Žebříček - Kraj Ústecký - 01.01.2022 - 31.12.2022
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 380 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 10 | 192 | 236 | 23.60 |
2 | Chýle Petr | Bílina | 6 | 180 | 180 | 30.00 | |
3 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 10 | 171 | 234 | 23.40 |
4 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 10 | 168 | 212 | 21.20 |
5 | Pánek Petr | Rakovník | 6 | 156 | 156 | 26.00 | |
6 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 8 | 153 | 190 | 23.75 |
7 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 9 | 150 | 167 | 18.56 |
8 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 8 | 148 | 163 | 20.38 |
9 | Kopřiva Josef | Hříškov | 6 | 146 | 146 | 24.33 | |
10 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 9 | 141 | 163 | 18.11 |
11 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 7 | 140 | 141 | 20.14 | |
12 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 4 | 135 | 135 | 33.75 |
13 | Chýle Oldřich | Bílina | 7 | 131 | 132 | 18.86 | |
14 | Kolčava Tomáš | Smolnice | 5 | 130 | 130 | 26.00 | |
15 | Halíř Lukáš | Osek | 5 | 127 | 127 | 25.40 | |
16 | Šnicer Petr | Veltěže | 5 | 126 | 126 | 25.20 | |
17 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 4 | 113 | 113 | 28.25 |
17 | Zoul Artur | Žatec | 4 | 113 | 113 | 28.25 | |
19 | Hampejs David | Bílina | 5 | 112 | 112 | 22.40 | |
19 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 4 | 112 | 112 | 28.00 |
21 | Pekárek Stanislav | Louny | 6 | 102 | 102 | 17.00 | |
22 | Hložek František | Bílina | 6 | 100 | 100 | 16.67 | |
22 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 10 | 100 | 113 | 11.30 | |
24 | Kianičková Jitka | Peruc | 4 | 97 | 97 | 24.25 | |
24 | Zvoník Jakub | Kobylníky | 4 | 97 | 97 | 24.25 | |
26 | Čížek Zdeněk | Libochovice | 3 | 93 | 93 | 31.00 | |
27 | Beneš Karel | Bílina | 7 | 90 | 91 | 13.00 | |
28 | Vaněk Michal | Litoměřice | 4 | 88 | 88 | 22.00 | |
29 | Zoul Marek | Žatec | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
30 | Polívka Stanislav | Litoměřice | 4 | 85 | 85 | 21.25 | |
31 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 84 | 84 | 28.00 |
31 | Rejnart Jan | Teplice | 4 | 84 | 84 | 21.00 | |
33 | Schingler Karel | Lovosice | 4 | 80 | 80 | 20.00 | |
34 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
35 | Mareš Pavel | Praha | 7 | 76 | 77 | 11.00 | |
36 | Vojíř Radek | Podbořany | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
37 | Charvát Adam | Libočany | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
38 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 3 | 65 | 65 | 21.67 |
38 | Vojíř Josef | Vroutek | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
40 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
40 | Sochor Michal | Petrohrad | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
42 | Edl Milan | Plzeň | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
42 | Karásek Pavel | Klášterec | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
44 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 4 | 55 | 55 | 13.75 |
44 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
46 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
47 | Daneš Jaroslav | Louny | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
48 | Kubeš Václav | Levousy | 5 | 50 | 50 | 10.00 | |
49 | Halíř Lukáš ml. | Osek | 5 | 49 | 49 | 9.80 | |
49 | Kabát Miroslav | Třemošná | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
51 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 2 | 47 | 47 | 23.50 |
51 | Brůna Jan | Rumburk | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
51 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
54 | Mareš Ladislav | Praha | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
54 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
56 | Beneš Zdeněk | Peruc | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
56 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 2 | 42 | 42 | 21.00 |
56 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
59 | Szëlöllöszi David | Rumburk | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
59 | Váňa Jindřich | Praha | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
59 | Červený Jaroslav | Jaroměř | Michalové a spol. | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
62 | Prokeš Milan | Libochovice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
62 | Richter Dalibor | Rumburk | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
64 | Benedek Štefan | Vroutek | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
64 | Mareš Vladimír | Praha | 6 | 38 | 38 | 6.33 | |
64 | Verner Vladimír | Smolnice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
64 | Zrůstek Martin | Česká Lípa | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
68 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 37 | 37 | 18.50 |
69 | Adamec Pavel | Rumburk | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
69 | Jánský Ladislav ml. | Rumburk | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
71 | Hrabě František | Rumburk | 4 | 35 | 35 | 8.75 | |
71 | Koch Radek | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
71 | Konopásek Richard | Pardubice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
71 | Sobotka Josef | Perštejn | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
71 | Šána Vladimír | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
76 | Haklová Lucie | Vrutice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
76 | Havlíček Lukáš | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
76 | Hoý Ondřej | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
76 | Marek Martin st. | Litoměřice | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
76 | Michálek Jan | Otovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
81 | Braunstain Michal | Žatec | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
81 | Klement Petr | Rumburk | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
81 | Lapec Martin | Obora u Loun | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
81 | Zvoník Bedřich | Kobylníky | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
81 | Švec Zbyněk | Roudnice nad Labem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
86 | Kasl Luboš | Plzeň | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
86 | Klement Michal | Rumburk | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
86 | Král Josef | Holýšov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
86 | Polák Lukáš | Senomaty | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
86 | Šlesinger Miroslav ml. | Rakovník | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
91 | Novák Marek | Rumburk | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
91 | Ondráček Jan ml. | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
91 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
91 | Zahálka Radek | Mrákotín | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
95 | Hron Radek | Nelahozeves | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
95 | Hřava Jaroslav | Litoměřice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
95 | Kroupa Vladimír | Lubenec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
95 | Roušal Luděk | Neratovice | Fishing team Severočeši | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
