Žebříček - Kraj Ústecký - 01.01.2024 - 31.12.2024 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 64 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Schingler Karel | Lovosice | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
2 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 2 | 48 | 48 | 24.00 |
3 | Zvoník Bedřich | Kobylníky | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
4 | Půta Jiří | Plzeň | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
5 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
6 | Adamčuk Jan | Rakovník | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
7 | Zvoník Jakub | Kobylníky | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
8 | Bártík Miloslav | Plzeň | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
8 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
10 | Chýle Petr | Bílina | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
10 | Liščák Jan | Lubná | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
12 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
12 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
14 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
14 | Molek Petr | Plzeň | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
16 | Kohel Michal | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
16 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
18 | Halíř Lukáš | Osek | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
19 | Vnouček Petr ml. | Praha | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
20 | Richter Dalibor | Rumburk | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
20 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
22 | Beneš Karel | Bílina | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
22 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
24 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
24 | Beneš Zdeněk | Peruc | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
26 | Bury Jan | Postoloprty | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
27 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
28 | Aulický Miroslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
28 | Bílek Milan | Zlosyň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
28 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
31 | Brůna Jan | Rumburk | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
31 | Rozum Pavel | Třemošná | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
33 | Kopřiva Josef | Hříškov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
34 | Halíř Lukáš ml. | Osek | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
34 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
36 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
36 | Hertver Petr | Horní Jiřetín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
36 | Honc Josef | Rumburk | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
39 | Hotový Jiří | Most | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
40 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
40 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
42 | Hrabě František | Rumburk | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
42 | Šnicer Petr | Veltěže | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
44 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
44 | Pánek Petr | Rakovník | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
46 | Mareš Pavel | Praha | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
46 | Vik Daniel | Rumburk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
48 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
48 | Klement Antonín | Chranišov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
50 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 2 | 10 | 10 | 5.00 |
51 | Aulický Richard | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
52 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
52 | Eichler Miloslav | Česká Kamenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
52 | Fišer Libor st. | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
52 | Jedlička Martin | Jirkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
52 | Kronich Daniel | Litvínov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
52 | Lách Ján | Slaný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
52 | Mareš Petr | Most | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
52 | Mareš Vavřinec | Udlice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
52 | Mareš Vladimír | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
52 | Rybář Jakub | Horní Jiřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
52 | Skoumal Milan st. | Malé Březno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
52 | Vnouček Stanislav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
52 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |