Žebříček - Kraj Liberecký - 01.01.2014 - 31.12.2014 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 32 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Procházka Ota | Rudník | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
2 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
3 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
4 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
5 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
6 | Zeman Martin | Semily | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
7 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
8 | Vojtěch Václav | Mlázovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
9 | Bareš Vladimír | Slepotice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
10 | Hladík Tomáš | Dobruška | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
11 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
12 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
13 | Bartoněk Martin | Hradec Králové | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
14 | Nitsche Martin | Vrchovina | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
15 | Říha Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
16 | Zeman Miroslav | Semily | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
17 | Charvát David | Slatiny | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
18 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
19 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
20 | Franěk Robert | Trutnov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
21 | Zeman Luboš | Semily | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
22 | Turnovský Radek | Hradec Králové | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
23 | Šlambora Jiří | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
24 | Šprinc Michal | Těchlovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
25 | Dvořák Oldřich | Mělčany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
26 | Tošovský Antonín | Bělá pod Bezdězem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
27 | Řeháček Matěj | Nová Paka | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
27 | Šprinc Rudolf | Těchlovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
29 | Staněk Václav | Hradec Králové | Rybářské žebříčky | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
30 | Nový Josef | Onomyšl | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
31 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
32 | Moravec Tomáš | Košťálov | 1 | 6 | 6 | 6.00 |