Žebříček členů klubu - Kraj Královéhradecký - 01.01.2015 - 31.12.2015 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 48 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 22 | 399 | 783 | 35.59 | |
2 | Zeman Luboš | Semily | 20 | 386 | 720 | 36.00 | |
3 | Machatý David | Jaroměř | 20 | 376 | 719 | 35.95 | |
4 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 16 | 375 | 640 | 40.00 |
5 | Brodský Michal | Hradec Králové | 16 | 363 | 515 | 32.19 | |
6 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 16 | 356 | 537 | 33.56 | |
7 | Řehák Václav | Police nad Metují | IKA Trutnov | 22 | 352 | 614 | 27.91 |
8 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 15 | 349 | 519 | 34.60 |
9 | Dvořák Oldřich | Mělčany | 19 | 338 | 555 | 29.21 | |
10 | Hladík Tomáš | Dobruška | 17 | 325 | 502 | 29.53 | |
11 | Vašíček Zdeněk | Opočno | MO ČRS Opočno | 10 | 318 | 361 | 36.10 |
12 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing | 19 | 317 | 486 | 25.58 |
13 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Red Fish team | 8 | 305 | 305 | 38.13 |
14 | Kadlec František | Zlíč | 34 | 301 | 636 | 18.71 | |
15 | Staněk Václav | Hradec Králové | Rybářské žebříčky | 14 | 284 | 319 | 22.79 |
16 | Macháně Radek | Krčín | 12 | 270 | 309 | 25.75 | |
17 | Pišl Jan | Třesovice | 12 | 269 | 328 | 27.33 | |
18 | Pásler Vlastimil | Spyta | 23 | 263 | 387 | 16.83 | |
19 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 10 | 248 | 262 | 26.20 |
20 | Izaiasz Petr | Holice | ČRS MO Holice | 10 | 242 | 254 | 25.40 |
21 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | 9 | 221 | 232 | 25.78 | |
22 | Carda Radek | Opočno | 7 | 210 | 210 | 30.00 | |
23 | Tobolka Daniel | Nechanice | 6 | 209 | 209 | 34.83 | |
24 | Fröhlich Libor | Hradec Králové | 9 | 200 | 201 | 22.33 | |
25 | Novotný Jiří | Zámrsk | 7 | 196 | 196 | 28.00 | |
26 | Appl Jaroslav | Žamberk | Red Fish team | 4 | 189 | 189 | 47.25 |
27 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | 9 | 188 | 192 | 21.33 | |
28 | Slavík Alexej | Vilémov | 7 | 176 | 176 | 25.14 | |
29 | Pánek Vít | Sezemice | 5 | 172 | 172 | 34.40 | |
30 | Hlávko Jaroslav | Rohenice | 9 | 147 | 148 | 16.44 | |
31 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 3 | 132 | 132 | 44.00 | |
32 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 5 | 99 | 99 | 19.80 | |
33 | Pšeničný Pavel | Opočno | 7 | 97 | 97 | 13.86 | |
34 | Jirásek Petr | Chotěboř | 3 | 94 | 94 | 31.33 | |
35 | Šrámek Petr | Opočínek | 2 | 93 | 93 | 46.50 | |
36 | Štěrba Petr | Sezemice | 2 | 90 | 90 | 45.00 | |
37 | Turský Jindřich | Krchleby | 4 | 60 | 60 | 15.00 | |
38 | Smítka Radek | Bolina | Volejovky | 1 | 52 | 52 | 52.00 |
39 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
40 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
40 | Pechar Martin | Pohoří | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
42 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
43 | Šrámek Patrik | Opočínek | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
44 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | Volejovky | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
45 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
46 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
47 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
48 | Jožák Radek | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |