura Zdeněk | Pernink | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
184 | Miřejovský Zdeněk | Opatovice nad Labem | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
184 | Procházka Ota | Rudník | 4 | 66 | 66 | 16.50 | |
191 | Brendl Patrik | Lanškroun | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
191 | Charwot Stanislav | Čáslav | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
191 | Drábek Jaromír | Skuteč | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
191 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
191 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
191 | Kusý Luboš | Skuteč | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
191 | Růžička Pavel | Dašice | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
198 | Hadač Pavel | Horní Lipka | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
198 | Nikl Michal | Polička | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
198 | Provazník Matěj | Stolany | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
198 | Častulík Luděk | Moravská Třebová | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
198 | Šafář Jakub | Choceň | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
203 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
203 | Kříž Leoš | Dašice | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
203 | Pavelka Josef | Třebíč | Pohoda team | 2 | 63 | 63 | 31.50 |
206 | Novák Jiří | Hrochův Týnec | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
206 | Šimková Marie | 2 | 62 | 62 | 31.00 | ||
208 | Beneš Karel | Bílina | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
208 | Skalka Igor | Slovensko | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
210 | Kolínko David | Svitavy | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
210 | Růžička Josef | Čeperka | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
210 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
213 | Krejčík David | 2 | 59 | 59 | 29.50 | ||
213 | Zahradník Michal | Platenice | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
215 | Cetkovská Anna | Česká Třebová | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
215 | Vařeka Antonín | Pardubice | 3 | 58 | 58 | 19.33 | |
217 | Fišer Petr | Litomyšl | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
217 | Hofman Vladimír | Hrochův Týnec | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
217 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 1 | 57 | 57 | 57.00 | |
217 | Javůrková Týna | Litomyšl | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
217 | Malý Stanislav | Pardubice | 6 | 57 | 57 | 9.50 | |
217 | Semonský Jaroslav | Nemošice | 6 | 57 | 57 | 9.50 | |
217 | Smola Jiří | Vysoké Mýto | 4 | 57 | 57 | 14.25 | |
217 | Záhora Petr | Bžany | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
225 | Bureš Tomáš | Skuteč | 4 | 56 | 56 | 14.00 | |
225 | Miškolci Tadeáš | Lanškroun | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
227 | Donát Petr | Výprachtice | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
227 | Dušek David | Česká Třebová | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
227 | Grünwald Petr | Brandýs nad Orlicí | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
227 | Kosmák Martin | Hamry nad Sázavou | 1 | 55 | 55 | 55.00 | |
227 | Makeš Lukáš | Lukavice | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
227 | Makešová Veronika | Lukavice | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
227 | Rudolf Jaroslav | Vrdy | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
227 | Sodomka Pavel | Radčice | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
227 | Vágenknecht Dan | Pardubice | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
227 | Šír Miroslav ml. | Březiny | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
237 | Jaša Vlastimil | Velké Meziříčí | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
237 | Jinoch Roman | Ostřešany | 6 | 54 | 54 | 9.00 | |
237 | Sedlmajer Radek | Třemošnice | 1 | 54 | 54 | 54.00 | |
240 | Horák Zdeněk | Chotěboř | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
240 | Kučera Michal | Svitavy | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
240 | Machač Václav | Drahov | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
240 | Mádle Radek | Chlum | Jizera 24 | 2 | 53 | 53 | 26.50 |
240 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 3 | 53 | 53 | 17.67 |
240 | Zahradník Roman | Pelechov | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
240 | Šmída Vladimír | Hradec Králové | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
247 | Charvát Valentin | Jihlava | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
247 | Hetych Karel | Choceň | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
247 | Johanides Miroslav | Čermná nad Orlicí | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
247 | Svoboda Stanislav st. | Čejov | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
251 | Kocanda Marcel | Velká Bíteš | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
251 | Martinů Jaroslav | Polička | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
253 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
253 | Klimovský Peter | Slovensko | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
253 | Matouš Filip | Týniště nad Orlicí | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
253 | Mlynarovič Ladislav | Slovensko | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
253 | Růžička Pavel | Libina | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
253 | Šafařík Petr | Pohřebačka | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
259 | Bardon Vít | 2 | 49 | 49 | 24.50 | ||
259 | Bastl Tomáš | Jeníkovice | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
259 | Chaloupka Patrik ml. | Janov | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
259 | Glencner Marek | Sruby | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
259 | Hanzl Zdeněk | Nymburk | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
259 | Hanáček František | Brno | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
259 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 49 | 49 | 49.00 |
259 | Horák Pavel | Žiželice | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
259 | Kochan Pavel | Karviná | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
259 | Král Jaroslav | Bohdaneč | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
259 | Nováková Renata | Hrobice | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
259 | Polívka Martin | Přibyslav | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
259 | Pětík Marek | Libišany | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
259 | Sobotka Jiří | Sobětuchy | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
259 | Řehák Václav | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 3 | 49 | 49 | 16.33 |
259 | Říha Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
275 | Bartošová Eliška | Kostelec nad Orlicí | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
275 | Glocarová Thea | Žichlínek | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
275 | Jakubec Jiří ml. | Litomyšl | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
275 | Konopásek Richard | Pardubice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
275 | Musil Jiří | Ostřešany | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
275 | Myslík Ondřej | Pardubice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
275 | Pižl Marek | Přelouč | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
275 | Sklenář Pavel | Velká Bíteš | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
275 | Svoboda Jaroslav | Rosice u Chrasti | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
275 | Trojan Štěpán | Skuteč | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
285 | Beneš Vladimír | Choceň | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
285 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
285 | Brendlová Klára | Lanškroun | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
285 | Bělohubý Robert | Dříteč | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
285 | Funěk Tomáš | Loštice | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
285 | Hošek Petr | Pardubice | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
285 | Klíma Petr | Polička | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
285 | Kotlář Jindřich | Ostrava | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
285 | Kočíř Matěj | Čankovice | 4 | 47 | 47 | 11.75 | |
285 | Rolník Jan | Chýšť | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
285 | Sütto Petr | Ostrov | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
285 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
285 | Čejka Petr | Čermná nad Orlicí | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
285 | Ševčík Václav | Ronov nad Doubravou | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
285 | Šmejda Adam | 1 | 47 | 47 | 47.00 | ||
300 | Augustin Peter | Slovensko | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
300 | Chaloupka Martin | Holice | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
300 | Fiedler Luděk | Pardubice | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
300 | Fröhlich Libor | Hradec Králové | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
300 | Havlíček Petr | Kutná Hora | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
300 | Klesniak Peter | Slovensko | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
300 | Konopásek Ladislav | Pardubice | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
300 | Kulhánek Adam | Jablonné nad Orlicí | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
300 | Malý Josef | Medlešice | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
300 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
300 | Pösl Martin | 1 | 46 | 46 | 46.00 | ||
300 | Rákosník Tomáš | Česká Třebová | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
300 | Smorada Marek | Slovensko | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
300 | Řebíček Petr | Polička | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
300 | Šulc Petr | Tuněchody | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
315 | Brokl Vladimír | Skuteč | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
315 | Cetkovský Karel | Česká Třebová | 4 | 45 | 45 | 11.25 | |
315 | Doležalová Lída | Pardubice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
315 | Hulvan Miloš | Slovensko | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
315 | Komárek Dominik | Obědovice | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
315 | Menyhart Štefan | Šaľa | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
315 | Pohl Jan | Těchonín | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
315 | Svoboda Radek | Černá | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
315 | Turský Jindřich | Krchleby | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
315 | Vavřín Václav | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
315 | Čejková Natálie | Čermná nad Orlicí | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
315 | Šuchal Adam | Markovice | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
315 | Žofka Vojtěch | Těchonín | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
328 | Baloun Roman ml. | Heřmanův Městec | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
328 | Chymiak Štěpán | Horní Roveň | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
328 | Halviger Roman | Nemošice | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
328 | Hlavatý David | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
328 | Hájek Josef ml. | Týniště nad Orlicí | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
328 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
328 | Král Josef | Seč | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
328 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
328 | Macourek Luboš | Libina | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
328 | Moravčík Samuel | Slovensko | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
328 | Novák Milan | Pardubice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
328 | Věrnáková Lucie | Břehy | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
328 | Černay Peter | Slovensko | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
328 | Řihák Miroslav st. | Litomyšl | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
342 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
342 | Hyxa Jakub | Medlešice | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
342 | Janauch Miroslav | Čeperka | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
342 | Kubát Miroslav | Přelouč | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
342 | Matoušková Andrea | Dolní Ředice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
342 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
342 | Vrla Vladimír | Brandýs nad Labem | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
342 | Zahradníková Zuzana | Platenice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
350 | Cetkovská Michaela | Česká Třebová | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
350 | Hynek Martin | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
350 | Kavoň Marian | Slovensko | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
350 | Kašpar Jan | Choceň | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
350 | Klásek Petr | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
350 | Kosmel Marian | Slovensko | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
350 | Kubík Lukáš | Ostřetín | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
350 | Kynclová Eliška | 2 | 42 | 42 | 21.00 | ||
350 | Ledvinka Petr | Ostřešany | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
350 | Nagy Tibor | Slovensko | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
350 | Netolický Zdeněk | Skuteč | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
350 | Roček Jakub | Rozhovice | 5 | 42 | 42 | 8.40 | |
350 | Sikora Bogumil | Choceň | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
350 | Svoboda Josef | Kozlov | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
350 | Teplý Radek | Mikulovice | 5 | 42 | 42 | 8.40 | |
350 | Vávra Šimon | Lanškroun | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
350 | Šindelář Michal | Česká Třebová | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
350 | Štěpánek Martin st. | Chotěboř | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
350 | Šír Zdeněk | Hlinsko | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
369 | Chromý Radomír | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
369 | Greguš Jozef ml. | Jablonné nad Orlicí | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
369 | Jelínek Jan | Dašice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
369 | Koubek Martin | Sezemice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
369 | Král Petr | Čeperka | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
369 | Novák Jan | Červené Pečky | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
369 | Ondrovič Robert | Slovensko | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
369 | Pergreffi Luca | Pardubice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
369 | Sýkora Jozef | Slovensko | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
369 | Varga Ladislav | Brandýs nad Labem | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
369 | Vodičková Kateřina | Příbram | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
369 | Zrůstek Martin | Česká Lípa | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
369 | Čapek Zbyněk | Přelouč | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
369 | Čermáková Eliška | Lhota u Potštejna | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
369 | Černý Martin | Holice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
384 | Bartoš Tomáš | Břehy | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
384 | Bryška Jiří st. | Svitavy | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
384 | Glocar Denis | Žichlínek | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
384 | Hojný Miroslav ml. | Vysoké Mýto | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
384 | Hálová Michaela | Přelouč | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
384 | Koudelka Adam | Česká Třebová | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
384 | Koudelka David | Letovice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
384 | Lipinski Andrzej | Polsko | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
384 | Martynjuk Roman | Anenská Studánka | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
384 | Nekvinda Tobiáš | Borohrádek | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
384 | Panas Lukasz | Polsko | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
384 | Pokorný Roman st. | Nové Strašecí | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
384 | Prokůpek Josef | Rozhovice | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
384 | Svatoš Petr | Budislav | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
384 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
384 | Vyslyšel Vladimír st. | Plzeň | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
384 | Šturma Miroslav | Dašice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
384 | Štěpánek Petr | 2 | 40 | 40 | 20.00 | ||
402 | Dvořák Jiří | Třebíč | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
402 | Hagara Miroslav | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
402 | Havlíček Josef | Ostřešany | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
402 | Hošek Martin | Rybitví | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
402 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
402 | Kopřiva Jaroslav | Skuteč | 4 | 39 | 39 | 9.75 | |
