Žebříček - Kraj Liberecký - 01.01.2015 - 31.12.2015 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 232 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 5 | 152 | 152 | 30.40 | |
2 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 148 | 148 | 37.00 |
3 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 4 | 123 | 123 | 30.75 | |
4 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 5 | 102 | 102 | 20.40 | |
5 | Vojtěch Václav | Mlázovice | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
6 | Mádle Radek | Chlum | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
7 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 3 | 84 | 84 | 28.00 | |
8 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 5 | 74 | 74 | 14.80 | |
8 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
10 | Zeman Luboš | Semily | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
11 | Šimek Pavel | Horní Brusnice | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
12 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
13 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
14 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
15 | Janda Pavel st. | Turnov | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
15 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
15 | Zeman Martin | Semily | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
18 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 5 | 52 | 52 | 10.40 | |
19 | Novotný Vladimír st. | Roztoky | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
19 | Zeman Miroslav | Semily | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
21 | Böhm Aleš | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
21 | Sosnowski Lukasz | Bogatynia | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
23 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 2 | 47 | 47 | 23.50 |
23 | Pišl Jan | Třesovice | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
25 | Šťastný Jan | Mnichovo Hradiště | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
26 | Kysela Zdeněk ml. | Dlouhý Most u Liberce | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
26 | Vybíral Karel | Semily | 5 | 45 | 45 | 9.00 | |
28 | Böhm František st. | Chrastava | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
28 | Procházka Ota | Rudník | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
28 | Pánek Vít | Sezemice | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
31 | Ponocný Martin | Česká Lípa | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
32 | Karban Michal st. | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
32 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
34 | Fišer Jiří | Česká Lípa | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
34 | Majer Luděk ml. | Jablonec nad Nisou | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
34 | Versbach Václav | Zákupy | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
37 | Dvořáček Zdeněk | Lhota | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
37 | Pospíchal Petr | Liberec | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
39 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
39 | Slivko Jiří | Hradec Králové | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
39 | Starý Jakub | Dubá | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
42 | Brodský Michal | Hradec Králové | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
42 | Jelínek Jiří | Česká Lípa | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
42 | Musil Vladimír | Chuchelna | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
42 | Štantejský Karel | Malá Skála | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
46 | Boudný Karel | Ústí nad Labem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
46 | Janata Karel ml. | Košťálov | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
46 | Machatý David | Jaroměř | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
46 | Prokop Richard | Malá Skála | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
46 | Šetina Michal | Mladá Boleslav | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
51 | Falta Kamil | Klášter nad Dědinou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
51 | Hušek Jiří st. | Tatobity | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
51 | Ponocný Radomír | Česká Lípa | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
51 | Rypl Jan | Mnichovo Hradiště | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
55 | Samec Rostislav | Děčín | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
55 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
57 | Bareš Josef | Koberovy | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
57 | Sedmík Václav | Děčín | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
57 | Skalický Jakub | Příbram | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
60 | Cejnar Jiří | Jablonec nad Nisou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
60 | Dobrovolný Miroslav | Praha | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
60 | Karban Michal ml. | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
63 | Braun Rudolf | Děčín | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
63 | Jiránek Robin | Radvanovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
63 | Sudík Miloslav | Kochánky | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
63 | Šimon Jan | Jablonec nad Nisou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
67 | Dostál Jaroslav | Liberec | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
67 | Poláček Petr st. | Příbram | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
67 | Říha Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
70 | Báchor Jan | Mimoň | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
70 | Černý Josef | Česká Lípa | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
72 | Bredler Eliáš | Malá Skála | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
72 | Franěk Robert | Trutnov | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
72 | Hušek Jiří ml. | Tatobity | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
75 | Jiroušek Lukáš | Nový Bor | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
75 | Preisler Lukáš | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
75 | Vele Ondřej | Loktuše | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
78 | Dvořák Tomáš | Žandov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
78 | Malínský Adolf | Nová Paka | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
78 | Móro Jaroslav | Košťálov | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
78 | Rejnart Jan | Teplice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
82 | Bredler Jonáš | Malá Skála | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
82 | Jón Richard | Chlum | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
82 | Svoboda Miloslav | Bílina | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
85 | Kadlec František | Zlíč | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
85 | Kapoun Martin | Děčín | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
85 | Pásler Vlastimil | Spyta | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
85 | Reiter Jiří | Vrát | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
85 | Těhnik Petr | Jablonec nad Nisou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
90 | Cepák Josef | Česká Kamenice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
90 | Danko Karel | Žeretice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
90 | Dvořák Martin | Lišný | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
90 | Filip Ivo | Semily | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
90 | Pilař Jakub | Plzeň | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
90 | Rychtář Martin | Česká Lípa | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
96 | Charvát David | Slatiny | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
96 | Janata Robert | Košťálov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
96 | Kollert Adam | Liberec | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
99 | Alter Tomáš | Česká Lípa | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
99 | Binko Jan | Česká Kamenice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
99 | Gaži Karel | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
99 | Hujer Tomáš | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
99 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
99 | Kaše František | Česká Lípa | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
99 | Kryl Jakub | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
99 | Tošovský Antonín | Bělá pod Bezdězem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
107 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
107 | Kopp David | Liberec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
107 | Moravec Leoš st. | Košťálov | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
107 | Rudy Sergej | Koberovy | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
107 | Salaba David | Jilemnice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
107 | Uhrin Michal | Mnichovo Hradiště | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
107 | Zítka Lukáš | Jíkev | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
114 | Daníček Martin | Ploužnice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
114 | Hájek Kryštof | Malá Skála | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
