Žebříček členů klubu - Kraj Liberecký - 01.01.2019 - 31.12.2019
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 32 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 8 | 201 | 241 | 30.13 | |
2 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 8 | 173 | 199 | 24.88 | |
3 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 4 | 121 | 121 | 30.25 | |
4 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 102 | 102 | 34.00 |
5 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 3 | 95 | 95 | 31.67 |
6 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 3 | 92 | 92 | 30.67 | |
7 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 86 | 86 | 28.67 |
8 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 3 | 75 | 75 | 25.00 | |
9 | Franěk Robert | Trutnov | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
10 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 2 | 67 | 67 | 33.50 |
11 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
12 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 2 | 61 | 61 | 30.50 |
13 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
14 | Haklová Lucie | Vrutice | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
15 | Trnka Aleš | Třesovice | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
16 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 2 | 47 | 47 | 23.50 |
17 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 44 | 44 | 44.00 |
18 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
19 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
20 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
21 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
22 | Pišl Jan | Třesovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
23 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
24 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 2 | 29 | 29 | 14.50 |
24 | Machatý David | Jaroměř | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
26 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
27 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
28 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 2 | 20 | 20 | 10.00 |
29 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
30 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
31 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
32 | Černý Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 10 | 10 | 10.00 |