Žebříček - Celostátní - 01.01.2024 - 31.12.2024
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 1233 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 9 | 252 | 252 | 28.00 |
2 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 8 | 206 | 206 | 25.75 |
3 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 8 | 194 | 194 | 24.25 | |
4 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 8 | 185 | 185 | 23.13 |
5 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 6 | 180 | 180 | 30.00 |
6 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 5 | 174 | 174 | 34.80 |
7 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 6 | 172 | 172 | 28.67 |
8 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 9 | 168 | 168 | 18.67 |
9 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 5 | 162 | 162 | 32.40 |
10 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 7 | 158 | 158 | 22.57 |
11 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 9 | 149 | 149 | 16.56 |
11 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 6 | 149 | 149 | 24.83 |
13 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 6 | 148 | 148 | 24.67 |
13 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 7 | 148 | 148 | 21.14 |
15 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 6 | 145 | 145 | 24.17 |
16 | Pětík Marek | Libišany | 5 | 143 | 143 | 28.60 | |
17 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 6 | 140 | 140 | 23.33 |
18 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 8 | 139 | 139 | 17.38 | |
19 | Černý Jan | Pardubice | 4 | 136 | 136 | 34.00 | |
20 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 6 | 135 | 135 | 22.50 | |
21 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 9 | 127 | 127 | 14.11 |
21 | Půta Jiří | Plzeň | 4 | 127 | 127 | 31.75 | |
23 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 4 | 124 | 124 | 31.00 |
23 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 4 | 124 | 124 | 31.00 | |
23 | Liščák Jan | Lubná | 4 | 124 | 124 | 31.00 | |
26 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 4 | 123 | 123 | 30.75 | |
27 | Machatý David | Jaroměř | 4 | 121 | 121 | 30.25 | |
27 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 5 | 121 | 121 | 24.20 |
27 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 8 | 121 | 121 | 15.13 |
30 | Cuhorka Aleš | Přelouč | 4 | 116 | 116 | 29.00 | |
31 | Vojáček Zdeněk | Vilémov | 5 | 110 | 110 | 22.00 | |
32 | Kaňák Petr | Bohouňovice | 6 | 109 | 109 | 18.17 | |
32 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 5 | 109 | 109 | 21.80 | |
34 | Zoul Artur | Žatec | 3 | 108 | 108 | 36.00 | |
35 | Brendl Patrik | Lanškroun | 4 | 105 | 105 | 26.25 | |
35 | Tobolka Milan | Nechanice | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 105 | 105 | 26.25 |
37 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 7 | 103 | 103 | 14.71 | |
38 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 4 | 97 | 97 | 24.25 |
38 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 9 | 97 | 97 | 10.78 |
38 | Olbrich Jakub | Bechov | 4 | 97 | 97 | 24.25 | |
38 | Vojáček Tomáš | Dolní Sokolovec | 5 | 97 | 97 | 19.40 | |
42 | Kadlec František | Zlíč | 7 | 96 | 96 | 13.71 | |
43 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 95 | 95 | 23.75 |
44 | Halíř Lukáš | Osek | 3 | 94 | 94 | 31.33 | |
44 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 8 | 94 | 94 | 11.75 | |
46 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 8 | 93 | 93 | 11.63 |
47 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 4 | 92 | 92 | 23.00 | |
48 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 3 | 91 | 91 | 30.33 | |
49 | Hruška Jiří | Hradec Králové | 3 | 90 | 90 | 30.00 | |
50 | Richter Dalibor | Rumburk | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
51 | Pekárek Stanislav | Louny | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
52 | Říčař David | Zdelov | 3 | 84 | 84 | 28.00 | |
53 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 83 | 83 | 27.67 |
53 | Halíř Lukáš ml. | Osek | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
53 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
53 | Zoul Marek | Žatec | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
53 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
58 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 4 | 82 | 82 | 20.50 |
59 | Chýle Petr | Bílina | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
59 | Melvald Jaroslav | Suchdol u Kutné Hory | 9 | 81 | 81 | 9.00 | |
59 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Žďárští dravci | 3 | 81 | 81 | 27.00 |
62 | Haincová Jana | Staré Ouholice | 5 | 80 | 80 | 16.00 | |
63 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 2 | 77 | 77 | 38.50 | |
64 | Honc Josef | Rumburk | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
64 | Michálek Jan | Otovice | 7 | 76 | 76 | 10.86 | |
66 | Klement Antonín | Chranišov | 8 | 75 | 75 | 9.38 | |
66 | Kvasnička Martin st. | Kolín | 3 | 75 | 75 | 25.00 | |
66 | Vorlíček František | Kostomlátky | 3 | 75 | 75 | 25.00 | |
69 | Kondras Přemysl | Pardubice | Páni Krokouši 198 | 5 | 74 | 74 | 14.80 |
69 | Kovačka Josef | Ratboř | 4 | 74 | 74 | 18.50 | |
69 | Moravec Pavel | Čejov | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
69 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 74 | 74 | 37.00 |
69 | Novák Radek | Blatnice | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
69 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 5 | 74 | 74 | 14.80 |
75 | Přibyl David | Vlčice | 6 | 73 | 73 | 12.17 | |
75 | Würz Dalibor | Hořesedly | 4 | 73 | 73 | 18.25 | |
77 | Horák Pavel | Žiželice | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
77 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 4 | 72 | 72 | 18.00 |
79 | Falta Kamil | Klášter nad Dědinou | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
79 | Šlesinger Martin | Rakovník | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
81 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
81 | Nováková Eva | Police nad Metují | 4 | 70 | 70 | 17.50 | |
83 | Baloun Roman ml. | Heřmanův Městec | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
83 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 69 | 69 | 23.00 |
83 | Turský Jindřich | Krchleby | 5 | 69 | 69 | 13.80 | |
86 | Novák Vratislav | Police nad Metují | 4 | 68 | 68 | 17.00 | |
86 | Pekárek Pavel st. | Rtyně v Podkrkonoší | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
88 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 7 | 67 | 67 | 9.57 |
88 | Bertok Milan | Dublovice | 4 | 67 | 67 | 16.75 | |
88 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 7 | 67 | 67 | 9.57 |
88 | Šajerman Vladimír | Vrchlabí | 5 | 67 | 67 | 13.40 | |
92 | Dušánek Bohuslav st. | Jaroměř | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
92 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
92 | Klouček Jan ml. | Branná | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
92 | Kovář Martin | Kladruby | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
92 | Rob Pavel | Přelouč | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
97 | Ročeň Martin | Ostřešany | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
98 | Mach Václav | Pernink | 5 | 62 | 62 | 12.40 | |
98 | Schingler Karel | Lovosice | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
98 | Zdráhala Petr | Všejany | 5 | 62 | 62 | 12.40 | |
101 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
101 | Hubička Tomáš | Brloh | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
101 | Sudík Miloslav | Kochánky | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
104 | David Martin st. | Rakovník | 4 | 60 | 60 | 15.00 | |
104 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
104 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 3 | 60 | 60 | 20.00 |
104 | Tkáč Milan | Kolín | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
108 | Antoš Marek | Běchary | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
108 | Vágenknecht Dan | Pardubice | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
108 | Zvoník Jakub | Kobylníky | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
111 | Balada Filip | Přelouč | 4 | 58 | 58 | 14.50 | |
111 | Beneš Karel | Bílina | 4 | 58 | 58 | 14.50 | |
111 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
111 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
115 | Jánošíková Emma | Liberec | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
115 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 3 | 57 | 57 | 19.00 |
117 | Bílek Milan | Zlosyň | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
117 | Mareš Ladislav | Praha | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
117 | Pásler Vlastimil | Spyta | 5 | 56 | 56 | 11.20 | |
120 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 55 | 55 | 13.75 |
121 | Macháně Radek | Krčín | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
121 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 5 | 54 | 54 | 10.80 | |
123 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
123 | Brůna Jan | Rumburk | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
123 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 2 | 53 | 53 | 26.50 |
126 | Macháček Pavel | Loučky | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
126 | Mikolášik Zdeněk | Úmyslovice | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
126 | Mička Filip | Světnov | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
126 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
126 | Šesták Filip | Jaroměř | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
126 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
132 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 5 | 51 | 51 | 10.20 |
132 | Krejčí Petr | Kněževes | 4 | 51 | 51 | 12.75 | |
132 | Polák Lukáš | Senomaty | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
132 | Roudnický Václav | Kochánky | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
132 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
137 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 50 | 50 | 16.67 |
137 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 2 | 50 | 50 | 25.00 |
137 | Ledvinka Miloš | Staré Čívice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
137 | Černohlávek Martin | Barchov | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
141 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 49 | 49 | 24.50 |
141 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 2 | 49 | 49 | 24.50 |
141 | Vydra Martin | Ostrov | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
144 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Black Fish team | 4 | 48 | 48 | 12.00 |
144 | Pátek David | Králův Dvůr | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
144 | Čori Petr | Chodová Planá | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
147 | Bártík Miloslav | Plzeň | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
147 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
147 | Shershen Volodymyr | Praha | Dnister feeder team | 3 | 47 | 47 | 15.67 |
147 | Slezák Luboš | Jílovice | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
151 | Coufal Zdeněk | Jihlava | Big Fish Jihlava | 2 | 46 | 46 | 23.00 |
151 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 4 | 46 | 46 | 11.50 |
151 | Mareš Vladimír | Praha | 5 | 46 | 46 | 9.20 | |
151 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 46 | 46 | 23.00 |
151 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 4 | 46 | 46 | 11.50 | |
151 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 4 | 46 | 46 | 11.50 |
157 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 4 | 45 | 45 | 11.25 |
157 | Jireš Matyáš | Bakov nad Jizerou | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
157 | Ticháček Václav | Havlíčkův Brod | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
157 | Tošovský Petr | Bělá pod Bezdězem | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
