Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2014 - 31.12.2014
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 997 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Falta Kamil | Klášter nad Dědinou | 15 | 413 | 590 | 39.33 | |
2 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 13 | 411 | 525 | 40.38 |
3 | Brodský Michal | Hradec Králové | 18 | 399 | 677 | 37.61 | |
4 | Zeman Luboš | Semily | 18 | 381 | 591 | 32.83 | |
5 | Carda Radek | Opočno | 21 | 372 | 574 | 27.33 | |
6 | Švanda Radek | Česká Skalice | 12 | 364 | 431 | 35.92 | |
7 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 11 | 360 | 417 | 37.91 | |
8 | Hladík Tomáš | Dobruška | 12 | 353 | 447 | 37.25 | |
9 | Kalus Petr | Týniště nad Orlicí | 8 | 342 | 342 | 42.75 | |
10 | Vašíček Zdeněk | Opočno | MO ČRS Opočno | 10 | 339 | 391 | 39.10 |
11 | Dvořák Oldřich | Mělčany | 20 | 338 | 512 | 25.60 | |
12 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 14 | 329 | 417 | 29.79 | |
13 | Staněk Václav | Hradec Králové | Rybářské žebříčky | 18 | 328 | 458 | 25.44 |
14 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 16 | 326 | 492 | 30.75 | |
15 | Kadlec František | Zlíč | 24 | 325 | 439 | 18.29 | |
16 | Machatý David | Jaroměř | 15 | 320 | 413 | 27.53 | |
17 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 14 | 317 | 417 | 29.79 | |
18 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 11 | 312 | 375 | 34.09 |
19 | Řehák Václav | Police nad Metují | IKA Trutnov | 13 | 311 | 371 | 28.54 |
20 | Kašpar Richard | Náchod | 8 | 310 | 310 | 38.75 | |
21 | Chaloupka Patrik st. | Janov | 10 | 307 | 325 | 32.50 | |
22 | Franěk Robert | Trutnov | 12 | 306 | 348 | 29.00 | |
23 | Macháně Radek | Krčín | 11 | 303 | 369 | 33.55 | |
24 | Riesner Petr | Police nad Metují | 17 | 301 | 406 | 23.88 | |
25 | Procházka Ota | Rudník | 14 | 300 | 366 | 26.14 | |
26 | Hrachovina Miloš | Mokré | 11 | 288 | 342 | 31.09 | |
27 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | 6 | 285 | 285 | 47.50 | |
28 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 14 | 281 | 358 | 25.57 | |
29 | Zeman Martin | Semily | 12 | 278 | 319 | 26.58 | |
30 | Pásler Vlastimil | Spyta | 22 | 272 | 475 | 21.59 | |
31 | Derner Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 5 | 266 | 266 | 53.20 | |
32 | Hamáček Vladimír | Hradec Králové | 10 | 263 | 283 | 28.30 | |
33 | Vostřez Josef | Přepychy | 6 | 262 | 262 | 43.67 | |
34 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 8 | 261 | 261 | 32.63 |
35 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 15 | 237 | 281 | 18.73 | |
35 | Novák Vratislav | Police nad Metují | 11 | 237 | 272 | 24.73 | |
37 | Appl Jaroslav | Žamberk | 6 | 233 | 233 | 38.83 | |
38 | Jarkovský Jiří | Blešno | 6 | 231 | 231 | 38.50 | |
39 | Bareš Vladimír | Slepotice | 7 | 230 | 230 | 32.86 | |
40 | Novotný Jiří | Zámrsk | 11 | 224 | 238 | 21.64 | |
41 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | 6 | 217 | 217 | 36.17 | |
42 | Matouš Karel | Týniště nad Orlicí | 6 | 215 | 215 | 35.83 | |
43 | Kulda Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 10 | 214 | 216 | 21.60 | |
44 | Pekárek Pavel ml. | Rtyně v Podkrkonoší | 7 | 211 | 211 | 30.14 | |
45 | John Roman | Opočno | 5 | 210 | 210 | 42.00 | |
46 | Vybíral Karel | Semily | 16 | 207 | 283 | 17.69 | |
46 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 9 | 207 | 217 | 24.11 | |
48 | Henychová Kateřina | Klášter nad Dědinou | 7 | 206 | 206 | 29.43 | |
49 | Hlávko Jaroslav | Rohenice | 5 | 203 | 203 | 40.60 | |
49 | Komínová Martina | Hradec Králové | 11 | 203 | 240 | 21.82 | |
51 | Paštika Miloš | Opočno | 6 | 202 | 202 | 33.67 | |
52 | Kalus Jiří | Týniště nad Orlicí | 7 | 195 | 195 | 27.86 | |
53 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 6 | 176 | 176 | 29.33 | |
53 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 8 | 176 | 176 | 22.00 | |
55 | Dušánek Bohuslav st. | Jaroměř | 10 | 164 | 179 | 17.90 | |
55 | Horák Jaromír | Albrechtice nad Orlicí | 7 | 164 | 164 | 23.43 | |
57 | Derner Jaromír | Týniště nad Orlicí | 5 | 163 | 163 | 32.60 | |
57 | Kadeřábek Josef | České Meziříčí | 7 | 163 | 163 | 23.29 | |
59 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 8 | 160 | 160 | 20.00 | |
60 | Růžička Josef | Čeperka | 4 | 159 | 159 | 39.75 | |
60 | Říčař David | Zdelov | 6 | 159 | 159 | 26.50 | |
62 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 9 | 152 | 155 | 17.22 | |
63 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 5 | 151 | 151 | 30.20 | |
64 | Sičák Pavel | Jaroměř | 8 | 147 | 147 | 18.38 | |
65 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 5 | 145 | 145 | 29.00 | |
66 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 9 | 144 | 146 | 16.22 | |
66 | Vojtěch Václav | Mlázovice | 6 | 144 | 144 | 24.00 | |
68 | Dušánek Bohuslav ml. | Jaroměř | 8 | 136 | 136 | 17.00 | |
68 | Pšeničný Pavel | Opočno | 5 | 136 | 136 | 27.20 | |
70 | Novotná Pavlína | Zámrsk | 8 | 135 | 135 | 16.88 | |
71 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | 4 | 134 | 134 | 33.50 | |
71 | Pacovský Jiří st. | Jaroměř | 7 | 134 | 134 | 19.14 | |
73 | Hlotan Milan | Sezemice | 4 | 133 | 133 | 33.25 | |
73 | Hruška Václav st. | Zaloňov | 7 | 133 | 133 | 19.00 | |
75 | Zeman Miroslav | Semily | 12 | 131 | 143 | 11.92 | |
76 | Pišl Jan | Třesovice | 6 | 128 | 128 | 21.33 | |
76 | Vodák Mojmír | Rtyně v Podkrkonoší | 6 | 128 | 128 | 21.33 | |
78 | Izaiasz Petr | Holice | 4 | 126 | 126 | 31.50 | |
79 | Dvořák Miroslav | Opočno | 3 | 124 | 124 | 41.33 | |
79 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | 3 | 124 | 124 | 41.33 | |
81 | Macháň Pavel | Náchod | 4 | 123 | 123 | 30.75 | |
81 | Šuliman Vít | Bolehošť | 8 | 123 | 123 | 15.38 | |
83 | Janeček Josef | Hradec Králové | 5 | 120 | 120 | 24.00 | |
84 | Hofman Ondřej | Hradec Králové | 5 | 115 | 115 | 23.00 | |
84 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 4 | 115 | 115 | 28.75 | |
84 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | 3 | 115 | 115 | 38.33 | |
84 | Přibyl David | Vlčice | 7 | 115 | 115 | 16.43 | |
88 | Alina Milan | Meziměstí | 3 | 111 | 111 | 37.00 | |
88 | Pryl Stanislav | Pardubice | 3 | 111 | 111 | 37.00 | |
90 | Netík Drahoslav | Dobruška | 4 | 109 | 109 | 27.25 | |
91 | Nýč Karel ml. | Týniště nad Orlicí | 2 | 108 | 108 | 54.00 | |
92 | Horyna Tomáš | Broumov | 3 | 107 | 107 | 35.67 | |
93 | Novotný Petr | Zámrsk | 4 | 105 | 105 | 26.25 | |
94 | Matoušek Jiří ml. | Rašovice | 5 | 104 | 104 | 20.80 | |
94 | Černý Ladislav | Choustníkovo Hradiště | 4 | 104 | 104 | 26.00 | |
96 | Charvát David | Slatiny | 5 | 103 | 103 | 20.60 | |
96 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 6 | 103 | 103 | 17.17 | |
96 | Špůr Josef st. | 5 | 103 | 103 | 20.60 | ||
99 | Gančarčík Karel | Pardubice | 7 | 101 | 101 | 14.43 | |
99 | Polívka Martin | Přibyslav | 2 | 101 | 101 | 50.50 | |
99 | Turnovský Radek | Hradec Králové | 8 | 101 | 101 | 12.63 | |
102 | Horváth Milan | Sezemice | 4 | 100 | 100 | 25.00 | |
102 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 6 | 100 | 100 | 16.67 | |
102 | Macháček František | Choustníkovo Hradiště | 4 | 100 | 100 | 25.00 | |
102 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | 4 | 100 | 100 | 25.00 | |
102 | Zounar David | Skuhrov nad Bělou | 3 | 100 | 100 | 33.33 | |
107 | Zajíček Josef | Veselice | 4 | 96 | 96 | 24.00 | |
108 | Pirkl Martin | Stárkov | 5 | 95 | 95 | 19.00 | |
109 | Bureš Pavel | Týniště nad Orlicí | 3 | 94 | 94 | 31.33 | |
109 | Dušek Miroslav ml. | Jaroměř | 3 | 94 | 94 | 31.33 | |
109 | Slezák Luboš | Jílovice | 7 | 94 | 94 | 13.43 | |
112 | Svárovský Bohuslav | Velká Jesenice | 3 | 92 | 92 | 30.67 | |
113 | Jirásek Petr | Chotěboř | 2 | 91 | 91 | 45.50 | |
113 | Vlček Petr | Častolovice | 4 | 91 | 91 | 22.75 | |
115 | Hofman Vladimír | Hrochův Týnec | 6 | 89 | 89 | 14.83 | |
116 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 5 | 88 | 88 | 17.60 | |
116 | Mikulík Roman | České Meziříčí | 2 | 88 | 88 | 44.00 | |
116 | Petr Václav | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 88 | 88 | 44.00 | |
119 | Čtvrtečka Jiří | Roztoky | 3 | 85 | 85 | 28.33 | |
120 | Hirko Ján | Hradec Králové | 2 | 82 | 82 | 41.00 | |
120 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
120 | Čtvrtečka Jan st. | Roztoky | 2 | 82 | 82 | 41.00 | |
120 | Šprinc Michal | Těchlovice | 5 | 82 | 82 | 16.40 | |
124 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
125 | Dohnálek Petr | Rychnov nad Kněžnou | 3 | 77 | 77 | 25.67 | |
125 | Kubec Jiří | Týniště nad Orlicí | 3 | 77 | 77 | 25.67 | |
125 | Zelinka Roman | Broumov | 2 | 77 | 77 | 38.50 | |
128 | Finger Aleš | Kostelec nad Orlicí | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
129 | Dostálek Adolf | Hostinné | 6 | 75 | 75 | 12.50 | |
129 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | 3 | 75 | 75 | 25.00 | |
129 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 3 | 75 | 75 | 25.00 | |
132 | Lacina Milan | Nový Bydžov | 5 | 74 | 74 | 14.80 | |
133 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | 4 | 73 | 73 | 18.25 | |
133 | Prokop Václav | Jaroměř | 7 | 73 | 73 | 10.43 | |
135 | Košťál Miloslav | Trutnov | 7 | 72 | 72 | 10.29 | |
135 | Pavel Radek | Solnice | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
137 | Svoboda Zdeněk | Broumov | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
137 | Šrámek Milan | Jaroměř | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
139 | Dušánek Tomáš | Jaroměř | 4 | 70 | 70 | 17.50 | |
140 | Drabík Martin | Kocléřov | 4 | 69 | 69 | 17.25 | |
140 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 7 | 69 | 69 | 9.86 | |
