Žebříček - Kraj Liberecký - 01.01.2024 - 31.12.2024 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 113 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karban Michal st. | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
1 | Resl Jakub | Liberec | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
3 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
3 | Hájek Jakub | Bakov nad Jizerou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
5 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
5 | Tuček Ondřej | Mnichovo Hradiště | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
7 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
7 | Novotný Matěj | Železný Brod | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
9 | Buriánek Dušan | Koberovy | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
9 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
11 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
11 | Zítka Lukáš | Jíkev | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
13 | Slavík Jiří | Březina | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
13 | Sudík Miloslav | Kochánky | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
15 | Kopecký Jiří | Železný Brod | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
15 | Svoboda Tadeáš | Žďár | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
17 | Grégr Jiří st. | Šubrtov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
17 | Sudík Bohumil | Malá Skála | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
19 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
19 | Tošovský Petr | Bělá pod Bezdězem | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
21 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
21 | Jiránek Robin | Radvanovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
23 | Janda Pavel st. | Turnov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
23 | Městecký Radim | Svijany | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
25 | Hušek Jan | Tatobity | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
25 | Jiránek Martin | Sychrov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
27 | Adámek Jan | Benátky nad Jozerou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
27 | Preisler Oldřich | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
29 | Matějčík Martin | Branžež | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
29 | Štantejský Karel | Malá Skála | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
31 | Roudnický Václav | Kochánky | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
31 | Růžička Zdeněk st. | Turnov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
33 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
33 | Matějčík Vít | Mnichovo Hradiště | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
35 | Burda Pavel | Cheb | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
35 | Vyhlas Martin | Bakov nad Jizerou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
35 | Červený Lukáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
38 | Rejman Ivo | Liberec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
39 | Blechta Jakub | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
39 | Cenkner Antonín | Cheb | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
39 | Sudík Štěpán | Malá Skála | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
42 | Vopasek Jaroslav | Doubrava | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
43 | Vacek Jan | Liberec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
43 | Vavříček Tomáš | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
45 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
45 | Rulec Zbyněk | Svijanský Újezd | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
47 | Hušek Martin | Koberovy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
47 | Stěhulka Aleš | Bitouchov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
49 | Krejčí Josef | Březina | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
49 | Poštolka Pavel | Vysoké Veselí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
51 | Kollert Petr st. | Liberec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
51 | Kudibal Svatopluk | Turnov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
53 | Bareš Josef | Koberovy | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
53 | Dryak Pavel | Vysoké Veselí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
53 | Hušek Jiří st. | Tatobity | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
53 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
57 | Kapras Roman | Svijanský Újezd | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
58 | Kadlec Tomáš | Turnov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
58 | Picek Martin | Žďár | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
60 | Vele Ondřej | Loktuše | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
61 | Kapras Tadeáš | Svijanský Újezd | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
61 | Červenka Lukáš | Cheb | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
63 | Danko Karel | Žeretice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
63 | Houžvička Štefan | Liberec | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
63 | Rösler Tomáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
66 | Škréta Martin | Čtveřín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
67 | Kapras Tomáš | Čičavy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
67 | Poštolka Petr | Vysoké Veselí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
69 | Benešová Nikola | Doubí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
69 | Štich Freddy | Cheb | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
71 | Cejnar Jiří | Jablonec nad Nisou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
71 | Mocek Jan | Semily | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
73 | Dostál Jaroslav | Liberec | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
73 | Odstrčilík Hubert | Dolní Bousov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
75 | Honzejk Martin | Přepeře | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
75 | Vavříček Krištof | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
77 | Vávra Vladimír | Doubrava | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
77 | Šťastný Jan | Mnichovo Hradiště | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
79 | Burgr Martin | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
79 | Cenkner Václav | Cheb | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
79 | Coufal Zdeněk | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
79 | Demčák Miroslav | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
79 | Dezort Jiří | Kuřivody | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
79 | Dlabal Jan | Olomouc | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
79 | Dufek Tomáš ml. | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
79 | Filipová Veronika | Vysoké nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
79 | Fojtík Zdeněk | Cheb | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
79 | Fraven Zdeněk | Malá skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
79 | Kaplan Otomar | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
79 | Kačer Josef | Sedmihorky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
79 | Kollert Adam | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
79 | Kollert Michal | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
79 | Kollert Petr ml. | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
79 | Koťátko Lukáš | Doubrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
79 | Liolias Tomáš | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
79 | Lubojacký Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
79 | Masaryk Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
79 | Maxima Josef | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
79 | Merhaut Jaroslav | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
79 | Odstrčilík Tadeáš | Dolní Bousov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
79 | Olbrich Petr ml. | Bechov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
79 | Prokop Richard | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
79 | Prokopová Gabriela | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
79 | Růžičková Adéla | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
79 | Slivko Jiří | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
79 | Slivko Lukáš | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
79 | Sychrová Soňa | Jenišovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
79 | Vele Martin st. | Loktuše | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
79 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
79 | Weis Robert | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
79 | Řezník Ondřej | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
79 | Škréta Jindřich | Čtveřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
79 | Švanda Petr | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 |