Žebříček členů klubu - Kraj Vysočina - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 51 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 9 | 295 | 368 | 40.89 |
2 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 15 | 280 | 511 | 34.07 |
3 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 11 | 278 | 444 | 40.36 | |
4 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 9 | 277 | 351 | 39.00 |
5 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 18 | 273 | 638 | 35.44 | |
6 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 12 | 272 | 452 | 37.67 | |
7 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 7 | 270 | 302 | 43.14 | |
8 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 21 | 258 | 626 | 29.81 | |
9 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 10 | 253 | 327 | 32.70 |
10 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 13 | 240 | 328 | 25.23 |
11 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 12 | 234 | 393 | 32.75 |
12 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 10 | 232 | 331 | 33.10 |
13 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 10 | 207 | 257 | 25.70 |
14 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 9 | 168 | 171 | 19.00 | |
14 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 5 | 168 | 168 | 33.60 | |
16 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 9 | 140 | 163 | 18.11 | |
17 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 5 | 113 | 113 | 22.60 | |
18 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 3 | 112 | 112 | 37.33 |
19 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 4 | 95 | 95 | 23.75 |
20 | Křen Jan | Telč | 5 | 94 | 94 | 18.80 | |
21 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 92 | 92 | 30.67 |
22 | Bertok Milan | Dublovice | 7 | 90 | 91 | 13.00 | |
23 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 2 | 88 | 88 | 44.00 | |
24 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 2 | 86 | 86 | 43.00 |
25 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 2 | 85 | 85 | 42.50 |
26 | Bareš Vladimír | Slepotice | 3 | 84 | 84 | 28.00 | |
26 | Polívka Martin | Přibyslav | 3 | 84 | 84 | 28.00 | |
28 | Pavelka Josef | Třebíč | Pohoda team | 2 | 78 | 78 | 39.00 |
29 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
30 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 2 | 63 | 63 | 31.50 |
31 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 5 | 61 | 61 | 12.20 | |
31 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 2 | 61 | 61 | 30.50 |
33 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 3 | 58 | 58 | 19.33 | |
34 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
35 | Gryč Jan | Přibyslav | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
36 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 50 | 50 | 50.00 |
37 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
38 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
39 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
39 | Machatý David | Jaroměř | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
39 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
42 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
43 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
44 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
45 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
45 | Taichner Radek | Mikulovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
45 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
48 | Franěk Robert | Trutnov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
48 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
50 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
51 | Hofman David | Hrochův Týnec | 1 | 10 | 10 | 10.00 |