Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Závody mládeže
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 532 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Syrovátka Tomáš ml. | Příbram | 6 | 198 | 198 | 33.00 | |
2 | Vodičková Kateřina | Příbram | 6 | 168 | 168 | 28.00 | |
3 | Ďurček Josef ml. | Mnichovo Hradiště | 4 | 129 | 129 | 32.25 | |
4 | Čermáková Ema | Stěžov | 3 | 103 | 103 | 34.33 | |
5 | Nass Adam | Pňovice | 4 | 102 | 102 | 25.50 | |
6 | Bejr Matouš | Mnichovo Hradiště | 3 | 90 | 90 | 30.00 | |
7 | Olbrich Jakub | Bechov | 3 | 87 | 87 | 29.00 | |
8 | Langr Štěpán | Mnichovo Hradiště | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
9 | Olbrich Petr st. | Bechov | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
9 | Šimonovský Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 4 | 82 | 82 | 20.50 | |
11 | Halamka Luboš | Dobříš | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
11 | Čermák Martin ml. | Stěžov | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
13 | Kropáček Tomáš ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
14 | Daňhelová Veronika | Bělá pod Bezdězem | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
14 | Rybářová Leontýna | Český Dub | 4 | 69 | 69 | 17.25 | |
16 | Chromčák Jiří | Mimoň | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
16 | Grégr Jiří ml. | Šubrtov | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
16 | Šourková Karolína | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 5 | 66 | 66 | 13.20 |
19 | Orolín Lukáš | Mnichovo Hradiště | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
20 | Beran Jan | 3 | 55 | 55 | 18.33 | ||
21 | Chvátal Jakub | 2 | 51 | 51 | 25.50 | ||
21 | Motejzík Petr | Březnice | 4 | 51 | 51 | 12.75 | |
21 | Ulrychová Adéla | Mnichovo Hradiště | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
24 | Rybářová Natálie | Český Dub | 4 | 50 | 50 | 12.50 | |
25 | Kubešová Denisa | Bolina | 5 | 49 | 49 | 9.80 | |
25 | Lingler Jonáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
25 | Rybář Jindřich ml. | Český Dub | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
28 | Eichler Tomáš | Bělá pod Bezdězem | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
28 | Zumr Michal ml. | Čelákovice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
30 | Nachlingerová Aneta | Praha | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
30 | Pagačová Pavlína st. | Mladá Boleslav | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
32 | Brechel Jan | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
32 | Hýbner Dušan ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
34 | Nitsche Viktor | Vrchovina | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
35 | Zelenka Josef | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
36 | Vavroch Kristián | Rožmitál pod Třemšínem | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
36 | Štěrba Dominik | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
38 | Polanský Jan | Blatná | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
38 | Wachtl Vojtěch | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
40 | Krummer Dominik | 2 | 40 | 40 | 20.00 | ||
40 | Pojerová Kateřina ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
40 | Vitnerová Vanesa | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
43 | Chytilová Anna | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
43 | Levová Kateřina | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
43 | Tůmová Barbora | Libčice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
43 | Vondra Lukáš | 3 | 39 | 39 | 13.00 | ||
43 | Škoda Zdeněk ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
48 | Fajkus Matěj | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
48 | Franče Pavel | Křivoklát | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
48 | Hamák Tobiáš | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
48 | Hejda Filip | Rakovník | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
48 | Velek Matěj | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
53 | Hošek Michal | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
53 | Rajzíková Anna | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
53 | Samková Natálie | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
56 | Balog Adam | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
56 | Pečová Anežka | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
56 | Vašák Tomáš | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
56 | Vorel Aleš | Rakovník | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
56 | Řezáč Tomáš | Mladá Boleslav | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
61 | Chlumský Adam | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
61 | Erba Vojtěch | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
61 | Levová Lucie | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
61 | Mašlonka Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
61 | Suchý Jakub | Neratovice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
61 | Thimová Tereza | Mnichovo Hradiště | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
61 | Štěrba Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
68 | Faltová Nikola | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
68 | Frühaufová Miroslava | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
68 | Myška Aleš | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
68 | Petržílka Lukáš | Praha | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
68 | Pěchouček Jiří | Lužná | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
68 | Štěrba Antonín | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
74 | Bartoň Aleš | Katusice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
74 | Dušek Jan ml. | Kutná Hora | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
74 | Pečová Tereza | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
74 | Śmahel Miroslav | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
78 | Balatý Josef | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
78 | Gronych Štěpán | Trhový Štěpánov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
78 | Kovář Antonín | Kladruby | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
78 | Krejčí Petr ml. | Horní Stakory | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
78 | Novotný Radek ml. | Strakonice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
78 | Sikora Jindřich | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
78 | Sochor Martin ml. | Petrohrad | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
78 | Černek Daniel | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
86 | Balý Vojtěch | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
86 | Nerad Vojtěch | Soutice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
86 | Procházka Matěj | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
86 | Přibík Antonín | Horní Rokytná | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
86 | Staněk Richard | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
86 | Tůma Ondřej | Mnichovo Hradiště | 3 | 31 | 31 | 10.33 | |
86 | Tůmová Anna | Libčice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
86 | Čučka Michal ml. | Bakov nad Jizerou | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
94 | Bukač Petr | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
94 | Franěk Dominik | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
94 | Jelínek Matyáš | Davle | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
94 | Klementovič Tomáš | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
94 | Kolář Šimon | Rožmitál pod Třemšínem | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
94 | Novotná Amálie | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
94 | Tůma Matěj | Hořany | 4 | 30 | 30 | 7.50 | |
101 | Bílý Samuel | Rakovník | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
101 | Bůžek Martin | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
101 | Jirásek Tadeáš | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
101 | Marešová Barbora | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
101 | Mašek Štěpán | Blatná | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
101 | Polívková Klára | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
101 | Sloup Lukáš | 2 | 29 | 29 | 14.50 | ||
101 | Stieber Matouš | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
101 | Studničný Jan | Mnichovo Hradiště | 4 | 29 | 29 | 7.25 | |
101 | Vesecká Šárka | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
101 | Šmejkal David | Vehlovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
112 | Barančík Jan | Klášter | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
112 | Chvojková Lucie | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
112 | Fišer Jan | Rakovník | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
112 | Jesková Renata | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
112 | Kovář Jan | Praha | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
112 | Václavík David | Vehlovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
112 | Šutkovská Sára | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
119 | Braunstein Dominik | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
119 | Francák Vít | Klášter | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
119 | Mařík Lukáš | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
119 | Müller Jan | Loukov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
119 | Pácalová Nela | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
119 | Radilová Eliška | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
119 | Stulík Jakub | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
119 | Weikert Matěj | 2 | 27 | 27 | 13.50 | ||
119 | Zinek Ondřej | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
119 | Řezníček Jakub | Byšice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
129 | Cimburek Tobiáš | Bradlec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
129 | Franče Petr | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
129 | Hanko Josef | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
129 | Hanáček Jonáš | Brno | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
129 | Míchal Petr | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
129 | Novák Ondřej | Kněžmost | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
129 | Sochorová Hana | Petrohrad | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
129 | Studničný Daniel | Buda | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
137 | Balog Josef | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
137 | Brožek Vojtěch | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
137 | Jirkovský Jan | Rakovník | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
137 | Urválek Petr | Mnichovo Hradiště | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
137 | Vránek Matyáš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
137 | Šedivý Jan | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
143 | Falta David | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
143 | Gronych Karel | Trhový Štěpánov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
143 | Hašková Klára | Březnice | 4 | 24 | 24 | 6.00 | |
143 | Hošek Pavel | Římovice | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
143 | Kapusta Lukáš ml. | Čelákovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
143 | Lukš Jan | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
143 | Paikert Ladislav | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
143 | Rösslerová Nela | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
151 | Brožek Jakub ml. | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
151 | Jeníček Marek | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
151 | Moulíková Štěpánka | Sedlčany | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
151 | Neradová Kristýna | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
151 | Obyt Jan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
151 | Plas Adam | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
151 | Vejtruba Ondřej ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
151 | Zobilová Aneta | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
151 | Šourek Lukáš | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
160 | Daniš Petr | Kácov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
160 | Filipovský Antonín | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
160 | Freitagová Tereza | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
160 | Hanzlík Jakub | Výžerky | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
160 | Kašpar Petr ml. | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
160 | Novotný Tobiáš | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
160 | Repšová Kateřina | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
160 | Zoul Artur | Žatec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
160 | Zíka Jan | Stříbro | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
160 | Íbl Radek | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
160 | Řežábková Alena | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
171 | Bartošková Ema | 3 | 21 | 21 | 7.00 | ||
171 | Fiala Ondřej | Příbram | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
171 | Havel Ondřej | Pavlovice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
171 | Homola Petr | Toušeň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
171 | Jeníček Karel | Rožmitál pod Třemšínem | 4 | 21 | 21 | 5.25 | |
171 | Jílek Richard | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
171 | Kessl Matěj | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
171 | Kučera Ondřej | Bělá pod Bezdězem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
171 | Macal Ondřej | Veltrusy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
171 | Rejholec Antonín | Sedlčany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
171 | Syrový Lukáš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
171 | Zíka Jakub | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
171 | Šejna Václav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
184 | Jakoubek Adam | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
184 | Kratochvíl František | 3 | 20 | 20 | 6.67 | ||
184 | Potůček Alex | Sedlčany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
184 | Vinš Jakub | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
184 | Záruba Rudolf | Divišov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
184 | Říha Jindřich | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
190 | Dedera Tomáš | Divišov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
190 | Hrkal Jan | Zalužany | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
190 | Hurníková Martina | Příseka | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
190 | Janků Jakub | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
190 | Král Michal | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
190 | Píša Ondřej | Sedlčany | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
190 | Repš Martin | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
190 | Trč Ondřej | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
190 | Šimek Martin | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
190 | Štefanica Josef | Tehov | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
190 | Šťovíček Erik | Bakov nad Jizerou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
201 | Bajer Milan | Příbram | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
201 | Bešťáková Adéla | Pavlovice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
201 | Bártová Pavlína | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
201 | Kolomazník David | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
201 | Kratochvílová Marie | Sedlčany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
201 | Míchalová Anna | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
201 | Přibík Viktor | Horní Rokytná | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
201 | Vlasáková Jana ml. | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