142 | Dyntar Jiří st. | Nové Město nad Metují | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
142 | Kašpar Aleš | Běluň | 7 | 68 | 68 | 9.71 | |
144 | Pfeifer Filip | Dvůr Králové nad Labem | 4 | 67 | 67 | 16.75 | |
145 | Kalčík Matěj | Plzeň | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
145 | Pertl Libor | Broumov | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
145 | Šimek Jaroslav | Velká Jesenice | 5 | 66 | 66 | 13.20 | |
148 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 4 | 64 | 64 | 16.00 | |
148 | Karel Petr | 3 | 64 | 64 | 21.33 | ||
148 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
151 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
151 | Patrný Lukáš | Velká Bukovina | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
151 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
154 | Černý Jan | Pardubice | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
155 | Juhoš Josef st. | Podůlšany | 4 | 61 | 61 | 15.25 | |
156 | Nový Aleš | Bílsko | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
157 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 4 | 59 | 59 | 14.75 | |
157 | Hamerský Aleš | Vamberk | 1 | 59 | 59 | 59.00 | |
159 | Císař Martin | Plzeň | 3 | 58 | 58 | 19.33 | |
160 | Blecha Karel st. | Tábor | 1 | 57 | 57 | 57.00 | |
160 | Bříza Petr | Hostinné | 4 | 57 | 57 | 14.25 | |
160 | Ludvík Tomáš ml. | Žamberk | 1 | 57 | 57 | 57.00 | |
160 | Pavelka Stanislav | Police nad Metují | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
160 | Vyhnálek Luboš | Třebechovice pod Orebem | 1 | 57 | 57 | 57.00 | |
165 | Koričanský Filip | Jásenná | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
165 | Pavlíček Ivan | Hradec Králové | 1 | 56 | 56 | 56.00 | |
165 | Tatíček Jiří | Lukavice | 1 | 56 | 56 | 56.00 | |
168 | Horváth Josef | Velká Jesenice | 5 | 55 | 55 | 11.00 | |
168 | Jindra Václav | Hořice v Podkrkonoší | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
168 | Rohlena Jiří | Dobruška | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
168 | Šnaidr Karel | Třebechovice pod Orebem | 1 | 55 | 55 | 55.00 | |
172 | Blažek Václav | Žďár nad Metují | 1 | 54 | 54 | 54.00 | |
172 | Majerovič Michal | Prosečné | 4 | 54 | 54 | 13.50 | |
172 | Mařík Petr | Kostelec nad Orlicí | 1 | 54 | 54 | 54.00 | |
172 | Ponka Zdeněk | Jaroměř | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
172 | Rožnovský Josef | Vrchlabí | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
172 | Zelený Jiří | Jaroměř | 1 | 54 | 54 | 54.00 | |
178 | Bednář Zdeněk | Nahořany | 4 | 53 | 53 | 13.25 | |
178 | Fabiánek Pavel | Semily | 4 | 53 | 53 | 13.25 | |
178 | Jakl Josef | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
178 | Janoušek Ladislav | Dobruška | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
178 | Kulhavý Pavel | Pěčice | 1 | 53 | 53 | 53.00 | |
178 | Malý Jiří ml. | Korouhev | 1 | 53 | 53 | 53.00 | |
178 | Slavík Pavel | Hrochův Týnec | 4 | 53 | 53 | 13.25 | |
178 | Trejtnar Libor | Trutnov | 1 | 53 | 53 | 53.00 | |
186 | Dolejší Robert | Čánka | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
186 | Klapka Petr | Týniště nad Orlicí | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
186 | Kořínek Pavel st. | Jaroměř | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
186 | Pacovská Jana | Jaroměř | 6 | 52 | 52 | 8.67 | |
186 | Sedlák Miloš | Jablonné nad Orlicí | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
191 | Bačina Zbyněk | Jeníkovice | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
191 | Berka Jakub | Broumov | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
191 | Kondras Přemysl | Pardubice | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
191 | Novák Petr | Čankovice | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
191 | Černohlávek Martin | Barchov | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
196 | Fröhlich Libor | Hradec Králové | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
196 | Jakoubek Michal | Náchod | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
196 | Pešek Jan | Chrudim | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
196 | Valášek Stanislav | Hradec Králové | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
200 | Hošek Evžen | Hradec Králové | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
200 | Louda Václav | Kocbeře | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
200 | Sklodowski Petr | Týniště nad Orlicí | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
203 | Dlouhý Michal | Valdice | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
203 | Gogolák Jan ml. | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
203 | Hlávko Jan | Rohenice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
203 | Ondráček Jan | Hořice v Podkrkonoší | 5 | 48 | 48 | 9.60 | |
203 | Čerashorský Jindřich | Čeperka | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
203 | Šubrt Jiří | Broumov | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
209 | Bartoň Jaroslav | Opočno | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
209 | Fikr Vladimír | Týniště nad Orlicí | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
209 | Goldmann Martin ml. | Vrchlabí | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
212 | Hejzlar Martin | Náchod | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
212 | Ludvík Tomáš st. | Vamberk | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
212 | Marek Jiří | Jaroměř | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
212 | Mašek Jiří | Vrchlabí | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
212 | Rybka Jan | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
212 | Čihák Michal | Hostinné | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
218 | Gabaj Drahomír | Benešov | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
218 | Kubový Jiří | Lukavice | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
218 | Malínský Adolf | Nová Paka | 4 | 45 | 45 | 11.25 | |
218 | Nemanský Zdeněk | Hostinné | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
218 | Prát Jaroslav | Přepychy | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
218 | Červený Ondřej | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
218 | Šajerman Vladimír | Vrchlabí | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
218 | Šandera Pavel | Hradec Králové | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
226 | Andres Lukáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
226 | Chalupa Miloslav | Hradec Králové | 5 | 44 | 44 | 8.80 | |
226 | Hudek Milan | Hradec Králové | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
226 | Macháček Ondřej | Lomy | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
226 | Maršík P. | Vrchlabí | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
226 | Máslo Leoš | Police nad Metují | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
226 | Nitsche Martin | Vrchovina | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
226 | Tyrych Radek ml. | Hradec Králové | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
226 | Vodička Petr | Pardubice | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
226 | Šandera Petr | Broumov | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
226 | Šprinc Rudolf | Těchlovice | 5 | 44 | 44 | 8.80 | |
237 | Kadeřávek Roman | Vrchlabí | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
237 | Matějka Miloslav | Hostinné | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
237 | Matějíček David | Martínkovice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
237 | Samek Miloš | Hradec Králové | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
237 | Zbořil Jindřich | Pěkov u Police nad Metují | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
237 | Řehák Petr | Doudleby nad Orlicí | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
243 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
243 | Hájek Vladimír | Dobříkov | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
243 | Janovský Miroslav ml. | Hradec Králové | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
243 | Jaroš Marek | Hostinné | 4 | 42 | 42 | 10.50 | |
243 | Kovaříček Pavel | Kostelec nad Orlicí | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
243 | Čepelka Josef | Opočno | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
243 | Čermák Jan | Vrchlabí | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
250 | Balog Augustin | Česká Skalice | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
250 | Nesvadbová Hana | Podhorní Újezd | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
250 | Oždan Josef | Trutnov | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
250 | Richter Jan | Police nad Metují | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
250 | Sajdl František | Lípa nad Orlicí | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
250 | Veselý Milan ml. | Třebechovice pod Orebem | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
256 | Chaloupka Zdeněk st. | Týniště nad Orlicí | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
256 | Erben Ladislav st. | Vrchlabí | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
256 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
256 | Křížek Vratislav | Vrchlabí | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
256 | Línek Jonáš | Náchod | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
256 | Rakša Petr | Třebíč | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
256 | Vích Miroslav | Šárovcova Lhota | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