402 | Kořalka Aleš | Zábřeh na Moravě | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
402 | Myška Libor | Holice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
402 | Novotný Milan ml. | Markovice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
402 | Okoň Mateusz | Polsko | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
402 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
402 | Petružálková Anet | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
402 | Pokorný Alois | Ostrava | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
402 | Vondra Vojtěch | Lanškroun | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
402 | Vymazal Milan | 2 | 39 | 39 | 19.50 | ||
402 | Wolejszo Kasper | Polsko | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
402 | Řihák Miroslav ml. | Litomyšl | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
402 | Štancl Roman | Česká Třebová | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
420 | Doležal David | Lohenice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
420 | Hrazdil Jiří | 2 | 38 | 38 | 19.00 | ||
420 | Hudec Jan | Dražkovice | 4 | 38 | 38 | 9.50 | |
420 | Hufová Dominika | Lanškroun | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
420 | Hurt Josef | Česká Třebová | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
420 | Hájková Tereza | Moravany | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
420 | Jón Richard | Chlum | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
420 | Kopecký David | Chrudim | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
420 | Machačová Tereza | Klášter nad Dědinou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
420 | Málek Petr | Chotěboř | 4 | 38 | 38 | 9.50 | |
420 | Pažout Ondřej | Dolní Ředice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
420 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
420 | Sokolovič Pavel | Holice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
420 | Staněk Petr | Hradec Králové | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
420 | Staňková Petra | Pardubice | 4 | 38 | 38 | 9.50 | |
420 | Tesař Dominil | Česká Třebová | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
420 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
437 | Bakoš Miroslav | Rybitví | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
437 | Baláž Ladislav st. | Selmice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
437 | Bogapov Petr | Chvojenec | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
437 | Henychová Nela | Klášter nad Dědinou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
437 | Hnilička Josef | Řečany nad Labem | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
437 | Klapal Kamil | Skuteč | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
437 | Lhotský Patrik | Časy | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
437 | Moravec Pavel | Čejov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
437 | Novotný Adam | Česká Třebová | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
437 | Pavlíček Luboš | Slovensko | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
437 | Prchal Milan ml. | Pardubice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
437 | Srb Roman | Bobnice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
437 | Stašová Erika | Bartošovice v Orlických horách | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
437 | Svobodová Viktorie | Týniště nad Orlicí | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
437 | Vondra Jan | Lanškroun | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
437 | Šindelář Jan | Pardubice | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
437 | Šmíd Jakub | Světlá nad Sázavou | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
437 | Šteidler Marek | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
455 | Bolková Věra | Přelouč | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
455 | Dajč Radim | Lanškroun | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
455 | Doležal Ondřej | Choceň | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
455 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team | 4 | 36 | 36 | 9.00 |
455 | Fibikár Petr | Koldín | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
455 | Flídr Vladislav st. | Litomyšl | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
455 | Janák Roman | Slovensko | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
455 | Johanides Jakub | Roveňsko | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
455 | Komenda Martin | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
455 | Krejsa Jan | Vysoké Mýto | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
455 | Lidmila Miroslav | Zbožnov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
455 | Marek Ladislav | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
455 | Mihalík Ondřej | Pardubice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
455 | Pelikán Luboš | Česká Třebová | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
455 | Predný Patrik | Slovensko | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
455 | Prokůpek Jan | Rozhovice | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
455 | Pávek Martin | Choceň | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
455 | Vondráček Samuel | Borohrádek | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
455 | Čermák Jindřich | Břehy | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
455 | Červinka Ladislav | Dobřenice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
455 | Šikl Miroslav st. | Včelákov | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
455 | Žemlička Pavel | Ostrov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
477 | Holub Vlastimil | Pardubice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
477 | Hošpes Jakub | Česká Třebová | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
477 | Hrušková Sarah | Holice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
477 | Jakubec Jiří st. | Litomyšl | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
477 | Mádlo Ondřej | Orel | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
477 | Oubrecht Jiří | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
477 | Picek Michal | Lanškroun | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
477 | Smítka Josef st. | Kaňk | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
477 | Svoboda Marek | Hradec Králové | 4 | 35 | 35 | 8.75 | |
477 | Vrba Petr | Pardubice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
477 | Vychytil Lubomír | Brandýs nad Orlicí | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
477 | Čapek Daniel | Přelouč | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
477 | Škeřík Jiří | Vysoké Mýto | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
477 | Šrajer David | Vysoké Mýto | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
477 | Šír Jaroslav | Křižánky | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
492 | Chromčák Jiří | Mimoň | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
492 | Daniš Miroslav | Pardubice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
492 | Durna Roman | Těchonín | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
492 | Fliger Tomáš ml. | Trusnov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
492 | Funěk Lukáš | Loštice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
492 | Gregor Karel | Hlinsko | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
492 | Grešová Jana | Hradec Králové | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
492 | Horák Jaroslav | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
492 | Kortyš Michal | Litomyšl | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
492 | Pelikánová Eliška | Slatiňany | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
492 | Prokůpek Michal | Rozhovice | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
492 | Sitta Bohuslav | Taneček | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
492 | Viktorínová Pavla | Česká Třebová | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
492 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
492 | Voženílek Jaromír | Brandýs nad Orlicí | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
492 | Vágner Václav | Choceň | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
492 | Zavřel Tomáš | Holice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
509 | Frank Jakub | Nekoř | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
509 | Gamper Filip | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
509 | Havránek Radek | Čejov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
509 | Jílek Petr st. | Polička | 4 | 33 | 33 | 8.25 | |
509 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 4 | 33 | 33 | 8.25 | |
509 | Mahmood Waleed | Hlinsko | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
509 | Maracek Peter | Slovensko | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
509 | Měrka Adam | Štíty | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
509 | Pop Pavel | Hradec Králové | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
509 | Rezek Jan | Lanškroun | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
509 | Sazima Radek | Borohrádek | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
509 | Skalický Pavel | Horní Ředice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
509 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
509 | Vacek Josef | Kameničky | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
509 | Vaňous Radek | Česká Třebová | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
509 | Vašátko Radek | Svitavy | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
525 | Bochníček Milan | Chvaletice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
525 | Doubravský Pavel | Luže | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
525 | Dušek Ondřej | Poděbrady | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
525 | Dvorský Milan | Předměřice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
525 | Foret Roman | Hustopeče | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
525 | Hložek František | Bílina | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
525 | Houser Otakar | Všechlapy | Jizera 24 | 3 | 32 | 32 | 10.67 |
525 | Kollár Mikuláš | Slovensko | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
525 | Kubec Tomáš | Lanškroun | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
525 | Marek Jan | Horní Třešňovec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
525 | Mareš Roman | Černá u Bohdanče | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
525 | Müller Jan | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
525 | Netolický Karel | Litomyšl | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
525 | Novák Jan | Litomyšl | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
525 | Rezek Jan ml. | Mikulov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
525 | Sládeček Dominik | Česká Třebová | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
525 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
525 | Tlustý Luboš | Svratouch | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
525 | Vávra Daniel | Lanškroun | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
525 | Wybraniec Leszek | Polsko | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
525 | Ďuráč Aleš | Brandýs nad Orlicí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
525 | Štěpánek Roman | Slatiňany | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
547 | Bartoš Jiří | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
547 | Bervid Jiří | Přelouč | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
547 | Bryška Jaroslav | Litomyšl | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
547 | Bureš Pavel | Týniště nad Orlicí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
547 | Frola Petr | Varnsdorf | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
547 | Horáková Martina | Předměřice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
547 | Hubený Vojtěch | Česká Třebová | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
547 | Hudeček František | Chýšť | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
547 | Malý Štěpán | Častolovice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
547 | Novotný Jiří ml. | Zámrsk | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
547 | Pelinka Jiří | Choceň | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
547 | Seidl Milan | Kostelec nad Orlicí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
547 | Slávik Igor | Slovensko | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
547 | Tejnecký Matěj | Slatiňany | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
547 | Valenta David | Holice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
547 | Vronka Peter | Slovensko | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
547 | Šimon Maxim | Synčany | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
564 | Agwa Paul | Česká Třebová | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
564 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team | 2 | 30 | 30 | 15.00 |
564 | Březina Matěj | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
564 | Derner Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
564 | Elichová Michaela | Slatiňany | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
564 | Golián Martin | Heřmanův Městec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
564 | Hanuš Pavel | Pardubice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
564 | Hanzl Antonín | Nymburk | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
564 | Holub Lukáš | Živanice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
564 | Johanidesová Lenka | Čermná nad Orlicí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
564 | Kabát Martin | Slovensko | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
564 | Král Michal | Holetín | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
564 | Marcin Peter | Slovensko | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
564 | Matouš David | Týniště nad Orlicí | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
564 | Miřejovský Tomáš | Opatovice nad Labem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
564 | Mrkvička Rostislav ml. | Lipec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
564 | Navrátil Aleš | Chrudim | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
564 | Novotný Vladimír st. | Roztoky | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
564 | Pásler Vlastimil | Spyta | 4 | 30 | 30 | 7.50 | |
564 | Rojtaš Marek | Slovensko | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
564 | Vencl František | Mikulovice | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
564 | Vondráček Jan | Litětice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
564 | Záruba Petr | Blato | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
564 | Štěpánek Ladislav | Medlešice | 6 | 30 | 30 | 5.00 | |
588 | Bartoš Jan | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
588 | Bečka Jaroslav | Nerad | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
588 | Hanyk Milan | Litomyšl | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
588 | Hemerka Martin | Úhřetická Lhota | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
588 | Johanidesová Anna | Roveňsko | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
588 | Lát Jiří | Česká Lípa | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
588 | Mandaus Pavel | Lanškroun | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
588 | Pachovský Jan | Polička | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
588 | Rybka Lukáš | Česká Třebová | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
588 | Slavíček Zdeněk | Rosice nad Labem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
588 | Suchánek Michal | Česká Třebová | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
588 | Vondra Josef | Trojovice | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
588 | Záleský Jakub | Choceň | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
588 | Čermák Filip | Lhota u Potštejna | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
588 | Černohlávek Martin | Barchov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
588 | Švorc Vojtěch | Klášterec nad Orlicí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
604 | Bezdíčková Natálie | Poběžovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
604 | Daňsa Jiří | Litomyšl | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
604 | Dohnal Jiří | Jindřichov | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
604 | Elich Lukáš | Slatiňany | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
604 | Erbenová Monika | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
604 | Fabera Petr | 2 | 28 | 28 | 14.00 | ||
604 | Frank Matěj | Nekoř | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
604 | Havlát Vojtěch | Opatov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
604 | Hlotan Milan | Sezemice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
604 | Hottmar Jiří | Brandýs nad Orlicí | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
604 | Hulvan Jakub | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
604 | Kolín Josef | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
604 | Lacina Filip | Kunčí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
604 | Matějka Jan | Pardubice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
604 | Maštera Vojtěch | Třebíč | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
604 | Novotný Milan | Mezihoří | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
604 | Němec Michal | Praha | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
604 | Obadal Ladislav | Mohelnice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
