Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2024 - 31.12.2024 - Závody jednotlivců - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 230 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 5 | 178 | 178 | 35.60 |
2 | Machatý David | Jaroměř | 5 | 160 | 160 | 32.00 | |
3 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 5 | 128 | 128 | 25.60 | |
4 | Kadlec František | Zlíč | 8 | 112 | 112 | 14.00 | |
5 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 4 | 108 | 108 | 27.00 |
6 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 3 | 101 | 101 | 33.67 |
7 | Tobolka Milan | Nechanice | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 99 | 99 | 24.75 |
8 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 4 | 97 | 97 | 24.25 |
8 | Šajerman Vladimír | Vrchlabí | 6 | 97 | 97 | 16.17 | |
10 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 3 | 93 | 93 | 31.00 |
11 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
12 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 83 | 83 | 20.75 |
13 | Pětík Marek | Libišany | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
14 | Falta Kamil | Klášter nad Dědinou | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
14 | Přibyl David | Vlčice | 6 | 71 | 71 | 11.83 | |
14 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 4 | 71 | 71 | 17.75 |
17 | Novák Vratislav | Police nad Metují | 4 | 68 | 68 | 17.00 | |
17 | Pekárek Pavel st. | Rtyně v Podkrkonoší | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
19 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 67 | 67 | 33.50 |
20 | Dušánek Bohuslav st. | Jaroměř | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
21 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 3 | 65 | 65 | 21.67 |
22 | Říčař David | Zdelov | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
23 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 3 | 61 | 61 | 20.33 |
24 | Dvořák Oldřich | Mělčany | 4 | 60 | 60 | 15.00 | |
25 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 59 | 59 | 14.75 |
26 | Pásler Vlastimil | Spyta | 6 | 57 | 57 | 9.50 | |
27 | Macháně Radek | Krčín | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
28 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
29 | Šesták Filip | Jaroměř | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
29 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
31 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 2 | 49 | 49 | 24.50 |
32 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
32 | Slezák Luboš | Jílovice | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
34 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 4 | 46 | 46 | 11.50 |
35 | Švanda Radek | Česká Skalice | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
36 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
37 | Beznosek Jakub | Výrava | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
37 | Hruška Václav | Vestec | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
37 | Kvapil Petr | Valdice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
40 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
40 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
40 | Červený Jaroslav | Jaroměř | Michalové a spol. | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
43 | Černohlávek Martin | Barchov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
43 | Černý Jan | Pardubice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
45 | Bajer Jiří | Třebechovice pod Orebem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
45 | Jambor Adam | Třebovětice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
45 | Olbrich Petr ml. | Bechov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
45 | Pišl Lukáš | Javornice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
45 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
45 | Šípek Jakub | Trutnov | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
51 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
51 | Hošek Petr | Pardubice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
51 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
51 | Kumprecht Zdeněk | Nové Město nad Metují | 4 | 36 | 36 | 9.00 | |
55 | Brendl Patrik | Lanškroun | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
55 | Macho Bohuslav | Vrchlabí | 4 | 35 | 35 | 8.75 | |
55 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
58 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
58 | Skořepa Martin | Starobucké Debrnné | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
60 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
61 | Bedrník Jan | Jaroměř | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
61 | Paštika Miloš | Opočno | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
63 | Antoš Marek | Běchary | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
63 | Kalus Petr | Týniště nad Orlicí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
63 | Weinfurter Libor | Jaroměř | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
66 | Bělohubý Robert | Dříteč | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
66 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
66 | Vlačiha Daniel | Bačetín | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
69 | Kulda Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
69 | Mandík Roman | Nová Paka | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
71 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
71 | Hruška Jiří | Hradec Králové | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
71 | Krejzl Milan | Česká Skalice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
71 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
75 | Bednář Zdeněk | Nahořany | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
76 | Kafka Jaroslav | Miletín | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
77 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Black Fish team | 3 | 24 | 24 | 8.00 |
77 | Řízek Ivo | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
79 | Zdráhala Ludvík | Hranice na Moravě | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
79 | Žitník Dyma | Vítězná | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
81 | Kondras Přemysl | Pardubice | Páni Krokouši 198 | 2 | 22 | 22 | 11.00 |
81 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
81 | Zdvihal Jiří | Praha | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
81 | Šrámek Milan | Jaroměř | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
85 | Ciler Richard | Rudník | 3 | 21 | 21 | 7.00 | |
85 | Prokop Václav | Jaroměř | 4 | 21 | 21 | 5.25 | |
85 | Špína Jiří | Valdice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
88 | Havel Dominik | Vrchlabí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
88 | Havlíček Patrik | Nizozemí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
88 | Jarkovský Jiří | Blešno | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
88 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | Black Fish team | 2 | 20 | 20 | 10.00 |
88 | Mašek Alexandr st. | Rašín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
88 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
94 | Franc Miroslav | Roztoky | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
94 | Olbrich Jakub | Bechov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
96 | Melichar Oldřich | Trutnov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
96 | Vašata Jakub | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
98 | Jaroš Marek | Hostinné | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
98 | Kabourek Václav | Česká Kamenice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
98 | Kalenský Petr | Dolní Olešnice | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
98 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 4 | 17 | 17 | 4.25 |
98 | Teuber Tomáš | Jaroměř | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
103 | Dušek Jan | Hradec Králové | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
103 | Poláček Tomáš | Vítězná | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
103 | Zdráhala Petr | Všejany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
106 | Dičko Slavomír | Jaroměř | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
106 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
106 | Joudal Milan | Hradec Králové | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
106 | Ondráček Jan | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
106 | Šabata Pavel | Žďár nad Orlicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
111 | Brzobohatý Jan | Mladá Boleslav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