161 | Mikeš Jakub | Karlovy Vary | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
161 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
161 | Čtverák Jaroslav | Roudnice nad Labem | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
164 | Hapák Jurij | Žďár nad Sázavou | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
164 | Kočí Jaroslav | Praha | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
164 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
164 | Zvoník Bedřich | Kobylníky | 4 | 43 | 43 | 10.75 | |
168 | Hlaváček Aleš | Ostřešany | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
168 | Hurt Martin | Zbraslavice | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
168 | Kudrna Jiří | Pardubice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
168 | Michálková Tereza | Otovice | 6 | 42 | 42 | 7.00 | |
168 | Takács Pavel | Světnov | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
168 | Zdráhala Ludvík | Hranice na Moravě | 5 | 42 | 42 | 8.40 | |
174 | Bury Jan | Postoloprty | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
174 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
174 | Labuť Josef | Ronov nad Doubravou | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
174 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
178 | Beznosek Jakub | Výrava | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
178 | Karban Michal st. | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
178 | Kvapil Petr | Valdice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
178 | Lipenský Martin | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
178 | Mokrý Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
178 | Novotný Petr ml. | Louka | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
178 | Novotný Petr st. | Louka | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
178 | Novák Pavel | Úžice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
178 | Pečta Radek ml. | Třebíč | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
178 | Resl Jakub | Liberec | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
178 | Rudolf Jaroslav | Vrdy | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
178 | Smítka Josef ml. | Kaňk | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
178 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
178 | Vlček Jaroslav st. | Strakonice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
178 | Vávra Otakar | Nemošice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
178 | Váňa Michal | Vepřek | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
194 | Charvot Stanislav | Čáslav | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
194 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | Žďárští dravci | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
194 | Dvořák Oldřich | Mělčany | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
194 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
194 | Hon Jakub | Hradec Králové | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
194 | Hájek Jakub | Bakov nad Jizerou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
194 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
194 | Kutička Pavel | Novosedly | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
194 | Kučera Jiří | Rakovník | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
194 | Pánek Petr | Rakovník | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
194 | Rubina Vladimír | Liblice | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
194 | Červený Jaroslav | Jaroměř | Michalové a spol. | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
206 | Borovka Luboš | Vodňany | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
206 | Dvořák Miloslav | Ústí nad Labem | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
206 | Frič Michal | Koválovice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
206 | Klement Ondřej | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
206 | Klih Václav | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
206 | Kukliš Vladimír | Karlovy Vary | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
206 | Marek Daniel | Počernice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
206 | Mokrá Jana | Najdek | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
206 | Olbrich Petr ml. | Bechov | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
206 | Roušal Luděk | Neratovice | Fishing team Severočeši | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
206 | Sýkora David | Rakovník | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
206 | Trabáň Radim | Čáslav | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
206 | Tuček Ondřej | Mnichovo Hradiště | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
206 | Vlček Jaroslav ml. | Strakonice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
206 | Vrba Tomáš | Svítkov | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
221 | Adamovič Andreas | Pečky | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
221 | Adamčuk Jan | Rakovník | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
221 | Henychová Kateřina | Klášter nad Dědinou | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
221 | Jambor Adam | Třebovětice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
221 | Nedobitý Marek | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
221 | Novotný Matěj | Železný Brod | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
221 | Pišl Lukáš | Javornice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
221 | Polák Martin | Rakovník | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
221 | Sychra Adam | Jablonec nad Nisou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
221 | Zeman David | Chrudim | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
221 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
221 | Závodský Petr | Dačice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
233 | Bočková Alžběta | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
233 | Buriánek Dušan | Koberovy | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
233 | Holzbauer Lukáš | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
233 | Kianičková Jitka | Peruc | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
233 | Klaška Josef | Pardubice | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
233 | Kudry Marek | Cerhenice | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
233 | Kvapil Pavel | Damnice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
233 | Ngoxuan Robin | Blížkovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
233 | Novotný Petr | Přerov nad Labem | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
233 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | Žďárští dravci | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
233 | Voňka Daniel | Pardubice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
233 | Šrámek Dušan | Týnec nad Labem | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
233 | Šípek Jakub | Trutnov | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
246 | Bartoš František | Chotěšov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
246 | Bouma Štěpán | Kounice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
246 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
246 | Hrdlička Jaromír | Řestoky | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
246 | Hruška Jiří | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
246 | Jílek Petr | Vír | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
246 | Kopecký Jan | Turnov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
246 | Macho Bohuslav | Vrchlabí | 4 | 35 | 35 | 8.75 | |
246 | Mendl Radek | Telč | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
246 | Ortman Michal | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
246 | Sixta Tomáš | Týnec nad Labem | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
246 | Zítka Lukáš | Jíkev | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
258 | Chvalkovský Ondřej | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
258 | Dohnal František | Ostrov | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
258 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 34 | 34 | 8.50 |
258 | Koštálek Jiří | Oplany | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
258 | Kubát Jiří | Úvaly | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
258 | Lev Radek | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
258 | Mareš Pavel | Praha | 4 | 34 | 34 | 8.50 | |
258 | Provazník Michal | Dřenice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
258 | Pásler Miloš | Miřetice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
258 | Skořepa Martin | Starobucké Debrnné | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
258 | Slavík Jiří | Březina | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
258 | Zíma Bořivoj | Rohovládova Bělá | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
258 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
258 | Čížek Petr | Horní Slavkov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
272 | Adamovič Alex | Pečky | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
272 | Baďura Václav | Karlovy Vary | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
272 | Halamka Martin | Dobrá Voda | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
272 | Halamka Šimon | Hlinsko | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
272 | Hovorka Jan | Teplá | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
272 | Kopecký Jiří | Železný Brod | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
272 | Moravec Petr | Čejov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
272 | Novák Josef | Žďár | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
272 | Pleskot Jan | Hrobice | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
272 | Puschar Viktor | Praha | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
272 | Svoboda Tadeáš | Žďár | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
272 | Vavříček Krištof | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
272 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
272 | Vopálenský Zdeněk | Ostrov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
286 | Bedrník Jan | Jaroměř | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
286 | Benda Pavel | Mělník | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
286 | Dvořák Petr | Rakovník | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
286 | Filipec Artur | Liberec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
286 | Filipec Tobiáš | Liberec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
286 | Grégr Jiří st. | Šubrtov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
286 | Kasl Luboš | Plzeň | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
286 | Kympl Lukáš | Zlosyň | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
286 | Lochman František | Proseč - Martinice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
286 | Paštika Miloš | Opočno | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
286 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
286 | Profous Patrik | Chrudim | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
286 | Smola Pavel | Budíkov | Big Fish Jihlava | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
286 | Smítka Josef st. | Kaňk | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
286 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
286 | Sudík Bohumil | Malá Skála | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
286 | Suk Antonín | Strakonice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
286 | Zahradník Michal | Pelechov | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
286 | Zahradník Roman | Pelechov | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
286 | Šindler Karel | Lovosice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
306 | Chrenovský Milan | Drnholec | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
306 | Dvořák Tomáš | Chodov | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