604 | Pavlíčková Eliška | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
604 | Pištora Jaroslav | Choceň | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
604 | Sedlák Bohuslav | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
604 | Syrový Vítězslav | Čermná nad Orlicí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
604 | Škoda Vladimír st. | Velká Bíteš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
604 | Žďárek Milan | Jaroslav | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
628 | Balcar Josef | Chrudim | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
628 | Domanský Martin | Sovolusky | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
628 | Dostálková Ema | Lanškroun | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
628 | Fiedler Jan | Pardubice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
628 | Gulyas Karel | Česká Třebová | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
628 | Horák Bohuslav | Tuněchody | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
628 | Hubálek Milan | Jablonné nad Orlicí | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
628 | Hubáček Oldřich | Vysoké Mýto | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
628 | Hynek Radomír | Telecí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
628 | Kopecký Karel ml. | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
628 | Kosina Marek | Sovolusky | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
628 | Matal Karel | Černá Hora | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
628 | Müller Miroslav ml. | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
628 | Němec Jan | Králíky | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
628 | Pavlík František | Březnice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
628 | Polívka Zdeněk | Stod | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
628 | Ptáčková Klára | Choceň | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
628 | Stehno Lukáš | Hlinsko | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
628 | Suchý Tomáš | Vamberk | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
628 | Záruba Miroslav | Pardubice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
648 | Andrašovský Michal | Urbanice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
648 | Bořek Luboš | Pardubice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
648 | Brádler Pavel | Červená Voda | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
648 | Brádler Petr | Červená Voda | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
648 | Erbenová Nikola | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
648 | Ficek Petr | Svitavy | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
648 | Halabrin Dušan | Hradec Králové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
648 | Horňák Pavol | Slovensko | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
648 | Horňák Peter | Slovensko | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
648 | Kadlec Vítězslav | Brandýs nad Orlicí | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
648 | Kinická Jiřina | Stolany | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
648 | Kozáková Věra | Zaječice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
648 | Krejsa Miroslav | Vysoké Mýto | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
648 | Maštera Václav | Loštice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
648 | Motyčka Lukáš | Vysoká u Holic | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
648 | Neumann Martin | Nasavrky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
648 | Nyč Petr | Borohrádek | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
648 | Pop Robin | Hradec Králové | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
648 | Písařík Pavel | Přelouč | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
648 | Uličný Jan | Proseč | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
648 | Valenta Pavel | Přelouč | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
648 | Voda Radek | Brno | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
648 | Šiler Michal | Lanškroun | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
648 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
672 | Bartoň Jiří | Kostelec nad Orlicí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
672 | Dostál Jaroslav | Choceň | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
672 | Faltus Jan | Těchonín | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
672 | Fingerová Hana | Kostelec nad Orlicí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
672 | Hlaváč Lubomír | Vysoké Mýto | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
672 | Horák Michal | Choltice | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
672 | Iliopulos Atanasios | Řecko | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
672 | Jurica Alan | Slatiňany | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
672 | Linhart Luděk | Český Šternberk | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
672 | Louda Václav | Plzeň | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
672 | Láznický Miroslav | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
672 | Murín Michal | Daníkov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
672 | Nemčík Marián | Slovensko | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
672 | Stehno Vlastimil | Hlinsko | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
672 | Urban Petr | Křižanov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
672 | Vaško Milan | Pardubice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
672 | Viernáková Lucie | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
672 | Šretr Ondřej | Horní Roveň | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
672 | Šternástek Vilém | Lanškroun | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
672 | Štěpánek Petr | Dašice | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
692 | Antoš Radek | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
692 | Audrlický David | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
692 | Baláž Ladislav ml. | Selmice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
692 | Chlum Josef | Semily | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
692 | Horák Sergej | Rokytnice v Orlických horách | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
692 | Horáček Zdeněk ml. | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
692 | Kašpar Miroslav | Luže | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
692 | Kortiš Ladislav | Hrušovany nad Jevišovkou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
692 | Král Tomáš | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
692 | Migliore Giovanni | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
692 | Motyčka Tomáš | Vysoká u Holic | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
692 | Polák Filip | Ostrov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
692 | Pospíšil Radek | Brno | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
692 | Starý Stanislav | Choceň | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
692 | Trojan David | Holice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
692 | Urbánek Jan | Česká Třebová | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
692 | Velfl Vladimír | Svitavy | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
692 | Zeman Adam | Slatiňany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
692 | Černý Petr | Choceň | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
692 | Čípa Petr | Polička | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
692 | Škoda Vladimír | Nové Sady | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
692 | Špulák Patrik | Dašice | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
692 | Šťastný Ondřej | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
715 | Baňko Štefan | Choceň | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
715 | Benda Radek | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
715 | Dostál Martin | Králíky | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
715 | Erben Miroslav | Lohenice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
715 | Grus David | Jablonné nad Orlicí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
715 | Horáček Ondřej | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
715 | Hudec Matěj | Slatiňany | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
715 | Hylská Viktorie | Lanškroun | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
715 | Kašparová Lenka | Jaroslav | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
715 | Kohlert Jan | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
715 | Kratochvílová Pavlína | Pardubice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
715 | Kukla Václav | 2 | 23 | 23 | 11.50 | ||
715 | Křičenský Ladislav st. | Kunvald | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
715 | Lavriněnko Pavel | Holice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
715 | Loužil Vít | Kutná Hora | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
715 | Martykánová Pavlína | 2 | 23 | 23 | 11.50 | ||
715 | Matouš Libor | Litomyšl | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
715 | Mikuška Viktor | Slovensko | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
715 | Mrenica Jan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
715 | Olšán Jakub | Brněnec | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
715 | Pelikán Zdeněk | Chotěboř | 4 | 23 | 23 | 5.75 | |
715 | Pištora Jan | Rzy | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
715 | Tesař Tomáš ml. | 2 | 23 | 23 | 11.50 | ||
715 | Vaško Jan | Kunčice nad Labem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
715 | Voženílek Stanislav | Vysoké Mýto | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
715 | Vrbas Miroslav | Svitavy | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
715 | Vítek Ondřej | Nemošice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
715 | Zábranský Aleš | Slatiňany | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
715 | Štěpánek Pavel | Mikulovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
744 | Bečičková Anna | Lhota u Potštejna | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
744 | Dořičák Lukáš | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
744 | Florek Tomáš | Slovensko | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
744 | Gregora Lukáš | Lanškroun | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
744 | Hejč Milan | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
744 | Hickl Pavel | Česká Třebová | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
744 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
744 | Kaplan Martin | Hlinsko | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
744 | Kazda Jan | Nýrsko | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
744 | Kašpar Martin | Holice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
744 | Kejda Vojtěch | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
744 | Keyzer Yuriy | Jablonné nad Orlicí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
744 | Kozel Vlastislav | Jablonné nad Orlicí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
744 | Křivohlávek Ondřej | Litomyšl | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
744 | Mašán Tomáš | Slovensko | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
744 | Pospíšil Matěj | Česká Třebová | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
744 | Přikryl Jakub | Choceň | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
744 | Sisr Michal | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
744 | Skalický Vojtěch | Dolní Ředice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
744 | Teplá Iveta | Pardubice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
744 | Venc Václav | Horní Lipka | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
744 | Vondra Martin | Němčice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
744 | Vániš Jiří | Lázně Bohdaneč | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
744 | Zahajský Jan | Vysoké Mýto | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
744 | Zeman David | Chrudim | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
744 | Zemen Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
744 | Čechalová Kateřina | Slatiňany | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
744 | Šedý Miroslav | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
744 | Štěrba Petr | Ochoz | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
773 | Bank Jan | Řečany nad Labem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
773 | Beneš Zdeněk | Vysoké Mýto | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
773 | Beranová Dana | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
773 | Cejnar Jaroslav | Hradec Králové | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
773 | Dyntera Aleš | Medlešice | 4 | 21 | 21 | 5.25 | |
773 | Dyntera Jakub | Medlešice | 4 | 21 | 21 | 5.25 | |
773 | Hudec Jiří | Džbánov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
773 | Jandík Petr | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
773 | Janoušek Martin | Hlinsko | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
773 | Jožák Radek | Pardubice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
773 | Kraus Martin | Pardubice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
773 | Levinský Jiří | Řečany nad Labem | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
773 | Perout Josef | Perštejn | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
773 | Poledník Petr | Staré Čívice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
773 | Popelka Miroslav | Polička | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
773 | Popelář Patrik | Lanškroun | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
773 | Rybková Monika | Česká Třebová | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
773 | Ráž Josef | Hradec Králové | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
773 | Růžičková Lucie | Morašice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
773 | Sršeň Jan | Česká Třebová | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
773 | Svoboda Patrik | Holice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
773 | Tichý Lukáš | Trpišov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
773 | Vávra Otakar | Nemošice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
773 | Čechal Jan | Slatiňany | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
773 | Šmíd Miroslav | Polička | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
773 | Ščepka František | Humpolec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
799 | Barát Richard | Brno | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
799 | Bendák Tadeáš | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
799 | Dolečková Gábina | Jakubovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
799 | Ehrig Petr | Česká Třebová | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
799 | Emmins Jarmila | Horní Lipka | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
799 | Gryč Jan | Přibyslav | Krmiči | 2 | 20 | 20 | 10.00 |
799 | Hegenbart Vlastimil | Chrudim | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
799 | Jambora Jiří | Černá za Bory | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
799 | Klee Petr | Jablonné nad Orlicí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
799 | Libjak Jan st. | 2 | 20 | 20 | 10.00 | ||
799 | Peska Pavel | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
799 | Růžička Martin | Hodkovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
799 | Sojka Michal | Dolní Roveň | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
799 | Staňková Natálie | Oldříš | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
799 | Tomiška Damián | Orel | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
799 | Toužimský Jiří | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
799 | Vidrma Jiří | Štíty | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
799 | Vrba David | Dřenice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
799 | Žampach Radek | Slatiňany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
818 | Cajthaml Jaroslav | Liběchov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
818 | Dorušák Jaromír | Vysoké Mýto | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
818 | Dvořák Miloslav | Ústí nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
818 | Hnilička Marek st. | Řečany nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
818 | Jireš Otakar st. | Červený Potok | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
818 | Kašpar Dominik | Týniště nad Orlicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
818 | Klenorová Veronika | Nasavrky | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
818 | Maladi Erik | Slovensko | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
818 | Mergl Jakub | Heřmanův Městec | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
818 | Mikešová Martina | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
818 | Novotný Václav | Brandýs nad Orlicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
818 | Novák Filip | Králíky | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
818 | Novák Miroslav | Litomyšl | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
818 | Pelikán Pavel | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
818 | Sikora Tomislav | Choceň | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
818 | Tejkl Jáchym | Lanškroun | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
818 | Vacek Petr | Kameničky | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
818 | Vašík Petr | Jimramov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
818 | Šibor Jaroslav | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