111 | Hanzl Jan | Jaroměř | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
111 | Pánek Vít | Sezemice | Páni Krokouši 198 | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
114 | Ficner Lukáš | Lanškroun | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
114 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 13 | 13 | 6.50 |
114 | Sičák Pavel | Jaroměř | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
117 | Faltus Jaroslav | Jásenná | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
117 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
117 | Matěják Tomáš | Miletín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
117 | Vlačiha Kristián | Bačetín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
121 | Fenčák Jaroslav | Vítězná | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
121 | Gogolák Jan st. | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
121 | Hošek Josef | Praskačka | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
121 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
121 | Kučera Jakub | Hradec Králové | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
121 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
121 | Richtermoc Filip | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
121 | Votoček Tomáš | Vrchlabí | 3 | 11 | 11 | 3.67 | |
129 | Holub David | Nový Ples | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
129 | Ludvík Tomáš ml. | Žamberk | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
129 | Nerad Rostislav | Jílové | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
129 | Čtvrtečka Jiří | Roztoky | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
129 | Řízek Lukáš | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
134 | Babka Pavel | Chloumek | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
134 | Cinka Matěj | Velké Poříčí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
134 | Janeček Josef | Hradec Králové | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
134 | Kněžourek Jan | Miletín | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
134 | Nosek Ladislav | Miletín | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
134 | Pacovský Jiří st. | Jaroměř | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
134 | Šípek Miroslav | Trutnov | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
141 | Vlačiha David | Bačetín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
142 | Dodek Lubor | Lupenice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
142 | Dubický Josef | Smiřice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
142 | Gmyrja Martin | Radvanice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
142 | Lipenský Martin | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
142 | Večeřa Jiří | Hradec Králové | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
142 | Šrámek Jan | Stěžery | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
148 | Koukol Jan ml. | Chvalkovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
148 | Ryšavý Stanislav | Slotov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
150 | Krejčí Milan | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
150 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 5 | 5 | 5.00 |
150 | Tyrych Radek ml. | Hradec Králové | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
153 | Vašata Matyáš | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
154 | Hošek Jiří | Praskačka | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
154 | Krejzl Zdeněk | Česká Skalice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
154 | Vašata Daniel | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
154 | Štichauer Tomáš | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
158 | Borůvka Miloš | Jaroměř | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
158 | Dojiva Jakub | Jablonec nad Nisou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
158 | Janeček Marcel | Jaroměř | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
158 | Mandík Martin | Nová Paka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
162 | Bajer Lukáš | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Balog Augustin | Česká Skalice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Binar Rudolf | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Bonaventura Lukáš | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Borovec Martin | Dolní Přím | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Brandýs Tomáš ml. | Starý Ples | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Brandýs Tomáš st. | Starý Ples | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Chmelík Jan | Bílé Poličany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Cilar Martin | Rudník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Dodek Lubor ml. | Lupenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Dojiva Petr | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Dospěva Jaroslav | Jeřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Dunas Jaroslav | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Erban Jiří | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Fodor Petr | Třebestovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Franc Martin | Starý Ples | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Gondek Martin | Polánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Havel Martin | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Havel Štěpán | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Hejsek Ondřej | Košťálov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Hlaváček Dan | Miletín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Horák Marek | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Houška Jiří st. | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Hošek Evžen | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Hošek Jaroslav | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Hošek Miroslav | Praskačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
162 | Janeba Milan | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Janický Kamil | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Kacálek Václav | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Koza Jan | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Kraus Vladislav | Pražmo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Kulhánek Miloslav | Rohoznice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Malinský Oldřich | Hvozdnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Martin Petr | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Melvald Jaroslav | Suchdol u Kutné Hory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Menčík Ivo | Opatovice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Mikulka Petr | Sadová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Nosek Šimon | Rohoznice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Novák Jan | Libišany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Papež Jiří | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Petr David | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Pešek Jiří | Řeřichy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Pluchta Petr | Smečno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Prokop Miroslav | Havlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Píša Václav | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Richter Kamil | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Rydrych Derek | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Růžička Josef | Čeperka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Urban Tomáš | Obora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Vacek Dominik | Mladé Buky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Vaněk Václav ml. | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Vaněk Václav st. | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
162 | Vokoun Jaroslav | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Voženílek Tomáš | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Vyhnálek Luboš | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Vávra Rudolf | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
162 | Zelený Jiří | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Zvěřina Miloslav | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Čepelka Rudolf | Lípa nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Šafář Rudolf | Batňovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Šemberka Jan | Rudník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Školník Jakub | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Šolc Milan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Šupa Josef | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 |