306 | Hetych Mojmír | Řestoky | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
306 | Hrubý Stanislav ml. | Suchomasty | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
306 | Jiránek Robin | Radvanovice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
306 | Molek Petr | Plzeň | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
306 | Mrkosová Ellen | Nové Město na Moravě | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
306 | Novotný Vladimír | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
306 | Omamik Ján | Plzeň | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
306 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
306 | Sysel Jan | Ivančice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
306 | Weinfurter Libor | Jaroměř | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
306 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
306 | Štefan Jan | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
320 | Bělohubý Robert | Dříteč | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
320 | Horák Pavel | Žíželice | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
320 | Hudská Viola | Předměřice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
320 | Kazda Petr | Mladá Vožice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
320 | Kazda Václav | Chrudim | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
320 | Klouček Jan st. | Branná | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
320 | Kohel Michal | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
320 | Košina Pavel | Domanín | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
320 | Lévai Jan st. | Dalovice | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
320 | Navrátilová Ela | Kutná Hora | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
320 | Ondráček Lukáš | Vilémov | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
320 | Pišinger Patrik | Kralupy nad Vltavou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
320 | Prokůpek Tomáš | Rozhovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
320 | Tošovský Antonín | Bělá pod Bezdězem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
320 | Tóth Petr | Karlovy Vary | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
320 | Vican Roman | Přeštice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
320 | Vlačiha Daniel | Bačetín | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
320 | Čermák Jindřich | Břehy | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
320 | Šašek Jaroslav | Stránecká Zhoř | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
339 | Boumová Bára | Kounice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
339 | Chadima Jiří st. | Mirovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
339 | Drahorád Filip | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
339 | Dudáš Jan | Řeřichy | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
339 | Janda Pavel st. | Turnov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
339 | Kadlec Vratislav | Benátky nad Jizerou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
339 | Kazda Jakub | Ostřešany | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
339 | Klich Václav | Rakovník | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
339 | Kolejňák Radim | Chodov | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
339 | Kosina Roman | Veselí u Přelouče | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
339 | Koutný Lubomír | Zaječice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
339 | Kupka Adrian | Pardubice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
339 | Mandík Roman | Nová Paka | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
339 | Městecký Radim | Svijany | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
339 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
339 | Šanda Jan | Bílé Vchýnice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
355 | Chvalkovský Tomáš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
355 | Dušek Jan | Hradec Králové | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
355 | Gryč Jan | Přibyslav | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
355 | Hušek Jan | Tatobity | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
355 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
355 | Jiránek Martin | Sychrov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
355 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
355 | Kovář František | Mirovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
355 | Krejzl Milan | Česká Skalice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
355 | Kárník Petr | Bílé Vchýnice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
355 | Macků Jaroslav | Dolní Němčice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
355 | Otradovský Josef | Lanškroun | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
355 | Staněk Richard | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
355 | Vnouček Petr ml. | Praha | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
355 | Vojta Jan | Protivín | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
355 | Vítámvás Karel ml. | Dačice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
355 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
355 | Šimon Vlastimil | Běstvina | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
373 | Adámek Jan | Benátky nad Jozerou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
373 | Bednář Zdeněk | Nahořany | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
373 | Brožková Michaela | Litomyšl | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
373 | Dobeš Jiří | Rebešovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
373 | Falta Kamil | Klášte nad Dědinou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
373 | Ficner Jiří | Lanškroun | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
373 | Hejzlar Antonín | Šiškovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
373 | Horáček Jaroslav | Havlíčkův Brod | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
373 | Kovář Jan | Kladruby | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
373 | Křenek Robert | Pardubice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
373 | Lochman Matouš | Martinice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
373 | Loužil Jan | Kutná Hora | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
373 | Mika Miroslav | Přišimasy | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
373 | Němec Jan. | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
373 | Preisler Oldřich | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
373 | Prokeš Milan | Libochovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
373 | Pšenička Radek | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
373 | Šefl František | Velký Bor | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
391 | Adamczuk Janusz | Hostokryje | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
391 | Děček Antonín | Městec Králové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
391 | Edl Milan | Plzeň | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
391 | Eichler Miloslav | Česká Kamenice | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
391 | Hemerka Martin | Úhřetická Lhota | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
391 | Hruška Václav | Vestec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
391 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 3 | 26 | 26 | 8.67 |
391 | Matějčík Martin | Branžež | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
391 | Mendel Milan | Pšovky | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
391 | Pajer Stanislav | Ledeč nad Sázavou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
391 | Pavlíček Václav st. | Ledeč nad Sázavou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
391 | Tůma Matěj | Hořany | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
391 | Vicher Milan | Plzeň | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
391 | Vávra Luboš | Lanškroun | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
391 | Váňa Jindřich | Praha | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
391 | Zavřel Jan | Pomezí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
391 | Štantejský Karel | Malá Skála | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
391 | Žemlička Milan | Ostrov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
409 | Dvořak Tomaš | Chodov | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
409 | Frank Miloslav | Třebovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
409 | Ivanič Aleš | Žďár nad Sázavou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
409 | Kafka Jaroslav | Miletín | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
409 | Miklian Roman | Petrovice | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
409 | Pospíšil Patrik | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
409 | Růžička Zdeněk st. | Turnov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
409 | Slíž Daniel | Běstvina | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
409 | Vnouček Stanislav | Praha | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
409 | Černý Radek | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
419 | Beneš Zdeněk | Peruc | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
419 | Blecha Miroslav ml. | Počátky | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
419 | Bořil František | Počátky | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
419 | Burak Oleh | Praha | Dnister feeder team | 3 | 24 | 24 | 8.00 |
419 | Danko Arnošt | Brozánky | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
419 | Dvořák Tomáš | Rakovník | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
419 | Hudský Jonáš | Předměřice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
419 | Janáček Daniel | Malá Losenice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
419 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
419 | Kukla Jiří | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
419 | Matějčík Vít | Mnichovo Hradiště | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
419 | Plejerová Martina | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
419 | Požárek Václav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
419 | Schovanec Jiří | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
419 | Trousil Lukáš | Libín | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
419 | Čermák Eliáš | Votice-Srbice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
419 | Řízek Ivo | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
419 | Štichauer Tomáš | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
419 | Žemlička Pavel | Ostrov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
438 | Anderle Roman | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
438 | Burda Pavel | Cheb | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
438 | Bydžovský Josef | Kroučov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
438 | Hart Pavel | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
438 | Herlík David | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
438 | Hájek Václav | Strakonice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
438 | Jandourek Martin | Stará Boleslav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
438 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
438 | Sýkora Ondřej | Tuchov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
438 | Vyhlas Martin | Bakov nad Jizerou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
438 | Zrnová Jitka | Benešov | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
438 | Červený Lukáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
438 | Žitník Dyma | Vítězná | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
451 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
451 | Haluza Petr | Zbraslav | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
451 | Hrabě František | Rumburk | 3 | 22 | 22 | 7.33 | |
