Výsledek závodu
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Poniklá | 3 | 21000.000 | 40 | |
2 | Pardubice | 4 | 23490.000 | 39 | |
3 | Pardubice | 5 | 13370.000 | 38 | |
4 | Kolín | 5 | 13200.000 | 37 | |
5 | Barrandov | 6 | 7080.000 | 36 | |
6 | Plotiště nad Labem | 8 | 13200.000 | 35 | |
7 | Rtyně v Podkrkonoší | 8 | 6350.000 | 34 | |
8 | Předměřice nad Labem | 8 | 3810.000 | 33 | |
9 | Vítězná | 9 | 6380.000 | 32 | |
10 | Trutnov | 9 | 6080.000 | 31 | |
11 | Jílovice | 10 | 10630.000 | 30 | |
12 | Klášter nad Dědinou | 10 | 3060.000 | 29 | |
13 | Hradec Králové | 10 | 2670.000 | 28 | |
14 | Vrchlabí | 11 | 10530.000 | 27 | |
15 | Pardubice | 11 | 8240.000 | 26 | |
16 | Hradec Králové | 12 | 2960.000 | 25 | |
17 | Nová Paka | 13 | 2040.000 | 24 | |
18 | Dolní Čermná | 14 | 1750.000 | 23 | |
19 | Vestec | 14.5 | 12910.000 | 22 | |
20 | Vrchlabí | 15 | 1180.000 | 21 | |
21 | Slepotice | 15 | 1000.000 | 20 | |
22 | Všejany | 16 | 3400.000 | 19 | |
23 | Klášter nad Dědinou | 16 | 730.000 | 18 | |
24 | Jaroměř | 16.5 | 8280.000 | 17 | |
25 | Zdelov | 17.5 | 4080.000 | 16 | |
26 | Trutnov | 17.5 | 2900.000 | 15 | |
27 | Dlouhý Most | 18 | 750.000 | 14 | |
28 | Sezemice | 18.5 | 3300.000 | 13 | |
29 | Jaroměř | 18.5 | 2440.000 | 12 | |
30 | Dlouhý Most | 19 | 620.000 | 11 | |
31 | Vlčice | 19 | 310.000 | 10 | |
32 | Rtyně v Podkrkonoší | 20.5 | 780.000 | 9 | |
33 | Dvůr Králové nad Labem | 23.5 | 970.000 | 8 | |
34 | Oplany | 23.5 | 340.000 | 7 | |
35 | Pardubice | 24.5 | 60.000 | 6 | |
36 | Horní Tešice | 24.5 | 0.000 | 5 | |
37 | Lanškroun | 25 | 150.000 | 4 | |
38 | Dolní Olešnice | 25.5 | 200.000 | 3 | |
39 | Dvůr Králové nad Labem | 25.5 | 0.000 | 2 | |
40 | Jásenná | 25.5 | 0.000 | 1 | |
41 | Zlíč | 26 | 150.000 | 1 | |
42 | Nové Město nad Metují | 26.5 | 120.000 | 1 | |
43 | Police nad Metují | 27.5 | 70.000 | 1 | |
44 | Zdelov | 27.5 | 50.000 | 1 | |
45 | Zdelov | 29.5 | 0.000 | 1 | |
45 | Spyta | 29.5 | 0.000 | 1 | |
45 | Byšice | 29.5 | 0.000 | 1 | |
48 | Police nad Metují | 30 | 0.000 | 1 | |
48 | Hradec Králové | 30 | 0.000 | 1 | |
48 | Hradec Králové | 30 | 0.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Organizace závodu | (4) |
Losování | (2.5) |
Revír | (3.5) |
Občerstvení | (5) |
Vyhlášení a ceny | (3.5) |
Celkové hodnocení | (3.7) |
Dosud hodnotili 2 uživatelé.
Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 23.05.2020 | ||||||||
Místo konání závodu | Vítězná u Dvora Králové nad Labem | ||||||||
Kraj | Královéhradecký | ||||||||
Název závodu | OBDAZENO - 12. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 1. KOLO | ||||||||
Název vodní plochy | Bahňák | ||||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||||
|
|||||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 54 závodníků Šlechtová Zdena - Starý Ples Samek Vojtěch - Bareš Vladimír - Slepotice Fencl Petr - Kolín Kašpar Aleš - Běluň Říčař Zdeněk - Kocléřov Zdráhala Ludvík - Horní Těšice Zdráhala Petr - Všejany Kastner Martin - Uhlířská Lhota Pazderka Adam - Hradec Králové Pánek Vít - Sezemice Poláček Tomáš - Cidlina Kukla Jiří - Pardubice Vágenknecht Jiří - Pardubice Studnička Jan - Pardubice Kalenský Petr - Dolní Olešnice Stuchlík Jiří - Nová Paka Mačo Jiří - Slatina nad Zdobnicí Krobot Jiří - Dolní Čermná Říčař David - Zdelov Říčař Josef - Zdelov Holčák Radek - Barrandov Janovský Miroslav st. - Hradec Králové Janovský Miroslav ml. - Hradec Králové Pekárek Pavel st. - Rtyně v Podkrkonoší Svatoš Petr - Hradec Králové Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem Hruška Václav - Vestec Brendl Patrik - Lanškroun Bartoněk Lukáš - Předměřice nad Labem Machatý David - Jaroměř Danihelka Roman - Poniklá Rožnovský Josef - Vrchlabí Šajerman Vladimír - Vrchlabí Bína Lukáš - Dlouhý Most Bína Libor - Dlouhý Most Peterka Jaroslav - Česká Lípa Jakl Josef - Dvůr Králové nad Labem Slezák Luboš - Jílovice Prokop Václav - Jaroměř Helásek Martin - Nové Město nad Metují Henychová Kateřina - Klášter nad Dědinou Falta Kamil - Klášter nad Dědinou Nováková Eva - Police nad Metují Novák Vratislav - Police nad Metují Dušánek Bohuslav st. - Jaroměř Adámek Jakub - Byšice Gančarčík Karel - Pardubice Nosek Ondřej - Trutnov Přibyl David - Vlčice Franěk Robert - Trutnov Kadlec František - Zlíč Pásler Vlastimil - Spyta Koštálek Jiří - Oplany | ||||||||
|
|||||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||||
Způsob losování závodních míst | micky z pytlíku - kazde kolo zvlast | ||||||||
Typ závodu |
|
||||||||
Závod pro |
|
||||||||
Startovné |
|
||||||||
|
|||||||||
Krmení |
|
||||||||
Chytá se na |
|
||||||||
Typ revíru |
|
||||||||
Osádka ryb | Kapr, jeseter, lin, bila ryba | ||||||||
Bodování | ulovek se vazi - 1 g - 1bod | ||||||||
Ocenění pro vítěze | pohary pro tri nejlepsi, pohary pro viteze sektoru v kazdem kole, poukazky na nakup rybarskych potreb, rybarske potreby | ||||||||
|
|||||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | Podberak, vyprošťovač hacku, šetrný vezirek | ||||||||
Hlavní sponzor závodu |
Název: KS FISH WWW: www.ks-fish.cz |
Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.