201 | Zamolivilniy Oleksi | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
201 | Řežábková Soňa | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
201 | Šmíd Jakub | Příseka | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
201 | Štěpnička Jan | Divišov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
213 | Bártová Sára | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
213 | Fialová Vanda | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
213 | Mareš Jan ml. | Praha | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
213 | Marčišovský Adam | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
213 | Nass Ondřej | Pňovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
213 | Novák Marcel | Mimoň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
213 | Ondráková Denisa | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
213 | Petrášková Natálie | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
213 | Pokorná Monika | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
213 | Tonar Petr | Čistá | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
213 | Vondra Lukáš ml. | Buková | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
213 | Černá Kristýna | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
225 | Francová Kateřina | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
225 | Frank Jordán | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
225 | Gér Tadeáš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
225 | Hořt Radim | Kladruby | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
225 | Kubec Lukáš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
225 | Maisel Aleš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
225 | Měchura Ladislav | Vlašim | 4 | 16 | 16 | 4.00 | |
225 | Pytloun František | Mnichovo Hradiště | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
225 | Pácalová Sára | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
225 | Rybář Jakub | Horní Jiřetín | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
225 | Vacková Tereza | 2 | 16 | 16 | 8.00 | ||
225 | Vladyka Martin | Kácov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
225 | Černá Karolína | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
225 | Ševčík Vojtěch | Divišov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
225 | Štrougal Jakub | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
240 | Bárta Pavel ml. | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
240 | Coufalík Ondřej | Divišov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
240 | Dušek Filip | Březnice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
240 | Fortelka Dominik | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
240 | Frank Dayton | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
240 | Gabko Matěj | Zruč nad Sázavou | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
240 | Graban Radovan | Mnichovo Hradiště | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
240 | Hanko Jáchym | Rakovník | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
240 | Kupka Vladimír | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
240 | Pokorný Martin | Rakovník | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
240 | Pírek Tomáš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
240 | Schwarzová Ivana | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 5 | 15 | 15 | 3.00 |
240 | Sekanina Lukáš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
240 | Srnec Artur | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
240 | Čermák Eliáš | Votice-Srbice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
255 | Dragoun Vojtěch | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
255 | Dvořák Matěj | Sedlčany | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
255 | Fidler Matyáš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
255 | Ginzl Adam | Bělá pod Bezdězem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
255 | Jandejsková Markéta | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
255 | Malenovský David | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
255 | Malenovský Jakub | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
255 | Přibík Čeněk | Horní Rokytná | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
255 | Rychlá Simona | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
255 | Čížek Michal | Příbram | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
255 | Šneberger Krištof | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
266 | Bojoga Jakub | Kladruby | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
266 | Chourová Tereza | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
266 | Geyer Tadeáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
266 | Karafiát Michal | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
266 | Krištofy Roman | Žatec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
266 | Kudrna Michal | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
266 | Matějka Miroslav | Čistá | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
266 | Novotný Karel ml. | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
266 | Polanský Václav ml. | Blatná | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
266 | Píša Marek | Sedlčany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
266 | Rybář Jindřich | Český Dub | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
277 | Balý Josef | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
277 | Bludská Kristýna | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
277 | Caltová Zuzana | Sedlčany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
277 | Cinkejs Matouš | Mladá Boleslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
277 | Domin Karel | Pavlovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
277 | Kloudová Nela | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
277 | Král Václav ml. | Zlosyň | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
277 | Kubišta Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
277 | Lukeš Tomáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
277 | Metlička Pavel ml. | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
277 | Novák Tomáš ml. | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
277 | Purkert Jan | Mnichovo Hradiště | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
277 | Černá Kateřina | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
290 | Baráčník Jan | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
290 | Hanko Matouš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
290 | Houdek Josef | Kralupy nad Vltavou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
290 | Jansa Ondřej | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
290 | Jesková Tereza | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
290 | Jirásek Matyáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
290 | Kovařík Filip | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
290 | Krosnář Michal | Divišov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
290 | Lohr Matyáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
290 | Pour Miroslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
290 | Sitter Radek | Blatná | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
290 | Truhlářová Daniela | Vlašim | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
290 | Tulach Václav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
303 | Bečka David | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
303 | Budský Viktor | Čelákovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
303 | Dedera Jan | Divišov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
303 | Fric Adam | Rakovník | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
303 | Honzálek Jiří | 2 | 10 | 10 | 5.00 | ||
303 | Hurníková Michaela | Příseka | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
303 | Jabulka Vojtěch | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
303 | Kielar Adam | Bakov nad Jizerou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
