Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2024 - 31.12.2024 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 557 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kaňák Petr | Bohouňovice | 6 | 109 | 109 | 18.17 | |
2 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 107 | 107 | 35.67 |
3 | Vorlíček František | Kostomlátky | 4 | 100 | 100 | 25.00 | |
4 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 5 | 98 | 98 | 19.60 | |
5 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 5 | 86 | 86 | 17.20 |
6 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 3 | 83 | 83 | 27.67 |
7 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 4 | 79 | 79 | 19.75 |
8 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 3 | 78 | 78 | 26.00 |
9 | Zoul Artur | Žatec | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
10 | Kovačka Josef | Ratboř | 4 | 74 | 74 | 18.50 | |
10 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 3 | 74 | 74 | 24.67 |
10 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
13 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 73 | 73 | 36.50 |
14 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 72 | 72 | 24.00 |
14 | Horák Pavel | Žiželice | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
16 | Halamka Martin | Dobrá Voda | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
16 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 3 | 71 | 71 | 23.67 |
18 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
19 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
19 | Olbrich Jakub | Bechov | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
21 | Chýle Petr | Bílina | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
21 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
23 | Rubina Vladimír | Liblice | 4 | 67 | 67 | 16.75 | |
24 | Cuhorka Aleš | Přelouč | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
24 | Kovář Martin | Kladruby | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
26 | Melvald Jaroslav | Suchdol u Kutné Hory | 5 | 64 | 64 | 12.80 | |
27 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 4 | 63 | 63 | 15.75 | |
27 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 4 | 63 | 63 | 15.75 | |
29 | Kvasnička Martin st. | Kolín | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
29 | Pospíšil Patrik | 2 | 61 | 61 | 30.50 | ||
31 | Vydra Martin | Ostrov | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
32 | Pekárek Stanislav | Louny | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
33 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 2 | 58 | 58 | 29.00 |
33 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 3 | 58 | 58 | 19.33 |
33 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
36 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 5 | 57 | 57 | 11.40 |
37 | Mach Václav | Pernink | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
37 | Mareš Ladislav | Praha | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
39 | Würz Dalibor | Hořesedly | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
40 | Mikolášik Zdeněk | Úmyslovice | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
40 | Zoul Marek | Žatec | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
42 | Adamovič Andreas | Pečky | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
42 | Klich Václav | Rakovník | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
42 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
45 | Krejčí Petr | Kněževes | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
45 | Mareš Vladimír | Praha | 4 | 50 | 50 | 12.50 | |
47 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 49 | 49 | 24.50 |
47 | Turský Jindřich | Krchleby | 4 | 49 | 49 | 12.25 | |
49 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
49 | Roušal Luděk | Neratovice | Fishing team Severočeši | 2 | 47 | 47 | 23.50 |
51 | Beneš Karel | Bílina | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
51 | Zdráhala Petr | Všejany | 4 | 46 | 46 | 11.50 | |
53 | Ticháček Václav | Havlíčkův Brod | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
54 | Čtverák Jaroslav | Roudnice nad Labem | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
55 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
56 | Michálek Jan | Otovice | 4 | 41 | 41 | 10.25 | |
57 | Brendl Patrik | Lanškroun | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
57 | Novák Pavel | Úžice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
57 | Pečta Radek ml. | Třebíč | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
57 | Rudolf Jaroslav | Vrdy | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
57 | Tkáč Milan | Kolín | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
57 | Váňa Michal | Vepřek | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
57 | Černý Jan | Pardubice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
64 | Kučera Jiří | Rakovník | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
64 | Pánek Petr | Rakovník | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
64 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
67 | Honc Josef | Rumburk | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
67 | Hurt Martin | Zbraslavice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
67 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
67 | Klement Ondřej | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
67 | Klih Václav | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
67 | Laža Petr | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
67 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
67 | Shershen Volodymyr | Praha | Dnister feeder team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
67 | Sýkora David | Rakovník | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
67 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
67 | Vaníček Radek | 2 | 38 | 38 | 19.00 | ||
67 | Vnouček Stanislav | Praha | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
79 | Kratochvíl Bohumil | Liblice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
79 | Nedobitý Marek | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
79 | Závodský Petr | Dačice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
82 | Holzbauer Lukáš | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
82 | Kudry Marek | Cerhenice | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
82 | Novotný Petr | Přerov nad Labem | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
82 | Šmíd Zbyněk | Kolešov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
82 | Šrámek Dušan | Týnec nad Labem | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
87 | Bouma Štěpán | Kounice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
87 | Hruška Jiří | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
87 | Hubička Tomáš | Brloh | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
87 | Kratochvíl Radim | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
87 | Mendl Radek | Telč | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
87 | Ortman Michal | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
87 | Sixta Tomáš | Týnec nad Labem | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
87 | Sobotka Josef | Perštejn | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
87 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
87 | Šmíd Jan | Kolešov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
97 | Chvalkovský Ondřej | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
97 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 34 | 34 | 11.33 |
97 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 2 | 34 | 34 | 17.00 |
97 | Lev Radek | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
97 | Liščák Jan | Lubná | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
97 | Pásler Miloš | Miřetice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
103 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 4 | 33 | 33 | 8.25 |
103 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 33 | 33 | 16.50 |
103 | Puschar Viktor | Praha | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
103 | Půta Jiří | Plzeň | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
103 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
103 | Šolta Zdeněk | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
