Žebříček - Celostátní - 01.01.2024 - 31.12.2024 - Závody dvojic - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 80 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Moravec Pavel | Čejov | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
2 | Lipenský Martin | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
2 | Mokrý Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
2 | Novotný Petr ml. | Louka | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
2 | Novotný Petr st. | Louka | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
2 | Pátek David | Králův Dvůr | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
7 | Frič Michal | Koválovice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
7 | Marek Daniel | Počernice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
9 | Kvapil Pavel | Damnice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
9 | Ngoxuan Robin | Blížkovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
9 | Pětík Marek | Libišany | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
9 | Voňka Daniel | Pardubice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
13 | Koštálek Jiří | Oplany | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
13 | Kubát Jiří | Úvaly | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
13 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
16 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
16 | Profous Patrik | Chrudim | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
16 | Vojáček Tomáš | Dolní Sokolovec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
16 | Vojáček Zdeněk | Vilémov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
20 | Hlaváček Aleš | Ostřešany | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
20 | Kazda Petr | Mladá Vožice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
20 | Klouček Jan ml. | Branná | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
20 | Košina Pavel | Domanín | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
20 | Prokůpek Tomáš | Rozhovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
20 | Ročeň Martin | Ostřešany | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
26 | Macků Jaroslav | Dolní Němčice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
26 | Vítámvás Karel ml. | Dačice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
28 | Hemerka Martin | Úhřetická Lhota | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
28 | Pajer Stanislav | Ledeč nad Sázavou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
28 | Pavlíček Václav st. | Ledeč nad Sázavou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
31 | Kukla Jiří | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
31 | Schovanec Jiří | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
31 | Trousil Lukáš | Libín | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
34 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
34 | Kura Hynek | Tři Studně | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
34 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
34 | Studnička Jan | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
38 | Baštář Filip | Mlaďoňovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
38 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
38 | Novotný Jiří | Louka | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
38 | Vacek Jan | Zábědov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
42 | Daniš Petr | Pardubice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
42 | Drtina Daniel | Pardubice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
42 | Novák Radek | Blatnice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
42 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
42 | Toman František st. | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
42 | Černý Jan | Pardubice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
48 | Chrenovský Ivan | Drnholec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
49 | Balada Filip | Přelouč | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
49 | Hnilička Jiří | České Velenice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
49 | Rob Pavel | Přelouč | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
49 | Spěvák Milan st. | České Velenice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
53 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
53 | Bertok Milan | Dublovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
53 | Dušek Jan | Hradec Králové | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
53 | Černohlávek Martin | Barchov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
57 | Kaiml Marek | Jindřichův Hradec | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
57 | Ledvinka Miloš | Staré Čívice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
57 | Mareš Jan | Turnov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
57 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
61 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
62 | Jedlička Jiří | Praha | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
62 | Vegricht Martin | Praha | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
64 | Jaroš Norbert | Jindřichův Hradec | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
65 | Brůna Miloš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
65 | Furthner Jan | Bečváry | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
65 | Holub Jan | Sedlčany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
65 | Kiessling Vít | Prostřední Vydří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
65 | Kmošek Lukáš | Pardubice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
65 | Kratochvíl Jiří | Slabce | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
65 | Krbec Lukáš | Hubenov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
65 | Lochman František | Proseč - Martinice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
65 | Lochman Matouš | Martinice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
65 | Marounek Petr | Nová Bystřice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
65 | Navara Pavel | Planá nad Lužnicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
65 | Pikali Imrich | Vavřinec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
65 | Sochor Jan | Škrdlovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
65 | Volf Josef | Nová Bystřice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
65 | Zachař Jiří | Pohránov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
65 | Šubrt Vlastimil | Turkovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 |