Žebříček - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Veteráni
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 32 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 34 | 534 | 884 | 26.00 |
2 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 37 | 518 | 1128 | 30.49 |
3 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 30 | 501 | 846 | 28.20 |
4 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 17 | 484 | 542 | 31.88 | |
5 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team | 21 | 483 | 650 | 30.95 |
6 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 45 | 480 | 1093 | 24.29 |
7 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 35 | 469 | 808 | 23.09 |
7 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 31 | 469 | 751 | 24.23 |
9 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 32 | 455 | 809 | 25.28 | |
10 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 26 | 444 | 636 | 24.46 |
11 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | Krmiči | 32 | 437 | 778 | 24.31 |
12 | Slavík Alexej | Vilémov | Krmiči | 29 | 421 | 634 | 21.86 |
13 | Gančarčík Karel | Pardubice | Veteráni | 32 | 394 | 590 | 18.44 |
14 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 13 | 388 | 389 | 29.92 |
15 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 24 | 385 | 514 | 21.42 |
16 | Pánek Vít | Sezemice | 19 | 384 | 440 | 23.16 | |
17 | Řehák Václav | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 22 | 379 | 491 | 22.32 |
18 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 14 | 376 | 388 | 27.71 |
19 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 28 | 363 | 548 | 19.57 |
20 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 37 | 359 | 592 | 16.00 | |
21 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 21 | 351 | 445 | 21.19 | |
22 | Kadlec František | Zlíč | 35 | 342 | 554 | 15.83 | |
22 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 20 | 342 | 409 | 20.45 |
24 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 29 | 340 | 481 | 16.59 | |
25 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 13 | 297 | 299 | 23.00 |
26 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 20 | 292 | 327 | 16.35 | |
27 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Poseidon fishing club Opočno | 14 | 284 | 293 | 20.93 |
28 | Bertok Milan | Dublovice | 22 | 250 | 262 | 11.91 | |
29 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 12 | 203 | 203 | 16.92 |
30 | Pásler Vlastimil | Spyta | 25 | 201 | 262 | 10.48 | |
31 | Houser Otakar | Všechlapy | Jizera 24 | 9 | 137 | 137 | 15.22 |
32 | Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 11 | 116 | 116 | 10.55 |