109 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 4 | 32 | 32 | 8.00 |
109 | David Martin st. | Rakovník | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
109 | Dvořák Petr | Rakovník | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
109 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
109 | Kympl Lukáš | Zlosyň | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
109 | Provazník Jakub | Barchov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
109 | Richter Dalibor | Rumburk | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
109 | Smola Pavel | Budíkov | Big Fish Jihlava | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
109 | Šindler Karel | Lovosice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
118 | Chrenovský Milan | Drnholec | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
118 | Hrubý Stanislav ml. | Suchomasty | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
118 | Mastník Luděk | Nelahozeves | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
118 | Novotný Vladimír | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
118 | Omamik Ján | Plzeň | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
118 | Picek Jaroslav st. | Rakovník | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
118 | Smítka Josef st. | Kaňk | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
125 | Horák Pavel | Žíželice | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
125 | Pišinger Patrik | Kralupy nad Vltavou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
125 | Rulík Tomáš | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
125 | Tošovský Antonín | Bělá pod Bezdězem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
125 | Šašek Jaroslav | Stránecká Zhoř | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
130 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 2 | 29 | 29 | 14.50 |
130 | Císař Michal | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
130 | Drahorád Filip | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
130 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
130 | Kadlec Vratislav | Benátky nad Jizerou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
130 | Kolejňák Radim | Chodov | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
130 | Kosina Roman | Veselí u Přelouče | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
130 | Koutný Lubomír | Zaječice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
130 | Mareš Pavel | Praha | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
130 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
130 | Šanda Jan | Bílé Vchýnice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
141 | Antoš Marek | Běchary | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
141 | Bertok Milan | Dublovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
141 | Chvalkovský Tomáš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
141 | Halíř Lukáš ml. | Osek | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
141 | Kárník Petr | Bílé Vchýnice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
141 | Rob Pavel | Přelouč | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
141 | Staněk Richard | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
141 | Vecko Dominik | Městec Králové | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
141 | Vojta Jan | Protivín | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
141 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
151 | Kovář Jan | Kladruby | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
151 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
151 | Loužil Jan | Kutná Hora | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
151 | Netík Jiří | Kostomlaty nad Labem | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
151 | Němec Jan. | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
151 | Pecold Petr | Chotusice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
151 | Prokeš Milan | Libochovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
151 | Pšenička Radek | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
151 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
151 | Sudík Miloslav | Kochánky | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
151 | Urlich Libor | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
151 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
151 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
164 | Adamczuk Janusz | Hostokryje | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
164 | Brázda Antonín | Kounice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
164 | Děček Antonín | Městec Králové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
164 | Halíř Lukáš | Osek | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
164 | Peca Jiří | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
164 | Picek Jaroslav ml. | Rakovník | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
164 | Roudnický Václav | Kochánky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
164 | Tůma Matěj | Hořany | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
164 | Vicher Milan | Plzeň | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
164 | Vidiečan Břetislav | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
164 | Váňa Jindřich | Praha | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
164 | Zavřel Jan | Pomezí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
164 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
177 | Coufal Zdeněk | Jihlava | Big Fish Jihlava | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
177 | Dvořák Tomáš | Rakovník | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
177 | Eichler Miloslav | Česká Kamenice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
177 | Klement Antonín | Chranišov | 4 | 25 | 25 | 6.25 | |
177 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
177 | Zahradník Roman | Pelechov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
177 | Černý Radek | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
184 | Bernát Petr | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
184 | Blecha Miroslav ml. | Počátky | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
184 | Brázda Tomáš | Břežany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
184 | Bílek Milan | Zlosyň | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
184 | Danko Arnošt | Brozánky | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
184 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
184 | Kubišta Šimon | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
184 | Sýkora David | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
184 | Vágenknecht Dan | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
184 | Zvoník Jakub | Kobylníky | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
184 | Čermák Eliáš | Votice-Srbice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
195 | Anderle Roman | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
195 | Bubla Rudolf | Poříčany | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
195 | Bydžovský Josef | Kroučov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
195 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
195 | Hart Pavel | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
195 | Herlík David | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
195 | Jandourek Martin | Stará Boleslav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
195 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
195 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
195 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
205 | Haluza Petr | Zbraslav | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
205 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 22 | 22 | 11.00 |
205 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
205 | Kovář Martin | Třešť | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
205 | Stýblo Karel | Týnec nad Labem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
205 | Suchý Denis | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
205 | Voráčkova Tereza | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
205 | Žejdlík Jiří | Kounice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