451 | Kosina Jaroslav | Běstvina | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
451 | Kovář Martin | Třešť | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
451 | Kratochvíl Bohumil | Liblice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
451 | Kura Hynek | Tři Studně | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
451 | Makarský Michal | Karlovy Vary | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
451 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
451 | Noskovič Jakub | Strakonice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
451 | Obereiter Zdeněk st. | Hamry nad Sazavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
451 | Rejman Ivo | Liberec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
451 | Rozum Pavel | Třemošná | 3 | 22 | 22 | 7.33 | |
451 | Slezák Tomáš | Sokolov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
451 | Sochor Václav | Přeštice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
451 | Studnička Jan | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
451 | Stýblo Karel | Týnec nad Labem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
451 | Suchý Denis | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
451 | Svoboda Michal | Kralupy nad Vltavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
451 | Toman František st. | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
451 | Ujec Ondřej | Nemošice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
451 | Zdvihal Jiří | Praha | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
451 | Šrámek Milan | Jaroměř | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
451 | Šrámek Patrik | Opočínek | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
475 | Aulický Miroslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
475 | Blechta Jakub | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
475 | Cenkner Antonín | Cheb | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
475 | Ciler Richard | Rudník | 3 | 21 | 21 | 7.00 | |
475 | Děček Milan | Sloveč | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
475 | Gondek Miroslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
475 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
475 | Kochleffl Petrik | Senomaty | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
475 | Kohut Mykola | Mirovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
475 | Kočíř Matěj | Čankovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
475 | Pišna Celestýn | Kamenice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
475 | Prokop Václav | Jaroměř | 4 | 21 | 21 | 5.25 | |
475 | Pánek Vít | Sezemice | Páni Krokouši 198 | 2 | 21 | 21 | 10.50 |
475 | Sudík Štěpán | Malá Skála | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
475 | Velfl Vladimír | Svitavy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
475 | Vykydal Vojtěch | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
475 | Ševčík Bořivoj | Zlosyň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
475 | Špína Jiří | Valdice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
493 | Baštář Filip | Mlaďoňovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
493 | Drahorád Jakub | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
493 | Havel Dominik | Vrchlabí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
493 | Havlíček Patrik | Nizozemí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
493 | Kučera Michal | Svitavy | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
493 | Kvasnička Martin ml. | Kolín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
493 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | Black Fish team | 2 | 20 | 20 | 10.00 |
493 | Mašek Alexandr st. | Rašín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
493 | Mokrý Jiří st. | Havlíčkův Brod | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
493 | Novotný Jiří | Louka | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
493 | Randa Matěj | Svijany | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
493 | Skoupý Dominik | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
493 | Vacek Jan | Zábědov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
493 | Vitriv Volodymyr | Praha | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
493 | Vopasek Jaroslav | Doubrava | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
493 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
509 | Ficek Petr | Svitavy | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
509 | Franc Miroslav | Roztoky | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
509 | Hampejs David | Bílina | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
509 | Kopřiva Josef | Hříškov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
509 | Kořének Jan | Bukovina nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
509 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 3 | 19 | 19 | 6.33 | |
509 | Puchlovský Adam | Chrudim | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
509 | Vacek Jan | Liberec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
509 | Vavříček Tomáš | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
509 | Čipera Miroslav | Bohutín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
509 | Šafařík Jaroslav | Praha | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
520 | Back Tobias | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
520 | Boček Michal | Kolín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
520 | Bárta Tomáš | Kacanovy | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
520 | Daniš Petr | Pardubice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
520 | Dořičák Pavel | 2 | 18 | 18 | 9.00 | ||
520 | Drtina Daniel | Pardubice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
520 | Frank Martin | Česká Třebová | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
520 | Koudelková Jitka | Nasavrky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
520 | Macháček Jan | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
520 | Melichar Oldřich | Trutnov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
520 | Myška Karel | Hluboký Důl | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
520 | Málek Josef | Pařížov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
520 | Petržílka Vlastimil | Vojkovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
520 | Raniak Martin | Třešť | Big Fish Jihlava | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
520 | Rulec Zbyněk | Svijanský Újezd | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
520 | Schmid David | Dačice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
520 | Sobotka Josef | Perštejn | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
520 | Sochor Martin | Petrohrad | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
520 | Sojka Milan | Staré Čívice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
520 | Svatoň Radek | Přílepy | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
520 | Tomek Luboš | Hořesedly | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
520 | Vašata Jakub | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
520 | Vodvářka Matyáš | Krakovany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
520 | Švanda Radek | Česká Skalice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
544 | Barták Petr | Bělušice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
544 | Blecha Miroslav st. | Počátky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
544 | Burkoň Jiří | Horka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
544 | Chrenovský Ivan | Drnholec | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
544 | Dostál Aleš | Kolín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
544 | Dostál Matouš | Králíky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
544 | Drbal Filip | Dřenice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
544 | Gruber Tomáš | Týnec nad Labem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
544 | Hertver Petr | Horní Jiřetín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
544 | Horník Jan | Zbůh | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
544 | Hušek Martin | Koberovy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
544 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
544 | Jaroš Marek | Hostinné | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
544 | Jirout Aleš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
544 | Johanides Filip | Chrudim | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
544 | Kabourek Václav | Česká Kamenice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
544 | Kalenský Petr | Dolní Olešnice | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
544 | Klusáček Jan | Praha | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
544 | Kovář Miloslav | Králova Lhota | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
544 | Kumprecht Zdeněk | Nové Město nad Metují | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
544 | Petříček Jan | Poběžovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
544 | Plimeke Petr | Karlovy Vary | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
544 | Stěhulka Aleš | Bitouchov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
544 | Teuber Tomáš | Jaroměř | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
544 | Vach Matěj | Kněžmost | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
569 | Francáková Erika | Loukov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
569 | Funda Petr st. | Kutná Hora | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
569 | Hendrich Lukáš | Jiříkov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
569 | Hotový Jiří | Most | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
569 | Hrubeš Libor | Radčice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
569 | Krejčí Josef | Březina | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
569 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
569 | Motl František | Bečov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
569 | Poláček Tomáš | Vítězná | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
569 | Poštolka Pavel | Vysoké Veselí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
569 | Smrčka Zdeněk | Strakonice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
580 | Brendlová Klára | Lanškroun | 3 | 15 | 15 | 5.00 | |
580 | Brendlová Petra | Lanškroun | 3 | 15 | 15 | 5.00 | |
580 | Dičko Slavomír | Jaroměř | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
580 | Felgrová Michaela | Přepeře | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
580 | Jakubec Jiří st. | Litomyšl | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
580 | Jandourek Tomáš | Stará Boleslav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
580 | Joudal Milan | Hradec Králové | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
580 | Kollert Petr st. | Liberec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
580 | Kubový Vladimír | Městec Králové | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
580 | Kudibal Svatopluk | Turnov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
580 | Ondráček Jan | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
580 | Patzner Marek | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
580 | Samlík Libor | Oslavany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
580 | Skořepa Adam | Bělušice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
580 | Stýblová Iveta | Týnec nad Labem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
580 | Tůma Filip | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
580 | Vlk Petr | Rumburk | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
580 | Čajko Ludvík | Milín | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
598 | Babka Pavel | Chloumek | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
598 | Bareš Josef | Koberovy | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
598 | Brzobohatý Jan | Mladá Boleslav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