263 | Adamov Jan | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
263 | Bartoš Miloš | Kostelec nad Orlicí | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
263 | Beran Jaromír | Bezděkov nad Metují | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
263 | Holeček Karel | Velká Jesenice | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
263 | Král Lubomír | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
263 | Novák Jan | Libišany | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
263 | Pavelka Miroslav | Heřmánkovice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
263 | Puhlovská Michaela | Jaroměř | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
263 | Tobolka Milan | Nechanice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
263 | Čapek Martin | Dlouhá Lhota | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
263 | Šob Jan | Police nad Metují | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
274 | Chmelař | Česká Skalice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
274 | Horák Sergej | Rokytnice v Orlických horách | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
274 | Janovský Miroslav st. | Hradec Králové | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
274 | Kodýtek Stanislav | Kostelec nad Orlicí | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
274 | Kunc Zdeněk | Chřibská | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
274 | Mareš Martin | Turnov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
274 | Pánek Vít | Sezemice | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
274 | Čech Josef | Hronov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
274 | Špičan Ludvík | Meziměstí | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
283 | Janda Pavel ml. | Turnov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
283 | Khol K. | Vrchlabí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
283 | Levý Aleš | Kostelec nad Orlicí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
283 | Morávek Jiří | Trutnov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
283 | Pauker Petr | Kramolna | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
283 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
289 | Bednář Miloš | Letohrad | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
289 | Erben Ladislav ml. | Vrchlabí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
289 | Ertner Udo | Žacléř | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
289 | Kodym Jan | Vrchovina | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
289 | Kosař Jiří ml. | Opočno | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
289 | Levý Josef | Kostelec nad Orlicí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
289 | Martincová Bedřiška | Police nad Metují | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
289 | Netík Jiří | Hejtmánkovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
289 | Saidl Jakub | Čestice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
289 | Vondra Ladislav | Lanškroun | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
299 | Doubek Václav | Trutnov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
299 | Mazel | Vrchlabí | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
299 | Pavlíček Miroslav | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
299 | Petřík Michal | Nepasice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
299 | Suchý Michal | Chomutice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
299 | Vlačiha David | Bačetín | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
299 | Šetina Michal | Mladá Boleslav | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
299 | Škop Jaroslav | Jaroměř | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
299 | Šrajer David | Vysoké Mýto | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
308 | Buriánek Vladimír | Mladá Boleslav | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
308 | Bílek Petr | Vrchlabí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
308 | Ficner Jiří | Lanškroun | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
308 | Gabaj Zbyněk | Broumov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
308 | Hubáček Petr | České Meziříčí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
308 | Malý Jiří st. | Korouhev | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
308 | Mrázek Roman | Trutnov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
308 | Pelc Lukáš | Kostelec nad Orlicí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
308 | Pátek Jaroslav ml. | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
308 | Stojka Jiří | Klešice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
318 | Merganc Jan | Kostelec nad Orlicí | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
318 | Varholík Ivo | Broumov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
318 | Vítek Tomáš | Hradec Králové | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
318 | Zvolánek Pavel | Hradec Králové | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
318 | Čerashorský Jaroslav | Čeperka | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
318 | Špína Jiří | Valdice | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
318 | Šupa Josef | Hradec Králové | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
318 | Žilka Oldřich | Broumov | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
326 | Beneš Zdeněk | Vysoké Mýto | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
326 | Hampl Jiří | Vrchlabí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
326 | Kameník Jaroslav | Mladá Boleslav | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
326 | Lach Karel | Rumburk | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
326 | Mikulka Rudolf | Jaroměř | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
326 | Prášková Petra | Dobruška | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
326 | Silviu Alixandrica | Trutnov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
326 | Starý Michal | Hradec Králové | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
326 | Suchý Miroslav | Vamberk | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
335 | Kopecký Jan | Pardubice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
335 | Lenděli Jiří | Broumov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
335 | Němeček David | Hořátev | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
335 | Schiefert | Vrchlabí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
335 | Čermák Dušan | Skuhrov nad Bělou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
335 | Štěrba Petr | Sezemice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
341 | Franc Lukáš | Broumov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
341 | Grim Milan | Bukovice nad Metují | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
341 | Hejhal Martin | Častolovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
341 | Honc Josef | Rumburk | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
341 | Hruška Jaroslav | 3 | 30 | 30 | 10.00 | ||
341 | Jaroš Martin | Týniště nad Orlicí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
341 | Ježek Jan | Vrchlabí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
341 | Klapka Lukáš | Týniště nad Orlicí | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
341 | Lajvr Jiří | Jaroměř | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
341 | Minařík Jaroslav | Janov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
341 | Saidl Radek | Čestice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
341 | Stejskal Oleg | Slatiňany | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
341 | Svatoš Petr | Hradec Králové | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
341 | Vintera Ivan ml. | Náchod | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
341 | Voženílek Matyáš | 3 | 30 | 30 | 10.00 | ||
341 | Vích Tomáš | Úlibice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
341 | Černý Aleš | Police nad Metují | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
341 | Šrom Aleš | Skuhrov nad Bělou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
359 | Blažíček Milan | Hradec Králové | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
359 | Dvořák Miloš st. | Trutnov | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
359 | Hyťka | Vrchlabí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
359 | Sádovský Roman | Hradec Králové | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
359 | Vavřinec Miroslav | Nová Paka | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
364 | Koller Jan | Náchod | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
364 | Konopásek Josef | Polička | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
364 | Petrovický Zdeněk | Chlumec | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
364 | Rummelová Hana | Hronov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
364 | Rylka Roman | Vrchlabí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
364 | Smola Jiří | Vysoké Mýto | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
364 | Vávra Lukáš | Jaroměř | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
364 | Šolc Milan | Dvůr Králové nad Labem | 4 | 28 | 28 | 7.00 | |
372 | Hasal František | Chomutice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
372 | Klíbr Ondřej | Vrchlabí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
372 | Kraus Lubomír ml. | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
372 | Malý Jaroslav | Čejetice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
372 | Mečíř Robert | Trutnov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
372 | Polášek Vladimír | Týniště nad Orlicí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
372 | Sak Petr | Hradec Králové | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
372 | Vacek Stanislav | Hradec Králové | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
372 | Čížek Josef | Sendražice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
372 | Švanda Pavel | Police nad Metují | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
382 | Andrle Miroslav | Hostinné | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
382 | Holoubek Jiří | Vamberk | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
382 | Holubec Vlastislav | Vrchlabí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
382 | Janotová Denisa | Vrchlabí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
382 | Kosař Jiří st. | Opočno | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
382 | Macháček Pavel | Loučky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
382 | Maříková Štěpánka | Kostelec nad Orlicí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
382 | Novák Milan | Pardubice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
382 | Pražák Lukáš | Velká Jesenice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
382 | Skořepa Matěj | Hradec Králové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
382 | Vízner | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
393 | Danko Radek | Sobčice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
393 | Hartmanová Olga | Kostelec nad Orlicí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
393 | Jechová Vendula | Neratovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
393 | Kosek Emil | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
393 | Kočí Petr | Jaroměř | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
393 | Mertlík Jan | Havlovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
393 | Mihalík Ondřej | Pardubice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
393 | Mražák Ladislav | Meziměstí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
393 | Novák Jakub | Bolehošť | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
393 | Novák Josef | Stěžery | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
393 | Novák Zdeněk | Náchod | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
393 | Rakouš Ivan | Trutnov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
393 | Rybka Ivan | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
393 | Vávra Rudolf | Vysoké Mýto | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
393 | Říha Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
393 | Švanda Luděk | Velký Třebešov | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
409 | Binar Rudolf | Trutnov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
409 | Burian P. | Vrchlabí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
409 | Böhm Aleš | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
409 | Franc Filip | Jaroměř | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
409 | Kaválek Michal | Letohrad | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
409 | Kollertová Oldřiška | Police nad Metují | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
409 | Muchová Barbora | Podhorní Újezd | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
409 | Peterka Josef | 2 | 24 | 24 | 12.00 | ||
409 | Vitek Pavel | Janov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
409 | Vízek Michal | Třtěnice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
409 | Šesták Filip | Jaroměř | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
420 | Bednář František | Vamberk | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
420 | Csontos Radek | Týniště nad Orlicí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
420 | Holčák Radek | Barrandov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
420 | Jezbera Milan | Obora | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
420 | Kalenský Jaroslav | Prosečné | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
420 | Kobos Jan | Trutnov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
420 | Kovaříček Ondřej | Vojenice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
420 | Ludvíková B. | Vamberk | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
420 | Velechovský Svatopluk | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
420 | Vágner Marián | Trutnov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
420 | Včeliš Martin | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
431 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
431 | Brousil Karel | Hradec Králové | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
431 | Březina Jaroslav | Dobříkov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
431 | Fischer Josef | Petrovice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
431 | Frelich Karel | Bakov nad Jizerou | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
431 | Hrdina Jiří | Niměřice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
431 | Job Jiří | Police nad Metují | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
431 | Kokeš Jakub | Dvůr Králové nad Labem | 3 | 22 | 22 | 7.33 | |
431 | Kumprecht Zdeněk | Nové Město nad Metují | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
431 | Kárník Jan st. | Zdechovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
431 | Káďa Karel | Solnice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
431 | Louda Jaroslav | Sýkořice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
431 | Otradovský Josef | Lanškroun | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
431 | Oždan P | Trutnov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
431 | Roušal Luděk | Neratovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
431 | Rummel Jakub | Hronov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
431 | Zapadlo st. | Vrchlabí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
431 | Šereda Jaroslav | Semechnice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
431 | Špůr Josef ml. | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
431 | Štichauerová Jiřina | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
451 | Daks Ladislav | Náchod | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
451 | Dalík Miroslav | Kostelec nad Orlicí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
451 | Douda Jan | Chrast u Chrudimi | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
451 | Hošek Josef | Praskačka | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
451 | Kaufman Jiří | Náchod | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
451 | Kopecký Jakub | Pardubice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
451 | Kuhn V. | Vrchlabí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
451 | Maček Tomáš | Velká Jesenice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
451 | Nýč Karel st. | Týniště nad Orlicí | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
451 | Patřičný Petr | Vrchlabí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
451 | Práde Jaroslav | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
451 | Sejkora Radek | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
451 | Soukup Tomáš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
451 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
451 | Václav Josef | Trutnov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
466 | Cicvárek Jiří | Hradec Králové | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
466 | Dědík Vladimír | Bašť | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
466 | Hlušková | Police nad Metují | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
466 | Kohout Leoš | Náchod | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
466 | Kárníková Monika | Zdechovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
466 | Lukáč Antonín | Choteč | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
466 | Navrátil Jiří | Úhřetice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
466 | Nerad Rostislav | Jílové | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
466 | Nový Josef | Onomyšl | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
466 | Pisklák | Starkov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
466 | Richter Kamil | Jaroměř | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
466 | Těžký Milan | Praha | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
466 | Čermák Pavel | Kostelec nad Orlicí | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
466 | Šotola Jan | Červená Třemešná | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
480 | Dax Ladislav | Náchod | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
480 | Granát | Vrchlabí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
480 | Jelínek Pavel | Jaroměř | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
480 | Jíra Jan | Kunčice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
480 | Knetl Miroslav | Rychnovek | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
480 | Kricnar Jiří | Lhota pod Hořičkami | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
480 | Miřejovský Zdeněk | Opatovice nad Labem | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
480 | Picko Josef | Doudleby | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
480 | Trunda Tomáš | Hradec Králové | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
480 | Vodička Miloslav | Hubálov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
480 | Šafařík Ladislav | Nové Město nad Metují | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