95 | Šebek Bedřich | Šluknov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
100 | Antony Pavel | Lubenec | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
100 | Krupka Jiří | Telce | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
100 | Kulhánek Karel | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
100 | Mareš Jan ml. | Praha | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
100 | Novotný Zdeněk st. | Litoměřice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
100 | Souček Lukáš | Roudnice nad Labem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
100 | Vajda Miroslav | Jiříkov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
107 | Kočí Jaroslav | Praha | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
107 | Macal Karel | Veltrusy | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
107 | Půta Jiří | Plzeň | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
107 | Sedlák Václav | Nová Ves | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
107 | Sedláčková Hana | Velký Šenov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
107 | Skačan Ivan | Žlutice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
107 | Čori Petr | Chodová Planá | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
107 | Čtverák Jaroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
115 | Bílek Milan | Zlosyň | 4 | 27 | 27 | 6.75 | |
115 | Skačan Milan | Žlutice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
115 | Týle Petr | Roudnice nad labem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
115 | Šantora Tomáš | Krásná Lípa | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
119 | Aulický Miroslav | 3 | 26 | 26 | 8.67 | ||
119 | Binder Jaroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
119 | Charvát Martin | Milčice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
119 | Loučka Bohumil | Tři Sekery | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
119 | Sochor Martin | Petrohrad | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
119 | Sudík Miloslav | Kochánky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
119 | Vacka Petr | Mariánské Lázně | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
126 | Buleca Pavel | Dobříč | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
126 | Hakl Hugo | Roudnice nad Labem | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
126 | Havlín Jiří | Veltrusy | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
126 | Hotový Jiří | Most | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
130 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
130 | Kocián Oldřich | Lenešice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
130 | Kučera Rostislav | Klášterec | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
130 | Leštínský Ladislav | Klášterec | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
130 | Ptáček Radek | Rakovník | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
130 | Treml Jan | Praha | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
136 | Braun Petr | Nepomyšl | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
136 | Chrenek Martin | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
136 | Hampl Luboš | Varnsdorf | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
136 | Kubek Jan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
140 | Babán Jakub | Peruc | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
140 | Bláha Jiří | Plzeň | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
140 | Kagánek Ladislav. | Tachov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
140 | Kopa Stanislav | Moravičany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
140 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
140 | Schneider Jan | Roudnice nad Labem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
140 | Sitta Bohuslav | Taneček | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
140 | Vlk Petr | Rumburk | 3 | 22 | 22 | 7.33 | |
148 | Dorn Vilém | Nepomyšl | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
148 | Eichler Miloslav | Česká Kamenice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
148 | Kvíz Miroslav | Rumburk | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
148 | Liščák Jan | Lubná | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
148 | Novotný Antonín | Klášterec nad Ohří | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
148 | Poskočil Mikuláš | Praha | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
148 | Rychtář Vladimír | Klášterec nad Ohří | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
148 | Vitnerová Sára | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
148 | Zeman Josef ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
148 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
148 | Ševčík Petr | Louny | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
159 | Antony Jakub | Lubenec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
159 | Halbrich Václav | Litvínov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
159 | Krištof Marián | Říčany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
159 | Mendel Milan | Pšovky | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
159 | Palička Tomáš | Dolní Podluží | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
159 | Polák Martin | Rakovník | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
159 | Valha Josef | Žatec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
159 | Vondráček Karel st. | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
159 | Šlesinger Martin | Rakovník | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
168 | Doškář Martin | Roudnice nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
168 | Fišer Libor st. | Louny | 4 | 19 | 19 | 4.75 | |
168 | Hlaváček Jiří | Lubenec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
168 | Müller Jiří | Zákupy | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
168 | Sachl Martin | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
173 | Eiertich Petr | Klášterec nad Ohří | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
173 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 18 | 18 | 9.00 |
173 | Lát Jiří | Česká Lípa | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
173 | Novotný Jiří | Kralupy nad Vltavou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
173 | Stinka Karel | Hněvice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
173 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 18 | 18 | 9.00 |
179 | Bláha Jan | Rumburk | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
179 | Horáček Josef | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
179 | Rédlová Jitka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
179 | Svoboda Michal | Kralupy nad Vltavou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
179 | Zdvihal Jiří | Praha | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
184 | Halbich Lukáš | Litvínov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
184 | Hošek Josef | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
184 | Hrstka Daniel | Mělník | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
184 | Jindra Jaroslav | Reřichy | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
184 | Kudláček Josef | Podbořany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