213 | Děček Milan | Sloveč | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
213 | Jelínek Matěj | Dymokury | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
213 | Kochleffl Petrik | Senomaty | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
213 | Kohut Mykola | Mirovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
213 | Pišna Celestýn | Kamenice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
213 | Vrzal Tomáš | Pečky | 3 | 21 | 21 | 7.00 | |
213 | Vykydal Vojtěch | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
213 | Ševčík Bořivoj | Zlosyň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
221 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
221 | Drahorád Jakub | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
221 | Kvasnička Martin ml. | Kolín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
221 | Procházka Jan | Kounice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
221 | Skoupý Dominik | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
221 | Vitriv Volodymyr | Praha | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
221 | Vojáček Zdeněk | Vilémov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
221 | Zahradník Michal | Pelechov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
221 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
230 | Hložek František | Bílina | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
230 | Starý Luboš | Sobíňov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
230 | Zdráhala Ludvík | Hranice na Moravě | 4 | 19 | 19 | 4.75 | |
230 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
230 | Šafařík Jaroslav | Praha | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
235 | Back Tobias | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
235 | Boček Michal | Kolín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
235 | Bury Jan | Postoloprty | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
235 | Macháček Jan | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
235 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
235 | Myška Karel | Hluboký Důl | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
235 | Petržílka Vlastimil | Vojkovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
235 | Schmid David | Dačice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
235 | Svatoň Radek | Přílepy | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
235 | Vodvářka Matyáš | Krakovany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
235 | Vojáček Tomáš | Dolní Sokolovec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
246 | Barták Petr | Bělušice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
246 | Blecha Miroslav st. | Počátky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
246 | Dostál Aleš | Kolín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
246 | Dudáš Jan | Řeřichy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
246 | Gruber Tomáš | Týnec nad Labem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
246 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
246 | Jirout Aleš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
246 | Klusáček Jan | Praha | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
246 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
255 | Funda Petr st. | Kutná Hora | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
255 | Hendrich Lukáš | Jiříkov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
255 | Hrubeš Libor | Radčice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
255 | Král Vojtěch ml. | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
255 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
260 | Adamovič Alex | Pečky | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
260 | Brůna Jan | Rumburk | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
260 | Chýle Oldřich | Bílina | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
260 | Jandourek Tomáš | Stará Boleslav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
260 | Kubový Vladimír | Městec Králové | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
260 | Patzner Marek | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
260 | Skořepa Adam | Bělušice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
260 | Tůma Filip | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
268 | Dvořák Petr | Rakovník | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
268 | Horálek Miroslav | Habartov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
268 | Smítka Josef ml. | Kaňk | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
268 | Stražák Bohumil | Český Brod | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
268 | Tošovský Petr | Bělá pod Bezdězem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
268 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
274 | Hlaváček Ladislav | Veselá | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
274 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
274 | Macák Samuel | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
274 | Novák Pavel | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
274 | Paluzka Josef | Liblice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
274 | Pařízek Miloš | Benátky nad Jizerou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
274 | Pivný Matyáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
274 | Temr Miroslav | Kounice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
274 | Čmugr Tomáš | Velký Šenov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
283 | Haluza Josef | Zbraslav | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
283 | Horáček Vojtěch | Přelouč | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
283 | Maňák Daniel | Starý Kolín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
283 | Odvářka Petr | Pohořelice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
283 | Rampousek Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
283 | Staněk Vít | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
283 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
290 | Dušek Vítězslav | Litoměřice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
290 | Herlík Miroslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
290 | Klusáček Antonín | Praha | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
290 | Lenc Tomáš | Malešov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
290 | Paulus Patrik | Horní Počáply | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
290 | Schingler Karel | Lovosice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
290 | Vaněk Michal | Litoměřice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
297 | Hrubeš Petr | Rokycany | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
297 | Pleskot Jan | Hrobice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
297 | Skoupý Damián | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
297 | Techlovský Jiří | Sloveč | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
297 | Vnouček Petr ml. | Praha | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
302 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
302 | Fiedler Ondřej | Rasochy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
302 | Hovorka Jaroslav | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
302 | Vangr Stanislav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
302 | Čori Petr | Chodová Planá | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
307 | Balada Filip | Přelouč | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
307 | Burak Oleh | Praha | Dnister feeder team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
307 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
307 | Pátek David | Králův Dvůr | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
307 | Tůma Štěpán | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
307 | Šlégr Jiří | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
313 | Král Jaroslav st. | Kovanice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
313 | Novotný Zdeněk | Zbraslavice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
313 | Podlaha Adam | Beroun | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
316 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
316 | Kolpaský Jan | Zlosyň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