480 | Šprinc Karel | Hradec Králové | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
480 | Žemlička Radek | Slatiňany | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
493 | Bartoněk Martin | Hradec Králové | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
493 | Durchánek Ivan | Ústí nad Labem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
493 | Dušánková Zuzana | Kostelec nad Orlicí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
493 | Janáček David | Broumov | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
493 | Kabourek Michal | Hradec Králové | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
493 | Kajza Tomáš | Trutnov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
493 | Kindl Zdeněk | Chomutice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
493 | Maťásko Jan | Opatovice nad Labem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
493 | Metelka Vojtěch | Trutnov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
493 | Novák Roman | Mžany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
493 | Pácalt Adam | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
493 | Souček Ivoš | Velká Jesenice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
493 | Čičovský Jiří | Hradec Králové | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
493 | Řeháček Petr | Zachrašťany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
507 | Bělohlávek Stanislav | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
507 | Hejzlar Petr | Kramolna | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
507 | Hladík Aleš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
507 | Holeš Ivo | Jaroměř | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
507 | Hošek Miroslav | Praskačka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
507 | Jór Jiří | Miletín | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
507 | Klimčenko Vladimír | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
507 | Lelek Tomáš | Výrava | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
507 | Martínek Milan | Lhota pod Hořičkami | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
507 | Novák Robert | Trutnov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
507 | Peringer Pavel | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
507 | Remenár Josef | Jaroměř | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
507 | Smítal Jakub | Kostelec nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
507 | Čiháčková Markéta | České Meziříčí | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
507 | Šubrt Martin | Rychnov nad Kněžnou | 4 | 17 | 17 | 4.25 | |
522 | Dubenecký Jindřich | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
522 | Fikart Josef | Třebechovice pod Orebem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
522 | Komárková Romana | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
522 | Kotrčová Monika | Libčany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
522 | Krňávek Michal | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
522 | Kunc František | Podhorní Újezd | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
522 | Michalička Bohuslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
522 | Topinka František st. | Hostinné | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
522 | Vojtěch K | Havlovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
522 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
532 | Gritzer Miroslav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
532 | Jindra Jaroslav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
532 | Kosnar Stanislav | Stěžery | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
532 | Kotrč Jaroslav | Libčany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
532 | Krejzl Milan | Česká Skalice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
532 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
532 | Lukáč Tomáš | Mlázovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
532 | Měšťan Jan | Dvůr Králové nad Labem | 3 | 15 | 15 | 5.00 | |
532 | Onderka Vojtěch | Jaroměř | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
532 | Petráček Jakub | Jaroměř | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
532 | Šafařík Petr | Pohřebačka | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
543 | Bureš Petr | Trutnov | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
543 | Ivan Pavel | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
543 | Jiránek Robin | Radvanovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
543 | Kalous Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
543 | Kůr Petr | Hradec Králové | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
543 | Kůřil Vojtěch | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
543 | Soukup Petr | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
543 | Vacek Jan | Zábědov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
543 | Weber Karel | Trutnov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
543 | Čepelák Tomáš | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
553 | Beránek Miroslav | Liberec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
553 | Drag Michal | Kudowa Zdrój | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
553 | Fikar Aleš | Sobčice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
553 | Gogolák Jan st. | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
553 | Hrčka Martin | Vamberk | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
553 | Jíra Vladimír | Kunčice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
553 | Miřejovský Tomáš | Opatovice nad Labem | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
553 | Málek Lukáš | Dolní Podluží | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
553 | Piskora Miloš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
553 | Polách Ladislav | Hradec Králové | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
553 | Růžička Jaroslav | Brno | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
553 | Tobolka Josef st. | Hradec Králové | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
553 | Tomčo Jakub | Dobřenice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
553 | Štieber Petr | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
553 | Štěpánek Roman | Slatiňany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
568 | Böhm František st. | Chrastava | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
568 | Bělohlávek Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
568 | Husták Ondřej | Jaroměř | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
568 | Krejzl Zdeněk | Česká Skalice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
568 | Král Marcel | Týniště nad Orlicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
568 | Lajza Tomáš | Trutnov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
568 | Novák František | Višňová | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
568 | Novák Petr | Kolín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
568 | Richtr Roman | Vápensko | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
568 | Salava Karel | Hradec Králové | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
568 | Slivko Jiří | Hradec Králové | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
568 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
568 | Šikýř Pavel | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
568 | Štencar Jakub | Skuhrov nad Bělou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
568 | Štěpánek Pavel | Čeperka | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
583 | Alex Martin | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
583 | Burda Jan | Vidochov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
583 | Dolejší Jan | Veselice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
583 | Hloušek Jiří | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
583 | Konečný Lukáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
583 | Kuťák | Česká Skalice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
583 | Měšťan Petr | Brno | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
583 | Pospíšil Petr | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
583 | Pánek Pavel | Poděbrady | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
583 | Rohrová Jana | Opočno | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
583 | Šimůnek Tomáš | Kopidlno | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
583 | Šmíd Jan | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
583 | Šulc Josef | Velké Meziříčí | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
596 | Beneš Martin | Hradec Králové | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
596 | Duzbaba Jaroslav | Borohrádek | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
596 | Filko Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
596 | Hladík Pavel | Mokrovousy | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
596 | Hyvnarová Petra | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
596 | Hátle Vladimír | Šárovcova Lhota | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
596 | Hřebejk Jiří | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
596 | Klepl Martin | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
596 | Marko Jaroslav | Jaroměř | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
596 | Oškera Alois | Jablonné nad Orlicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
596 | Svoboda Jiří | Pašinka | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
596 | Tobolka Zdeněk | Ohnišťany | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
596 | Vlček Jaroslav | Zábrodí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
596 | Šabata Pavel | Žďár nad Orlicí | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
596 | Šulc Jiří | Kopidlno | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
611 | Bradna Jaroslav | Starý Bydžov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
611 | Flanderka Miloš | Pašinka | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
611 | Jelen Zdeněk | Opočno | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
611 | Klečák Martin | Kutná Hora | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
611 | Křivan Ladislav | Rohenice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
611 | Lebeda René | Brno | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
611 | Malinský Oldřich | Hvozdnice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
611 | Nota Ladislav | Hradec Králové | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
611 | Pavlas Josef | Svobodné Dvory | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
611 | Rolníček David | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
611 | Vaníček Jaroslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
622 | Chalupa Mojmír | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
622 | Jarkovský Jan ml. | Svinary | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
622 | Mádle Radek | Chlum | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
622 | Přibyl Antonín | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
622 | Strkač Stanislav | Bílá Třemešná | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
622 | Truněček Martin | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
622 | Šrajer Martin | Mladé Buky | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
622 | Štieber Jaroslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
630 | Drbohlav Jiří | Náchod | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
630 | Jarouš Martin | Česká Skalice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
630 | Jirza Jiří | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
630 | Kalenský Petr | Dolní Olešnice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
630 | Kašpar Lukáš | Skršice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
630 | Klapal Zdeněk | Černíkovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
630 | Klika Martin | Vlašim | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
630 | Kovanda Petr | Stěžery | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
630 | Král Tomáš | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
630 | Novák Jaroslav | Nemyčeves | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
630 | Pekárek František | Jihlava | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
630 | Pomahač Jan | Pardubice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
630 | Poul Michal | Hradec Králové | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
630 | Suchánek Jaroslav | Konecchlumí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
630 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
645 | Blecha Karel ml. | Janštejn | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
645 | Bláha Jiří ml. | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
645 | Bonaventura Lukáš | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
645 | Dědková Ilona | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
645 | Fajt Michal st. | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
645 | Fajčík Miroslav | Jásenná | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
645 | Hasal Aleš | Chomutice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
645 | Hlotan Ludvík | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
645 | Horák Petr | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
645 | Jajčík František | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
645 | Kalina Michal | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
645 | Knettig Jiří | Provodov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
645 | Kopáček Roman | Jaroměř | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
645 | Koráb Jakub | Lično | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
645 | Košťák Miloslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
645 | Kratochvíl Martin | Ústí nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
645 | Kulhánek Kamil | Dohalice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
645 | Lauko Lukáš | Lično | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
645 | Lichý Jan | Malešovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
645 | Malinský Adolf | Nová Paka | 4 | 6 | 6 | 1.50 | |
645 | Maček Miloš | Roztoky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
645 | Maťátko Jiří | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
645 | Novák Petr | Slatiňany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
645 | Němec Jaroslav | Toušeň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
645 | Pavelka Josef | Živanice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
645 | Pivoňka Petr | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
645 | Pokorný Pavel | Skromnice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
645 | Pošvář Jiří | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
645 | Příhoda Martin | Hoříněves | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
645 | Rektor Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
645 | Rosický Libor | Kostelec nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
645 | Saidl František | Čestice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
645 | Trepeš Adam | Litošice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
645 | Tyler Luboš | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
645 | Šrollerová Tereza | Letohrad | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
645 | Štrobl Ladislav | Ústí nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
681 | Charvát Jan | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
681 | Chrz Jan | Poděbrady | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
681 | Chudomel Radek | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
681 | Dostál Květoslav | Kolín | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
681 | Dvořák Jiří | Sedlčany | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
681 | Faltýnek Miroslav st. | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
681 | Fridrich Jaroslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
681 | Frinta Tomáš | Česká Skalice | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
681 | Horák František | Pardubice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
681 | Horáček Jan | Rosice u Chrasti | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
681 | Hájek Václav | Třebechovice pod Orebem | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
681 | Kučera Adam | Hradec Králové | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
681 | Lukášek Martin st. | Velká Jesenice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
681 | Macháček Jaroslav | Lípa nad Orlicí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
681 | NN9 | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
681 | Payma Petr | Úpice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
681 | Podaný Aleš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
681 | Valeš Martin | Hradec Králové | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
699 | Cír Václav st. | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
699 | Ducháč Petr | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
699 | Kryl Jakub | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
699 | Lajvr Daniel | Jaroměř | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
699 | Lukeš Jaroslav | Vrchlabí | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
699 | Olijnyk Igor | Nové Město u Chlumce nad Cidlinou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
699 | Řeháček Matěj | Nová Paka | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
706 | Hejlek Bohuslav | Záměl | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
706 | Hofman Vladimír | Prosečné | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
706 | Horáček Martin | Častolovice | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
706 | Ingrová Lenka | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
706 | Jarkovský Josef | Svinary | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
706 | Just Jaroslav | Hradec Králové | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
706 | Kafka Jan | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
706 | Kopřiva Jaroslav | Skuteč | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
706 | Král Libor | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
706 | Motejl František | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
706 | Voltr Emil | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
706 | Šulda Vítěslav | České Meziříčí | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
718 | Bačinová Barbora | Jeníkovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
718 | Diblík Ladislav | Broumov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
718 | Hofmanová Eva | Hradec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
718 | Juhoš Josef ml. | Rybitví | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
718 | Kalčík Petr | Hostinné | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
718 | Mrštík Jakub | Dobřenice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