303 | Malá Veronika | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
303 | Novák Václav ml. | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
303 | Tirpach Daniel | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
303 | Vrbatová Aneta | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
303 | Čermáková Eliška | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
316 | Gleich Lukáš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
316 | Hanžlová Andrea | Kladruby | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
316 | Horská Vanesa | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
316 | Klíma Adam | Bělá pod Bezdězem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
316 | Konopásek Ondřej | Bakov nad Jizerou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
316 | Maršíková Linda | Záluží | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
316 | Mydlář Vojtěch | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
316 | Polák Matěj | Neratovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
316 | Setničková Nela | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
316 | Tuček Antonín | Mnichovo Hradiště | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
316 | Vejražka Kristián | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
327 | Bouček Jiří | Zdislavice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
327 | Brýl Šimon | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
327 | Dufek Matěj | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
327 | Dvořák Dominik | Brandýs nad Labem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
327 | Kosejková Martina | Mladá Vožice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
327 | Kovář Jan ml. | Soběslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
327 | Petrásková Natálie | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
327 | Slezák Martin | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
327 | Strnad Jan | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
327 | Svitek Filip | Příbram | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
327 | Tvrdý Michal | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
327 | Vrabec Matouš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
327 | Zdobina Zdeněk | Bakov nad Jizerou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
327 | Černeková Nikola | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
341 | Jalůvka Martin | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
341 | Kolář Matyáš | Týnec nad Sázavou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
341 | Mareš Samuel | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
341 | Mis Vojtěch | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
341 | Novák Karel | Mnichovo Hradiště | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
341 | Pírek Lukáš | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
341 | Roskovská Eliška | Sojovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
341 | Rychlá Eliška | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
341 | Smolík Radek | Český Šternberk | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
341 | Srnec Kryštof | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
341 | Strejčková Veronika | Bělá pod Bezdězem | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
341 | Strnad Jakub | Vlašim | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
341 | Vaněk Václav | Lučice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
341 | Voborník Radim | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
341 | Vokáč Štěpán | Mladá Boleslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
341 | Vrabec Matěj | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
341 | Řezníček Filip | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
358 | Frühauf Jan | Hořovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
358 | Hlaváč Jakub | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
358 | Hofmanová Nikola | Bělá pod Bezdězem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
358 | Houdek Lukáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
358 | Klímek Matyáš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
358 | Kosejková Lenka | Mladá Vožice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
358 | Maršík Jan | Záluží | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
358 | Nováková Zuzana | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
358 | Pařízková Silvie | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
358 | Pitráková Natálie | Vlašim | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
358 | Suchý Dominik | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
358 | Ton Viktor | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
358 | Urban Jakub | Mladá Boleslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
371 | Beneš Adam | Mladá Boleslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
371 | Bím Adam | Divišov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
371 | Hrabáková Aneta | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
371 | Pešek Adam | Vlašim | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
371 | Souček Daniel | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
371 | Voňková Adéla | Stará Boleslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
371 | Řezníčková Denisa | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
371 | Šulc Vilém | Mnichovo Hradiště | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
379 | Faltus Jan | Těchonín | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
379 | Hrabák Matyáš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
379 | Jetel Zdeněk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
379 | Kuneš Michal | Neratovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
379 | Svitková Barbora | Příbram | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
379 | Tvrdá Nikola | Příseky | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
379 | Vokáč Šimon | Mladá Boleslav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
379 | Zaňka Matěj | Příbram | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
387 | Bartoška Šimon | 3 | 3 | 3 | 1.00 | ||
387 | Oustecká | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
387 | Pajkert Ladislav | Rožmitál pod Třemšínem | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
387 | Velebil Dominik | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
387 | Zikán Josef | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
387 | Šedivý Vojtěch ml. | Mladá Boleslav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
387 | Šmat Václav ml. | Blatná | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
387 | Šumpík Marek | Stará Lysá | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
395 | Brchel Jan | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
395 | Daňková Kristýna | Pavlovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
395 | Dotlačilová Natálie | Radošovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
395 | Honzálek Lumír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
395 | Jindra Jan | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
395 | Kladiva Jan | Pavlovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
395 | Konrád Ondřej | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
395 | Pakandl Dominik | Mladá Boleslav | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
395 | Sloup Jaroslav | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
395 | Staněk Ondřej | Mnichovo Hradiště | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
395 | Sviták Jakub | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
395 | Syrovátka Tomáš | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
395 | Vacek Filip | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
395 | Vlas Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