818 | Šisler Matěj | Dřenice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
818 | Štefek Štěpán | Česká Třebová | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
839 | Babjak Marcel | Mladá Boleslav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
839 | Bartoš Pavel | Stan | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
839 | Benda Roman | Řečany nad Labem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
839 | Borovička Martin | Králíky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
839 | Darebný Daniel | Králíky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
839 | Darebný Jiří | Králíky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
839 | Dumitrescu Vlad | Rumunsko | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
839 | Fulík Josef | Choceň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
839 | Gulyas Radim | Česká Třebová | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
839 | Hanousek Jiří | Přelouč | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
839 | Hloch Karel | Prostějov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
839 | Horáček Vojtěch | Přelouč | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
839 | Iveth Miroslav | Mikulovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
839 | Izaiasz Jiří | Holice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
839 | Jech Jiří | Lešany | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
839 | Jenderka David | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
839 | Jiroudek Josef | Semín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
839 | Kolář Jan | Chotěboř | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
839 | Kopecký Jaroslav | Svídnice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
839 | Kopecký Karel st. | Damníkov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
839 | Kočíř Radek | Čankovice | 4 | 18 | 18 | 4.50 | |
839 | Král Lumír | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
839 | Kubátová Jana | Nový Bydžov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
839 | Leskovec Petr | Jablonné nad Orlicí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
839 | Lána Matěj | Česká Třebová | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
839 | Michalovič Tomáš | Mohelnice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
839 | Nejedlý Josef | Jaroslav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
839 | Novák Ondřej | Králíky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
839 | Opočenský Radek | Míčov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
839 | Prchal Jan | Lučice | 4 | 18 | 18 | 4.50 | |
839 | Příhoda Leoš | Nemošice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
839 | Svoboda Radoslav | Medlešice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
839 | Tesák Luděk | Přelouč | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
839 | Vančura Michal | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
839 | Verner Jakub | Česká Třebová | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
839 | Voráčková Petra | Čermná nad Orlicí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
839 | Vágenknechtová Silvie | Pardubice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
839 | Ševčíková Aneta | Rudoltice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
877 | Adámek Jakub | Byšice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
877 | Bureš Matyáš | Herálec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
877 | Dymáček Vlastimil | Pardubice | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
877 | Horníčková Eliška | Červená Voda | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
877 | Jireček Miroslav | Hodkovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
877 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
877 | Kazda Václav | Chrudim | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
877 | Klapka Daniel | Chrudim | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
877 | Kuběnka Miloš | Lanškroun | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
877 | Opavský Martin | Slatiňany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
877 | Ovsík Josef | Březnice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
877 | Resler Filip | Lanškroun | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
877 | Smejkal Jakub | Pardubice | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
877 | Svoboda Aleš | Luže | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
877 | Toman Martin | Rozstání | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
892 | Balcar Ondřej | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
892 | Bohár Jiří | Lipová-lázně | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
892 | Bálek Martin | Zámrsk | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
892 | Choceňský Jiří | Semanín | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
892 | Drgoň Martin | Slovensko | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
892 | Drobný Libor ml. | Litomyšl | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
892 | Fialová Eliška | Kostelec nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
892 | Hercík Michal | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
892 | Horák Jaromír | Albrechtice nad Orlicí | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
892 | Hrdlička Jaromír | Řestoky | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
892 | Lipták Ondřej | Špindlerův Mlýn | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
892 | Mahmudová Dálie | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
892 | Marek Vít | Horní Třešňovec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
892 | Maxim Šimon | Synčany | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
892 | Michalský Petr | Postoloprty | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
892 | Němec Petr | Choceň | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
892 | Oszvald Jan | Lipová-lázně | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
892 | Paclík Libor | Česká Třebová | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
892 | Rašek Martin | Pacov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
892 | Stejskalová Michaela | Dolní Roveň | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
892 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
892 | Čermáková Patricie | Borohrádek | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
892 | Šikl Miroslav ml. | Včelákov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
892 | Šoltys Martin | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
916 | Adamský Tomáš | Dlouhá Třebová | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
916 | Bertok Milan | Dublovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
916 | Bečička Ondřej | Lhota u Potštejna | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
916 | Brychta Michal | Litomyšl | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
916 | Bureš Štěpán | Podůlšany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
916 | Cucyk pavel | Pardubice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
916 | Dohnal David | Medlešice | 3 | 15 | 15 | 5.00 | |
916 | Filipi Michal | Česká Třebová | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
916 | Hanousek Petr | Pardubice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
916 | Hanuš Zdeněk | Česká Třebová | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
916 | Hýbl Lukáš | Česká Třebová | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
916 | Jansa Jan | Lanškroun | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
916 | Jeníček Miroslav | Pardubice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
916 | Juhošová Jana | Rybitví | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
916 | Kmoníček Adam | Pardubice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
916 | Krannich Albert | Černá za Bory | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
916 | Krzyszcyk Krzysztof | Polsko | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
916 | Ledvinka Aleš | Ostřešany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
916 | Machačová Lenka | Praha | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
916 | Novotný Jan | Česká Třebová | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
916 | Novák Jan | Choceň | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
916 | Oberreiter Zdeněk st. | Hamry nad Sázavou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
916 | Odvárka Tomáš | Herálec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
916 | Paulus Jan | Česká Třebová | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
916 | Pohl Michal | Králíky | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
916 | Růžička David | Praha | 3 | 15 | 15 | 5.00 | |
916 | Staněk Jan | Čankovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
916 | Stašová Miroslava | Bartošovice v Orlických horách | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
916 | Tunka Jiří | Holetín | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
916 | Vrátilová Daniela | Česká Třebová | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
916 | Víšek Daniel | Slatiňany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
916 | Zavacký Vojtěch | Lhota u Potštejna | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
916 | Čapenec Jakub | Rohovládová Bělá | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
949 | Appl Štěpán | Jablonné nad Orlicí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
949 | Dvořáková Sára | Hlinsko | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
949 | Havel Bohuslav | Holetín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
949 | Hetych Libor | Řestoky | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
949 | Holubec Petr | Výprachtice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
949 | Hondl Kryštof | Studené | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
949 | Jedlička Jan | Jeseník | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
949 | Klenor Ondřej | Nasavrky | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
949 | Mazánik Matyáš | Lipová-lázně | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
949 | Málek Radek | Pardubice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
949 | Nedavaška Vojtěch | Jeseník | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
949 | Nedavašková Tereza | Vidnava | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
949 | Netolický Milan | Hlinsko | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
949 | Palaščák Alexandr | Slovensko | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
949 | Pecka Zdeněk ml. | Hošťálkovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
949 | Prokeš Milan | Libochovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
949 | Prokšenková Dorota | Jeseník | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
949 | Přikryl Luboš | Zámrsk | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
949 | Rezek Oldřich | Mikulov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
949 | Slouka David | Žichlínek | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
949 | Snášel Radek | Černá Hora | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
949 | Zastoupil Matyáš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
949 | Zdražil Petr | Vortová | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
949 | Čurila Martin | Slovensko | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
949 | Řeha Břetislav | Lipová-lázně | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
949 | Štěrba David | Újezd | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
975 | Bulánek Radovan | Čermná nad Orlicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
975 | Havlík Jiří | Dalečín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
975 | Henešová Veronika | Holice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
975 | Hrdlička Martin | Živanice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
975 | Kindl Jaroslav ml. | Ústí nad Orlicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
975 | Kovanda Jiří | Rataje nad Sázavou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
975 | Levinský Josef | Řečany nad Labem | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
975 | Levinský Libor | Přelouč | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
975 | Macháček Bohdan | Luže | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
975 | Navrátil Lumír | Vysoké Mýto | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
975 | Nešpor Jindřich ml. | Litomyšl | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
975 | Novák František | Vraclav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
975 | Pišl Zdeněk | Červená Voda | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
975 | Provazníková Jitka | Dřenice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
975 | Průša Martin | Mirovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
975 | Suchánek Stanislav | Kladruby | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
975 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
975 | Vencová Blanka | Horní Lipka | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
975 | Večeřa Jiří | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
975 | Viglavský Ondřej | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
995 | Drahoš Vladimír | Zderaz | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
995 | Drbal Filip | Dřenice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
995 | Duďák Branislav | Slovensko | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
995 | Faltus Ladislav | Pardubice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
995 | Hamouz Zdeněk | Česká Lípa | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
995 | Havlinger Roman | Ostřešany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
995 | Hirjak Peter | Slovensko | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
995 | Hlaváček Karel | Humpolec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
995 | Huf Jiří | Lanškroun | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
995 | Hyksa Jakub | Medlešice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
995 | Izaiaszová Jana | Holice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
995 | Jaroch Lukáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
995 | Jindra Vladimír | Chotěboř | 4 | 12 | 12 | 3.00 | |
995 | Jureček Vít | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
995 | Levinský Marek | Lázně Bohdaneč | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
995 | Loufek Lukáš | Čermná nad Orlicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
995 | Mahmudová Innas | Hlinsko | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
995 | Musil Petr | Herálec | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
995 | Mácha Jakub | Kvasiny | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
995 | Nekvapil Václav | Přelouč | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
995 | Nosek Richard | Lanškroun | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
995 | Novák Jakub. | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
995 | Polívka Miroslav | Stod | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
995 | Prokeš Pavel ml. | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
995 | Svoboda Jaroslav | Mikulovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
995 | Toman Jan | Písařov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
995 | Tomášek Zdeněk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
995 | Tuček Tomáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
995 | Ullrich Josef | Králíky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
995 | Vlček Jakub | Drozdice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
995 | Vrtal Filip | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
995 | Zítko Josef | Mikulovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
995 | Červinka František | Praha | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
995 | Šipoš Marian | Kostelec nad Orlicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
995 | Štěpán Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
995 | Štěpán Vladimír | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
995 | Štěpánek Petr ml. | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
995 | Šťastný Milan st. | Vitochov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1033 | Bis Patrik | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1033 | Dalecká Martina | Kočí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1033 | Fajmon Matěj | Herálec | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1033 | Hart Pavel | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1033 | Honzová Kateřina | Choceň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1033 | Hájek David | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1033 | Jandejsek Jan | Studené | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1033 | Kadeřábek Jaroslav | Štětí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1033 | Komínová Martina | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1033 | Kostlán Jakub | Litomyšl | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1033 | Kočí Tomáš | Jedousov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1033 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