316 | Nedvěd Václav | Mockovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
316 | Pešek Michal ml. | Řeřichy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
316 | Pleskot Jan ml. | Hrobice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
316 | Procházka Milan | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
316 | Stránský Jiří | Nymburk | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
323 | Babka Pavel | Chloumek | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
323 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
323 | Nimko Marian | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
323 | Paclt Pavel | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
327 | Blatný Petr | Rumburk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
327 | Bulak Serhiy | Praha | Dnister feeder team | 1 | 4 | 4 | 4.00 |
327 | Bury Jan ml. | Postoloprty | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
327 | Furthner Jan | Bečváry | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
327 | Hrdlička Petr | Hrubý Jeseník | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
327 | Macák Tomáš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
327 | Pikali Imrich | Vavřinec | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
334 | Bezděch Karel | Staňkov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
334 | Minařík Jaroslav | Třemošnice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
334 | Nesládek Pavel | Kounice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
334 | Novák Robert | Stříbrná Skalice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
334 | Pešek Jiří | Řeřichy | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
334 | Plzák Kevin | Kralupy nad Vltavou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
334 | Plášek Milan | Poštovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
334 | Světnička Petr | Praha | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
334 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
334 | Vlk Petr | Rumburk | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
334 | Zvoník Bedřich | Kobylníky | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
334 | Černohorský Pavel | Rakovník | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
346 | Chromela Marek | Velká Lhota | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
346 | Hos Martin | Otín | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
346 | Lísner Tomáš | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
346 | Peťovský Ivan | Želetava | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
346 | Pýcha Hynek | Skryje | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
346 | Zaňka Matěj | Příbram | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
352 | Adamcuk Jan | Přílepy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Adamovič Jiří | Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
352 | Bartoš Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Barták Oliver | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Batěk Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Bela Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Beneš Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Berecz Peter | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Bezvoda Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Bidman Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Bild Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Bičiště Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Borovka Luboš | Vodňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Borovíčka Zdeněk | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Bouma Jan | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Bros Josef | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Brtek Michal | Sadská | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Bártík Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Březina Jan | Starý Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Charvát Martin | Milčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Chrastil Tomáš | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Chuchvalec Ivan | Libenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Chuchvalec Tomáš | Hlízov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Cimburek František | Kameničky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | David Miroslav st. | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
352 | Domania Vojtěch | Roztoky u Prahy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Domanský David | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Drábek Lukáš | Veltruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Dubš Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Duda Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Dušek Ivan | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Dvořák Bohumil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Dvořák Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Dvořák Tomáš | Červené Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Dvořáček David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Dvořáček Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Dvořáček Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Falta Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Faltýn Jakub | Církvice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Filip Miroslav st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Fürst Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Halabrín Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Hanzl Antonín | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Hanzl Zdeněk | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Hanzlík Vladimír | Nové Dvory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Havlíček Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Hotovec Zdeněk | Řepín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Hovorka Antonín | Žabonosy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Hrabě František | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Hranička Jaroslav | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Hricík Jan | Kamenný přívoz | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Hrtáň Milan | Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Hrubý Stanislav st. | Králův Dvůr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Hudeček František | Chýšť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Huler Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
352 | Jakoubek Pavel | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Jandourek Petr | Vyšehořovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Janoušek Jan | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Jarý Marek | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Jelínek Josef | Hradišťko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Jiránek Robin | Radvanovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Jonák Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Jonáš Miroslav | Jiřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Jurkovič Alois | Žatec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Juřena Zdeněk | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Jícha Luděk | Smilovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Kadeřábek Milan | Lošany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Kaplan Matěj | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Kappi Josef | Nové Zámky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Karabáček Jiří | Golčův Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Kauřík Milan | Červené Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Kazda Jan | Nýrsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Klekner Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Koblížek Miloslav | Český Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Kochlefl Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Kocourek Petr | Černíny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Kolda Michal | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Kolitsch Matěj | Pernink | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Koutský Petr ml. | Štítary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Koutský Petr