718 | Myška Václav | Přelouč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
718 | Novák Zbyněk | Vrchlabí | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
718 | Piroutek Jan | Jaroměř | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
718 | Prouza Martin | Hradec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
718 | Samko Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
718 | Červinka František | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
718 | Čtvrtečka Ladislav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
718 | Řehák Jiří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
718 | Říčař Zdeněk | Zdelov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
733 | Ahác Jiří | Olivětín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Albert Jan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Bakeš Richard | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Banýr David | Suchovršice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Bark Václav | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Bartoněk Zdeněk | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Bastl David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
733 | Bedlek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
733 | Bednář Oldřich | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Beracko Jan | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Beran František | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Blažek Zdeněk | Nepasice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Bolehovský Lukáš | Lukavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Bubeníček Karel | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Bušková Věra | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Bárta Jaroslav | Čestice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Bárta Miroslav ml. | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Bárta Miroslav st. | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Bílek Jan | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Chaloupková Vlasta | Janov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Chládek Zdeněk | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Chmelař Milan | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Ciprian Ionut Puraniu | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Coufal Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
733 | Cvejn Tomáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Dařbuján Jaroslav | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Derda Pavel | Velehrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Derda Vladimír | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Didlík Ladislav | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Dobek Josef | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Dohnal Jaroslav | Polánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Dolek Miroslav | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Dostál Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
733 | Doubek Dan | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Dočekal Martin | Rusek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Dočekal Michal | Rusek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Dubický Josef | Smiřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Dubišar Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
733 | Dusílek Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
733 | Dušek Miroslav st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Dvořák Karel | Běleč nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Dvořák Miloš | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Dvořák Miloš ml. | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Dřízek Viktor | Horní Maršov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Emlar Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
733 | Erban Jaroslav | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Erban Vojtěch st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Erben Michal st. | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Exner Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Ešpandr Josef | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Ficenec Radek | Javornice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Ficenec Tomáš | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Finger David | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Forst Aleš | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Franc Michal | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Frynta Josef | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Gabaj Dominik | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Gaži Karel | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Gois Aleš | Bolehošť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Grulich Oldřich | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Gurin Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
733 | Hamerský Jaroslav | Vamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Hamáček Josef | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Hanuš Michal | Solnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Hasal Lukáš | Hospozín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Haufer František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
733 | Hejzlar Vojtěch | Bystré | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Hejčl Jiří | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Heral Vladimír ml. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Heral Vladimír st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Heřman | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Hladík František | Martínkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Hnilička Josef | Řečany nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Hodoul Lukáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Holeček | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Holler Zdeněk | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Holzknecht Lorant | Machov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Horák Jan st. | Lodín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Horák Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
733 | Hosták Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
733 | Hosták Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
733 | Houser Tomáš | Hronov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Houška Jiří ml. | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Houška Jiří st. | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Hošek Jiří | Praskačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Hušek Jiří st. | Tatobity | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Hájek František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
733 | Hájek Lubomír | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Hájek Vítěslav | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Janák | Červený Kostelec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Jehlička Jan | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Jelínek Miroslav | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Jenečovský | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Jenka Miroslav | Meziměstí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Ježek Jiří | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Jiránek Bohumil | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Jína | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Kadlec Jaroslav | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Kašpařík Jaroslav | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Kinzel Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
733 | Kinzel Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
733 | Klimeš Lukáš | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Klimeš Ondřej | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Klimeš Petr | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Klimš Vlastimil | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Klinger | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Klásek Miroslav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Klíbr Jiří | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Kocián Martin | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Kocourek Robert | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Kodera Josef | Kramolna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Kodeš Zdeněk | Česká Skalice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Kolařík Milan | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Kopecký Miroslav | Třebešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Kopecký Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
733 | Kouba Dominik | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Kouba Jiří | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Kouba Roman | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Kozár Miroslav | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Kočiš Andrej | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Kořínek Miloš | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Kořínek Pavel ml. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Košťál Jiří | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Kracík Petr | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Kraus Martin | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Krejčík Roman | Valy u Přelouče | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Krištof Jan | Jeníkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Krištof Michal ml. | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Krištof Michal st. | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Kubeček Jiří | Hejtmánkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Kuchta Josef | Otovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Kudrna Jaromír | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Kukla Jiří | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Kuncová Libuše | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Kupka Jan st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
