Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2024 - 31.12.2024 - Pohlaví: Ženy
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 22 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 44 | 44 | 22.00 |
2 | Mrkosová Ellen | Nové Město na Moravě | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
3 | Hudská Viola | Předměřice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
4 | Brožková Michaela | Litomyšl | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
5 | Koudelková Jitka | Nasavrky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
6 | Brendlová Klára | Lanškroun | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
7 | Miková Malvína | Přišimasy | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
8 | Miková Michaela | Přišimasy | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
9 | Labuťová Nikol | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
10 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
10 | Brendlová Petra | Lanškroun | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
12 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
13 | Hašpicová Adéla | Dražkovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
14 | Nováková Renata | Hrobice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
15 | Vodehnalová Lucie | Nová Ves u Litomyšle | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
16 | Janáčková Jaroslava | Havlíčkova Borová | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
16 | Pácaltová Petra | Pardubice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
18 | Šturmová Hana | Ústí nad Orlicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
19 | Bořilová Pavla | Počátky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
19 | Kultová Amálie | Malé Svatoňovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
19 | Mišková Denisa | Trhová Kamenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
19 | Skokanová Adriana | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 |