1033 | Křen Jan | Telč | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1033 | Modrý Ondřej | Chrudim | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1033 | Motal Miroslav | Dřenice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1033 | Mrkvička Rostislav st. | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1033 | Neugebauer Matouš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1033 | Plachý Dominik | Praskačka | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1033 | Růžičková Halina | Praha | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1033 | Satler Jiří | Brněnec | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1033 | Šmíd Rudolf | Polička | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1054 | Baranovič Samuel | Slovensko | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1054 | Dudycha Miloš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1054 | Dudychová Veronika | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1054 | Gančarčíková Olga | Pardubice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1054 | Havel Jan | Holetín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1054 | Janovský Miroslav ml. | Hradec Králové | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1054 | Jančík Jiří | D. Libina | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1054 | Jirásek Milan | Lanškroun | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1054 | Kalistová Sára | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1054 | Krausová Lucie | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1054 | Kroutil Roman | Velká Bíteš | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
1054 | Kukla Jiří | Pardubice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1054 | Mandas Karel | Lanškroun | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1054 | Melša Jaroslav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1054 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1054 | Ondráček Martin | Vysoké Mýto | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1054 | Ostatek Miloslav | Svratouch | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1054 | Oubělická Zora | Lipová-lázně | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1054 | Paulus Miroslav | Miřetice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1054 | Perinka Marek | Choceň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1054 | Přikryl Pavel | Zámrsk | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1054 | Rajsigl Daniel | Pardubice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1054 | Souček Josef | 2 | 10 | 10 | 5.00 | ||
1054 | Suška Pavel | Lipová-lázně | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1054 | Urban Jan st. | Bumbálka | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1054 | Valda Martin | Brno | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1054 | Vamberský Matěj | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1054 | Vondráčková Kateřina | Litětice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1054 | Vosáhlo Pavel | Strašov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1054 | Zahradník Václav | Týništko | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1054 | Zavadil Patrik | Slovensko | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1054 | Čížek Bohumil | Chrast | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1086 | Bako Jaroslav | Slovensko | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1086 | Bažant Jan | Přelouč | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1086 | Filipi Marek ml. | Pokřikov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1086 | Grúz David | Jablonné nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1086 | Havlinger Roman | Nemošice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1086 | Havlíček Roman | Ostřešany | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1086 | Holeček Radek | Přelouč | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1086 | Janda František | Litomyšl | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1086 | Jiránek Václav | Litomyšl | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1086 | Kakus Jiří | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1086 | Klečák Karel | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1086 | Kyncl Tomáš | Svratouch | 3 | 9 | 9 | 3.00 | |
1086 | Martínek Zdeněk | Choceň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1086 | Mitas Luděk | Jindřichův Hradec | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1086 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1086 | Musílek Jiří | Ostřešany | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1086 | Novák Jiří | Medlešice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
1086 | Němec Roman | Třebíč | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
1086 | Pešek Milan | Skuteč | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1086 | Polívka Jiří | Miřetice | 3 | 9 | 9 | 3.00 | |
1086 | Přikryl Dušan | Choceň | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
1086 | Sýkora Jan | Řestoky | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
1086 | Teplý Pavel | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1086 | Vavroušek Luboš | Ždírec nad Doubravou | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
1086 | Vican Roman | Přeštice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1086 | Vigh Samuel | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1086 | okeš Daniel | Mikulovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1086 | Šimon Michal | Chrudim | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1114 | Baloun Roman st. | Heřmanův Městec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Beneš Ladislav | Koudelka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Beneš Lubomír | Koudelka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Bidlo Ondřej | Chvojenec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Blažek Roman | Černá Hora | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Brůna Michal | Ochoz | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Brůnová Zuzana | Ochoz | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Cejnar Václav | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Crkalová Ladislava | Dobřenice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Císař Michal | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1114 | Dobrovolský Matěj | Slepotice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Duba Ladislav ml. | Žďár nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Dytrt Jakub | Ostřetín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Dytrt Tomáš | Žamberk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Fajmon Ondřej | Herálec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Hanuška Jaroslav | Třemošnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Izák Tomáš | Chrudim | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Janík Petr | Zámrsk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Kalus Petr | Litomyšl | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
1114 | Kalášek Michal | Jimramov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Karvánek Jiří | Nové Město nad Metují | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Klapka Jakub | Lány u Dašic | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Klaus Petr | Litomyšl | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Klemt Václav | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Kopic Milan | Humpolec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Košťálová Valerie | Vysoké Chvojno | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Krajč Karel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1114 | Kropáček Jan | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1114 | Kubal David | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Kubíček Jaroslav | Hlinsko | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Lhotský Dominik | Časy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Lánský Petr | Česká Skalice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Lévai Jan st. | Dalovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Mach Matěj | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1114 | Malina Jaroslav ml. | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Marek František | Praha | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Marek Jakub | Praha | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Martínek Ondřej | Sokolov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Matějka Jan | Trojovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Mísař Adam | Česká Třebová | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Novotný Zdeněk | Třemošnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Pithart Norbert | Ostřešany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Roučka Jakub | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Ročková Eliška | Koudelka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Schejbal Miloš | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Svoboda Antonín | Kejžlice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Tichá Markéta | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Tichý Michal | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Tichý Petr | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Tichý Tomáš | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Tilman Daniel | Ostrov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Viktora Matyáš | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Vtípil Ivan | Štěpánov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Váňa Michal | Vepřek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Víglaský Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Zahradník Michal | Pelechov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Čech Radek | Chrast | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Červinka Josef | Orel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Čížek Jaroslav | Choceň | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Ďuriš Michal | Králíky | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Ďuriš Pavel | Králíky | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Šimr Václav | Kostěnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Štefanská Věra | Chrudim | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1114 | Šťastný Luboš | Zámrsk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1178 | Ambros Josef | Mělník | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1178 | Branda Zdeněk | Litomyšl | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1178 | Ducháčková Nela | Trhová Kamenice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1178 | Janků Marián ml. | Zábřeh na Moravě | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1178 | Jireš Otakar ml. | Červený Potok | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
1178 | Kleinbauer Martin | Jedlová | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1178 | Kovář Marek | Česká Třebová | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1178 | Křepela Michal | Pardubice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1178 | Křivohlávek David | Lanškroun | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1178 | Myška Lukáš | Zaječice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1178 | Novotný Petr | Pardubice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1178 | Novotný Vladimír ml. | Roztoky | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1178 | Onderková Natálie | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1178 | Popov Jonáš | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1178 | Pospíšil Jaroslav | Srní | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1178 | Prášek Jan | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1178 | Samek Bohumír | Stolany | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1178 | Slávik Michal | Slovensko | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
1178 | Záruba Milan | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1178 | Zíma Zdeněk | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1198 | Dudycha Miroslav | Krouna | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1198 | Dušek Luboš | Svitavy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1198 | Dyntr Aleš | Medlešice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1198 | Dyntr Jakub | Medlešice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1198 | Horníček František | Červená Voda | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1198 | Janků Marián st. | Zábřeh na Moravě | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1198 | Janovský Miroslav st. | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1198 | Jareš Dominik | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1198 | Juhoš Josef ml. | Rybitví | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1198 | Kazatel Petr | Znojmo | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1198 | Kovařík Ondřej | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1198 | Pluhařová Šárka | Lanškroun | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1198 | Podzimek Jan | Česká Třebová | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1198 | Smatana Pavel | Přelouč | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1198 | Socha František | Pardubice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1198 | Stepanow Krysztof | Polsko | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
1198 | Vacek Lukáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1198 | Valo Pavol | Slovensko | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1198 | Voříšek Vladko | Hlinsko | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1198 | Václavík Juraj | Slovensko | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1198 | Zahálka Aleš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1198 | Zahálka Jaroslav | Česká Třebová | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1198 | Zlatník Daniel | Jablonec nad Nisou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1198 | Šajdák Rastislav | Slovensko | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1198 | Šebetka Michal | Brandýs nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1198 | Žák František | Chrast | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
1224 | Bárta Václav | Přeštice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1224 | Dostál Vladimír | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1224 | Drobný Libor st. | Litomyšl | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1224 | Fabiánek Ladislav | Ostrov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1224 | Filipi Ondřej | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1224 | Frosch Martin | Nemošice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1224 | Goncearenco Roman | Humpolec | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1224 | Hausel Josef | Přelouč | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1224 | Klimek Robert | Česká Třebová | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1224 | Kovář David | Nemošice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1224 | Nešpor Jan | Litomyšl | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1224 | Růžek Tomáš | Ledeč nad Sázavou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1224 | Spannbauerová Renata | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1224 | Stránský Adam | Ústí nad Orlicí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1224 | Tušinovský Pavel | Červená Voda | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1224 | Valo Radovan | Slovensko | 3 | 5 | 5 | 1.67 | |
1224 | Zahradník Václav ml. | Týništko | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1224 | Zapletal Josef | Litomyšl | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1224 | Zavoral Mirko | 2 | 5 | 5 | 2.50 | ||
1243 | Bureš Vlastimil | Svratka | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1243 | Harapát Jan | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1243 | Herciková Marie Anna | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1243 | Horálek Miroslav | Habartov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1243 | Javůrek Karel | Choceň | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1243 | Kajsrlík Matyáš | Dobříkov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1243 | Kindl Jaroslav st. | Ústí nad Orlicí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1243 | Kout Otakar | Hradec Králové | 3 | 4 | 4 | 1.33 | |
1243 | Levinský Radek | Semín | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1243 | Libjak Jan ml. | Praha | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1243 | Miszuk Roman | Bystrzyca Klodzka | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1243 | Pelikán Tomáš | Česká Třebová | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1243 | Pešek Jan | Dřenice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1243 | Polívka Adam | Chrudim | 3 | 4 | 4 | 1.33 | |
1243 | Rada Josef | Hradec Králové | 3 | 4 | 4 | 1.33 | |
1243 | Rotröckel Tomáš | Moravská Třebová | 3 | 4 | 4 | 1.33 | |
1243 | Roubínek David | Vysoké Mýto | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1243 | Rychtařík Jiří | Zářická Lhota | 3 | 4 | 4 | 1.33 | |
1243 | Smatana Milan | Slovensko | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1243 | Stašo Miroslav | Bartošovice v Orlických horách | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1243 | Stránský Marek | Ústí nad Orlicí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1243 | Szustka Ryszard | Polsko | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1243 | Votroubek Vratislav ml. | Opočno | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1243 | Výprachtický Petr | Lanškroun | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1267 | Andrlík Ondřej st. | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