733 | Kupková Lucie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
733 | Kábrt Jaroslav | Chvalkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Kárník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
733 | Laryš Ondřej | Mladějov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Lexman Jan | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Liebich Robert | Česká Skalice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Lochman Jakub | Nepasice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Láska Jiří | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Maisner Jiří | Starý Ples | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Majtény Zdeněk | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Malíšek Jaroslav | Konice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Malíšek Ota | Konice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Marek Ondřej | Janov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Marek Pavel | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Marek Petr | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Martinec Petr | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Matoušek | Solnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Matoušek | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Matějka Miloslav | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Matěna Lukáš | Velký Dřevíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Melichar Oldřich | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Menc Josef | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Mečíř Josef | Vlčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Michera Patrik | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Moronga Jiří | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Morávek Aleš | Česká Skalice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Moučka Antonín | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Mrahík Miroslav | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Mňuk Pavel | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Nechanický | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Nepovím Stanislav | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Nerad Pavel | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Nohejl Karel st. | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Nop Zbyněk | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Novotný Břetislav | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Novák Jaroslav | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Novák Zdeněk | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Nýderle Martin | Jinolice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Odstrčilík Tadeáš | Dolní Bousov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Pavlík Jan ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
733 | Petružálková Anet | Plotiště nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Peňáz Miroslav | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Pinkas Pavel | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Pluháček Dušan | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Poděbradský Pavel | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Pohl Ladislav | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Polák Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
733 | Poláček Petr | Dobruška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Poschel Patrik | Meziměstí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Pošvář Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
733 | Prokop Martin | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Prokop Zdeněk | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Prouza Petr | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Prouza Tomáš | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Prášek Dominik | Dobruška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Průša Jan | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Pácalt Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
733 | Pácaltová Alena | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
733 | Pánek Jan | Nučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Pátek Jaroslav st. | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Radoměřský Petr | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Rajnet František | Hrochův Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Richard | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Richter Damon | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Riun Jakub | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Riun Petr | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Rojkovič Jiří | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Rosička Bohumil | Teplice nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Rus Lukáš | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Rychtr | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Rýdl Jan | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Schejbal Lubomír | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Slezák Václav | Jílovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Smrčka Tomáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Souček Jiří | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Splítek Jan | Křinice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Strnad Roman | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Stára Jan | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Středa Josef | Velký Dřevíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Svoboda Jakub | Arnultovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Svoboda Marek | Hronov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Svoboda Milan | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Syrový Miloslav | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Sádovský Jiří | Batňovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Sádovský Miroslav | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Sýkora Jiří ml. | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Talavášková Anna | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Tluková Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
733 | Trávníček Pavel | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Tóth Jan | Hronov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Urban Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
733 | Urban Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
733 | Vacek Jiří | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Vacek Petr | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Vašák Josef | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Vašátko Dominik | Starý Ples | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Vintera Ivan st. | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Vojtěch Kryštof | Úpice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Vomáčka Jan | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Václavík Ondřej | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Vávra Miroslav | Kocbeře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Vídeňský Karel | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Zahradník Karel | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Zahradníková Naďa | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Zapadlo Adam | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Zeman Adam | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Zeman Jaroslav | Mostek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Zemánek Pavel | Ledce | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Zolman Jan | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Záliš Jan | Křinice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Záliš Vladimír | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Čepelka Rudolf | Lípa nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Čermák Václav | Barchov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Čermáková Zdeňka | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Černý Jan | Albrechtice nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Čihulec Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
733 | Čuda Michal | Červený Kostelec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Šabatka Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
733 | Šimerda Ondřej | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Šimková Nataša | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
733 | Škop Vladimír | Děčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Šrytr Michal | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Šrámek Jan | Stěžery | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Štandera Stanislav | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Štencar Luděk | Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Štrick Josef | Zbečník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Štádlerová Beata | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
733 | Šváb Martin | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
733 | Šácha | Česká Skalice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |