Žebříček členů klubu - Kraj Středočeský - 01.01.2016 - 31.12.2016 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 55 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 122 | 122 | 40.67 |
1 | Turský Jindřich | Krchleby | 5 | 122 | 122 | 24.40 | |
3 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 121 | 121 | 40.33 |
4 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 3 | 105 | 105 | 35.00 | |
5 | Turský David | Krchleby | 5 | 101 | 101 | 20.20 | |
6 | Smítka Radek | Bolina | Volejovky | 3 | 100 | 100 | 33.33 |
6 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 5 | 100 | 100 | 20.00 | |
8 | Slavík Alexej | Vilémov | 3 | 98 | 98 | 32.67 | |
9 | Jirásek Petr | Chotěboř | 2 | 96 | 96 | 48.00 | |
9 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 2 | 96 | 96 | 48.00 | |
11 | Vybíral Karel | Semily | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
12 | Kovanda Karel | Bolinka | Volejovky | 5 | 82 | 82 | 16.40 |
13 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 74 | 74 | 24.67 |
14 | Bareš Vladimír | Slepotice | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
15 | Doležán Vladimír | Chotěboř | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
16 | Grádová Denisa | Žleby | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
16 | Šuchalová Klára | Markovice | Betafish Církvice | 3 | 62 | 62 | 20.67 |
18 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 57 | 57 | 57.00 |
19 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | Volejovky | 3 | 56 | 56 | 18.67 |
20 | Novotná Lenka | Zámrsk | Novotňáci | 3 | 55 | 55 | 18.33 |
21 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 1 | 52 | 52 | 52.00 |
22 | Tobolka Daniel | Nechanice | Jizera 24 | 2 | 51 | 51 | 25.50 |
22 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | CLEVER FISH team | 1 | 51 | 51 | 51.00 |
24 | Váňa Tomáš | Zlosyň | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
24 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 3 | 50 | 50 | 16.67 |
26 | Musílek Petr | Chotěboř | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
27 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 1 | 48 | 48 | 48.00 |
28 | Petružálková Anet | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 3 | 47 | 47 | 15.67 |
29 | Machatý David | Jaroměř | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
30 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 2 | 45 | 45 | 22.50 |
31 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
32 | Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 3 | 42 | 42 | 14.00 |
33 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
34 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
35 | Pásler Vlastimil | Spyta | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
36 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 2 | 33 | 33 | 16.50 |
37 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
38 | Houser Otakar | Všechlapy | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
38 | Kadlec František | Zlíč | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
40 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
41 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
42 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
43 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
43 | Staněk Václav | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 2 | 22 | 22 | 11.00 |
45 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 2 | 20 | 20 | 10.00 |
46 | Molek Petr | Plzeň | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
47 | Šuchal Adam | Markovice | Betafish Církvice | 2 | 18 | 18 | 9.00 |
48 | Brodský Michal | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
49 | Jícha Jakub | Smilovice | Betafish Církvice | 2 | 16 | 16 | 8.00 |
49 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 2 | 16 | 16 | 8.00 |
49 | Vondra Martin | Němčice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
49 | Štolovský Jan | Dolní Bousov | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
53 | Šuchal Juraj | Markovice | Betafish Církvice | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
54 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
55 | Niems Martin | Přelouč | 1 | 8 | 8 | 8.00 |