409 | Beneš Vítek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Bodlák Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Bohumil Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Brejla Petr | Ouběnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Bělka Ondřej | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Chaloupka Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Cinkejs Štěpán | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Cipra Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Daněk Patrik | Pavlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Diard Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Doležal Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Domin Josef | Pavlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Drahorád Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Drahorád Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Duda Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Dvořák Antonín | Pavlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Dvořák Jiří | Pavlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Dvořáčková Ester | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Děkanovská Anna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Fiala Jan | Pavlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Flachs Luboš ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Frydrich Teodor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Frühauf Pavel | Hořovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Fukárek Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Halaška Matyáš | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Hanzlík Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Hejcman Dominik | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Hendrych Max | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Hlaváček Jan ml. | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Holický Dan | Votice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Homolka Martin ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Horešovský Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Hořt Filip | Kladruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Hrkal Jindřich | Zalužany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Hrušovská Žaneta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Hurníková Markéta | Příseka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Hájek Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Iblová Natálie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Izák Tomáš | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Jakovlev Danil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Jamsa Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Janda Viktor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Jandejsek Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Jandourková Erika | Stará Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Jančák Karel | Dřevčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Jelínek Vojtěch | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Jindřichová Kateřina | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | John Jonáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Juríček Samuel | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Kalach Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Kalina Josef ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Karlík Kryštof | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Kasík Radek | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Khek David | Divišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Khek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Knotek Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Knotek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Kolářová Natálie | Týnec nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Konrád Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Kotek Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Kočárek Vojtěch | Kozárovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Krůta Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Kubková Edita | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Landa Matěj | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Landová Eliška | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Langer Josef | Zruč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Langr Josef | Velké Poříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Mecka Jan | Bolina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Mladenov Dimiter | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Moravcová Monika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Měchurová Markéta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Novotný Josef ml.. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Novák Filip ml. | Bošov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Nováková Bára | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Němeček Nicolas | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Němeček Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Patková Nikol | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Pařízek Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Plas Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Pospíšil David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Potůček Viktor | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Poustka Jan | Nové Strašecí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Prchlík Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Procházková Simona | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Ptáček Jan ml. | Žákavá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Písařík Jan | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Roskovská Eliška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Ryba David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Růžička Jakub | Beroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Sedmihradský Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Sitter Marek | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Sklenková Josefína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Strejček Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Strejček Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Strnad Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Svoboda Denis | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Svobodová Adéla | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Tepalenko Mykola | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Tomanová Nikola | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Touš Michal Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Toušková Veronika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Vaníček Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Venzara Tobiáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Venzarová Vanesa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Vondra Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Vízek Daniel | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Zahrádka Šimon | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Zatočilová Aneta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Zemek Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Zemek Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Zemek Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Zíka Matyáš | Chlum | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Čanda Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Čedík Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Černý Jan ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Červený František | Kasejovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Čížek Michal | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Řezníček Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Šedivý Ondřej | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Šic Jakub | Dubějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Šicová Aneta | Dubějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Šmitová Eliška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
409 | Šmídová Veronika | Příseka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
409 | Štván Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 |