184 | Malec Miloš | Velký Šenov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
184 | Mrvík Otakar | Louny | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
184 | Otčenášek Leoš | Most | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
184 | Pešek Jiří | Řeřichy | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
184 | Rychtár Vladimír | Klášterec nad Ohří | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
184 | Svědínek Zdeněk | Teplice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
195 | Belanec Jaroslav | Most | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
195 | Hubka David | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
195 | Klich Václav | Rakovník | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
195 | Petrik Pavel | Chřibská | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
199 | Francl Ladislav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
199 | Hodek Pavel | Roudnice nad Labem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
199 | Kocábek Tomáš | Nové Strašecí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
199 | Říha Michal | Litvínov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
199 | Žák Kamil | Rumburk | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
204 | Bártík Miloslav | Plzeň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
204 | Jánský Ladislav st. | Mělník | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
204 | Skarban Viktor | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
204 | Svoboda Jakub | Tábor | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
204 | Tarnek Pavel | Podbořany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
204 | Čermák Ladislav | Litoměřice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
210 | Borový Luděk | Libčice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
210 | Pebiáš Jan | Plokovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
210 | Rozum Pavel | Třemošná | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
210 | Skotnica Jiří | Rumburk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
210 | Snaubold Petr | Petrohrad | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
210 | Vais Roman | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
210 | Vnouček Stanislav | Praha | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
210 | Vogel Pavel | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
218 | Bubeníček Tomáš | Štětí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
218 | Derfl Matěj | Podbořany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
218 | Jurkovič Alois | Žatec | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
218 | Kináč Robert | Očihov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
218 | Klein Rostislav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
218 | Novotný Jan | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
218 | Šindler Karel | Lovosice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
225 | Hora František ml. | Václavy | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
225 | Hora František st. | Václavy | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
225 | Hájek Luboš | Velký Šenov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
225 | Klement Antonín | Chranišov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
225 | Krejčí Petr | Kněževes | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
225 | Leht Adam | Ústí nad Labem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
225 | Lévai Jan st. | Dalovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
225 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
225 | Pešková | Řeřichy | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
225 | Slezák Tomáš | Sokolov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
225 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
225 | Vinter Patrik | Kněževes | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
225 | Šimáček Jakub | Roudnice nad Labem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
238 | Cutych Miroslav | Štětí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
238 | Dorn Daniel | Nepomyšl | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
238 | Dorn Vilém ml. | Nepomyšl | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
238 | Dvořák Jan | Louny | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
238 | Hauptvogel Miloslav | Peruc | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
238 | Hertver Petr | Horní Jiřetín | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
238 | Kaiser Josef | Dolní Poustevna | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
238 | Novák Jan | Libišany | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
238 | Samochin Jiří | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
247 | Drexler Robert | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
247 | Hulín Michal | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
247 | Pastrňák Jiří | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
247 | Šimáček Ondřej | Roudnice nad Labem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
251 | Belancová Lucie | Most | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
251 | David Martin st. | Rakovník | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
251 | Syrovátka Jan | Chřibská | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
251 | Vaňhát Martin | Telce | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
251 | Vrkota Jan | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
256 | Kohel Michal | 3 | 6 | 6 | 2.00 | ||
256 | Kvíz Václav | Velký Šenov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
256 | Mařík Marek | Dobroměřice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
256 | Pokorný Karel | Kladno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
256 | Vlasák Tadeáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
256 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
262 | Kalaš Jaroslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
262 | Krolich Daniel | Most | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
262 | Maleček Pavel | Rumburk | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
262 | Molnár Jan | Louny | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
262 | Šimral Václav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
267 | Halbich Jan | Most | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
267 | Kloub David | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
267 | Panocha Josef | Karlovy Vary | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
267 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 1 | 4 | 4 | 4.00 |
267 | Schäffer Ernest | Rumburk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
267 | Vnouček Petr ml. | Praha | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
273 | Blatný Petr | Rumburk | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
273 | Hadrava František | Dolní Podluží | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
273 | Hrnčíř Vojtěch | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
273 | Krusman Václav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
273 | Kurucz Julius | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
278 | Brychta Jan | Vtelno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
