Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2024 - 31.12.2024 - Závody mládeže
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 33 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Halamka Šimon | Hlinsko | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
2 | Suk Antonín | Strakonice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
3 | Mrkosová Ellen | Nové Město na Moravě | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
4 | Hudská Viola | Předměřice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
5 | Kazda Jakub | Ostřešany | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
5 | Kupka Adrian | Pardubice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
7 | Hejzlar Antonín | Šiškovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
7 | Mika Miroslav | Přišimasy | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
9 | Lochman Matouš | Martinice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
10 | Bořil František | Počátky | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
10 | Hudský Jonáš | Předměřice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
10 | Janáček Daniel | Malá Losenice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
13 | Kočíř Matěj | Čankovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
14 | Adamovič Andreas | Pečky | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
15 | Adamovič Alex | Pečky | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
15 | Puchlovský Adam | Chrudim | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
17 | Burkoň Jiří | Horka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
17 | Drbal Filip | Dřenice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
17 | Johanides Filip | Chrudim | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
17 | Petříček Jan | Poběžovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
21 | Miková Malvína | Přišimasy | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
22 | Miková Michaela | Přišimasy | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
23 | Sojka Mikuláš | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
24 | Fiala Jakub | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
24 | Holec Eliáš | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
24 | Hurský Václav | Smrkový Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
24 | Kultová Amálie | Malé Svatoňovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
24 | Malý Ondřej | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
24 | Matys Norbert | Libišany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
24 | Prokůpek Marek | Ostřešany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
24 | Skokanová Adriana | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
24 | Strolený Matěj | Medlešice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
24 | Šubrt Dominik | Turkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |