Žebříček - Celostátní - 01.01.2024 - 31.12.2024 - Partnerské závody - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 137 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 3 | 102 | 102 | 34.00 |
2 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 3 | 81 | 81 | 27.00 |
3 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 77 | 77 | 38.50 |
4 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 74 | 74 | 37.00 |
5 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 3 | 73 | 73 | 24.33 |
6 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
7 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 54 | 54 | 27.00 |
8 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 53 | 53 | 26.50 |
9 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 1 | 45 | 45 | 45.00 |
9 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
11 | Hapák Jurij | Žďár nad Sázavou | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
12 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
12 | Pekárek Pavel st. | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
12 | Takács Pavel | Světnov | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
15 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
15 | Pětík Marek | Libišany | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
17 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
17 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Žďárští dravci | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
17 | Rudolf Jaroslav | Vrdy | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
20 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | Žďárští dravci | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
20 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
20 | Horák Pavel | Žiželice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
20 | Machatý David | Jaroměř | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
24 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
25 | Kovačka Josef | Ratboř | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
25 | Pišl Lukáš | Javornice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
27 | Macháně Radek | Krčín | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
27 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | Žďárští dravci | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
27 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
30 | Jílek Petr | Vír | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
30 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
32 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
32 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
32 | Vojáček Zdeněk | Vilémov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
35 | Kympl Lukáš | Zlosyň | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
35 | Paštika Miloš | Opočno | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
35 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
38 | Kudry Marek | Cerhenice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
38 | Sysel Jan | Ivančice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
38 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
38 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
42 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
42 | Kovář Martin | Kladruby | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
42 | Vlačiha Daniel | Bačetín | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
45 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
45 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
45 | Říčař David | Zdelov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
48 | Antoš Marek | Běchary | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
48 | Chýle Petr | Bílina | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
48 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
48 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
52 | Dobeš Jiří | Rebešovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
52 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
52 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
52 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
52 | Prokeš Milan | Libochovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
57 | Horáček Jaroslav | Havlíčkův Brod | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
57 | Hruška Václav | Vestec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
57 | Mikolášik Zdeněk | Úmyslovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
60 | Ivanič Aleš | Žďár nad Sázavou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
60 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
60 | Šesták Filip | Jaroměř | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
63 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
63 | Dvořák Oldřich | Mělčany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
63 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
66 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
66 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
66 | Kadlec František | Zlíč | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
69 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
69 | Obereiter Zdeněk st. | Hamry nad Sazavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
71 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
71 | Michálek Jan | Otovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
71 | Váňa Jindřich | Praha | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
71 | Ševčík Bořivoj | Zlosyň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
75 | Novák Radek | Blatnice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
76 | Pásler Vlastimil | Spyta | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
76 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
78 | Bílek Milan | Zlosyň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
78 | Kaňák Petr | Bohouňovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
78 | Petržílka Vlastimil | Vojkovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
78 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
78 | Přibyl David | Vlčice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
78 | Raniak Martin | Třešť | Big Fish Jihlava | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
84 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
84 | Teuber Tomáš | Jaroměř | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
84 | Zdráhala Petr | Všejany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
87 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
87 | Rubina Vladimír | Liblice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
89 | Beneš Karel | Bílina | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
89 | Dičko Slavomír | Jaroměř | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
89 | Klement Antonín | Chranišov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
89 | Kolejňák Radim | Chodov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
89 | Mareš Vladimír | Praha | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
89 | Samlík Libor | Oslavany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
95 | Bureš Václav | Nová Ves | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
95 | Pánek Vít | Sezemice | Páni Krokouši 198 | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
95 | Zdráhala Ludvík | Hranice na Moravě | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
98 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Black Fish team | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
98 | Malý František | Kostelní Radouň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
98 | Raniak Milan | Třešť | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
101 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
101 | Vlačiha Kristián | Bačetín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
103 | Faltus Jaroslav | Jásenná | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
103 | Schingler Karel | Lovosice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
105 | Mareš Pavel | Praha | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
105 | Vojáček Tomáš | Dolní Sokolovec | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
105 | Čtvrtečka Jiří | Roztoky | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
108 | Holub David | Nový Ples | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
109 | Lísner Ladislav | Bohdalov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
109 | Vlačiha David | Bačetín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
111 | Sládek Pavel | České Velenice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
111 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
111 | Šrámek Jan | Stěžery | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
114 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
114 | Cao Duy Dat | Bohdalov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
114 | Cao Van Xanh | Bohdalov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
114 | Dobrovolný František | Březí nad Oslavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
114 | Dubický Josef | Smiřice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
114 | Franc Miroslav | Roztoky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
114 | Kolpaský Jan | Zlosyň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
114 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
114 | Koukol Jan ml. | Chvalkovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
114 | Kulda Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
114 | Kumprecht Zdeněk | Nové Město nad Metují | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
114 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
114 | Oubrecht Michal | Bílý Kámen | Big Fish Jihlava | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
114 | Peroutka Jiří st. | Březí nad Oslavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
114 | Petříček Ladislav | Havlíčkova Borová | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
114 | Ryšavý Stanislav | Slotov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
114 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
114 | Toman František ml. | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
114 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
114 | Zlatuška Tomáš | Třebíč | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
114 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
114 | Čech Rostislav | Třebíč | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
114 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
114 | Šustr Jiří | Bohdalov | 1 | 6 | 6 | 6.00 |