278 | Cína Milan | Lubenec | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
278 | Halíř Jiří | Most | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
278 | Hampejs Matěj | Bílina | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
278 | Mach Jakub | Pernink | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
278 | Mach Václav | Pernink | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
278 | Makara Miroslav | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
278 | Schnaubelt Petr | Petrohrad | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
278 | Soukal Jan | Vysoké Březno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
278 | Sütto Petr | Ostrov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
288 | Adamčuk Jan | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Bartuška Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
288 | Bartuška Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
288 | Braun Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
288 | Brynda Zdeněk | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Chrdle Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
288 | Coller Miroslav | Krásná Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Dráb Karel | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Fedát Milan | Most | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Filip Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
288 | Fivrášek Marcel | Ústí nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Fořt Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
288 | Fořt Vladimír | Kladno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Halamka Martin | Dobrá Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Hampl Luboš st. | Varnsdorf | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Havlíček Jiří | Hostoulice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Hegenbart Robert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
288 | Hejný Jiří | Smolnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Henzl Jan | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Horký Jiří | Doksany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Housa Vladimír | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Hrachovec Josef | Lubenec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Hrdlička Jan | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Janda Stanislav | Dobroměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Jelínek Zdeněk | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Job Pavel | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Jurajda Luboš | Jiříkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Kalina Radek | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Kavka Zdeněk ml | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Kavka Zdeněk st. | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Knap Kryštof | Velký Šenov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Kocourek Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
288 | Kolář Jan | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Kondrát Adam | Dobroměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Kovář Jan ml. | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Kočiš Andrej | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Krajc Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
288 | Krajmer Tomáš | Krásná Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Kriso Ladislav | Lovosice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Krob Lukáš | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Král Josef | Valov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Králová Tereza | Valov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Kuboš Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
288 | Kutík Jiří | Lovosice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Kvapil Miloš | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Lasas Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
288 | Leinweber Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
288 | Lexa Josef | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Lopata František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
288 | Marek Rudolf | Chlumčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Mareš Luděk | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Mazánek Jiří st. | Podbořany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Menhard Josef | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Mimovič Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
288 | Mimovič Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
288 | Měkuta Filip | Jirkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Nguyen Viet | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Novotný Zdeněk ml. | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Pecek Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
288 | Pinďák Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
288 | Rác Karel | Most | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Rýdl Marek | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Rýdl Radek | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Slavík Roman | Lešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Spirákus Luboš | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Stožický Vlastimil st. | Jiříkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Suroviak Michal | Brozany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Svatoš Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
288 | Svatoš Dominik | Lenešice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Svoboda Jiří | Nepomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Svobodová Silvie | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Techlovský Jiří | Sloveč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Tomek Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
288 | Tomášek David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
288 | Vařečka Michal | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Vařečka Rudolf | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Vašíček Petr | Lovosice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Vilhelm Matěj | Chlumčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Vilhelmová Nela | Chlumčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Vitmayer Nicolas | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
288 | Vnouček Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Vojíř Vítězslav | Vroutek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Vávra Viktor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
288 | Wimmer Jan | Teplice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Zahálka Jan | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Zajíček Aleš | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Závodný Vladimír | Podbořany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Černohorský Pavel | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Šmejda Ladislav | Chřibská | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Špaček Karel | Cvikov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Štrunc Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
288 | Šťástka Jan | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
288 | Šťástka Václav ml. | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |