Žebříček členů klubu - Kraj Pardubický - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Nováčci
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 24 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Taichner Radek | Mikulovice | 21 | 255 | 455 | 21.67 | |
2 | Dostál Matouš | Králíky | 14 | 252 | 396 | 28.29 | |
3 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 24 | 250 | 551 | 22.96 |
4 | Pazderka Adam | Hradec Králové | Dream team | 6 | 223 | 223 | 37.17 |
5 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 8 | 204 | 220 | 27.50 |
6 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 14 | 159 | 208 | 14.86 | |
7 | Šinták Marek | Hradec Králové | 6 | 131 | 131 | 21.83 | |
8 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 3 | 102 | 102 | 34.00 |
9 | Franěk Robert | Trutnov | 3 | 99 | 99 | 33.00 | |
10 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 83 | 83 | 41.50 |
11 | Mokrá Jana | Najdek | 4 | 80 | 80 | 20.00 | |
12 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team | 2 | 72 | 72 | 36.00 |
13 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 4 | 70 | 70 | 17.50 |
14 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
14 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
16 | Pavelka Josef | Třebíč | Pohoda team | 2 | 63 | 63 | 31.50 |
17 | Vodičková Kateřina | Příbram | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
18 | Novotný Milan ml. | Markovice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
19 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team | 2 | 30 | 30 | 15.00 |
20 | Bertok Milan | Dublovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
21 | Kalášek Michal | Jimramov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
22 | Horáček Martin | Žďár nad Sázavou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
23 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
23 | Novák Jan ml. | Libišany | 1 | 1 | 1 | 1.00 |