st. | Štítary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Kovanda Daniel | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Kratochvíl Rudolf | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Kretschmer Leon | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Krinzweig Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Krupička Zdeněk | Zbraslavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Král David | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Kuchař Stanislav | Starý Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Kutílek Jaromír | Bohouňovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Kvasnička Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Křehla Pavel ml. | Bošice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Křehla Pavel st. | Bošice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Křikava Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Lauryn Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Linhart Lubomír | Svatý Mikuláš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Mach Jakub | Pernink | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Malý Ondřej | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Malý Roman | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Marek David | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Mašek Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Mendel Milan | Pšovky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Meszároš Pavel | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Miklian Roman | Petrovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Mlčák Luboš | Domanín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Mokrý Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Mrenus Štěpán | Čáslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Mrkvička Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Musil Karel | Libice nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Musil Ondřej | Ždírec nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Myklian Roman | Petrovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Netolický Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Novotný Michal | Červený Hrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Novotný Vojtěch | Poďousy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Novák Josef | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Nový Josef | Dymokury | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Nožíř Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Németh Pavel | Čáslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Opl Aleš | Kralupy nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Ovšonka Petr | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Ošťádal Gabriel | Loštice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Paulus Miroslav | Horní Počáply | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Pavlievev Anton | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Petrásek Jiří | Mirošovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Petráš Jan ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Peřina Ladislav | Chotěšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Pešek Jan | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Pilný David | Svatý Mikuláš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Pilný Martin | Svatý Mikuláš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Piskač Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Plaček Roman | Zásmuky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Pleskač David | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Podlaha Jaroslav | Beroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Polák Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
352 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
352 | Poustka Jan | Nové Strašecí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Poustka Tomáš | Nové Strašecí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Ptáček Radek | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Pur Stanislav | Lázně Bělohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Písařík Pavel | Dobřeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Pšenička Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Rak Jakub | Poboří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Rak Jiří | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Rozum Pavel | Třemošná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Rulík Jakub | Dymokury | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Ruman Filip | Nepolisy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Schenk Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Sedlák Ladislav | Tři Dvory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Sedláček Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Skořepa Dan | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Soukup Ivo | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Staněk Pavel | Mladá Vožice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Sulzer Eduard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Svoboda Jaroslav | Konárovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Syrovátka Tomáš | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Tregler Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Tvaroh Jan | Nová Ves u Českých Budějovic | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Táborský Josef | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Vaníček Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Vančura Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Vaněk Petr | Grunta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Venhauer Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Veselý Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Veselý Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Vilímek Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Vokatý Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Vonička Josef | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Vostruha Roman | Řepín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Váňa Pavel | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Věříš František | Rasochy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Věříš Jan | Rasochy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Věříš Štěpán | Rasochy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Weisshaupl Jaromír | Obříství | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Wágner Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
352 | Zamastil Dušan | Vozice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Zamastil Pavel | Slatina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Zitta Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Čech Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Čech Rudolf | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Čermák Antonín | Břežany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Černý Jakub | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Černý Ladislav | Chotusice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Černý Pavel | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Čížek Michal | Dobříš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Čížek Michal | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Říha Tomáš | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Římal Vojtěch | Dymokury | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Šafránek Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Šedivý Jindřich | Nová Ves u Chotěboře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Šimečík Martin | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Šimice Jan | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Šnajdr Zdeněk | Předměřice nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Šnábl Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Šorm Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Šranc Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Štafurik Daniel | Říčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
352 | Švanda Albert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Švanda Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Švejdar Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
352 | Švejkovský Stanislav | Český Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 |