114 | Novotný Vladimír ml. | Roztoky | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
117 | Buriánek Dušan | Koberovy | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
117 | Poláček Petr ml. | Příbram | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
119 | Bergman František | Mnichovo Hradiště | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
119 | Bobčík Pavel | Česká Lípa | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
119 | Daňhel Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
119 | Honc Robert | Rumburk | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
119 | Hušek David | Koberovy | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
119 | Mitáč Vilém | Česká Lípa | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
119 | Pacina Vladimír | Ústí nad Labem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
119 | Svoboda Vladimír | Česká Lípa | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
119 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
119 | Votoček Václav | Semily | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
119 | Řehák Jiří | Semily | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
130 | Košek Martin | Ohrazenice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
130 | Slivko Jiří | Třeboň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
130 | Řeháček Matěj | Nová Paka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
133 | Bartoněk Martin | Hradec Králové | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
133 | Burgr Martin | Liberec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
133 | Hrnčíř Jan | Lomnice nad Popelkou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
133 | Hušek Jan | Tatobity | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
133 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
133 | Krupka Jan | Zásada | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
133 | Sudík Štěpán | Malá Skála | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
133 | Štěrba Petr | Sezemice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
141 | Boudík Stanislav | Zásada | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
141 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
141 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
141 | Zezulka Petr ml. | Bílá Třemešná | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
141 | Zezulka Petr st. | Bílá Třemešná | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
146 | Fabiánek Pavel | Semily | 3 | 14 | 14 | 4.67 | |
146 | Hubačík Martin | Semily | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
146 | Vitáček Lukáš | Košťálov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
149 | Dostál Květoslav | Kolín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
149 | Franc Jiří | Liberec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
149 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
149 | Macaj Jakub | Česká Lípa | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
149 | Richtr Dalibor | Rumburk | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
149 | Rus Miloš | Česká Lípa | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
149 | Svoboda Jiří | Pašinka | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
149 | Svoboda Milan | Česká Lípa | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
157 | Kovařík Miroslav | Karlštejn | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
157 | Srnec Matěj | Malá Skála | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
159 | Janata Karel st. | Košťálov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
159 | Jonák Martin | Milín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
159 | Malý Petr | Turnov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
159 | Plíva Miloš | Semily | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
159 | Preisler Oldřich | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
159 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
165 | Danda Václav | Česká Lípa | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
165 | Holub Milan | Česká Lípa | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
165 | Moravec Tomáš | Kunčice nad Labem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
165 | Mošna Libor | Jablonec nad Nisou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
165 | Paul Radomír | Česká Lípa | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
165 | Slivko Lukáš | Malá Skála | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
165 | Sudík Bohumil | Malá Skála | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
165 | Veselý Josef | Lošany | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
165 | Veselý Pavel | Uhlířské Janovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
174 | Sýkora Jiří st. | Malá Skála | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
175 | Antony Robert | Košťálov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
175 | Cenkner Václav | Cheb | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
177 | Černý Jiří | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
178 | Janata Matěj | Košťálov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
178 | Kysela Zdeněk st. | Dlouhý Most u Liberce | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
178 | Lach Karel | Rumburk | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
181 | Svoboda František | Malá Skála | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
181 | Šádek Jiří | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
183 | Hujer Jiří | Železný Brod | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
183 | Šádek Milan | Košťálov | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
185 | Filip Vladimír | Frýdštejn | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
185 | Pergler Jaroslav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
187 | Abrhám Jiří | Cheb | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
187 | Beneš Daniel | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
187 | Bláha | Lomnice nad Popelkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
187 | Brychta Adam | Lomnice nad Popelkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
187 | Cenkner Antonín | Cheb | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
187 | Chráň Jaroslav | Stráž pod Ralskem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
187 | Donát Jakub | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
187 | Dufek Tomáš ml. | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
187 | Dufek Tomáš st. | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
187 | Dědík Vladimír | Bašť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
187 | Hanzl Jaroslav | Václaví | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
187 | Hanzl Roman | Václaví | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
187 | Hrubý Vladimír | Zákupy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
187 | Hušek Martin | Koberovy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
187 | Janda Lukáš | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
187 | Kiziveter Martin | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
187 | Kollert Petr st. | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
187 | Kotten Marek | Žeretice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
187 | Koutský Vojtěch | Lišný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
187 | Leibl Luděk | Kamenický Šenov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
187 | Lukáč Antonín | Choteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
187 | Macháček David | Tatobity | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
187 | Matura Vojtěch | Hrubý Rohozec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
187 | Mašek Miloš | Chuchelna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
187 | Mikásko Adam | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
187 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
187 | Moravec Jan | Semily | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
187 | Móro Ivo | Košťálov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
187 | Nitsche Martin | Vrchovina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
187 | Nosek Ladislav | Semily | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
187 | Pakandl Michal | Kostelec nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
187 | Pícha Jaroslav | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
187 | Růžička Milan st. | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
187 | Růžička Zdeněk st. | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
187 | Slavík Alexej | Vilémov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
187 | Slivko Josef | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
187 | Slivko Tomáš | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
187 | Slováček Alois | Mořina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
187 | Sýkora František | Česká Kamenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
187 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
187 | Vele Martin ml. | Loktuše | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
187 | Vydra Jiří | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
187 | Červenka Jan | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
187 | Šmejc Vladimír | Semily | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
187 | Štejma Karel | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
187 | Šunda Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 |