1267 | Bednár Michal | Petrovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1267 | Bielko Štefan | Slovensko | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Bočinec Peter | Slovensko | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Bořek Roman | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1267 | Csoka Josef | Pardubice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1267 | Czyrski Robert | Polsko | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Dintr Aleš st. | Mikulovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1267 | Dintr Jakub ml. | Mikulovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1267 | Dobras Damian | Polsko | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Drahoš Kristián | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
1267 | Drahoš Matúš | Slovensko | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Drahoš Peter | Slovensko | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Eckhardt Peter | Slovensko | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Farkaš František st. | Slovensko | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Folkman Bedřich | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
1267 | Folkman Radek | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
1267 | Gajdoš Jozef | Slovensko | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Gajdošík František | Slovensko | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Granec Michal | Slovensko | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Gulovič Peter | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
1267 | Havel Ondřej | Konojedy | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Havlíček David | Tábor | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Holešovský Jan | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
1267 | Hrubeš Libor | Radčice | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Jarka Pavel | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
1267 | Jura Martin | Slovensko | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Jíra Vladimír | Kunčice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1267 | Kapitanowicz Pavel | Polsko | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Karšnak Radovan | Brandýs nad Labem | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Kobylka Lukáš | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
1267 | Kobylka Miroslav | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
1267 | Kobylka Tomáš | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
1267 | Kobylková Klára | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
1267 | Komorowski Rafal | Polsko | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Krejsa Jan ml. | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1267 | Kriho Marian | Slovensko | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Kubík Milan st. | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
1267 | Kuriata Krzystzow | Polsko | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Kutílek Jindřich | Přelouč | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1267 | Kvasnica Martin | Slovensko | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Laburda Zdeněk | Přelouč | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1267 | Lacina Vladimír | Vojtěchov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1267 | Lukášek Stanislav | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
1267 | Mach Michal | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
1267 | Masarech Michal | Slovensko | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Mešenec Martin | Slovensko | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Michalka Jakub | Slovensko | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Miller Vladimír | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
1267 | Mitscheová Šárka | Holetín | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1267 | Mičo Martin | Slovensko | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Mičánek Karel | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
1267 | Mičánek Martin | Praha | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Mohwald Jiří | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
1267 | Mravec Martin | Slovensko | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Novotný Jan | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
1267 | Novotný Jozef | Slovensko | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Nowak Tomasz | Polsko | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Němeček Josef | Choceň | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1267 | Partyka Petr | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
1267 | Pavlovič Andrej | Slovensko | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Pipek Jan | Lučice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1267 | Polc Ludovít | Slovensko | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Polák Petr | Vysoké Mýto | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Predná Soňa | Slovensko | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Prokop Dalibor | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
1267 | Pánek Jan | Nučice | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Roušar Dan | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
1267 | Révay Dušan | Slovensko | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Schauer Martin | Polička | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Schauer Zdeněk | Polička | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Seifried Jakub | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
1267 | Spěvák Michal | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
1267 | Staněk Tomáš | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
1267 | Stašek Daniel | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
1267 | Stepanow Dariusz | Polsko | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Stepanow Edyta | Polsko | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Stonawski Rudolf | Praha | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Stránský Ladislav | D. Dobrouč | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1267 | Urbánek Jakub | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
1267 | Urbánek Martin | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
1267 | Valíček Ladislav | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
1267 | Vašíček Palo | Slovensko | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Velička Leoš | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
1267 | Vincze Gábor ml. | Slovensko | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Vincze Gábor st. | Slovensko | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Zeman Tadeáš | Žichlínek | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1267 | Zrubec Robert | Slovensko | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Zubák Peter | Slovensko | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Čacho František | Slovensko | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Čapla Peter | Slovensko | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Řebíček Jiří | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
1267 | Šedý Marek | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
1267 | Šenigla Peter | Slovensko | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Šenigla Vladimír | Slovensko | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Ševčík Jiří | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
1267 | Šimůnek Karel | Mělník | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1267 | Šintál Adam | Slovensko | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Škraňka Jan | Polička | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1267 | Šťáva Libor | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
1267 | Žaba David | Lukavice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1368 | Alexa Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Andráš Radovan | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Anýž Marek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Bača Adam | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Bača Peter | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Bačo Marian | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Belovič Jaroslav | Slovesnko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Beneda Roman | Pardubice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1368 | Benko Matej | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Bezdíček Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Beňo Gabriel | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Bielik Martin | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Blaho Viktor | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Blumenstein Michal | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Boháč Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Bor Janko | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Borovský Martin | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Borčík Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Bradáč Josef | Velké Meziříčí | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1368 | Brcko Peter | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Brek Juraj | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Brezničan Martin | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Brummerová Zuzana | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Bumbela Peter | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Burkušová Lenka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Bílý Samuel | Rakovník | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Běhounek Michal | Břasy | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Cagala Jakub | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Chal Vladimír | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Coufal Jiří | Krucemburk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Daněk Mišo | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Divoký Adam | Přelouč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Divoký Roman | Přelouč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Dlugolinský Roman | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Drančák David | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Dubkala Peter | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Dubový Peter | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Duer Tomasz | Polsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Dunka Branislav | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Dvořák František | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Džurná Michaela | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Erba Aleš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Flammer Rafal | Polsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Foltýn Josef | Hodonín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Foltýn Martin | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Forbák Martin | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Foret Petr | Velké Bílovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Forst Robert | Šternberk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Franc Pavol | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Funák Jan | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Gabura Pavol | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Gajda Michal | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Gašpar Michal | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Halač Jozef | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Halač Juraj | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Hamrla Radek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Hanzal Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Hanzal Vítězslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Hatala Richard | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Havránek Michal | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Helešic Stanislav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Hemmr Jaroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Hlavatý Peter | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Holly Lukáš | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Hollý Rastislav | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Holý Ludovít | Lanškroun | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Homola Luboš | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Horáček Martin | Žďár nad Sázavou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1368 | Hostinský Tomáš | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Hromňáková Veronika | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Hrubeš Roman | Hradec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Hrubín Karel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Hulvan Miroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Ignácz Imrich | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Jankura Miroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Janoušek Michal | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Jaros Tomasz | Polsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Jelínek Jiří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Jelínek Radim | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Jenčo Tomáš | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Juza Martin | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Jílek Petr ml. | Polička | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Jílek Vojtěch | Sulkovec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Jírovec Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Jíška Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Jůza Miroslav | Hradec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Kabát Vlado | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Kalarus Grzegorz | Polsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Kalista Jiří | Hradec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Kastner Lukáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Kašpar Petr | Vysoké Mýto | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Keder Pavel | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Kiper Bogdan | Polsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Klauz Václav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Kleibauer Michal | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Klekner Roman | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Klinecký Luděk | Chlum | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Klobut Michal | Polsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Kocanda Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Kochan Laco | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Koco Martin | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Kocour Jiří | Svratouch | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Kohlíček Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Kolajová Veronika | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Kolář Jakub | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Kotoč Juraj | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Kovář Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Kozák Ladislav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Kratochvíl Dorian | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Krejča Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Kridla Peter | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Krnčan Juraj | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Krobot Jan | Dolní Čermná | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Krutský Vojtěch | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Kubík Jindřich | Rybitví | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1368 | Kubík Milan ml. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Kuhajda Rastislav | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Kumpán Jaroslav | Trhová Kamenice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Kumpán Martin | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Kwiatkowski Marek | Polsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Kwiecinski Mateusz | Polsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Kylar Ivo | Králíky | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Křeček Karel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Křivka Vladimír | Dolany | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1368 | Lagutin Max | Oucmanice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Lejska Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Levčík Miroslav | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Lieskivský Ján | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Lifka Roman | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Liška Juraj | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Liška Peter | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Lišková Lenka | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Lukáč Andrej | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Líška Lubomír | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Matušů Martin | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Michalka Marian | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Miernik Vojtěch | Polsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Mihal Tomáš | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Mravec Branislav | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Mrázik Juraj | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Mucha Miroslav | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Muchaniš Rastislav | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Mádl David | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Navara Miroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Načev Luděk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Nekoranec Lukáš | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Nekvapil David | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Nevrkla Michal | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Nikl Bedřich ml. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Nikl Bedřich st. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Novotný Robert | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Novák Igor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Novák Jaroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Novák Michal | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Nowak Ola | Polsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Němec Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Olejnik Michal | Polsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Olma Roman | Polsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Ondrička Miroslav | Slovesnko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Otahel Matej | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Otradovská Alena | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Otradovský František | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Otávka Martin | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Pagáč Robert | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Palkech Marek | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Palkech Peter | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Paluch Miroslav | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Patráš Marek | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Pavelko Ondrej | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Pavlovič Vladimír | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Pařenica Lukáš | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1368 | Pecník Branislav | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Petružálek Radim | Pardubice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1368 | Petráš Martin | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Petříček Tomáš | Choceň | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Plačko Lukáš | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Plíva Miloš | Semily | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1368 | Podskalský Jiří | Čižice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Popovič Milan | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Pospíšilová Štěpánka | Česká Třebová | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Predný Pavol | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Preisenger Jiří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Puček Vilo | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Pánek Pavel | Poděbrady | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Příhoda Jiří | Hoříněves | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Příhoda Martin | Hoříněves | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Racik Milan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Rada Radim | Hradec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Rajnák Lukáš | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Razskazov Vojtěch | Pardubice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1368 | Rečka Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Rosiar Matěj | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Rosiar Miro | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Rotröckelová Sabina | Moravská Třebová | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1368 | Rybka Zdeněk | Česká Třebová | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Růžička Vladimír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Sališ Ladislav | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Schauer David | Polička | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Schauer Lukáš | Polička | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Skipala Aleš | Česká Třebová | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Skoumal Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Skyšlak Adrian | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Slezák Petr | Bystré | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Smatana Juraj | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Smitková Tereza | Plaňany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Staněk Lukáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Stránský Jan | Letovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Svoboda Marcel | Brandýs nad Orlicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Svoboda Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Sýkora Jiří ml. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Sýkora Jiří st. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Turbanová Jitka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Turnovský Radek | Hradec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Turza Roman | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Těšický Vlastimil | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Tůma Milan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Urban Patrik | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Valerian Jiří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Vlažný Jiří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Vondrák Jiří | Vožice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Vondrák Jiří st. | Choceň | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1368 | Vorek Antonín | Lanškroun | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Voženílek Jan | Brandýs nad Orlicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Václav Marek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Wimmer Miloš | Rzy | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Wojewoda Krystian | Polsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Worwa Darius | Polsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Wyspianski Jozef | Polsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Zavacký Matěj | Lhota u Potštejna | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1368 | Zedník | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Zikán Lukáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Zoulík Václav | Skuteč | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1368 | Zámečník Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Zátura Jozef | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Záviška Marek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Záškoda Radek | Moravské Budějovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1368 | Čechák Vojtěch | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Čepelák Michal | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Čepelák Tomáš | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Červený Marián | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Čáha František | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Šebesta Martin | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Šedý Radoslav | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | ŠiborJan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Škrobák Milan | Velké Bílovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Šoganič Mikuláš | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Šoltysová Denisa | Beroun | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Šplíchal Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Šteffen Michal | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Štol Alex | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1368 | Švarc Roman | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Švejda Jan | Heřmanov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1368 | Šťastný Jaroslav | Dalečín | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1368 | Žurawski Krysztof | Polsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1622 | Adam Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Augustin Juraj | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Aušprunk Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Bakuš Tomáš | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Bakytová Magdalena | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Balek Jiří | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Bartoš Radek | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Bartoš Roman | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Baránek Vít | Telč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Bednář Pavel | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Bednář Roman | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Bedri Peter | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Bekera Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Belko Patrik | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Belovič Radoslav | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Blanarik Lukáš | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Blaník Tomáš | Jeseník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Bláha Jan st. | Hroubovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Bohuněk Miroslav | Zaječice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Boháč Matěj | Časy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Boor Brano | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Boor Ján | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Boor Martin | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Borovský Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Boucník Jaroslav st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Bouška Pavel | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Bořek Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Bradáč Michal | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Brendl Bohumil | Libišany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Brichta Tomáš | Licomělice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Brokl Radim | Polička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Broulík Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Brožek Darek | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Buchtele Pavel | Ostřešany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Bulánek Richard | Čermná nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Bureš Petr | Řestoky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Bury Artur | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Bárta Zdeněk | Sulkovec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Bína Andrej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Búrský Martin | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Březinová Nikola | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Cafourek František | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Cetkovská Karolína | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Chaloupka Zdeněk st. | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Chládková Natálie | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Chrobok Adam | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Chromec Sebastian | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Crhonek Jan | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Csernyanszký Antonín | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Danihelka Tomáš | Hošťalovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Daněk Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Dařbuján Vlastimil | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Dedík Ondrej | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Dudík Adrián | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Dujsík Pavol | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Dvořák Petr | Studenec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Dřurna Michaela | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Eliáš Miroslav | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Enderes Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Fabiánek Martin | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Fabo Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Faimon Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Fait Petr | Čermná nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Farkaš František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Fenik Jaroslav | Ostřešany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Fiala Jan | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Fiedlerová Eliška | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Finger David ml. | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Fišer Josef | Petrovice nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Fliger Tomáš st. | Trusnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Formánek Tomáš | Čermná nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Forst Aleš ml. | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Fridrichová Kristína | Čermná nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Fryč Radek | Tetov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Fülle Daniel | Ostřešany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Gono Peter | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Gono Roman | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Gubala Peter | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Göbel Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Hanyš Marek | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Hanák Jaroslav st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Hauser Jan | Libišany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Hauser Václav | Libišany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Havlíček Tomáš | Radovesnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Hegeduš Štefan | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Heinisch Marek | Záblatí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Hemerka Vladimír | Uhřetická Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Herda Tomáš | Borová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Hlaváček Antonín | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Hofman Michal | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Holub Matyáš | Počáply | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Hondl Jonáš | Studené | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Horníček Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Horák David | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Horák František | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Horák Jan | Herálec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Horňák Filip | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Hovorka Antonín | Žabonosy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Hořeňovský Pavel | Horní Jelení | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Hořeňovský Petr | Horní Jelení | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Hruška Adam | Cerekvice nad Loučnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Hudec Miroslav ml. | Dražkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Hurton Josef | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Hypš Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Jakabovič Peter | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Jakubec Silvestr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Jankech Michal | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Janouch Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Jarušinský Michal | Korouhev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Javoříková Vika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Jedlička Petr ml. | Svídnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Jelínek Jakub | Dolní Roveň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Jelínková Kateřina | Dolní Roveň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Jeništa Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Jirava Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Jirásková Kristýna | Chotěboř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Juránek David | Letovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Kabát Leoš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Kabát Vladimír | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Kadaník Tomáš | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Kadlec Daniel | Kunčina - Nová Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Kadlec Jan | Jindřichov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Kadlecová Petra | Kunčina - Nová Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Kadrmas Daniel | Horní Jelení | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Kalivoda Miroslav | Hradec nad Svitavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Kalus Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Kaplan Zdeněk | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Kašpar Přemysl | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Kašparová Mirka | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Kašpárek Tomáš | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Klapal Jakub | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Klapal Matěj | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Klejch Jaroslav | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Kochan Ladislav | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Kolena Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Komínek Miloš | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Koníř Jaroslav | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Kopal Martin | Semily | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Kopecká Aneta | Krucemburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Kopic Jaroslav | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Kopřiva Dušan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Koudelka Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Koudelka Tomáš | Letovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Koukal Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Kouřil Štěpán | Jeseník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Kovář Josef | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Kozák Michal | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Košťál Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Krajíček Lukáš | Pomezí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Kratochvíl Radim | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Krejčí Milan | Oldříš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Kremeň Tomáš | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Krištofec Lucián | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Krncan Juraj | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Král Josef | Holýšov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Krůžela Tomáš | Šumperk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Kubelka Václav | Srch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