598 | Bureš Václav | Nová Ves | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
598 | Dryak Pavel | Vysoké Veselí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
598 | Eichler Miroslav | Česká Kamenice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
598 | Hanzl Jan | Jaroměř | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
598 | Hnilička Jiří | České Velenice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
598 | Horálek Miroslav | Habartov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
598 | Hušek Jiří st. | Tatobity | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
598 | Hřebíček Milan | Svitavy | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
598 | Jedlička Hynek | Svijany | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
598 | Poláček Petr st. | Příbram | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
598 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
598 | Spěvák Milan st. | České Velenice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
598 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 3 | 14 | 14 | 4.67 | |
598 | Vernhauer František | Vilémov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
598 | Šnicer Petr | Veltěže | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
616 | Dvořák Petr | Rakovník | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
616 | Francák Daniel | Klášter | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
616 | Hickl Pavel | Česká Třebová | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
616 | Kapras Roman | Svijanský Újezd | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
616 | Koleňák Radim | Nové Sedlo | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
616 | Macák Samuel | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
616 | Malý František | Kostelní Radouň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
616 | Miková Malvína | Přišimasy | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
616 | Pivný Matyáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
616 | Piščák Jan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
616 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 3 | 13 | 13 | 4.33 |
616 | Raniak Milan | Třešť | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
616 | Vaněk Daniel | Dolní Hořice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
616 | Čmugr Tomáš | Velký Šenov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
630 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
630 | Cína Miroslav | Pardubice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
630 | Dubský František | Mirovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
630 | Faltus Jaroslav | Jásenná | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
630 | Haluza Josef | Zbraslav | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
630 | Hlavatý Tomáš | Zaloňov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
630 | Horáček Vojtěch | Přelouč | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
630 | Kadlec Tomáš | Turnov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
630 | Macas Lukáš | Česká Třebová | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
630 | Mareš Antonín | 2 | 12 | 12 | 6.00 | ||
630 | Matěják Tomáš | Miletín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
630 | Maňák Daniel | Starý Kolín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
630 | Miková Michaela | Přišimasy | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
630 | Odvářka Petr | Pohořelice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
630 | Picek Martin | Žďár | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
630 | Rampousek Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
630 | Sičák Pavel | Jaroměř | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
630 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
630 | Staněk Vít | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
630 | Vaníček Radek | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
630 | Vik Daniel | Rumburk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
630 | Vlačiha Kristián | Bačetín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
630 | Zelenková Miluše | Hořesedly | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
653 | Dlask Tadeáš | Příšovice | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
653 | Dušek Vítězslav | Litoměřice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
653 | Fenčák Jaroslav | Vítězná | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
653 | Gogolák Jan st. | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
653 | Hampejs Matěj | Bílina | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
653 | Herlík Miroslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
653 | Kindl Jaroslav st. | Ústí nad Orlicí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
653 | Klusáček Antonín | Praha | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
653 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
653 | Kučera Jakub | Hradec Králové | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
653 | Labuťová Nikol | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
653 | Lenc Tomáš | Malešov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
653 | Novák Josef ml. | Žďár | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
653 | Paulus Patrik | Horní Počáply | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
653 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 2 | 11 | 11 | 5.50 |
653 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
653 | Provazník Jiří | Dřenice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
653 | Richtermoc Filip | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
653 | Sojka Mikuláš | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
653 | Vaněk Michal | Litoměřice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
653 | Vele Ondřej | Loktuše | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
653 | Votoček Tomáš | Vrchlabí | 3 | 11 | 11 | 3.67 | |
653 | Říha Ladislav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
676 | Chlupáčová Monika | Domanín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
676 | Holub David | Nový Ples | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
676 | Hrubeš Petr | Rokycany | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
676 | Janáčková Jaroslava | Havlíčkova Borová | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
676 | Kaiml Marek | Jindřichův Hradec | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
676 | Kapras Tadeáš | Svijanský Újezd | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
676 | Ludvík Tomáš ml. | Žamberk | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
676 | Mareš Jan | Turnov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
676 | Nerad Rostislav | Jílové | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
676 | Netík Jiří | Kostomlaty nad Labem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
676 | Randa Miloš | Litomyšl | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
676 | Rödlová Jana | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
676 | Sedlmajer Radek | Třemošnice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
676 | Skoupý Damián | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
676 | Svoboda Marek | Hradec Králové | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
676 | Techlovský Jiří | Sloveč | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
676 | Valda Martin | Brno | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
676 | Vašák Jiří st. | Habry | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
676 | Zemanová Soňa | Zruč nad Sázavou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
676 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
676 | Červenka Lukáš | Cheb | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
676 | Čtvrtečka Jiří | Roztoky | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
676 | Řízek Lukáš | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
676 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
700 | Aulický Richard | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
700 | Bubník Josef | Svitavy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
700 | Cinka Matěj | Velké Poříčí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
700 | Danko Karel | Žeretice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
700 | Fiedler Ondřej | Rasochy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
700 | Fišer Libor st. | Louny | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
700 | Houžvička Štefan | Liberec | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
700 | Hovorka Jaroslav | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
700 | Janeček Josef | Hradec Králové | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
700 | Kaniščev Roman | Loštice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
700 | Kněžourek Jan | Miletín | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
700 | Koukal Martin ml. | Hvozdečko | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
700 | Nosek Ladislav | Miletín | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
700 | Pacovský Jiří st. | Jaroměř | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
700 | Peroutek Josef st. | Nová Role | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
700 | Rösler Tomáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
700 | Silvaši Štefan | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
700 | Vangr Stanislav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
700 | Šplíchal Petr | Prostějov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
700 | Šípek Miroslav | Trutnov | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
720 | Hašpicová Adéla | Dražkovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
720 | Kyncl Matyáš | Česká Třebová | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
720 | Lísner Ladislav | Bohdalov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
720 | Novák Marek | Rumburk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
720 | Nováčková Markéta | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
720 | Pleskotová Kristýna | Hrobice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
720 | Tůma Štěpán | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
720 | Valecký Antonín | Loukov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
720 | Vaněk Karel | Dolní Hořice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
720 | Vlačiha David | Bačetín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
720 | Škréta Martin | Čtveřín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
720 | Šlégr Jiří | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
720 | Žemlička Radek | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
733 | Bořilová Pavla | Počátky | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
733 | Dodek Lubor | Lupenice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
733 | Dubický Josef | Smiřice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
733 | Fischer Libor | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
733 | Gmyrja Martin | Radvanice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
733 | Horký Jakub | Ronov nad Doubravou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
733 | Kapras Tomáš | Čičavy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
733 | Kmoníček Zdeněk | Česká Třebová | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
733 | Král Jaroslav st. | Kovanice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
733 | Křivský Luboš | Strakonice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
733 | Novotný Zdeněk | Zbraslavice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
733 | Nováková Renata | Hrobice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
733 | Paclík Libor | Česká Třebová | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
733 | Pavka Martin | Znojmo | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
733 | Pleskotová Anna | Hrobice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
733 | Podlaha Adam | Beroun | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
733 | Poštolka Petr | Vysoké Veselí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
733 | Sládek Pavel | České Velenice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
733 | Sršeň Jan | Česká Třebová | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
733 | Večeřa Jiří | Hradec Králové | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
733 | Zelenka Pavel | Grunta | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
733 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
733 | Šrámek Jan | Stěžery | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
756 | Benešová Nikola | Doubí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
756 | Cao Duy Dat | Bohdalov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
756 | Cao Van Xanh | Bohdalov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
756 | Dobrovolný František | Březí nad Oslavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
756 | Furthner Jan | Bečváry | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
756 | Jedlička Jiří | Praha | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
756 | Kolpaský Jan | Zlosyň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
756 | Koukol Jan ml. | Chvalkovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
756 | Kulda Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
756 | Musil Karel | Libice nad Doubravou | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
756 | Nedvěd Václav | Mockovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
756 | Nekulová Stanislava | Dobroutov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
756 | Novotný Jan | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
756 | Oubrecht Michal | Bílý Kámen | Big Fish Jihlava | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
756 | Pechová Veronika | Púchov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
756 | Peroutka Jiří st. | Březí nad Oslavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
756 | Petříček Ladislav | Havlíčkova Borová | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
756 | Pešek Michal ml. | Řeřichy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
756 | Pikali Imrich | Vavřinec | 3 | 6 | 6 | 2.00 | |
756 | Pleskot Jan ml. | Hrobice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
756 | Procházka Milan | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
756 | Ryšavý Stanislav | Slotov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
756 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
756 | Stránský Jiří | Nymburk | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
756 | Sácký Miroslav | Rousínov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
756 | Toman František ml. | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
756 | Vegricht Martin | Praha | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
756 | Zlatuška Tomáš | Třebíč | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
756 | Čech Rostislav | Třebíč | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
756 | Štich Freddy | Cheb | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
756 | Šustr Jiří | Bohdalov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
787 | Bulak Serhiy | Praha | Dnister feeder team | 2 | 5 | 5 | 2.50 |
787 | Cejnar Jiří | Jablonec nad Nisou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
787 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
787 | Krejčí Milan | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
787 | Mocek Jan | Semily | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
787 | Nimko Marian | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
787 | Pešek Jiří | Řeřichy | 5 | 5 | 5 | 1.00 | |
787 | Stehlík Ondřej | Znojmo | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
787 | Vodehnalová Lucie | Nová Ves u Litomyšle | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
787 | Záruba Václav | Choceň | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
797 | Blatný Petr | Rumburk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
797 | Bury Jan ml. | Postoloprty | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
797 | Darebník Roman | Rousínov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
797 | Dostál Jaroslav | Liberec | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
797 | Habich Jiří | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
797 | Hrdlička Petr | Hrubý Jeseník | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
797 | Jaroš Norbert | Jindřichův Hradec | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
797 | Konečný Martin | Růžená | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
797 | Koukal Martin st. | Hvozdečko | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
797 | Macák Tomáš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
797 | Odstrčilík Hubert | Dolní Bousov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
797 | Pácaltová Petra | Pardubice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
797 | Vašata Matyáš | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
797 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 3 | 4 | 4 | 1.33 |
797 | Černohorský Pavel | Rakovník | 4 | 4 | 4 | 1.00 | |
812 | Bezděch Karel | Staňkov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
812 | Honzejk Martin | Přepeře | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
812 | Kadlecová Petra | Kunčina - Nová Ves | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
812 | Krejzl Zdeněk | Česká Skalice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
812 | Lakoš Gustav | Kralice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
812 | Mika Jaroslav | Přišimasy | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
812 | Minařík Jaroslav | Třemošnice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
812 | Nesládek Pavel | Kounice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
812 | Novák Robert | Stříbrná Skalice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
812 | Oberreiter Radek | Havlíčkův Brod | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
812 | Plzák Kevin | Kralupy nad Vltavou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
812 | Plášek Milan | Poštovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
812 | Rovnaník Zdeněk ml. | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
812 | Světnička Petr | Praha | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
812 | Vašata Daniel | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
812 | Šindelář Michal | Česká Třebová | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
812 | Šturmová Hana | Ústí nad Orlicí | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
812 | Žejdlík Petr | Svratouch | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
830 | Borůvka Miloš | Jaroměř | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
830 | Brůna Miloš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
830 | Chromela Marek | Velká Lhota | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
830 | Cimburek František | Kameničky | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
830 | Dub Jaroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
830 | Holub Jan | Sedlčany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
830 | Hos Martin | Otín | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
830 | Janeček Marcel | Jaroměř | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
830 | Kiessling Vít | Prostřední Vydří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
830 | Kmošek Lukáš | Pardubice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
830 | Kopřiva Karel | Aš | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
830 | Kratochvíl Jiří | Slabce | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
830 | Krbcová Kristýna | Hubenov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
830 | Krbec Lukáš | Hubenov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
830 | Kříž Jiří | Lomnice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
830 | Lévai Josef | Jenišov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
830 | Lísner Tomáš | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
830 | Malý Ondřej | Chrudim | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
830 | Mandík Martin | Nová Paka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
830 | Marounek Petr | Nová Bystřice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
830 | Musil Ondřej | Ždírec nad Doubravou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
830 | Navara Pavel | Planá nad Lužnicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
830 | Oberfalzer Jan | Karlovy Vary | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
830 | Peťovský Ivan | Želetava | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
830 | Pýcha Hynek | Skryje | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
830 | Schejbal Josef | Pardubice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
830 | Skokanová Adriana | Poděbrady | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
830 | Sochor Jan | Škrdlovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
830 | Soukup Ivo | Třebíč | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
830 | Tököly Martin ml. | Havířov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
830 | Vavruška Jan | Vilémov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
830 | Volf Josef | Nová Bystřice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
830 | Vrzal Tomáš | Pečky | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
830 | Vávra Vladimír | Doubrava | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
830 | Zachař Jiří | Pohránov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
830 | Zaňka Matěj | Příbram | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
830 | Šedivý Jindřich | Nová Ves u Chotěboře | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
830 | Šubrt Vlastimil | Turkovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
830 | Šťastný Jan | Mnichovo Hradiště | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
869 | Adamcuk Jan | Přílepy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Adamovič Jiří | Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Adámek Miroslav | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Balog Augustin | Česká Skalice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Bartoš Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Barták Oliver | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Batěk Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Bela Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Beneš Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Berecz Peter | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Bečvář Václav | Viňtířov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Bidman Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Bild Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Binar Rudolf | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Blažek Josef | Svitavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Bláha František | Ostrov] | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Bonaventura Lukáš | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Borovíčka Zdeněk | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Borůvková Jana | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Brandýs Tomáš ml. | Starý Ples | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Brandýs Tomáš st. | Starý Ples | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Bros Josef | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Burgr Martin | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Buček David | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Bártík Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Březina Jan | Starý Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Cenkner Václav | Cheb | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Charvát Martin | Milčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Chmelík Jan | Bílé Poličany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Chrastil Tomáš | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Chuchvalec Ivan | Libenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Chuchvalec Tomáš | Hlízov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Chýle Oldřich | Bílina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Cilar Martin | Rudník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Coufal Zdeněk | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | David Miroslav st. | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Demčák Miroslav | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Dezort Jiří | Kuřivody | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Dlabal Jan | Olomouc | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Dodek Lubor ml. | Lupenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Domanský David | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Dospěva Jaroslav | Jeřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Drábek Lukáš | Veltruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Dubš Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Dufek Tomáš ml. | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Dušek Ivan | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Dvořák Bohumil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Dvořák Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Dvořák Tomáš | Červené Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Dvořáček David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Dvořáček Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Dvořáček Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Eliáš Šimon | Grunov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Erban Jiří | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Faitl Jiří st. | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Faltýn Jakub | Církvice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Fiala Jakub | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Filip Miroslav st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Filipová Veronika | Vysoké nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Fišer Jan | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Fišer Valentýn | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Fodor Petr | Třebestovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Fojtík Zdeněk | Cheb | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Forman Libor | Černá u Bohdanče | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Franc Martin | Starý Ples | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Francák Vít | Klášter | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Fraven Zdeněk | Malá skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Fürst Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Gembalová Michaela | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Grimm Mikuláš | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Gulyas Radim | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Habal Miroslav | Česká Kamenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Hanzl Antonín | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Hanzl Zdeněk | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Hanzlík Vladimír | Nové Dvory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Hapiák Patrik | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Havel Jakub | Přepeře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Havel Martin | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Havel Vít | Přepeře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Havel Štěpán | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Havlík Oldřich | Čáslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Havlíček Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Hejsek Ondřej | Košťálov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Hejsková Anežka | Košťálov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Henychová Kateřina | Klášte nad Dědinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Hetych Karel | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Hlaváček Dan | Miletín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Hobelant Matyáš | Přepeře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Hobelantová Markéta | Přepeře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Holec Eliáš | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Hotovec Zdeněk | Řepín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Hovorka Antonín | Žabonosy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Hranička Jaroslav | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Hricík Jan | Kamenný přívoz | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Hrtáň Milan | Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Hrubý Stanislav st. | Králův Dvůr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Hudeček František | Chýšť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Huler Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Hurský Václav | Smrkový Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Hyška David | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Hügi Tobias | Rheäzus | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Jakoubek Pavel | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Jandourek Petr | Vyšehořovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Janický Kamil | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Janoušek Jan | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Jarý Marek | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Jedlička Martin | Jirkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Jelínek Josef | Hradišťko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Jiroutek Stanislav | Děčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Jiránek Bastien | Líšný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Jonák Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Jonáš Miroslav | Jiřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Jurkovič Alois | Žatec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Juřena Zdeněk | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Jícha Luděk | Smilovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Kadeřábek Milan | Lošany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Kadlec Jaroslav | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Kamenický Zdeněk | Choteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Kaplan Matěj | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Kaplan Otomar | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Kappi Josef | Nové Zámky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Karabáček Jiří | Golčův Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Kasal David | Výčaply | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Kauřík Milan | Červené Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Kazda Jan | Nýrsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Kačer Josef | Sedmihorky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Klekner Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Kochlefl Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Kocourek Petr | Černíny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Kohout Richard ml. | Strakonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Kolda Michal | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Kolitsch Matěj | Pernink | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Kollert Adam | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Kollert Michal | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Kollert Petr ml. | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Koutský Petr ml. | Štítary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Koutský Petr st. | Štítary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Kovanda Daniel | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Kovář Jakub | Hrubá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Kočíř Radek | Čankovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Koťátko Lukáš | Doubrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Kratochvíl Rudolf | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Krejcárek Jiří | Kobylí Hlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Krejčí Karel | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Kretschmer Leon | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Krinzweig Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Kronich Daniel | Litvínov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Kruml Michal | Habry | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Krupička Zdeněk | Zbraslavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Krupka Dalibor | Bozkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Krupková Anděla | Bozkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Kubík Tomáš | Ronov nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Kubíček Josef | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Kuchař Stanislav | Starý Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Kulhánek Miloslav | Rohoznice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Kultová Amálie | Malé Svatoňovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Kutík Jiří | Lovosice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Kutílek Jaromír | Bohouňovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Kvintusová Klára | Loučky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Kvintusová Lucie | Loučky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Křehla Pavel ml. | Bošice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Křehla Pavel st. | Bošice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Křikava Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Kříha František | Rohovládová Běla | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Kůr Petr | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Lauryn Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Lindenberg Daniel | Teplá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Linhart Lubomír | Svatý Mikuláš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Liolias Tomáš | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Lubas Matyáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Lubas Šimon | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Lubojacký Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Lách Ján | Slaný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Mach Jakub | Pernink | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Majoroš Vojtěch | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Malnychenko Serhii | Horní Slavkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Malý Pavel | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Malý Roman | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Marek David | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Mareš Petr | Most | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Mareš Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Mareš Vavřinec | Udlice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Maryška Miloslav | Lučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Masaryk Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Mastník Luděk | Nelahozeves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Matys Norbert | Libišany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Matějka Roman | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Maxima Josef | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Mařík Petr | Boješice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Mašek Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Meloun Václav | Loučky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Menčík Ivo | Opatovice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Merhaut Jaroslav | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Meszároš Pavel | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Mikulka Petr | Sadová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Mikšovský Jan | Jirkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Mišková Denisa | Trhová Kamenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Mlčák Luboš | Domanín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Mokrý Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Mrenus Štěpán | Čáslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Myklian Roman | Petrovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Nesládek Ondřej | Uhelná Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Nosek Šimon | Rohoznice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Novotný Frederik Lukáš | Jirkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Novotný Michal | Červený Hrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Novotný Vojtěch | Poďousy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Novák Josef | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Nový Josef | Dymokury | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Nožíř Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Németh Pavel | Čáslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Němeček Miroslav | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Němčík Prokop | Bozkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Odstrčilík Tadeáš | Dolní Bousov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Opl Aleš | Kralupy nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Ovšonka Petr | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Ošťádal Gabriel | Loštice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Parkač Aleš | Štrampouch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Patřičný Krištof | Líšný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Paulus Miroslav | Horní Počáply | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Pavlievev Anton | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Pažout Martin | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Peroutek Josef ml. | Nová Role | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Petirová Magdalena | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Petrásek Jiří | Mirošovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Petráš Jan ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Petříček Stanislav | Pařížov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Peřina Ladislav | Chotěšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Pešek Jan | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Pilný David | Svatý Mikuláš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Pilný Martin | Svatý Mikuláš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Plaček Roman | Zásmuky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Pleskač David | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
869 | Pluchta Petr | Smečno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Podlaha Jaroslav | Beroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Pomahač Jan | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Pospíšil Pavel | Nová Farma | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Poustka Jan | Nové Strašecí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Poustka Tomáš | Nové Strašecí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Prchal Jan | Lučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Prokop Richard | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Prokopová Gabriela | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Prokůpek Marek | Ostřešany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Ptáček Radek | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Pur Stanislav | Lázně Bělohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Písařík Pavel | Dobřeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Pšenička Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Rak Jakub | Poboří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Rak Jiří | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Richter Kamil | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Rolínek Jaroslav | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Roušar Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Rybář Jakub | Horní Jiřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Rákosníková Věra | Golčův Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Růžičková Adéla | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Samková Dagmar | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Schenk Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Sedlák Ladislav | Tři Dvory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Seifert Zdeněk | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Skoumal Milan st. | Malé Březno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Skořepa Dan | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Slivko Jiří | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Slivko Lukáš | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Sládek Rudolf | Loučky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Smutný Josef | Potěhy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Sochor Michal | Petrohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Spiller Karel | Stod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Staněk Pavel | Mladá Vožice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Strolený Matěj | Medlešice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Stupka Ivan | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Stýblová Adéla | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Sulzer Eduard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Svoboda Jaroslav | Konárovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Svoboda Milan | Ronov nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Sychrová Soňa | Jenišovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Syrovátka Tomáš | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Sýkora Václav | Ronov nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Tománková Petra | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Tomášek Jakub | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Tregler Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Tvaroh Jan | Nová Ves u Českých Budějovic | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Tůmová Kateřina | Křečhoř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Urban Tomáš | Obora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | V Petr | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Vacek Dominik | Mladé Buky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Valecký František | Loukov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Vamberský Ladislav | Čáslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Vaníček Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Vančura Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Vaněk Petr | Grunta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Vavroušek Michal | Ždírec nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Vavříček Matyáš | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Vašáková Marcela | Habry | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Vele Martin st. | Loktuše | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Venhauer Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Veselý Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Veselý Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Vidourek Miloslav | Čečkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Vlček Oldřich | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Vojtíšková Karolína | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Vojáček Zdeněk | Strakonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Vokoun Jaroslav | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Vondruška Jakub | Vyskytná nad Jihlavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Vondruška Matěj | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Vonička Josef | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Vostruha Roman | Řepín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Vošická Ema | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Vávra Lukáš ml. | Horská Kamenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Váňa Pavel | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Věříš František | Rasochy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Věříš Jan | Rasochy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Věříš Štěpán | Rasochy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Weinfurter Werner | Želnava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Weis Robert | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Weisshaupl Jaromír | Obříství | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Wágner Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Zamastil Dušan | Vozice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Zamastil Pavel | Slatina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Zdobina Zdeněk | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Zelený Jiří | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Zemčíková Nikola | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Zitta Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Zvěřina Miloslav | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Čapková Johana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Čech Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Čech Rudolf | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Čepelka Rudolf | Lípa nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Černý Jakub | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Černý Ladislav | Chotusice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Černý Pavel | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Čížek Michal | Dobříš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Čížek Michal | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Řezník Ondřej | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Řádek Jan | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Říha Tomáš | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Říha Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Šafránek Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Šebek Michal | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Šebek Roman | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Šefl Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Šemberka Jan | Rudník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Ševčík Václav | Ronov nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Šimečík Martin | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Šimice Jan | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Šindelka David | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Školník Jakub | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Škopek Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Škréta Jindřich | Čtveřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Šnajdr Zdeněk | Předměřice nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Šnábl Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Šolc Milan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Špinka Jan | Potěhy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Špringlová Tereza | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Šranc Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Štafurik Daniel | Říčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Štovíček Miroslav st. | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Šubrt Dominik | Turkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Šulcová Ivana | Lovosice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Švanda Albert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Švanda Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
869 | Švanda Petr | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Šíp Vlastimil | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Šťovíček Miroslav ml. | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
869 | Žaloudek Matěj | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 |