1622 | Kubátová Andrea | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Kubík Zdeněk | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Kubíková Veronika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Kubín Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Kubín Zdeněk | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Kukla Martin | Klamoš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Kukla Martin | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Kunc Milan | Svratka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Kučera | Lipno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Kučera Milan | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Kučera Tomáš | Podůlšany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Kymlička Dušan | Vížky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Kyncl Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Kýhos Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Křen František | Telč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Křivka Luboš | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Langr Miroslav | Libišany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Lauko Michal | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Lebeda Tomáš | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Leier Otto | Žamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Levinský Luboš | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Lieskovský Ján | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Lněnička Martin | Pomezí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Lopašovský Pavol | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Lopašovský Richard | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Loskot Josef | Počáply | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Loufková Marie | Čermná nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Loužil Josef | Vrdy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Lukáč Ladislav | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Lukáč Patrik | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Machač Ondřej | Staré Ždánice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Maggio Antonio | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Malý Miroslav | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Malý Pavel | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Malý Roman | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Malý Vojtěch | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Marek David | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Marek Karel | Podůlšany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Marek Petr | Dědová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Martincová Šárka | Zdelov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Masný Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Matějka Jan ml. | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Matějka Lukáš | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Matějka Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Melichač Matěj | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Melicher Lubomír | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Minář Martin | Letovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Miško Lukáš | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Mlýnek Martin | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Modrý Vladislav | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Mogora Milan | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Molavec Lukáš | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Mudruňka Radek | Chotěboř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Myška Václav | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Mádlo Marek | Orel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Mühlfait Pavel | Krucemburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Müller Miroslav st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Navrkal Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Nepivoda Josef | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Nevečeřal Dominik | Srní | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Nevole Radek | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Nešpor Jindřich st. | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Novek Enko | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Novotný David | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Novotný Filip | Staré Ždánice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Novotný Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Novotný Radek | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Novák Jan | Libišany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Novák Jan ml. | Libišany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Novák Martin | Králíky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Novák Petr | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Nowak Aleksandra | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Opavský Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Palán Vojtěch | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Palček Rastislav | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Paulus Miroslav | Včelákov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Pavlíček Adam | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Pavlíček Jakub | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Pecháček Radim | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Pecháčková Eliška | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Pecka Jaroslav | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Pekař Jiří | Štěpánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Pekařová Jana | Svídnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Perout Felix | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Petr Marcel | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Petrik Pavel | Chřibská | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Petrásek Dominik | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Petríček Jaroslav | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Petríček Stanislav | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Petržela František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Pešek Dominik | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Pifka Lubomír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Pilař Vlado | Trojovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Pinkas Lukáš | Čeperka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Pithard Norbert | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Pivovarský Daniel | Čeperka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Plíva Vít | Plačice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Pocz Robert | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Podhola Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Podhola Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Pokorný Luboš | Počáply | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Pokorný Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Polyak František | Chacholice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Polzerová Adéla | Těchonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Polák Jakub | Podůlšany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Polák Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Potoček Ján | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Prchal Bohumil | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Prchal Jiří | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Prokeš Pavel | Velká Bíteš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Prokůpek Aleš | Rozhovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Purkrábek Pavel | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Pánek Pavel | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Píša Václav | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Přiklopil Aleš | Dřenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Přívratská Klára | Jehnědí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Rambousek František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Renčín Jakub | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Režný Dominik | Výprachtice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Richter Dalibor | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Richterová Zuzana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Roleček Václav | Lukavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Rybenský Martin | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Rybka Jaroslav | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Rydval Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Rydval Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Ryška Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Rössler Filip | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Růžička Adam | Stolany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Salfický Stanislav | Choltice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Sazima Lukáš | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Sazima Tomáš | Dolany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Schwarcz Roman | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Sejkora Pavel | Čermná nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Shejbal Libor | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Sielski Pawel | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Skupinová Natálie | Čermná nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Skurák Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Skurák Zoltán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Slavík Vojtěch | Mikulovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Sláma Jan | Zářecká Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Slámová Anna | Zářecká Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Smejkal Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Smorada Ján | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Sodomka Petr | Radčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Soloil Dominik | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Sorokáč Matěj | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Souček Libor | Rousměrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Sršeň Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Stejskal Filip | Pohránov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Stibůrek Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Stibůrek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Stoupa Aleš | Hrochův Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Stredanský Lukáš | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Svetlík Maroš | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Svítek Zdeněk | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Syrovátka Jan | Chřibská | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Szabo Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Szuscik Libor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Szwed Otto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Ságner Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Takacz Gejza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Talácko Rostislav | Kladno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Teplička Miloš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Terlecki Marek | Klodzko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Tesař Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Tlustý Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Toman Martin ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Tomczyk Robert | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Tomášek Martin | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Tomíček Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Trojan Matěj | Zastava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Turánek Marian | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Ulrich Aleš | Dražkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Urban Jan ml. | Bumbálka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Urban Jaroslav. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Vamberská Eliška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Vamberský Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Vanek Branislav | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Vančík Juraj | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Vaverka Radomír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Vavro Luboš st. | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Vaňura Jiří | Lohenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Vašata Pavel | Pohřebačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Vašek Šimon | Studnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Vejs David | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Veselka Martin st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Veselka Miloslav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Veselka Miloslav st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Vohanka Marian | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Vojta Josef | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Volejník Aleš | Mikulovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Vondrouš Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Vondrák Jiří ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Vonásek Pavel | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Vorek Josef | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Vorková Jarmila | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Votava Ondřej | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Voříšek Filip | Vysoká u Holic | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Vrátil MIchal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Vágnerová Aneta | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Vávra Petr | Krouna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Wittvar Zdeněk ml. | Vrdy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Wojtysek Mateusz | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Zahradník Josef | Týništko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Zbirals Václav | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Zelenka Josef | Svídnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Zelenka Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Zelinger Lukáš | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Zima Jakub | Albrechtice nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Zornig Aleš | Stéblová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Zrzavý Filip | Herálec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Zukal Luděk | Moravská Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Zábranský Kamil | Slatiňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Čaloud Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Čech Martin | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Čechalová Barbora | Slatiňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Čermák Antonín | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Černík Petr | Čeperka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Červ Filip | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Červená Pavlína | Podůlšany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Červák Stanislav | Králíky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Čmarada Marek | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Říha Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Šafařík František | Pohřebačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Šantora Pavel | Lázně Bohdaneč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Šauer František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Šeredová Markéta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Šisler Kryštof | Dřenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Škoda Matyáš | Velké Poříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Šmahel Jiří | Pokřikov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Šmahelová Aneta | Vojtěchov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Špaček Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1622 | Šretr Václav | Horní Roveň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Štork Jan | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Štorková Amálie | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Štěpánek Milan | Ronov nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Šulaj Antonín | Svídnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Šulaj Michal | Svídnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Šulcová Šárka | Tuněchody | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Šupa Josef | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Švancara Daniel | Ostřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Švancarová Kateřina | Ostřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Švec Petr | Chotovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Šveráková Tereza | Dolní Orlice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Žemlička Jaroslav | Ostřešany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1622 | Žák Josef | Jeseník | 1 | 1 | 1 | 1.00 |